Panny Młode 2020 cz. II - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-12, 21:34   #3781
Nikki_944
Raczkowanie
 
Avatar Nikki_944
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Ja trochę żałuję, że przełożyliśmy ślub - straciłam już całą ochotę na wesele, które w sumie i tak nie wiadomo, czy w drugim terminie się odbędzie.
No ale cóż... Mam gorsze zmartwienia, przez wirusa nie przedłużyli mi umowy w pracy i niestety znalezienie nowej w tym momencie zdaje się być niemożliwe. O moim zawodzie mogę na razie zapomnieć, ale nawet do głupiej Biedry nie ma ofert... (nie chcę nikogo urazić oczywiście, po prostu dla mnie to ostateczność).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już od lutego siedzę w domu i niestety zostało mi się pogodzić z tym, że znowu muszę szukać pracy po sklepach. W niczym innym doświadczenia nie mam, więc jak teraz jest ciężko z pracą to ja już w ogóle mam utrudnione szukanie w czymś innym niż sklep. Oczywiście w kwietniu zaczęłabym pracę w nowej branży, ale przez pandemię wszystko się posypało.

Miał być ślub, nowa praca, wyprowadzka, a jest brak ślubu, brak pracy i dalsze mieszkanie z rodzicami. Jest cudownie.
__________________
Nikki_944 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 21:38   #3782
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Zamówiliśmy dziś obrączki
Jutro ma być nowa konferencja i nowe wytyczne. Zobaczymy czy coś powiedzą
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 22:17   #3783
kalinka_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 163
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez vilka1 Pokaż wiadomość
Zamówiliśmy dziś obrączki
Jutro ma być nowa konferencja i nowe wytyczne. Zobaczymy czy coś powiedzą

Mam nadzieję, że podadzą jakieś konkrety bo tak w takim zawieszeniu nic nie można zaplanować bo nie wiadomo co będzie można i na jakich zasadach. Wszyscy do mnie dzwonią ( i z sali i foto itd.) z pytaniami a ja nie wiem co powiedzieć bo nic konkretnego nie mówią
kalinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 07:22   #3784
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Wczoraj zamówiliśmy obrączki u złotnika. Biżuterię dla siebie mam prawie ogarnięta. Czekam na spinki do mankietów.
Pudełko na koperty, obrączki i topper, zawieszki też niedługo kliknę. Pierwszy taniec to będzie tragedia- bo szkola tańca zamknięta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 07:27   #3785
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Myślę że tańcem nie ma się co przejmować oby było komu go oglądać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 07:49   #3786
kalinka_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 163
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

my jeszcze nie mamy wybranej piosenki więc nawet nie wiem co będziemy tańczyć

najwyżej będzie przytulaniec
kalinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 09:51   #3787
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez kalinka_91 Pokaż wiadomość
my jeszcze nie mamy wybranej piosenki więc nawet nie wiem co będziemy tańczyć

najwyżej będzie przytulaniec
Też tak myślimy o przytulancu w razie W

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-13, 10:43   #3788
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

My też nie mamy piosenki, praktycznie nic "o miłości" mi się nie podoba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 11:03   #3789
lyricaljazz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 102
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

my chyba zostaniemy przy piosence o tytule w tłumaczeniu "mała śmierć" jest trochę o miłości, chociaż raczej nieszczęśliwej ale kto by się tam przejmował
Też ubolewam nad zamknięciem szkół tańca, tak długo chodziliśmy na kurs, teraz wszystko wyparowało. Jakoś nie umiemy się zmobilizować do tańca samemu. Tyle, że choreografie na pierwszy taniec z jednego kursu mamy nagraną więc będzie czym się podeprzeć. W sumie dobrze wywołany temat muszę się wziać za choreografię i rozchodzenie butów
lyricaljazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 12:25   #3790
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Buty do szewca muszę zanieść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 12:38   #3791
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

