Kazar - opinie, doświadczenia. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-30, 18:54   #61
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

Patrzę i patrzę na tę ich tabele, mierzyłam stopę i dla spokoju wezmę chyba te 40...
Zobaczymy co to przyjdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 19:31   #62
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Patrzę i patrzę na tę ich tabele, mierzyłam stopę i dla spokoju wezmę chyba te 40...
Zobaczymy co to przyjdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najlepiej byłoby zamówić dwa, bo jak okażą sie za duze to mniejszych juz ze zniżką nie kupisz
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-06, 21:56   #63
Dziewczynka77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 57
Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

Odkopuje wątek, zastawiam się nad kupnem bucikow tej firmy przeczytalam te opinie i dziwie się, że nikt nie zwrócił uwagi, ze niektórzy specjalnie się zarejesteoaali by napisać mega negatywne posty ciekawa jestem, ktora firma tak ostro konkuruje z Kazarem, jestem pewna, że to polska firma i widać nie prożnuje xd
Dziewczynka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 16:12   #64
Madame_Rose
IG => @madamerose1111
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 353
Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

Cytat:
Napisane przez Dziewczynka77 Pokaż wiadomość
Odkopuje wątek, zastawiam się nad kupnem bucikow tej firmy przeczytalam te opinie i dziwie się, że nikt nie zwrócił uwagi, ze niektórzy specjalnie się zarejesteoaali by napisać mega negatywne posty ciekawa jestem, ktora firma tak ostro konkuruje z Kazarem, jestem pewna, że to polska firma i widać nie prożnuje xd
Nie wiem o co chodzi?? Mam nawet sporo tych butów z Kazara w szafie - i na zimę kozaki, botki, przez oksfordki, baleriny po sandałki. Ze trzy torebki też mam i oceniam markę bardzo wysoko. Niczego nigdy nie reklamowałam. Pewnie na tej wyprzedaży znowu coś dokupię do kolekcji. Może faktycznie to czarny PR?
Madame_Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 23:06   #65
Alexxaaa1717
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1
Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

Ja jestem wieloletnią klientką firmy Kazar kupowałam u nich już wszystko z damskiej lini. Z jednych produktów jestem bardziej zadowolona z drugich mniej, reklamowałam kilka produktów, torebki listonoszki ok. 300zł (urywający się pasek, pękające lamówki) kozaki 650zł (pękająca na zgięciu powyższej kostki skóra i masakrycznie ścierające się guma obcasów, po 2 miesiącach użytkowania wyglądały gorzej niż kozaki po 5 latach), portfel 400 zł (wyciekająca się skóra) i niedawna reklamacja torebka 700zł (pękająca skóra na uchwytach, źle wszyty zamek który uszkadzał skórę podczas przesuwania) pomimo tego, wracam do tego sklepu, bo bardzo podoba mi się ich asortyment Ryłko i Wittchen niestety nie maja takich ładnych torebek, czy butów. Nigdy nie dostałam odmowy reklamacji, wręcz przeciwnie, raz tylko miałam naprawiany reklamowany produkt, praktycznie zawsze firma zwracała mi gotówkę a w VENEZII musiałam się odwoływać chyba dwa razy a i tak nie uznali mi reklamacji. Dlatego ja polecam Kazara, powinni trochę bardziej popracować nad wykończeniami produktów i dawać więcej promocji i obniżek, bo ceny niestety maja bardzo wysokie, co na pewno odstrasza ale mimo wszystko lubię ich produkty.
Alexxaaa1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 22:13   #66
Wika2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 1
Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

Zamówione buty okazały się bardzo nie wygodne, nie warte absolutnie swojej ceny. To moje pierwsze i ostatnie buty tej firmy. Jest to opinia również znajomej ,która ma kilka par firmy Kazar. Niestety buty może i są ładne,lecz bardzo niewygodne!
Wika2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 22:09   #67
JustynaGdy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2
Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

Nie koniecznie musi to być czarny PR. Ja mam kilka par pięknych butów z których jestem bardzo zadowolona, dlatego byłam zaskoczona niespodzianką jaka mnie spotkała tego lata. Po dwóch tygodniach sandały mi się porwaly, mialam nadzieję na szybką wymianę, w końcu zepsuły mi się praktyczne nowe buty za które dałam kilka stówek. Po odbiór naprawionych butów miałam się zgłosić po dwóch tygodniach. Niestety buty naprawiono bardzo nieestetycznie. Odmówiłam przyjęcia i czekam na odpowiedź, a połowa sezonu minęła. A jeżeli chodzi o Twoje wątpliwości co do nowych użytkowników, to ludzie z reguły szukają pomocy w necie jak coś im nie pasuje. Jeżeli nic się nie dzieje to po co mają szukać porady? Dam znać jak rozwiązała się moja sprawa. Jeszcze nie skreślam tej firmy, bo jedno trzeba im przyznać, mają piękne rzeczy
JustynaGdy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-24, 08:11   #68
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

