Czy ja przesadzam? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-15, 16:13   #1
ihni1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 66

Czy ja przesadzam?


Na początku lipca poznałam faceta. Jest tylko jeden minus on ma takie dość wredne teksty, mówił, że tak ma do wszystkich i też, gdy mi coś się nie podoba, to mówi tekstem, że innym kobietom pasuje. Powiedziałam ze mnie irytuje takie coś, że mnie porównuje do kogoś z kim się spotykał i że chyba wolałby być z jakąś byłą skoro takie super były, to powiedział, że to nie jest porównanie do kogoś konkretnego tylko jego ogólne obserwacje na temat kobiet lub co słyszał od innych facetów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ihni1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-15, 22:07   #2
ManillaLatte
Rozeznanie
 
Avatar ManillaLatte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 727
Dot.: Czy ja przesadzam?

Mnie takie porównywanie do innych kobiet, szczególnie jako wynik „czyichś spostrzeżeń” podczas „rozmów z innymi facetami” by niezmiernie wkurzało. Skoro Tobie tez to przeszkadza, to olej faceta i tyle. Mało ich po świecie drepta?


Sent from my iPhone using Tapatalk
ManillaLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-15, 23:46   #3
rayofhope_7
Przyczajenie
 
Avatar rayofhope_7
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 20
Dot.: Czy ja przesadzam?

Cytat:
Napisane przez ManillaLatte Pokaż wiadomość
Mnie takie porównywanie do innych kobiet, szczególnie jako wynik „czyichś spostrzeżeń” podczas „rozmów z innymi facetami” by niezmiernie wkurzało. Skoro Tobie tez to przeszkadza, to olej faceta i tyle. Mało ich po świecie drepta?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Niestety muszę się zgodzić. Byłam w jednym związku, który zaczynał się podobnie, od "niewinnych" przytyków, a z czasem robiło się tylko coraz gorzej. Porównywanie do innych kobiet i wytykanie wad na tak wczesnym etapie znajomości oznacza, że lepiej sobie odpuścić, bo koleś może negatywnie wpłynąć na Twoją samoocenę w dłuższej perspektywie. Trochę toksycznie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodź. Jeśli nie umiesz chodzić, czołgaj się. Ale bez względu na wszystko – posuwaj się naprzód."
rayofhope_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-16, 00:14   #4
Frozen_Rose
Rozeznanie
 
Avatar Frozen_Rose
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 676
Dot.: Czy ja przesadzam?

Nie, nie przesadzasz. Chamskie, "niewinne" porównywanie to najszybsza droga do zniszczenia poczucia własnej wartości.
Znasz się z nim krótko, denerwuje cię takie zachowanie, więc jak jest sens się dalej z nim męczyć? Olej go i znajdź takiego faceta, który nie będzie cię porównywał do innych kobiet.
Frozen_Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-16, 00:17   #5
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Czy ja przesadzam?

Cytat:
Napisane przez Frozen_Rose Pokaż wiadomość
Nie, nie przesadzasz. Chamskie, "niewinne" porównywanie to najszybsza droga do zniszczenia poczucia własnej wartości.
Znasz się z nim krótko, denerwuje cię takie zachowanie, więc jak jest sens się dalej z nim męczyć? Olej go i znajdź takiego faceta, który nie będzie cię porównywał do innych kobiet.
Nie wiem, czy najszybsza, ale ewidentnie jest to droga ku temu.
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-16, 00:20   #6
Stysia21
Rozeznanie
 
Avatar Stysia21
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wilkowice
Wiadomości: 636
Dot.: Czy ja przesadzam?

Ja unikam ludzi, którzy zwracają się do mnie we wredny sposób. Szkoda życia na takich. Po co psuć sobie humor, a może i samoocenę?
Nie wchodziłabym w żadną relację z takim człowiekiem.
Stysia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-16, 01:05   #7
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Czy ja przesadzam?

