Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-21, 21:34   #4561
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez washingpowder Pokaż wiadomość
Viollet, wyślę Ci trochę ot tak, a najwyżej jak Ci będzie pasował to wtedy pomyślimy
O, dziękuję bardzo to jak już będziesz chciał wysyłać to napisz proszę, podam adres na PW.

Na tę Teneryfę to teraz lecisz?


Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Tak,tak ,nie ma różnicy Nie,że nie działa Nie wyskoczyły mi żadne syfy, nawet nie widzę różnicy w kryciu,kolorze czy co tam jeszcze. Dokładnie taki sam efekt
Uf
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 22:08   #4562
washingpowder
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 208
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Angel, ja to ze swojej strony polecam z LB na przykład multi-fruit, camphor souffle, pineapple enzyme scrub, fruit exfoliating serum. Z EGM mógłbym polecić serię anti acne, bo jest cudowna - peeling i maseczka wykonane jedno po drugim likwidują nawet wielkie pryszcze, nie radzą sobie tylko z krostkami na nosie, niestety, no ale EGM już nie istnieje.....

Violet, na Teneryfę jak tylko wrócę to dam Ci znać, i od razu wyślę nie uf nie uf, bo wiele osób formuła z LL robi niespodzianki. W sumie nie wiem, czy więcej jest lubiących czy nielubiących. Podobno daje satynowe wykończenie, lepiej się rozprowadza... Mi się warzy na twarzy, zapycha troszkę, dziś mi zrobiło plamy na policzkach - żółta kropa, a dookoła prześwitywał mój wieczny, lekki rumieniec, którego staram się na wszelkie sposoby zakrywać, i za nic nie dało się go przykryć. Dopiero zmycie wszystkiego i nałożenie resztek Lucy dało cudowny mat, gładkość....
washingpowder jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 22:09   #4563
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
mogłabyś rozwinąć myśl kkzj? Ja od pol roku jestem na merdanej naturalnej pielegnacji i wyleczylam buziola z tradziku niemal calkowicie (pomijam hormonalne gule). Pierwsze zmarchy z okolic oczu tez zniknęły, ja widze same plusy merdania. Dlatego chetnie poczytam o tym z tej drugiej strony.
każdemu pomaga coś innego u mnie samoróbka tak jak i u Ciebie się sprawdza więc tylko się cieszyć
ale dobry krem na zmarchy pod oczy bym chciała i tak
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 22:12   #4564
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

to może jednak tutaj?

57 tys uzytkowniczek
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2010-07-21 o 22:13
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 22:14   #4565
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez washingpowder Pokaż wiadomość
no ale EGM już nie istnieje.....
A właśnie, że podobno istnieje tylko pod innym adresem www i inną nazwą, Earth Glow Minerals czy coś takiego... zaraz zgoogluję. Nie jestem pewna, czy to oni, ale oferta dziwnie podobna...

edit: KLIK
może to tylko firma "podrabiająca" EGM, nie wiem, ale może tu ktoś znajdzie zamienniki.
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2010-07-21 o 22:17
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 22:17   #4566
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

60 tys co się dzieje
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 22:18   #4567
washingpowder
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 208
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Agabil, mama używa collagen-elastin z LB i sobie bardzo chwali

Violet, to niestety nie jest ta firma.. Inne totalnie kosmetyki, tylko butelki mają podobne. Ale to na pewno nie to samo.
washingpowder jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 22:26   #4568
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

a cóż to LB?
Cytowanie mi nie działa
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 22:29   #4569
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

agabil, jestes tu baaaardzo dlugo, widzialas kiedys zeby wizaz az tak mulił?


a sprobujcie wyswietlic podglad pojedyńćzej wiadomosci u mnie sie wtedy pokazuje pusty post i rok 1970

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez washingpowder Pokaż wiadomość
Violet, to niestety nie jest ta firma.. Inne totalnie kosmetyki, tylko butelki mają podobne. Ale to na pewno nie to samo.
ot, wypowiedział się znawca


agabil, Lure Beauty pewnie
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 22:29   #4570
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
agabil, jestes tu baaaardzo dlugo, widzialas kiedys zeby wizaz az tak mulił?


a sprobujcie wyswietlic podglad pojedyńćzej wiadomosci u mnie sie wtedy pokazuje pusty post i rok 1970
o cytowanie działa

baaaaaardzo długo poczułam się jak dinozaur


Pamiętam takie przypadki ale pojedyńcze i ta pora roku?


dzięki Winly, ja tu dawno nie byłam i nowe skróty to dla mnie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 22:58   #4571
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez aaniutek Pokaż wiadomość
agabil1
jak ja Ci zazdroszcze tego kręcenia, ja się do tego kompletnie nie nadaję, wiedza za mała....
Goraco polecam lekture Mazidel bo to tylko pozornie trudna i tajemna sztuka Naprawde nie ma czego sie bac choc oczywiscie na poczatku trzeba zainwestowac.

