rudawy odcien - jak sie pozbyc?? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-06, 17:20   #61
agusiamatyldka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 254
Dot.: rudawy odcien - jak sie pozbyc??

kaguya a z jakiej firmy mialas ten toner i ile go trzymalas na wlosach???fajnie Ci zszedl ten rudy
agusiamatyldka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 16:41   #62
lusii121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Question srebrna płukanka

Witam,
mam pewien problem a mianowicie:
cały czas malowałam włosy kolorem ciemny brąz, ostatnio byłam u fryzjerki która zrobiła mi rozjaśniaczem pasemka a pozostałe włosy pomalowała na ciemny brąz. Niestety pasemka wyszły rude. Myśle nad użyciem srebrnej płukanki aby je troche rozjaśnić, ale czy to może wpłynąć na ciemny brąz? czy tylko blond? czy moje ciemne włosy nie "zrudzieją" od niej?
Bardzo proszę o pomoc
lusii121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 20:30   #63
barbieii92
Raczkowanie
 
Avatar barbieii92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 143
GG do barbieii92
Dot.: srebrna płukanka

Raczej nie wpłynie to na brąz to jest tylko płukanka , oblepia włos z zewnątrz wiec pasemek też CI nie rozjaśni, tylko nada jakiś tam odcień ,
barbieii92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 15:42   #64
Anabella43
Raczkowanie
 
Avatar Anabella43
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 156
Jak zniwelować rudy, sprany odcień?

Witam serdecznie. Otóż wiem, że bylo sporo takich tematów, przejrzalam wszystko i nie znalazlam odpowiedzi na problem z którym aktualnie sie borykam. Może zaczne od poczatku, trochę dluga i zawiła historia więc z góry dzieki za wytrwalość w przeczytaniu
Z natury mam wlosy taki srednio ciemny blond, falowane, puszczące sie przed ramiona. W październiku zachcialo mi sie zmiany, tzn. chciałam cos zmienic w swoim kolorze jakos bardziej go podkreślić, ale nie chciałam by była to jakaś drastyczna zmiana. Na pewno chciałam pozostać w tonacji blond, marzył mi sie kolor troche jasniejszy od mojego naturalnego cos w rodzaju miodowego blondu albo po prostu zwyczajny ciemny blond. Postanowiłam wybrac sie do fryzjera, wiedzac ze domowe eksperymenty nie koncza sie zbyt dobrze. Na miejscu Pani "fryzjerka" stwierdziła że jeśli polozy mi jansiejsza farbe to wyjda żółte a ciemniejszą-wyjdą jeszcze ciemniejsze niz na próbniku więc namowiła mnie na odcien "amaretto"-blond wpadajacy lekko w rudy. Na początku bylam zadowolona z efektu, wyszedł ciemniejszy, bardziej taki jasny miedziany brąz. Wiadomo jak to farba po miesiącu strasznie sie sprała do okropnego koniakowego rudego, a ze miałam też nieco duże odrosty postanowiłam wybrac sie drugi raz na farbowanie. Tym razem zaznaczyłam że chce pozbyc się tego rudego odcienia z moich włosów i uzykać kolor nie wpadający w żaden sposób w miedziany. Zaproponowano mi odcien toffi równiez wyszedł w miare ładnie taki wiewiórkowaty brąz. Ale jakie bylo moje przerazenie gdy po kilku myciach wymył sie do jeszcze gorszego rudo- marchewkowego czegoś! powiedziałam sobie że juz wiecej nie skorzystam z uslug fryzjera i sama popróbuje. Zaczęlo sie wiec moje kombinowanie...Najpierw kupiłam farbe z garniera "bardzo jasny popielaty blond" i musze piowiedziec ze troche zniewelowalo mi ten rudy odcień lecz nadal to nie był mój wymarzony kolor. Po miesiacu zainwestowałam w farbe równiez z garniera "superjasny popielaty blond", ale niesety moje naturalne odrosty wyszły prawie białe a reszta rozjaśniła sie od góry do pomaranczowego! Końcowki były ok, mialy odcien takiego ciemnego blondu jaki chce wlasnie uzyskac... Wiadomo ze z takim kolorem nie wyjde na miasto a za 2 dni mialam jechac na uczelnie wiec zeby nie katowac moich wlosow dzien po dniu farbą, kupiłm szamponetke "ciemny blond". Jako tako pokryło, wyszedł taki kasztanowy ale co z tego jak po 2 myciach mialam znow swoje rude... Macie moze jakies porady? Co mam zrobic w tej sytuacji jaki odcien polozyc zeby wyszedl mi w maire normlany kolor nie wpadajacy w rudy? Wiem ze po pierwszym polozeniu farby rudy od razu nie zniknie ale zeby chociaz bylo go troche mniej i w miare aplikacji tym odcieniem znikał zupełnie. Zasiegalam porady juz wielu fryzjerow, proponowano mi dekoloryzacje ale nie stac mnie na nia a pozatym strasznie niszczy wlosy a moje i tak juz sa bardzo sianowate;/ Nie chce tez tracic kolejnych 80 zl na farbowanie u fryzjera bo pytalam paru to oni normlanie chca nalozyc farbe blond na taki odcien jaki mam aktualnie (rudawo marchewkowy zniwelowany troche szamponetka), a wiadomo ze nie pokryje to rudego. Prosze o jakiekolwiek rady, firmy farby, odcienie jakich powinnam uzyc... Niby rozjasnilam wlosy ta farba z garniera do pomaranczowo(od gory) jakiegos tam(ciemniejsze na koncach), ale boje sie ze i tak ten rudy mi przebije spod farby ;/ Dziekuje z gory za wszystkie wskazówki.
Anabella43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 18:19   #65
NiebieskaKredka
Przyczajenie
 