Cytat:
Napisane przez Stysia21 Pokaż wiadomość
Ja unikam ludzi, którzy zwracają się do mnie we wredny sposób. Szkoda życia na takich. Po co psuć sobie humor, a może i samoocenę?
Nie wchodziłabym w żadną relację z takim człowiekiem.
Dokładnie.

Cham i tyle. Sonduje na ile może sobie wobec Ciebie pozwolić.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-16, 06:52   #8
wakeupme32
Raczkowanie
 
Avatar wakeupme32
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 229
Dot.: Czy ja przesadzam?

Cytat:
Napisane przez ihni1234 Pokaż wiadomość
Na początku lipca poznałam faceta. Jest tylko jeden minus on ma takie dość wredne teksty, mówił, że tak ma do wszystkich i też, gdy mi coś się nie podoba, to mówi tekstem, że innym kobietom pasuje. Powiedziałam ze mnie irytuje takie coś, że mnie porównuje do kogoś z kim się spotykał i że chyba wolałby być z jakąś byłą skoro takie super były, to powiedział, że to nie jest porównanie do kogoś konkretnego tylko jego ogólne obserwacje na temat kobiet lub co słyszał od innych facetów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jeżeli po trzech miesiącach związku coś Cię irytuje w zachowaniu/nawykach/charakterze partnera i pomimo rozmowy problem pozostaje nierozwiązany, bo druga strona nie zamierza nic zmieniać, to jest to dla mnie znak, że należy się pożegnać. Bo Twoja irytacja na to zachowanie z czasem nie minie, a pewnie będzie się pogłębiać jak zacznie się "proza związku", więc to i tak się nie uda - po co tracić czas.

A takie teksty jakie on Ci rzuca to pewnie jest tylko wstęp - teraz przykładowo : wmawia Ci, że nie mówi o Tobie że jesteś głupia tylko ogólnie o babach że są głupie, a za pół roku będzie już mówił o Tobie i wmawiał Ci że jesteś głupia i nic nie warta a już na pewno nikt Cię nie będzie chciał jak on Cię zostawi. Na co Ci taki toksyczny związek? I już Cię manipuluje - wmawia Ci że "innym to pasuje" czyli to z Tobą jest coś nie tak i aż sama się zaczęłaś nad tym zastanawiać. Zostaw go.

Edytowane przez wakeupme32
Czas edycji: 2020-11-16 o 06:54
wakeupme32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-16, 10:40   #9
ihni1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 66
Dot.: Czy ja przesadzam?

To nie było, że ktoś jest głupie ale np ja nie obchodzę urodzin, on na to, że to dziwne, że inni ludzie obchodzą. Albo że ze mną wolno się znajomość toczy, bo z byłą dziewczyną to po 2 miesiacach zaproponowała żeby razem zamieszkali

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ihni1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-16, 11:31   #10
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Czy ja przesadzam?

? taki prostaczek po prostu nie umie sie wyslowic wiec rzuca uogolnieniami. nie sadze zeby robil to zlosliwie.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-16, 11:34   #11
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Czy ja przesadzam?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
? taki prostaczek po prostu nie umie sie wyslowic wiec rzuca uogolnieniami. nie sadze zeby robil to zlosliwie.
Chyba w sedno. Biedaczek nie ogarnia swoim rozumkiem, że ludzie są różni. Ja bym nie chciała być z kimś tak ograniczonym i wkurzałoby mnie to konkretnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-16, 11:44   #12
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Czy ja przesadzam?

Cytat:
Napisane przez ihni1234 Pokaż wiadomość
To nie było, że ktoś jest głupie ale np ja nie obchodzę urodzin, on na to, że to dziwne, że inni ludzie obchodzą. Albo że ze mną wolno się znajomość toczy, bo z byłą dziewczyną to po 2 miesiacach zaproponowała żeby razem zamieszkali
Głupek. Zdesperowana jesteś, czy coś, że się chcesz z nim zadawać?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-16, 12:00   #13
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 072
Dot.: Czy ja przesadzam?

