Sygna造 od kobiet - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Nasze emocje, uczucia, zwi您ki, intymne zwierzenia i pytania. Tutaj uzyskasz wsparcie i porady.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2014-05-02, 00:50   #1
Gruby Grubass
BAN sta造

Wiadomo軼i: 137

Sygna造 od kobiet

Cze嗆,

Do napisania tego w徠ku sk這ni豉 mnie nie do ko鎍a przyjemna sytuacja, kt鏎a ostatnio mnie spotka豉. Zaczn wi璚 od jej opisu. To zdarzenie do teraz nie daje mi spokoju.

Historia

Jecha貫m metrem/tramwajem/autobusem na uczelni. Czyta貫m sobie ksi捫k. Przystanek. Do pojazdu wchodzi dziewczyna – m這da, my郵, 瞠 w wieku zbli穎nym do mojego. Spogl康am na ni. Na pierwszy rzut oka wydaje si by osob przyjemn oraz sympatyczn. Do tego bardzo 豉dn. „Ale pi瘯no嗆” – pomy郵a貫m sobie. Usiad豉 naprzeciwko mnie. Super.

Od tej pory nie mog貫m ju skupi si na czytaniu – m鎩 umys zaj皻y by czym innym. Nie mog貫m oderwa wzroku od tej dziewczyny – co chwila na ni zerka貫m. Stara貫m si to jednak robi w spos鏏 kulturalny, cywilizowany. Po jakim czasie nasze spojrzenia si spotka造. Speszony szybko spu軼i貫m wzrok. Matko – przecie wy獞iczy貫m si w utrzymywaniu kontaktu wzrokowego, niemal nigdy nie odpuszcza貫m jako pierwszy, czemu teraz to mi si przytrafi這? Niewa積e. Jedziemy dalej. Za moment to samo – zn闚 patrzymy na siebie. Nie jestem pewien, co w tym momencie si sta這. Albo ona, albo ja delikatnie i nie鄉ia這 si u鄉iechn掖em. Nie tak szeroko, pe軟 g瑿, tylko lekko unie郵i鄉y k帷iki ust do g鏎y. Mimo wszystko ewidentnie wyczuli鄉y, 瞠 si do siebie u鄉iechamy. I ponownie odwracamy wzrok.

Mijamy kolejne przystanki. Kurcz, zacz掖em my郵e o niej coraz intensywniej. Oboje ogl康amy otaczaj帷e nas reklamy, tym razem udawali鄉y, 瞠 si nie widzimy. Po raz kolejny nasze spojrzenia si spotykaj – tym razem u鄉iecham si wyra幡iej, odpowiedzi za jest przyjazny u鄉iech i zerkni璚ie prosto w oczy. Przyjazne. To by這 bardzo mi貫. Obok niej by造 wolne miejsca – a mo瞠 powinienem si dosi捷? Nie, na takie co brak這by mi odwagi.

To troszk dziwne, ale my郵a貫m wtedy, co tez mog造by doradzi mi Wiza瘸nki. No taki myk. Odczuwa貫m sympati do tej dziewczyny. Wiem, nie zamieni貫m z ni nawet s這wa, ale czu貫m, 瞠 jest to przyja幡ie nastawiona osoba. Tak bardzo chcia豚ym z ni porozmawia. Ja czu貫m jej wzrok na sobie i ona pewnie czu豉 m鎩. Z tego co pami皻am, to onie鄉ieleni patrzyli鄉y sobie na buty i doln cz窷 n鏬. Wiem, 瞠 b璠zie to zakrawa na ocen na podstawie wygl康u, ale wydawa豉 mi si by bardzo inteligentn osob. Naprawd bardzo mi si podoba豉. Jejku, tak bardzo chcia貫m nawi您a z ni kontakt.

Doje盥瘸li鄉y do mojego przystanku. Wiedzia貫m, 瞠 w豉郾ie b璠 musia na zawsze po瞠gna si z dziewczyn, kt鏎a w ci庵u kilku minut namiesza豉 mi w g這wie, mimo i nie zamienili鄉y ani s這wa. By貫m bardzo onie鄉ielony, chcia貫m jednak po瞠gna j szerokim u鄉iechem i wyra幡ym skinieniem g這wy, tak 瞠by nie by這 瘸dnych niedom闚ie. Wiem, 瞠 to nic, ale dla mnie stanowi這 to wyzwanie.

