R*ó*ż*n*o*ś*c*i - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-07, 11:19   #301
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
Przekupka: 155 pkt / 100% pozyt.
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: R*ó*ż*n*o*ś*c*i

Cytat:
Napisane przez ellena Pokaż wiadomość
Kuracji użyłam może 2 razy smarując ręce i stopy, powiedzmy, że to 10 % opakowania. Polecam ją, bo po niej mam super mięciutką skórę, ale niestety - ale nie pasuje do mojego charakteru (bo trzeba siedzieć i czekać chyba 10 minut . Pozdrawiam!

To bylabym zastukne PW wieczorem i ustalimy szczegoly,ok?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 13:00   #302
ellena
Zadomowienie
 
Avatar ellena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 185
Przekupka: 24 pkt / 100% pozyt.
Dot.: R*ó*ż*n*o*ś*c*i

Super
ellena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 21:46   #303
Agia*
Rozeznanie
 
Avatar Agia*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 882
Przekupka: 27 pkt / 100% pozyt.
Dot.: R*ó*ż*n*o*ś*c*i

Hexxana wrócił już do mnie Mexx Czy udało Ci się sprawdzić ten zapach?
Mam jeszcze jedno pytanko: czy ewentualnie znalazłabyś coś u mnie za 4 ml Estee Lauder Beyond Paradise EDP?
__________________
Moj blog
Agia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 21:53   #304
ellena
Zadomowienie
 
Avatar ellena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 185
Przekupka: 24 pkt / 100% pozyt.
Dot.: R*ó*ż*n*o*ś*c*i

Przehandlowałam kurację parafinową, ale jeszcze mogę odwołać jeśli potwierdzisz, że chcesz ją w zamian za tonik Ives Rocher
ellena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 23:07   #305
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
Przekupka: 155 pkt / 100% pozyt.
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: R*ó*ż*n*o*ś*c*i

Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
Hexxana wrócił już do mnie Mexx Czy udało Ci się sprawdzić ten zapach?
Mam jeszcze jedno pytanko: czy ewentualnie znalazłabyś coś u mnie za 4 ml Estee Lauder Beyond Paradise EDP?

Agio* Mexxa nie udalo mi sie sprawdzic ale...wezme go w ciemno,nie mialam za bardzo czasu na bieganie po perfumeriach a nie chce przeciagac wiec dobijmy targu.

Powiedz mi jeszcze,bo wyszperalam u Ciebie ksiazke "Dlaczego kot mruczy" - Desmond Morris, Wydawnictwo "Książka i Wiedza" (stan bdb)-bylabym nia zainteresowana

EL chetnie Ci dorzuce moge tez zrobic probke jedwabnego pudru Hauschki-chyba,ze znasz i wiesz jaki on jest z ksiazek musialabym poszperac czy akurat mialabym cos,co Ciebie zainteresuje.

Wstepnie korci mnie tez Acne-Derm

Moze udaloby sie zrobic wieksza wymianke?

Moge Cie obdarowac fabryczna fiolka z atomizerem Angela Innocenta,kupilam ich kilka na Allegro zeby wyprobowac zapach i..okazuje,ze jedynie klasyczny Angel mnie kreci Mam tez Lolite Lempicka EDP w fiolce z atomizerem-raz uzyta.

W kazdym razie daj znac i bedziemy sie dogadywac co i jak

Wycen tez ksiazke zebym wiedziala w jakich granicach sie poruszac
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 08:33   #306
Agia*
Rozeznanie
 
Avatar Agia*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 882
Przekupka: 27 pkt / 100% pozyt.
Dot.: R*ó*ż*n*o*ś*c*i

