Mamusie sierpniowe 2020 cz. III - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-12-11, 15:02   #61
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
U nas problem ze snem praktycznie od urodzenia xD także ja juz przyczyn nawet nie szukam... Teraz jeszcze w dzień wybudza się z płaczem, który ciężko uspokoić. Te noce najgorsze. Przy pierwszej córce było ciężko, ale ta jeszcze bardziej daje nam popalić. Pozostaje się cieszyć, że poza tymi bioderkami, nie choruje i jest zdrowym bobasem. A resztę jakos człowiek przetrzyma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas też jest często wybudzanie z płaczem.. Jakbyśmy się cofnęli do czasów noworodka 🤦🏻☠♀️
W ogóle to uświadomiłaś mi jak ciężko jak się ma starszaka nieprzestymulować niemowlaka, wręcz niemożliwe Nie mam co narzekać póki co

Oj tak, cieszmy się zdrowymi dziećmi i dziękujmy za nie️ Nie każdemu jest to dane.. Dowiedziałam się, że dziewczyna z mojej dalszej rodziny urodziła martwe dziecko i jakoś mnie to przybiło.. Jednocześnie jeszcze bardziej wzbudziło wdzięczność za mojego zdrowego maluszka.
Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Regres-progres dobre Zrozumieć i pogodzić się od razu lepiej, wiecznie trwać nie będzie ten stan. Od kilku dni obie chodzą później spać, starsza rano nie może wstać do przedszkola bo śpiąca a później niż 08:30 nie może chodzić, dzisiaj tak marudziła, że aż pomyślałam ze zgrozą co to będzie jak będzie szkoła
Regres-progres stąd: https://www.wymagajace.pl/czwarty-miesiac-regres-snu/
Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
U nas tez masakra z snem od 2 tyg i w dzien turbo drzemki ...

Ale za to wpadla do mnie na kawe dziewczyna ktora poznalam na porodowce mega fajnir bylo sie zobaczyc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oo, fajnie że nabylaś nowe znajomości! Ja nie wzięłam kontaktów.. jakoś nie zbliżyliśmy się poza zwykłymi uprzejmościami. A brakuje mi znajomości z innymi mamami.. takich realnych. Na spacerach mijam kilka mam z sąsiedztwa ale chyba mało są nastawione na zapoznanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 15:29   #62
sicianek1
Raczkowanie
 
Avatar sicianek1
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 67
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
U nas też jest masakra ze snem już gdzieś od 2 tygodni
W nocy jest od około 6 do 10 pobudek, niezależnie czy śpi w łóżeczku, czy z nami.
To chyba kolejny skok połączony z tym regresem snu.
I cyc już przestał być lekiem na całe zło, bo jak przystawiam, to się odrywa, pręży, odwraca w drugą stronę i płacze. Do snu trzeba lulać, kołysać. Od 2 dni chociaż śpi ze 2-3 razy w dzień, bo wcześniej i z tym był problem.


Nie wiecie jak długo to może potrwać?

Coś jest nie tak, że robicie morfologię?
Pediatra kazała brać Innofer ze względu na niską masę urodzeniową i co jakiś czas każe robić badania. A tak to wszystko w porządku.
sicianek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 16:36   #63
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez sicianek1 Pokaż wiadomość
Pediatra kazała brać Innofer ze względu na niską masę urodzeniową i co jakiś czas każe robić badania. A tak to wszystko w porządku.
A to całe szczęście!



Odkryłam dziś, że małego uspokajają kołysanki, śpiewane przez misia.
Dostał na mikołajki takiego misia z pozytywką i wgranymi kilkoma kołysankami.
Ciekawe czy przy nich w końcu kiedyś zaśnie.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 19:02   #64
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
U nas też jest często wybudzanie z płaczem.. Jakbyśmy się cofnęli do czasów noworodka 🤦🏻♀️
W ogóle to uświadomiłaś mi jak ciężko jak się ma starszaka nieprzestymulować niemowlaka, wręcz niemożliwe Nie mam co narzekać póki co

Oj tak, cieszmy się zdrowymi dziećmi i dziękujmy za nie️ Nie każdemu jest to dane.. Dowiedziałam się, że dziewczyna z mojej dalszej rodziny urodziła martwe dziecko i jakoś mnie to przybiło.. Jednocześnie jeszcze bardziej wzbudziło wdzięczność za mojego zdrowego maluszka.Regres-progres stąd: https://www.wymagajace.pl/czwarty-miesiac-regres-snu/ Oo, fajnie że nabylaś nowe znajomości! Ja nie wzięłam kontaktów.. jakoś nie zbliżyliśmy się poza zwykłymi uprzejmościami. A brakuje mi znajomości z innymi mamami.. takich realnych. Na spacerach mijam kilka mam z sąsiedztwa ale chyba mało są nastawione na zapoznanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jest taka aplikacja , cos a'la tinder dla mam ! Nazywa sie akuku mamo nie wiem dokladnie jak dziala ,ale kuzynka mi opowiadala.

