Rejsy wycieczkowe - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-13, 16:02   #31
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Rejsy wycieczkowe

tutaj jak zjedziesz na koniec strony to są ceny wszystkich kabin na promach Polonia i Skania: http://www.unityline.pl/cennik/cenni...009_30_09_2009
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 17:33   #32
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Rejsy wycieczkowe

jeśli ktoś jest zainteresowany jeszcze rejsem do Szwecji to niedawno byłą o tym mowa w DD TVN: http://dziendobrytvn.plejada.pl/30,3...sci_detal.html

a tutaj jeszcze filmik, który znalazłam przy okazji, szukając tego z tvn, dobrze tam widać kabinę de lux: http://www.youtube.com/watch?v=8Arq5nQFURc
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 10:52   #33
Pracoholiczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Nadarzyn
Wiadomości: 66
Dot.: Rejsy wycieczkowe

weszłam na ich stronkę, z ciekawości czy coś atrakcyjneogo proponują, no i proszę promocja First Minute: na wybrane oferty wykupione do 12 września a zrealizowane w okresie 13 września - 30 grudnia 2010 otrzymasz 15% rabatu.
http://www.unityline.pl/oferta/ofert...nute_15_rabatu
Pracoholiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 09:50   #34
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Rejsy wycieczkowe

nieźle, popłynęłabym jeszcze raz, nie powiem, że nie a skoro to weekend, to nawet urlopu nie musiałabym brać....
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 22:26   #35
Pracoholiczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Nadarzyn
Wiadomości: 66
Dot.: Rejsy wycieczkowe

kwestia dobrego zorganizowania
No chyba, że daleko ma się do Świnoujścia to ewentualnie piątek wolny. Piszą na stronie, iż trzeba się teraz w okresie wakacji liczyć z korkami a co za tym idzie dłuzszymi dojazdami... samo zycie. A znajac nasz kraj po drodze masa remontów.
Mimo tego warto
Pracoholiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 12:52   #36
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Rejsy wycieczkowe

ogólnie to mają tego swojego busa, który dowozi ludzi do Świnoujścia spod siedziby firmy w Szczecinie, powiedzieli nam tam, że jeśli są jakieś utrudnienia, typu wypadek na trasie, to jeśli sie ich o tym poinformuje są skłonni nawet poczekać troche, ale nie wiem czy to dotyczy tez prywatnych samochodów
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 07:50   #37
chopie
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 106
Dot.: Rejsy wycieczkowe

wakacje się skończyły więc i korki będą mniejsze a w razie nie jest przecież tak trudno o jeden wolny piątek bardzo bym chciała popłynąć do skandynawii późną jesienią/zimą, zobaczyć jak wygląda ten surowy krajobraz o tej porze roku... wiecie może czy pływają przez cały rok?
chopie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 12:31   #38
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Rejsy wycieczkowe

cały rok, a jesienią/zimą nawet taniej.... a jeśli wykupisz wycieczke już teraz to jeszcze taniej, a jeśli zbierzesz 10 osób to jeszcze taniej
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 11:50   #39
Pracoholiczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Nadarzyn
Wiadomości: 66
Dot.: Rejsy wycieczkowe

słowem grupowo najlepiej, zatem pewnie taki wieczór kawalerski czy panienski moze okazac sie calkiem opłacany. http://www.unityline.pl/oferta/ofert...dowy_promem_sk
Tak sobie mysle ze to musi być niesamowita sprawa
Pracoholiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 13:16   #40
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Rejsy wycieczkowe

jak byłam na promie to akurat był wieczór kawalerski widać było, że chłopaki się świetnie bawili za jakiś czas znajoma wychodzi za mąż, zobaczymy jakim będziemy dysponować budżetem, ale może uda się zrobić podobną imprezę
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 17:46   #41
chopie
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 106
Dot.: Rejsy wycieczkowe

mi się wydaje że na to nawet jakiś spory budżet nie będzie potrzebny, cennika nie podają ale wiem że na wyjazdy grupowe są ogromne zniżki. Warto zadzwonić i popytać, sama chętnie bym tam spędziła swój bo Skandynawia jest boska a prom to dodatkowa atrakcja wieczoru
chopie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-08, 08:21   #42
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Rejsy wycieczkowe

ceny są ustalane indywidualnie, więc pewnie zależy to od ilości osób, posiłków itd...
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 11:13   #43
Pracoholiczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Nadarzyn
Wiadomości: 66
Dot.: Rejsy wycieczkowe

o jeny, pojechałabym znowu dla samego tego wybornego jedzenia
No może przesadzam :P ale w połączeniu z taką imprezą - niezła jazda
No i Skandynawskie uroki ponoc wlasnie najlepiej odkrywa sie w lato i na jesieni właśnie.
Pracoholiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 20:17   #44
chopie
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 106
Dot.: Rejsy wycieczkowe

no dokładnie Pracoholiczko, to ciepluchy propagandę walą że w wakacje musi być gorąco :P jak dla mnie to im surowszy klimat tym lepiej, bez przesady może ale taka skandynawska jesień na pewno musi być niesamowita chciałabym przeżyć taki prawdziwy skandynawski sztorm na wybrzeżu, zobaczyć młot Thora jak walnie jaki piorun w skałę :P
chopie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 13:55   #45
Pracoholiczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Nadarzyn
Wiadomości: 66
Dot.: Rejsy wycieczkowe

