Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-03, 11:19   #2581
Zoya11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 114
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Karo super słyszeć,że u Ciebie też jest lepiejMoze to ten pogesteron zaczal dzialac?Ja po wizycie u trycho dam znać jak to moje włosy wyglądają na trychoskopii i postaram sie tez wrzucic fotki
Oleh jak poczytasz forum to zobaczysz,ze roznie to bywa z tym łysieniem androgenowym,niektorym nie pomagają ciężkie leki a niektórzy mają dobre rezultaty dzięki "naturalnym"metodom,m oze to kwestia roznych przyczyn łysienia (np niedobor ferrytyny albo nadrawazliwosc na dht) albo nie zawsze trafnych diagnoz lekarskich?...Ja juz sama nie wiem co myśleć.
Zoya11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 13:21   #2582
KARO123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 79
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Oleh: Zgadzam się z Zoya, to chyba indywidualna kwestia, nie ma reguły...

MM-1968 też czytałam te opinie. Jednak bardziej przekonały mnie te pozytywne no i zdjęcia, ale chyba przede wszystkim totalna już bezsilność...
Co do mocnego szamponu i odżywki to mam podobne odczucia. Dla mnie pastą do zębów pachną
KARO123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 15:29   #2583
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 831
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez KARO123 Pokaż wiadomość
Oleh: Zgadzam się z Zoya, to chyba indywidualna kwestia, nie ma reguły...

MM-1968 też czytałam te opinie. Jednak bardziej przekonały mnie te pozytywne no i zdjęcia, ale chyba przede wszystkim totalna już bezsilność...
Co do mocnego szamponu i odżywki to mam podobne odczucia. Dla mnie pastą do zębów pachną
To od kiedy używasz i jak często myjesz włosy?
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielęgnacja włosów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/


MM-1968 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 19:02   #2584
KARO123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 79
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

MM-1968: Ja tak od dwóch tygodni, ale już przy pierwszym myciu leciało mniej włosów. Myję co dwa, trzy dni. Raz w tygodniu myję tym łagodnym.

Dostałaś nagraną instrukcję stosowania tych kosmetyków?
Ja się do niej ściśle stosuję.
KARO123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 07:03   #2585
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 831
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez KARO123 Pokaż wiadomość
MM-1968: Ja tak od dwóch tygodni, ale już przy pierwszym myciu leciało mniej włosów. Myję co dwa, trzy dni. Raz w tygodniu myję tym łagodnym.

Dostałaś nagraną instrukcję stosowania tych kosmetyków?
Ja się do niej ściśle stosuję.
Tak dostałam choć wolę na piśmie nie na nagraniach. Mam pamięć fotograficzna nie słuchową. Wczoraj umyłam pierwszy raz. Bez ochów i achów. Szampon rzeczywiście przy pierwszym myciu w ogóle się nie pieni, dopiero przy drugim. Wiem, że to konieczność w tym przypadku ale nigdy nie myłam włosów 2 razy, nie używam żadnych środków do stylizacji, więc specjalnie nie ma co zmywać. Do tej pory myłam szamponem klorane z chininą i płukałam w wodzie z octem jabłkowym a raz na dwa tygodnie do szamponu dodawałam sody oczyszczonej, żeby oczyścić skórę. No ale jeśli to dwukrotne mycie ma pomóc to muszę się przemęczyć. Dobrze, że ten spray nie śmierdzi tak jak szampon i odżywka ale to taka mała buteleczka, że nie wiem na jak długo starczy zwłaszcza, że trzeba go używać 2 razy dziennie-ja rano nie mogę, więc raz dziennie.