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość

o to to może my za stare jesteśmy na merdaną pielęgnację w sensie że mało skuteczna.. ja też od dawna już nic nie mieszam i nawet nie o samo lenistwo chodzi
Masz racje- choc w moim przypadku leniwiec jest dojrzalym stworzeniem a tak powaznie to pierwsze zachwyty ustapily rozczarowaniu i dosc szybko sie przekonalam,ze mimo wszystko wole gotowa pielegnacje.
Owszem sa polprodukty,ktore lubie uzywac solo bo akurat wspomagaja moja kaprysna cere ale patrzac ogolnie to malo rzeczy znalazlam,ktore mi odpowiadaly.
W sumie to podobna dyskusja czy wybieramy pielegnacje selektywna czy samorobiona badz drogeryjna-kazda z nich ma swoje plusy i minusy ale trudno jest pokazac jedyny i sluszny kierunek

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
mogłabyś rozwinąć myśl kkzj? Ja od pol roku jestem na merdanej naturalnej pielegnacji i wyleczylam buziola z tradziku niemal calkowicie (pomijam hormonalne gule). Pierwsze zmarchy z okolic oczu tez zniknęły, ja widze same plusy merdania. Dlatego chetnie poczytam o tym z tej drugiej strony.
Wszystko zalezy jakie podloze ma tradzik bo to tez nie jest jednolita sprawa choc ja akurat z nim sie nie borykalam.

Ze swojej strony rozwine na tyle mysl,ze po merdanej pielegnacji mialam wiecej problemow niz przed-norma staly sie reakcje alergiczne/zapychanie i stan cery wygladal malo zachecajaco;/

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
a macie jakieś swoje gotowe "muszę mieć" którymi mogłybyście się podzielić?



a zdradzisz co Ci pomogło ze zmarchami pod oczami? O trądzik nie pytam, bo te pewnie temat rzeka
U mnie od dosc dawna nr 1 jest micel LRP Effaclar pozniej Nuxe i Vichy
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 23:05   #4572
washingpowder
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 208
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość


ot, wypowiedział się znawca


agabil, Lure Beauty pewnie
Tak, Lure Beauty. Nie znawca, błagam, po prostu miałem dziką nadzieję kilka dni temu, że to ta sama firma, ale nie. I wiele osób już to potwierdziło oprócz mnie. Nawet do nich wystosowałem maila. Ciekawe co odpowiedzą. Poza tym, tak jak teraz patrzę po składach, to setting spray ma całkiem inny skład niż ten lavender z EGM, który nota bene nigdy nie doszedł. Na pewno nie miał EDTA, bo bym go nie zamówił No i nie mogę znaleźć koloru podkładu, który by mi wstępnie pasował, a z EGM znalazłem sobie chyba z 5 próbek, bardzo podobnych kolorystycznie.

Hexanna, dużo osób się tak mega pozytywnie wypowiada o tym Effaclarze, co on Tobie daje konkretnie? Jakieś szczególne osiągnięcia?

Edytowane przez washingpowder
Czas edycji: 2010-07-21 o 23:11
washingpowder jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 23:33   #4573
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez angel of sadness
a zdradzisz co Ci pomogło ze zmarchami pod oczami?
Angel of Sadness, trudno mi powiedziec co dokladnie. Bo to efekt uboczny mojej pielegnacji nic specjalnie na ten problem nie uzywałam, mam wrazenie po prostu ze mojej cerze bardzo słuzy naturalna pielegnacja . Mam dopiero 28 lat, wiec problem zmarszczek jest świeży. I w pewnym stopniu zmarszczki pod oczami i tradzik byl rezultatem wczesniejszej nieporadnej pseudopielegnacji, zupelnie po omacku. Przez ostatnie pol roku dużo sie nauczyłam o samej pielegnacji i caly czas trzymam reke na pulsie, by reagować na potrzeby skóry. Jakoś tak mega intuicyjnie, wiec mam wrazenie ze to "dobry kierunek" w moim przypadku.
Cytat:
Napisane przez agabil1
każdemu pomaga coś innego u mnie samoróbka tak jak i u Ciebie się sprawdza więc tylko się cieszyć
Nawet nie wiesz jak bardzo sie cieszę Wcześniej myslałam momentami że nigdy sie nie pozbędę tradziku. A teraz wraca zdwojona wiara we własne siły
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 23:49   #4574
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
Nawet nie wiesz jak bardzo sie cieszę Wcześniej myslałam momentami że nigdy sie nie pozbędę tradziku. A teraz wraca zdwojona wiara we własne siły
Móóóóów, czym to pokonałaś! Proszę
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 06:48   #4575
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
a macie jakieś swoje gotowe "muszę mieć" którymi mogłybyście się podzielić?
Angel, Camphor Souffle muszę mieć, LRP Hydraphase Legere, micel Sensibio, ze Skin Biology Exfol Cream oraz Protect&Restore Classic, no i Neostrata Bionic (cóż za niespodzianka ) lubię też dermikowego Stem Lifta dziennego; aa, jeszcze acai z Joppy
z mazidlanych to już tylko mi został olejek do mycia na cromolliencie (choć to raczej bardziej zimą) i hydrolaty
ostatnio testuję TO , jeszcze nie mam zdania co do działania; pierwsze wrażenie niezłe, chociaż zaskoczyła mnie konsystencja - taka żelowata, przezroczysta; bałam się, że mnie ściągnie ale o dziwo nie, nawilżenie bardzo przyzwoite
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 07:49   #4576
aaniutek
Rozeznanie
 
