Kobiecy meszek nad górną wargą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-28, 15:13   #1
Klaudia9KK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1

Kobiecy meszek nad górną wargą


Było wiele takich wątków ale czytając je wciąż nie jestem pewna. Kieruję go do kobiet, które usuwają wąsik nad górną wargą.
Od jakiegoś czasu zaczęłam bardziej dbać o skórę przez problemy z trądzikiem i zauważyłam delikatny meszek nad wargą. Jest on cienki, pod nosem są krótkie włoski a po bokach dłuższe i niestety koloru brązowego. Nie są widoczne z daleka, natomiast z bliska tak, w świetle dziennym.
Bardzo mi to przeszkadza.. Jak na to patrzę w lustrze czy ktoś jest blisko mnie, naprawdę wstydzę się tego.. Wygląda to nieatrakcyjnie i nie wiem co robić... Mam 20 lat i wątpię żeby sam zniknął. Na laser są za jasne.
Także co polecacie? :) Woskiem nie chcę ponieważ przykleja się do skóry. A kremy i rozjaśnianie, czytałam że mogą rozjaśnić skórę w tym miejscu. Myślałam nad pastą cukrową ale nie wiem.. Coś co przyniesie efekt na dłużej i włosy nie będą wchodzić pod skórę? I nie będzie po tym większego syfu? Jak wspomniałam leczę delikatny trądzik.. Proszę o pomoc..
Klaudia9KK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 12:49   #2
ladyMagdallenne
Przyczajenie
 
Avatar ladyMagdallenne
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 4
Dot.: Kobiecy meszek nad górną wargą

jak meszek jest naprawdę jasny to bym go zostawiła i nie kombinowała. w innym przypadku dobrze sprawdza się wosk ale u kosmetyczki, te gotowe plastry u mnie nie łapały włosków. albo pęsetka.
ladyMagdallenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-16, 21:48   #3
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Kobiecy meszek nad górną wargą

Skoro ten meszek sprawia, ze czujesz sie niekomfortowo, to lepiej sie go pozbyc. Uwazam, ze wosk jest najlepsza opcja, spokoj nawet na miesiac. Jezeli nie chcesz wosku, to moze jakis delikatny krem do depilacji.
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-16, 22:55   #4
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Kobiecy meszek nad górną wargą

Cytat:
Napisane przez ladyMagdallenne Pokaż wiadomość
jak meszek jest naprawdę jasny to bym go zostawiła i nie kombinowała. w innym przypadku dobrze sprawdza się wosk ale u kosmetyczki, te gotowe plastry u mnie nie łapały włosków. albo pęsetka.
U mnie tez plastry z woskiem do twarzy z drogerii nie lapaly tych wloskow, wyrwalam je pare razy peseta i poki co mam spokoj. Ogolnie wloski mam bardzo jasne, ale uzywalam przez jakis czas serum do twarzy, o ktorym nie wiedzialam, ze ma olej rycynowy w skladzie i po 2-3 miesiacach uzywania wloski nad warga zrobily sie ciemniejsze i mocniejsze, wiec musialam je wyrwac. Serum odstawilam i poki co wszystko jest ok
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-19, 15:01   #5
eudoxia
Raczkowanie
 
Avatar eudoxia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 273
Dot.: Kobiecy meszek nad górną wargą

Zdecydowanie pasta cukrowa. U kosmetyczki. Chwilę potem skóra jest czerwona, ale sam zabieg do wytrzymania i długo spokój.
__________________
🙈 🙉 🙊
eudoxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-20, 13:39   #6
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Kobiecy meszek nad górną wargą

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
U mnie tez plastry z woskiem do twarzy z drogerii nie lapaly tych wloskow, wyrwalam je pare razy peseta i poki co mam spokoj. Ogolnie wloski mam bardzo jasne, ale uzywalam przez jakis czas serum do twarzy, o ktorym nie wiedzialam, ze ma olej rycynowy w skladzie i po 2-3 miesiacach uzywania wloski nad warga zrobily sie ciemniejsze i mocniejsze, wiec musialam je wyrwac. Serum odstawilam i poki co wszystko jest ok
Mnie te jasne wloski wlasnie najbardziej irytuja jak jest slonce albo jasne swiatlo. Zamiast pesety, kupilam sobie kiedys taka sprezynke. Boze jak to boli
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-20, 15:24   #7
Seemka
Raczkowanie
 
Avatar Seemka
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 34
Dot.: Kobiecy meszek nad górną wargą

Ja bym nie ruszała jasnego :P
Seemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-20 16:24:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:24.