Kurcze mala ma od dwoch dni wypke na brzuchum drobne kropeczki. Nie mam pojecia co to moze byc. Jak jest bez body to to drapnie. Umowiolam na jutro teleporade

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 19:24   #65
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
U nas tez masakra z snem od 2 tyg i w dzien turbo drzemki ...

Ale za to wpadla do mnie na kawe dziewczyna ktora poznalam na porodowce mega fajnir bylo sie zobaczyc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja ostatnio spotkałam się przypadkowo z dziewczyną z patologii ciąży w centrum handlowym. Gadałyśmy ponad pół godziny i nie mogłyśmy się nagadać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 20:17   #66
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
A jest taka aplikacja , cos a'la tinder dla mam ! Nazywa sie akuku mamo nie wiem dokladnie jak dziala ,ale kuzynka mi opowiadala.

Kurcze mala ma od dwoch dni wypke na brzuchum drobne kropeczki. Nie mam pojecia co to moze byc. Jak jest bez body to to drapnie. Umowiolam na jutro teleporade

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A nie zmieniałaś ostatnio środków do prania? Nie włączyłaś czegoś nowego do diety? Może to pokrzywka alergiczna.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 20:53   #67
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
A nie zmieniałaś ostatnio środków do prania? Nie włączyłaś czegoś nowego do diety? Może to pokrzywka alergiczna.
No mysle i mylse ,ale wlasnie nie. Z diety to ja wszystko wylaczam ostatnio, a proszek mamy ten sam od narodzin. Kurcze ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-12-11, 21:35   #68
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
No mysle i mylse ,ale wlasnie nie. Z diety to ja wszystko wylaczam ostatnio, a proszek mamy ten sam od narodzin. Kurcze ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A może potówki, bo ostatnio chyba coś pisałaś, że podwyższałaś temperaturę w sypialni? Nie mówię, że przegrzana Emi, może po prostu tak zareagowała na podwyższenie temperatury. A i u starszaka pamiętam, że miał takie krostki na brzuszku, jak używaliśmy pieluch Dada, potem na pampersach już było ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 22:47   #69
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
A może potówki, bo ostatnio chyba coś pisałaś, że podwyższałaś temperaturę w sypialni? Nie mówię, że przegrzana Emi, może po prostu tak zareagowała na podwyższenie temperatury. A i u starszaka pamiętam, że miał takie krostki na brzuszku, jak używaliśmy pieluch Dada, potem na pampersach już było ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmm tak Jest to mozliwe bo rzeczywiscie zwiekszylam temperature. Dzis ja lzej ubralam i zobaczymy rano

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W sumie jak teraz mysle to mamy nowe pieluchy bo lupilu 3 ,a tego rozmiaru nigdy nie uzywalismy i ostatnio tez mieliwmy dady przez jakis okres ... dziekuje za rady
__________________
Overthinking does kill your happiness

Edytowane przez Roselyn
Czas edycji: 2020-12-11 o 22:51
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 06:20   #70
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

dzień dobry

do 2 pobudki co godzina mimo że spała ze mną. o 2 stwierdziłam że w takim razie eksmisja do łóżeczka bo przynajmniej ja się może chwilę zdrzemnę. ta.... taką kupę walnęła że musiałam całą ją przebrać, łącznie ze śpiworkiem... oczywiście wzięło ją na rozmowy i zwierzenia... w końcu zasnęła o 3, spała do 6.30 i stwierdziła że koniec lenistwa
także zeszłyśmy na dół co by ojcu dać pospać, matka pije kawę a dziecko się bawi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 08:55   #71
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
dzień dobry

do 2 pobudki co godzina mimo że spała ze mną. o 2 stwierdziłam że w takim razie eksmisja do łóżeczka bo przynajmniej ja się może chwilę zdrzemnę. ta.... taką kupę walnęła że musiałam całą ją przebrać, łącznie ze śpiworkiem... oczywiście wzięło ją na rozmowy i zwierzenia... w końcu zasnęła o 3, spała do 6.30 i stwierdziła że koniec lenistwa
także zeszłyśmy na dół co by ojcu dać pospać, matka pije kawę a dziecko się bawi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hehe, to mój chyba przejął zmianę, bo od 3 pobudki co godzinę.. I też o 6:30 już gotowy by rozpocząć dzień przy sobocie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-12, 09:51   #72
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