Avatar NiebieskaKredka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1
Dot.: rudawy odcien - jak sie pozbyc??

Moja przygoda z rudym była krótka i niezbyt intensywna, ale też długo szukałam z niej wyjścia. Swoje włosy po dekoloryzacji potraktowałam Bursztynową Czerwienią Garniera, kolor wyszedł genialnie i wszystko byłoby ok, gdyby tak szybko nie przestał mi się podobać.. Po miesiącu zdecydowałam się na powrót do blondu. Najpierw potraktowałam się dekoloryzatorem z Garniera (mam zaufanie do tej firmy), co w efekcie dało platynowe odrosty i jasnomarchewkową powierzchnię włosa, z niewielkimi blond-prześwitami. Myślałam, że wyjdę z siebie, ale po przeczytaniu postów wyżej pognałam do drogerii i zainwestowałam w

Excellence Creme z L'Oreal, odcień 9.1

Nie, nie wygląda jak na opakowaniu. Ale włosy pięknie się zbrązowiły i są naprawdę relatywnie jasne. Polecam każdej, która chce się pozbyć marchewki - jasny brąz to chyba lepszy pierwszy krok niż Bardzo Jasna Marchewka.
__________________
Amor incipit ab ego.



55 - 54 - 53 - 52 - [51] - 50 - 49 - 48 - 47 - 46 - 45


NiebieskaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 15:55   #66
annasooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 22
rudy odcień po dekoloryzacji

właśnie wróciłam od fryzjera. Pozbywałam się czerni. Zeszło ok, ale obiecany popilaty jasny brąz wyszedł miejscami rudawy. Nie tragedia, ale wolałaby trochę zniwelowac ten efekt. Cóż począc? Niebielska płukanka coś wskóra?
annasooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 16:09   #67
missmimmi86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11
Dot.: rudy odcień po dekoloryzacji

Witaj!

Przerabiałam ten etap i z doświadczenia Ci radzę- nie kombinuj już z włosami. A te płukanki to dramat. Narobisz sobie jeszcze większego bajzlu na głowie i dopiero będzie lament.
Skoro fryzjerka nie potrafiła tego zniwelowac (schodzenie z czerni to hardcore) to Ty tym bardziej tego nie naprawisz.
Odpusc póki co, niech włosy odżyją trochę a potem może spróbuj rozjaśnic to u dobrego fryzjera refleksami.
Pozdrawiam.



Cytat:
Napisane przez annasooo Pokaż wiadomość
właśnie wróciłam od fryzjera. Pozbywałam się czerni. Zeszło ok, ale obiecany popilaty jasny brąz wyszedł miejscami rudawy. Nie tragedia, ale wolałaby trochę zniwelowac ten efekt. Cóż począc? Niebielska płukanka coś wskóra?
missmimmi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-21, 18:11   #68
annasooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 22
Dot.: rudy odcień po dekoloryzacji

nie chodzi mi o ingerowanie w strukturę włosa, ale o coś "powierzchownego" i raczej tym burdelu nie zrobię bo po myciu zejdzie
annasooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 19:06   #69
Ekstazaa
Rozeznanie
 
Avatar Ekstazaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 758
Dot.: rudawy odcien - jak sie pozbyc??