A ja zaraz ocipieje, moj salon sie likwiduje mialam miec w miescie obok w salonie przymiarki i szycie na zasadzie cesji, teraz mi wysylaja umowe przeniesienia praw ale zas na jakis inni salon...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-13, 14:59   #3792
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Oglądałam dzisiejszą konferencję w nadziei na jakieś konkrety co do wesel, ale wychodzi na to, że nadal nie można. Plus że oywierają restauracje. Chyba muszę odezwać się do mojej sali z prośbą o rozwiązanie umowy i poszukać miejsca na rodzinny obiad.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 14:59   #3793
lyricaljazz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 102
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
A ja zaraz ocipieje, moj salon sie likwiduje mialam miec w miescie obok w salonie przymiarki i szycie na zasadzie cesji, teraz mi wysylaja umowe przeniesienia praw ale zas na jakis inni salon...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O rany. Jakby przygód pm2020 miały mało. Oby efekt był jakiego oczekujesz!


No i mamy dziewczyny otwartą gastronomię i więcej osób w kościele
lyricaljazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 15:06   #3794
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Już mnie wku*wia brak konkretów w sprawie wesel. Jakby było wesele w rodzinie jakiejś szychy z rządu, to na pewno byłyby już wytyczne
Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
A ja zaraz ocipieje, moj salon sie likwiduje mialam miec w miescie obok w salonie przymiarki i szycie na zasadzie cesji, teraz mi wysylaja umowe przeniesienia praw ale zas na jakis inni salon...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przykre mam nadzieję, że będziesz zadowolona. Mój salon funkcjonuje i ściga mnie z odbiorem... A ja nie mam na to ochoty :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 15:09   #3795
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez BlueSky14 Pokaż wiadomość
Wczoraj zamówiliśmy obrączki u złotnika. Biżuterię dla siebie mam prawie ogarnięta. Czekam na spinki do mankietów.
Pudełko na koperty, obrączki i topper, zawieszki też niedługo kliknę. Pierwszy taniec to będzie tragedia- bo szkola tańca zamknięta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale szkółki powinny się teraz chyba otworzyć... Przynajmniej ja mam taką nadzieję.

Zapisaliśmy się na nauki Online

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 15:37   #3796
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez lyricaljazz Pokaż wiadomość
O rany. Jakby przygód pm2020 miały mało. Oby efekt był jakiego oczekujesz!


No i mamy dziewczyny otwartą gastronomię i więcej osób w kościele
Dobrze mówil właściciel sali🥰 Bardzo mnie to cieszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Ale szkółki powinny się teraz chyba otworzyć... Przynajmniej ja mam taką nadzieję.

Zapisaliśmy się na nauki Online

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czekam na telefon od właścicieli może wrócimy na salę końcem maja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 17:31   #3797
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

https://golubdobrzyn.naszemiasto.pl/.../ar/c1-7698665


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 19:05   #3798
angellka
Zadomowienie
 
Avatar angellka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 143
GG do angellka
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
My nie robimy
My podziękowań też nie robimy. Później damy im Fotoalbumy ze zdjeciami ze ślub i wesela.

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Można dołączyć? Bierzemy ślub 22.08.2020. I tutaj rodzi się problem, a właściwie moje wątpliwości... Jak wiadomo w związku z obecną sytuacją ciągle się zastanawiamy czy nie przełożyć ślubu i wesela(małe, ok 55 osób). Pewnie w lipcu i sierpniu będzie można już organizować imprezy na taką ilość osób ale.