A mój za to jak zasnął na noc, tak budził się co 20 minut z płaczem. W końcu zasnął około 22:30, obudził się na kp o północy i potem do 4 pobudki co godzinę, a od 4 był płacz i marudzenie. Ani jeść, ani spać, ani nie dał się odłożyć. Co przysnął na chwilę, to zaraz był wrzask. Nawet nie zdążyłam zasnąć, a już musiałam wstawać.
Nie miałam serca budzić TŻ, bo późno wrócił i odsypiał poprzednią nockę, więc o 7 go przejął i zabawiał, a w końcu zszedł z nim na dół, a ja 2 godzinki się przespałam.
Głowa mnie tak boli dzisiaj. Czuję się mega zmęczona, tak więc przybijam Wam wirtualną piątkę.


Kiedy te nasze dzieci zaczną jako tako spać?
Tęsknię za czasami, gdy wstawałam tylko 2 razy w nocy.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 12:45   #73
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Ojejku jak czytam Wasze historie to jednak uznaje ze u nas nie jest zle. Chociaz dzis obudzilam sie w dostawce Emilki z cyckiem na wierzchu. Ale nie mam pojecia o ktorej tam zasnelam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 13:12   #74
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Ojejku jak czytam Wasze historie to jednak uznaje ze u nas nie jest zle. Chociaz dzis obudzilam sie w dostawce Emilki z cyckiem na wierzchu. Ale nie mam pojecia o ktorej tam zasnelam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też się dalej wysypiam, chociaż młoda dostała prezent od brata w postaci zielonych glutów ehhh może się wykurujemy do świąt...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 14:57   #75
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Ja też się dalej wysypiam, chociaż młoda dostała prezent od brata w postaci zielonych glutów ehhh może się wykurujemy do świąt...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Ojejku jak czytam Wasze historie to jednak uznaje ze u nas nie jest zle. Chociaz dzis obudzilam sie w dostawce Emilki z cyckiem na wierzchu. Ale nie mam pojecia o ktorej tam zasnelam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdro tak bardzo.

Jak często i czy w ogóle budzą się wasze dzieci w nocy?

Edytowane przez panna_felicjanna
Czas edycji: 2020-12-12 o 15:39
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 15:07   #76
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Zazdro tak bardzo.

Jak często czy w ogóle budzą się wasze dzieci w nocy?
Zanim sie popsula to budzila sie tylko raz ! Ale wtedy chodzila spac bardzo pozno (23-24 i spala duzo w dzien). Udalo mi sie ja przestawic i teraz chodzi spac 20-21 ale budzi sie co 2-3 h. Za to dzieki bogu nigdy nie miala ochoty na zadne placze czy zabawy w nocy no i nigdy w zyciu nie wstala przed 8

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 15:18   #77
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Zanim sie popsula to budzila sie tylko raz ! Ale wtedy chodzila spac bardzo pozno (23-24 i spala duzo w dzien). Udalo mi sie ja przestawic i teraz chodzi spac 20-21 ale budzi sie co 2-3 h. Za to dzieki bogu nigdy nie miala ochoty na zadne placze czy zabawy w nocy no i nigdy w zyciu nie wstala przed 8

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To moja nigdy w życiu nie wstała po 8
Chodzi spać ok. 19 aktualnie, budzi się ze dwa, trzy razy i śpi do ok. 6.30. A w dzień trzy albo cztery drzemki, łącznie max 1.5 h.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 16:46   #78
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Ojejku jak czytam Wasze historie to jednak uznaje ze u nas nie jest zle. Chociaz dzis obudzilam sie w dostawce Emilki z cyckiem na wierzchu. Ale nie mam pojecia o ktorej tam zasnelam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To była szalona noc ;-)

Moja może się budzić i 4/5 razy na cyca byle szybko zasypiała a niestety zazwyczaj raz się budzi i nie chce spać ...Od wczoraj w ciągu dnia je jak oszalała a ja chodzę głodna i tylko wcinam ;-)

