Co nosi się teraz na wesela - sukienka ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-07, 16:45   #31
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Co nosi się teraz na wesela - sukienka ?

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ale przecież jak się idzie na elegancką kolację/sylwestra/bal to mała czarna nie jest postrzegana jako żałobna, tylko elegancka. Rozumiem, że na przaśne wesele w remizie może nie pasować ale większość wesel to teraz wystawne przyjęcia w ładnych lokalach, nie rozumiem tej fobii przed sukienką, która na każdej innej dużej imprezie, byłaby postrzegana jako akuratna.
Na inne jest postrzegana jako akuratna na wesela nie jest i tyle Chociaż nie jest to zasada tak przestrzegana jak ubieranie się na biało i nie wszyscy się z nią zgadzają. Ja tam na wesele wolę wesołe kolory i tyle. Dziewczyny też widzę proponują kolorowe sukienki
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.


Edytowane przez smerfetk_a
Czas edycji: 2015-04-07 o 16:47
smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 23:25   #32
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Co nosi się teraz na wesela - sukienka ?

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Na inne jest postrzegana jako akuratna na wesela nie jest i tyle Chociaż nie jest to zasada tak przestrzegana jak ubieranie się na biało i nie wszyscy się z nią zgadzają. Ja tam na wesele wolę wesołe kolory i tyle. Dziewczyny też widzę proponują kolorowe sukienki
Czarna sukienka jest okay i pasuje, ale na wesele w okresie jesieni/zimy. Zakladac jednak czarna sukienke w okresie maj-wrzesien, kiedy wiekszosc wesel sie odbywa, nie wyglada dobrze i kolorystycznie zwyczajnie nie pasuje ani do pory roku ani do okazji.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2015-04-07 o 23:37
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 23:35   #33
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Co nosi się teraz na wesela - sukienka ?

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ale przecież jak się idzie na elegancką kolację/sylwestra/bal to mała czarna nie jest postrzegana jako żałobna, tylko elegancka. Rozumiem, że na przaśne wesele w remizie może nie pasować ale większość wesel to teraz wystawne przyjęcia w ładnych lokalach, nie rozumiem tej fobii przed sukienką, która na każdej innej dużej imprezie, byłaby postrzegana jako akuratna.
Śmiem stwierdzić, że na takich imprezach to w ogóle kolor sukienki istotny nie jest.

Na weselu zaś jest zupełnie inaczej - suknia panny młodej ma być biała, bo symbolizuje czystość i jest to u nas na tyle rygorystycznie przestrzegana symbolika, że nawet biała sukienka u gości będzie prawdopodobnie nietaktem. Na jakiej innej imprezie patrzy się na kolor sukienki? Tylko na weselach, stąd warto kolor wybrać wyjątkowo starannie.

Jak ktoś w małej czarnej na wesele poszedł, oczywiście nic złego w tym nie ma (czasy zmieniają się na tyle, że niektórzy odchodzą i od klasycznej bieli panny młodej), ale komuś niezdecydowanemu, kto jeszcze nie kupił i nie zdecydował się na nic konkretnego, polecałabym zdecydowanie inne kolory niż czerń i biel jako bezpieczniejsze.
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 10:19   #34
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Co nosi się teraz na wesela - sukienka ?

Cytat:
Napisane przez cleopadra Pokaż wiadomość
W takich to ja wygladam jak strach na wroble.niestety figure mam jaka mam i tylko dlugie sukienki moga to ukryc
Na eleganckie przyjęcia weselne zakładam długie sukienki, ale bardziej zwiewne i mniej "błyszczące". Ciekawe kolekcje wieczorowe ma Mango, możesz sprawdzić też Chi Chi.
Jestem pewna, ze wyglądałabyś w takich dużo bardziej korzystnie.

Cytat:
Napisane przez zuzxa Pokaż wiadomość
Sama mam niedługo 3 wesela pod rząd... Chyba będę szukać jakichś ładnych, rozkloszowanych sukienek bez rękawów w jasnych kolorach Dla mnie najlepiej jakby sukienka była najprostsza, ale dodatki (np. jakiś super naszyjnik z kamieniami) robiły efekt
Popieram. Bardzo podoba mi się to, że coraz więcej dziewczyn decyduje się na takie stylizacje, a nie wybiera fikuśne i kiczowate kreacje.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 11:44   #35
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Co nosi się teraz na wesela - sukienka ?

