L4 od psychiatry - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-01, 21:20   #31
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: L4 od psychiatry

Cytat:
Napisane przez hevanka Pokaż wiadomość
po 6 miesiącach jeśli nadal Twój stan wymaga leczenia, składasz wniosek do ZUSu o świadczenie rehabilitacyjne. potrzebna jest opinia lekarza prowadzącego i zakład pracy też coś wypełnia. potem dostajesz list z terminem stawienia się na komisji lekarskiej i lekarz orzecznik wydaje opinię czy zostanie przy przyznane świadczenie czy nie.
jeśli wyda opinię na Twoją korzyść to ustali czas trwania świadczenia (ja pierwszy raz miałam 6 miesięcy, teraz mam 5 miesięcy i czekam na opinię o przedłużenie świadczenia) i wtedy dostajesz pieniądze od ZUSu, a nie od pracowdawcy.



jeśli masz jeszcze jakieś pytania to chętnie pomogę, bo jestem głęboko w tym temacie :/
Na jaki czas przed końcem okresu zasiłkowego mogę złożyć wniosek o świadczenie rehabilitacyjne?
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 21:46   #32
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: L4 od psychiatry

Cytat:
Napisane przez kalina28wawa Pokaż wiadomość
Tylko sie tak zastanawiam jak to powiedzieć lekarce żeby kwasu nie było? Macie pomysł? Nie chce żeby zbagatelizowala mój problem i stan w mysl ze przyszłam tylko po zwolnienie ...

Nie mam pomysłu co jej powiedzieć żeby zabrzmiało to wszystko normalnie :/
Idziesz po zwolnienie czy chcesz się leczyć?
Może L4 nie będzie konieczne? O jakim kwasie piszesz. Jeśli jesteś chora dostaniesz leki, jeśli nie jesteś w stanie pracować to dostaniesz zwolnienie.
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 21:28   #33
malutka_1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3
Unhappy Dot.: L4 od psychiatry

Witam,
mam taki problem...
3 tygodnie temu poszłam do psychiatry (prywatnie), stwierdził u mnie przewlekłą depresję i wystawił L4 na 2 tyg, po tych dwóch tygodniach wystawił mi na kolejne 3 tygodnie.
Problem mam taki że pracodawca poinformował mnie, że na pieczątce brakuje pieczątki przychodni a bez tego L4 jest nieważne... Byłam prywatnie i lekarz dał mi pieczątke na której są dane takie jak:
"imię i nazwisko, specjalista psychiatra lekarz chorób wewnętrzych, numer telefonu" i po lewej stronie w ramce jest jakiś numerek "1366594". Jest również podpis lekarza.

Czy tak może być, że pracodawca mi nie przyjmie l4....?? Nie wiem co robić...
malutka_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 16:11   #34
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: L4 od psychiatry

przecież nie każdy lekarz pracuje w przychodni - może mieć prywatny gabinet....
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 10:06   #35
radioheadka
Zadomowienie
 
Avatar radioheadka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 042
Dot.: L4 od psychiatry

mam pytanie do dziewczyn, które doświadczyły kontroli z ZUS-u: jak często się one zdarzały w przeciągu każdego zwolnienia? np. jeśli kogoś odwiedzili, to kiedy można spodziewać się kolejnej wizyty? i co, jeśli nie będzie kogoś w domu - czy trzeba dostarczyć jakieś "usprawiedliwienie" nieobecności np.?

Edytowane przez radioheadka
Czas edycji: 2014-12-09 o 17:12
radioheadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 11:44   #36
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: L4 od psychiatry

Cytat:
Napisane przez radioheadka Pokaż wiadomość
mam pytanie do dziewczyn, które doświadczyły kontroli z ZUS-u: jak często się one zdarzały w przeciągu każdego zwolnienia? np. jeśli teraz mnie odwiedzili, to kiedy mogę spodziewać się kolejnej wizyty? i co, jeśli nie będzie mnie w domu, bo chodzę do psychologa, jestem też w trakcie leczenia innych schorzeń - czy trzeba dostarczyć jakieś "usprawiedliwienie" nieobecności np.?
Byłam prawie 6 miesięcy na ZUS ZLA, pracownicy ZUS nie odwiedzili mnie ani razu, jednak dwa razy wzywali mnie do osobistego stawiennictwa na komisję, zawsze potrwierdzali zasadność zwolnienia.
Jeśli nie zastaną Cię w domu, to masz parę dni na dostareczenie do ZUSu usprawiedlienia czemu Cię nie zastali pod adresem zamieszkania.
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 18:41   #37
radioheadka
Zadomowienie
 
Avatar radioheadka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 042
Dot.: L4 od psychiatry

a mogę zapytać, jak wyglądał przebieg takiej komisji?