Cytat:
Napisane przez JustynaGdy Pokaż wiadomość
Nie koniecznie musi to być czarny PR. Ja mam kilka par pięknych butów z których jestem bardzo zadowolona, dlatego byłam zaskoczona niespodzianką jaka mnie spotkała tego lata. Po dwóch tygodniach sandały mi się porwaly, mialam nadzieję na szybką wymianę, w końcu zepsuły mi się praktyczne nowe buty za które dałam kilka stówek. Po odbiór naprawionych butów miałam się zgłosić po dwóch tygodniach. Niestety buty naprawiono bardzo nieestetycznie. Odmówiłam przyjęcia i czekam na odpowiedź, a połowa sezonu minęła. A jeżeli chodzi o Twoje wątpliwości co do nowych użytkowników, to ludzie z reguły szukają pomocy w necie jak coś im nie pasuje. Jeżeli nic się nie dzieje to po co mają szukać porady? Dam znać jak rozwiązała się moja sprawa. Jeszcze nie skreślam tej firmy, bo jedno trzeba im przyznać, mają piękne rzeczy
Cytat:
Napisane przez Wika2009 Pokaż wiadomość
Zamówione buty okazały się bardzo nie wygodne, nie warte absolutnie swojej ceny. To moje pierwsze i ostatnie buty tej firmy. Jest to opinia również znajomej ,która ma kilka par firmy Kazar. Niestety buty może i są ładne,lecz bardzo niewygodne!
Cytat:
Napisane przez Alexxaaa1717 Pokaż wiadomość
Ja jestem wieloletnią klientką firmy Kazar kupowałam u nich już wszystko z damskiej lini. Z jednych produktów jestem bardziej zadowolona z drugich mniej, reklamowałam kilka produktów, torebki listonoszki ok. 300zł (urywający się pasek, pękające lamówki) kozaki 650zł (pękająca na zgięciu powyższej kostki skóra i masakrycznie ścierające się guma obcasów, po 2 miesiącach użytkowania wyglądały gorzej niż kozaki po 5 latach), portfel 400 zł (wyciekająca się skóra) i niedawna reklamacja torebka 700zł (pękająca skóra na uchwytach, źle wszyty zamek który uszkadzał skórę podczas przesuwania) pomimo tego, wracam do tego sklepu, bo bardzo podoba mi się ich asortyment Ryłko i Wittchen niestety nie maja takich ładnych torebek, czy butów. Nigdy nie dostałam odmowy reklamacji, wręcz przeciwnie, raz tylko miałam naprawiany reklamowany produkt, praktycznie zawsze firma zwracała mi gotówkę a w VENEZII musiałam się odwoływać chyba dwa razy a i tak nie uznali mi reklamacji. Dlatego ja polecam Kazara, powinni trochę bardziej popracować nad wykończeniami produktów i dawać więcej promocji i obniżek, bo ceny niestety maja bardzo wysokie, co na pewno odstrasza ale mimo wszystko lubię ich produkty.
Wszystkie te wiadomosci od nowo zarejestrowanych uzytkownikow... przypadek?
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-25, 16:22   #69
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Wszystkie te wiadomosci od nowo zarejestrowanych uzytkownikow... przypadek?
Nie, ale z drugiej strony usuwać wszystko jak leci? Nie robimy tu cenzury...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 14:32   #70
sereniusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 22
Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

Nie dziwie się, że pojawia się ostatnio dużo negatywnych opinii o tej firmie. Ja od kilku lat byłam ich klientką i zawsze byłam zadowolona, jednak to co się dzieje ostatnio to jest jakiś żart. W zeszłym roku kupiłam baleriny, które po miesiącu reklamowałam i pani w Kazarze powiedziała mi, że to takie SEZONÓWKI, więc nic dziwnego, że się rozwaliły. Balerinki za około 300 zł chyba nie powinny być "sezonówkami", a nawet jeśli to ja je reklamowałam po miesiącu i miałam je tylko kilka razy na sobie na 5 min z mieszkania do samochodu (reklamacja uznana, buty naprawione, chociaż chciałam zwrot pieniędzy za takie badziewie). Dałam im jeszcze jedną szansę w tym roku i kupiłam szpilki. Wszystkie, ale to wszystkie w sklepie miały jakieś wady (źle sklejone, skóra już przetarta itd). Poprosiłam, więc o zamówienie tego modelu z magazynu. Gdy odebrałam buty okazało się, że skóra przy podeszwie była na całej długości umazana klejem. Pokazałam te buty sprzedawczyni, a ona tylko wzruszyła ramionami i powiedziała, że takie przyszły z magazynu. Serio? Z racji tego, że musiałam zapłacić już przy zamówieniu butów wybierałam w sklepie najmniej uszkodzone (cena butów prawie 500 zł).
Moja opinia jest taka, że kiedyś byli fajnym sklepem, ale niestety coś się zmieniło i mocno spadli na jakości.
Z tego co pamiętam kiedyś buty były Made in Italy, teraz widzę, że najnowsze mam Made in Brazil. Podejrzewam, że to jest powodem spadku jakości, jednak mogę się mylić.
sereniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 10:54   #71
JustynaGdy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2
Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