No i dojecha貫m. Wsta貫m z miejsca, 瘸這wa貫m, 瞠 ju jej nie zobacz, chcia貫m zrobi to, co wy瞠j przedstawi貫m. No i teraz si zacz窸o. Okaza這 si, 瞠 ona te tu wysiada. Jejku, co robi? Mo瞠 jako j zatrzyma, wyj嗆 przed ni 瞠by p騧niej jako zagada? Nie wiedzia貫m co zrobi, nie chcia貫m 瞠by tak po prostu uciek豉. To g逝pie, ale zale瘸這 mi na niej. Ruszy豉 pewnym krokiem, wysz豉 przede mn i posz豉 w swoj stron. Jak si okaza這, by to tak瞠 m鎩 kierunek. Przez jaki czas szed貫m tak ze dwa, trzy kroki za ni. Nie wiedzia貫m, co zrobi. Mo瞠 z豉pa, szturchn望 j za rami i zagada? Nieee… To wygl康a這by na jakiego zboka albo innego dziwaka. Szed貫m tak za ni i zastanawia貫m si jak post徙i. Jak si za chwil okaza這, sz豉 ona w豉郾ie na moja uczelni. Przez chwil s康zi貫m, 瞠 to moja szansa. Chcia貫m dor闚na jej kroku, u鄉iechn望 si i waln望 g逝pie: „Oooo, jechali鄉y przed chwil razem. Ty tu studiujesz? Ja te. Ale fajnie.” Nie zrobi貫m tego. Czu貫m tak siln potrzeb porozmawiania z ni, a nie zrobi貫m nic.

Weszli鄉y do budynku. Musia貫m biec na zaj璚ia, by貫m sp騧niony. Widzia貫m, 瞠 ona posz豉 w innym kierunku, pewnie te co mia豉. I tu si zacz窸o. Nie mog貫m sobie darowa tej sytuacji. Czemu do niej nie zagada貫m, czemu brak這 mi odwagi? Czemu po prostu nie paln掖em chocia g逝piego tekstu? No nic tylko pi*****n望 si w 貫b za taki debilizm. Zmarnowa tak okazj. To by豉 taka dziewczyna… Jaaa… Do chwili obecnej nie mog sobie tego wybaczy, pewnie nast瘼ne dwa tygodnie b璠 my郵a tylko o niej. Dlaczego czego nie zrobi貫m?

Nie mog貫m wysiedzie na zaj璚iach. Po dziesi璚iu minutach powiedzia貫m, 瞠 bardzo 幢e si czu貫m i wyszed貫m. Zacz掖em jej szuka. Jak g逝pi biega貫m po ca造m budynku. Oczywi軼ie jej nie znalaz貫m…

Wydaje mi si – jestem niemal pewien – 瞠 ona tak瞠 chcia豉, 瞠bym si odezwa. Niestety, dupa wo這wa ze mnie.

Sorry za t przyd逝g histori, teraz przechodz do cz窷ci w豉軼iwej.

Moje pytanie:

Jak pozna, 瞠 kobieta jest sk這nna do nawi您ania kontaktu z m篹czyzn? Jak pozna, 瞠 kobieta m闚i „Tak, mo瞠sz do mnie podej嗆, akceptuj to, mo瞠my porozmawia”? Jakie sygna造 dajecie facetowi, je郵i chcecie zach璚i go do nawi您ania kontaktu, w jaki spos鏏 dajecie mu na to przyzwolenie?

Jeste軼ie na zabawie, w pracy, gdziekolwiek – jak okazujecie zainteresowanie interakcj? Czy nawi您anie kontaktu wzrokowego (najlepiej kilka razy) i u鄉iechy to sygna, 瞠 mo積a podej嗆 do kobiety? Jak zach璚acie do nawi您ania kontaktu i w jaki spos鏏 w og鏊e wyra瘸cie na zgod?
A teraz kilka odniesie do opisanej przeze mnie sytuacji.

Jechali鄉y 鈔odkiem komunikacji masowej, znajdowali鄉y si w przestrzeni publicznej. Czy akceptujecie rozmow w takiej w豉郾ie sytuacji? Jeste鄉y zupe軟ie obcymi lud幟i, nic nas nie 陰czy – czy mo瞠my porozmawia? Czy nie b璠zie to 幢e odebrane? W ko鎍u ona nie wiedzia豉 kim jestem, nie zna豉 moich zamiar闚, mog豉by si wystraszy (cho s康z, 瞠 nie robi貫m wra瞠nie cz這wieka, kt鏎y mo瞠 kogo skrzywdzi)? Czy zdarza Wam si nawi您ywa kontakt w takich miejscach? Jak Wy by軼ie zareagowa造, gdybym do was podszed?

I teraz nieco bardziej og鏊nie.

Zazwyczaj nawi您ywanie kontaktu wzrokowego i u鄉iech oznacza przyjazne, przychylne nastawienie do drugiej osoby. Czy zawsze tak jest? Patrzycie na siebie z jakim facetem, dochodzi do podobnej sytuacji – czy jest w porz康ku, je郵i zagada?
Jej, mia貫m zapyta o jeszcze kilka rzeczy. Zapomnia貫m niestety, o co. Mo瞠 mi si przypomni.
Jak by軼ie skomentowa造 zaistnia陰 sytuacj i moje zachowanie?

