CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-26, 07:55   #1
xxxkropkaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 15
Arrow

CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?


Witam wszystkie Torunianki i nie tylko
Otóż chodzę na fitness od 2 tygodni (10 zajęć za mną) jak narazie efektów nie widać na wadze ale co się dziwić to tylko 2 tygodnie czy któraś z Was chodzi na fitness / aerobic w Toruniu i chciałaby podzielić się swoimi relacjami (jakie zajęcia, efekty, wspomagacze dieta )

Takie zajęcia są w moim klubie fitness
BPU - Ćwiczenia kształtujące i wzmacniające. Skupiają się głównie na dolnych partiach ciała (brzuch, biodra, pośladki i uda). Zajęcia dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

BPU/ STRETCH - Ćwiczenia kształtujące i wzmacniające. Skupiają się głównie na dolnych partiach ciała (brzuch, biodra, pośladki i uda) w połączeniu z większą ilością ćwiczeń rozciągających. Zajęcia dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

CARDIO - Doskonale kształtują sylwetkę. Poprzez zmienne tempo ćwiczeń poprawiają pracę serca i wzmacniają układ krążenia.

FAT BURNING - Zajęcia spalające tkankę tłuszczową. Kombinacja kroków przy niezbyt szybkiej muzyce, bez ćwiczeń wzmacniających. Zajęcia mają na celu utrzymanie wysiłku na stałym poziomie.

JOGA- Ćwiczenia łączące umysł i ciało. Zajęcia pomagają nie tylko osiągnąć piękną sylwetkę, lecz także działają wyciszająco na umysł i dodają mnóstwo pozytywnej energii na co dzień.

LATINO - Proste układy choreograficzne w rytmach latynoskich. Ułatwiają spalanie tkanki tłuszczowej. Świetna zabawa!

PILATES - To technika, która pozwala nam osiągnąć i utrzymać dobrą postawę ciała. Pomaga wzmocnić głębokie mięśnie tułowia. Rozwija równowagę, koordynację, wytrzymałość i elastyczność. Poprawia i wysmukla sylwetkę. Ćwiczenia dla znających technikę pilates.

PIŁKI - Świetna zabawa z dużymi piłkami, doskonale wzmacniająca wszystkie partie mięśniowe, poprawia kondycję i kształtuje ładna, prostą sylwetkę.

SHAPE - Zajęcia wyłącznie wzmacniające i kształtujące sylwetkę. W czasie treningu angażowane są wszystkie partie mięśni. Duża ilość powtórzeń danego ćwiczenia przy użyciu przyrządów (hantli , gum) sprawia, że trening jest intensywny, a efekty są szybko widoczne. Trening przeznaczony dla osób o każdym stopniu zaawansowania.

SHAPE/ STRETCH - Zajęcia wyłącznie wzmacniające i kształtujące sylwetkę. W czasie treningu angażowane są wszystkie partie mięśni. Duża ilość powtórzeń danego ćwiczenia przy użyciu przyrządów (hantli , gum), w połączeniu z większą ilością ćwiczeń rozciągających. Trening przeznaczony dla osób o każdym stopniu zaawansowania.

STEP - Zajęcia choreograficzne wykonywane w formie wchodzenia i schodzenia ze stopnia platformy. Angażują szczególnie mięśnie pośladków i ud. Trening jest wyjątkowo atrakcyjny i urozmaicony ze względu na niezliczoną ilość kombinacji. Poprawia kondycję, koordynację i pamięć ruchową. Przeznaczone dla osób o średnim i wysokim poziomie zaawansowania.

STEP/ SHAPE - Zajęcia wyłącznie wzmacniające i kształtujące sylwetkę. W czasie treningu angażowane są wszystkie partie mięśni. Duża ilość powtórzeń danego ćwiczenia przy użyciu przyrządów (hantli , gum) sprawia, że trening jest intensywny, a efekty są szybko widoczne. Do niektórych ćwiczeń wykorzystujemy step.

TBC - Ćwiczenia aerobowe poprawiające kondycję fizyczną, kształtujące siłę, wzmacniające mięśnie i wytrzymałość. Krótki, prosty układ choreograficzny i ćwiczenia z obciążeniami.