Podobno czerwonej też nie wolno zakładać, bo zbyt wyzywająca . Dla mnie zawsze śmieszne były 'blokady' na określone kolory, rozumiem nie zakładać sukienki wulgarnej pokazującej cycki do sutków itd, ale kolory?
Osobiście byłam na weselach w sukienkach czarnych, czerwonych i nawet, uwaga, białej. Teraz mam dwa wesela i pójdę w czarnej klasycznej pięknej sukience z Asosa, a na drugie w rozkloszowanej sukience pudrowo różowej. Sukienka ma być ładna i podkreślać urodę, mnie nic więcej nie obchodzi
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 11:51   #36
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Co nosi się teraz na wesela - sukienka ?

Bieli ani kremu nie założyłabym na ślub jest to kolor zarezerwowany dla młodej i osobiście chyba utłukłabym jakby mi się jakaś w bieli na moje wesele bez uprzedzenia wbiła.

Czarna moim zdaniem może być o ile ma sie do niej kolorowe dodatki.

Natomiast mnie też wkurza moda na pastele, bo bardzo niekorzystnie w nich wyglądam a znalezienie ładnej szafirowej, czy bordowej graniczy z cudem.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 12:52   #37
joanna6
Przyczajenie
 
Avatar joanna6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10
Dot.: Co nosi się teraz na wesela - sukienka ?

Jeśli chodzi o krój to zależy jaki masz typ figury. Np. ja mam szerokie biodra i dość masywne nogi, więc na wesele wzięłam sukienke odcinana na pod biustem i troszke rozkloszowana, taka szersza dolem i w kolanko. zakryla co miala zakryc wiec fajnie.

No i też musiałam ja np. mieć dekolt, bo mam spory biust, więc sukienka pod szyje by mi go jeszcze niepotrzebnie powiekszyla.

Też zależy jaki masz odcień cery. Ja jestem jaśniutka, więc pastele odpadają. Raczej wyraziste kolory. Co do białego też sie zgodze, ze to jest kolor zarezerwowany dla panny młodej. I żeby jej nie wkurzać i żeby sie goście nie mylili
joanna6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-08, 19:20   #38
xoxo33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 10
Dot.: Co nosi się teraz na wesela - sukienka ?

Rzeczywiście biały to nie jest dobry pomysł na wesele.Mi też żółte czy niebieskie pastele jakoś nie za bardzo pasują, szczególnie, że jest ich w tym sezonie pełno teraz, a słabo jest pojawić się w tej samej sukience... Chyba wybrałabym jakiś zdecydowany kolor i fason, który pozwoli założyć sukienkę na inne okazję .Mam wesele w maju i zastanawiam się nad tą fuksjową
http://www.grandesaldi.pl/elegancka-...z-rekawow/4459

albo tą
http://www.grandesaldi.pl/klasyczna-...a-z-trenem/739

Mam jeszcze trochę czasu,ale chyba już coś z krótkim rękawem bo w maju będzie ciepło
xoxo33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 06:22   #39
kalola89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Okolice Niska
Wiadomości: 70
Dot.: Co nosi się teraz na wesela - sukienka ?

Mi szykuje się w tym roku 4 wesela, z czego jedne siostry męża. Kolejny już rok, w którym mam minimum 3 wesela;/ Już mam dość szukania sukienek. Mam ciężką do ubrania figurę- "ubite nogi" więc raczej sukienki na długość w okolicy kolan, brzuch się mi telepie jak galareta i odstające boczki. Pełno rozkloszowanych sukienek w sklepach a ja w nich średnio wyglądam. Zamarzyła się mi taka na wesele, ale nie wiem jak będę wyglądać. Kolor czerwony. Podoba Wam się? Mama twierdzi że bardziej na sylwestra.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b6b182d73ed796e9d203c177ad84cb9c.jpg (30,7 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cff4434cf9e0104b7254a9b21984ee37.jpg (34,5 KB, 75 załadowań)
kalola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 06:48   #40
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Co nosi się teraz na wesela - sukienka ?