Edytowane przez Gruby Grubass
Czas edycji: 2014-05-02 o 19:19
Gruby Grubass jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-02, 01:29   #2
JanePanzram
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 479
Dot.: Sygna造 od kobiet

no stary, to dla ka盥ego nie鄉ia貫go cz貫ka by這by wyzwanie: podej嗆 i zagada do osoby w autobusie/poci庵u
zreszt nie tylko nie鄉ia貫go, dla zwyk貫go te, jakby tak roz這篡 wszystko na czynniki pierwsze i mia stresa

wiesz jak wyrabia si pewno嗆 siebie? Nie, nie przez ilo嗆 dziewczyn
zbadano to - i j wyrabia si dzi瘯i skuteczno軼i w jakimkolwiek dzia豉niu; chodzi o to, 瞠 cz這wiek widzi, 瞠 mu co wychodzi; tak buduje si pewno嗆 siebie
mo瞠sz j wyrobi na przedziwne sposoby: nawet przerzucaj帷 gruz spod jednej 軼iany pod drug bez wyra幡ego celu - tylko po to, 瞠by sobie udowodni, 瞠 jeste zakapior i jak si uprzesz, to przerzucisz

jeste w czym skuteczny - to wyrabiasz pewno嗆 siebie

a ty ju pod這瞠 masz: dziewczyna na ciebie zerka豉 i tak i w innen spos鏏, wi璚 ty nie jeste paszczur, tylko mo瞠sz si podoba mam nadziej, 瞠 dotrze do ci ten prosty fakt, bo chyba go nie zauwa瘸sz

no i pisze o skuteczno軼i
ot騜 pewno嗆 siebie to nie bazuje tylko na tym, ile dziewczyn mia貫
zapewne znasz r騜nych kolesi, co z 瘸dn nie byli ale siebie uwa瘸j za nie-wiadomo-co

pewno嗆 siebie buduje si na skutecznosci w jakimkolwiek dzia豉niu; ja np. w wielkim stopniu wyrobi豉m sobie pewno嗆 siebie wi瘯sz w pracy, jak zobaczy豉m, 瞠 jestem niez豉 w tym co robi; ale te i cz窷ciowo j wyrobi豉m, jak si okaza這, 瞠 mog si podoba; ja jestem z ludzi, kt鏎zy byli cholernie nie鄉iali; pami皻am, jak w tamtym okresie oglada豉m jaki program o nie鄉ia造ch ludziach; ale patrz, a oni opowiadaj, 瞠 maj dziewczyn, czy maj ch這paka - ja na to patrzy豉m i si jak zgry幢iwy tetryk 鄉ia豉m, 瞠 co oni pierdziel, ja mam zerow 鄉ia這嗆, 瞠by zagada do jakiegokolwiek faceta, a ci ju sparowani; to co oni za pitolenie o Szopenie odstawiaj - i jak musi by ze mn 幢e, skoro tamci twierdz, ze nie鄉iali i z kim s, a ja nie mam na to szans, bo nie umiem s這wa wydusi przy facecie, kt鏎y mi si podoba; my郵a豉m, 瞠 jestem skazana na samotno嗆 na wieki wiek闚

------------------
ty ju t baz masz: mozesz si podoba
nie bazuj na tym, 瞠 zobaczy貫 dziewczyn, nie wiedzia貫 co zrobi - to jeste przegra鎍em, lol, bo to dla du瞠j ilo軼i ludzi by這by wyzwanie tak podej嗆 zagada do kogo, kto w oko wpad w poci庵u
ja je盥輳 poci庵ami to czasem widz, jak kole jaki zawiesi na jakiej dziewczynie oko, dos這wnie po瞠ra j wzrokiem - patrz z boku, wi璚 to widz jak na d這ni - ale nie robi nic

w takich sytuacjach dobre jest podej軼ie: raz kozie 鄉ier, jak si nie uda, to ona mnie nie zabije

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2014-05-02 o 01:44
JanePanzram jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-02, 02:10   #3
takbonie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 457

Co Ci si stanie je郵i kobieta Ci odm闚i?

Wyolbrzymiasz strasznie pewne rzeczy. Kobieta to taki sam cz這wiek jak i Ty.
takbonie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-02, 10:11   #4
Shira Yuki
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 634

Cytat:
Napisane przez Gruby Grubass Poka wiadomo嗆
Cze嗆,

Do napisania tego w徠ku sk這ni豉 mnie nie do ko鎍a przyjemna sytuacja, kt鏎a ostatnio mnie spotka豉. Zaczn wi璚 od jej opisu. To zdarzenie do teraz nie daje mi spokoju.

Jecha貫m metrem/tramwajem/autobusem na uczelni. Czyta貫m sobie ksi捫k. Przystanek. Do pojazdu wchodzi dziewczyna – m這da, my郵, 瞠 w wieku zbli穎nym do mojego. Spogl康am na ni. Na pierwszy rzut oka wydaje si by osob przyjemn oraz sympatyczn. Do tego bardzo 豉dn. „Ale pi瘯no嗆” – pomy郵a貫m sobie. Usiad豉 naprzeciwko mnie. Super.

