Panny Młode 2020 cz. II - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-01-27, 09:48   #1411
Kasia08204
Raczkowanie
 
Avatar Kasia08204
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 135
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

My chodzimy na kurs już dłuższy czas, jakieś 3.5 roku, na ślub poprosiliśmy nauczycieli o układ- nawet nam już wychodzi A jak się pomylimy to będziemy improwizować, dobrze nam to idzie
Kasia08204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 09:48   #1412
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez PaniAuto Pokaż wiadomość
Odebrałam w piątek mieszkanie po remoncie, poszliśmy w sobotę zacząć je ogarniać do wprowadzenia się i odpadła nam pierwsza płytka w łazience ... zostawili tyle bubli że to ręce opadają no ale przynajmniej będziemy mogli się już tam wprowadzić i już sami będziemy doprowadzać to mieszkanie do jakiegoś sensownego stanu.
Ciężko trafić na dobrą ekipę co będę mogła to będę robiła z pomocą rodziny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 12:08   #1413
Mademoiselle Bernadette
Raczkowanie
 
Avatar Mademoiselle Bernadette
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 229
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez PaniAuto Pokaż wiadomość
Odebrałam w piątek mieszkanie po remoncie, poszliśmy w sobotę zacząć je ogarniać do wprowadzenia się i odpadła nam pierwsza płytka w łazience ... zostawili tyle bubli że to ręce opadają no ale przynajmniej będziemy mogli się już tam wprowadzić i już sami będziemy doprowadzać to mieszkanie do jakiegoś sensownego stanu.
A reklamacja nie wchodzi w rachubę? Jak poszła już jedna płytka to obstawiam, że prawie wszystkie płytki będą "głuche" i po kolei będą Wam odchodzić. Jakbyś zareklamowała, to powinien przyjść i zdjąć wszystkie płytki (na świeżo zejdą bez problemu, zwłaszcza jak są głuche) i jeszcze raz porządnie zagruntować ściany i płytki a dopiero potem kłaść klej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez BlueSky14 Pokaż wiadomość
My idziemy na użytkowy taniec. Żadna nauka pierwszego tańca, bo wiem że ani Ja, ani mój Mąż nie ogarniemy ze stresu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mi się marzy taki kurs! Ale niestety nie mamy zbytnio takiej możliwości. Boję się trochę, że będę "kaleczącą" panną młodą i niezbyt dobrze wyglądać na parkiecie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mademoiselle Bernadette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 12:11   #1414
Nikki_944
Raczkowanie
 
Avatar Nikki_944
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Jestem w trakcie nadrabiania, ale muszę się wygadać.

Muszę szukać nowej makijażystki, a zostały już niecałe 3 miesiące. Początkowo byłam zadowolona, potem zaczęłam dostrzegać "nieścisłości", ale dwie osoby powiedziały, że jest ok, dopiero dziś kolejna osoba potwierdziła moje obawy (bałam się, że z nerwów doszukuje się nie wiadomo czego), wiec stwierdziłam, że muszę coś z tym zrobić. Wstępnie zapisana jestem do dwóch salonów (w jednym cudem, w drugim miejsce było, jednak po próbnych dopiero zadecyduje). Za tydzień idę na fryzurę próbną, mam nadzieję, że chociaż to wyjdzie.
__________________
Nikki_944 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 12:13   #1415
_PinkLips
Zakorzenienie
 
