Jaki jest wasz styl? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-28, 18:01   #31
blue_eyed_kitty
Rozeznanie
 
Avatar blue_eyed_kitty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 997
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

A ja biedna nie moge stworzyc jednego stylu;( Jak juz sobie cos zaplanuje to sie okazuje ze i tak nie wychodzi.Moja szafa to mieszanka sportowo-romantyczno-zwiewno orientalna...Mozna znalezc ciuch pasujacy do kazdego stylu.Tylko to chyba nie jest za dobrze...
__________________
Mrrrrrrrrrrrrrrau!

Licencjat zdany

wakacje

Mrrrrrrrrrrrrrrau!
blue_eyed_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 18:04   #32
ana_gabi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Espana
Wiadomości: 1 072
Wyślij wiadomość przez MSN do ana_gabi
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

Moj styl okresla to co lubie i to czego w zyciu bym nie zalozyla.

NIE ZALOZE :
niczego z dodatkiem falbanek, spodni w kolorze innym niz czarny,braz, jeans czy oliwka (mam tu na mysli zwlaszcza tandetne rozowe gatki) , nie zaloze spodnicy dluzszej niz za kolono , bluzek ktora odslaniaja pol brzucha i nerki , kurki gdzie na wierzchu widac brzuch, tych smiesznych butkow z futerkiem

Chetnie ubieram sie w :
- kolorystyka : wlasciwie wszytkie kolory teczy , ostatnio kupilam pomaranczowy golf i cos w kolorze turkusa

-kroj : preferuje prosty bez zbednych dodatkow (tj. NiE bizuterii i falbankon oraz innym cuda niewidom ) , sportowy (nie da sie opisac)

- lubie zarowno spodniczki (krotkie raczej ) jak i spodnie,rzeczy proste przewaznie niesztuczne , sukienki , czapki zarowno zimowe jak i letnie z daszkiem
__________________

ana gabi show fan

ana_gabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 18:05   #33
mloda71
Zadomowienie
 
Avatar mloda71
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Aachen (DE)
Wiadomości: 1 477
GG do mloda71
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

Cytat:
Napisane przez maniaa
Mój styl określiłabym jako PROSTY - jest raczej mocno stonowany jeśli chodzi o kroje i desenie, bardziej różnorodny jeśli chodzi o odcienie. Jakos tak mam , że nie przepadam za wzorami na ubraniach,ewentualnie jakieś paseczki albo romby nie lubię haftów, ozdobników,aplikacji, naszywek, zawsze kupuje jednolite rzeczy i proste kroje W ogóle mało w nim jest takiej szalonej fantazji i łączenia wszystkiego ze wszystkim, generalnie ubieram się bardzo klasycznie, dodaje tylko pewne akcenty, które są na topie w modzie na dany sezon. Lubie klasycznie dobrze skrojone spodnie, to dla mnie podstawa, do tego zwykle noszę jakiś T-shirt, na to rozpinany sweterek lub żakiecik, albo sam sweterek, najbardziej lubie w karo. Generalne ubieram się zwykle stosownie do okazji, jak uprawiam sport to na sportowo, jak idę do klubu to "klubowo" w sensie z jakąś błyskotką,czy to paseczkiem błyszczącym czy brokatem na powiekach. Zwykle podobają mi się rzeczy ZARA BASIC. Lubie też raczej większe torby, buty noszę i całkiem płaskie i szpilki. Noszę też szpilki do prostych jeansów i żakiecika. Latem lubie styl safari i połączenie bieli z czernią.
O coś w tym guście:
Juz myslalam ze bede musiala sama to wszystko wypisywac mamy bardzo podobny gust.
Moje ulubione kolory to tzw "kolory natury" przedewszystkim wszystkie odcienie brazu.
Latem najbardziej lubie ubierac sie w ubrania z lnu, kocham ten material.
Kieruje sie zasada "mniej oznacza wiecej" (albo jakos tak, ale wiadomo o co chodzi). Nie lubie brokatow i wszystkich innych swiecidelek na ubraniach.
Zwykle zakupy robie w "zara", "h&m".
Moim ulubionym dodatkiem sa torby, przewaznie DUZE
Nie mam konkretnego stylu, staram sie ubierac stosownie do okazji (jak juz napisala maniaa), najwazniejsze zeby bylo "prosto".

__________________
" Pojawiam sie... i znikam i znikam i znikam..."




mloda71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 18:12   #34
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

Cytat:
Napisane przez blue_eyed_kitty
A ja biedna nie moge stworzyc jednego stylu;( Jak juz sobie cos zaplanuje to sie okazuje ze i tak nie wychodzi.Moja szafa to mieszanka sportowo-romantyczno-zwiewno orientalna...Mozna znalezc ciuch pasujacy do kazdego stylu.Tylko to chyba nie jest za dobrze...