Ja unikam takich znajomości. Szkoda życia na toksyk.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-16, 12:19   #14
beauty45_c
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 40
Dot.: Czy ja przesadzam?

Cytat:
Napisane przez ihni1234 Pokaż wiadomość
To nie było, że ktoś jest głupie ale np ja nie obchodzę urodzin, on na to, że to dziwne, że inni ludzie obchodzą. Albo że ze mną wolno się znajomość toczy, bo z byłą dziewczyną to po 2 miesiacach zaproponowała żeby razem zamieszkali

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wydaje mi się, że chłopak sam nie wie czego chce. Skoro tak narzeka, że robisz to, tamto, siamto inaczej niż jego byłe, to chyba oznacza, że za nimi tęskni. Facet, który byłby w Tobie zakochany nie zwracałby uwagi na takie pierdoły.
beauty45_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-16, 12:37   #15
Frozen_Rose
Rozeznanie
 
Avatar Frozen_Rose
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 676
Dot.: Czy ja przesadzam?

Cytat:
Napisane przez ihni1234 Pokaż wiadomość
To nie było, że ktoś jest głupie ale np ja nie obchodzę urodzin, on na to, że to dziwne, że inni ludzie obchodzą. Albo że ze mną wolno się znajomość toczy, bo z byłą dziewczyną to po 2 miesiacach zaproponowała żeby razem zamieszkali

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No debil.
Kontratakuj. Powiedz, że z twojej ogólnej obserwacji wynika, że w przeciwieństwie do innych ludzi on jest strasznie zacofany, ponieważ nie potrafi zrozumieć, że ludzie są różni, a nie tacy sami. I się z nim pożegnaj.
Frozen_Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-16, 12:37   #16
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Czy ja przesadzam?

Swoją drogą zastanawiam się, dlaczego ludzie często szczyca się swoją zlosliwoscia, wredota, że jest się "zołza", czy taki mam charakter hehehe. No nie, bycie chamem to nic fajnego i animuszu nijak nie dodaje
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-16, 12:38   #17
Stysia21
Rozeznanie
 
Avatar Stysia21
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wilkowice
Wiadomości: 636
Dot.: Czy ja przesadzam?

Cytat:
Napisane przez ihni1234 Pokaż wiadomość
To nie było, że ktoś jest głupie ale np ja nie obchodzę urodzin, on na to, że to dziwne, że inni ludzie obchodzą. Albo że ze mną wolno się znajomość toczy, bo z byłą dziewczyną to po 2 miesiacach zaproponowała żeby razem zamieszkali

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Obojętnie w jakich kwestiach Cię krytykuje, chcesz być z kimś takim? Nie wolałabyś znaleźć kogoś, kto nie będzie Cię ranił takimi tekstami? Ewidentnie Tobie to nie odpowiada, więc po co ciągnąć taką relację?
Stysia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-16, 12:46   #18
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Czy ja przesadzam?

Kolejna, która z chama, buraka i toksycznego prostaka chce zrobić dżentelmena.
"Czemu nie jestem chamem ze sztachetą w ręku? Ktoś by się ze mną liczył gdybym rzucił cegłą!"

Kolejne potwierdzenie, że kobiety lubią takich "złych misiów".
Autorko, spokojnie. Może za jakieś dwa lata go rzucisz. Nie ma pośpiechu.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-16, 13:41   #19
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 503
Dot.: Czy ja przesadzam?

Nie szkoda Ci czasu i energii na tę znajomość?
Facet zachowuje się jak burak, Ciebie to ewidentnie drażni, zakończ to. Czemu usilnie podtrzymujesz tę znajomość? Innych facetów nie ma?
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-16, 16:13   #20
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 072
Dot.: Czy ja przesadzam?

