System do obsługi szkoły tańca? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-13, 17:42   #1
MartkaK
Raczkowanie
 
Avatar MartkaK
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 38

System do obsługi szkoły tańca?


Witajcie dziewczyny!
Jestem na etapie poszukiwania systemu do ogarnięcia tematu zarządzania szkołą tańca, bo już kalendarz i karteczki mnie wykańczają. Chciałabym to jakoś zgrać, żeby na stronie się automatyczie generowały grafiki itp. Może są tu jakieś osoby które miały podobną sytuację albo które chodzą do jakiejś szkoły i wiedzą jak to jest zrobione?
__________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie
MartkaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 21:05   #2
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: System do obsługi szkoły tańca?

Cytat:
Napisane przez MartkaK Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!
Jestem na etapie poszukiwania systemu do ogarnięcia tematu zarządzania szkołą tańca, bo już kalendarz i karteczki mnie wykańczają. Chciałabym to jakoś zgrać, żeby na stronie się automatyczie generowały grafiki itp. Może są tu jakieś osoby które miały podobną sytuację albo które chodzą do jakiejś szkoły i wiedzą jak to jest zrobione?
Najłatwiej byłoby po prostu zlecić komuś zrobienie takiej strony, szczególnie, że masz rozmyte wymagania (a ich sprecyzowanie to też praca, bardzo dobrze płatna, btw ) - wtedy będziesz miała dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb rozwiązanie.

Dostępne są też darmowe narzędzia do organizacji, ale to musisz poszukać, co by ci pasowało z tego, co jest ogólnodostępne. O ile kalendarz / karteczki to można polecić coś typu Trello, o tyle tym generowaniem grafik zagięłaś konkretnie system i nie mam pojęcia, co możesz mieć na myśli
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 07:38   #3
salsaole
Przyczajenie
 
Avatar salsaole
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 5
Dot.: System do obsługi szkoły tańca?

Zobacz na ofertę idancesoft u mnie w szkole sprawdza się idealnie, nie jest to darmowe narządzie ale plusem jest, że nic nie musisz kombinować, po prostu działa. A tak to na bieżąco dodają jakieś nowości, ostatnio wersja na androida.
salsaole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 10:01   #4
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: System do obsługi szkoły tańca?

Cytat:
Napisane przez Pantegram Pokaż wiadomość
Najłatwiej byłoby po prostu zlecić komuś zrobienie takiej strony, szczególnie, że masz rozmyte wymagania (a ich sprecyzowanie to też praca, bardzo dobrze płatna, btw ) - wtedy będziesz miała dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb rozwiązanie.

Dostępne są też darmowe narzędzia do organizacji, ale to musisz poszukać, co by ci pasowało z tego, co jest ogólnodostępne. O ile kalendarz / karteczki to można polecić coś typu Trello, o tyle tym generowaniem grafik zagięłaś konkretnie system i nie mam pojęcia, co możesz mieć na myśli
Dokładnie.

Albo na przykład MS Project do generowania grafików, liczenia kosztów. On oferuje dużo możliwości jak się wie, jak go używać.
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 20:13   #5
salsaole
Przyczajenie
 
Avatar salsaole
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 5
Dot.: System do obsługi szkoły tańca?

Swoją drogą polecam Ci sprawdzić ten soft, który polecałam na gorze (IDanceSoft) - 14 dni jest darmowe, czyli możesz sprawdzić co i jak bez żadnych zobowiązań itp.
salsaole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-17 21:13:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:43.