Edytowane przez akada
Czas edycji: 2020-12-12 o 17:58
akada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 18:08   #79
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
To moja nigdy w życiu nie wstała po 8
Chodzi spać ok. 19 aktualnie, budzi się ze dwa, trzy razy i śpi do ok. 6.30. A w dzień trzy albo cztery drzemki, łącznie max 1.5 h.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha jej ale rozne sa dzieci. Chociaz u nas na bank spi tak dlugo tez dlatego ze mamy bardzo zaciemniajace rolety. Wiec nie budzi jej slonce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-13, 08:35   #80
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
To moja nigdy w życiu nie wstała po 8
Chodzi spać ok. 19 aktualnie, budzi się ze dwa, trzy razy i śpi do ok. 6.30. A w dzień trzy albo cztery drzemki, łącznie max 1.5 h.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej Ostatnio Cię w myślach podziwiałam, że nie chcesz starszaka puszczać do świąt do przedszkola ...U starszej jedna Pani z którą mogła mieć max godzinę kontaktu ma korona...do czwartku ze mną w domu na obserwacji a potem i tak już pewnie nie puszczę żeby nie narażać babć na święta ... dobrze, że akturat wczoraj mąż kupił dostawke do wózka to jakoś na spacer wyjdziemy. To będzie ciężki czas
akada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 09:32   #81
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Hej Ostatnio Cię w myślach podziwiałam, że nie chcesz starszaka puszczać do świąt do przedszkola ...U starszej jedna Pani z którą mogła mieć max godzinę kontaktu ma korona...do czwartku ze mną w domu na obserwacji a potem i tak już pewnie nie puszczę żeby nie narażać babć na święta ... dobrze, że akturat wczoraj mąż kupił dostawke do wózka to jakoś na spacer wyjdziemy. To będzie ciężki czas
I jaką dostawkę wybraliście?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 09:47   #82
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
I jaką dostawkę wybraliście?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lascal Dostawka Do Wózka Buggy Board Mini oczywiście na Olx ;-) jedyne co mi się nie podoba to sposób podnoszenia na czas spaceru bez starszej córki. Wydaje mi się, że u jakieś mamy widziałam,że składała ją tak jakby wkładając do kosza wózka a u mnie wisi wysoko i będę musiała uważać żeby się nie pobrudzić, dziś może wyjdziemy na spacer to porobie zdjęcia. Moja wina, ze wcześniej się tym tematem nie zainteresowałam ale myślałam, że nie będzie potrzebna.
akada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 10:22   #83
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Lascal Dostawka Do Wózka Buggy Board Mini oczywiście na Olx ;-) jedyne co mi się nie podoba to sposób podnoszenia na czas spaceru bez starszej córki. Wydaje mi się, że u jakieś mamy widziałam,że składała ją tak jakby wkładając do kosza wózka a u mnie wisi wysoko i będę musiała uważać żeby się nie pobrudzić, dziś może wyjdziemy na spacer to porobie zdjęcia. Moja wina, ze wcześniej się tym tematem nie zainteresowałam ale myślałam, że nie będzie potrzebna.
To do każdego modelu wózka są odpowiednie dostawki? Myślałam, że one uniwersalne, że do każdego pasują.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 12:05   #84
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Hej Ostatnio Cię w myślach podziwiałam, że nie chcesz starszaka puszczać do świąt do przedszkola ...U starszej jedna Pani z którą mogła mieć max godzinę kontaktu ma korona...do czwartku ze mną w domu na obserwacji a potem i tak już pewnie nie puszczę żeby nie narażać babć na święta ... dobrze, że akturat wczoraj mąż kupił dostawke do wózka to jakoś na spacer wyjdziemy. To będzie ciężki czas
Noo to chociaż Twoja jeszcze wózkowa, mój już z rok temu zapomniał o istnieniu wózka i weź go goń, jak gdzieś pójdzie w inną stronę niż trasa przewiduje ja muszę tżta urabiać, żeby ten chociaż od 21 grudnia urlop wziął a ten tydzień to jakoś może ogarnę z moimi dwoma smarczkami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 12:44   #85
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
To do każdego modelu wózka są odpowiednie dostawki? Myślałam, że one uniwersalne, że do każdego pasują.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gdzieś czytałam, że niektóre łatwiej nie które trudniej się montuje do wózka. Tak to wygląda

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Noo to chociaż Twoja jeszcze wózkowa, mój już z rok temu zapomniał o istnieniu wózka i weź go goń, jak gdzieś pójdzie w inną stronę niż trasa przewiduje ja muszę tżta urabiać, żeby ten chociaż od 21 grudnia urlop wziął a ten tydzień to jakoś może ogarnę z moimi dwoma smarczkami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja jeździła w wózku do porodu bo mi tak było wygodniej czasem nie chciała jechać, ale to chociaż zakupy miałam pod wózkiem. Na dostawke na razie się cieszy ;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DFF95314-40E1-4F41-A3D1-50666E9292CE.jpg (114,8 KB, 50 załadowań)
akada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 17:06   #86
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Hej

Ja ostatnio widziałam dostawkę na stronie Lidla online i zastanawiam się czy za takie pieniądze nie kupić, może się sprawdzi na wiosnę


Mąż poszedł na nockę, strasznie nie lubię być sama z dziewczynkami na wieczór

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 17:18   #87
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Mąż poszedł na nockę, strasznie nie lubię być sama z dziewczynkami na wieczór

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też nie lubię ️ mój też dziś poszedł na nockę


Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Zazdro tak bardzo.

