Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-24, 16:44   #3001
zebra1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 48
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny podajie kontakt dop studia na Krasińsinskiego do p. Anety, bo nie znalazłam na forum.
Jakoś nie znalazłam o niej zbyt wiele inforamacji oprocz kilku wpisow....
zebra1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 22:59   #3002
darii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

tel do p. anety: 510126972

---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

wczoraj zapisałam się do p. anety, po Waszych ostatnich komentarzach. wizytę miałam dzisiaj.
muszę powiedzieć, że jestem zadowolona. miałam do pokrycia duży odrost, pojedyncze siwe wlosy oraz do ujarzmienia kolorystyczny misz masz na głowie - efekt farbowania wlosów na ciemny czekoladowy, brąz, coś jak bordo, etc.
pierwsze pytanie p. anety:"co robimy z wlosami?" no właśnie... i porozmawiałysmy sobie o moich oczekiwaniach, historii farbowania i tego co mialam na glowie. najwiekszym problemem były czerwone refleksy na koncówkach włosów - nie każda farba/ szmpon je pokryje... pani aneta zaproponowała kolor, biorą pod uwagę moje sugestie i oczekiwania (chcialam rozjaśnić włosy i mieć pasemka). i tak najpierw zrobiłyśmy blond pasemka, a potem nałożyłyśmy kolor karmelowy - zgodny z kolorem moich piegów ;-) i muszę powiedzieć, że jestem na prawdę zadowolona z efektu o to właśnie mi chodziło. potem p. aneta podcięła mi włosy oraz nadała im formę korzystną przy skrecaniu jak i prostowaniu. za wszystko zapłaciłam 230 PLN (włosy mam tuż za łopatki). tak, więc polecam

od czerwca p. aneta zmienia adres na ul. zielonogórską (chyba) 15.

Edytowane przez darii
Czas edycji: 2011-05-24 o 23:01
darii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 09:05   #3003
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez zebra1981 Pokaż wiadomość
Dziewczyny podajie kontakt dop studia na Krasińsinskiego do p. Anety, bo nie znalazłam na forum.
Jakoś nie znalazłam o niej zbyt wiele inforamacji oprocz kilku wpisow....
Ja poszłam do p. Anety z polecenia koleżanki i się nie zawiodłam - wyszłam z piękną fryzurką
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 09:37   #3004
kanioska
Raczkowanie
 
Avatar kanioska
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 181
GG do kanioska
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Witam, chciałabym się poradzić gdzie znajdę dobrego fryzjera, chodziłoby mi przede wszystkim o ścięcie bez koloru i innych, tylko mycie plus ścięcie nawet bez modelowania. Mam włosy cienkie do ramion no może troszkę za ramiona i grzywkę nazwałabym ją bylejaką. Jeśli mogłybyście coś doradzić to najchętniej w okolicy centrum, placu grunwaldziego, dominikańskiego jakoś w tych okolicach. Z góry dziękuję za pomoc
__________________
Mój zakurzony wątek zapraszam https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...hlight=potwory

Wymianka książki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=691852
kanioska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 19:23   #3005
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

jak plac grunwaldzki to lukasz z qualite na curie sklodowskiej

ja sie jeszcze nie odwazylam, ale chodza do niego juz 3 moje kolezanki i sa zadowolone
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 11:04   #3006
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

a ja po ostatniej wizycie u Pani Ani z kwiskiej jestem nie zadowolona

farba ok, ścięcie beznadzieja, włosy ładnie się układają tylko do pierwszego mycia, później mam hełm na głowie.

Najbardziej nie podoba mi się atmosfera jaka tam Panuje... cisza, nuda i jeszcze raz cisza...

Pani Ania nie rozmawia nawet z tą swoją praktykantką, jak już to szepcą. I mam wrażenie, że ta dziewczyna boi się odezwać... Dziwne to.