TBC/STEP - Ćwiczenia aerobowe poprawiające kondycję fizyczną, kształtujące siłę, wzmacniające mięśnie i wytrzymałość. Krótki, prosty układ choreograficzny na stepie i ćwiczenia z obciążeniami.

dodam, że chce schudnąć z całego ciała najbardziej z ud, boczków brzuszka i mieć smuklejsze łydki bo teraz są takie grube .
xxxkropkaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 12:32   #2
xxxkropkaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 15
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

?

Edytowane przez xxxkropkaxxx
Czas edycji: 2010-02-26 o 12:33
xxxkropkaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 23:06   #3
rudaska
Zakorzenienie
 
Avatar rudaska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6 028
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

Ja studiuję w Toruniu i zastanawiałam się kiedyś poważnie nad tymi zajęciami (nawet w tym samym klubie) ale stwierdziłam ,że szkoda mi na to kasy. Wolę chodzić na basen (chociaż baseny w Toruniu to ŻENADA), biegać i ćwiczyć w domu z hantlami
__________________
25.12.2015 Igor
17.09.2017 Olgierd
rudaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 08:02   #4
xxxkropkaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 15
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

Cytat:
Napisane przez rudaska Pokaż wiadomość
Ja studiuję w Toruniu i zastanawiałam się kiedyś poważnie nad tymi zajęciami (nawet w tym samym klubie) ale stwierdziłam ,że szkoda mi na to kasy. Wolę chodzić na basen (chociaż baseny w Toruniu to ŻENADA), biegać i ćwiczyć w domu z hantlami
ja niestety nie mam tej motywacji sama w domu cwiczyc a jak jestem na zajęciach to mam tą motywację że musze tak jak inne babeczki jak chcę schudnąc! a na basen chodzisz tak prywatnie np na Hallera? czy na jakis aerobic w wodzie?
xxxkropkaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 20:34   #5
rudaska
Zakorzenienie
 
Avatar rudaska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6 028
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

Cytat:
Napisane przez xxxkropkaxxx Pokaż wiadomość
ja niestety nie mam tej motywacji sama w domu cwiczyc a jak jestem na zajęciach to mam tą motywację że musze tak jak inne babeczki jak chcę schudnąc! a na basen chodzisz tak prywatnie np na Hallera? czy na jakis aerobic w wodzie?
Na Hallera nigdy nie byłam, bo nie chce mi się dojeżdżać. Chodzę na Barzyńskich (dawna Elana) bo jest taniej, bliżej i nawet da się popływać. Nie chodzę na żadne zajęcia, wolę pływać sama własnym tempem. A jesli chodzi o mobilizację to najgorzej jest wstać i zacząć, później jest już ok, poprawia ci się samopoczucie, masz więcej energii no i satysfakcję
__________________
25.12.2015 Igor
17.09.2017 Olgierd
rudaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 07:05   #6
xxxkropkaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 15
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

Cytat:
Napisane przez rudaska Pokaż wiadomość
Na Hallera nigdy nie byłam, bo nie chce mi się dojeżdżać. Chodzę na Barzyńskich (dawna Elana) bo jest taniej, bliżej i nawet da się popływać. Nie chodzę na żadne zajęcia, wolę pływać sama własnym tempem. A jesli chodzi o mobilizację to najgorzej jest wstać i zacząć, później jest już ok, poprawia ci się samopoczucie, masz więcej energii no i satysfakcję
dokładnie.. najgorszy jest początek. ja nie przepadam chodzić na Elane bo nie umiem pływac hehe
xxxkropkaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 13:48   #7
rec
Raczkowanie
 
Avatar rec
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 60
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

Hej,
Ja właśnie uporczywie szukam dobrego klubu fitness w Toruniu. Na jednym się sparzyłam teraz kolej na drugi, no i zobaczymy.. może macie na oku jakiś profesjonalny klub??
rec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-17, 11:06   #8
malenstwo777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

Chciałabym odnowić temat

Obecnie chodzę do clubu66 głownie na body shape do Agnieszki zajęcia prowadzone super, instruktorka też wspaniała uśmiechnięta pełna życia Niestety chyba niedługo zrezygnuję z tamtąd ze względu na odległość od domu no i szatnię (kto był wie o co chodzi)