A przy myciu wstępnym jak nie wytwarza piany mam takie nieprzyjemne odczucie nie wiem jak to nazwać - takie tępe bez poślizgu
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielęgnacja włosów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/


MM-1968 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 07:43   #2586
Joanka_Joanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 25
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Heja dziewczyny

Spiesze donieść że u mnie też poprawa !! Przeszłam na loxon 5 , jakieś 2-3 tygodnie temu , i właściwie z dnia na dzień było coraz lepiej. Nie przestały wypadać, ale leci ich mniej - powiedzmy ok 20-30 dziennie, przy myciu kilkanaście, przy czesaniu troche więcej, ale i tak różnica wobec tego co poprzednio jest kolosalna. Odrastają też - nie tyle ile bym chciała i jakość wciąż kiepska, ale rosną
Biorę suplement na włosy, cynk, staram sie dbać o podaż białka w diecie. Myję biokapem z palmą sabałową. Boszzz jak się cieszę !!!!
Joanka_Joanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-05, 20:25   #2587
KARO123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 79
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

MM-1968: Ja też nigdy dwa razy nie myłam i mam takie samo odczucie przy myciu wstępnym-pewnie dlatego, że w ogóle nie ma piany....
Spray stosuję rano, a wieczorem piloxidil 2%. Jak przejeżdzam palcami po skórze, to czuję takie kłucie, jakby coś się przebijało pod skórą. Mam nadzieję, że to nowe włosy.

Joanka: Bardzo się cieszę! To super wiadomość
KARO123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-12, 18:19   #2588
KARO123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 79
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

hej, co tu taka cisza????
KARO123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-12, 20:34   #2589
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Wszyscy, włosy liczą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-13, 12:36   #2590
maartyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 131
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Jak tak was tu czytam to zaczynam się zastanawiać czy przypadkiem duphaston nie jest lepszy w efektach niż spironol ...:d
maartyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-13, 17:30   #2591
Joanka_Joanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 25
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

U mnie po raz pierwszy od miesięcy widzę poprawę w gęstości przedziałka. Jakoś tak już nie prześwituje. Nowe włosy nie sa porywające - dużo cieńsze i bardziej suche niż te które niegdyś miałam, jak i stare ulegają powoli scieńczeniu, ale na to na razie nie mam pomysłu.

Co robicie na poprawę jakości włosów ?
Cieszę się że rosną, wypadają normalnie i w końcu mogę myśleć o czymś innym a nie tylko zadręczać się włosami.

Nie biorę żadnych hormonów, żadnych tabletek anty, z leków tylko minox 5%. Nie mam żadnych skutków ubocznych , żadnych problemów z ciśnieniem ani nie rośnie mi broda ani w ogóle żadne nadmierne owłosienie nawet brwi i rzęsy bez zmian.

Pozdrawiam i trzymam kciuki za Was
Joanka_Joanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-13, 18:54   #2592
KARO123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 79
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

U mnie po raz pierwszy od miesięcy widzę poprawę w gęstości przedziałka. Jakoś tak już nie prześwituje. Nowe włosy nie sa porywające - dużo cieńsze i bardziej suche niż te które niegdyś miałam, jak i stare ulegają powoli scieńczeniu, ale na to na razie nie mam pomysłu.


Joanka: To super wieści! Oby tak dalej!

U mnie też nieco lepiej. Włosy lecą mniej, a przede wszystkim rosną nowe. Nie wiem czy to zasługa duphastonu czy Monatu. Najważniejsze, że jest lepiej.
KARO123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-14, 08:46   #2593
Zoya11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 114
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Joanka super,że jest lepiej! Ja mam ten sam problem,włosy odrastają i nie wypadają,ale ich struktura pozostawia wiele do życzenia.Tak naprawdę nie ma porownania co do ich jakosci na anty i spiro a teraz.Ale i tak oczywiście jestem zadowolona,ze nie wypadają,aczkolwiek ciagle sie boję,że to tymczasowa poprawa.Niestety dalej mam problem z łojotokiem i tradzikiem zaskornikowym,niedługo skonczą mi się pomysły na "naturalne"sposoby walki,teraz do swoich supli dorzucilam myo inozytol,probiotyki codziennie i wit b5.Jak to nie pomoze to zaczynam myslec,czy sie nie poddac i nie wrocic do ktoregos z leków :/

Edytowane przez Zoya11
Czas edycji: 2019-12-14 o 08:48
Zoya11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-18, 20:15   #2594
Zoya11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 114
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Mam wolną chwilę więc pomyślałam,ze wrzuce fotki porownawcze.I jak zrobiłam dzisiaj zdjecie wlosom to przyznam,ze jestem w szoku,dopiero na zdjeciu zobaczylam różnicę,wg mnie jest naprawdę duża.W załączniku fotki z dzisiaj i z lata.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20191218_205318.jpg (130,4 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20191218_205859.jpg (110,5 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20191218_210230.jpg (164,6 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20191218_211057.jpg (121,9 KB, 122 załadowań)