Jak dla mnie Pani Ania nie potrafi rozmawiać z klientami na mnie ostatnio naskoczyła co mi się bardzo nie spodobało... no ale cóż nie muszę przecież tam więcej iść.
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 13:13   #3007
Antibia86
Rozeznanie
 
Avatar Antibia86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 750
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

czesc dziewczyny ja jutro wybieram sie na Jaracza, z rezerwacja u mnie nie było problemu dodzwoniłam sie za pierwszym razem i musiałam czekac równo tydzien, fakt tylko że dzwoniłam potwierdzic grupon 2 dni ale nie zraziło mnie to. zobaczymy jutro co będzie-zawsze można żądac zwrotu pieniedzy albo poprawienia fryzury-czy koloru. zreszta ciekawe na jakich farbach pracuja- bo skoro kupon kosztował 79 zł z tego jescze 30% oddaja gruponowi to chyba bedzie jakas Joanna heheh
Antibia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-26, 16:40   #3008
bied
Przyczajenie
 
Avatar bied
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

salon znajduje sie na teatralnej10 na parterze w centrum wrocławskim spa baseny

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

do avarliew
prosze tu podaje ci linka do tego salonu poczytaj o regeneracji
http://www.salonfryzjerskiwrocław.pl...html:ehem::-);)
bied jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 21:46   #3009
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny,czy miałyście obcinane włosy tzw.gorącymi nożyczkami?
Czy po nich włosy faktycznie mniej się rozdwajają?
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 08:35   #3010
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,czy miałyście obcinane włosy tzw.gorącymi nożyczkami?
Czy po nich włosy faktycznie mniej się rozdwajają?
nie sądze, pewnie jakiś nowy chwyt marketingowy
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 08:38   #3011
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

A ja ostatecznie zrezygnowałam z salonu Okił Studio (po wielu nieprzychylnych opiniach przeczytanych w sieci) i zapisałam się do dawnego Infinity (obecnie Hair Definition Studio) do pana Krzysztofa. Myślałam o prawdziwej metamorfozie...ale zobaczymy co z tego wyjdzie Dam znać po wizycie
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 13:54   #3012
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Antibia86 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny ja jutro wybieram sie na Jaracza, z rezerwacja u mnie nie było problemu dodzwoniłam sie za pierwszym razem i musiałam czekac równo tydzien, fakt tylko że dzwoniłam potwierdzic grupon 2 dni ale nie zraziło mnie to. zobaczymy jutro co będzie-zawsze można żądac zwrotu pieniedzy albo poprawienia fryzury-czy koloru. zreszta ciekawe na jakich farbach pracuja- bo skoro kupon kosztował 79 zł z tego jescze 30% oddaja gruponowi to chyba bedzie jakas Joanna heheh
no właśnie też jestem ciekawa, jak będzie kiepska firma to nie farbuje - wolę to niż zniszczone doszczętnie włosy. Czekam na relację
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 15:49   #3013
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

NIE polecam "salonu" fryzjerskeigo Lord Valium. Po pierwsze to nie "salon" a 2 pokoiki na pierwszym piętrze kamienicy. Po 2. do ścinania włosów załozono mi brudną używaną pelerynkę po innym kliencie (klientach ) z włosami na niej ... a ja miałam juz mokrą głowę więc nie mogłam uciekać.. Po trzecie i najważneijsze - fryzjerka zniszczyła mi końcówki !!! obcinała mi włosy tępymi nożyczkami, normalnie koncówki mi się nigdy nie rozdwajały, nawet tuż przed pójściem do fryzjera były ok, a teraz 2 dni po cięciu całe i wszystkie końcówki są postrzępione , takie białe i poszarpane!!! Po czwarte nie wiem co mi zrobiła, ale moje włosy nigdy nie były tak matowe jak po wyjściu od niej... a to było tylko cięcie... miała za gorącą suszarkę , a nawet chciała się brać do włosów bez pytania z prostownicą...
(czy jest gdzieś watek pt. zły fryzjer? )

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,czy miałyście obcinane włosy tzw.gorącymi nożyczkami?
Czy po nich włosy faktycznie mniej się rozdwajają?
Nie, ale jeden fryzjer tę metodę zachwalał. Wiesz moze gdzie można we wrocku to sobie zrobić?