Od tej pory nie mog貫m ju skupi si na czytaniu – m鎩 umys zaj皻y by czym innym. Nie mog貫m oderwa wzroku od tej dziewczyny – co chwila na ni zerka貫m. Stara貫m si to jednak robi w spos鏏 kulturalny, cywilizowany. Po jakim czasie nasze spojrzenia si spotka造. Speszony szybko spu軼i貫m wzrok. Matko – przecie wy獞iczy貫m si w utrzymywaniu kontaktu wzrokowego, niemal nigdy nie odpuszcza貫m jako pierwszy, czemu teraz to mi si przytrafi這? Niewa積e. Jedziemy dalej. Za moment to samo – zn闚 patrzymy na siebie. Nie jestem pewien, co w tym momencie si sta這. Albo ona, albo ja delikatnie i nie鄉ia這 si u鄉iechn掖em. Nie tak szeroko, pe軟 g瑿, tylko lekko unie郵i鄉y k帷iki ust do g鏎y. Mimo wszystko ewidentnie wyczuli鄉y, 瞠 si do siebie u鄉iechamy. I ponownie odwracamy wzrok.

Mijamy kolejne przystanki. Kurcz, zacz掖em my郵e o niej coraz intensywniej. Oboje ogl康amy otaczaj帷e nas reklamy, tym razem udawali鄉y, 瞠 si nie widzimy. Po raz kolejny nasze spojrzenia si spotykaj – tym razem u鄉iecham si wyra幡iej, odpowiedzi za jest przyjazny u鄉iech i zerkni璚ie prosto w oczy. Przyjazne. To by這 bardzo mi貫. Obok niej by造 wolne miejsca – a mo瞠 powinienem si dosi捷? Nie, na takie co brak這by mi odwagi.

To troszk dziwne, ale my郵a貫m wtedy, co tez mog造by doradzi mi Wiza瘸nki. No taki myk. Odczuwa貫m sympati do tej dziewczyny. Wiem, nie zamieni貫m z ni nawet s這wa, ale czu貫m, 瞠 jest to przyja幡ie nastawiona osoba. Tak bardzo chcia豚ym z ni porozmawia. Ja czu貫m jej wzrok na sobie i ona pewnie czu豉 m鎩. Z tego co pami皻am, to onie鄉ieleni patrzyli鄉y sobie na buty i doln cz窷 n鏬. Wiem, 瞠 b璠zie to zakrawa na ocen na podstawie wygl康u, ale wydawa豉 mi si by bardzo inteligentn osob. Naprawd bardzo mi si podoba豉. Jejku, tak bardzo chcia貫m nawi您a z ni kontakt.

Doje盥瘸li鄉y do mojego przystanku. Wiedzia貫m, 瞠 w豉郾ie b璠 musia na zawsze po瞠gna si z dziewczyn, kt鏎a w ci庵u kilku minut namiesza豉 mi w g這wie, mimo i nie zamienili鄉y ani s這wa. By貫m bardzo onie鄉ielony, chcia貫m jednak po瞠gna j szerokim u鄉iechem i wyra幡ym skinieniem g這wy, tak 瞠by nie by這 瘸dnych niedom闚ie. Wiem, 瞠 to nic, ale dla mnie stanowi這 to wyzwanie.

No i dojecha貫m. Wsta貫m z miejsca, 瘸這wa貫m, 瞠 ju jej nie zobacz, chcia貫m zrobi to, co wy瞠j przedstawi貫m. No i teraz si zacz窸o. Okaza這 si, 瞠 ona te tu wysiada. Jejku, co robi? Mo瞠 jako j zatrzyma, wyj嗆 przed ni 瞠by p騧niej jako zagada? Nie wiedzia貫m co zrobi, nie chcia貫m 瞠by tak po prostu uciek豉. To g逝pie, ale zale瘸這 mi na niej. Ruszy豉 pewnym krokiem, wysz豉 przede mn i posz豉 w swoj stron. Jak si okaza這, by to tak瞠 m鎩 kierunek. Przez jaki czas szed貫m tak ze dwa, trzy kroki za ni. Nie wiedzia貫m, co zrobi. Mo瞠 z豉pa, szturchn望 j za rami i zagada? Nieee… To wygl康a這by na jakiego zboka albo innego dziwaka. Szed貫m tak za ni i zastanawia貫m si jak post徙i. Jak si za chwil okaza這, sz豉 ona w豉郾ie na moja uczelni. Przez chwil s康zi貫m, 瞠 to moja szansa. Chcia貫m dor闚na jej kroku, u鄉iechn望 si i waln望 g逝pie: „Oooo, jechali鄉y przed chwil razem. Ty tu studiujesz? Ja te. Ale fajnie.” Nie zrobi貫m tego. Czu貫m tak siln potrzeb porozmawiania z ni, a nie zrobi貫m nic.

