Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-24, 16:44   #61
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

1000 zł godzina do końca czerwca promocja 50 %
w sumie dziwne, chyba że od razu cały fałd na brzuchu robią
w tym tygodniu jade na depilację to się dokładnie o to popytam
oczywiście, najwazniejsze - wypytam o urządzenie bo są tylko 2 na polskim rynku do kriolipolizy
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 13:19   #62
lusiabambusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 348
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
1000 zł godzina do końca czerwca promocja 50 %
w sumie dziwne, chyba że od razu cały fałd na brzuchu robią
w tym tygodniu jade na depilację to się dokładnie o to popytam
oczywiście, najwazniejsze - wypytam o urządzenie bo są tylko 2 na polskim rynku do kriolipolizy
Tylko 2? mi się zdaję, że więcej.
lusiabambusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 21:01   #63
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

reszta to podobno niestety sprzęt chiński

byłam dziś na depilacji i wypytałam o kriolipolizę
babeczka od razu z dumą pokazała swój brzuch i kazała pomacać
0 totalne 0 feciku
mówiła że na taki efekt bardzo długo czekała bo odstęp między sesjami jest długi

z ciekawostek o których tu nie słyszalam
to najpierw jest konsultacja z lekarzem, mierzy on przez usg ile jest cm czy milimetrów tłuszczu, czy to w ogóle tłuszcz a nie mięśnie czy rozciągnieta skóra
po kilku tygodniach można wrócić i zmierzyć przez usg ile ubyło
Pani która pokazywała brzuch podobno zeszła z 3.2 cm do kilku milimetrów na dolnej oponce, tylko nie pamiętam czy 2 czy 3 razy robiła ten brzuch

drugie moje pytanie było o przyłożnie, cała dolna opona powinna mi się zmieścić za jednym razem, bo ja mam fet skumulowany na środku

niestety nie mam teraz kasy, depilacja też kupe kasy kosztuje
dlatego mam nadzieję, że na jesień będzie jeszcze jakaś promocja
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 19:20   #64
rrita1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Hej Bettina_, a gdzie sprawdzałaś te ceny? Możesz mi przesłać info na priva?
Ja szukam salonu w Krakowie ale z naprawdę profesjonalnym podejściem, bo w jednym renomowanym nabawiłam się popękanych naczynek po Ultracontour, mimo że uprzedzałam że mam skłonność do pękania naczynek..
rrita1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 15:11   #65
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

napisałam pw
niestety z tymi salonami jest różnie i różniście...
ciężko trafić ...
pewnie w Krakowie łatwiej coś wybrać bo większe miasto i więcej salonów
ja i tak w końcu z depilacją wylądowałam w klinice medycyny estetetycznej, gdzie są lekarze i wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczniem - fajnie wszystko, ale zawsze jest jakieś ale a tu tym ale jest cena
ile się da korzystam z promocji bo latem nie ma sezonu na depilację i jest 50 % zniżki
kriolipoliza zostawia na tydzień ślady więc też mało kto decyduje się latem i stąd ta promocja, również 50 %
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 19:00   #66
Loczu74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 21
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Cytat:
Napisane przez lusiabambusia Pokaż wiadomość
Tylko 2? mi się zdaję, że więcej.
Z tego co sie orjetuje to sa tylko dwa urzadzenia do Crio medyczne.Zeltiq ,ktory kosztuje ok. 500 000 ( urzadzenie)i 2-gi Made in franze CrioSlim za okolo 150 000 ZL. Sa urzadzenia medyczne .Cala reszta kosztuje od 40 000 w dol i czesto jest to maszyna "kombi" czyli jeszcze jakies 2-3 funkcje posiada.
Tyle wyjasnienia
Loczu74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 12:59   #67
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Loczu74 nie słyszałam o CrioSlim ? jakieś nowe ?
ja słyszałam o Zeltiq i LipoCryo
obecnie dochodzę do wniosku że jak już wydawać kasę to tylko i wyłącznie Zeltiq
Jednak są różnice między Zeltiq i LipoCryo - na pewno nie jest to identyczny zabieg choć wspólna nazwa - kiolipoliza

Zeltiq - czas trwania jednego przyłożenia min 52 min., temp. ujemna, ale ciało przed odmrożeniem chroni membrana