Cytat:
Napisane przez chopie Pokaż wiadomość
chciałabym przeżyć taki prawdziwy skandynawski sztorm na wybrzeżu, zobaczyć młot Thora jak walnie jaki piorun w skałę :P
Ty to masz niezłe marzenia. Dobrze że napisałaś, że chciałabyś przeżyć sztorm na wybrzeżu, bo jak napisałabyś na morzu to bym posądziła Cię o utratę zmysłów :P
Zresztą takimi wycieczkowymi promami wątpię aby ryzykowali i narażali siebie i pasażerów na niebezpieczeństwo.
Pracoholiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 19:36   #46
chopie
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 106
Dot.: Rejsy wycieczkowe

Pracoholiczko, nawet gdyby na morzu, to zaznaczyłam przecież że chciałabym PRZEŻYĆ a tak poważnie to te ich promy wielkie są takie że i w czasie sztormu się tego nie odczuwa bałam się trochę jak płynęłam pierwszy raz ale zupełnie nie potrzebnie, trochę wiało ale dla takiego promu to jest chuchanie
chopie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 15:17   #47
dydas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: Rejsy wycieczkowe

Hej dziewczyny! Mam pytanie do osób, które były na zagranicznych rejsach, a w szczególności na statkach Costa. Za miesiąc wybieram się z dziewczyną na 8 dniowy rejs Wenecja-wyspy greckie-Chorwacja statkiem Costa Victoria. Chciałbym się dowiedzieć jak mniej więcej wyglądają ceny drinków/piwa/coli? W dodatku dziś przeczytałem przerażającą wiadomość, że każdy MUSI zapłacić 10 euro za dzień za obsługę/kelnerów?! Za cały rejs daje to 330 zł za osobę :/ Nie ukrywam, że trochę się tych cen obawiamy - już sama wycieczka jest dla nas dużym wydatkiem (choć udało nam się kupić za 2500zł za osobę w najtańszych kabinach). Nastawiamy się na zwiedzanie i korzystanie z atrakcji, które już są w cenie Będę wdzięczny za wszystkie informacje odnośnie cen! Pozdrawiam
dydas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 08:19   #48
chopie
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 106
Dot.: Rejsy wycieczkowe

dydas, rejs, Wyspy Greckie, super ) niestety nie mogę Ci pomóc, ale szukajcie aż znajdziecie co do Grecji to też mi ostatnio chodziła po głowie, z tym że coś bardziej na moją kieszeń, coś takiego np.: http://www.orbistravel.pl/wczasy,GR-HER,ID-GRHDANAOS . Bo w Grecji to chyba nie można się nudzić nawet na lądzie ))
chopie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 10:17   #49
dydas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: Rejsy wycieczkowe

chopie - liczę, że dziewczyny, które były na statkach Costa mi odpowiedzą

Co do Grecji - znam ją doskonale, bo mieszka tam moja rodzina, a w dodatku wujek prowadzi biuro podróży Polecam szczególnie na własną rękę. Z Berlina można za śmieszne pieniądze polecieć do Salonik (np. rezerwując w grudniu na czerwiec 2011 w dwie strony za osobę zapłaci się ok. 300zł) i na półwyspie Chalcydyckim wynająć sobie jakiś apartament z własnym wyżywieniem. Jakbyś miała jakieś pytania, to służę radą, pomocą, greckimi kontaktami i ofertą wujka pensjonatu
dydas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-13, 18:35   #50
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Rejsy wycieczkowe

Cytat:
Napisane przez dydas Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Mam pytanie do osób, które były na zagranicznych rejsach, a w szczególności na statkach Costa. Za miesiąc wybieram się z dziewczyną na 8 dniowy rejs Wenecja-wyspy greckie-Chorwacja statkiem Costa Victoria. Chciałbym się dowiedzieć jak mniej więcej wyglądają ceny drinków/piwa/coli? W dodatku dziś przeczytałem przerażającą wiadomość, że każdy MUSI zapłacić 10 euro za dzień za obsługę/kelnerów?! Za cały rejs daje to 330 zł za osobę :/ Nie ukrywam, że trochę się tych cen obawiamy - już sama wycieczka jest dla nas dużym wydatkiem (choć udało nam się kupić za 2500zł za osobę w najtańszych kabinach). Nastawiamy się na zwiedzanie i korzystanie z atrakcji, które już są w cenie Będę wdzięczny za wszystkie informacje odnośnie cen! Pozdrawiam
Witaj Dydas,
jeśli chodzi o Coste to na stronie przez którą kupowałam wycieczkę była informacja, że dodatkowo za każdy dzień pobierane są napiwki. Jest to też w umowie. Na Costa Pacifica opłata doliczana była do codziennego rachunku i pobierana na koniec rejsu. Jest to b. wygodna opcja bo nie musisz dawać osobno napiwków obsłudze (która i nie bierze napiwków od rejsowiczów). Ceny drinków były bardzo zbliżone ok. 6.5 E za drinka. Codziennie były godziny w których można było kupić 2 drinki w cenie 1 i dodatkowo drinki nie były 'lajtowe' tylko dość alkoholowe. Warto też wykupić przed rejsem karnet na wino - wtedy cena za butelkę jest dużo korzystniejsza niż w cenie regularnej.
Jeśli zrezygnujecie z alkoholu to cały dzień macie zapewnione różnorodne jedzenie i napoje.
Dodatkowo my wnosiliśmy alkohol sami jako pamiątki z miejsc w których byliśmy (mimo, że było napisane, ze względów bezpieczeństwa napojów wnosić na statek nie można).
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 22:43   #51
chopie
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 106
Dot.: Rejsy wycieczkowe