O dobrze, że trafiłam na ten wątek. Miałam ten sam problem, miejscami rudawe refleksy, zbyt ciepły brąz, oj nie podobało mi się to Skuteczny okazał się Srebrzyk Kulpol, choć przeznaczony do włosów blond, rozjaśnionych. Rzeczywiście, stopniowo pozbyłam się tych rudości. Także polecam, na pewno nie zaszkodzi, a może pomoże
Ekstazaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 20:56   #70
annasooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 22
Dot.: rudawy odcien - jak sie pozbyc??

czyli można próbowac. ja jestem "popielata" z natury i ten rudawy, ciepły refleks trochę kłóci mi się z karnacją
annasooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 20:43   #71
bupivacaina
Przyczajenie
 
Avatar bupivacaina
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 5
Unhappy Rudy połysk po farbach do włosów!! (brąz)

Za każdym razem gdy chcę mieć odcień popielatego brązu, w sensie zimny odcień to i tak robi się charakterystyczny rudy połysk. Próbowałam już wiele farb, u fryzjera również (i nie jakiś osiedlowy) i po jakimś czasie i tak rudzieją. Chodzi mi konkretnie o taki odcień:
http://esensja.pl/obrazki/artysci/14...lakunis400.jpg

Macie jakieś pomysły?
Z góry dziękuję za pomoc!
bupivacaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 10:00   #72
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Rudy połysk po farbach do włosów!! (brąz)

spróbuj myć włosy fioletowym szamponem, albo rób fioletowe płukanki. powinno się ochłodzić.
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 10:25   #73
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Rudy połysk po farbach do włosów!! (brąz)

Cytat:
Napisane przez bupivacaina Pokaż wiadomość
Za każdym razem gdy chcę mieć odcień popielatego brązu, w sensie zimny odcień to i tak robi się charakterystyczny rudy połysk. Próbowałam już wiele farb, u fryzjera również (i nie jakiś osiedlowy) i po jakimś czasie i tak rudzieją. Chodzi mi konkretnie o taki odcień:
http://esensja.pl/obrazki/artysci/14...lakunis400.jpg

Macie jakieś pomysły?
Z góry dziękuję za pomoc!
Popiele zawsze wypłukują się na rudo, dlatego ja używam opalizujących odcieni (fioletowych, z .2 po przecinku; popiel ma barwniki niebieskie .1)
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 19:36   #74
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Rudy połysk po farbach do włosów!! (brąz)

Cytat:
Napisane przez bupivacaina Pokaż wiadomość
Za każdym razem gdy chcę mieć odcień popielatego brązu, w sensie zimny odcień to i tak robi się charakterystyczny rudy połysk. Próbowałam już wiele farb, u fryzjera również (i nie jakiś osiedlowy) i po jakimś czasie i tak rudzieją. Chodzi mi konkretnie o taki odcień:
http://esensja.pl/obrazki/artysci/14...lakunis400.jpg

Macie jakieś pomysły?
Z góry dziękuję za pomoc!
cudny ten odcień w linku poluje na taki, jednak mam ten sam problem co ty, zawsze wychodzi mi coś innego i do tego wyplukuje sie na rudo

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

popytam jeszcze jak coś znajde to dam znać, popytaj może jeszcze tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=493753&page=60
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 12:17   #75
bupivacaina
Przyczajenie
 
Avatar bupivacaina
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 5
Dot.: Rudy połysk po farbach do włosów!! (brąz)

nic nie daje.... :<

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
spróbuj myć włosy fioletowym szamponem, albo rób fioletowe płukanki. powinno się ochłodzić.
nic nie daje...
bupivacaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 16:11   #76
Calabrie
Raczkowanie
 
Avatar Calabrie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 142
Dot.: Rudy połysk po farbach do włosów!! (brąz)

Przerabiam ten temat parę lat i chyba mogę śmiało stwierdzić, że nie ma ta to jakiegoś złotego środka, który da zadowalający efekt. Z koloryzacji popielami, podwójnymi popielami, popielami z metalikiem, głownie Majirel (chociaż przetestowałam już chyba wszystkie profesjonalne farby w popielatych odcieniach ) przerzuciłam się na hennę i muszę przyznać, że jestem najbardziej zadowolona z samego koloru tuz po i odcienia do jakiego się spłukuje. Nie jest to mega chłodny kolor, ale rudości też doszukać się nie można, gdyż w moim przypadku spłukuje się na taki różowo szary (utrzymany jednak w jak najbardziej chłodnej tonacji)
Calabrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 18:44   #77
bupivacaina
Przyczajenie
 
