Lakiery hybrydowe cz.5 - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-26, 14:07   #2521
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Zamawiała może któraś z was ostatnio flexy base z Mistero Milano? Miałam próbkę i konsystencja była ok, teraz zamówiłam pełnowymiarowy produkt i strasznie gęsta. Myślicie że zmienili formułę? Reklamować?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 19:04   #2522
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
Zamawiała może któraś z was ostatnio flexy base z Mistero Milano? Miałam próbkę i konsystencja była ok, teraz zamówiłam pełnowymiarowy produkt i strasznie gęsta. Myślicie że zmienili formułę? Reklamować?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zamawiałam przy poprzedniej promocji 2+1 (chyba w marcu jeszcze), jest bardzo gęsta, ale maluje się nią dobrze.

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
A może po prostu masz pęknięcia/nierówności na paznokciach, co może powodować podpowietrzanie się bazy i jej szybsze odchodzenie. A źle "opiłowana/wygładzona" baza na takich pęknięciach będzie powodować dalsze podpowietrzanie się i odchodzenie bazy.
Może spróbuj skrócić paznokcie na max i ewentualnie przedłużyć je bazą na szablonie - to spowoduje, że lakier nie będzie odchodzić od końców i da też "czas" reszcie paznokcia na odrośnięcie bez rozdwajania i pękania.
Właśnie przedłużania chciałam uniknąć, nienawidzę tego
Ale może masz rację, skrócę maksymalnie, bo innej opcji na razie nie widzę
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 19:34   #2523
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
Zamawiała może któraś z was ostatnio flexy base z Mistero Milano? Miałam próbkę i konsystencja była ok, teraz zamówiłam pełnowymiarowy produkt i strasznie gęsta. Myślicie że zmienili formułę? Reklamować?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bazy budujące zmieniają konsystencję w zależności od temperatury przechowywania. Wystarczy, że przed malowaniem ogrzejesz ją trochę i będzie rzadsza

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 20:27   #2524
malwina1927
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 191
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Wiesz co, moje początki nawet tak nie wyglądały Od kilku miesięcy takie cuda mi się dzieją z paznokciami.
Też robiłam ciągle na proteinie i było ok, tylko im dłuższe miałam paznokcie, tym bardziej musiałam uważać, dlatego utwardzałam je sypiąc proszek akrylowy.
Ściągałam podobnie, frezarką sam top i kolor.
Ale któregoś razu, skróciłam całkiem paznokcie, bo długie mi się znudziły, frezarką ściągnęłam top i kolor i całą warstwę bazy za pomocą acetonu. Chyba ze dwa tygodnie chodziłam bez hybryd i od tego momentu dzieją mi się z paznokciami takie rzeczy.
Myślałam, że to kwestia bazy, więc zmieniłam na flexi. Zrobiłam flexi + akryl - to samo. Zrobiłam samą flexi,to efekt na zdjęciach.
Robię wszystko tak samo jak kiedyś, kiedy się super trzymało. Robię koleżance i u niej się trzyma bez zarzutu, nie ma najmniejszego odprysku.
Więc nie wiem, co jest nie tak
Nie mam pomysłu.
Chciałam zapuścić paznokcie przed wyjazdem na wakacje, bo nie chce mi się przedłużać i średnio mi to wychodzi, ale widzę, że nic z tego
A ja mam jeszcze tak, że jakbym całkiem ściągnęła hybrydy do naturalnej płytki to moje paznokcie są cienkie, miękkie, wyginają się i dlatego hybryda to mój ratunek.
malwina1927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 04:49   #2525
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez malwina1927 Pokaż wiadomość
A ja mam jeszcze tak, że jakbym całkiem ściągnęła hybrydy do naturalnej płytki to moje paznokcie są cienkie, miękkie, wyginają się i dlatego hybryda to mój ratunek.

