Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-01, 15:22   #661
neon78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 11
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Posłuchaj, ja nie biorę udziału w wojenkach Youtuberów, we wzajemnym nakręcaniu hejtu tudzież żadnych Kacprowych (ani innych) "sektach". Prosze mnie do tego nie mieszać. Napisałam, że dzięki niemu nauczyłam się odczytywać składy kosmetyków, bo wczesniej nie umiałam. Zyskałam wiedzę na temat naturalnych kosmetyków, które stosuję i robią mi dobrze.

Co i kto zmienia w składach to nie moja sprawa. Napisałam, co chciałam napisać i byłabym wdzięczna, gdyby moich słów nie wykorzystwano do promowania/zniechęcania tego kanału. W żadne wijenki mieszać się nie chcę i nie będę. Mam nadzieję, że jasno wyraziłam swoje stanowisko.

Ale tu nie chodzi o żadne wojenki
Napisałaś, że Kacper "generalnie gada bardzo do rzeczy", no więc nie, nie gada, bo nie zna się za bardzo na składach kosmetycznych.
__________________

poniedziałek
neon78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-01, 15:29   #662
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Cytat:
Napisane przez neon78 Pokaż wiadomość

Ale tu nie chodzi o żadne wojenki
Napisałaś, że Kacper "generalnie gada bardzo do rzeczy", no więc nie, nie gada, bo nie zna się za bardzo na składach kosmetycznych.
Jeszcze raz:

Dzieki niemu nauczyłam się odczytywać składy (wcześniej nie potrafiłam). Pielęgnacja, którą poleca podpasowała mi.

WSZYSTKO. O KACPRZE i jego wiarygodnosci, wzajemnym hejcie w wykonaniu Youtuberów proszę już dyskutować poza moim udziałem. Mnie to kompletnie nie interesuje. Piszę jedynie o swoich odczuciach i nie zajmuję żadnych stron, bo to tez mnie nie interesuje w tym przypadku.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-01, 15:52   #663
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-01, 16:34   #664
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;87712456]

Jak kiedyś skomentowałam jego bzdurną tezę na temat recencji w KWC, to mnie jego miłośniczki mało nie udusiły, a ten pacan dał mi shadow bana

Twierdził, że redakcja KWC albo sam producent czy kolporter danego kosmetyku, wymusza na recenzentkach treść opinii, które potem są publikowane w KWC - chodzi o kosmetyki, które użytkowniczki wizażu dostają do testów. Że niby wymusza się na recenzentkach pozytywne opinie. Brałam w tym udział parę razy i nie przypominam sobie czegoś takiego - co napisałam pod filmikiem. Mówiąc delikatnie - nie uznano mnie za prawdomówną. Prawdę rzecze tylko guru tej sekty - jak wiadomo.[/QUOTE]

o to, to! ja też testowałam kilka razy kosmetyki dzięki KWC i nigdy nie była na mnie wymuszona żadna opinia. Mogłam napisać, co chciałam, co uważałam za słuszne.

Wg Kacpra niestety nikt nie może być zadowolony z pielęgnacji, która ma inny skład niż ten wzorowy wg niego.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Napisałam, że dzięki niemu nauczyłam się odczytywać składy kosmetyków, bo wczesniej nie umiałam. Zyskałam wiedzę na temat naturalnych kosmetyków, które stosuję i robią mi dobrze.
auć, tak nieśmiało dodam, że w takim razie ta nauka nie jest wartościowa i należałoby sięgnąć do właściwych źródeł. To nie jest broń borze jakieś hejtowanie, ale Kacper to chyba ostatnia osoba od której ktokolwiek powinien uczyć się odczytywania składów

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta



mnie boli to, że chłopak dosłownie żeruje na niewiedzy i naiwności odbiorców. A to czy są jakieś dramy pomiędzy nim a innymi blogerami to już mniejsza o to.

W jego sprawie wypowiedział się związek kosmetyczny, wiele firm, których składy omawiał niewłaściwie, wiele innych specjalistów (dermatologów, kosmetologów) i wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że jest on niewykwalifikowany i szkodliwy.