LipoCryo - czas trwania ok 45 min, temp. powyżej 0, skróra zassana efekt chłodzenia a nie mrożenia

a jak sprawdzić czy dane urządzenie to urządzenie medyczne a nie kosmetyczne ?
otóż musi mieć atest medyczny czyli onaczenie CE klasy IIA
CE oznacza, że urządzenie spełnia wymogi podpięcia do prądu
dopiero drugi człon IIA oznacza urządzenie medyczne
EU oznacza, że urządzenie jest przystosowane do używania w krajach Unii Europejskiej

Sprzęt MEDYCZNY ma badania, jest bezpieczny i na pewno musi dawać taki efekt, jaki jest opisany przez producenta.
Natomiast urządzenia kosmetyczne to wolna amerykanka, producent może obiecywać gruszki na wierzbie i nikt mu za to nic nie zrobi.

Edytowane przez Bettina_
Czas edycji: 2013-07-18 o 22:38
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-18, 17:36   #68
Loczu74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 21
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Masz racje Bettina,ja tez jednak wole urzadzenia med. CrioSlim jakos tez okolo 40 min. Bylam tylko raz. Ale jestem zadowolona,choc dopiero 2-tydzien od zabiegu. na zeltiq nie bylam ale tez wiem,ze go polecaja. Po innych? No coz? Dobrze ,ze jest duzy wybor na rynku i kazdy idzie gdzie mu pasuje. pewnie cenowo jak sie domyslam tez gra tu duza role. Urzadzenia tansze w zakupie pewnie maja i tansze zabiegi.ale nie wiem nie sprawdzalam.
Loczu74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 22:42   #69
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Loczu napisz jakie wrażenia ?
są ślady, siniaki czy cuś ?

na Youtube jest świetny filmik, jak Zeliqiem robią boczki chłopu
pokazane jest jak to technicznie przebiega i czego się spodziewać
jak sie wpisze "kriolipoliza" to pierwszy wyskakuje

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Loczu74 Pokaż wiadomość
. Urzadzenia tansze w zakupie pewnie maja i tansze zabiegi.ale nie wiem nie sprawdzalam.

na pewno tak jest
kupują sprzet który ma sie zwrócić a taki Zeliq jak piszesz kosztuje 500 tys to na pewno z ceny nikt nie zejdzie
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 23:56   #70
Loczu74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 21
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Oglondalam juz ten filmik i tylko z niego znam zeltiq. Ja sie jeszcze nie mierze,bo dalam sobie czas do 20 dni. A le moja kumpela wlasnie byla na tym co ja i miala 3,5 cm mniej na boczkach. i nie ukrywam,ze to mnie przekonalo,bo ja taki troszke"niedowiarek jestem" w tych wszystkich nowinkach kosmetycznych.i musze z 100 razy poczytac,sprawdzic zanim pojde bo niestety ale tanie rzeczy to nie sa!!Moj problrm to niestety brzuszysko. I jak super bedzie to zdecyduje sie jeszcze na 2. Moze tyle wystarczy !. Tak zaraz po zabiegu mialam czerwone ale siniakow nie bylo.A co bedzie dalej? Dam znac ile poszlo.Oj! Jeszcze mnie kusi na podbrodek ale najpierw sprawdze co zdzialalo?

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

PS: Moj kolega byl na brzuch (nie wiem na jakim urzadzeniu bo nie pamiental)ale minelo 6 tygodni i mowi,ze ani,,ani ...nic!!!!!!!Pieniadze poszly...hihi. Troszke mnie przylamal.

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Dziewczyny znalazlam info z maj 2013. (musze sprawdzic ponownie nazwe urzadzenia na ktorym bylam ale jest prawie identyczne jak to pierwsze) (czyzby ktos chcial mnie zrobic w .......?)
A oto info!!
Na świecie istnieją tylko dwa urządzenia medyczne wykonywujące zabiegi kriolipolizy - LipoCryo oraz Zeltiq. Posiadają one atesty medyczne oraz badania kliniczne i spełniając wszelkie wymogi są zakwalifikowane do urządzeń medycznych.

Co to oznacza dla pacjenta?

Oznacza to, że zabieg jest sprawdzony i bezpieczny, a technologia opatentowana i zastrzeżona.

