Praktyka w podstawówce, historia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-17, 22:59   #1
pelek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 61

Praktyka w podstawówce, historia


Wiatajcie drogie Wizażanki!
We wrześniu zaczynam praktyki w szkole podstawowej, studiuję historię i stąd moje pytanie, jak uzupełnia się dziennik praktyk? Jak to ma wyglądać? Piszę jakieś swoje spostrzeżenia? Nie ogarniam tego narazie... Może któraś z was dysponuje jakimiś swoimi starymi dziennikami praktyk i mogłaby mi je udostępnić? Nie chcę w żadnym wypadku iść na łatwiznę, chcę sama to apisać, ale nie wiem jak do tego się zabrać... Ewentualnie proszę Was o jakieś wskazówki.. Dzięki!!!
pelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 09:17   #2
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Praktyka w podstawówce, historia

Cytat:
Napisane przez pelek Pokaż wiadomość
Wiatajcie drogie Wizażanki!
We wrześniu zaczynam praktyki w szkole podstawowej, studiuję historię i stąd moje pytanie, jak uzupełnia się dziennik praktyk? Jak to ma wyglądać? Piszę jakieś swoje spostrzeżenia? Nie ogarniam tego narazie... Może któraś z was dysponuje jakimiś swoimi starymi dziennikami praktyk i mogłaby mi je udostępnić? Nie chcę w żadnym wypadku iść na łatwiznę, chcę sama to apisać, ale nie wiem jak do tego się zabrać... Ewentualnie proszę Was o jakieś wskazówki.. Dzięki!!!
wszystko powie ci opiekun praktyk, bo kazda szkola ma inaczej.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 10:31   #3
agusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 342
Dot.: Praktyka w podstawówce, historia

O matko stare dzieje Ale z wieką przyjemnością odgrzebałam i powspominam jak to było, bo dla mnie to już historia dosłownie, bo nie pracuje w zawodzie.Odbiegłam znacznie
Kalendarzyk praktyk- u nas był to zeszyt 16 kartkowy; na każdej stronie była tabelka podzielona na 3 części:data/czynności/podpis opiekuna
do tego miałam zeszyt do hospitacji zajęć i na każde zajęcia piałam konspekty Też tak macie obecnie?
W tym kalenadrzyku w "czynnościach" pisałam temt lekcji, klasa, czy hospitacja czy sama prowadziłam. W notatkach z hospotacji lekcji pisałam uwagi do lekcji, tematu. Proste. Mam nadzieję, że jakoś naprowadziłam Cię jak to ma wyglądać.
p.s. tak teraz się zreflektowałam, że jak ja studiowałam to komputer był mało używany, no nie tak powszechny i wszystkie konspekty, prace pisało się jeszcze ręcznie!!! To może ten kalendarzyk praktyk czy konspekty pisz poprostu w komputerze.
__________________
"Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie dopóki celu nie osiągnie."

Edytowane przez agusia1
Czas edycji: 2011-08-18 o 10:37 Powód: literówka
agusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 19:11   #4
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Praktyka w podstawówce, historia

W dzienniku praktyk miałam tylko daty, godziny i tematy zajęć. Konspekty na osobnych kartkach.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 00:01   #5
pelek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 61
Dot.: Praktyka w podstawówce, historia

Właśnie mamy prowadzić dzienniczek z tematami i pisać konspekty... Jak narazie mnie to wszystko przerasta nie wie kto będzie bardziej przerażony na początku, oni czy ja... Dzięki za odpowiedzi! A któraś z Was pracuje w zawodzie?
pelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 07:29   #6
agusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 342
Dot.: Praktyka w podstawówce, historia

Cytat:
Napisane przez pelek Pokaż wiadomość
Właśnie mamy prowadzić dzienniczek z tematami i pisać konspekty... Jak narazie mnie to wszystko przerasta nie wie kto będzie bardziej przerażony na początku, oni czy ja... Dzięki za odpowiedzi! A któraś z Was pracuje w zawodzie?
E spokojnie prowadzenie dzienniczka jest proste. Gorzej z pisaniem konspektów Zwłaszcza wymyślanie celów. Ja nie pracuje w zawodzie. Sama jestem ciekawa jak to teraz wygląda. Jak ja kończyłam to już wtedy mówiono, że minimum 2 fakultety np.historia i coś tam jeszcze np. język obcy, jak szukasz pracy w szkole. Z tego co pamiętam to od nas trochę osób pracuje w szkole. Ja akurtat zaraz po obronie podjęłam pracę w zupełnie innej branży i tak tam utkwiłam na kilka lat. To powodzenia
__________________
"Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie dopóki celu nie osiągnie."
agusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.