Mieszkam niedaleko Arpolu i zastanawiam sie nad fitnesem tam czyli w gracja lady fitness, również na body shape lub bpu, możecie polecic jakies fajne miłe instruktorki i w jakie godziny one mają?????
malenstwo777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 06:55   #9
kropeeczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ; )
Wiadomości: 1 185
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

witam ja chodzę do gracji i z sumieniem mogę polecic te klub obecnie chodzę na siłownie ale wcześniej chodziłam na aerobic byłam chyba na wszystkich zajęciach i jak dla mnie najbardziej podobają mi się zajęcia które prowadzi p.Dorota a najbardziej tbc/step lubie cwiczenia na stepie i może dlatego polecam gracje- co prawda nie chodziłam do innych klubów (szkoda czasu na dojazdy)
__________________

59kg
168cm
55kg!
kropeeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 18:58   #10
malenstwo777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

widze ze sie pomylilam i zamiast magdy napisałam Agnieszki
a tak wogole to co sie dzieje z clubem 66 ze go zamkneli?
PS.chętnie poczytam dalsze opinie na temat gracji lady fitness
malenstwo777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 08:59   #11
kropeeczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ; )
Wiadomości: 1 185
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

moze lepiej przekonaj się na właśnej skórze? bo np mi się może podobać a Tobie niekoniecznie
__________________

59kg
168cm
55kg!
kropeeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-22, 18:26   #12
malenstwo777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

od listopada sie wybiore, tylko wlasnie tak chciałam dla orientacji wiedzieć która z instruktorek fajnie zywiołowo z usmiechem prowadzi zajecia
bo clubu 66 mam dość, kłopot z dojazdem, psujace sie szatnie na magnesy, robactwo.... fuj
malenstwo777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 21:02   #13
kropeeczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ; )
Wiadomości: 1 185
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

ja tam robaków i na szafki nie nazekam bardzo miła atmosfera pasuje.. trochę denerwowało mnie jak chodziłam na aerobic i jak trenerce wpadła jakas piosenka w ucho to potrafiła ją włączać 4-5razy w ciagu jednego treningu... ale i tak bardzo polecam a do clubu na jakie zajecia chodzilas?
__________________

59kg
168cm
55kg!
kropeeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 13:02   #14
malenstwo777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

do clubu66 chodziłam na body shape do magdy takiej blondynki, podobają mi sie też cwiczenia bpu ale niestety ta prowadząca Bogusia taka jakas sztywna bez usmiechu była wiec na body shape głownie chodziłam
malenstwo777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 13:03   #15
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

Hej,

Ja przez 2 lata chodziłam do Belli na Sukienniczej bodajże i byłam BARDZO zadowolona. Super wycisk dawała Asia na TBC, pozostałe zajęcia też bardzo profesjonalne. Polecam gorąco. Teraz niestety w Toruniu już nie mieszkam, chodzę na fitness gdzie indziej i wspominam Bellę z rozrzewnieniem - wciąż poszukuję klubu, który by jej dorównał.

Pozdrawiam
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 13:12   #16
kropeeczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ; )
Wiadomości: 1 185
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

corka_rosy a efekty jakie byly?
__________________

59kg
168cm
55kg!
kropeeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 14:38   #17
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

Nie chodziłam tam, żeby schudnąć, ale wyrzeźbić ciało.
Świetne miałam nogi, pupę (cudowna, podniesiona i jędrna) i plecy. Brzuch też niczego sobie. Ale przede wszystkim wychodziłam stamtąd w super humorze, istruktorki i obsługa przemiła, można i poćwiczyć i pogadać. I co ważne faceci nie mają tam wstępu
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 22:21   #18
mikulo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

Czy ktoś wie, czy na Skarpie lub Rubinkowie w ogóle jest jakiś godny polecenia klub oprócz aktualnie zamkniętego 66? Czy w Bella Line na Żółkiewskiego też jest fitness typowo dla kobiet?
mikulo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 08:12   #19
kropeeczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ; )
Wiadomości: 1 185
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

ja wiem, że w Gracja Lady Fitness jest przeznaczony typowo dla kobiet mężczyźni mają wstęp wzbroniony! klub znajduję się koło Arpolu - moim zdaniem super punkt pod względem dojazdu
__________________