Jestem bardzo chętna na większą wymiankę
Wszystko co wymieniłaś z wielką checią bym od Ciebie przygarnęla, tzn. EL, próbkę jedwabnego pudru Hauschki (zależy mi na tym, by wypróbować zanim kupię ), fiolkę z atomizerem Angela Innocenta i fiolkę Lolity Lempickiej EDP.
Z książek interesuje mnie przede wszystkim Grisham ze srebrnej serii Ambera, także gdybyś chciała się pozbyć jakiś, to jestem bardzo chętna
"Dlaczego kot mruczy" wyceniam na 10 zł (wydanie z 2002, stan bdb) - to nie jest droga ksiażka
Napisz tylko czym dokładnie u mnie byłabyś zainteresowana, a na pewno się jakoś dogadamy
__________________
Moj blog
Agia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 10:47   #307
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
Przekupka: 155 pkt / 100% pozyt.
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: R*ó*ż*n*o*ś*c*i

Przejrzalam swoje zbiory i ksiazek Grisham'a nie mam niestety ale czy bylabys sklonna oddac "Dlaczego kot mruczy"(bardzo mi na niej zalezy) za probeczki Innocenta,Lolity i Hauschki?
Nadal chcesz EL Beyond Paradise?
Jezeli interesuja Cie filtry to moge tez poratowac probkami Avene mleczko spf 40,SVR 50,LRP Anthelios XL 50,Bioderma 50-to tak na szybko


A moze cos jeszcze z watku ode mnie Cie interesuje?Napisz jak to widzisz
Bede dopiero poznym wieczorem,pozdrawiam
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-08, 18:38   #308
Agia*
Rozeznanie
 
Avatar Agia*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 882
Przekupka: 27 pkt / 100% pozyt.
Dot.: R*ó*ż*n*o*ś*c*i

Tak, byłabym skłonna wymienić "Dlaczego kot mruczy" za próbki Innocenta, Lolity i Hauschki I jeszcze raz tak - nadal chcę EL Beyond Paradise
Z próbek filtrów interesowałaby mnie tylko próbka SVR 50, a poza tym w Twoim wątku nie znalazłam już nic dla siebie

Kosmetyki, których nie mam wpisanych w mojej liście, a z checią bym przygarnęła to (a co tam, wypiszę je - może akurat masz ): hydrolat różany, oczarowy i lawendowy bądź odsypki/końcówki bardzo jasnych pudrów, które nie gryzą się z filtrami

Z tego co poszukujesz mam Goldwell Trendline Gel Wax (Normal), jest go jednak malutko, opakowanie jest nieprzeźroczyte, nie widać ubytku nawet pod bardzo silnym światłem żarówki, ale sądzę, że wystarczyłoby go na kilka użyć - jeśli chcesz go wypróbować to być może będziesz zainteresowana, ale jeśli go już znasz, to pewnie nie bardzo

Tak więc napisz proszę na co chciałabyś wymienić: masełko bananowe Body Shop,
próbki Innocenta (jeśli masz kilka fiolek i wszystkie chciałabyś wymienić, to ja z chęcią przygarnę wszystkie, bo bardzo lubię ten zapach), Lolity, Hauschki i filtra SVR oraz końcówkę Estee Lauder Beyond Paradise. Ja jestem otwarta na propozycje

Będę najprawdopodobniej dopiero jutro - albo do 9:30, albo dopiero po 15.
Pozdrawiam
__________________
Moj blog
Agia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 22:24   #309
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
Przekupka: 155 pkt / 100% pozyt.
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: R*ó*ż*n*o*ś*c*i

Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
Tak, byłabym skłonna wymienić "Dlaczego kot mruczy" za próbki Innocenta, Lolity i Hauschki I jeszcze raz tak - nadal chcę EL Beyond Paradise
Z próbek filtrów interesowałaby mnie tylko próbka SVR 50, a poza tym w Twoim wątku nie znalazłam już nic dla siebie
Oki rozumiem,ja tez nie lubie zbednie zapychac polek takze nie bede Cie zbednie molestowac

Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
Kosmetyki, których nie mam wpisanych w mojej liście, a z checią bym przygarnęła to (a co tam, wypiszę je - może akurat masz ): hydrolat różany, oczarowy i lawendowy bądź odsypki/końcówki bardzo jasnych pudrów, które nie gryzą się z filtrami