Avatar aaniutek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brv / Wawa
Wiadomości: 597
GG do aaniutek
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Julianka_7oo7, dopisuję się do prośby fanki, napisz proszę co podziałało.
Nie mam wielkich problemów, ale denerwuje mnie jak mi coś wyskoczy
__________________





aaniutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 08:39   #4577
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

KKZJ, a ja chyba zamawiam TO
Napisz więcej o tym Cell
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 09:30   #4578
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez fanka
Móóóóów, czym to pokonałaś! Proszę
Cytat:
Napisane przez aaniutek
Julianka_7oo7, dopisuję się do prośby fanki, napisz proszę co podziałało.
Nie mam wielkich problemów, ale denerwuje mnie jak mi coś wyskoczy
Kurcze, to wcale nie latwe tak napisac co podziałało, bo w zasadzie nic konkretnego nie napiszę. Miałam naprawde bardzo ostre wykwity, wielkie bolące gule rozsiane na całej twarzy a pory - każdy jeden był rozdrażniony i zapchany. Slowem nierówna, chropowata, ziemista, biedna i boląca. Już niemal załamana nie wiedziałam co ze sobą robić, odstawiłam cilest - pierwszy zasadniczy podejrzany i trafiłam na wizaż w sumie przypadkiem zaczełam czytac biochemiczne forum.

Z perspektywy czasu wiem, że mam tendencje do tradziku na tle hormonalnym. Przez 10 lat brałam pigułki, zaczełam tuż po liceum od diany własnie na tradzik, potem juz ważniejszy byl efekt antykoncpecyjny wiec zmieniłam je na jeanine. Miałam spokój z tradzikiem przez dłuuuugi czas. Aż zmieniłam tabsy na cilest (tanie były, i siostra uzywała myslałam ze bedzie ok) no i zaczeło się. Tradzik. Próbowałam używać kwasy w kosmetykach aptecznych, nic o nich nie wiedząć. Nabawiłam sie przebarwien i blizn, a tradzik jak był, tak ani drgnał.

Pod wpływem biochemicznego forum zaczełam sie filtrować i uzywać nadtlenek benzoilu(brevoxyl). To był, akurat listopad zeszłego roku. No i zaczeło schodzić, powoli. Odstawiłam stare fluidy i pudry i maziałam sie excipialem (taki cięzkawy leczniczy, niekomodogenny krem pełniacy role fluidu) Wygladałam w nim moze nie za ciekawie, ale komfort psychiczny byl zapewniony . Po jakimś czasie tradzik złagodniał, ale nadal sie pojawiały niespodzianki. Intuicyjnie odstawiłam ten excipial, i myslałam ze pozostanie mi już tylko straszenie ludzi moim niepomalowym ryjcem.

Jak juz sytuacja z tradzikiem wydawała mi sie opanowana, stwierdziłam ze nie mogę wracac do "starych" metod traktowania ryjca, bo to pewnie zepsuje efekt. No i zaczeło sie szperanie w necie, czytanie mazideł, ZSK, receptur, biochemii wizażowej zakupy przez internet i okazało sie że jest ok, że tradzik nie nasila się. A o to mi chodziło, zeby juz nie pogarszać sprawy. No i zaczełam zmywac twarz oliwą z oliwek, kupiłam naturalne mydełka, bez hydrolatów i kwasu hialuronowego żyć już nie umiem. Potem przyszedł etap kwasów PHA, salicyl (wg mnie mistrz kwasowy na takie dolegliwości), LHA, oleje a w miedzyczasie zaczełam uzywać minerałów no i tak to wygląda, mniej więcej.