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2011-05-27 o 15:51
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 15:59   #3014
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
nie sądze, pewnie jakiś nowy chwyt marketingowy

To nie jest taka nowość wcale,podobno wysoka temperatura ma sklejać koncówki włosów i przestają się rozdwajać.


Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość

Nie, ale jeden fryzjer tę metodę zachwalał. Wiesz moze gdzie można we wrocku to sobie zrobić?

Chyba u tej całej p.Ani z Kwidzyńskiej,zapomniałam nazwy salonu,ale na stronce mieli wymienione gorące nożyczki.Miałam tam isć kiedyś,ale zapomniałam o tym zupełnie.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 17:28   #3015
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
To nie jest taka nowość wcale,podobno wysoka temperatura ma sklejać koncówki włosów i przestają się rozdwajać.

Chyba u tej całej p.Ani z Kwidzyńskiej,zapomniałam nazwy salonu,ale na stronce mieli wymienione gorące nożyczki.Miałam tam isć kiedyś,ale zapomniałam o tym zupełnie.
ciekawe ile to kosztuje.. ten fryzjer mi o tej metodzie mówił moze z rok albo więcej temu, więc nie taka nowość. Na włosów efekt ma byc super, tylko nożyczki się szybciej zużywają, bo temperatura niszczy stal, więc i pewnie takie cięcie będzie droższe...
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 17:30   #3016
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
ciekawe ile to kosztuje.. ten fryzjer mi o tej metodzie mówił moze z rok albo więcej temu, więc nie taka nowość. Na włosów efekt ma byc super, tylko nożyczki się szybciej zużywają, bo temperatura niszczy stal, więc i pewnie takie cięcie będzie droższe...

Nie mam pojęcia ile kosztuje.
Jak się dowiesz ,to napisz.Jestem ciekawa.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 07:53   #3017
Antibia86
Rozeznanie
 
Avatar Antibia86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 750
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

no to jak obiecałam: Salonik osiedlowy, Panie bardzo sympatyczne i biedne zmeczone- z tego co opowiadaly to naparawde nie wiem co to za ludzie chodza po tym świecie- wykupienie gruponu nie oznacza ze jestes pania i władca swiata i kazdy bedzie skakał tylko wokół ciebie- klientki nie rozumieja ze jesli sprzedano 600 gruponów to moga miec problem z umówieniem sie( ja czekałam tylko tydzien a teraz sa miejsca dopiero na lipiec)
salon- no cóż mimo szcerej sympatii wpusciłabym tam sprzataczke ale reczniki itp rezcy maja jednorazowe wiec i tak jest ok
farba- mi sie kolor podoba
ściecie- nie miałm szczególnych wymagan tylko podciecie więc dla mnie ok
ogólna ocena 4/5
dziewczyny nie spodziewajacie sie za ta cene marmurów i diamentowych grzebieni.
czy tam wróce? raczej nie ale tylko ze wzgledu na odległość od mojego miejsca zamieszkania-drugi koniec wrocławia
Antibia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 10:25   #3018
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Antibia86 Pokaż wiadomość
no to jak obiecałam: Salonik osiedlowy, Panie bardzo sympatyczne i biedne zmeczone- z tego co opowiadaly to naparawde nie wiem co to za ludzie chodza po tym świecie- wykupienie gruponu nie oznacza ze jestes pania i władca swiata i kazdy bedzie skakał tylko wokół ciebie- klientki nie rozumieja ze jesli sprzedano 600 gruponów to moga miec problem z umówieniem sie( ja czekałam tylko tydzien a teraz sa miejsca dopiero na lipiec)
salon- no cóż mimo szcerej sympatii wpusciłabym tam sprzataczke ale reczniki itp rezcy maja jednorazowe wiec i tak jest ok
farba- mi sie kolor podoba
ściecie- nie miałm szczególnych wymagan tylko podciecie więc dla mnie ok
ogólna ocena 4/5
dziewczyny nie spodziewajacie sie za ta cene marmurów i diamentowych grzebieni.
czy tam wróce? raczej nie ale tylko ze wzgledu na odległość od mojego miejsca zamieszkania-drugi koniec wrocławia
trochę kiepsko, że z czystością są na bakier
a powiedz mi, jakich farb używają ?
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 17:31   #3019
elfilium
Raczkowanie
 