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
Podobno czerwonej też nie wolno zakładać, bo zbyt wyzywająca . Dla mnie zawsze śmieszne były 'blokady' na określone kolory, rozumiem nie zakładać sukienki wulgarnej pokazującej cycki do sutków itd, ale kolory?
Osobiście byłam na weselach w sukienkach czarnych, czerwonych i nawet, uwaga, białej. Teraz mam dwa wesela i pójdę w czarnej klasycznej pięknej sukience z Asosa, a na drugie w rozkloszowanej sukience pudrowo różowej. Sukienka ma być ładna i podkreślać urodę, mnie nic więcej nie obchodzi
o czerwonej nie słyszałam, nie raz byłam w czerwonej sukni na weselu i nikomu to nie przeszkadzało
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 08:55   #41
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Co nosi się teraz na wesela - sukienka ?

Cytat:
Napisane przez Sybil_ Pokaż wiadomość
o czerwonej nie słyszałam, nie raz byłam w czerwonej sukni na weselu i nikomu to nie przeszkadzało
Przeciez nikt Ci w oczy nie powie, jak cos to gadali za plecami
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-09, 08:57   #42
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Co nosi się teraz na wesela - sukienka ?

Czerwień jest ok, tyle że (nie tylko na weselach, w ogóle wszędzie) trzeba wtedy uważać z krojem, by nie okazało się że kreacja jest za bardzo wyzywająca.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 09:17   #43
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 503
Dot.: Co nosi się teraz na wesela - sukienka ?

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Natomiast mnie też wkurza moda na pastele, bo bardzo niekorzystnie w nich wyglądam a znalezienie ładnej szafirowej, czy bordowej graniczy z cudem.
Ja również należę do tych, które źle wyglądają w pastelach i w zeszłym roku, gdy szukałam sukienki na ślub i wesele (byłam świadkową), ciężko mi było coś wyszukać w gąszczu miętowych, cytrynowych, bladobłękitnych i pudrowych kreacji. W dodatku mojej figurze nie służy lansowany ostatnio model z dopasowaną talią i rozkloszowanym dołem, przed kolana (a takie właśnie kreacje dominowały, w dodatku w pastelowych kolorach).

Co do "niewskazanych" kolorów, to poza czernią i bielą nie widzę przeciwwskazań. W czerwonej sukience na weselach bywałam nie raz.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 09:18   #44
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Co nosi się teraz na wesela - sukienka ?

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Bzdura. Często bywam na weselach (w mieście, nie wiem jak na wsiach), coraz więcej osób widuję w czarnych, klasycznych kieckach.

To prawda że coraz więcej Pań na śluby i wesela ubiera się na czarno, ale nie jest to dobrze postrzegane. Chyba fajniejsza byłaby "mała czarna" w kolorze innym niż czarny lub biały.




http://prochnik.pl/blogi/krawat-i-mu...sci-weselnych/



Strój damski
Strój damski nie podlega tak ścisłej etykiecie, jak męski. Nie ma tylu sztywnych reguł, a większy wpływ na fason i rodzaj ubioru ma moda. Nie oznacza to jednak całkowitej dowolności. Etykieta damskiego stroju zakłada elegancję, niezależnie od tego, czy to stroje klasyczne, czy nowoczesne. Kluczowe znaczenie dla elegancji sukienek ma ich długość. Żaden ubiór odświętny nie może mieć długości mini.
Wachlarz możliwości kolorystycznych damskich strojów jest bardzo szeroki. Czerń jest co prawda symbolem elegancji, lecz jest kolorem niedopuszczalnym w weselnym stroju, kojarzącym się z żałobą. Biała sukienka zarezerwowana jest jedynie dla Pani Młodej. Należy zatem pamiętać, że nie wypada wybierać kreacji w odcieniu bieli, kości słoniowej czy ecru.
A co jeśli sukienki i spódnice nie są strojem, w którym czujemy się najlepiej? Nie ma problemu – bogata moda ślubna i weselny savoir – vivre pozwalają, aby zamiast nich założyć spodnie.
Takiemu strojowi odpowiedni charakter zapewnią dobrze dobrane dodatki.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 11:12   #45
Kle_oo
Zadomowienie
 
Avatar Kle_oo
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 250
Dot.: Co nosi się teraz na wesela - sukienka ?