Zachęcam wszystkie dziewczyny, które opierają swoją wiedzę kosmetyczną na jego filmach - poszperajcie tutaj na forum- nie ma tu cenzury, każdy może obalać mity i na ich temat dyskutować. Niestety, pod filmami kacpra nie ma takiej możliwości więc u niego jest tylko jedna słuszna "prawda" - jego własna.

Przykro bo mógłby być naprawdę super vlogerem, gdyby tylko przyłożył się bardziej. Nikt nikomu nie każe byc alfą i omegą, być kosmetologiem by mówić o składać i głosić jego teorie, ale.. come on, nie buduje się swojej społeczności na fundamencie kłamstw i cenzurze. To zawsze odbija się czkawką. Niestety. Gdyby dał w komentarzach możliwość dyskusji, wiele osób nie byłoby tak sfrustrowanych, że chcąc wyrazić swoją opinię na temat jego słów musi liczyć się z cenzurą i tym, że nikt tego nie zobaczy. Stąd też nie ma tam łapek w dół. Bo i tak nikt nie może powiedzieć za co taką łapkę mu dał..
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-01, 23:34   #665
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Cenię Kacpra za
-niesprzedajnosc
-mówienie wyraźne o microplastiku w kosmetykach
P.S.
Hit roku
Magdalenabeautyblog czyli profesjonalistka i znawczyni azjatyckiej pielęgnacji (tak przedstawiana w gazetach i youtube) na pytanie o microplastic odpowiedziała, że...najlepiej kupować kosmetyki w szklanych opakowaniach
__________________
Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 00:50   #666
xneami_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 5
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Prawda jest taka, wróżbita Kacper przedstawia w swoich filmach to co przeczyta w randomowych nie potwierdzonych naukowo fake informacjach dziewczyn "zajaranych" wszystkim co naturalne, co nie jest złe, jednak często próba udowodnienia swojej racji wprowadza ludzi w błąd i tak tworzą się mity pielęgnacyjne. Pisałam z fajną prawdziwą Panią kosmetolog, szczerze wyśmiała rzekome silikony o mocowaniu się do podłoża, nie ma czegoś takiego jak silikony, które siedzą nam tak długo na twarzy, da się to zmyć, a twarz to kurrr..cze nie jest podłoże!

Osoba zaczynając oglądać Kacpra mogła dać się zwieść, ale po czasie raczej się oświeci, zacznie szukać potwierdzenia tego co mówi lecz nie znajdzie na to dowodów. Nie zbyt rozgarnięta będzie ślepo mknąć za nim nie szukając potwierdzeń jego kompetencji i prawdy o tym co mówi o składach itd. Jednak każda osoba wyniesie z tego lekcje, jedna zacznie uważać na to co kupuje, druga zacznie szukać prawdziwych źródeł dotyczących działania danych substancji, a trzecia utwierdzi się w przekonaniu, żeby nie ufać każdej osobie w internecie. Kacper wykreował swoją rzeczywistość, w której jest kosmetologiem, dermatologiem, biznesmenem, prawda jest taka, że jest atencjuszem tak jak dużo ludzi na YT, nieważne co o Tobie mówią, ważne, że mówią. Tak właśnie lecą wyświetlenia i kaska, ile było ludzi, którzy oszukiwali i oszukują swoich widzów? Mnóstwo, a You Tube to biznes i trzeba jakoś się tam wybić, wybielając się na tle innych marek, one są złe a ja taki dobry. Samo życie.
xneami_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 03:30   #667
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Cytat:
Napisane przez xneami_s Pokaż wiadomość
Prawda jest taka, wróżbita Kacper przedstawia w swoich filmach to co przeczyta w randomowych nie potwierdzonych naukowo fake informacjach dziewczyn "zajaranych" wszystkim co naturalne, co nie jest złe, jednak często próba udowodnienia swojej racji wprowadza ludzi w błąd i tak tworzą się mity pielęgnacyjne. Pisałam z fajną prawdziwą Panią kosmetolog, szczerze wyśmiała rzekome silikony o mocowaniu się do podłoża, nie ma czegoś takiego jak silikony, które siedzą nam tak długo na twarzy, da się to zmyć, a twarz to kurrr..cze nie jest podłoże!