Na rynku pojawia się mnóstwo podobnych maszyn produkowanych i kopiowanych przez Chińczyków, które nie posiadają atestów, nie są maszynami zakwalifikowanymi jako urządzenia medyczne, nie wykonują technologicznie tego samego zabiegu (ze względu na strzeżone prawem patenty) oraz są bardzo tanie. A co najważniejsze – nie posiadają własnych badań klinicznych pozwalających na bezpieczeństwo zabiegu. Ich bardzo niska cena pozwala na szybki wzrost ich ilości na naszym rynku. Pomimo tych faktów reklamują się dokładnie tak samo, jak powyższe dwa urządzenia medyczne, nie mówiąc już o tym, że cena samego zabiegu jest taka sama lub nawet wyższa niż zabiegów wykonywanych atestowanymi urządzeniami medycznymi. Dlatego też poniżej przedstawiamy instrukcję, jak nie paść ofiarą złudnie podobnego do prawdziwego zabiegu kriolipolizy.

Jak szybko sprawdzić, czy maszyna, którą jest robiony zabieg jest bezpieczna?

1. Najprostszą metodą weryfikacji jest sprawdzenie, czy poniższe zdjęcia odpowiadają maszynie, którą sprawdzamy. W przypadku, kiedy zdjęcie odbiega wyglądem od maszyny, którą ma być wykonany zabieg prosimy o ostrożność.
Zdjęcie 1. LipoCryo
Zdjęcie 2. Zeltiq


---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:51 ----------

Loczu74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 21:08   #71
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Loczu 74 no to samo pisałam kilka postów wyżej
o tym, że tylko te dwa urządzenia mają atest medyczny

zadzwoń do tego gabinetu i po prostu zapytaj o to urządzenie, nie mów, że byłaś u nich tylko popytaj o cenę i typ urządzenia
ciekawe co Ci powiedzą ??
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-22, 17:04   #72
KRuda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Ja byłam na zabiegu i efekt super. Już po tyodniu było coś widać a po 6 tygodniach sporo tłuszczu znikło. Robiłam brzuch, którego nie mogłam się pozbyć po ciąży. Jestem zadowolona z efektu.
KRuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 11:30   #73
madadziara
Raczkowanie
 
Avatar madadziara
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: rijswijk
Wiadomości: 47
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Witam wszystkie zainteresowane tym tematem. Wiec te ktore sledza, wiedza, ze pisalam w maju iz bylam na boczkach i jak przebiegal zabieg.
Nie mierzylam sie ale musze stwierdziec ze moje boki sie zmniejszyly. Teraz mam boczki Skora sie napiela i juz mi tam nie plywa tluszcz tylko tluszczyk. Jestem osoba o normalnej budowie i uprawiam sporty. Nawet treningi nie mogly nic poradzic na moje boczki.
Po jednym zabiegu jak dla mnie widac efekt ( ja go widze, podejrzewam ze nikt wiecej) Mysle ze dla osob z duza iloscia tluszczu nie jest to metoda odpowiednia bo trzeba ja powtarzac a ceny nie sa male.
W cenie 2 zabiegow Zeltiq jest jeden Body Jet ktorego efekt widac odrazu Mi naszczescie wystarczyl 1, teraz zbieram na brzuch
__________________
Naucz sie sluchac, okazja czasami puka bardzo cicho
madadziara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 17:59   #74
KRuda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Ja po jednym zabiegu LipoCrio(3 razy użyta głowica) straciłam sporo - a było z czego tracić. Z włu zrobił się wałek Jestem bardzo zadowolona i planuję kolejne wizyty na boczki i uda.
KRuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 22:25   #75
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

dziewczyny napiszcie ile Was kosztował zabieg
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 12:47   #76
lusiabambusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 348
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Na wizażu czytałam artykuł z informacją, że można się umówić na bezpłatny ppokazowy zabieg w gabinetach Abacosun. Myślę, że jak ktoś jest akurat z tych miast to dobra okazja, żeby się przekonać czy zabieg będzie pasował.
lusiabambusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 19:22   #77
bambucza86
Raczkowanie
 