Avatar bupivacaina
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 5
Dot.: Rudy połysk po farbach do włosów!! (brąz)

Cytat:
Napisane przez Calabrie Pokaż wiadomość
Przerabiam ten temat parę lat i chyba mogę śmiało stwierdzić, że nie ma ta to jakiegoś złotego środka, który da zadowalający efekt. Z koloryzacji popielami, podwójnymi popielami, popielami z metalikiem, głownie Majirel (chociaż przetestowałam już chyba wszystkie profesjonalne farby w popielatych odcieniach ) przerzuciłam się na hennę i muszę przyznać, że jestem najbardziej zadowolona z samego koloru tuz po i odcienia do jakiego się spłukuje. Nie jest to mega chłodny kolor, ale rudości też doszukać się nie można, gdyż w moim przypadku spłukuje się na taki różowo szary (utrzymany jednak w jak najbardziej chłodnej tonacji)

Henna? Możesz powiedzieć o niej coś więcej?
Firma? Gdzie kupić? To nie jest czasem tak, że ona się szybko spłukuje?
bupivacaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 21:21   #78
AniiiaW
Przyczajenie
 
Avatar AniiiaW
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 27
Dot.: Rudy połysk po farbach do włosów!! (brąz)

ja mam to samo, zawsze ten rudy połysk :/ macie jeszcze jakieś pomysły?
AniiiaW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 09:59   #79
Calabrie
Raczkowanie
 
Avatar Calabrie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 142
Dot.: Rudy połysk po farbach do włosów!! (brąz)

Cytat:
Napisane przez bupivacaina Pokaż wiadomość
Henna? Możesz powiedzieć o niej coś więcej?
Firma? Gdzie kupić? To nie jest czasem tak, że ona się szybko spłukuje?

Jest bardzo obszerny wątek o farbowaniu henną- poczytaj
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=536867
Calabrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-27, 04:02   #80
Ametys
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 257
Niebieski szampon/płukanka/etc

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 04:24
Ametys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 16:31   #81
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Niebieski szampon/płukanka/etc

Cytat:
Napisane przez Ametys Pokaż wiadomość
Mam pytanie dotyczące jak w temacie niebieskiego szamponu/płukanki czy czegokolwiek (nie chodzi tutaj o farbę ani o mixa) co pozwoli mi zneutralizować trochę rudy refleks.

Gdzie można taki szampon/płukankę znaleść w uk? srebrne czy fioletowe szampony do blondu można na każdym rogu znaleść, a wiecie gdzie i pod jaką nazwą można kupić niebieski szampon/płukankę do włosów?

Proszę o pomoc
z niebieskimi płukankami może być kłopot ale najprostszy, najtańszy a równie skuteczny sposób to wkłady atramentowe do pióra. W gimnazjum robiłam tymi pojedyńczymi wkładami i efekt był bardzo dobry także spóbuj z tym bo to na pewno masz w UK.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 21:01   #82
Ametys
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 257
Dot.: Niebieski szampon/płukanka/etc

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 04:24
Ametys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 21:39   #83
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Niebieski szampon/płukanka/etc

Cytat:
Napisane przez Ametys Pokaż wiadomość
Ja w uk nie mieszkam, moja kuzynka

A czy mówisz o neutralizowaniu refleksu czy farbowaniu włosów na niebiesko? bo chodzi o neutralizowanie
oczywiście, że mówię o neutralizowaniu na prawde sprawdzony sposób z atramentrem (wkładem) do pióra tani a skuteczny. Zawsze też może pochodzić po salonach fryzjerskich i popytać ale wątpie żeby mieli na stanie, raczej mają do własnego użytku i tyle. Na stanie mają pewnie tylko fioletowe szampony, płykanki itd. Niech spróbuje z wkładem do pióra
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 18:07   #84
weraxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: Niebieski szampon/płukanka/etc

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
z niebieskimi płukankami może być kłopot ale najprostszy, najtańszy a równie skuteczny sposób to wkłady atramentowe do pióra. W gimnazjum robiłam tymi pojedyńczymi wkładami i efekt był bardzo dobry także spóbuj z tym bo to na pewno masz w UK.
A mogę spytać jak to się robi?
Jakoś rozcieńczyć z wodą, ile trzymać na na włosach..?
weraxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 18:57   #85
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Niebieski szampon/płukanka/etc

Cytat:
Napisane przez weraxx Pokaż wiadomość
A mogę spytać jak to się robi?
Jakoś rozcieńczyć z wodą, ile trzymać na na włosach..?
na małej miseczce wielkosci bulionówki wlej atrament (jeden nabój) i dolej wody do samych brzegów i lej az woda bedzie niebieska ale juz nie tak bardzo napigmentowana, wylej to sobie na włosy, odsacz, nie spłukuj, zawin turban i voila
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 19:28   #86
dussy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: z rudego w blond-pomocy!