dzięki Dydas weźmiemy chyba jednak opcję all inclusive albo przynajmniej śniadania i obiadokolacje bo widzę że z cenami naprawdę nie jest źle, ale dobrze wiedzieć o tych tanich lotach o których mówisz, no i koneksjach rodzinnych jednak mi na czasie zależy bo pewnie za dużo mi się nie uda wygospodarować wolnego także będzie szybciej i bez dodatkowego zamieszania i polowania na jedzenie powodzenia w rejsie!
chopie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 11:07   #52
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Rejsy wycieczkowe

Cytat:
Napisane przez chopie Pokaż wiadomość
no dokładnie Pracoholiczko, to ciepluchy propagandę walą że w wakacje musi być gorąco :P jak dla mnie to im surowszy klimat tym lepiej, bez przesady może ale taka skandynawska jesień na pewno musi być niesamowita chciałabym przeżyć taki prawdziwy skandynawski sztorm na wybrzeżu, zobaczyć młot Thora jak walnie jaki piorun w skałę :P
Matko jedyna... jakie marzenia, a ja przed rejsem się modliłam, żeby sztormu nie było, bo tylko tego się bałam
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 22:03   #53
Pracoholiczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Nadarzyn
Wiadomości: 66
Dot.: Rejsy wycieczkowe

Cytat:
Napisane przez Mycha84 Pokaż wiadomość
Matko jedyna... jakie marzenia, a ja przed rejsem się modliłam, żeby sztormu nie było, bo tylko tego się bałam
hehe chopie się trochę rozpędziła ;P
To planujecie jesienny rejs tak żeby jeszcze zahaczyć o 23.10 i rejs weekendowy podczas którego wystąpi Jay Delano ;]
http://www.unityline.pl/oferta/ofert...zda_jay_delano
Pracoholiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 21:39   #54
GOcha79
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 153
Dot.: Rejsy wycieczkowe

Podejrzewam, że taki rejs z koncertem gwiazdy nieźle kosztuje. Ja nigdy nie płynęłam promem i szczerze fajnie by było, jakby mąż pomyślał i na jakąs rocznicę ślubu zaprosił
GOcha79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 11:31   #55
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Rejsy wycieczkowe

no właśnie nie... z oferty na stronie wynika, że jest nawet tańszy bo tutaj widzę, ze 199 zł od osoby, a mój kosztował bodajże 260 zł... już nie pamiętam
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 20:24   #56
GOcha79
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 153
Dot.: Rejsy wycieczkowe

To cojest w takiej cenie? bo weekend za 199zł na promie brzmi nieźle.
GOcha79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 14:25   #57
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Rejsy wycieczkowe

właściwie to samo lub bardzo podobnie, co w tej ofercie, z której ja korzystałam

W cenie:
• podróż w obie strony z miejscem w kabinie
• koncert Jay Delano
• kolacja i śniadanie w formie bufetu
• rabat 15% na lunch w cafeterii lub restauracji
• 3 drinki
• pokaz taneczny
• pokaz barmański

widocznie jakąś promocję mają na ten rejs
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 15:56   #58
GOcha79
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 153
Dot.: Rejsy wycieczkowe

Powiem, że oferta fajna. dość atrakcyjna.
Sam koncert mnie bardzo kręci, bo w takiej cenie często jest sam bilet na koncert.
ale widzę, że mają oni też pakiety rodzinne na rejsy.
GOcha79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 18:47   #59
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Rejsy wycieczkowe

Co do pytania o drinki i napoje na statkach Costy. Alkohol tak jak już pisano, ale wizę,że nikt nie opowiedział o innych napojach. A alkohol to nie wszystko.
Na napoje bezalkoholowe (w tym koktajle) też są zniżkowe karty. Już nie pamiętam jak się nazywa (chyba boys and girls card), ale wychodzą sporo taniej. Nam nawet jedna została, bo w ostatnią noc się rozchorowałam i już rano nie zużyłam swojej, bo nic do ust nie mogłam wziąć
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 21:07   #60
Tu_pak
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: szwędam się :)
Wiadomości: 150
Dot.: Rejsy wycieczkowe

Na mikołajkowy weekend do Kopenhagii wybrać się można jak ktoś ma wolne
http://www.unityline.pl/oferta/ofert...n_w_kopenhadze
Tu_pak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-05 11:01:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.