Edytowane przez Zoya11
Czas edycji: 2019-12-19 o 23:13
Zoya11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-19, 10:00   #2595
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Super Zoya

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-19, 14:28   #2596
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 831
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Zoya11 rewelacja jak włosy innej osoby
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielęgnacja włosów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/


MM-1968 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-19, 15:47   #2597
Plastikowy_Dinozaur
Raczkowanie
 
Avatar Plastikowy_Dinozaur
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 48
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Brawo Zoya11! Jakby zupełnie inna osoba
Plastikowy_Dinozaur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-19, 22:58   #2598
Zoya11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 114
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Dzięki DziewczynyTeraz pozostaje mi mieć nadzieję,że ten odrost,który trwa zagęści z czasem włosy na całej długości,na żywo to zabawnie wyglada bo mam mnóstwo "antenek"u nasady,kolezanka ostatnio sie smiala czy mnie prąd poraził

Edytowane przez Zoya11
Czas edycji: 2019-12-19 o 23:06
Zoya11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-20, 14:40   #2599
KARO123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 79
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Zoya: Piękna zamiana! A ten Minox to wcierasz?

Ja wcieram piloxidil 2%, trochę boję się 5% bo to już podobno stale trzeba wcierać...
KARO123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-20, 15:39   #2600
Zoya11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 114
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Dzięki Karo Tak,od 6/08 wcieram bardzo skrupulatnie dwa razy dziennie minoksydyl,najpierw 2%,a pod koniec sierpnia zamieniłam na 5%.Do tego śliwa afrykanska,czerwona koniczyna,opc z pestek winogron,żelazo i biotyna ,w tabletkach wszystko.A co do tego,ze trzeba stale wcierac to chyba tez zalezy od sytuacji,jesli jest głównym srodkiem leczniczym to tak,ale jak bralam anty i spiro to psiknelam raz na tydzien czy na dwa tyg i było ok,ale całkowicie odstawiać rzeczywiście dermatolog kiedyś mi odradzała.

Edytowane przez Zoya11
Czas edycji: 2019-12-20 o 17:42
Zoya11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-21, 16:31   #2601
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

U mnie też jest poprawa. Wczoraj byłam dr Rakowskiej i bardzo poprawiła mi humor. Mam nowe kudelki. Zalecenia: dalej brać i wcierać spiro, plus zacząć przygodę z Loxonem.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-21, 19:51   #2602
CandyF
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 076
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cześć dziewczyny śledzę wątek od kilku dni, gdyż niestety sama mam problem z wypadaniem włosów od ok roku.. Nie miałam robionej trichoskopii, więc nie wiem czy jest to łysienie androgenowe (łysienie - to słowo nie przechodzi mi w ogóle przez gardło). Przez rok stosowałam różnego rodzaju wcierki, suplementy łykam cały czas, robiłam przeróżne badania, odwiedziłam endokrynologa, straciłam pieniądze na mezoterapie głowy igłową i osoczem - ZERO rezultatów W końcu stwierdziłam, że nie jestem w stanie sobie z tym poradzić bez leków (których zwyczajnie bardzo się bałam, tfu dalej się boję), więc poszłam do dermatologa. Wykupiłam minoksydyl 2% i alpikort e. Dosłownie ryczałam nad nimi mając je użyć po raz pierwszy, gdyż przeraża mnie myśl o tym, że włosy mogłyby jeszcze bardziej wypadać Póki co odważyłam się stosować alpikort (skutki uboczne minoksydylu jak nadmierne owłosienie na twarzy są dla mnie jeszcze nie do przetworzenia).