Weszli鄉y do budynku. Musia貫m biec na zaj璚ia, by貫m sp騧niony. Widzia貫m, 瞠 ona posz豉 w innym kierunku, pewnie te co mia豉. I tu si zacz窸o. Nie mog貫m sobie darowa tej sytuacji. Czemu do niej nie zagada貫m, czemu brak這 mi odwagi? Czemu po prostu nie paln掖em chocia g逝piego tekstu? No nic tylko pi*****n望 si w 貫b za taki debilizm. Zmarnowa tak okazj. To by豉 taka dziewczyna… Jaaa… Do chwili obecnej nie mog sobie tego wybaczy, pewnie nast瘼ne dwa tygodnie b璠 my郵a tylko o niej. Dlaczego czego nie zrobi貫m?

Nie mog貫m wysiedzie na zaj璚iach. Po dziesi璚iu minutach powiedzia貫m, 瞠 bardzo 幢e si czu貫m i wyszed貫m. Zacz掖em jej szuka. Jak g逝pi biega貫m po ca造m budynku. Oczywi軼ie jej nie znalaz貫m…

Wydaje mi si – jestem niemal pewien – 瞠 ona tak瞠 chcia豉, 瞠bym si odezwa. Niestety, dupa wo這wa ze mnie.

Sorry za t przyd逝g histori, teraz przechodz do cz窷ci w豉軼iwej.

Moje pytanie:

Jak pozna, 瞠 kobieta jest sk這nna do nawi您ania kontaktu z m篹czyzn? Jak pozna, 瞠 kobieta m闚i „Tak, mo瞠sz do mnie podej嗆, akceptuj to, mo瞠my porozmawia”? Jakie sygna造 dajecie facetowi, je郵i chcecie zach璚i go do nawi您ania kontaktu, w jaki spos鏏 dajecie mu na to przyzwolenie?

Jeste軼ie na zabawie, w pracy, gdziekolwiek – jak okazujecie zainteresowanie interakcj? Czy nawi您anie kontaktu wzrokowego (najlepiej kilka razy) i u鄉iechy to sygna, 瞠 mo積a podej嗆 do kobiety? Jak zach璚acie do nawi您ania kontaktu i w jaki spos鏏 w og鏊e wyra瘸cie na zgod?
A teraz kilka odniesie do opisanej przeze mnie sytuacji.

Jechali鄉y 鈔odkiem komunikacji masowej, znajdowali鄉y si w przestrzeni publicznej. Czy akceptujecie rozmow w takiej w豉郾ie sytuacji? Jeste鄉y zupe軟ie obcymi lud幟i, nic nas nie 陰czy – czy mo瞠my porozmawia? Czy nie b璠zie to 幢e odebrane? W ko鎍u ona nie wiedzia豉 kim jestem, nie zna豉 moich zamiar闚, mog豉by si wystraszy (cho s康z, 瞠 nie robi貫m wra瞠nie cz這wieka, kt鏎y mo瞠 kogo skrzywdzi)? Czy zdarza Wam si nawi您ywa kontakt w takich miejscach? Jak Wy by軼ie zareagowa造, gdybym do was podszed?

I teraz nieco bardziej og鏊nie.

Zazwyczaj nawi您ywanie kontaktu wzrokowego i u鄉iech oznacza przyjazne, przychylne nastawienie do drugiej osoby. Czy zawsze tak jest? Patrzycie na siebie z jakim facetem, dochodzi do podobnej sytuacji – czy jest w porz康ku, je郵i zagada?
Jej, mia貫m zapyta o jeszcze kilka rzeczy. Zapomnia貫m niestety, o co. Mo瞠 mi si przypomni.
zamiast analizowac spr鏏uj kiedy zagada ot tak,zwyczajnie.mo積a zaprosi na kaw,zagadac o autobusie,lub is w tym samym kierunku i rozmawiac o wszystkim.
nie musisz pisac serenad,酥iewa ari pod oknami,zwyczajnie porozmawia.
pami皻aj-lepiej 瘸這wa,瞠 si zgrzesz這,ni za這wa ,瞠 si nie zgrzeszy這
Opowiadaj帷 obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,瞠 20% ma gdzie tw鎩 problem,a 80 % cieszy si z twojego k這potu.
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze b璠 Twoja
.
Shira Yuki jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-02, 10:12   #5
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 730

Jakie to romantyczne pisa豉m takie opowiadania, gdy mia豉m 13 lat
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-02, 10:29   #6
khloe
Strzelaj lub emigruj!