Osoba zaczynając oglądać Kacpra mogła dać się zwieść, ale po czasie raczej się oświeci, zacznie szukać potwierdzenia tego co mówi lecz nie znajdzie na to dowodów. Nie zbyt rozgarnięta będzie ślepo mknąć za nim nie szukając potwierdzeń jego kompetencji i prawdy o tym co mówi o składach itd. Jednak każda osoba wyniesie z tego lekcje, jedna zacznie uważać na to co kupuje, druga zacznie szukać prawdziwych źródeł dotyczących działania danych substancji, a trzecia utwierdzi się w przekonaniu, żeby nie ufać każdej osobie w internecie. Kacper wykreował swoją rzeczywistość, w której jest kosmetologiem, dermatologiem, biznesmenem, prawda jest taka, że jest atencjuszem tak jak dużo ludzi na YT, nieważne co o Tobie mówią, ważne, że mówią. Tak właśnie lecą wyświetlenia i kaska, ile było ludzi, którzy oszukiwali i oszukują swoich widzów? Mnóstwo, a You Tube to biznes i trzeba jakoś się tam wybić, wybielając się na tle innych marek, one są złe a ja taki dobry. Samo życie.
Nie dziwię sie, Pani Kosmetolog broni własnych dochodów i poluje na klientkę. Marzą mi się gabinety kosmetyczne w Polsce takie jak niestety są w Europie Zachodniej czy USA, gdzie nie ma chemii, składów z pochodnymi ropy naftowej etc. i gdzie można kompleksowo zadbać o swoja skórę. A że wygląda się wtedy całkiem nieźle to wystarczy spojrzeć na znaną makeupistkę Lise Eldridge
__________________
Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-02, 07:38   #668
ertyjnbvcxzxcvbnm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 594
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Cytat:
Napisane przez MissScully Pokaż wiadomość
Hit roku
Magdalenabeautyblog czyli profesjonalistka i znawczyni azjatyckiej pielęgnacji (tak przedstawiana w gazetach i youtube) na pytanie o microplastic odpowiedziała, że...najlepiej kupować kosmetyki w szklanych opakowaniach
Też nie mam pojęcia co to ten mikroplastik, a mam fioła na punkcie pielęgnacji skóry. Nie śledzę blogasków i tym podobnych, więc nie jestem na bieżąco , co jest teraz modnym słowem roku 2019, i niektóre trendy na szczęście mi całkowicie umykają.


Nie mogę już znieść wszechobecnego straszenia. Istnieje tyle realnych zagrożeń w życie, że nie ma sensu szukać dziury w całym i polować na jakieś nonsensy typu szkodliwe składniki kosmetyków.
Ci wszyscy internetowi znachorzy powinni płacić jakąś grzywnę za wywołaną szkodliwość społeczną.
ertyjnbvcxzxcvbnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 10:17   #669
voyageboyage
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 3
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Cytat:
Napisane przez MissScully Pokaż wiadomość
Nie dziwię sie, Pani Kosmetolog broni własnych dochodów i poluje na klientkę. Marzą mi się gabinety kosmetyczne w Polsce takie jak niestety są w Europie Zachodniej czy USA, gdzie nie ma chemii, składów z pochodnymi ropy naftowej etc. i gdzie można kompleksowo zadbać o swoja skórę. A że wygląda się wtedy całkiem nieźle to wystarczy spojrzeć na znaną makeupistkę Lise Eldridge
https://www.instagram.com/p/B-aSncTIk-A/

Przeczytaj to i chociaż nie powielaj wymyślonej kacperkowej bzdury o silikonach o mocnym mocowaniu do podłoża.
Naczyta się, nasłucha, wymiesza pojęcia i plecie takie coś a potem ludzie to powtarzają
voyageboyage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 10:25   #670
km91
Przyczajenie
 