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Swoją drogą zastanawiam się, dlaczego ludzie często szczyca się swoją zlosliwoscia, wredota, że jest się "zołza", czy taki mam charakter hehehe. No nie, bycie chamem to nic fajnego i animuszu nijak nie dodaje
Też mnie to zastanawia. Jak byłam młodsza to aż tak mi to nie przeszkadzało, ale w dorosłym życiu unikam ludzi nieprzyjemnych. Szkoda życia na kiszenie się w sosie złośliwości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-16, 16:57   #21
Stysia21
Rozeznanie
 
Avatar Stysia21
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wilkowice
Wiadomości: 636
Dot.: Czy ja przesadzam?

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Też mnie to zastanawia. Jak byłam młodsza to aż tak mi to nie przeszkadzało, ale w dorosłym życiu unikam ludzi nieprzyjemnych. Szkoda życia na kiszenie się w sosie złośliwości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No, ja właśnie jeszcze rozumiem jakieś docinki za dzieciaka, czy nawet teraz wśród przyjaciół, gdy wiadomo, że to żarty. Ale jakieś chamskie odzywki u dorosłych ludzi? Po co, po prostu. Nie wiem, ludziom sprawia przyjemność bycie wrednym dla innych i to zupełnie bez powodu? Czy podnoszą przez to swoją samoocenę, albo myślą, że są tacy super szczerzy, wyluzowani? Nie wiem. Ja z takimi ludźmi nie lubię utrzymywać kontaktu.
Stysia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-16, 17:15   #22
Dziubka
Raczkowanie
 
Avatar Dziubka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 308
Dot.: Czy ja przesadzam?

Skoro on kwituje Twoje uwagi tekstem, ze innym to pasuje, to mu powiedz, zeby sie w takim razie poszedl z tymi innymi spotykac.
Dziubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-16, 17:55   #23
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Czy ja przesadzam?

Cytat:
Napisane przez Stysia21 Pokaż wiadomość
No, ja właśnie jeszcze rozumiem jakieś docinki za dzieciaka, czy nawet teraz wśród przyjaciół, gdy wiadomo, że to żarty. Ale jakieś chamskie odzywki u dorosłych ludzi? Po co, po prostu. Nie wiem, ludziom sprawia przyjemność bycie wrednym dla innych i to zupełnie bez powodu? Czy podnoszą przez to swoją samoocenę, albo myślą, że są tacy super szczerzy, wyluzowani? Nie wiem. Ja z takimi ludźmi nie lubię utrzymywać kontaktu.
Wielu ludziom to sprawia dziką wręcz przyjemność. Jest to najbardziej popularne zjawisko np. na Twitterze. Najczęściej powodem jest frustracja z jakiegoś powodu.
Rzadziej się spotyka podobne zachowania na żywo, bo jednak trochę inaczej się funkcjonuje w świecie realnym. Dlatego to tak razi w oczy.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-16, 18:11   #24
evonla
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 114
Dot.: Czy ja przesadzam?

Ale czy ktoś Ciebie zmusza by dalej tkwić w tej relacji? Znacie się krótko, a już teraz wychodzą tego typu kwiatki.. ale może to i dobrze, lepiej wcześniej niż później
evonla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-16, 19:17   #25
klubrecenzentki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 35
Dot.: Czy ja przesadzam?

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Swoją drogą zastanawiam się, dlaczego ludzie często szczyca się swoją zlosliwoscia, wredota, że jest się "zołza", czy taki mam charakter hehehe. No nie, bycie chamem to nic fajnego i animuszu nijak nie dodaje
"mam specyficzne poczucie humoru, mówię to, co myślę, nie każdy ze mną wytrzymuje he he"
klubrecenzentki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-16, 19:51   #26
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Czy ja przesadzam?

Cytat:
Napisane przez klubrecenzentki Pokaż wiadomość
"mam specyficzne poczucie humoru, mówię to, co myślę, nie każdy ze mną wytrzymuje he he"

Ewentualnie "Ja po prostu jestem szczery. Wszyscy kłamią, a ja mówię prawdę, doceń to".