Avatar _PinkLips
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 5 490
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez PaniAuto Pokaż wiadomość
Odebrałam w piątek mieszkanie po remoncie, poszliśmy w sobotę zacząć je ogarniać do wprowadzenia się i odpadła nam pierwsza płytka w łazience ... zostawili tyle bubli że to ręce opadają no ale przynajmniej będziemy mogli się już tam wprowadzić i już sami będziemy doprowadzać to mieszkanie do jakiegoś sensownego stanu.
Może jakaś reklamacja? Przecież to jakaś masakra..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_PinkLips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 12:33   #1416
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez _PinkLips Pokaż wiadomość
Może jakaś reklamacja? Przecież to jakaś masakra..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Na szczęście w tym miejscu płytki kładli inny "fachowcy" naszego głównego wykonawcy niż w reszcie łazienki. Jest ich tylko 4 więc sami sobie je na nowo położymy. Reszta jest położona porządnie (tam się przynajmniej wydaje ). Z wykonawcą rozstaliśmy się w bojowych nastrojach bo ta płytka to kropla w morzu s*****y którą zostawili nam w mieszkaniu. Nie zapłaciliśmy jeszcze pełnej kwoty za remont bo muszą wrócić i zamontować grzejnik bo wcześniej położyli źle rury do grzejnika i musielimy czekać na specjalne przedłużki żeby dało się go w ogóle zamontować. Odliczymy sobie to od ostatniej faktury a na pewno te kilka płytek będzie położonych dobrze.
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 12:49   #1417
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Nikki_944 Pokaż wiadomość
Jestem w trakcie nadrabiania, ale muszę się wygadać.

Muszę szukać nowej makijażystki, a zostały już niecałe 3 miesiące. Początkowo byłam zadowolona, potem zaczęłam dostrzegać "nieścisłości", ale dwie osoby powiedziały, że jest ok, dopiero dziś kolejna osoba potwierdziła moje obawy (bałam się, że z nerwów doszukuje się nie wiadomo czego), wiec stwierdziłam, że muszę coś z tym zrobić. Wstępnie zapisana jestem do dwóch salonów (w jednym cudem, w drugim miejsce było, jednak po próbnych dopiero zadecyduje). Za tydzień idę na fryzurę próbną, mam nadzieję, że chociaż to wyjdzie.
Co jest nie tak z makijażystką?
Może ja też powinnam na coś więcej zwracać uwagę, niż zdjęcia w portfolio, dlatego pytam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-27, 13:53   #1418
Nikki_944
Raczkowanie
 
Avatar Nikki_944
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Co jest nie tak z makijażystką?
Może ja też powinnam na coś więcej zwracać uwagę, niż zdjęcia w portfolio, dlatego pytam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ładnie maluje, ale mam wrażenie, że wyszłam "za ciemna". A to co skłania mnie do zmiany to brwi. Moje są różne od siebie, ale malując się w innym mieście kosmetyczka dała radę to ogarnąć tu niestety wyszły krzywo. Pierwsze wrażenie po wymalowaniu było ok, no bo w makijażu zawsze inaczej. Dopiero w domu TŻ zrobił mi zdjęcia, zaczęłam się wahać, ale myślę, że może tą brew lepiej zrobi wtedy, jednak kuzynka mi poradziła poszukanie kogoś nowego, żebym potem patrząc na zdjęcia nie żałowała.
__________________
Nikki_944 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 14:22   #1419
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

A mnie uznali reklamację zaproszeń i niedługo będą nowe koperty

Z makijazystka to jets naprawdę problem. Ja nie lubię mieć tony tapety, ale pamiętam, że jedna dziewczyna mnie tak pomalowała jakbym tego makijażu nie miała i nie chodzi wcale o to, że miałam ładny naturalny efekt tylko po prostu nieladny efekt niepomalowanej łee.

Co do tanca. Ja się bardzo usztywniam. Mega się stresuje i jakoś tak jestem jak drag. Na mnie działa seta. I jest dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 14:42   #1420
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja się zastanawiam, gdzie mogłabym zrobić taki full wypas jeśli chodzi o dłonie i stopy, jakiś peeling, nawilżenie, ale też oczywiście nałożenie lakieru.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 16:19   #1421
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Nikki_944 Pokaż wiadomość
Ładnie maluje, ale mam wrażenie, że wyszłam "za ciemna". A to co skłania mnie do zmiany to brwi. Moje są różne od siebie, ale malując się w innym mieście kosmetyczka dała radę to ogarnąć tu niestety wyszły krzywo. Pierwsze wrażenie po wymalowaniu było ok, no bo w makijażu zawsze inaczej. Dopiero w domu TŻ zrobił mi zdjęcia, zaczęłam się wahać, ale myślę, że może tą brew lepiej zrobi wtedy, jednak kuzynka mi poradziła poszukanie kogoś nowego, żebym potem patrząc na zdjęcia nie żałowała.
Aa rozumiem.
Mi się zawsze wydaje, że lepiej by każda dziewczyna wyglądała w podkładzie o ton jaśniejszym od tego, który ma. Ja sobie kupiłam ten podkład, którym mnie makijażystka ostatnio malowała (Too Faced z Sephory), tylko wzięłam o ton jasniejszy kolor. I teraz i tak mi się wydaje, że mógłby być jeszcze jaśniejszy Będę przekonywała ja do najbardziej jasnego jak się da.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-27, 17:13   #1422
Nikki_944
Raczkowanie
 