Cytat:
Napisane przez Zoya11 Pokaż wiadomość
Mam wolną chwilę więc pomyślałam,ze wrzuce fotki porownawcze.I jak zrobiłam dzisiaj zdjecie wlosom to przyznam,ze jestem w szoku,dopiero na zdjeciu zobaczylam różnicę,wg mnie jest naprawdę duża.W załączniku fotki z dzisiaj i z lata.
Jestem pod wielkim wrażeniem rezultatów po zaledwie kilku miesiącach Twój przykład przekonuje mnie, że może warto zacząć wcierać ten minoksydyl..
__________________


Edytowane przez CandyF
Czas edycji: 2019-12-21 o 19:52
CandyF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-21, 20:36   #2603
Zoya11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 114
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Candy mi broda na minoksie nigdy nie wyrosła Jedynie zawsze u mnie na początku kuracji pojawia się meszek na twarzy,który pozniej znika...wypada albo sie wyciera(?).No ale tez skutki uboczne to kwestia indywidualna niestety.
Kasiateacher fajnie,ze spiro Ci pomógł,a jaki jest plan,juz ciagle będziesz brac?
Zoya11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-22, 05:09   #2604
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Zoya zapytałam o to Panią doktor. Powiedziała, że nie, jeśli chodzi o doustny. Reszta pewnie zostanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-23, 16:18   #2605
yafrayafra2020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 1
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Dzień dobry, jestem tu nowa, ale zaawansowana jeśli chodzi o czas trwania AGA (prawie 20 lat) poszukuję informacji o skuteczności przeszczepienia włosów u kobiet z AGA. Oczekuje na termin tego zabiegu, nie mam już nic do stracenia ...
Czy któraś z Was jest po takim zabiegu? Kasia Teacher czy mogę zadac Ci pytanie na priv w tej sprawie?
yafrayafra2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-24, 07:54   #2606
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Jasne zapraszam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-25, 19:22   #2607
malenkaD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Uczulenie na Loxon max

Witam was i oczekuję rady. Może spotkał was taki przypadek. Jestem ciekawa jak sobie z tym poradziliście. Otóż stosowałam wcierkę Loxon max na wypadanie włosów przez 2 miesiące. Po tym okresie na twarzy pojawiły się czerwone plamki, krosty na brodzie, puchły mi powieki i robiły się ranki również na powiekach. Musiałam przerwać stosowanie wcierki. Przypuszczam, że jestem uczulona na którąś substancję zawartą w tym płynie (minoksydyl,glikol propylenowy). Musiałam przerwać leczenie, które musi być kontynuowane przez kilka miesięcy (po 3 mies. zaczyna pojawiać się meszek). Czy znacie jakieś zamienniki, czy znacie jakieś skuteczne sposoby na porost nowych włosów. Jestem umówiona w styczniu do dermatologa, ale chciałabym wcześniej być zorientowana w temacie (mam 53 lata).
malenkaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-25, 19:37   #2608
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 831
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

KARO123-i jak tam sparwuje się Monat?
Ja powiem szczerze, u mnie mija miesiąc i żadnej poprawy-różnicy nie widzę. Męczy mnie to mycie wstępne-mam wrażenie , że nie jest korzystne dla włosów. Ten spray mimo używania raz dziennie zaraz mi się skończy i nie wiem ile jeszcze mój kręgosłup wytrzyma tego podwójnego mycia po 2 minuty i odżywki. Daję mu szansę do końca opakowania i pewnie nie będę tego kontynuować-no chyba, że stanie się cud, ale w to nie wierzę. Jak tak przygladam się teraz na zimno niektórym zdjęciom to mam wrażenie, że są przerobione. Ja w każdym razie póki co jestem rozczarowana
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielęgnacja włosów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/


MM-1968 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-25, 20:33   #2609
milias
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 3
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Hej! Może ktoś z was zmaga się z zanikiem mieszków włosowych? Mam 20 lat, do gimnazjum miałam bardzo gęste włosy i potem zaczęły się robić cienkie. Ostatnio usłyszałam od dermatologa, że mam zanik mieszków włosowych. Przepisał mi raz dziennie tabletki kerabione booster i wcierkę Minovivax 5%. Czy ktoś z was stosował kiedyś te produkty lub udało się wam pokonać zanik mieszków włosowych?
(w miejsce rosnących włosów, gdzie powinny być 2 grube włosy, to ja mam jeden gruby a drugi jest czesto cieniuteńki.)
milias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 23:32   #2610
maartyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 131
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Zoya konsultowalas z lekarzem branie śliwy afrykanskiej i czerwonej koniczyny? Skąd wiedziałaś że można brać je razem?
maartyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-29 15:26:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:40.