Miałam takiego znajomego. Prędzej czy później wszyscy od niego uciekali, a on biedny nie wiedział czemu i ci ludzie są tacy GUPI.



Facet burak, co tu więcej mówić. A za takie porównanie do byłej już całkiem bym podziękowała.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-20, 17:34   #27
ihni1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 66
Dot.: Czy ja przesadzam?

Cytat:
Napisane przez beauty45_c Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że chłopak sam nie wie czego chce. Skoro tak narzeka, że robisz to, tamto, siamto inaczej niż jego byłe, to chyba oznacza, że za nimi tęskni. Facet, który byłby w Tobie zakochany nie zwracałby uwagi na takie pierdoły.
No to w zasadzie dotyczyło jednej osoby, że zamieszkała z nim po dwóch miesiącach związku czy gdy powiedziałam, że mi przeszkadza, że jesteśmy razem, a ma w profilu na fb wolny, to odpowiedział, że byłej dziewczynie z którą był prawie 4 lata to nie przeszkadzało. Najciekawsze, że ona go zdradzała, po czym zostawiła dla żonatego faceta, więc faktycznie wzór do naśladowania. Ja mu wypunktowałam co mi przeszkadza, to przepraszał i nie sądził, że mi takie teksty tak przeszkadzają. Aktualnie się nie widzimy. Sama nie wiem co zrobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Co ciekawe chociaż nie są od roku razem, to ona nie skasowała z nim zdjęć, gdy zaczął się ze mną spotykać to pousuwał oznaczanie. Sam przyznał, że nawet jak zerwali to czasem pisała z prośbą o pomoc, ostatnio napisała czy ma śrubokręt, to nie odpisał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ihni1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-20, 19:30   #28
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Czy ja przesadzam?

Cytat:
Napisane przez ihni1234 Pokaż wiadomość
(...)
Aktualnie się nie widzimy. Sama nie wiem co zrobić
Nie widujecie się, więc wystarczy ten stan utrwalić i zerwać znajomość. To bardzo proste.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-20, 19:49   #29
ihni1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 66
Dot.: Czy ja przesadzam?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Nie widujecie się, więc wystarczy ten stan utrwalić i zerwać znajomość. To bardzo proste.
To rozumiem, ale dla mnia ta sytuacja z jego byłą jest strasznie dziwna. Tak zwyczajnie po ludzku, jakbym zrobiła komuś takie świństwo jak zdrada to nie pisałabym do tej osoby czy ma śrubokręt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ihni1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-20, 20:37   #30
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Czy ja przesadzam?

Cytat:
Napisane przez ihni1234 Pokaż wiadomość
To rozumiem, ale dla mnia ta sytuacja z jego byłą jest strasznie dziwna. Tak zwyczajnie po ludzku, jakbym zrobiła komuś takie świństwo jak zdrada to nie pisałabym do tej osoby czy ma śrubokręt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lepiej się zastanów czy jakbyś była zdradzona to czy sprawiałabyś wrażenie osoby pożyczającej śrubokręt. Serio zamiast rozkminiania zachowania laski jaka z niej rzekomo nielogiczna osoba przyjmij do wiadomości że twój książę przy zerwaniu nie odciął się. Może kłamał i wcale nie było żadnej zdrady, może była ale i tak coś do niej czuje a ty jesteś zapchajdziurą, może on też ją zdradzał a ona nie wie więc jest łagodniejszy w tej kwestii, może to może tamto.
Nie warto randkować i kręcić z typami których trzeba "wychowywać" i "uświadamiać" bo nie wiedzą że porównywanie do byłych jest słabe. Na co ci koleś któremu musisz mówić że jest zbyt wredny - nawet pohamuje się x czasu ale przecież to wróci i nadal będzie miał z tobą niekompatybilny charakter na dłuższą metę.
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-28 16:26:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:35.