Niestety hydrolatow nie mam poniewaz dalam sobie z nimi spokoj jak tylko odkrylam zel micelarny Rosaliac LRP-gdybys chciala to sluze gotowa tubka 15ml
Pasjami za to zuzywam tonik Garniera ten rozowy-nie wiem czy znasz?jest dla mnie o wiele lepszy niz hydrolaty
Z pudrow jakie nie gryza sie z filtrami znam i uzywam tylko jedwabny Hauschki poniewaz i tak z filtrow uzywam tylko Avene i SVR a tutaj mam pole manewru
Testowalam L'oreala Translucide i sypki NU Skin-niestety nie sa one dla mnie ze wzgledu na cieply odcien idacy w strone zoltego wiec tutaj nic nie wymysle zeby Cie skusic

Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
Z tego co poszukujesz mam Goldwell Trendline Gel Wax (Normal), jest go jednak malutko, opakowanie jest nieprzeźroczyte, nie widać ubytku nawet pod bardzo silnym światłem żarówki, ale sądzę, że wystarczyłoby go na kilka użyć - jeśli chcesz go wypróbować to być może będziesz zainteresowana, ale jeśli go już znasz, to pewnie nie bardzo
Chetnie przygarne koncowke Goldwella

Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
Tak więc napisz proszę na co chciałabyś wymienić: masełko bananowe Body Shop,
Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
próbki Innocenta (jeśli masz kilka fiolek i wszystkie chciałabyś wymienić, to ja z chęcią przygarnę wszystkie, bo bardzo lubię ten zapach), Lolity, Hauschki i filtra SVR oraz końcówkę Estee Lauder Beyond Paradise. Ja jestem otwarta na propozycje

Będę najprawdopodobniej dopiero jutro - albo do 9:30, albo dopiero po 15.
Pozdrawiam
Maslo bananowe TBS,probki:Lolita edp 1szt.;Angel Innocent(moglabym Ci dac 3szt.gdybys zgodzila sie dorzucic jeszcze Acne Derm )zrobilabym odsypke Hauschki abys spokojnie mogla go sobie potestowac;probka SVR 50 tez moze byc spora bo robilabym ze swojego opakowania;koncowka Estee Lauder BP,tubka zelu micelarnego Rosaliac LRP 15ml;mam tez balsam w mini buteleczce Lipidose Vichy 30ml

za

Mexx Woman-dzisiaj udalo mi sie go sprawdzic i bardzo mi sie spodobal,ze az nie wierze,ze wczesniej sie nim nie interesowalam

ksiazke "Dlaczego kot mruczy" oraz Acne Derm i koncowke Goldwella.

Jezeli chce za duzo,bedziemy negocjowac

Nie wiem o ktorej jutro bede bo mam zwariowany dzien chyba,ze plany zweryfikuje zycie to zajrze rano i pozniej pewnie tez

Pozdrawiam cieplutko

A tak OT w Twoim avie jest Twoja kicia?
Nie moge sie napatrzec
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 22:57   #310
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Przekupka: 92 pkt / 100% pozyt.
Dot.: R*ó*ż*n*o*ś*c*i

Hej przejrzałam twój kramik i neistety nie wiem czemu ale nie widze zdjęć?ciekawe czemu.Też jestem wybrednaspodopało mi się tylko:
Oriflame Life Circle Sap EDT, pierwotna poj.50ml -zostalo 3/4 flakonu
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 00:15   #311
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
Przekupka: 155 pkt / 100% pozyt.
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: R*ó*ż*n*o*ś*c*i

Cytat:
Napisane przez Scarlet23 Pokaż wiadomość
Hej przejrzałam twój kramik i neistety nie wiem czemu ale nie widze zdjęć?ciekawe czemu.Też jestem wybrednaspodopało mi się tylko:
Oriflame Life Circle Sap EDT, pierwotna poj.50ml -zostalo 3/4 flakonu
Jest problem ze zdjeciami z tego co widze ale mysle,ze za pare dni jak Zlo opanuje w pelni sytuacje bedzie ok