Wiadomo軼i: 20 948

jezu jaki jeste 瞠nuj帷y

co 2 dni zak陰dasz durne watki o wiza簑.
Wcale si nie dziwi, ze nie masz dziewczyny- kto y chcia by z facetem, kt鏎y co chwil pyta si o pierdo造 na babskim forum

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km

m鎩 INSTA
(napisz pw kim jeste wiza瘸nko
khloe jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-02, 10:30   #7
onekind
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Faktycznie dupnie troch wyszed貫. Gdyby zagada dziewczyna na pewno uzna豉 by to za plus. Nie musisz si sili na nic wielkiego zwyk貫 cze嗆 wystarczy. Je郵i nie b璠zie zainteresowana rozmow z tob to po prostu to wyczujesz. Mo瞠 b璠ziesz rozczarowany ale sama satysfakcja tego, 瞠 do niej zagada貫 powinna ci wype軟i pozytywn energi.

Z mojej strony jako faceta powiem, 瞠 za bardzo si cackasz. Nie czekaj na przyzwolenie, kontakt wzrokowy wystarczy, je郵i nie b璠zie chcia豉 rozmawia to poznasz.

Kobiety to te ludzie i raczej nie wystraszy si, 瞠 do niej zagadujesz. Raczej polepszysz jej nastr鎩. Oczywi軼ie mo瞠 mie z造 dzie czy si spieszy ale lepiej dzia豉 ni p騧niej zastanawia si czemu si nie zadzia豉這
onekind jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-02, 12:01   #8
coffee
and cigarettes

Wiadomo軼i: 6 965

Cytat:
Czy akceptujecie rozmow w takiej w豉郾ie sytuacji? Jeste鄉y zupe軟ie obcymi lud幟i, nic nas nie 陰czy – czy mo瞠my porozmawia? Czy nie b璠zie to 幢e odebrane?
A co to za r騜nica? Jedna stwierdzi, 瞠 sobie lubi poplotkowa w autobusie z obcymi, inna, 瞠 nie bardzo, bo w autobusie przysypia i nienawidzi, gdy co jej przeszkadza.
Jakie podej軼ie ma jedna, konkretna - dowiesz si, gdy zagadasz.
Je郵i nie b璠zie chcia豉 rozmawia, to nie b璠zie rozmawia. Je郵i b璠zie chcia豉 - porozmawia. Pytasz wiza簑 czy mo瞠sz zagada do obcej dziewczyny w autobusie? Nie popadasz w jak捷 paranoj troch?

Cytat:
W ko鎍u ona nie wiedzia豉 kim jestem, nie zna豉 moich zamiar闚, mog豉by si wystraszy (cho s康z, 瞠 nie robi貫m wra瞠nie cz這wieka, kt鏎y mo瞠 kogo skrzywdzi)?
Najwy瞠j kopnie Ci w gole i ucieknie.

Cytat:
Zazwyczaj nawi您ywanie kontaktu wzrokowego i u鄉iech oznacza przyjazne, przychylne nastawienie do drugiej osoby. Czy zawsze tak jest?
Nie zawsze. Cz瘰to. Czasem. Na pewno nie zawsze. W kontaktach mi璠zyludzkich nie ma "zawsze". Nie ka盥y reaguje idealnie tak samo na innych. Nie ma regu, do kt鏎ych ka盥y, bez wyj徠ku przystaje.

Cytat:
Patrzycie na siebie z jakim facetem, dochodzi do podobnej sytuacji – czy jest w porz康ku, je郵i zagada?
Zagada mo瞠sz do ka盥ego, w ka盥ej w豉軼iwie sytuacji i zawsze b璠zie to w porz康ku.
A to czy kto b璠zie chcia prowadzi z Tob rozmow, to ju zupe軟ie inna kwestia.

Cytat:
Sytuacja i Twoje zachowanie jak miliony innych, bardzo powszechne i typowe (mo瞠 poza tym bieganiem po uczelni i szukaniu kogo鈣am). Codziennie jest pewnie mn鏀two podobnych sytuacji na ca造m 鈍iecie, gdy dw鎩ka ludzi si pou鄉iecha do siebie na ulicy. Nie jeste wyj徠kowy, nie martw si.
Jednak pytanie na forum "czy mog zagada?" jest ju dziwne. Nie wiesz czy mo瞠sz? Po co Ci pozwolenie wiza簑? Wiza zabroni, to si nie odezwiesz ju nigdy do 瘸dnej dziewczyny? Nie mo瞠sz sam zdecydowa i podj望 ryzyko "odpowie czy nie odpowie"?

Edytowane przez coffee
Czas edycji: 2014-05-02 o 12:03
coffee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-02, 12:18   #9
Leszy
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 791

Dochodzimy powoli do kuriozum, gdy GrubyGrubass b璠zie prosi o rad, czy mo瞠 SPOJRZE na kobiet...

Ale przyznaj, 瞠 troll bardzo dobry, d逝go i konsekwentnie prowadzony. Bo nie wierz, 瞠 jest jaki wykszta販ony, doros造 facet, kt鏎y by mia tak pstro w g這wie (naprawd 豉godnie uj皻e), by nie zrozumie rad, kt鏎e mia ju w pierwszym w徠ku, jaki tu za這篡. A ka盥y kolejny to tylko nudna powt鏎ka z rozrywki i powielanie schematu nie鄉iea貫go, zagubionego ch這paka. Ch這paka, bo jednak do m篹czyzny daleko Ci jeszcze.