Avatar Nikki_944
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Aa rozumiem.
Mi się zawsze wydaje, że lepiej by każda dziewczyna wyglądała w podkładzie o ton jaśniejszym od tego, który ma. Ja sobie kupiłam ten podkład, którym mnie makijażystka ostatnio malowała (Too Faced z Sephory), tylko wzięłam o ton jasniejszy kolor. I teraz i tak mi się wydaje, że mógłby być jeszcze jaśniejszy Będę przekonywała ja do najbardziej jasnego jak się da.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Za jasno też nie może, bo zlejesz się z sukienką.
__________________
Nikki_944 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 17:20   #1423
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

No też mi się wydaje, że jednak za jasno nie jest dobrze. Potem można wyglądać trupio.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 17:52   #1424
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Nikki_944 Pokaż wiadomość
Za jasno też nie może, bo zlejesz się z sukienką.
Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
No też mi się wydaje, że jednak za jasno nie jest dobrze. Potem można wyglądać trupio.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aaaaaa no tak Ja to jestem właśnie taki nieogar

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 19:17   #1425
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja jestem bardzo blada (jaśniejsza od 110 RevlonColorstay). I jestem ciekawa czym mnie umaluje makijażystka.
A sukienkę zamówiłam białą...
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 19:37   #1426
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja akurat lubię bladość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 19:51   #1427
tulipan1994
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13 053
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez SorbetMalinowy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiedziecie co sądzicie o takim dużym podświetlanym napisie LOVE lub MIŁOŚĆ na zewnątrz przed salą weselną? Zamówiłam ten napis dobre pół roku temu i napisał teraz do mnie podwykonawca czy potwierdzam termin, a mnie dopadły wątpliwości, bo już sama nie wiem czy chce ten napis.
Nie jestem fanką ale moja sala ma to w standardzie. Wystawiają na zewnątrz nad wodą
Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Jestem wkurzona. Mój brat ponad trzy miesiące temu wpisał w pracy prośbę grafikową na 29 lutego. Wczoraj dostał grafik i... Ma rozpisaną zmianę, od 14 do samego wieczora. Ślub na 13:30. Świadka zmieniać nie planuję, więc oby ten tępy buc (serio tępy buc, z wielu powodów) zwany jego kierownikiem nie robił problemów ze zmianą grafiku
Oby się udało zmienić
Cytat:
Napisane przez PaniAuto Pokaż wiadomość
Odebrałam w piątek mieszkanie po remoncie, poszliśmy w sobotę zacząć je ogarniać do wprowadzenia się i odpadła nam pierwsza płytka w łazience ... zostawili tyle bubli że to ręce opadają no ale przynajmniej będziemy mogli się już tam wprowadzić i już sami będziemy doprowadzać to mieszkanie do jakiegoś sensownego stanu.
O masz, jakie majstry
tulipan1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 21:12   #1428
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Czasem to siadem i zastanawiam się, co powinnam ogarnac jescze do tego ślubu. Myślę sobie, że samochód, jakieś pudełka na koperty, podwiązki, ale to już takie detale. Mimo wszuyako mam wrażenie, że o czymś zapomnę..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 21:27   #1429
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

A mój DJ właśnie wrzucił post że ma już pierwsze zapisy na 2023 i to na wrzesień... 3,5 roku do przodu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-27, 21:46   #1430
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
A mój DJ właśnie wrzucił post że ma już pierwsze zapisy na 2023 i to na wrzesień... 3,5 roku do przodu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Większe prawdopodobieństwo rezygnacji=dodatkowa kasa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-28, 07:45   #1431
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość

Większe prawdopodobieństwo rezygnacji=dodatkowa kasa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No w zeszłym roku zwolniły mu się tylko 3 terminy w ciągu roku także aż tak nie rezygnują

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-28, 07:52   #1432
Werxx3
Rozeznanie
 
Avatar Werxx3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 930
GG do Werxx3
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Dziewczyny które mają ślub cywilny w plenerze, jakie utwory wybieracie i w jakich momentach? Myślałam o czymś na wejście, po przysiędze i na wyjście, ewentualnie jeszcze do życzeń i może jeszcze przed ceremonią zanim się wszyscy zbiorą. Siostra TZ chce nam zaśpiewać jeden utwór i jej propozycje to :Wicked game- Grace Carter (https://www.youtube.com/watch?v=3ZRyLpnQwXY); Umbrella - acoustic (https://www.youtube.com/watch?v=1dr6W0NsHtk0),Thinking out loud - ed sheeran (https://www.youtube.com/watch?v=lp-EO5I60KA), at last-etta james(https://www.youtube.com/watch?v=S-cbOl96RFM). Ja na wejście myślałam o https://www.youtube.com/watch?v=U4i_pEsQFz4 ale nie wiem co na wyjście itd
Werxx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-28, 08:01   #1433
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

U mnie tradycyjny marsz na wejście i wyjście, w trakcie ma się sączyć domowe melodie - Rio.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-28, 08:42   #1434
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

U mnie nic nie będzie chyba bo I po co, jeszcze dopytam pani z urzędu, ale chyba nic nie będzie.

Muzyka jest mi chyba zbędna, bo I po co? Nie wiem jak by się tam akustyka zachowała w zamkowej sali

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-28, 11:22   #1435
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny które mają ślub cywilny w plenerze, jakie utwory wybieracie i w jakich momentach? Myślałam o czymś na wejście, po przysiędze i na wyjście, ewentualnie jeszcze do życzeń i może jeszcze przed ceremonią zanim się wszyscy zbiorą. Siostra TZ chce nam zaśpiewać jeden utwór i jej propozycje to :Wicked game- Grace Carter (https://www.youtube.com/watch?v=3ZRyLpnQwXY); Umbrella - acoustic (https://www.youtube.com/watch?v=1dr6W0NsHtk0),Thinking out loud - ed sheeran (https://www.youtube.com/watch?v=lp-EO5I60KA), at last-etta james(https://www.youtube.com/watch?v=S-cbOl96RFM). Ja na wejście myślałam o https://www.youtube.com/watch?v=U4i_pEsQFz4 ale nie wiem co na wyjście itd
Po przysiędze może być zbędna, chyba że bardzo powoli będziecie podpisywać dokumenty (wtedy to się dzieje). A po podpisaniu urzędnik mówił "Gratuluję, teraz można składać życzenia" i od razu kolejka do życzeń, więc raczej płynne przejście do piosenki końcowej.

Co do konkretnych melodii, to w domu zerknę, w pracy nie mogę za bardzo

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
U mnie nic nie będzie chyba bo I po co, jeszcze dopytam pani z urzędu, ale chyba nic nie będzie.
Muzyka jest mi chyba zbędna, bo I po co? Nie wiem jak by się tam akustyka zachowała w zamkowej sali
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na dwóch ślubach cywilnych, na których byłam muzyka obwieszczała, żeby przestać się kręcić i gadać i skupić na młodych, bo idą, bo się już wszystko zaczyna. Bez niej w sumie część gości mogłaby przegapić, że właśnie panna młoda wkracza.
No i chyba może być tak dziwnie w milczącej atmosferze iść...