Avatar km91
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Przyznaje się, że z ciekawości włączyłam parę filmików, które zaproponował mi youtube. Nie jestem specjalistką z zakresu składów kosmetyków, ale moje podejrzenia wzbudził agresywny sposób wysławiania się, brak umiejętności konstruowania w miarę poprawnych zdań w języku polskim, przekręcanie nazw składników, lawina słodko-pierdzących komentarzy pod filmami (do tego wszystkie pisane w tym samym stylu - wyrzucam do śmieci, syf, kosz itp).
Mam wrażenie, że opisywany osobnik to hochsztapler. Nie rozumiem skąd tyle subskrypcji, nawet jeśli mówiłby prawdę co do składów, to uszy krwawią jak się tego słucha.
Na jego plus nie przemawiają też historie o nim krążące w odmętach "internetów" oraz to co sam o sobie mówi, a potem się z tego wycofuje (dyplom kosmetologa, uprawnienia do wystawiania recept, montażysta, pozwy, żony etc.).

Edytowane przez km91
Czas edycji: 2020-04-02 o 10:29
km91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 10:46   #671
neon78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 11
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Cytat:
Napisane przez km91 Pokaż wiadomość
Przyznaje się, że z ciekawości włączyłam parę filmików, które zaproponował mi youtube. Nie jestem specjalistką z zakresu składów kosmetyków, ale moje podejrzenia wzbudził agresywny sposób wysławiania się, brak umiejętności konstruowania w miarę poprawnych zdań w języku polskim, przekręcanie nazw składników, lawina słodko-pierdzących komentarzy pod filmami (do tego wszystkie pisane w tym samym stylu - wyrzucam do śmieci, syf, kosz itp).
Mam wrażenie, że opisywany osobnik to hochsztapler. Nie rozumiem skąd tyle subskrypcji, nawet jeśli mówiłby prawdę co do składów, to uszy krwawią jak się tego słucha.
Na jego plus nie przemawiają też historie o nim krążące w odmętach "internetów" oraz to co sam o sobie mówi, a potem się z tego wycofuje (dyplom kosmetologa, uprawnienia do wystawiania recept, montażysta, pozwy, żony etc.).
Zięba też jest popularny. On przestrzega przed BigPharmą, Kacper - przed mafią kosmetyczną.


Cytat:
Napisane przez MissScully Pokaż wiadomość
Nie dziwię sie, Pani Kosmetolog broni własnych dochodów i poluje na klientkę. Marzą mi się gabinety kosmetyczne w Polsce takie jak niestety są w Europie Zachodniej czy USA, gdzie nie ma chemii, składów z pochodnymi ropy naftowej etc. i gdzie można kompleksowo zadbać o swoja skórę. A że wygląda się wtedy całkiem nieźle to wystarczy spojrzeć na znaną makeupistkę Lise Eldridge
ehhhh, chemia to wszystko, co Cię otacza


I żeby nie było - nie mam nic do naturalnej pielęgnacji, jeżeli się komuś sprawdza to super , ale nie każdemu niestety. Poza tym kosmetyk z naturalnym składem może tak samo podrażnić, zapchać czy uczulić, jak ten ze składem syntetycznym.


Wracając jednak do samego Kacpra, tyle mówi o tym mikroplastiku, a nie przeszkadza mu, że dziewczyny pod jego wpływem wyrzucacą "złe" kosmetyki (nawet czasem w ogóle nieużywane) i lecą kupować to, co on poleca. Gdzie tu ekologia? Z jednej strony mikroplastik taki szkodliwy dla środowiska, a z drugiej wyrzucanie wszystkich kosmetyków, bez ich zużywania już ok?

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Jeszcze raz:

Dzieki niemu nauczyłam się odczytywać składy (wcześniej nie potrafiłam). Pielęgnacja, którą poleca podpasowała mi.
Podpasowało Ci to, co poleca KBV i super. ALE... Kacper nie ma odpowiedniej wiedzy na temat składników kosmetycznych, często je myli. Czy taka osoba może Cię nauczyć czegoś rzetelnie? No nie.
__________________

poniedziałek
neon78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-02, 10:53   #672
voyageboyage
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 3
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Cytat:
Napisane przez neon78 Pokaż wiadomość
Zięba też jest popularny. On przestrzega przed BigPharmą, Kacper - przed mafią kosmetyczną.




ehhhh, chemia to wszystko, co Cię otacza


I żeby nie było - nie mam nic do naturalnej pielęgnacji, jeżeli się komuś sprawdza to super , ale nie każdemu niestety. Poza tym kosmetyk z naturalnym składem może tak samo podrażnić, zapchać czy uczulić, jak ten ze składem syntetycznym.