Zrozum w ko鎍u, 瞠:
- potrzebujesz dzia豉, nei my郵e, bo Ci to nie wychodzi;
- ludzie nie s tacy sami i definiowanie ich na podstawie nawet i 100 opinii na Wiza簑 to skrajna g逝pota.

Drukuj w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-02, 14:01   #10
Clemence
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 429
Wpisy w blogu: 1

Moim zdanie przy nast okazji zagadaj.
Nie da sie tak powiedziec prosto- TAK W TYCH SYTUACJACH : ...
bedziesz pozadany.
Nigdy nie wiadomo,s r騜ne kobiety,jedne sie wstydza inne nie.I mamy coraz wieksze probl;emy z przekazywaniem tego czego nie chcemy.
Ja niestrety raczej sie spotykam z tym,ze facet jest okropnie nachalny i nie potrafi trzymac lap przy sobie .nawet majac dobre zamiary,bedac milym itd..
i nie bedac w wieku 20 lat..
Wiec podejrzewam ze tego wiekszosc kobiet nienawidzi.
Trzeba jedynie wyczuc kiedy DA SPOKOJ.

'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-02, 19:58   #11
Gruby Grubass
BAN sta造

Witajcie raz jeszcze, jak tam d逝gi weekend?

Mam jeszcze kilka pyta/uwag.

takbonie

Cytat:
Co Ci si stanie je郵i kobieta Ci odm闚i?
To oznacza odrzucenie. Odrzucenie jest bolesne, w豉軼iwie dla wszystkich ludzi. Boj si tego, nie lubi tego uczucia. Ten l瘯 blokuje cz這wieka. Dodatkowo pojawiaj si w徠pliwo軼i, co kto sobie o nas pomy郵i. Wiem, 瞠 by mo瞠 nigdy jej wi璚ej nie zobacz, ale znowu, u wi瘯szo軼i ludzi pojawia si taki w豉郾ie strach.

kaguya

Mam nadziej, 瞠 Ci si spodoba這.

onekind

Cytat:
Mo瞠 b璠ziesz rozczarowany ale sama satysfakcja tego, 瞠 do niej zagada貫 powinna ci wype軟i pozytywn energi.
Tak, te to zauwa篡貫m. Nawet je郵i sko鎍zy這by si tylko na kr鏒kiej wymianie zda, to i tak by豚ym bardzo zadowolony, bo uda這 mi si podej嗆 i nawi您a kontakt. Niemniej jednak, bardzo 瘸逝je, 瞠 si nie odwa篡貫m. To mog這 mnie podbudowa.

coffee

Dzi瘯uj za dok豉dn odpowied. Nie chodzi o to, czy Wiza czego zabroni, czy nie. Po prostu zada貫m kilka pyta i chcia貫m, 瞠by u篡tkowniczki na nie odpowiedzia造, co doradzi造.

Uwagi me

Pytania przeze mnie zadane by造 do嗆 chaotyczne, dlatego postanowi貫m je nieco przeredagowa i przeorganizowa.

1. W jaki spos鏏 pozna, 瞠 kobieta gotowa jest do nawi您ania rozmowy/kontaktu z m篹czyzn?

2.
W jaki spos鏏 dajecie na to przyzwolenie? Jakie sygna造 wysy豉cie?

3. Czy jeste軼ie gotowe nawi您a kontakt z osobami, z kt鏎ymi dos這wnie nic Was nie 陰czy, np. w autobusie poci庵u? Czy taka relacja mo瞠 by trwalsza, czy da造by軼ie np. numer swojego telefonu?

4. Widzicie, 瞠 facet ma ochot z Wami porozmawia. Nie robi tego jednak. Co sobie w takiej sytuacji my郵icie, jak si zachowujecie? Czy zdarza si, 瞠 to Wy przejmujecie inicjatyw? Co my郵icie o takim go軼iu?
Stary 2014-05-02, 20:52   #12
Jawa_82
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 197

Cytat:
To oznacza odrzucenie. Odrzucenie jest bolesne, w豉軼iwie dla wszystkich ludzi. Boj si tego, nie lubi tego uczucia. Ten l瘯 blokuje cz這wieka. Dodatkowo pojawiaj si w徠pliwo軼i, co kto sobie o nas pomy郵i. Wiem, 瞠 by mo瞠 nigdy jej wi璚ej nie zobacz, ale znowu, u wi瘯szo軼i ludzi pojawia si taki w豉郾ie strach.
Wiadomo, 瞠 odrzucenie jest bolesne i nikt tego nie lubi. 砰cie takie jest. Je郵i nie zaryzykujesz, to stracisz. Je郵i si odwa篡sz - niczego nie stracisz, nawet gdy ona Ci odrzuci. Po prostu, przekonasz si, 瞠 musisz szuka dalej. Przebole to i i嗆 do przodu. Ja kiedy zaryzykowa豉m. Wyzna豉m komu swoje uczucie. Da mi kosza ale niczego nie 瘸逝j. Troch kr瘼uj帷e s teraz nasze przypadkowe spotkania ale wiem, 瞠 musz si z tym pogodzi.