Prawdopodobnie masz paznokcie jak moja przyjaciółka, giętkie i cieniutkie i jesli wytrzyma u niej hybryda 2 tygodnie to jest sukces. Dlatego nakładam jej żel, co i tak rodzi problemy bo się zapowietrza ostro ale na pewno paznokcie mniej pracują jak przy hybrydzie Malo tego, ona pracuje w salonie fryzjerskim i ostatnio tam dziewczyna uczyła sie sciagnac paznokcie frezarka.. paznokcie przepilowane i az pod na jednym zrobila sie onycholiza.. teraz to dopiero ma dramat na paznokciach

Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
Zamawiała może któraś z was ostatnio flexy base z Mistero Milano? Miałam próbkę i konsystencja była ok, teraz zamówiłam pełnowymiarowy produkt i strasznie gęsta. Myślicie że zmienili formułę? Reklamować?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja mam, uzywam od dawna, konsystencja ciagle taka sama, a zamawialam w Marcu dwa opakowania 11ml konsystencja powiedziala bym sredniogesta


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 05:11   #2526
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez malwina1927 Pokaż wiadomość
A ja mam jeszcze tak, że jakbym całkiem ściągnęła hybrydy do naturalnej płytki to moje paznokcie są cienkie, miękkie, wyginają się i dlatego hybryda to mój ratunek.
Ja tak mam teraz, wczoraj ściągnęłam i obcięłam maksymalnie
Kiedyś miałam naprawdę ładne, grube, nie wiem co się porobiło
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 06:32   #2527
k@rolineczka
Zadomowienie
 
Avatar k@rolineczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 529
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Dziewczyny, przeczytałam wątek i polecacie najczęściej dwie bazy - Reformę i Mister Milano. Która lepiej sprawdzi się do lekkiego przedłużenia i będzie się mocno trzymac? Nic na stronie Reformy nie ma że można ją przedłużyć paznokcie - robiła to któraś?
k@rolineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-27, 07:10   #2528
Intikate
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 10
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

a korzystała któraś z tych nowych pyłków Semilac flash holo do zdobienia? Mi się bardzo ten silver holo i holo blue podobają i chce z nimi coś wykomibnować na wesele bo idę za miesiąc
Intikate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 11:46   #2529
malwina1927
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 191
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja tak mam teraz, wczoraj ściągnęłam i obcięłam maksymalnie
Kiedyś miałam naprawdę ładne, grube, nie wiem co się porobiło
Moje paznokcie zawsze były twarde, normalne. Gdy pierwszy raz zrobiłam hybrydę, po jej ściągnięciu acetonem zrobiły się miękkie, giętkie i teraz cały czas muszę je mieć utwardzone, bo nie idzie nic zrobić...a teraz je piłuję frezarką.
malwina1927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 12:12   #2530
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja tak mam teraz, wczoraj ściągnęłam i obcięłam maksymalnie
Kiedyś miałam naprawdę ładne, grube, nie wiem co się porobiło
Uszkodzenie mechaniczne, albo za mocno spiłowywałaś przy przygotowaniu płytki, albo za mocno ściągałaś.
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 12:40   #2531
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;83223736]Uszkodzenie mechaniczne, albo za mocno spiłowywałaś przy przygotowaniu płytki, albo za mocno ściągałaś.[/QUOTE]

I teraz pewnie nic mi się nie będzie trzymało dopóki nie odrośnie cały paznokieć?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-27, 13:04   #2532
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
I teraz pewnie nic mi się nie będzie trzymało dopóki nie odrośnie cały paznokieć?
Zależy, jeśli płytka przepiłowana to lepiej poczekać, a jeśli nie, to spokojnie możesz nakładać.
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-28, 10:40   #2533
DziarskaOla
Przyczajenie
 
Avatar DziarskaOla
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 13
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przeczytałam wątek i polecacie najczęściej dwie bazy - Reformę i Mister Milano. Która lepiej sprawdzi się do lekkiego przedłużenia i będzie się mocno trzymac? Nic na stronie Reformy nie ma że można ją przedłużyć paznokcie - robiła to któraś?
Ja do lekkiego przedłużania używam Base One od Silcare. Cena bardzo atrakcyjna, i fajnie mi trzyma.
DziarskaOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-30, 08:24   #2534
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przeczytałam wątek i polecacie najczęściej dwie bazy - Reformę i Mister Milano. Która lepiej sprawdzi się do lekkiego przedłużenia i będzie się mocno trzymac? Nic na stronie Reformy nie ma że można ją przedłużyć paznokcie - robiła to któraś?