To,co bylabys chetna na wymiane???
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-09, 08:57   #312
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: R*ó*ż*n*o*ś*c*i

Cytat:
Cytat:
Napisane przez Hexxana

-Pianka Matrix Amplify,zostalo dobre 3/4 opakowania (najchetniej na cos innego do stylizacji wlosow)

-Gosh Lagoon,piekny opalizujacy odcien turkusu zmieszany z odrobina zlota,sypki cien,uzyty kilka razy-ubytek praktycznie niewidoczny-wymienie za cos extra lub moge podzielic sie odsypka

-L'oreal Holographic ,stary nr ale odcien miedzi,ubytek praktycznie zaden,jest widoczna faktura cienia

-Yves Rocher Couleurs Nature podklad rozswietlajcy 01 Opale Nacre z 40ml jest 3/4 opakowania,wazny do 05.07-wymienie na cos wyjatkowego,cos co wpadnie mi w oko

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=5947

[/color]
przypominam się, bo chyba pominęłaś mój post
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 09:20   #313
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
Przekupka: 155 pkt / 100% pozyt.
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: R*ó*ż*n*o*ś*c*i

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
przypominam się, bo chyba pominęłaś mój post
Oj wybacz Mad jakos ostatnio dzialam na wysokich obrotach i faktycznie umknal mi Twoj post.

Zaraz przejrze Twoj watek,z tym ze pianka Matrixa juz nieaktualna-takze zostaja te 3 rzeczy
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 15:30   #314
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Przekupka: 92 pkt / 100% pozyt.
Dot.: R*ó*ż*n*o*ś*c*i

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Jest problem ze zdjeciami z tego co widze ale mysle,ze za pare dni jak Zlo opanuje w pelni sytuacje bedzie ok

To,co bylabys chetna na wymiane???
Chętnie bym się wymieniła za zestaw lawendowy tylko musze sprawdzic jaki jest stan faktyczny mgiełki bo TZ ją próbował przehandlować i musze sprawdźić czy dużo jej nie ubyło, woda lawendowa stoi u mnie w szafce nawet mam pudełeczko na nią sprawdziłam tylko zapach i mnie niestety odrzucił postaram się jutro zrobić zdjęcia to pooglądasz i przemyśliszPOzdrawiam

Edytowane przez Scarlet23
Czas edycji: 2006-09-09 o 15:50
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 15:52   #315
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
Przekupka: 155 pkt / 100% pozyt.
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: R*ó*ż*n*o*ś*c*i

Cytat:
Napisane przez Scarlet23 Pokaż wiadomość
Chętnie bym się wymieniła za zestaw lawendowy tylko musze sprawdzic jaki jest stan faktyczny mgiełki bo TZ ją próbował przehandlować i musze sprawdźić czy dużo jej nie ubyło, woda lawendowa stoi u mnie w szafce nawet mam pudełeczko na nią sprawdziłam tylko zapach i mnie niestety odrzucił postaram się jutro zrobić zdjęcia to pooglądasz i przemyśliszPOzdrawiam
Lawende przygarnelabym w kazdej ilosci chcialabys sobie cos jeszcze dobrac do wody Oriflame?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 16:10   #316
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Przekupka: 92 pkt / 100% pozyt.
Dot.: R*ó*ż*n*o*ś*c*i

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Lawende przygarnelabym w kazdej ilosci chcialabys sobie cos jeszcze dobrac do wody Oriflame?
No widzisz mi niestety lawenda nie dopowiada, mnie u ICebie ciekawi jeszcze :
-L'oreal Holographic ,stary nr ale odcien miedzi,ubytek praktycznie zaden,jest widoczna faktura cienia
Więc napisz czy by CI się opłacała tata zamianka
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 16:18   #317
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
Przekupka: 155 pkt / 100% pozyt.
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: R*ó*ż*n*o*ś*c*i