59kg
168cm
55kg!
kropeeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-02, 14:04   #20
niuala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: okolice Torunia
Wiadomości: 0
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

hey hey

Wybiera się któraś z Was poraz pierwszy na fitness do Arpolu?
Chciałabym trochę popracować nad ciałkiem ale tak samej to ciężko zacząć i się mobilizować ehh
niuala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 12:45   #21
kropeeczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ; )
Wiadomości: 1 185
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

niuala polecam Ci zajęcia ktore prowadzi P.Dorota TBC/STEP w środę na 17 wcześniej lepiej się zapisac bo miejsca są ograniczone ja osobiście jestem zadowolona chociaż narazie przerzuciłam się na siłownię (mam dużo do zrzucenia)
__________________

59kg
168cm
55kg!
kropeeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 17:02   #22
niuala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: okolice Torunia
Wiadomości: 0
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

Dziękuję za info,ale ja moge tylko czwartek,piątek,sobota i niedziela chodzić także lipka z tym.A gdzie chodzisz na siłkę?Może najpierw bym zaczeła od siłowni aby się wzmocnić...najgorzej to wpaść w ten rytm po śnie zimowym:P
niuala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 01:09   #23
kropeeczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ; )
Wiadomości: 1 185
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

no do gracji lady fitness;p mozesz wybrac silownie a mozesz wybrac fitness cena jednakowa a mozesz mieszac zajecia
__________________

59kg
168cm
55kg!
kropeeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 18:46   #24
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

Witam Torunianki Wiecie gdzie można pójść na w miarę tani o konkretny aqua aerobik? Wiem, że jest na basenie elanowskim, ale prawie 12 zł sobie chcą za godzinę. Tylko nie wiem czy gdzieś będzie taniej
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 18:02   #25
shilla
Raczkowanie
 
Avatar shilla
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 406
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

czy chodzi ktoś do gracji na pilates lub pilki??

A może byl ktoś na waka waka dance ? jestem początkująca z obolalym kregoslupem.
Jakie opinie ?
shilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 12:59   #26
gohun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

ja rowniez moge polecic gracja ldy fitness. Jak dla mnie najwiekszym plusem jest fakt ze jest to tylko dla kobiet .
Kiedys chodzilam na fitness do efektusa na jeczmiennej i tu widzialam najlepsze efekty. Przy 2-3 godzinach tygodniowo spadlo mi ponad 13 kg w dwa miesiace + oczywiscie dieta. chociaz dieta moze nie.... po prostu zaczelam sie zdrowo odzywiac. No ale efektusa mi zamkneli. Z tego co wiem p.Madga z efektusa poszla do clubu66 a ze to daleko to musialam sobie odmowic.
A moze wiecie cos na temat czy efektus ruszy moze kiedys albo gdzie teraz pracuje p. Magda.???
gohun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 17:28   #27
Bambi19
Raczkowanie
 
Avatar Bambi19
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 231
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?


Edytowane przez Bambi19
Czas edycji: 2013-07-30 o 13:36
Bambi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 12:47   #28
malenstwo777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

Ja sie wybieram do gracja lady fitness po dłuzszej przerwie
Na poczatek chyba wybiorę SHAPE
malenstwo777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 12:02   #29
Bambi19
Raczkowanie
 
Avatar Bambi19
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 231
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?


Edytowane przez Bambi19
Czas edycji: 2013-07-30 o 13:36
Bambi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 15:51   #30
sywia906
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Dot.: CLUB FITNESS TORUŃ jakie zajęcia?

Mam pytanie co do Gracji. Z moją kondycją jest BARDZO słabo, mięśni to już prawie nie mam. Ale chciałabym coś z tym zrobić. Zależy mi na poprawieniu ogólnego wyglądu mojego ciała i poprawie kondycji, przy znośnym (czyli na początku - dość delikatnym) tempie i intensywności ćwiczeń. Jakie zajęcia mogłybyście mi polecić, żebym nie umarła od razu na wejście ? Czy SHAPE byłby dla mnie odpowiedni, czy zbyt intensywny?

Edytowane przez sywia906
Czas edycji: 2011-10-01 o 18:12
sywia906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-04 16:03:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.