W zasadzie to po kwasach dopiero zaczełam odczuwać zadowolenie z takiej pielegnacji. Co utwierdziło mnie w przekonaniu że jestem na dobrej drodze. Ze to jest dla mnie. Teraz, nadal mnie coś potrafi pozapychać, cera nie jest idealna ale jest ładna. Podoba mi sie to co widze, przebarwienia już są pojedyncze, mam blizny na policzkach i przy brodzie, ale widze jak maleją w oczach. Sa widoczne z bliska nawet w make upie, ale nie są widoczne na pierwszy rzut oka. Nie są bardziej widoczne niż ja Nie mam parcia żeby miec idealną cere jak z okladki, bo to nie o to chodzi. Gula przed okresem to standart. Ale nie mam na twarzy jednej wielkiej rany, nie boli... ani twarz, ani dusza I widze dokladnie co pogarsza stan cery, a co jej robi dobrze. Baaardzo dużo sie nauczyłam, a zwłaszcza obserwować dokladnie ryjca

no to sie napisałam mówiłam że nic odkrywczego nie napisze... historia pewnie jakich wiele
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 09:36   #4579
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

[QUOTE=Viollet87;20837321
Uf [/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez washingpowder Pokaż wiadomość
Angel, ja to ze swojej strony polecam z LB na przykład multi-fruit, camphor souffle, pineapple enzyme scrub, fruit exfoliating serum. Z EGM mógłbym polecić serię anti acne, bo jest cudowna - peeling i maseczka wykonane jedno po drugim likwidują nawet wielkie pryszcze, nie radzą sobie tylko z krostkami na nosie, niestety, no ale EGM już nie istnieje.....

Violet, na Teneryfę jak tylko wrócę to dam Ci znać, i od razu wyślę nie uf nie uf, bo wiele osób formuła z LL robi niespodzianki. W sumie nie wiem, czy więcej jest lubiących czy nielubiących. Podobno daje satynowe wykończenie, lepiej się rozprowadza... Mi się warzy na twarzy, zapycha troszkę, dziś mi zrobiło plamy na policzkach - żółta kropa, a dookoła prześwitywał mój wieczny, lekki rumieniec, którego staram się na wszelkie sposoby zakrywać, i za nic nie dało się go przykryć. Dopiero zmycie wszystkiego i nałożenie resztek Lucy dało cudowny mat, gładkość....

O właśnie ! Teraz mi się to przypomniało , formuła bez LL trochę się warzyła,ale troszeczkę. A ta z LL w ogóle
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-22, 10:47   #4580
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Julianka, dzięki Teraz też używasz tabsów? Osobiście mi się wydaje, że moje problemy też się stąd wzięły. Na harmonecie bylo fajnie, przez jakiś czas nawet na rigevidonie. Ale jak się zaczęła jazda, to odstawiłam hormony i przez rok bez nich moja cera nie wróciła do normy. Zaczęłam stosować nuvaring, od kwietnia plastry (bo niby tabletek nie mogę, bilirubina mi skoczyła), ale lepiej nie jest, wręcz przeciwnie ostatnio Bardzo liczę na neostratę, zamówiłam właśnie
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 10:56   #4581
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda
Teraz też używasz tabsów?
Własnie odstawiłam, chyba drugi miesiąc już mija. Bałam się ze mnie znowu wysypie, ale na szczescie nic takiego sie nie dzieje.
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 13:38   #4582
aaniutek
Rozeznanie
 
Avatar aaniutek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brv / Wawa
Wiadomości: 597
GG do aaniutek
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Ja tabletki odstawiłam już 1,5 roku temu. Nie pamiętam czy po odstawieniu było gorzej... Teraz nie jestem w stanie namierzyć czego moja skóra nie lubi. Kilku specyfików juz nie używam, ale nadal potrafi mnie moja buźka zaskoczyć
__________________





aaniutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 14:07   #4583
washingpowder
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 208
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Od Earth Glow dostałem właśnie odpowiedź. To nie ta sama marka, a wiele już takich pytań otrzymywali, bo nazwy są podobne. Dana, właścicielka, nie jest pewna, ale wydaje jej się, że EGM zrobi reopen!!
washingpowder jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 14:32   #4584
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Ja kilka rzeczy z naturalne j pielegnacji polubilam bardzo: olejek do mycia, vit B 6, kwasy ....
Z lenistwa i braku wiedzy byla i jest to pielegnacja mieszana. Niacynamide pakuje do wiekszosci kremow , rozpuszcza sie bardzo szybko a moja skora bardzo dobrze reaguje. Czasem przesadze z iloscia wiec sie delikatnie luszcze pozniej. Kwas mlekowy dodaje to tonikow, plynu go higieny intymnej, szamponow ma wiele zastosowan. Wg mnie super produkt.

