potrzebuję pomocy przy zamówieniu ASOS - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-02, 13:24   #1
sup3r_51ck
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 5

potrzebuję pomocy przy zamówieniu ASOS


Witajcie kochane
Zamawiałam 10lipca na sklepie asos.com spódniczkę która do dnia dzisiejszego nie dotarła.
Zwracam się do was z prośbą o pomoc w tym temacie bo to pierwsza taka sytuacja jaka mnie spotyka i nie bardzo wiem co mogłabym z tym dalej zrobić. Logicznym jest wystosowanie odpowiedniego maila do sklepu jednak nie bardzo potrafię posługiwać się językiem angielskim na piśmie, czy któraś z was byłaby na tyle uprzejma i pomocna i napisałaby krótką treściwą wiadomość którą mogłabym wysłać do sklepu?

Serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam każdą z was!

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

+ czy któraś z wam miała może takie problemy i jak zostały one rozwiązane?
sup3r_51ck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 14:13   #2
slonko8918
Zakorzenienie
 
Avatar slonko8918
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 9 845
Dot.: potrzebuję pomocy przy zamówieniu ASOS

Sama czekam od 15.07 na paczkę. Pisałam wczoraj do nich to odpisali, że mam poczekać do 08.08. Raz mi zaginęła paczka, podali termin do którego miałaby dojść. Nie doszła, więc zwrócili za jakiś czas pieniądze. Ja zawsze używam translatora google i dogaduję się z nimi normalnie
__________________
Trochę się szyje...

Szyciolandia

Edytowane przez slonko8918
Czas edycji: 2013-08-02 o 14:15
slonko8918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 14:16   #3
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: potrzebuję pomocy przy zamówieniu ASOS

możesz prześledzić przesyłkę, asos wysyła paczki rejestrowane, widać w internecie gdzie się paczka obecnie znajduje

mail jaki możesz napisać:

Dear Asos Team,

I still haven't received the clothes which I ordered on 10th of July. The order number: ............... (numer zamowienia). Could you please solve it somehow? Thank you in advance.

Podpis
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 14:17   #4
lejdigosiek
Raczkowanie
 
Avatar lejdigosiek
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 61
Dot.: potrzebuję pomocy przy zamówieniu ASOS

Musiałaś dostać drogą mailową jakiś numer listu przewozowego, bądź też bezpośredni link do prześledzenia paczki. Jeżeli nie to pisz nie czekaj
__________________
"But I being poor, have only my dreams, I have spread my dreams under your feet, tread softly because you tread on my dreams." - William Butler Yeats

Edytowane przez lejdigosiek
Czas edycji: 2013-08-02 o 14:26
lejdigosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 16:28   #5
speare
exmod na urlopie:)
 
Avatar speare
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19 482
Dot.: potrzebuję pomocy przy zamówieniu ASOS

Cytat:
Napisane przez martiniątko Pokaż wiadomość
możesz prześledzić przesyłkę, asos wysyła paczki rejestrowane, widać w internecie gdzie się paczka obecnie znajduje

mail jaki możesz napisać:

Dear Asos Team,

I still haven't received the clothes which I ordered on 10th of July. The order number: ............... (numer zamowienia). Could you please solve it somehow? Thank you in advance.

Podpis
A to coś się zmieniło? Ja dawno nie zamawiałam tam nic, ale jak pamiętam darmowa wysyłka przychodziła pocztą zwykłym listem i bez tracka tylko jak się zapłaciło za kuriera to działało śledzenie
speare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 16:31   #6
sup3r_51ck
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 5
Dot.: potrzebuję pomocy przy zamówieniu ASOS

owszem, nie można śledzić paczki jeśli wybrało się darmową przesyłkę - a ja taką właśnie wybrałam. skleiłam krótką wiadomość używając google translate ale póki co dostałam dwa maile z automatu w których zaznaczono że mam na nie nie odpowiadać.

kontaktowałam się ze sklepem przez strone w zakładce "kontakt" następnie wybierając temat "gdzie jest moja przesyłka" czy to odpowiednia forma kontaktu w takich przypadkach?
sup3r_51ck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 18:56   #7
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: potrzebuję pomocy przy zamówieniu ASOS

Do mnie też darmową szło zwyklym listem, bez potwierdzenia , kiedyś przyniósł kurier.
Nie martw się, Asos zawsze rozwiązuje takie sprawy na korzyść klienta.

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez sup3r_51ck Pokaż wiadomość
owszem, nie można śledzić paczki jeśli wybrało się darmową przesyłkę - a ja taką właśnie wybrałam. skleiłam krótką wiadomość używając google translate ale póki co dostałam dwa maile z automatu w których zaznaczono że mam na nie nie odpowiadać.

kontaktowałam się ze sklepem przez strone w zakładce "kontakt" następnie wybierając temat "gdzie jest moja przesyłka" czy to odpowiednia forma kontaktu w takich przypadkach?
tak.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-02, 19:31   #8
kami1984
Rozeznanie
 
Avatar kami1984
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 822
Odp: potrzebuję pomocy przy zamówieniu ASOS

Ja czekam na przesylke od 12 lipca... zaczynam się wk.... :banghead:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Coco Chanel Mademoiselle
kami1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 10:47   #9
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: potrzebuję pomocy przy zamówieniu ASOS