A właśnie, że fajnie - to znaczy, że jestś otwarta na różne propozycje, potrafisz dostrzec urodę różnych rzeczy - mi czasem tego brakuje, akceptuje siebie w ograniczonej liczbie fasonów. Fakt wiem w czym najlepiej się czuje, ale czasem przydałoby mi się więcej ryzyka

Zawsze możesz powiedzieć, że ubierasz się w stylu FUSION
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 18:59   #35
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

Cytat:
Napisane przez vivian
Bardzo się ciesze Pozdrawiam mam bliźniaka
no, bliźniaka jakby nie patrzeć- mój znak zodiaku to bliźnięta ;D
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 20:20   #36
Ryfka
Zadomowienie
 
Avatar Ryfka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

A ja uwielbiam
szerokie spódnice, asymetryczne,warstwowe,
bokserki, ale takie dopasowane
krótkie żakiety w neutralnych barwach
małe sweterki zapinane na guziki
długie koszulki i długie swetrzyska
rzeczy przewiązywane w pasie
ogromne okulary i wielkie kolczyki
torby- duże i raczej workowate niż kształtne
bluzeczki baby doll
kolory-zielony, żółty, brąz i beż, brudny róż, lubię bardzo zestawienia biało-czarne
szaliki lub apaszki

Jako, że figurę mam jak drobny chłopiec to staram się ubierać kobieco, stąd moje zamiłowanie do koronek, falbanek i wszystkich rzeczy, które są zabronione dla panów Nie noszę czapek- w zimie noszę kaptur, coś na głowę zakładam tylko, kiedy gotuję, bo mam obsesję, że mi włosy wlecą do gara. Lubię ubierać się elegancko. Buty raczej na płaskim-strasznie lubię balerinki, mam dwie pary butków z obcasami i noszę je od wielkiego dzwona. Lubie wąskie spodnie. Uwielbiam vintage, ale nie za bardzo potrafię się z nim ochodzić. Czasami przesadzam i ubieram się jak wariatka, ale rzadko mi się to zdarza, odkąd stosuję taką metodę -zanim wyjdę z domu staję przed lustrem i zdejmuję jedną rzecz- kolczyki, apaszkę, coś co mnie razi. Dobrze na tym wychodzę Poniżej kilka kreacji, w które ubieram się najczęściej- niebeiską bluzę nosze tylko po domu, albo na spacery.
Ryfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 21:51   #37
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

hmmm Ryfka widze że mamy podobny styl
- uwielbiam krótkie, dopasowane i z wcięciem w talii marynareczki
- bluzeczki koszulowe ze stójka, kurtki i żakieciki też
- spódniczki jedynie za kolanko, trapezoe, z falbankami, romantyczne
- balerinki po każda postacią (troszkę się ich nazbierało)
- jestem maniaczką torebek, ciągle mało i mało
- sweterki zapinane z dekoldem w serek jak i okrągłym, najlepiej z jakąś skromną aplikacją, jak nie ma to sama cos wydziergam
- paski, szaliczki, uwielbiam orginalne pierścionki i obrączki - muszą w sobie coś mieć, wtedy kupuję
- z kolorków, czarny, biel,pudrowy róż, rdzwy pomarańcz, brąz, śliwki itd
- dzinsy, moja słabość, niestety nie mam za bardzo pieniedzy na zbyt częste kupowanie
- również rzeczy przewiązywane w pasie
Jestem szczupła i mam chłopiecą sylwetkę (chyba nigdy się z tym nie pogodzę), uwielbiam przerabiać niektóre ciuszki, czasem sama coś uszyję lub udekoruję, o dziwo mi to wychodzi.
Podpisuję sie pod tym co napisała Ryfka, no moze jedynie bez okularów - nigdy nie mogłam sobie ich dobrać
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-01, 22:16   #38
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

Ja osobiscie bardzo lubie bluzeczki takiego typu jak na 2 pierwszych fotkach
lubie tez łaczyc zakiety z dzinsami(oj uwielbiam dzinsy!!!) jak na 3 fotce mam bardzo podobny zestawik (żakiet prawie identyczny) ostatnio tez oszalalam na punkcie sweterków wizanych takich jak na 4 fotce no i obowiazkowo spódniczki najbardziej lubie dzinswe(przykladowa 5 fotka) i oczywiscie butki w szpic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg vuc2.jpeg (49,0 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg vic3.jpeg (52,8 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zakie.jpg (77,7 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg swet.jpg (25,1 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spód je.jpg (47,1 KB, 38 załadowań)
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 23:08   #39
rob4cz3q
Zadomowienie
 