Wracając jednak do samego Kacpra, tyle mówi o tym mikroplastiku, a nie przeszkadza mu, że dziewczyny pod jego wpływem wyrzucacą "złe" kosmetyki (nawet czasem w ogóle nieużywane) i lecą kupować to, co on poleca. Gdzie tu ekologia? Z jednej strony mikroplastik taki szkodliwy dla środowiska, a z drugiej wyrzucanie wszystkich kosmetyków, bez ich zużywania już ok?

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------


Podpasowało Ci to, co poleca KBV i super. ALE... Kacper nie ma odpowiedniej wiedzy na temat składników kosmetycznych, często je myli. Czy taka osoba może Cię nauczyć czegoś rzetelnie? No nie.


Kacper uczy, że składniki po parfum nie mają znaczenia. Racja Pielęgnacja na swoim instagramie obala ten mit. Wystarczy poczytać co osoby z wykształceniem kosmetologicznym czy chemicznym sądzą o wiedzy Kacpra... Do jego grupy na FB osoby z takim wykształceniem nie miały wstępu
voyageboyage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 11:18   #673
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Cytat:
Napisane przez km91 Pokaż wiadomość
Przyznaje się, że z ciekawości włączyłam parę filmików, które zaproponował mi youtube. Nie jestem specjalistką z zakresu składów kosmetyków, ale moje podejrzenia wzbudził agresywny sposób wysławiania się, brak umiejętności konstruowania w miarę poprawnych zdań w języku polskim, przekręcanie nazw składników, lawina słodko-pierdzących komentarzy pod filmami (do tego wszystkie pisane w tym samym stylu - wyrzucam do śmieci, syf, kosz itp).
Mam wrażenie, że opisywany osobnik to hochsztapler. Nie rozumiem skąd tyle subskrypcji, nawet jeśli mówiłby prawdę co do składów, to uszy krwawią jak się tego słucha.
Na jego plus nie przemawiają też historie o nim krążące w odmętach "internetów" oraz to co sam o sobie mówi, a potem się z tego wycofuje (dyplom kosmetologa, uprawnienia do wystawiania recept, montażysta, pozwy, żony etc.).

W 100 % się zgadzam.
Porażka pod każdym względem.

Też uważam, że to hochsztapler.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 12:01   #674
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Cytat:
Napisane przez MissScully Pokaż wiadomość
Nie dziwię sie, Pani Kosmetolog broni własnych dochodów i poluje na klientkę. Marzą mi się gabinety kosmetyczne w Polsce takie jak niestety są w Europie Zachodniej czy USA, gdzie nie ma chemii, składów z pochodnymi ropy naftowej etc. i gdzie można kompleksowo zadbać o swoja skórę. A że wygląda się wtedy całkiem nieźle to wystarczy spojrzeć na znaną makeupistkę Lise Eldridge
Gabinety kosmetyczne i fryzjerzy, którzy się podejmą farbowania włosów henną
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 12:39   #675
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Cytat:
Napisane przez neon78 Pokaż wiadomość
Podpasowało Ci to, co poleca KBV i super. ALE... Kacper nie ma odpowiedniej wiedzy na temat składników kosmetycznych, często je myli. Czy taka osoba może Cię nauczyć czegoś rzetelnie? No nie.
Ludzie, ja się zastanawiam, co się tu wyrabia. Jakiś zlot fanów i antyfanów Kacpra? Niestety, nie śledze każdego filmiku Kacpra (nie mam go w subskrypcjach, w przeciwieństwie do stronki Lisy Eldrige, Red Lipstick Monster i wielu innych). Nie przyjmuję niczego bezkrytycznie. Jednak nie zaprzeczę, że to dzięki Kacprowi zainteresowałam się rozszyfrowywaniem tych niezrozumiałych określeń w składach. Po prostu teraz wiem co się z czym je. Natomiast gdybym chciała zdobyć rzetelną i dogłębną wiedzę, z pewnością zapisałabym się na studium kosmetologii.