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
U mnie tradycyjny marsz na wejście i wyjście, w trakcie ma się sączyć domowe melodie - Rio.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Muzyka nie zagłuszy słów urzędnika? Czasem mówią dość cicho, a muzyka w tle może dodatkowo prowokować gości do szeptania między sobą itp.
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-28, 14:11   #1436
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Udało nam się dziś załatwić papiery w USC. Coraz mniej rzeczy do ogarnięcia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-28, 15:11   #1437
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

My to jeszcze kilka dobrych miesięcy, ale thaeli ma jutro równo miesiąc do ślubu!
Ach, ciekawe czy jest stres czy takie miłe oczekiwanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-28, 18:01   #1438
angellka
Zadomowienie
 
Avatar angellka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 143
GG do angellka
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
My też chwilę myśleliśmy o kursie tańca, ale potem daliśmy sobie spokój.
Próbowaliśmy razem w domu, ale nam chyba lepiej idzie pt taki zwykły taniec tuptaniec spontanicznie niż jak mamy mieć wyuczone kroki, ale jeśli pary mają taki dryg do tańca, mają jakiś układ no to super. Zawsze mi się to podobało, ale realnie. Nie dla mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez BlueSky14 Pokaż wiadomość
My idziemy na użytkowy taniec. Żadna nauka pierwszego tańca, bo wiem że ani Ja, ani mój Mąż nie ogarniemy ze stresu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My już od jakiś dwóch lat zapisujemy sie na kurs tańca, tylko przez nasz nieregularny tryb pracy nie udało nam się zapisac na żaden grupowy (my tylko jedną szkołe tańca w mieście wiec nie ma dużego wyboru). Lubimy tańczyć i już od jakiegoś czasu szukaliśmy aktywności którą możemy razem robić. No i teraz ślub nas zmobilizował do zapsania się na lekcje indywidualne i jest super Chodzimy co prawda dopiero miesiąc, ale umawiamy się z lekcje na lekcję. Na razie przerabiamy taniec użytkowy, później bardziej towarzyski, a na miesiąc przed ślubem bedziemy próbować pierwszy taniec.

Cytat:
Napisane przez Kasia08204 Pokaż wiadomość
My chodzimy na kurs już dłuższy czas, jakieś 3.5 roku, na ślub poprosiliśmy nauczycieli o układ- nawet nam już wychodzi A jak się pomylimy to będziemy improwizować, dobrze nam to idzie
Ja liczę po slubie będziemy dalej kontynuować

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam, gdzie mogłabym zrobić taki full wypas jeśli chodzi o dłonie i stopy, jakiś peeling, nawilżenie, ale też oczywiście nałożenie lakieru.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Myślę że każda kosmetyczka ma takie zabiegi w swoich usługach.

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Czasem to siadem i zastanawiam się, co powinnam ogarnac jescze do tego ślubu. Myślę sobie, że samochód, jakieś pudełka na koperty, podwiązki, ale to już takie detale. Mimo wszuyako mam wrażenie, że o czymś zapomnę..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ehhh mam to samo niby pierdoły ale jest ich dużo, a do ślubu mam tylko 3 mieś.
Brakuje mi jeszcze:
-Fryzjera
-tortu
-samochodu
-obrączek
-wszystkich dodatków (biżuteria, blielizna)
-butów
-Dodoatków do dekoracji sali
-pudełka na koperty
-suknie jeszcze muszę przerobić(wogóle jechać do krawcowej i sprawdzić czy się da )

i pewnie jeszcze miliona rzeczy

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Udało nam się dziś załatwić papiery w USC. Coraz mniej rzeczy do ogarnięcia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to też muszę w przyszłym tyg załatwić.
__________________
angellka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-28, 18:46   #1439
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Nam zostało pełno pierdół. I w cholerę ludzi do zaproszenia, a nigdy nikt nie ma czasu :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-28, 18:57   #1440
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Nam zostało pełno pierdół. I w cholerę ludzi do zaproszenia, a nigdy nikt nie ma czasu :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wysyłajcie poczta. Ja niby zapraszam samych bliskich, mam też 2 przyjaciół/byłych przyjaciół, nie wiem jak to nazwać... 3 razy próbowałam się umówić, ale nie mieli czasu, a nawet jak byliśmy umówieni to odwołali, bo praca. Więc ja, z gipsem na nosie i siniakami pod oczami nie będę jeździć busem 50 km 3 razy... Poprosiłam o adres i wysłałam poczta. Szczerze mówiąc to jednego bym nie zapraszała w ogóle, bo rzucił kilkoma chamskimi tekstami, ale już mi było głupio nie dać mu, jak 3 razy byliśmy umówieni na wręczenie.


Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-22 14:44:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:24.