Avatar rob4cz3q
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 298
GG do rob4cz3q
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

Cytat:
Napisane przez Ryfka
A ja uwielbiam
szerokie spódnice, asymetryczne,warstwowe,
bokserki, ale takie dopasowane
krótkie żakiety w neutralnych barwach
małe sweterki zapinane na guziki
długie koszulki i długie swetrzyska
rzeczy przewiązywane w pasie
ogromne okulary i wielkie kolczyki
torby- duże i raczej workowate niż kształtne
bluzeczki baby doll
kolory-zielony, żółty, brąz i beż, brudny róż, lubię bardzo zestawienia biało-czarne
szaliki lub apaszki

Jako, że figurę mam jak drobny chłopiec to staram się ubierać kobieco, stąd moje zamiłowanie do koronek, falbanek i wszystkich rzeczy, które są zabronione dla panów Nie noszę czapek- w zimie noszę kaptur, coś na głowę zakładam tylko, kiedy gotuję, bo mam obsesję, że mi włosy wlecą do gara. Lubię ubierać się elegancko. Buty raczej na płaskim-strasznie lubię balerinki, mam dwie pary butków z obcasami i noszę je od wielkiego dzwona. Lubie wąskie spodnie. Uwielbiam vintage, ale nie za bardzo potrafię się z nim ochodzić. Czasami przesadzam i ubieram się jak wariatka, ale rzadko mi się to zdarza, odkąd stosuję taką metodę -zanim wyjdę z domu staję przed lustrem i zdejmuję jedną rzecz- kolczyki, apaszkę, coś co mnie razi. Dobrze na tym wychodzę Poniżej kilka kreacji, w które ubieram się najczęściej- niebeiską bluzę nosze tylko po domu, albo na spacery.
Ryfko podpisuje się przed wszystkim co napisałaś. Ubieram sie podobnie.
ten styl to moj styl
Ps. świetne masz ciuchy.
rob4cz3q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 15:12   #40
Dzoli
Rozeznanie
 
Avatar Dzoli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Miasto bandyckiej miłości Cz-wa
Wiadomości: 698
GG do Dzoli
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

Ja się chyba powtórze mówiąc że jako takiego stylu nie mam.
Lubię zarówno dzinsy jak i bojówki, te pierwsze muszą byc dopasowane do figury i troszke rozszerzane na dole (kiedys tylko dzwony obecnie ciężko mi coś znaleść odpowiedniego)
Bluzki dopasowane (na ramiaczkach bądz wiążane na szyji, zakładam i te odsłaniające nieco brzuch i dłuższe do połowy tyłka, we wrsji z długim rękawem bywaja zazwyczaj odsłaniające ramiona lub w stylu koszulowym z kołnierzykiem)
Koszulki koniecznie ze śmiesznym nadrukiem
Bluzy zapinane albo nie zalezy od humoru...większość z kapturem, ważne tylko żeby miały kieszenie
Góra zazwyczaj nakładana warstwowo...tu cos wystaje tam coś widać, byle by ze smakiem
I najważniejsze dla mnie dodatki...paski, kolczyki, koraliki, bransoletki...we wszystkich kolorach tęczy...ale dobrane do reszty stroju.
__________________
...Co ma być to będzie Misia biorę wszędzie...
Dzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 15:48   #41
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

Ryfka skąd ta zielona torebka na ostatnim zdjęciu? Masz może inne fotki tej torebeczki? Gdzie ją kupiłaś jezeli mogę wiedzieć?
Ta brązowa też jest sliczna
PS. Podobają mi się twoje ciuszki, to coś w moim stylu
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-02, 19:21   #42
Ryfka
Zadomowienie
 
Avatar Ryfka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

Widzę dziewczyny, że mamy podobny styl Cieszę się, że wam sie podobają

Isa, niestety wszytskie fotki, jakie mam są z boku i widać ni mniej ni więcej tylko tyle ile na tym zdjęciu, ale postaram się zrobić zdjęcie z przodu i dzisiaj wieczorem, lub jutro je tutaj wrzucę. Torebka jest z esprita, ale była kupowana latem i to w Irlandii, więcnie wiem, czy jeszcze gdzieś można ją dorwać.
Ryfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 20:05   #43
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

Ryfka swietne ciuszki !!! Super ta spodniczka z kokarda i w ogole wszystko.