Po odmówieniu przyjęcia nieestetycznie naprawionych butów z reklamacji, po miesiącu otrzymałam zwrot pieniędzy. Ostatnio lubię chodzić w butach na koturnie, które kupiłam w zeszłym sezonie i póki co nic się z nimi nie dzieje. Ostatnio musiałam tylko oddać szpiki do szewca, które kupiłam ponad dwa lata temu, a w których złamał mi się obcas. Tyle jeżeli chodzi o moje doświadczenie z tą firmą :-) W każdym razie buty robią wygodne :-)

Edytowane przez JustynaGdy
Czas edycji: 2019-09-26 o 10:58
JustynaGdy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-23, 08:59   #72
dorthyho
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 5
Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

ja szczerze polecam stronkę https://allegro.pl Polecam, sprawnie i szybko realizują zamówienia. Nie ma problemu ze zwrotem czy reklamacją. Osobiście bardzo chętnie u nich kupuję.

Edytowane przez dorthyho
Czas edycji: 2022-07-23 o 19:33
dorthyho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-08, 18:27   #73
mandy9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 19
Thumbs down Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

Kazar to buty piękne i za razem często niewygodne

Mam 2 pary butów z firmy Kazar, botki i czółenka.

Totalnie 2 różne opinie o nich mam.
CZÓŁENKA
Czółenka - beznadziejne NIE POLECAM
w cenie 220 zł kupiłam w na stronie outletu marki w 2020 roku. Krótko mówiąc to najmniej wygodnie buty na szpilce które mam w swojej kolekcji ponad 10 par obecnie, co najśmieszniejsze wszystkie inne pary butów które mam są skórzane i wszystkie kosztowały mniej niż Kazar.

Chciałabym zaznaczyć że bardzo często chodzę w szpilkach, i kupuję jak na razie szpilki z różnych marek zawsze skórzane żeby zobaczyć które są najwygodniejsze i najtrwalsze.

Tak więc model ELDERBERRY który mam w tym momencie w czerwcu 2022 r. kosztuje min. 599 zł.

To co mam do zarzucenia tym szpilkom to to że nie nadają się dla pań z minimalnie szerszymi palcami, bo po prostu mimo rozchodzenia, i rozbijania Sprayem do zmiękczenia skóry też firmy Kazar cisną w palce, nawet przy dłuższym siedzeniu.

Ponadto, przynajmniej moje stopy uciekają na boki kiedy idę w tym modelu butów. Przez to stopy bolą bardzo szybko. Nie da się w nich chodzić, nadają się tylko na wesele, na równą powierzchnię gdzie mało się chodzi a raczej tańczy.

model PARIS

model który jedynie mierzyłam w domu, były to moje wymarzone szpilki więc je kupiłam w końcu wybrałam odcień czerwony lakierowany, niestety były kompletnie nie do użytku, na moich stopach, w ogólnie nie pasowały, i nie chodziło o to że rozmiar jest zły, po prostu były za ciasne za krótkie, zbyt "ściskające" dla moich stóp, więc je zwróciłam.
_____________

Drugą parę jaką mam od 3 lat to
BOTKI
botki model ASHIDA są boskie
który wtedy kupiłam za chyba 280zł, w tym momencie kosztuje 349 zł

Jeśli chodzi o tę parę butów chodzę w niej chyba już 3 rok, po tym czasie odpadł mi jeden flek ale bez problemu szewc naprawiła. Mimo swojej wysokości 10,5 cm obcasa, dlatego że jest to słupek są wygodne, skóra koźlęca jest miękka i ogólnie świetnie się mi w nich chodzi.

Zastanawiam się nad kupieniem kolejnego modelu botków tej marki.

__________________

Koleżanka z pracy miała takie samo zdanie o tej marce - szpilki piękne do zrobienia sobie w nich zdjęcia i tylko tyle, bo mega niewygodne
mandy9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-02, 10:39   #74
styllerka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 6
Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

Ostatnio zakupy w Kazarze jakieś 3 lata temu, do tego czasu bardzo dobre wrażenia. Jakoś od tego czasu po prostu było nie po drodze albo jakoś konkurencyjne modele obuwia bardziej przekonały. Aż dziwi mnie, że tyle negatywnych opinii, może jakimś zrządzeniem losu ominął mnie czas niskiej jakości produktów

Co by nie było miałam same dobre wrażenia i dopóki sama się nie przekonam, że marka się☠zepsuła to nie uwierzę.
styllerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-02 10:39:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.