Hmm w takim razie klienci ASOS w Niemczech mają lepsze warunki sprzedaży zamawiając w niemczech jest darmowa wysyłka którą można prześledzić i są opłacone też koszty przesyłki zwrotnej
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 11:04   #10
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: potrzebuję pomocy przy zamówieniu ASOS

Cytat:
Napisane przez martiniątko Pokaż wiadomość
Hmm w takim razie klienci ASOS w Niemczech mają lepsze warunki sprzedaży zamawiając w niemczech jest darmowa wysyłka którą można prześledzić i są opłacone też koszty przesyłki zwrotnej
asos ma taką samą darmową wysyłkę na cały świat... darmowe zwroty też przesyłają w mailu link do śledzenia, ale on jest ważny tylko na wyspach i nie w PL... Może to poczta niemeicka oferuje sledzenie takich przesyłek z UK conajwyżej

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez kami1984 Pokaż wiadomość
Ja czekam na przesylke od 12 lipca... zaczynam się wk.... :banghead:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
tak się zdarza, ja zamawiałam wiele razy z asosa i 2 razy coś zaginęło i mam nawet teorię jak do tego dochodzi. Oni wysyłają towary z kilku magazynów w EU ( we Francji,Belgii, UK, moze i w Niemczech to tłumaczy śledzenie , może i na świecie mają więcej na innych kontynentach) dlatego przesyłkę mają szybka i darmową, a minus tego taki, że komunikacja między tymi magazynami i cenralą czasem nawala i wysyłają omyłkowo coś do kogoś innego (sama kiedyś zamiast mojego zamówienia dostałam kieckę, której nie zamawiałam ) dośc czesto to się zdarza i nawet na wizażu dziewczyny często o takich pomyłkach mówią. Takie tłumaczenie wydaje mi się bardziej prawdopodobne, niż to , że np. kradną na poczcie. Pewnei w asosie o tych pomyłkach wiedzą, bo prędzej czy później do nich dochodzą, więc oferuja zwykle bez problemu powtórną wysyłkę lub zwrot kasy.

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2013-08-03 o 11:07
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 12:34   #11
sup3r_51ck
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 5
Dot.: potrzebuję pomocy przy zamówieniu ASOS

dostałam wieczorem odpowiedź żeby poczekać jeszcze dwa dni robocze i jeśli do 6 sierpnia nic nie dojdzie mam się ponownie skontaktować, liczę na to, że jednak przesyłka dojdzie co prawda z duuużym poślizgiem ale lepsze to niż ponowne czekanie. obawiam się, że gdy prześlą mi drugi raz paczkę ta znowu zaginie :<
sup3r_51ck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-03, 12:57   #12
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: potrzebuję pomocy przy zamówieniu ASOS

Cytat:
Napisane przez sup3r_51ck Pokaż wiadomość
dostałam wieczorem odpowiedź żeby poczekać jeszcze dwa dni robocze i jeśli do 6 sierpnia nic nie dojdzie mam się ponownie skontaktować, liczę na to, że jednak przesyłka dojdzie co prawda z duuużym poślizgiem ale lepsze to niż ponowne czekanie. obawiam się, że gdy prześlą mi drugi raz paczkę ta znowu zaginie :<
hehe mi się tak zdarzyło, ale to było ok. Bożego Narodzenia plus duża wyprzedaż, więc b.duży ruch na poczcie i w sklepie, wtedy raz spódniczka nie doszła, drugi raz wysłali też nie doszła, trzeci raz wysłali kurierem
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 15:00   #13
mgmgmg213
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: potrzebuję pomocy przy zamówieniu ASOS

mam ten sam problem co kilka z was, paczka miała dojść na 9.08.
Możecie napisać jak dalej potoczyła się sprawa z waszymi zakupami?
Pozdrawiam
mgmgmg213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 23:30   #14
beenie1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: potrzebuję pomocy przy zamówieniu ASOS

Cytat:
Napisane przez sup3r_51ck Pokaż wiadomość
dostałam wieczorem odpowiedź żeby poczekać jeszcze dwa dni robocze i jeśli do 6 sierpnia nic nie dojdzie mam się ponownie skontaktować, liczę na to, że jednak przesyłka dojdzie co prawda z duuużym poślizgiem ale lepsze to niż ponowne czekanie. obawiam się, że gdy prześlą mi drugi raz paczkę ta znowu zaginie :<
Dostałaś odpowiedź tylko po dwóch mailach, które pisałaś z zakładki pomoc? Czy kontaktowałaś się z nimi jeszcze w inny sposób? Jestem w tej samej sytuacji. 1 sierpnia zamówiłam buty i czekam na nie, ale moja cierpliwość powoli się kończy. Wysłałam dwa maile i również dostałam dwie automatyczne odpowiedzi. Nie chcę czekać bezczynnie, co mam zrobić?
beenie1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 15:47   #15
sup3r_51ck
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 5
Dot.: potrzebuję pomocy przy zamówieniu ASOS

paczka do mnie dotarła po dwóch dniach, czyli po takim czasie jaki kazali mi jeszcze przeczekać. odbiór paczki musiałam potwierdzić

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

poza automatycznymi mailami w których informują że otrzymali Twoje zgłoszenie dostaniesz też mail w którym mówią jak postępować. ja dostałam taką wiadomość w której kazali mi poczekać kolejne dwa dni robocze i jeśli do tego czasu paczka nie przyjdzie (moja na szczęście przyszła) wyślą do mnie kolejną.
sup3r_51ck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:31.