Avatar elfilium
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 45
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Antibia86 Pokaż wiadomość
no to jak obiecałam: Salonik osiedlowy, Panie bardzo sympatyczne i biedne zmeczone- z tego co opowiadaly to naparawde nie wiem co to za ludzie chodza po tym świecie- wykupienie gruponu nie oznacza ze jestes pania i władca swiata i kazdy bedzie skakał tylko wokół ciebie- klientki nie rozumieja ze jesli sprzedano 600 gruponów to moga miec problem z umówieniem sie( ja czekałam tylko tydzien a teraz sa miejsca dopiero na lipiec)
salon- no cóż mimo szcerej sympatii wpusciłabym tam sprzataczke ale reczniki itp rezcy maja jednorazowe wiec i tak jest ok
farba- mi sie kolor podoba
ściecie- nie miałm szczególnych wymagan tylko podciecie więc dla mnie ok
ogólna ocena 4/5
dziewczyny nie spodziewajacie sie za ta cene marmurów i diamentowych grzebieni.
czy tam wróce? raczej nie ale tylko ze wzgledu na odległość od mojego miejsca zamieszkania-drugi koniec wrocławia

oo dzięki za relacje Rozumiem, że panie zmęczone, jednak - czego się spodziewały zamieszczając reklamę na grouponie Współczuję im oczywiście. Moja fryzurka to też nie będą jakieś kombinacje. Mam nadzieje, że będzie się dało wyjść z rudych na jakiś popielaty kolor? Hm...