Co do mojego stylu to staram sie wlasnie ubierac w takim stylu jaki przedstawiła Ryfka. Uwielbiam to- bardzo mi sie podoba! Modne swietne wspaniale ehhh .. Jeszcze do niedawna ubieralam sie w bluze i jeansy ale moja przemiana nastapila jakos tak gwaltownie chyba z wiekiem hehe i teraz zamieniam szafe:P

Bardzo podobaja mi sie koronkowe bluzki, tuniki, wszystko z kokardkami:P swetry takie wiazane, BROSZKI ! wręcz ubóstwiam!! Ostatnio bolerka, szaliczki! Spodniczki mi sie tez rozkloszowane podobaja ale narazie nie mam zadnej i królują proste biodrówki.
__________________

Wymianka
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 20:50   #44
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

Cytat:
Napisane przez Perwati
a ja kocham różne połączone stylezresztą uwielbiam oryginalnie ubranych ludzi,nietuzinkowo.Kocham niespotykane ciuchy.A styl...hm...lubię taki jakby ARTYSTYCZNY

WOW
W 100% mamy taki sam gust...

Piekne ciuchy...Dokladnie takie jakie kocham
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 21:17   #45
Perwati
Rozeznanie
 
Avatar Perwati
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 705
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

hehe to fajnieale mi się też różne dziwnnee ubrania podobają
Perwati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 23:30   #46
SarahMoon
Zadomowienie
 
Avatar SarahMoon
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

A ja mam pytanie do Ryfki i podobnie ubierających się dziewczyn. Czy nosicie takie zestawy ciuszków na codzień(tj. jak na zdjęciach Ryfki) do szkoły, pracy? Pytam , bo sama lubię taki styl, mam szafę pełną ślicznych spódnic, ciekawych marynarek, ale tak naprawdę to zazwyczaj wkładam w pośpiechu dżinsy i jakaś bluzkę ,ewentualnie na to jakiś zapinany swterek i jakoś nie mam czasu,albo nie chce mi się kombinować z doborem dodatków, a już na maxa wkurzają mnie rajstopy pod spódnicą, które albo się ściągają,albo wystają spod spódnicy
SarahMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 09:50   #47
rob4cz3q
Zadomowienie
 
Avatar rob4cz3q
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 298
GG do rob4cz3q
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

ja ubbieramm się tak na codzień, ale jeżeli juz naprawde nie mam czasu kobminować to jakiś dzinsu, bluzka i lece
rob4cz3q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 14:11   #48
Elina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 4
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

Hm...Czytam z uwagą ten wątek i zastanawiam się nad swoim stylem.Właściwie to ja go chyba nie mam,chociaż z drugiej strony czy można nie mieć stylu?Wydaje mi się,że wiek i nastrój weryfikują mój wygląd.Szafa obfituje w wiele ubrań,ale tak jak u większości wizażanek,kupowanych ze względu na słabość do fasonu czy koloru,a niekoniecznie z naciskiem na najnowsze trendy.Z jednej strony klasyka-bo wygodnie,uniwersalnie;z drugiej zaś tak wystawiany na piedestał vintage-falbaniaste spódnice,korale,długie kolczyki,torebki jak z babcinej szafy-jednym słowem "na bogato".Jest jeszce coś pomiędzy-rybaczki,spodnie 3/4, militarne żakieciko-kurteczki,ale też spódniczki wątpliwej długości (czasami i na takie jest ochota,chociaż w nich czuję się bardziej przebrana za "nie siebie" niż ubrana ).O zawartości szafy mogłabym mówić wiele,ale dla mnie najważniejsze jest to,żeby czuć się komfortowo i dobrze.I lubię jak to "komfortowo i dobrze"jeszce niebanalnie wygląda i nie jest lustrzanym odbiciem większości dziewczyn na ulicy
Elina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 15:07   #49
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

spoooooooooortowy :

of course ! i tylko taki : ]]
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-03, 15:24   #50
Zará
Raczkowanie
 
Avatar Zará
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 343
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

Czarny Elfie, lub inni, którzy wiedzą - gdzie mozna znalezc takie cuś
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1141145288
^__^
Zará jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 17:25   #51
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

Cytat:
Napisane przez Zará
Czarny Elfie, lub inni, którzy wiedzą - gdzie mozna znalezc takie cuś
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1141145288
^__^
ohhhh link mi nie wchodziMoze powiedz ktore to zdjecie?
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 19:19   #52
canile
Wtajemniczenie
 