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;50958025] Czarna sukienka jest okay i pasuje, ale na wesele w okresie jesieni/zimy. Zakladac jednak czarna sukienke w okresie maj-wrzesien, kiedy wiekszosc wesel sie odbywa, nie wyglada dobrze i kolorystycznie zwyczajnie nie pasuje ani do pory roku ani do okazji.[/QUOTE]

I do tego dochodzi jeszcze kwestia jej długości, bo ile ślub nie jest kościelny - to właściwie wszystko jedno, o tyle w mini nie powinno się iść do kościoła Choć oczywiście "mała czarna" to nie zawsze mini No i ma ten plus, że kupiona drożej nie będzie jednorazowego użytku, można pokombinować z dodatkami

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
Podobno czerwonej też nie wolno zakładać, bo zbyt wyzywająca . Dla mnie zawsze śmieszne były 'blokady' na określone kolory, rozumiem nie zakładać sukienki wulgarnej pokazującej cycki do sutków itd, ale kolory?
Osobiście byłam na weselach w sukienkach czarnych, czerwonych i nawet, uwaga, białej. Teraz mam dwa wesela i pójdę w czarnej klasycznej pięknej sukience z Asosa, a na drugie w rozkloszowanej sukience pudrowo różowej. Sukienka ma być ładna i podkreślać urodę, mnie nic więcej nie obchodzi
Wydaje mi się, że na takie postrzeganie kolorów wpływ miało to, że ślub to jednak nadal najczęściej impreza dla wierzących i wymaga wizyty w takim czy innym kościele, a tam jest troszkę inne podejście do tego co wyzywające lub nie
Kle_oo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 12:06   #46
AnaW77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 298
Dot.: Co nosi się teraz na wesela - sukienka ?

nie no czerń jeszcze ujdzie ale biała? nie nie dla mnie totalnie odpada. Chyba bym się wściekła jakby na moje wesele jakaś panna przyszła w białej kiecce Sama teraz ide na wesele w sierpniu i kompletnie nie wiem jaką wybrac sukienkę ( oczywiscie plan jest najpierw schudnąć :d)
AnaW77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 14:16   #47
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Co nosi się teraz na wesela - sukienka ?

Cytat:
Napisane przez kalola89 Pokaż wiadomość
Mi szykuje się w tym roku 4 wesela, z czego jedne siostry męża. Kolejny już rok, w którym mam minimum 3 wesela;/ Już mam dość szukania sukienek. Mam ciężką do ubrania figurę- "ubite nogi" więc raczej sukienki na długość w okolicy kolan, brzuch się mi telepie jak galareta i odstające boczki. Pełno rozkloszowanych sukienek w sklepach a ja w nich średnio wyglądam. Zamarzyła się mi taka na wesele, ale nie wiem jak będę wyglądać. Kolor czerwony. Podoba Wam się? Mama twierdzi że bardziej na sylwestra.
piękna!
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 14:29   #48
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Co nosi się teraz na wesela - sukienka ?

a ja tam w czarnej sukience też na weselach byłam, a niech sobie ludzie gadają, ale pamiętam jak kuzynka zabroniła mi przyjść na jej wesele w czarnej kiecce, a sama na wielu weselach właśnie w czarnej była, a co do kroju to ostatnio wybieram proste sukienki z lekko rozkloszowanym dołem bo w takich wyglądam dobrze a i może na jaką inną okazję będą, i coraz więcej dziewczyn w takich prostych się pojawia
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 15:04   #49
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Co nosi się teraz na wesela - sukienka ?

a co sądzicie o takiej sukience na wesele?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka-z-motywem-kwiatowym.jpg (26,7 KB, 202 załadowań)
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-09, 15:11   #50
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Co nosi się teraz na wesela - sukienka ?

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
a co sądzicie o takiej sukience na wesele?
piękna ale jednak bym na wesele nie ubrała..
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 15:13   #51
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Co nosi się teraz na wesela - sukienka ?

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
a co sądzicie o takiej sukience na wesele?
Bardzo ładna, ale nie na wesele.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 15:16   #52
201604140952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 236
Dot.: Co nosi się teraz na wesela - sukienka ?

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
a co sądzicie o takiej sukience na wesele?
Bardzo mi się podoba, ale nie założyłabym jej na czyjeś wesele. Wydaje mi się, że biel nadal tutaj przeważa, mimo tych delikatnych kwiatków. Rozważyłabym założenie takiej sukienki na swój ślub, szczególnie cywilny, jako panna młoda, a nie jako gość.
201604140952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 18:56   #53
xoxo33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 10
Dot.: Co nosi się teraz na wesela - sukienka ?

Sukienka ekstra i ten wzór Ale nie wiem czy nie za bardzo casualowa jak na wesele.
xoxo33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 19:19   #54
dziad kalwaryjski
Zadomowienie
 
Avatar dziad kalwaryjski
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 245
Dot.: Co nosi się teraz na wesela - sukienka ?