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Acha, a jaki kolorek robiłaś? Pochwal się
elfilium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-01, 10:48   #3020
zebra1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 48
Smile Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny, a któraś była u Michała Chabzdy? Ja ide teraz zapisalam się do niego zamiast do p. Anety.
zebra1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 11:59   #3021
nortonx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 25
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
szukam fryzjera, ktory zrobilby mi dekoloryzacje... ale nie rozjasnianie rozjasniaczem, tylko dekoloryzacje. bo wiem, ze duzo salonow ma napisane, ze dekoloryzacja, a pod spodem napisane, ze robia to rozjasniaczem
rozjaśnianie i jest dekoloryzacją pigmentu z tego co ja wiem to każdy remover jest robiony na bazie rozjaśniacza z tą różnicą że każdy ma inną siłę rozjaśniania
nortonx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 12:33   #3022
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Wczoraj byłam w tym "salonie" na Jaracza (groupon). Byłam umówiona na 10, ale wcześniej mi się przyjechało - byłam o 9.45. Przychodzę na miejsce, zamknięte, pukam - głucha cisza. Dzwonię na numer podany na grouponie- odbiera szefowa, która jest zdziwiona faktem, że nikogo nie ma Po 5 minutach otrzymuje telefon od pracownicy, że "już jest w drodze i będzie za 7 minut". Oczywiście czekałam do dziesięć po 10. Jak się okazało fryzjerka zaspała, jej tłumaczenie było na zasadzie "ciężko pracuje, chodzę do szkoły" i takie tam. Piękny początek, nie ma co.
Trudno to pomieszczenie nazwać salonem, dosłownie to mikro salon, dwa fotele i stanowisko do mycia włosów. Najgorsze co się rzuca w oczy - to istny syf. Szafki nie czyszczone od wieków, wszędzie kurz i porozrzucane papierki na podłodze. Dobrze, że używają jednorazowych rękawiczek ... Jak na to na ile się cenią, to bardzo kiepściutko.
Przed farbowaniem, krótka rozmowa jaki kolor sobie życzę - już byłam zdecydowana, więc poszło szybko. Fryzjerka oszczędzała farbę aż miło. Po zmyciu farby doszło do strzyżenia. Mówię jej kilka razy, proszę o wycieniowanie i ścięcie końcówek, a ta mi trach obcieła 10 cm .. myślałam, że padnę. Dodatkowo byłam jej pierwszą klientką, a ona sobie w najlepsze ścinała mnie na siedząco....
Efekt : kolor w miarę równo, strzyżenie mi się nie podobało - odbywało się na odwal się. Pytania mnie również rozbrajały " czy spryskać włosy lakierem ?". Dla mnie to oczywiste, że kończąc uczesanie dla utrwalenia używa się lakieru.
Szampony i odżywki - "salon" używa szamponów i odżywek Joanny -
Naprawdę się zastanawiam skąd takie ceny w tym salonie.
Profesjonalizmu zero - produkty kiepskie, spóźniające się fryzjerki. Gdyby nie opłacony groupon po prostu bym zrezygnowała.
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 15:49   #3023
nortonx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 25
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez doloresd Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam w tym "salonie" na Jaracza (groupon). Byłam umówiona na 10, ale wcześniej mi się przyjechało - byłam o 9.45. Przychodzę na miejsce, zamknięte, pukam - głucha cisza. Dzwonię na numer podany na grouponie- odbiera szefowa, która jest zdziwiona faktem, że nikogo nie ma Po 5 minutach otrzymuje telefon od pracownicy, że "już jest w drodze i będzie za 7 minut". Oczywiście czekałam do dziesięć po 10. Jak się okazało fryzjerka zaspała, jej tłumaczenie było na zasadzie "ciężko pracuje, chodzę do szkoły" i takie tam. Piękny początek, nie ma co.
Trudno to pomieszczenie nazwać salonem, dosłownie to mikro salon, dwa fotele i stanowisko do mycia włosów. Najgorsze co się rzuca w oczy - to istny syf. Szafki nie czyszczone od wieków, wszędzie kurz i porozrzucane papierki na podłodze. Dobrze, że używają jednorazowych rękawiczek ... Jak na to na ile się cenią, to bardzo kiepściutko.
Przed farbowaniem, krótka rozmowa jaki kolor sobie życzę - już byłam zdecydowana, więc poszło szybko. Fryzjerka oszczędzała farbę aż miło. Po zmyciu farby doszło do strzyżenia. Mówię jej kilka razy, proszę o wycieniowanie i ścięcie końcówek, a ta mi trach obcieła 10 cm .. myślałam, że padnę. Dodatkowo byłam jej pierwszą klientką, a ona sobie w najlepsze ścinała mnie na siedząco....
Efekt : kolor w miarę równo, strzyżenie mi się nie podobało - odbywało się na odwal się. Pytania mnie również rozbrajały " czy spryskać włosy lakierem ?". Dla mnie to oczywiste, że kończąc uczesanie dla utrwalenia używa się lakieru.
Szampony i odżywki - "salon" używa szamponów i odżywek Joanny -
Naprawdę się zastanawiam skąd takie ceny w tym salonie.
Profesjonalizmu zero - produkty kiepskie, spóźniające się fryzjerki. Gdyby nie opłacony groupon po prostu bym zrezygnowała.