Jak często i czy w ogóle budzą się wasze dzieci w nocy?
Moja ostatnio budziła się kilka razy 🤦 czasami co pół godziny nawet. Ale dziś spala od 22 do 5

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 18:55   #88
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

U nas ze snem bez ortezy trochę lepiej, tzn. często je i się kreci, ale chociaż nie wstaje kolo 3.00 z oczami jak 5zł i nie rozbudza zbytnio. Mam nadzieje, że nie zapesze teraz jak to powiedziałam ale daleko jej jeszcze do przespania całej nocy czy nawet 2-3 pobudek...
Jutro mamy na stanie od 6 do 16.00 14 miesięczna chrześnicę męża - niezła z niej lobuziara, ale nie ma kto się nią zająć, więc przygarniamy. Będzie hardcorowy poniedziałek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 19:13   #89
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Hej

Ja ostatnio widziałam dostawkę na stronie Lidla online i zastanawiam się czy za takie pieniądze nie kupić, może się sprawdzi na wiosnę


Mąż poszedł na nockę, strasznie nie lubię być sama z dziewczynkami na wieczór

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Ja też nie lubię mój też dziś poszedł na nockę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuje dziewczyny, mnie mąż raz zostawił samą w porze kładzenia ich spać...drama...żadna nie spała ;-)

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
U nas ze snem bez ortezy trochę lepiej, tzn. często je i się kreci, ale chociaż nie wstaje kolo 3.00 z oczami jak 5zł i nie rozbudza zbytnio. Mam nadzieje, że nie zapesze teraz jak to powiedziałam ale daleko jej jeszcze do przespania całej nocy czy nawet 2-3 pobudek...
Jutro mamy na stanie od 6 do 16.00 14 miesięczna chrześnicę męża - niezła z niej lobuziara, ale nie ma kto się nią zająć, więc przygarniamy. Będzie hardcorowy poniedziałek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam nadzieje, że się w końcu unormuje, w końcu to już duża dziewczyna ;-) a tak serio jak zaczną ząbkować tak na maksa to boje się nocy To kciuki za jutro, daj znać wieczorem czy żyjesz ;-)
akada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 20:46   #90
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
U nas ze snem bez ortezy trochę lepiej, tzn. często je i się kreci, ale chociaż nie wstaje kolo 3.00 z oczami jak 5zł i nie rozbudza zbytnio. Mam nadzieje, że nie zapesze teraz jak to powiedziałam ale daleko jej jeszcze do przespania całej nocy czy nawet 2-3 pobudek...
Jutro mamy na stanie od 6 do 16.00 14 miesięczna chrześnicę męża - niezła z niej lobuziara, ale nie ma kto się nią zająć, więc przygarniamy. Będzie hardcorowy poniedziałek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To będzie się działo, trzymsm kciuk i i przesyłam dużo energii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Współczuje dziewczyny, mnie mąż raz zostawił samą w porze kładzenia ich spać...drama...żadna nie spała ;-)



Mam nadzieje, że się w końcu unormuje, w końcu to już duża dziewczyna ;-) a tak serio jak zaczną ząbkować tak na maksa to boje się nocy To kciuki za jutro, daj znać wieczorem czy żyjesz ;-)
To mi się zdarza tak, że jeden uśnie a drugi się właśnie budzi i nici z pobycia w ciszy ale to w ciągu dnia. Wieczorem czy też sama na noc jeszcze z nimi nie zostałam i nie wyobrażam sobie.
Starszy przechodzi totalny bunt. Wymusza strasznie, a jak nie dostanie tego co chce, to krzyczy, piszczy, ryczy, potrafi ugryźć (podejrzewam, że to żłobkowe praktyki,.bo tam jeden chłopczyk podobno wszystkich gryzie). Nawet metody z książki Jak mówić żeby maluchy nas słuchały... mało dają. Nie wychodzi nam odpieluchowanie, na nocnik siada w ubraniu. Może jeszcze nie jest gotowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-15 18:21:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:55.