Kwasy ( rozmaite ) dalej testuje i w sumie nie wiem ktory jets dla mnie najlepszy, mam strasznie mieszane uczucia. Ale kolor skory jest lepszy, mniej sie zanieczyszcza. wiec na pewno do nich powroce na jesien.

Oleje mieszam z balsamami bo wielbie tlusciochy. Oczywiscie jesli mam jeszcze sily przed spaniem aby nalozyc.
olejek z pestek granatu dodaje do kremow na noc. HA dodaje do tonikow, hydrolatow.

Co mi dala biochemia , uwazniej czytam sklady, niektorych tez nie rozumiem , marketing produktow juz na mnie nie dziala. Ale podobnie jak poprzedniczka uwazniej obserwuje swoja skore i na co reaguje.

Teraz za to mam ochote na mieszanie prochow, wg mnie to bardzo fajna zabawa. Nie podchodze do tego calkiem powaznie ale na luzie.
wyjdzie cos bedzie fajnie , nie trudno, bede sie meczyc aby cos innego wymyslic. juz kilka kolorkow rozy podrasowalam pigmentami z kolorowki. Miki testuje z dodatkami czasem cos wychodzi czasem nie. Zabawa trwa!
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 14:47   #4585
aaniutek
Rozeznanie
 
Avatar aaniutek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brv / Wawa
Wiadomości: 597
GG do aaniutek
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez washingpowder Pokaż wiadomość
Od Earth Glow dostałem właśnie odpowiedź. To nie ta sama marka, a wiele już takich pytań otrzymywali, bo nazwy są podobne. Dana, właścicielka, nie jest pewna, ale wydaje jej się, że EGM zrobi reopen!!
wklikałam w wyszukiwarkę egm, earthen glow minerals, buuuuu , nie ma nic!
__________________





aaniutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 17:11   #4586
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
U mnie od dosc dawna nr 1 jest micel LRP Effaclar pozniej Nuxe i Vichy
dziękuję ja się zastanawiam jak używać micela? Muszę twarz umyć żelem (bez tego czuję się brudna) i nigdy nie wiem czy micel przed, czy po? Zauważyłaś jakieś walory pielęgnacyjne miceli?

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
Angel, Camphor Souffle muszę mieć, LRP Hydraphase Legere, micel Sensibio, ze Skin Biology Exfol Cream oraz Protect&Restore Classic, no i Neostrata Bionic (cóż za niespodzianka ) lubię też dermikowego Stem Lifta dziennego; aa, jeszcze acai z Joppy
z mazidlanych to już tylko mi został olejek do mycia na cromolliencie (choć to raczej bardziej zimą) i hydrolaty
ostatnio testuję TO , jeszcze nie mam zdania co do działania; pierwsze wrażenie niezłe, chociaż zaskoczyła mnie konsystencja - taka żelowata, przezroczysta; bałam się, że mnie ściągnie ale o dziwo nie, nawilżenie bardzo przyzwoite
dzięki oj kusisz, kusisz... zaraz wygooglam te Twoje skarby...i pewnie znowu na coś będę skuszona Ten Cell coś tam całkiem fajnie brzmi... a już najbardziej podoba mi się to zdanie: "Krem przeznaczony jest dla skóry odwodnionej, również w przebiegu trądziku zaskórnikowo-grudkowym."
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 17:27   #4587
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Angel, też mi się to podoba Trzeba zapamiętać
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 18:06   #4588
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

zaraz poszukam pudełek na próbki

Pranie, przez Ciebie wylądowałam w aptece i znalazłam COŚ, na co od dawna się już czaję; a cena bardzo zachęcająca
Individuelle też mi się podoba..
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 18:28   #4589
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
zaraz poszukam pudełek na próbki

Pranie, przez Ciebie wylądowałam w aptece i znalazłam COŚ, na co od dawna się już czaję; a cena bardzo zachęcająca
Individuelle też mi się podoba..
ależ ja jestem gUpia... mogłam przeczytać opis tego czegoś... chyba wieczorem kliknę.
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 20:36   #4590
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

KKZJ, Angel - kliknęłam to, jak chcecie to Wam odchlapnę Osobiście zastanawiam się, czy więcej nie wziąć
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:38.