Reasumujac: jeśli ktoś naiwnie i bezkrytycznie przyjmuje to, co przeczyta/zobaczy w internecie to ja mogę tylko współczuć.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 13:04   #676
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 13:50   #677
xneami_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 5
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Dla wszystkich tutaj zgromadzonych, którzy są za Kacperkiem Beauty Kłamczuskiem nie umiejących samodzielnie myśleć i czytać z ludzi, zachęcam do poszukania demaskujących go wpisów których jest pełno. Jednak ja dobrze wiem jak jest z ludźmi, jeśli ktoś w coś wierzy to będzie w to szedł nie chcąc nawet spojrzeć na prawdę. Nie na sensu tutaj już w ogóle rozpisywać się na temat Pana K, kosmetologa, dermatologa, biznesmena bez dokumentów, bez certyfikatów bez wiedzy naukowej, bez faruszka, pracującego niegdyś w biedronce.
xneami_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 13:57   #678
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Cytat:
Napisane przez xneami_s Pokaż wiadomość
Dla wszystkich tutaj zgromadzonych, którzy są za Kacperkiem Beauty Kłamczuskiem nie umiejących samodzielnie myśleć i czytać z ludzi, zachęcam do poszukania demaskujących go wpisów których jest pełno. Jednak ja dobrze wiem jak jest z ludźmi, jeśli ktoś w coś wierzy to będzie w to szedł nie chcąc nawet spojrzeć na prawdę. Nie na sensu tutaj już w ogóle rozpisywać się na temat Pana K, kosmetologa, dermatologa, biznesmena bez dokumentów, bez certyfikatów bez wiedzy naukowej, bez faruszka, pracującego niegdyś w biedronce.
To jaki sens tego wątku ? Sama go założyłaś
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 14:05   #679
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
To jaki sens tego wątku ? Sama go założyłaś
Też się zastanawiam.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-02, 14:09   #680
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 14:17   #681
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Ja się dziwię, że o jednym vlogu trzeba aż wątek zakładać i emocjonować się nim tak bardzo.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 14:21   #682
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Ja się dziwię, że o jednym vlogu trzeba aż wątek zakładać i emocjonować się nim tak bardzo.

Wątek jak wątek. Sporo jest wątków o osobach z internetowej sfery.

A kto tu się emocjonuje 'tak bardzo' ?
Ty i kto jeszcze ?

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2020-04-02 o 14:23
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 16:47   #683
rudywiking
Rozeznanie
 
Avatar rudywiking
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 911
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Choćby przekazywał wiedzę objawioną styl w jakim to robi sprawia, że podziękuję.
rudywiking jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 16:58   #684
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Cytat:
Napisane przez kolorowe_jaskolki Pokaż wiadomość
Ale to się na szczęście zmienia, istnieje kilka innych kanałów na polskim YT na ten temat, dużo lepszych i ogląda się to przyjemniej
nie ma na poslkim YT kanału, który otwarcie mówi o tym jak firmy kosmetyczne robią klientów w przysłowiowe bambuko

jest sporo kanałów dotyczących kosmetyków naturalnych, gdzie omawia się składy, poleca itp ale Kacper jest pierwszy, który otwarcie powiedział że taki a taki kosmetyk to zwyczajny śmieć
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 17:31   #685
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;87716006]Wątek jak wątek. Sporo jest wątków o osobach z internetowej sfery.

A kto tu się emocjonuje 'tak bardzo' ?
Ty i kto jeszcze ?[/QUOTE]

Czy brzmię emocjonalnie?