Avatar canile
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa / Wiedeń
Wiadomości: 2 124
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
ohhhh link mi nie wchodziMoze powiedz ktore to zdjecie?
to ja dodam bo mi wchodzi, prosz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg biala99999.jpg (53,1 KB, 75 załadowań)
canile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 19:25   #53
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

Cytat:
Napisane przez canile
to ja dodam bo mi wchodzi, prosz
oo dzieki-to jest bluzka z Victoria's secret-czaje sie na nia od jakiego pol roku-czekam az bedzie na wyprzedazy ale na takiej konkretnej wyprzedazySlyszalam ze ubrania tej firmy wygladaja ladniej na zdjeciach niz w rzeczywistosci takze nie chce sie naciac Podobnych nigdzie indziej nie widzialam jak na razie.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 19:29   #54
kicia-misia
Raczkowanie
 
Avatar kicia-misia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Stalowa Lova
Wiadomości: 160
GG do kicia-misia Send a message via Skype™ to kicia-misia
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

witam, dzisiaj zaczynam mój pobyt na wizażu(taki z pisaniem komentarzy)
Mój ulubiony styl jest tzw artystyczny, czyli duże kolczyki, ręczni robiona biżuteria, ospowiednio udrapowana apaszka lub drewniane korale.. jakiś mięty materiał, poszarpane odpowiednio spodnie, raczej ciemny makijaż, torby domowej roboty, wogóle uwielbiam rzeczy, które zrobie sama, albo ktoś znajomy. Nielubie jak ktoś ma identyczne rzeczy jak moje..
kicia-misia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 20:29   #55
Zará
Raczkowanie
 
Avatar Zará
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 343
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

Dziękuję CzarnyElfie za od, a także canile, za wyręczenie mnie
A spodenki podobne do tych gdzie mozna znależć?
Zará jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 21:25   #56
Ryfka
Zadomowienie
 
Avatar Ryfka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

Miałam wysłać tę fotkę wcześniej, wiem, mea culpa

Zapomniałam, nie mam żadnego innego wytłumaczenia.

Ale-juz jest
Ryfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 21:31   #57
Ryfka
Zadomowienie
 
Avatar Ryfka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

Cytat:
Napisane przez SarahMoon
A ja mam pytanie do Ryfki i podobnie ubierających się dziewczyn. Czy nosicie takie zestawy ciuszków na codzień(tj. jak na zdjęciach Ryfki) do szkoły, pracy? Pytam , bo sama lubię taki styl, mam szafę pełną ślicznych spódnic, ciekawych marynarek, ale tak naprawdę to zazwyczaj wkładam w pośpiechu dżinsy i jakaś bluzkę ,ewentualnie na to jakiś zapinany swterek i jakoś nie mam czasu,albo nie chce mi się kombinować z doborem dodatków, a już na maxa wkurzają mnie rajstopy pod spódnicą, które albo się ściągają,albo wystają spod spódnicy

Ja mam tak-mam kilka żelaznych zestawów, takich, które ubiera się szybko i bezproblemowo i się nie gniotą. Wystarczy, że otworzę szafę, ciach ciach i już jestem ubrana- np tak jak na fotkach. Nie mam czasu rano, żeby się zastanawiać i kombinować co z czym. Poza tym- jak wiem, że jest zimno, a ja będę cały dzień na mieście to olewam wsyztsko z góry na dół i zakładam najgrubszy sweter i jeansy
Ryfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 00:11   #58
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

ja uwielbiam styl Olsenek. im większy nieład tym lepiej dla mnie bomba i tak właśnie się ubieram i choć czasem ludzie różnie reagują nie przejmuję się tym, bo to nie ja mam problem tylko oni
zamieszczam kilka fotek

Edytowane przez alternatywa
Czas edycji: 2006-10-01 o 01:13
alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 00:15   #59
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

i jeszcze kilka:

Edytowane przez alternatywa
Czas edycji: 2006-10-01 o 01:13
alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 07:56   #60
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

zgadzam się też uwielbiam styl olsenek i ubieram sie podobnie do nich ..
nie chodzi o to ze nie mam swojego stylu i kreuje sie na nich.. nie nie !!
poprostu .. podoba mi sie to

[... i love it.. ] mają swietne te ubranka japonki , okulary , jeansy i te kaszkiety mmm szkoda , że nie można ich kupić w polsce eh eh..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ny7lhg2yw.jpg (90,4 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg AOSWMF4092310.jpg (39,6 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg apididfrr_US_OPEN_0Y3GM.jpg (67,3 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg olsen0029wd.jpg (78,2 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rtyi (1).jpg (26,2 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 509342198ke.jpg (74,6 KB, 166 załadowań)
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-21 20:47:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:44.