Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :) - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-12-31, 12:25   #3211
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 758
Dot.: Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)

Szczęśliwego Nowego Roku. Z tej okazji życzę wszystkim dużo radości, wspaniałej zabawy w gronie najbliższych oraz wszelkiej pomyślności i zdrowia w roku 2021.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-31, 16:55   #3212
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez majeczqaczaj Pokaż wiadomość
Kiedyś kochałam żółty z lovely, ale mam wrażenie, że ostatnio szczoteczka jest bardziej sztywna i skrobie po rzęsach. Za to maybelline falsies lash spisuje mi się rewelka
A Falsies też ładnie podkręca i rozdziela?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-31, 17:25   #3213
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)

Tusze z półki cenowej do 50 zł dla mnie są kiepskie i dają efekt jakbym użyła resztek starego, trochę już zasychającego tuszu. Tusze powyżej 100 zł są wg mnie niewarte swojej ceny. Z półki pomiędzy wyżej wymienionymi najbardziej lubię 1000 Calorie i Masterpiece Max Factora. To jedyne tusze tej marki, które lubię, tych w pękatych opakowaniach już nie.
Moim problemem jest to, że używam tylko brązowo-czarnych tuszy, a tych jest na rynku malutko. W ogóle tego nie rozumiem, przecież czarne produkty do brwi pasują tylko osobom z naturalnie czarnymi lub bardzo ciemnymi włosami, więc dlaczego w kwestii rzęs miałoby być inaczej
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-31, 19:03   #3214
aniszonekk
Psiejsko czarodziejsko :)
 
Avatar aniszonekk
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 708
Dot.: Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)

Ja mam podobnie z kolorowymi tuszami, lubię granatowe, chabrowe, niektóre fiolety i zielenie, a jest ich jak na lekarstwo. Już się zaprzyjaźniłam z miniaturami Maca, to je wycofali. Dodatkowo mam krótkie, dość rzadkie rzęsy, więc naprawdę ciężko jest znaleźć coś fajnego z efektem "wow".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
wymianka zapachowa, kolorowa, pielęgnacyjna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1288132
aniszonekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-31, 19:14   #3215
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez aniszonekk Pokaż wiadomość
Ja mam podobnie z kolorowymi tuszami, lubię granatowe, chabrowe, niektóre fiolety i zielenie, a jest ich jak na lekarstwo. Już się zaprzyjaźniłam z miniaturami Maca, to je wycofali. Dodatkowo mam krótkie, dość rzadkie rzęsy, więc naprawdę ciężko jest znaleźć coś fajnego z efektem "wow".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiedyś lubiłam także kolorowe, teraz wolę jednak nie przyciągać aż tak uwagi do okolic oczu, bo mam podkowy. Zwykły brązowy, brązowo-czarny kolor mi wystarcza, no ale ich właśnie prawie nie ma. A juz najlepszy to jest Loreal i jego hippie black, feline black, extra super mega duper black i dalsze 50 odcieni czerni
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-31, 20:06   #3216
aniszonekk
Psiejsko czarodziejsko :)
 
Avatar aniszonekk
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 708
Dot.: Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)

Hehe, ja znów po takim po malowaniu oczu zaczynam mieć twarz. Szczególnie fajnie, jak jest granatowy tusz ale taki wyraźny, nie zszarzaly jak MF, bo wtedy nawet koloru oczu dostaję lorerary są fajne, tez lubię ich odcienienie czerni ale strasznie się osypują i robią pandy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
wymianka zapachowa, kolorowa, pielęgnacyjna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1288132
aniszonekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-01, 11:27   #3217
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)

Mi się sprawdził z wyższej półki jedynie better than sex. Oprócz tego żadne Jacobsy, lancomy czy inne takie.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-01-01, 12:07   #3218
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez aniszonekk Pokaż wiadomość
Hehe, ja znów po takim po malowaniu oczu zaczynam mieć twarz. Szczególnie fajnie, jak jest granatowy tusz ale taki wyraźny, nie zszarzaly jak MF, bo wtedy nawet koloru oczu dostaję lorerary są fajne, tez lubię ich odcienienie czerni ale strasznie się osypują i robią pandy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może niejasno sie wyraziłam, mnie to bardzo przeszkadza, że większość marek ma kilkanaście odcieni czerni, a żadnych brązów czy grafitów. Loreal wiedzie tutaj prym, wymyślając jakies absurdalne nazwy dla tych pie*dyliarda czarnych tuszy i oferując jednocześnie jeden brązowy, a i to od niedawna, przynajmniej u mnie. Ja czarnych tuszy nie używam w ogole od lat i nie rozumiem dlaczego producenci wychodzą z założenia ze to jest domyślny odcień rzęs większości kobiet i najlepszy kolor dla wszystkich. Jakoś przy brwiach potrafią się wysilić na inne odcienie.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2021-01-01 o 14:02
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-01, 12:52   #3219
aniszonekk
Psiejsko czarodziejsko :)
 
Avatar aniszonekk
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 708
Dot.: Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)

Aha, teraz rozumiem ;-) to fakt, że loreal ma milion czerni, akurat ja nie dostrzegam między nimi większej różnicy kolorystycznej. Ogólnie lubię taki intensywny czarny ale też rozumiem , że dla bardzo jasnej karnacji np z rudawo-blond brwiami nie jest to najlepszy wybór, tzn nie każdy musi oczekiwać tak mocnego efektu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
wymianka zapachowa, kolorowa, pielęgnacyjna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1288132
aniszonekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-01, 13:51   #3220
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Tusze z półki cenowej do 50 zł dla mnie są kiepskie i dają efekt jakbym użyła resztek starego, trochę już zasychającego tuszu. Tusze powyżej 100 zł są wg mnie niewarte swojej ceny. Z półki pomiędzy wyżej wymienionymi najbardziej lubię 1000 Calorie i Masterpiece Max Factora. To jedyne tusze tej marki, które lubię, tych w pękatych opakowaniach już nie.
Moim problemem jest to, że używam tylko brązowo-czarnych tuszy, a tych jest na rynku malutko. W ogóle tego nie rozumiem, przecież czarne produkty do brwi pasują tylko osobom z naturalnie czarnymi lub bardzo ciemnymi włosami, więc dlaczego w kwestii rzęs miałoby być inaczej
Mnie tez inne ich tusze nie zachwycaja.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-01, 18:02   #3221
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)

A uwielbiam Bourjois twist up the volume ultra black albo black balm .Ale ja mam bardzo ciemne włosy i oprawę oczu wiec zawsze wybieram super czarne tusze .Dla mnie te tusze są super,nie osypują się ,nie rozmazują ,wydłużają i pogrubiają .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-03, 12:37   #3222
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 758
Dot.: Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Może niejasno sie wyraziłam, mnie to bardzo przeszkadza, że większość marek ma kilkanaście odcieni czerni, a żadnych brązów czy grafitów. Loreal wiedzie tutaj prym, wymyślając jakies absurdalne nazwy dla tych pie*dyliarda czarnych tuszy i oferując jednocześnie jeden brązowy, a i to od niedawna, przynajmniej u mnie. Ja czarnych tuszy nie używam w ogole od lat i nie rozumiem dlaczego producenci wychodzą z założenia ze to jest domyślny odcień rzęs większości kobiet i najlepszy kolor dla wszystkich. Jakoś przy brwiach potrafią się wysilić na inne odcienie.
Też to zauważyłam i na wet jakby człowiek chciał przetestować to nie może nigdzie dostać bo od razu wykupują.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-03 13:37:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:05.