Avatar bambucza86
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 177
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Moje Drogie - byłam na tym zabiegu w pt. zapłaciłam 200 zł, efekt - raczej nie widoczny od razu, ale Pani mnie zapewniała, że tłuszcz zostanie wydalony przez organizm przez ok 6 tyg i można znowu powtórzyć zabieg na tą samą partie ciała. Co do bólu to bardzo nieprzyjemne uczucie wciągania skóry i pieczenie, a po zdjęciu głowicy lodowata skóra. Napiszę jak wygląda brzuch po 6 tyg. pozdrawiam.
bambucza86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 17:22   #78
Xymena85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 40
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

I jak z tymi efektami? Czy coś już Ciebie widać?
Jestem bardzo ciekawa bo sama się zastanawiam czy wybrać się na ten zabieg.
Xymena85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 22:16   #79
hania_k
Raczkowanie
 
Avatar hania_k
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Zastanawiam się nad tym zabiegiem, chodzę teraz do gabinetu gdzie robię depilację laserem, mają tam właśnie to urządzenie lipocryo oraz venus freeze ( musiałam sprawdzić czy tak się to pisze ) - rozmawiałam wstepnie o zabiegu. Jeszcze się nie zdecydowałam, ale powiem wam ze urządzenie to jedno a osoby które robią zabiegi to drugie i obie sprawy są bardzo ważne. Powiedziano mi że oba urządzenia służą do modelowania sylwetki, i aby dobrać odpowiednią metodę zrobią mi analizę ciała specjalną wagą. W tym tygodniu mam zamiar się zapisać i przy okazji depilacji zrobić sobie odchudkę Jak już będę po to napiszę co i jak...
hania_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-29, 23:07   #80
gater
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 3
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

dokładnie! maszyna sama nie rozwiąże problemu! "operator" musi też być nie od parady
gater jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 21:25   #81
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

ja mam super miejsce, urządzenie zeltiq za 500 za jedno przyłożenie pod okiem lekarza chirurga którzy przed robi pomiar tłuszczu usg bada czy to w ogóle tłuszcz i takie tam
buuuuu a ja i tak na razie kaski nie mam
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 21:24   #82
hania_k
Raczkowanie
 
Avatar hania_k
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
ja mam super miejsce, urządzenie zeltiq za 500 za jedno przyłożenie pod okiem lekarza chirurga którzy przed robi pomiar tłuszczu usg bada czy to w ogóle tłuszcz i takie tam
buuuuu a ja i tak na razie kaski nie mam
500 zł to bardzo drogo ja mam możliwość zrobić za 80 zł - LipoCryo - czytałam że to też urządzenie medyczne i jeszcze do tego robią pomiary tłuszczu specjalną wagą

Edytowane przez hania_k
Czas edycji: 2013-10-06 o 21:25 Powód: Zapomniałam dopisać
hania_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 12:52   #83
Pap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 12
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Dawno tutaj nie zaglądałam. Nie będę wiele pisała, ale poczytajcie blog: ******reklama firmy******** Ostatni wpis dotyczy właśnie "rewelacji" w odchudzaniu i przytaczanych powyżej "jedynych świetnych urządzeń" Ciekawa jestem Waszej opinii...

Edytowane przez klempaa
Czas edycji: 2013-10-07 o 18:33 Powód: nieopłacona reklama
Pap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 12:16   #84
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Cytat:
Napisane przez hania_k Pokaż wiadomość
500 zł to bardzo drogo ja mam możliwość zrobić za 80 zł - LipoCryo - czytałam że to też urządzenie medyczne i jeszcze do tego robią pomiary tłuszczu specjalną wagą
Hania_k po przeczytaniu wielu opinii, artykułów na chwilę obecną dla mnie istnieje tylko zeltiq
poza tym nieznam się na wagach specjalnych ale jakoś usg bardziej do mnie przemawia bo ktoś kto schudł np 40 kg i ma duży nadmiar skóry to skąd taka waga to będzie wiedziała ?? aczkolwiek rozumiem, że rzadko można spotkać usg.... wagi specjalne też nie wszędzie są więc dobre jedno i drugie rozwiązanie

moje sadełko na razie bezpieczne póki co zdecydowałam sie na kontynuowanie depilacji las. 3 partii ciała, trafiłam na promocję

sie wkurzę to se przyłożę mięcho z zamrażalki na oponę
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 17:10   #85
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