Biedactwo tak było źle że to wszystko zniosłaś

zabawny fakt jak klient się spóźnia to jest ok jak fryzjer się spóźnia to już koniec świata

jakże fryzjerka mogła cie ścinać na siedząco dramat to przyciesz do gazety się nadaje,

hmmm hoker to poco wymyślono ????

i tak przy okazji nie wszyscy chcą mieć lakier na włosach

nikogo nie bronie i nie usprawiedliwiam ale zastanówcie sie najpierw co piszecie
nortonx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 18:17   #3024
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez nortonx Pokaż wiadomość
Biedactwo tak było źle że to wszystko zniosłaś

zabawny fakt jak klient się spóźnia to jest ok jak fryzjer się spóźnia to już koniec świata

jakże fryzjerka mogła cie ścinać na siedząco dramat to przyciesz do gazety się nadaje,

hmmm hoker to poco wymyślono ????

i tak przy okazji nie wszyscy chcą mieć lakier na włosach

nikogo nie bronie i nie usprawiedliwiam ale zastanówcie sie najpierw co piszecie
Chyba niedokładnie przeczytałaś mojego posta. Gdybym nie zadzwoniła, to fryzjerka spałaby sobie w najlepsze ... więc nie o samo spóźnienie chodziło.
Zresztą nie będę z tobą wchodzić w żadne dyskusje.
Dla mnie to skandal żeby mieć taki syf w salonie i brać tyle kasy od klientów.
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 09:32   #3025
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez doloresd Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam w tym "salonie" na Jaracza (groupon). Byłam umówiona na 10, ale wcześniej mi się przyjechało - byłam o 9.45. Przychodzę na miejsce, zamknięte, pukam - głucha cisza. Dzwonię na numer podany na grouponie- odbiera szefowa, która jest zdziwiona faktem, że nikogo nie ma Po 5 minutach otrzymuje telefon od pracownicy, że "już jest w drodze i będzie za 7 minut". Oczywiście czekałam do dziesięć po 10. Jak się okazało fryzjerka zaspała, jej tłumaczenie było na zasadzie "ciężko pracuje, chodzę do szkoły" i takie tam. Piękny początek, nie ma co.
Trudno to pomieszczenie nazwać salonem, dosłownie to mikro salon, dwa fotele i stanowisko do mycia włosów. Najgorsze co się rzuca w oczy - to istny syf. Szafki nie czyszczone od wieków, wszędzie kurz i porozrzucane papierki na podłodze. Dobrze, że używają jednorazowych rękawiczek ... Jak na to na ile się cenią, to bardzo kiepściutko.
Przed farbowaniem, krótka rozmowa jaki kolor sobie życzę - już byłam zdecydowana, więc poszło szybko. Fryzjerka oszczędzała farbę aż miło. Po zmyciu farby doszło do strzyżenia. Mówię jej kilka razy, proszę o wycieniowanie i ścięcie końcówek, a ta mi trach obcieła 10 cm .. myślałam, że padnę. Dodatkowo byłam jej pierwszą klientką, a ona sobie w najlepsze ścinała mnie na siedząco....
Efekt : kolor w miarę równo, strzyżenie mi się nie podobało - odbywało się na odwal się. Pytania mnie również rozbrajały " czy spryskać włosy lakierem ?". Dla mnie to oczywiste, że kończąc uczesanie dla utrwalenia używa się lakieru.
Szampony i odżywki - "salon" używa szamponów i odżywek Joanny -
Naprawdę się zastanawiam skąd takie ceny w tym salonie.
Profesjonalizmu zero - produkty kiepskie, spóźniające się fryzjerki. Gdyby nie opłacony groupon po prostu bym zrezygnowała.
Co do siedzenia i spóźnienia muszę zgodzić się z nortonx. Każdemu może sie zdarzyć zaspać do pracy, a hokery właśnie po to są, żeby fryzjer nie musiał stać cały dzień nad klientem - zwyczajnie dla zdrowia, odciąża kręgosłup i żyły na nogach.
Natomiast cała reszta mnie po prostu przeraża. Brud, syf w miejscu, gdzie narzędzia pracy stykają się ze skórą, włosami - no cóż - ja bym zrezygnowała, szczerze miałabym w nosie wydane na groupon pieniądze albo kazałabym sobie je zwrócić.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 22:18   #3026
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez NNzarzad Pokaż wiadomość
grupon bierze 50% wartosci ceny zakupu kuponu.