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
a co sądzicie o takiej sukience na wesele?
Skąd ta sukienka?
Piękna, ale jednak chyba na wesele zbyt biała... Ja jednak wyznaje zasadę, że na wesele białego nie wypada (reszta kolorów, nawet czarne spoko).
__________________
Raz królewna złotowłosa
cudny miała sen,
że splatała złote włosy,
złociste jak len.
I przyszedł do niej grajek,
na skrzypcach zaczął grać
i mówi: Pójdź, królewno
konwalie ze mną rwać.


Pójdź, pójdź...
dziad kalwaryjski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 21:02   #55
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Co nosi się teraz na wesela - sukienka ?

Cytat:
Napisane przez dziad kalwaryjski Pokaż wiadomość
Skąd ta sukienka?
Piękna, ale jednak chyba na wesele zbyt biała... Ja jednak wyznaje zasadę, że na wesele białego nie wypada (reszta kolorów, nawet czarne spoko).
http://mosquito-sklep.pl/pl/sukienki...kwiatowym.html

też mi się strasznie podoba ta sukienka, ale występuje tylko w tej kontrowersyjnej bieli
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 21:28   #56
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Co nosi się teraz na wesela - sukienka ?

Tez sie wybieram w maju na wesele.
Co sadzicie o tej?
http://www.vubu.pl/product-pol-61049...nka-mini-.html
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 21:50   #57
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Co nosi się teraz na wesela - sukienka ?

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
a co sądzicie o takiej sukience na wesele?
Mnie się podoba Jeśli wiesz, że panna młoda podchodzi na luzie do kontrowersyjnej kwesti bieli na weselu, zakładaj.

Co do tej czerwieni, to kiedyś był wątek o krótkiej, czerwonej sukience na wesele i dużo osób skrytykowało ten pomysł, że w ogóle nie wypada takiej zakładać.

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;50983771]Tez sie wybieram w maju na wesele.
Co sadzicie o tej?
http://www.vubu.pl/product-pol-61049...nka-mini-.html[/QUOTE]

Bardzo ładna, choć jeszcze bardziej podoba mi się czarna.
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 22:04   #58
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Co nosi się teraz na wesela - sukienka ?

no ta, tylko czarnej na wesele nie chce.
http://www.vubu.pl/product-pol-62810...enka-mini.html znalazlam jeszcze taka, ale ona chyba bardziej do latania na co dzien?
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 12:02   #59
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Co nosi się teraz na wesela - sukienka ?

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;50984144]no ta, tylko czarnej na wesele nie chce.
http://www.vubu.pl/product-pol-62810...enka-mini.html znalazlam jeszcze taka, ale ona chyba bardziej do latania na co dzien?[/QUOTE]
Ta poprzednia miala troche takie wiejskie/imprezowe wstawki, w postaci tych przeswitujacych partii na ramionach - wyglada tanio i jarmarcznie. Ta powyzej jednak jest ladna i skromna - minimalistyczna. To zalezy jaka jestes. Ja bym ja ubrala i dodala jakies super dodatki. Podoba mi sie taka prostota. Im mnie udziwnien, tym lepiej

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2015-04-10 o 12:14
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 13:31   #60
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Co nosi się teraz na wesela - sukienka ?

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;50989186]Ta poprzednia miala troche takie wiejskie/imprezowe wstawki, w postaci tych przeswitujacych partii na ramionach - wyglada tanio i jarmarcznie. Ta powyzej jednak jest ladna i skromna - minimalistyczna. To zalezy jaka jestes. Ja bym ja ubrala i dodala jakies super dodatki. Podoba mi sie taka prostota. Im mnie udziwnien, tym lepiej [/QUOTE]
no tak, tylko jakie to sa super dodatki? Na super buty nie mam co liczyc, wszelkiego rodzaju szpilki, czy ogolnie jakiekolwiek obcasy odpadaja, jestem b. wysoka.
Wlasnie tez zdalam sobie sprawe, ze moga byc krotkie te sukienki.

A jeszcze tak zadam inne pytanie, ale w podobnych klimatach. Wypada na komunie bratanka TZ zalozyc biala sukienke z czarnymi wstawkami? To moje jedyna do kolan, a jednak na komunijna uroczystosc nie chcialabym wyskoczyc w miniowie.

Edytowane przez 7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Czas edycji: 2015-04-10 o 13:33
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-08 07:49:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.