A jak wyceniasz

Torba Solutions z Avonu - nowa, zapakowana

Bo tak sobie kombinuje ze woda Ori wymiescilaby sie w cenie zestawu lawendowego a cien L'oreala za torbe Avonu,chetnie Ci cos jeszcze doloze-tylko co bys chciala?bo cieni przez Ciebie poszukiwanych nie mam
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 18:12   #318
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
Przekupka: 155 pkt / 100% pozyt.
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: R*ó*ż*n*o*ś*c*i

Scarlet rezerwacje zrobione,szczegoly ustalone

Mad pomimo,ze masz tak rozbudowany watek nic nie znalazlam dla siebie,moze nastepnym razem,pozdrawiam

Agia* czekam na info i mysle,ze jestesmy blizej koncowych negocjacji

Drei paczuszka pofrunie w poniedzialekdziekuje za cierpliwosc

Aga79 krem dla Ciebie juz spakowany

Jagabrz torebka czeka na Ciebie

Mam nadzieje,ze nikogo nie pominelam
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 21:11   #319
Agia*
Rozeznanie
 
Avatar Agia*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 882
Przekupka: 27 pkt / 100% pozyt.
Dot.: R*ó*ż*n*o*ś*c*i

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Niestety hydrolatow nie mam poniewaz dalam sobie z nimi spokoj jak tylko odkrylam zel micelarny Rosaliac LRP-gdybys chciala to sluze gotowa tubka 15ml
Pasjami za to zuzywam tonik Garniera ten rozowy-nie wiem czy znasz?jest dla mnie o wiele lepszy niz hydrolaty
Ok, z chęcia wypróbuję żel micelarny Rosaliac LRP - może akurat mi podpasuje Hydrolatów jak dla mnie jeszcze nic nie przebiło, ale zawsze warto wypróbować coś nowego
Koncern L’Oréal testuje swoje produkty na zwierzętach, a ja staram się takich produktów nie używać (zrezygnowałam z tego powodu z wielu kosmetyków, które lubiłam, np. Maybelline), dlatego nie będę wypróbowywać toniku Garniera

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Z pudrow jakie nie gryza sie z filtrami znam i uzywam tylko jedwabny Hauschki poniewaz i tak z filtrow uzywam tylko Avene i SVR a tutaj mam pole manewru
Testowalam L'oreala Translucide i sypki NU Skin-niestety nie sa one dla mnie ze wzgledu na cieply odcien idacy w strone zoltego wiec tutaj nic nie wymysle zeby Cie skusic
Dla mnie ciepłe odcienie również odpadają, więc się nie skuszę

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Maslo bananowe TBS,probki:Lolita edp 1szt.;Angel Innocent(moglabym Ci dac 3szt.gdybys zgodzila sie dorzucic jeszcze Acne Derm )zrobilabym odsypke Hauschki abys spokojnie mogla go sobie potestowac;probka SVR 50 tez moze byc spora bo robilabym ze swojego opakowania;koncowka Estee Lauder BP,tubka zelu micelarnego Rosaliac LRP 15ml;mam tez balsam w mini buteleczce Lipidose Vichy 30ml

za

Mexx Woman-dzisiaj udalo mi sie go sprawdzic i bardzo mi sie spodobal,ze az nie wierze,ze wczesniej sie nim nie interesowalam

ksiazke "Dlaczego kot mruczy" oraz Acne Derm i koncowke Goldwella.