Nie słychać brzęku tłuczonych talerzy, żadnych wujów i urwałów. A tak brzmię, jak naprawdę coś mnie.....em....rozemocjon uje. Negatywnie. Wyrażam zdziwienie. Chyba mam prawo?
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 17:54   #686
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
nie ma na poslkim YT kanału, który otwarcie mówi o tym jak firmy kosmetyczne robią klientów w przysłowiowe bambuko

jest sporo kanałów dotyczących kosmetyków naturalnych, gdzie omawia się składy, poleca itp ale Kacper jest pierwszy, który otwarcie powiedział że taki a taki kosmetyk to zwyczajny śmieć
No, nikt wprost nie krzyczy, że firma X sprzedaje szajs za kilka stów, ale bez problemu można to wywnioskować oglądając filmiki tych bardziej zrównoważonych ludzi
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 17:58   #687
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
nie ma na poslkim YT kanału, który otwarcie mówi o tym jak firmy kosmetyczne robią klientów w przysłowiowe bambuko

jest sporo kanałów dotyczących kosmetyków naturalnych, gdzie omawia się składy, poleca itp ale Kacper jest pierwszy, który otwarcie powiedział że taki a taki kosmetyk to zwyczajny śmieć
Tylko że czasami robi to zupełnie bezpodstawnie.
Jeśli ktoś dzięki jego kanałowi zaczął interesować się składami i jest bardziej świadomy tego co kupuje i stosuje, to super, ja też w pewnym sensie zawdzięczam mu, że zaczęłam dociekać co i jak, ale wtedy też zrozumiałam, że jego kanał jest bardzo taki sobie. Może być inspiracją, ale żadną wyrocznią ani autorytetem. Więc oglądanie, sprawdzanie, nauka - tak. Wyrzucanie kosmetyków i obrzucanie jakiejś marki, bo Kacper coś powiedział - nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 18:23   #688
3d8bff70f80d7c90d7fb1886fcde1de8ca56be25_65a543ff917fd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 555
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Treść usunięta
3d8bff70f80d7c90d7fb1886fcde1de8ca56be25_65a543ff917fd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 19:12   #689
xneami_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 5
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Oczywiście, że nikt nikogo nie przekona do niczego, każdy ma swój rozum, swój światopogląd, tutaj każda dziewczyna ma coś do powiedzenia i to jest fajne. Zastanawiacie się po co stworzyłam ten wątek, chciałam poczytac wypowiedzi osób, teraz gdy widzę, że jest tu więcej jadu i trochę on zaczął mi się też udzielać to zdaje sobie sprawę, że brniemy do niczego, po czasie wszyscy się przekonany jak potoczą się losy Pana o którym powstała tu obszerna dyskusja, a póki co to ja już nie mam nic do powiedzenia. Nie oceniam żadnych zwolenników bo wiem, że też po części mają rację, sama osobiście po prostu jestem sceptyczna,może w pewnym momencie za bardzo mnie poniosło ale to przez złą atmosferę tu panującą, na pewno mnie rozumiecie, co za dużo to nie zdrowo i tyle, chyba nikt nie powie tu już w temacie nic nowego, wszystko już jest jasne.
xneami_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 21:42   #690
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

[1=3d8bff70f80d7c90d7fb188 6fcde1de8ca56be25_65a543f f917fd;87716903]Treść usunięta[/QUOTE]
Generalnie, jeśli ktoś czegoś używa i widzi, że efekty są dobre to wątpię, czy nagle wyrzuci to do kosza pod wpływem jakiejś opinii kogoś z internetu. No przynajmniej ja bym tego nie zrobiła. Wiadomo, ile ludzi, tyle opinii. Ale człowiek też kieruje się własną oceną. To chyba tak trochę jak z pójściem do kina. Jeśli ktoś jest fanem "Gwiezdnych wojen" to pójdzie obejrzeć film do kina, nawet gdyby krytycy ywierdzili, że jest kiepski. I odwrotnie- jeśli ktoś nie przepada za komediami romantycznymi to na komedię romantyczną do kina nie pójdzie, chocby część krytyków piała z zachwytu.

Dlatego ja bym tak nie przeceniała wpływu twórczości Kacpra (nie mówię nawet o całokształcie, bo widziałam jedynie niektóre filmiki)na ogół konsumentów. Po prostu traktuję te filmiki jak inne, które oglądam. Nie wiem, może po prostu nie oglądałam wszystkich i trafiłam na te, w których serio gadał z sensem. Ale z kolei naprawdę nie mam czasu i siły teraz nadrabiać to, czego nie oglądałam. I szczerze mówiąc, nawet chyba nie mam ochoty.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-29 12:46:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:35.