No właśnie, jest jedno ale. 15 gości mieszka za granicą, w tym moja świadkowa Trochę trudno mi uwierzyć, że nagle zniknie opcja kwarantanny czy też ograniczeń w podróżowaniu samolotem... I w związku z tym zastanawiamy się czy to ma sens? Druga sprawa, czy usługi fryzjerskie /makijaż będą odbywały się bez przeszkód? Dzisiaj wpadłam na pomysł, że może zorganizujemy w tym roku tylko ślub cywilny i potem obiad dla najbliższych w restauracji (ok 15 osob), a za rok ślub kościelny (jest dla nas ważny) i normalnie wesele. Naprawdę nie wiem co zrobić... Nie chcemy przesuwać samego ślubu o kolejny rok-oboje jesteśmy już po 30-stce i zwyczajnie chcemy już być małżeństwem. Co byście zrobiły? Ryzyko i brak swiadkowej (wtedy poprosiłbym kogoś innego o świadkowanie) oraz bardzo ograniczona liczba gości czy też cywilny i obiad, a za rok kościelny i wesele? Z góry dziękuję za rady i pozdrawiam
JA bym na twoim miejscu nie przekładała. Nie robisz i tak standardowego dużego wesela to chyba nie ma ma sensu ślubów rozdzielać. Do sierpania jeszcze sporo czasu. Loty wewnątrz Europy powinny już w lipcu wrócić, zoabaczymy jak będzie z kwarantanną. Dużo masz gości z zagranicy ? Jak przełożysz na za rok to też nie masz pewności czy wszyscy przyjdą.
Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Hej!
My mieliśmy ostatnio sesję narzeczeńską i jestem zachwycona.
Co do naszego wesela w sierpniu, to rozmawiałam wczoraj z managerem sali i nie przesadzał z optymizmem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też myslałam żeby zadwonić do naszego fotografa i umówić się teraz na sesje narzeczeńską, wszystko teraz kwitnie i jest pięknie.
Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Wczoraj odwołaliśmy urząd i salę. Kiepska sprawa. Pewnie będę Was podglądać na wątku i mam nadzieję, że Wasze śluby się odbędą!Goście już Ci potwierdzali? Nie obawiają się?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Squirrel ehh przykro
Co myślisz dalej zrobić ? Wiem że na razie nie szukacie innego terminu.
Ja się boje o ten październik, na razie obydwoje nie chcemy o tym myśleć i chcemy żeby się odbyło wszystko na jesieni. Małe przyjecie ani sam ślub nas nie zadowala

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Ja trochę żałuję, że przełożyliśmy ślub - straciłam już całą ochotę na wesele, które w sumie i tak nie wiadomo, czy w drugim terminie się odbędzie.
No ale cóż... Mam gorsze zmartwienia, przez wirusa nie przedłużyli mi umowy w pracy i niestety znalezienie nowej w tym momencie zdaje się być niemożliwe. O moim zawodzie mogę na razie zapomnieć, ale nawet do głupiej Biedry nie ma ofert... (nie chcę nikogo urazić oczywiście, po prostu dla mnie to ostateczność).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ehh nie dość że wesele to jeszcze problem z pracą, współczuje

Cytat:
Napisane przez lyricaljazz Pokaż wiadomość
my chyba zostaniemy przy piosence o tytule w tłumaczeniu "mała śmierć" jest trochę o miłości, chociaż raczej nieszczęśliwej ale kto by się tam przejmował
Też ubolewam nad zamknięciem szkół tańca, tak długo chodziliśmy na kurs, teraz wszystko wyparowało. Jakoś nie umiemy się zmobilizować do tańca samemu. Tyle, że choreografie na pierwszy taniec z jednego kursu mamy nagraną więc będzie czym się podeprzeć. W sumie dobrze wywołany temat muszę się wziać za choreografię i rozchodzenie butów
Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Ale szkółki powinny się teraz chyba otworzyć... Przynajmniej ja mam taką nadzieję.

Zapisaliśmy się na nauki Online

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzieczyny zawsze możecie wykupić kurs online
Pinkelephant jak wam idzie ?
__________________

Edytowane przez angellka
Czas edycji: 2020-05-13 o 19:06
angellka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 22:32   #3799
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

My też czekamy. Zajmuję się czymkolwiek, żeby o tym nie mysleć. Rzuciłam się w wir pracy i kiedy nie zastanawiam się co by było gdyby jest mi lepiej.
Ten temat jest wciąż wałkowany a tak jak mówicie konkretów brak. Już mam po dziurki w nosie tego wszystkiego.