Ten cały Groupon to żaden interes dla fryzjerów,poza reklamą.
http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,9..._fryzjera.html


Zastanawiam się nad tymi gorącymi nożyczkami i sama nie wiem.
Może pójdę i przetestuję,choć to pewnie i tak pic na wodę,fotomontaż.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 14:58   #3027
tallq
Raczkowanie
 
Avatar tallq
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 133
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Czy ktoras z Wad była może w Centrum Fryzjersko-Kosmetycznym Feeling? Własnie pojawil się groupon na kauteryzację i takie tam. A moze ktoś farbowal tam wlosy?
tallq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 22:12   #3028
DIDA22
Raczkowanie
 
Avatar DIDA22
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zawsze tam gdzie Ty...
Wiadomości: 221
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez hejho Pokaż wiadomość
Szukam opinii o Pracowni Fryzur Wierzbicki na Św. Mikołaja.

Umówiłam się na farbę i strzyżenie na czerwiec. Trochę dziwna obsługa- nie można płacić kartą, tylko gotówka wchodzi w grę, a nie mogłam się dowiedzieć jak mam się przygotować finansowo, nawet orientacyjnie- czy 200, czy 300, 400zł? Zaproszono mnie na "konsultacje", ale nie mam czasu na takie rzeczy. Zazwyczaj to oznacza, że będzie drooogo, ale żeby chociaż efekt był adekwatny do ceny, bo nie uśmiecha mi się płacić za odpicowany salon w centrum i zblazowaną atmosferę "luksusu"
Ja do A. Wierzbickiego chodzę od 10 miesięcy. W sumie byłam 4 razy. Strzyżenie i farbowanie cena od 300 w górę. Włosy układają się niesamowicie, dobrany kolor bardzo naturalny, fryzura pasująca do mnie i mojego charakteru, stylu ubierania. Ja polecam p. Andrzeja koleżankom, ale wiem że barierą może być cena. Atmosfera w salonie na zasadzie "oazy w centrum miasta", czas na odpoczynek i wyluzowanie. Kiedyż przez kilka lat chodziłam do Ambiente do Grześka, ale tam się teraz istna produkcja zrobiła (na ilość, z jakością gorzej, na plus atmosfera panująca w salonie), no i ciężko się do niego umówić.
DIDA22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 14:08   #3029
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja byłam mniej więcej dwa - trzy tygodnie temu w Eccelente na Więziennej, bo kupiłam sobie kupon z Citeam. Powiem Wam, że jestem mega zadowolona. Salon elegancki i przyjemny. Ścinałam się u p. Agaty - babka mi doradziła dratystyczną zmianę fryzury (czyli grzywkę) i bardzo się z tego powodu cieszę. Włosy nadal układają mi się bardzo dobrze po każdym myciu. Wiem, że tam wrócę i nareszcie mogę przestać szukać fryzjera dla siebie

Obok mnie inna fryzjerka miała dwie klientki (jedną kończyła jak przyszłam, drugą zaczynała jak siedziałam) i byłam pod wrażeniem, jak wszystko tłumaczyła itp. Według mnie warto tam iść
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 14:18   #3030
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez zebra1981 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a któraś była u Michała Chabzdy? Ja ide teraz zapisalam się do niego zamiast do p. Anety.
Byłam raz, i na pewno tam więcej nie wrócę. Efekt - nierówno podcięte włosy, zauważyłam próbując złapać włosy w kucyk i jakiś taki nierówny balejaż. Pan Michał przez całą wizytę się śpieszył, mówił mi jak to ja mam dużo włosów... że więcej czasu by potrzebował... że kolejna pani już czeka. - No sorry trzeba było na nową klientkę zaplanować więcej czasu, przecież nie wie czego może się spodziewać. Nie moja wina, że mam tyle włosów...
__________________
Galeria Madeleine Studio
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324581
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:23.