Baza cover z reformy możesz przedłużyć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-30, 19:40   #2535
dagidaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 3
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
Zamawiała może któraś z was ostatnio flexy base z Mistero Milano? Miałam próbkę i konsystencja była ok, teraz zamówiłam pełnowymiarowy produkt i strasznie gęsta. Myślicie że zmienili formułę? Reklamować?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cały czas używam bazę flexi i jest wszystko ok, świetnie się maluje

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Baza cover z reformy możesz przedłużyć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
mistero milano baza flexi spokojnie nadaje się do lekkiego przedlużenia
dagidaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-30, 21:02   #2536
k@rolineczka
Zadomowienie
 
Avatar k@rolineczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 529
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez DziarskaOla Pokaż wiadomość
Ja do lekkiego przedłużania używam Base One od Silcare. Cena bardzo atrakcyjna, i fajnie mi trzyma.
Dzięki, zapisze sobie ja
Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Baza cover z reformy możesz przedłużyć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Cytat:
Napisane przez dagidaga Pokaż wiadomość
cały czas używam bazę flexi i jest wszystko ok, świetnie się maluje

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------



mistero milano baza flexi spokojnie nadaje się do lekkiego przedlużenia
Dzięki kupiłam najpierw Mistero, ale Refomę też kupię
k@rolineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-01, 12:31   #2537
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Jest promocja w Mistero Milano do -50% na wybrane produkty, zamówiłam bazę flexi za 25zł
__________________
Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Słuchaj jej. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 20:44   #2538
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Miała któraś problem z Kaymak Sweet Semilaca?
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-06, 13:37   #2539
Magenta01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 37
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Potrzebuję żelu do płytki która rosnąc zwija się w rulon (pogłębia się krzywa C) i odchodzi od niej żel. Obecnie w użyciu modena Light rosa, sprawdzała się do niedawna, ale niestety w najlepszym wypadku odpryskuje A w najgorszym pazury rosną sobie zwijając sie coraz bardziej. Pod żelem baza z czarnym paskiem z modena. Zastanawiam się nad truskada babyboomer podobno jest elastyczny. Tylko on już z wyższej półki cenowej.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Magenta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-06, 14:37   #2540
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Wiesz co, moje początki nawet tak nie wyglądały Od kilku miesięcy takie cuda mi się dzieją z paznokciami.
Też robiłam ciągle na proteinie i było ok, tylko im dłuższe miałam paznokcie, tym bardziej musiałam uważać, dlatego utwardzałam je sypiąc proszek akrylowy.
Ściągałam podobnie, frezarką sam top i kolor.
Ale któregoś razu, skróciłam całkiem paznokcie, bo długie mi się znudziły, frezarką ściągnęłam top i kolor i całą warstwę bazy za pomocą acetonu. Chyba ze dwa tygodnie chodziłam bez hybryd i od tego momentu dzieją mi się z paznokciami takie rzeczy.
Myślałam, że to kwestia bazy, więc zmieniłam na flexi. Zrobiłam flexi + akryl - to samo. Zrobiłam samą flexi,to efekt na zdjęciach.
Robię wszystko tak samo jak kiedyś, kiedy się super trzymało. Robię koleżance i u niej się trzyma bez zarzutu, nie ma najmniejszego odprysku.
Więc nie wiem, co jest nie tak
Nie mam pomysłu.
Chciałam zapuścić paznokcie przed wyjazdem na wakacje, bo nie chce mi się przedłużać i średnio mi to wychodzi, ale widzę, że nic z tego
To są mocno zniszczone paznokcie prawdopodobnie za długo trzymane w acetonie. Miałam klientkę której w salonie dziewczyny wręcz wypaliły paznokcie acetonem i teraz cały czas robię jej hybrydy i niestety ale końcówka paznokcia zniszczona mocno pracuje i niestety hybryda pęka i pękać będzie. Teraz już jej paznokcie odrosły całkowicie i po 3 tygodniach wraca z całymi. Zawsze z najbardziej zniszczonych paznokci tak jej hybryda odpryskiwała. Radzę zrobić gdzieś manicure japoński lub coś żeby je odbudować.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-06, 16:39   #2541
martasok4
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 9
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Paznokcie hybrydowe to super sprawa, duża wygoda. Ja kupuję lakiery z eveline, one są dostępne w drogeriach kosmetycznych bez większych problemów, widziałam, że wprowadzili więcej kolorów.
martasok4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-07, 05:06   #2542
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
To są mocno zniszczone paznokcie prawdopodobnie za długo trzymane w acetonie. Miałam klientkę której w salonie dziewczyny wręcz wypaliły paznokcie acetonem i teraz cały czas robię jej hybrydy i niestety ale końcówka paznokcia zniszczona mocno pracuje i niestety hybryda pęka i pękać będzie. Teraz już jej paznokcie odrosły całkowicie i po 3 tygodniach wraca z całymi. Zawsze z najbardziej zniszczonych paznokci tak jej hybryda odpryskiwała. Radzę zrobić gdzieś manicure japoński lub coś żeby je odbudować.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Od dwóch tygodnia nie mam na paznokciach nic, wcieram krem do paznokci i są twardsze
Tylko oba serdeczne jeszcze są trochę miękkie. Ale do końca miesiąca nie będę nic z nimi robić
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-08, 07:53   #2543
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Nie wiem w jaki wątek wrzucić ,więc napiszę tutaj
Dziewczyny nie mam już pomysłu co robię źle .Piłuję kciuk od dołu i wychodzi takie coś nie chcę tej fali tylko z jednej strony paznokcia tak mi się robi 20180508_084657-1.jpeg20180508_084523-1.jpeg20180508_084557-1.jpeg20180508_084607-1.jpeg