__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-14, 07:40   #3800
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Moim zdaniem czerwiec jeszcze jest nie pewny ale od lipca powinno ruszyć z weselami.
Wesela nie są rekomendowane ale zakazu nie ma, restauracje mają się powoli otwierać więc będą kombinować, żeby organizować imprezy. Na pewno będzie to wyjątkowy rok dla PM2020 i nie będą to takie imprezy jakie sobie zaplanowałyśmy, ale za kilka lat zawsze można zrobić powtórkę. Bo przecież czucie dopiero zaczyna się po ślubie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-14, 09:17   #3801
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem czerwiec jeszcze jest nie pewny ale od lipca powinno ruszyć z weselami.
Wesela nie są rekomendowane ale zakazu nie ma, restauracje mają się powoli otwierać więc będą kombinować, żeby organizować imprezy. Na pewno będzie to wyjątkowy rok dla PM2020 i nie będą to takie imprezy jakie sobie zaplanowałyśmy, ale za kilka lat zawsze można zrobić powtórkę. Bo przecież czucie dopiero zaczyna się po ślubie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zrozumiałam, że imprezy rodzinne, do których zaliczają się wesela badal nie są dozwolone. Ale w necie widziałam już różne interpretacje słów ministra, każdy rozumie jak mu wygodnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-14, 09:21   #3802
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Oczywiście konkretów od rządu brak, ale tak sobie myślę, że naszego kraju nie stać będzie, żeby znowu wszystko pozamykać. Jak to ruszy to i tak będzie kryzys gospodarczy.
W moim kościele może być teraz ok. 50 osób, na sali gdyby utrzymywali te wytyczne 1 osoba na 4m2 to spokojnie ponad 100 osób się zmieści. Ja jestem o wrzesień już dość spokojna. Zmieniliśmy salę (zaliczka z pierwszej raczej nie do odzyskania, trudno), na dniach zamawiamy zaproszenia. Sami zdecydowalismy, ze zaprosimy ok 120 osób, a nie tak jak pierwotnie myśleliśmy 200.
1 września na pewno dzieciaki pójdą do szkół to i wesele może uda się zorganizować na tą 100 gości! Będzie dobrze!

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Ja zrozumiałam, że imprezy rodzinne, do których zaliczają się wesela badal nie są dozwolone. Ale w necie widziałam już różne interpretacje słów ministra, każdy rozumie jak mu wygodnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teraz jeszcze nie są dozwolone. Ale myślę, że jeszcze trochę cierpliwości i pozwolą. Może lipiec/ sierpień, ale pozwolą
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-14, 09:27   #3803
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez vilka1 Pokaż wiadomość
Oczywiście konkretów od rządu brak, ale tak sobie myślę, że naszego kraju nie stać będzie, żeby znowu wszystko pozamykać. Jak to ruszy to i tak będzie kryzys gospodarczy.
W moim kościele może być teraz ok. 50 osób, na sali gdyby utrzymywali te wytyczne 1 osoba na 4m2 to spokojnie ponad 100 osób się zmieści. Ja jestem o wrzesień już dość spokojna. Zmieniliśmy salę (zaliczka z pierwszej raczej nie do odzyskania, trudno), na dniach zamawiamy zaproszenia. Sami zdecydowalismy, ze zaprosimy ok 120 osób, a nie tak jak pierwotnie myśleliśmy 200.
1 września na pewno dzieciaki pójdą do szkół to i wesele może uda się zorganizować na tą 100 gości! Będzie dobrze!