zauważyłam u siebie bardzo dobre efekty po Cryo Royal'u
chodzi mi przede wszystkim o likwidacje rozstępów na udach, a teraz jestem w trakcie serii na likwidację cellulitu i już widzę poprawę jędrności skóry
w Nowym Sączu polecam gabinet As-fit przy Żywieckiej 16 ceny już od 100zł/zabieg
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 16:31   #86
golonqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

jestem mega zadowolona z kriolipolizy. chodzę na zabiegi od połowy grudnia. zrzuciłam 7kg. w pasie zeszłam z 85cm na 76cm, w udach po 5 cm, ale na uda miałam mniej przyłożeń bo zaczęłam od brzucha żeby sprawdzić efekty. po pierwszym przyłożeniu miałam siniak na boku uda. robię przyłożenia raz co 2-3 tygodnie. nie stosuję diety, za to chodzę 1-2 razy w tygodniu na siłownię, ale na siłkę chodzę od lat, a zaczęłam chudnąć dopiero po krio. Najpierw byłam na kriolipolizie w Q Institute w Wwie, potem poszłam na plac konstytucji do TeamBeauty, ale tam mają "zimną płytę" czyli tylko efekt chłodzenia, więc wróciłam do Q Institute, szczególnie, że dają przy pierwszym zabiegu kartę VIP -50% i za jedno przyłożenie wychodzi 100pln, a w pakiecie nawet taniej. Nie wiem jakie mają tam urządzenie, ale zasysa cały fałd skóry do głowicy, która mrozi. oprócz tego czuję, że cały czas skóra jest zasysana i puszczana, chyba jeszcze masaż próżniowy robi. Chciałam sprawdzić na forum, czy gdzieś jest taniej, ale wygląda na to, że i tak dobrze trafiłam, bo porównywalne ceny, z tego co piszesz Imago, to mają jeszcze w Nowym Sączu, a to ode mnie kapkę daleko

Edytowane przez golonqa
Czas edycji: 2014-03-10 o 16:37
golonqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 22:58   #87
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

... co sądzę ? że Q coś tam próbuje sie reklamować
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 17:01   #88
ParisParisienne
Rozeznanie
 
Avatar ParisParisienne
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 893
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

podbijam temat!

ja sie zastanawiam nad zeltiq. Ale o jakich cenach Wy mowicie?! u mnie to minimum 850 zl i to za mala glowice! na brzuch jakies 1200...
Gdzie mozna zrobic taniej?
ja chce sie lekko przymrozic przed wakcjami brzuch mam nadzwyczaj oporny....

czy ktoras z Was brala zeltiq w koncu? jak wrazenia?
ParisParisienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 09:01   #89
golonqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

reklamuję Q i to coraz bardziej! Krio działa na mnie znakomicie, ale to rzecz chyba metody bardziej niż gabinetu. Przyszłam na forum, żeby sprawdzić, czy jest coś taniej, a tu się okazuje że i tak siępowinnam cieszyć, bo tam gdzie byłam ceny są nieporównywalnie niższe niż gdzie indziej. powinnam to ukryć? nie dzielić się z innymi? jeśli jest to reklama, to fajnie by było, jakby mi dali jakiś zabieg za darmo za tę reklamę
golonqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 12:24   #90
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Kriolipoliza, Cryo Royal, Zeltiq, Proshock Ice

Goloqa no niestety osoby które rejestrują się na wizażu żeby super coś zachwalić i w pierwszym poście od razu podają nazwę gabinetu to sorry ... ale są mało wiarygodne

Poza tym były tez posty zachwalające Q.... przez inną osobę która na koniec napisała co sądzicie i to była moja odpowiedź, swoją drogą ciekawe czemu zniknęły ???? dziwne nawet sprawdzałam 3 posty napisane przez tą osobę i wszystkie reklamowały Q... coś tam

ParisParisienne u mnie kosztuje 1000 ale w promocji jak sie dobrze z doktorkiem zagada to jest 50 % ale jakoś nie potrafię tyle wydać na to moje nieszczęsne sadełko... nawet babka na fitnesie wczoraj mówi że ja to szczupła jestem tylko ta oponka buuuuuuuu
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-25 09:02:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.