Cytat:
Napisane przez jjjj8 Pokaż wiadomość
Maialam ten sam problem i mam go nadal. Mam blond wlosy,chaciałam zmiany pofarbowalam na miedziany blond(taki marchewkowy farba z garniera). Po 4miesiacach kolor mi sie znudzil i chcialam wrocic do naturalnego. Kupiłam n.jasny blond i ..............nic farba złapała tylko odrosty
Ratujcie!!!!!!!!;(





spokojnie. ja tez mialam ten problem poszlam na drugi dzien do fryzjera i ufarbowala mi na ciemny blond , wlosy byly zblizone do rudo czerwonego a moze kasztanowego ? w kazdym razie teraz sie tego pozbywam mam juz prawie blond wlosy a jestem 4 dni po farbie . myje codziennie wlosy szamponem przeciwlupiezowym , ostatnio chodze czesto na basen i farba mi sie wyplukuje ale i tak jest ok, teraz mam blond z rudymy odcieniami ale jest o wiele lepiej ! bylam zdesperowana przez kilka dni a pozniej juz jest ok !
dussy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-19, 23:21   #87
paulqa94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 683
prosze o pomoc ! jaką farbe moge nałożyć na mój sprany rudy ???

jakieś 2 miesiace temu przeszłam dekoloryzacje z prawie czarnych włosów wyszłam od fryzjera można powiedzieć z czerwienią na głowie. kolor spłukał się do koloru który ciezko mi określić, ale to chyba rudy mam już kawałek odrostu i pasowałoby coś z tym zrobić..
w załączniku moje wlosy.

moje pytanie : jaki odcień farby teraz moge na to polozyc zeby wyszedł kolor a nie jakieś niewiadomo co? ciemny blond? da rady ;>? czy raczej coś w brązach.. ?

zastanawiam się czy zmienić kolor czy zostać przy rudym. może mi ktoś coś powiedzieć o farbie loreal miedziano-złocisty blond?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dgd.jpg (97,9 KB, 106 załadowań)
paulqa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 07:35   #88
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: prosze o pomoc ! jaką farbe moge nałożyć na mój sprany rudy ???

jak juz wspominalam na podobnym watku.. rudosci i czerwieni ciezko zakryc jakas farba a jak juz to ciemną.. ja zakryłam czerwien ciemnymm brązem i nadal mam przeswity w słońcu czerwone. ale ty masz bardzo sprany więc ciemny brąz albo nawet średni brąz powinien to zakryć ale lepiej kup farbe profesjonalna z tymi drogeryjnymi nigdy nie wiadomo
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 11:39   #89
ania22236po
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: deutschland
Wiadomości: 22
Dot.: prosze o pomoc ! jaką farbe moge nałożyć na mój sprany rudy ???

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
jak juz wspominalam na podobnym watku.. rudosci i czerwieni ciezko zakryc jakas farba a jak juz to ciemną.. ja zakryłam czerwien ciemnymm brązem i nadal mam przeswity w słońcu czerwone. ale ty masz bardzo sprany więc ciemny brąz albo nawet średni brąz powinien to zakryć ale lepiej kup farbe profesjonalna z tymi drogeryjnymi nigdy nie wiadomo
A blond pasemka na te rudości.Jak schodziłam z czarnego koloru zrobiłam właśnie pasemka troszeczkę rozświetliło .A rudości szybko się wypłukują.
ania22236po jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 12:37   #90
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: prosze o pomoc ! jaką farbe moge nałożyć na mój sprany rudy ???

Cytat:
Napisane przez ania22236po Pokaż wiadomość
A blond pasemka na te rudości.Jak schodziłam z czarnego koloru zrobiłam właśnie pasemka troszeczkę rozświetliło .A rudości szybko się wypłukują.
pasemka jasne ze wyjdą ale trzeba rozjaśnic rozjaśniaczem bo farba blond nie chwyci..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-15 18:54:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:05.