Cytat:
Uwagi me

Pytania przeze mnie zadane by造 do嗆 chaotyczne, dlatego postanowi貫m je nieco przeredagowa i przeorganizowa.

1. W jaki spos鏏 pozna, 瞠 kobieta gotowa jest do nawi您ania rozmowy/kontaktu z m篹czyzn?

2.
W jaki spos鏏 dajecie na to przyzwolenie? Jakie sygna造 wysy豉cie?

3. Czy jeste軼ie gotowe nawi您a kontakt z osobami, z kt鏎ymi dos這wnie nic Was nie 陰czy, np. w autobusie poci庵u? Czy taka relacja mo瞠 by trwalsza, czy da造by軼ie np. numer swojego telefonu?

4. Widzicie, 瞠 facet ma ochot z Wami porozmawia. Nie robi tego jednak. Co sobie w takiej sytuacji my郵icie, jak si zachowujecie? Czy zdarza si, 瞠 to Wy przejmujecie inicjatyw? Co my郵icie o takim go軼iu?
Ka盥a osoba w takiej sytuacji zachowa si inaczej, bo jedna b璠zie bardziej, inna mniej 鄉ia豉, jedna b璠zie mia豉 ochot na kr鏒k pogaw璠k, inna nie. Musisz po prostu spr鏏owa. Jak nie spr鏏ujesz to si nie przekonasz. Jak si nie uda, trudno, szukaj dalej. Nie ma jednego schematu, jednego klucza. Jednej si spodoba, je郵i dasz jej kwiaty, inn mo瞠 to rozgniewa.

Edytowane przez Jawa_82
Czas edycji: 2014-05-02 o 20:59
Jawa_82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-03, 21:06   #13
Gruby Grubass
BAN sta造

No dziewczyny, pom騜cie co, we嬈ie co napiszcie na ten temat. Chc wiedzie na przysz這嗆, czy mog podej嗆 w podobnej sytuacji. Te wszystkie poruszone kwestie s dla mnie szalenie wa積e, od nich wiele zale篡.

Je郵i b璠 mia przyk豉dy, w jaki spos鏏 akceptujecie kontakt itd, to w przysz這軼i b璠 m鏬 to wykorzysta. Chc wiedzie, jakie sygna造 wysy豉j kobiety, gdy sa gotowe do potencjalnej rozmowy.

Naprawd bardzo by軼ie mi pomog造.

Edytowane przez Gruby Grubass
Czas edycji: 2014-05-03 o 22:06
Stary 2014-05-03, 21:53   #14
201803290936
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 43 659

Cytat:
Napisane przez Leszy Poka wiadomo嗆
Dochodzimy powoli do kuriozum, gdy GrubyGrubass b璠zie prosi o rad, czy mo瞠 SPOJRZE na kobiet...

Ale przyznaj, 瞠 troll bardzo dobry, d逝go i konsekwentnie prowadzony. Bo nie wierz, 瞠 jest jaki wykszta販ony, doros造 facet, kt鏎y by mia tak pstro w g這wie (naprawd 豉godnie uj皻e), by nie zrozumie rad, kt鏎e mia ju w pierwszym w徠ku, jaki tu za這篡. A ka盥y kolejny to tylko nudna powt鏎ka z rozrywki i powielanie schematu nie鄉iea貫go, zagubionego ch這paka. Ch這paka, bo jednak do m篹czyzny daleko Ci jeszcze.

Zrozum w ko鎍u, 瞠:
- potrzebujesz dzia豉, nei my郵e, bo Ci to nie wychodzi;
- ludzie nie s tacy sami i definiowanie ich na podstawie nawet i 100 opinii na Wiza簑 to skrajna g逝pota.
10/10. "(...) troll bardzo dobry, d逝go i konsekwentnie prowadzony" - bardzo mi si to zdanie podoba.
201803290936 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-03, 22:17   #15
JanePanzram
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 479

Cytat:
No dziewczyny, pom騜cie co, we嬈ie co napiszcie [...] Te wszystkie poruszone kwestie s dla mnie szalenie wa積e, moje 篡cie od nich zale篡
przywracam wyedytowan strofk

ja wam powiem: juz wola豉bym pi do lustra, ni tworzy trolowe tematy na forum - przynajmniej weselszy humor, pomys造 g逝pie przychodz do g這wy, no nie wiem... ju to lepsze ni wymy郵anie krety雟tw i patrzenie na odpowiedzi
JanePanzram jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
akceptacja, flirt, kontakt, rozmowa, sygna造

Nowe w徠ki na forum Intymnie

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-03 23:17:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:40.