Wysłane z Note 4 & Tapatalk
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-09, 08:40   #2544
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Nie wiem w jaki wątek wrzucić ,więc napiszę tutaj
Dziewczyny nie mam już pomysłu co robię źle .Piłuję kciuk od dołu i wychodzi takie coś nie chcę tej fali tylko z jednej strony paznokcia tak mi się robi Załącznik 7527991Załącznik 7527996Załącznik 7528001Załącznik 7528006

Wysłane z Note 4 & Tapatalk
Albo słaby paznokieć i się sam z siebie kruszy, przedłuż od nowa ale jak będziesz robić szkielet to trzymaj krótko, zbuduj i po kilku sekundach mocno zaciśnij. Jeśli to jest już przedłużony to coś nie tak z budową .

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-09, 08:42   #2545
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Domina to jest mój naturalny paznokieć

Wysłane z Note 4 & Tapatalk
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-09, 09:16   #2546
ewel86
Zadomowienie
 
Avatar ewel86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 653
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Domina to jest mój naturalny paznokieć

Wysłane z Note 4 & Tapatalk
Madzia ja mam taki sam kciuk. Dokladnie taka sama fala. Teraz akurat mam krotkie,ale juz widzę ze robi sie to samo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewel86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-09, 10:19   #2547
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Czyli co ? Trzeba sztuczniaka robić ,żeby był prosty ?
Cytat:
Napisane przez ewel86 Pokaż wiadomość
Madzia ja mam taki sam kciuk. Dokladnie taka sama fala. Teraz akurat mam krotkie,ale juz widzę ze robi sie to samo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wysłane z Note 4 & Tapatalk
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-09, 22:11   #2548
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez monkaleon Pokaż wiadomość
A co myślicie o tych pyłkach od semilaca, flash holo? Kupiłam je w zeszłym tygodniu i muszę powiedzieć że super to wygląda w połączeniu z dobrym lakierem. No i jest dość wydajne.
Ja nie wiem bo nie widziałam

Wysłane z Note 4 & Tapatalk
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 06:38   #2549
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Domina to jest mój naturalny paznokieć

Wysłane z Note 4 & Tapatalk
No to jest troszkę kruchu lub za bardzo spiłowany żel na bokach i jak pazurek rośnie to na tym odcinku nie ma żelu i się ściera albo kruszy. Przedłuż, dobrze zaciśnij tunel i zobaczysz

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 16:31   #2550
dagidaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 3
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez monkaleon Pokaż wiadomość
A co myślicie o tych pyłkach od semilaca, flash holo? Kupiłam je w zeszłym tygodniu i muszę powiedzieć że super to wygląda w połączeniu z dobrym lakierem. No i jest dość wydajne.
ja używam z Mistero i jest boskiiiii <3 można fajnie kombinować z lakierami w zależności od koloru wychodzi różny odcień
dagidaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-14 10:50:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:16.