Jezeli chce za duzo,bedziemy negocjowac
Trzy sztuki Innocenta bardzo chętnie przygarnę, Acne Derm też z chęcia dorzucę Balsamu Lipidose Vichy nie chcę, ale może miałabyś np. jeszcze jakieś próbki perfum? Chodziłoby mi albo o zapachy na zimę - ciepłe, orientalne, takie trochę "babciowe" , albo o zapachy bardzo świeże. Ewentualnie byłabym jeszcze zainteresowana niewielką odsypką cienia Gosh Lagoon (naprawdę niewielką, bo tego koloru używałabym tylko na specjalne okazje )

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
A tak OT w Twoim avie jest Twoja kicia?
Nie moge sie napatrzec
Ten kotek był jednym z kotków, które wzięłam ze schroniska i leczyłam. Walczył o życie, ale mu sie nie udało - żył tylko dwa miesiące Był naprawdę prześliczny
W załączniku moje kocurki
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  matti.jpg
Wyświetleń: 10
Rozmiar:  67,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  atilla.jpg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  37,2 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
Moj blog
Agia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-09, 21:31   #320
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
Przekupka: 155 pkt / 100% pozyt.
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: R*ó*ż*n*o*ś*c*i

To mniej wiecej mamy ustalone szczegoly bardzo sie ciesze a dzisiaj robiac porzadki znalazlam jeszcze mini opakowanie masla kokosowego TBS z 50ml jest moze ok polowy,ktore z checia Ci dodamco Ty na to?

Z zapachow moge zaproponowac:
Today edp Avonu
Always edp Avonu
Nebline YR
NU YSL edp
Irena Gregori edt-swiezy zakup,ale zapach typowo zimowy,na poczatku lekko "babciowaty"ale pozniej pieknie sie rozwija
Naomi Campell Sunset edt
Indian Summer PP
Surrender edp Avonu
White Musk TBS mam edt i body spray cos ala suchy olejek,swietna sprawa
rewelacyjny zimowy zapach Toujours Moi woda kolonska ale niczym nie ustepuje w trwalosci edp
Voile D'ambre edp YR
Zielona Herbata YR
Waterfalls Cindy Crawford edt
Pur desire Gardenia YR
Yria edp YR
Extraordinary edp Avonu
Trussardi Jeans Woman edt
Angel klasyczny

to tak na szybko moge sie z checia podzielic probkami,tylko ze bylby robione z pelnowymiarowych flakonow i musialabym sobie przygotowac tylko fiolki.

Odsypke cienia bardzo chetnie zrobietylko poszperam za pudeleczkiem do niego-chyba ze moze masz takie male sephorowe.

Piekne sa Twoje kocurki
U siebie mam kochanego rudzielca,fotka ponizej
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  MOJ ULUBIENIEC.JPG
Wyświetleń: 8
Rozmiar:  64,9 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 21:58   #321
Agia*
Rozeznanie
 
Avatar Agia*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 882
Przekupka: 27 pkt / 100% pozyt.
Dot.: R*ó*ż*n*o*ś*c*i

Masełko kokosowego TBS chcę również
Lista zapachów jest naprawdę długa Właśnie czytam sobie ich opisy i za chwilę napiszę, które próbki by mnie interesowały, a Ty zdecydujesz które próbki mi zrobisz, tak by ta wymiana była dla Ciebie opłacalna
Niestety nie mam sephorowych pudełeczek

Cudny rudzielec Koty to moja wielka miłość i na pewno będą kiedyś u mnie następne
__________________
Moj blog
Agia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 22:06   #322
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
Przekupka: 155 pkt / 100% pozyt.
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: R*ó*ż*n*o*ś*c*i

Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
Masełko kokosowego TBS chcę również
Lista zapachów jest naprawdę długa Właśnie czytam sobie ich opisy i za chwilę napiszę, które próbki by mnie interesowały, a Ty zdecydujesz które próbki mi zrobisz, tak by ta wymiana była dla Ciebie opłacalna
Niestety nie mam sephorowych pudełeczek
Poczytaj sobie na spokojnie mnie sie udalo wyszperac kilka fiolek,cos juz tam tez odpachnione takze spokojnie moge sie podzielic zapachami przy okazji wymiany-wymiana na pewno bedzie oplacalna dla Nas obydwoch.

Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
Cudny rudzielec Koty to moja wielka miłość i na pewno będą kiedyś u mnie następne
To moj pierwszy kot ale zawojowal wszystkich bliskich,wczesniej zawsze mialam psy a rudzielec w sumie jakby sam sobie wybral dom
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 22:27   #323
Agia*
Rozeznanie
 
Avatar Agia*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 882
Przekupka: 27 pkt / 100% pozyt.
Dot.: R*ó*ż*n*o*ś*c*i

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Poczytaj sobie na spokojnie mnie sie udalo wyszperac kilka fiolek,cos juz tam tez odpachnione takze spokojnie moge sie podzielic zapachami przy okazji wymiany-wymiana na pewno bedzie oplacalna dla Nas obydwoch.
Tutaj jest lista zapachów, których opis mnie zainteresował (w takiej właśnie kolejności):

NU YSL edp
Voile D'ambre edp YR
Irena Gregori
White Musk TBS
Waterfalls Cindy Crawford edt
Neblina YR
Yria edp YR
Toujours Moi

Dla mnie wymiana już jest bardzo opłacalna, także wybierz które próbki dla mnie zrobisz tak, by opłacało się to również Tobie
Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
To moj pierwszy kot ale zawojowal wszystkich bliskich,wczesniej zawsze mialam psy a rudzielec w sumie jakby sam sobie wybral dom
Ja zawsze marzyłam o psie, ale trafiło do mnie żywe srebro, w postaci biało-pstrokatego kotka i tak się zaczęła moja miłość do kotów A syberyjczyk właśnie bawi się klawiaturą utrudniając mi pisanie
__________________
Moj blog
Agia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 00:19   #324
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
Przekupka: 155 pkt / 100% pozyt.
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: R*ó*ż*n*o*ś*c*i

Czy gdybym zrobila Ci probki ze wszystkich zapachow jakie wymienilas to bylabys sklonna dorzucic ktorys z blyszczykow Jessica Simpson DESSERT TREATS?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 10:58   #325
Agia*
Rozeznanie
 
Avatar Agia*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 882
Przekupka: 27 pkt / 100% pozyt.
Dot.: R*ó*ż*n*o*ś*c*i

Tak, podoba mi się taka propozycja Napisz tylko, który z błyszczyków ma to być, a już go dla Ciebie rezerwuję
__________________
Moj blog
Agia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 11:07   #326
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
Przekupka: 155 pkt / 100% pozyt.
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: R*ó*ż*n*o*ś*c*i

Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
Tak, podoba mi się taka propozycja Napisz tylko, który z błyszczyków ma to być, a już go dla Ciebie rezerwuję
To moze poprosze Bubble Gum

Mysle,ze w srode dam rade wyslac paczke-zdaze odpachnic fiolki i na spokojnie wszystko razem przygotowac-moze tak byc?
Wysylac bede paczke priorytetowa bo nie sadze aby polecony przeszedl na poczcie-bedzie troche to ciezkie

Adresami wymienmy sie na privie i pisz prosze na maila hexxana@gazeta.pl
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 11:14   #327
Agia*
Rozeznanie
 
Avatar Agia*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 882
Przekupka: 27 pkt / 100% pozyt.
Dot.: R*ó*ż*n*o*ś*c*i

Jak wybierałaś błyszczyk, to właśnie pisałam do Ciebie pw Ok, piszę w takim razie maila
__________________
Moj blog
Agia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 12:59   #328
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Przekupka: 92 pkt / 100% pozyt.
Dot.: R*ó*ż*n*o*ś*c*i

Hej wklejam Ci co do ICebie pojedzie
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  S6000269.JPG
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  40,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  S6000271.JPG
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  43,4 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 13:26   #329
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
Przekupka: 155 pkt / 100% pozyt.
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: R*ó*ż*n*o*ś*c*i

Cytat:
Napisane przez Scarlet23 Pokaż wiadomość
Hej wklejam Ci co do ICebie pojedzie
Dziekuje bardzo
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 21:36   #330
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
Przekupka: 155 pkt / 100% pozyt.
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: R*ó*ż*n*o*ś*c*i

W gore
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:33.