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------



Teraz jeszcze nie są dozwolone. Ale myślę, że jeszcze trochę cierpliwości i pozwolą. Może lipiec/ sierpień, ale pozwolą
A to tak, w końcu i wesela wrócą. Chodziło mi o stan na dzień dzisiejszy i te słowa, które padły wczoraj na konferencji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-14, 10:18   #3804
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angellka Pokaż wiadomość
Squirrel ehh przykro
Co myślisz dalej zrobić ? Wiem że na razie nie szukacie innego terminu.
Na razie kompletnie nic. Ale gdy już będzie całkiem normalnie (na co dzień bez maseczek i normalnie w restauracjach), to skontaktujemy się z salą i będziemy czatować na jakiś zwolniony termin. W miesiąc czy dwa miesiące możemy wszystko dograć i zrobić i już.
Jutro ma kurier przywieźć obrączki. Chyba się popłaczę. Narzeczony chciał, żeby wysłali, bo chce je zobaczyć i przymierzyć już.
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-14, 10:39   #3805
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Oni mówili, że wesela są nierekomendowane, a nie zakazane. W tym momencie problem z serwowaniem potraw się kończy, więc wesela powinny też ruszać powoli.
Bez jaj, u mnie w sklepach na pewno nie przestrzega się limitów, są tłumy, a wesela w gronie rodzinnym zrobić nie można? To oni chcą tych rodzin czy nie?
Już pomijam fakt, że w niedzielę byliśmy w Zakopanem, połowa osób bez masek w ogóle, a znaczna część miała ją tylko na ustach albo w ogóle na brodzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-14, 10:44   #3806
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Oni mówili, że wesela są nierekomendowane, a nie zakazane. W tym momencie problem z serwowaniem potraw się kończy, więc wesela powinny też ruszać powoli.
Bez jaj, u mnie w sklepach na pewno nie przestrzega się limitów, są tłumy, a wesela w gronie rodzinnym zrobić nie można? To oni chcą tych rodzin czy nie?
Już pomijam fakt, że w niedzielę byliśmy w Zakopanem, połowa osób bez masek w ogóle, a znaczna część miała ją tylko na ustach albo w ogóle na brodzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie w mieście to samo, część ludzi już bez masek i pogaduszki sobie urządzają.
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-14, 10:51   #3807
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Oni mówili, że wesela są nierekomendowane, a nie zakazane. W tym momencie problem z serwowaniem potraw się kończy, więc wesela powinny też ruszać powoli.
Bez jaj, u mnie w sklepach na pewno nie przestrzega się limitów, są tłumy, a wesela w gronie rodzinnym zrobić nie można? To oni chcą tych rodzin czy nie?
Już pomijam fakt, że w niedzielę byliśmy w Zakopanem, połowa osób bez masek w ogóle, a znaczna część miała ją tylko na ustach albo w ogóle na brodzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mówili, że wesela nie są możliwe i na decyzję w sprawie ich organizacji trzeba jeszcze poczekać.
"Nie są możliwe" dla mnie równa się "są zabronione".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-14, 10:57   #3808
lyricaljazz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 102
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Generalnie to co mówią na konferencji to jedno a przepisy drugie. Według tych ostatnich wciąż jest zakaz organizowania imprez i zgromadzeń. Ale trzymajmy kciuki za Śląsk, żeby trzeci etap trwał też tylko dwa tygodnie. To może w czwartym by się ulitowali?

A tak poza tym, to restauracje są otwarte, to jak po moim ślubie dziwnym trafie w danej restauracji będzie tylko moja rodzina to who cares? :P (muzykę i inne weselne rzeczy pomijam ;p)
lyricaljazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-14, 11:04   #3809
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez lyricaljazz Pokaż wiadomość
Generalnie to co mówią na konferencji to jedno a przepisy drugie. Według tych ostatnich wciąż jest zakaz organizowania imprez i zgromadzeń. Ale trzymajmy kciuki za Śląsk, żeby trzeci etap trwał też tylko dwa tygodnie. To może w czwartym by się ulitowali?

A tak poza tym, to restauracje są otwarte, to jak po moim ślubie dziwnym trafie w danej restauracji będzie tylko moja rodzina to who cares? (muzykę i inne weselne rzeczy pomijam ;p)
Jeżeli każdy będzie siedział przy swoim stoliku i będą one ustawione 2m od siebie, to nikt nie powinien się przyczepić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-14, 11:12   #3810
lyricaljazz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 102
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Jeżeli każdy będzie siedział przy swoim stoliku i będą one ustawione 2m od siebie, to nikt nie powinien się przyczepić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u nas jest taka możliwość bo na co dzień to normalna restauracja ale oby bez pleks
lyricaljazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-22 14:44:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:29.