Edytowane przez radioheadka
Czas edycji: 2014-12-02 o 12:46
radioheadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-23, 12:00   #38
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: L4 od psychiatry

Cytat:
Napisane przez radioheadka Pokaż wiadomość
dzięki, no mnie właśnie odwiedzili i zastanawiam się kiedy spodziewać się kolejnej wizyty. a mogę zapytać, jak wyglądał przebieg takiej komisji?
W zasadzie normalnie, wchodzisz dajesz dowód os, dokumentacje choroby, lekarz pyta czy dalej Ci coś dolega. Podpisuje kartę z wezwaniem, że się pojawiłas na komisji i idziesz do kasy po zwrot kosztów za przejazd.
Nie powiedzą Ci czy zwolnienie jest zasadne czy nie na komisji
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 18:02   #39
radioheadka
Zadomowienie
 
Avatar radioheadka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 042
Dot.: L4 od psychiatry

Dzięki Madzia
radioheadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 10:48   #40
AnnaZwolinska
Przyczajenie
 
Avatar AnnaZwolinska
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 18
Dot.: L4 od psychiatry

Hej dziewczyny już jakiś czas leczę się na depresję Ostatnio mam sporo problemów więc problem się pogłebił do tego straszą mnie zwolnieniem z pracy... Poszłam do lekarza opowiedziałm mu całą historię i zapytałam czy mogę dostać zwolnienie lekarskie na jakiś czas na co dostałam odpowiedz że teraz psychiatra nie może przepoisać pierwszego zwolnienia tylko kontynuację zwolnienia od lekarza ogólnego:/ I odesłał mnie z kwitkiem... szukam info w internecie ale nic nie znalazłam co do takiej zmiany Ktoś coś wie? Ja naprawdę nie jestem w stanie wrócić do firmy ( płacze tam praktycznie przez cały dzień- nie mogę patrzeć na tych ludzi - to jest nie do opisania) Nie wiem jak wyjść z tego :/ jak nie dostanę L4 to pewnie złożę jutro wypowiedzenie...
AnnaZwolinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 17:09   #41
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: L4 od psychiatry

Cytat:
Napisane przez AnnaZwolinska Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny już jakiś czas leczę się na depresję Ostatnio mam sporo problemów więc problem się pogłebił do tego straszą mnie zwolnieniem z pracy... Poszłam do lekarza opowiedziałm mu całą historię i zapytałam czy mogę dostać zwolnienie lekarskie na jakiś czas na co dostałam odpowiedz że teraz psychiatra nie może przepoisać pierwszego zwolnienia tylko kontynuację zwolnienia od lekarza ogólnego:/ I odesłał mnie z kwitkiem... szukam info w internecie ale nic nie znalazłam co do takiej zmiany Ktoś coś wie? Ja naprawdę nie jestem w stanie wrócić do firmy ( płacze tam praktycznie przez cały dzień- nie mogę patrzeć na tych ludzi - to jest nie do opisania) Nie wiem jak wyjść z tego :/ jak nie dostanę L4 to pewnie złożę jutro wypowiedzenie...
Nie słyszałam o czymś takim Taki przepis byłby bez sensu, bo niby czemu lekarz ogólny miałby mieć pierwszeństwo do wypisywania zwolnień psychiatrycznych? Ja rozumiem, że jak pacjent czeka w kolejce do specjalisty, to i ogólny może wypisać - no ale docelowo, to jednak specjalista powinien decydować czy zwolnienie jest potrzebne czy nie


Tak czy owak u ogólnego możesz spróbować.
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-09, 18:10   #42
AnnaZwolinska
Przyczajenie
 
Avatar AnnaZwolinska
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 18
Dot.: L4 od psychiatry

Udało się u ogólnego ... a w piątek mam wizytę u innego lekarza ale dziękuję za odpowiedź.
AnnaZwolinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 18:07   #43
mamasierpniowa
Zadomowienie
 
Avatar mamasierpniowa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 216
Dot.: L4 od psychiatry

dziewczyny, zapytam prosto z ostu. Czy jesli pójdę do prywatnego psychiatry to wystawi mi l4 na miesiąc? Swoją sytuacje opisałam dzis w wątku mama z klasa, jestem w totalnej rozsypce, samotna matka bez żadnych możliwości manewru, bez pieniedzy i z nerwicą ( lecze się hydroksyzyną). Potrzebuję zwolnienie bo nie stac mnie na nianię chwilowo .
mamasierpniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 18:15   #44
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: L4 od psychiatry

Potrzebuję zwolnienia bo nie stać mnie na nianię.... Jeśli jesteś zdolna do pracy to każdy rozsądny lekarz zwolnienia Ci nie da. Kto Ci diagnozował tę nerwicę swoją drogą?
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 18:17   #45
mamasierpniowa
Zadomowienie
 
Avatar mamasierpniowa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 216
Dot.: L4 od psychiatry

psychiatra
ale państwowy i to dosc dawno. Kiedyś chodziłam do takiego centrum pomocy rodzinie.Biorę hydroksyzynę oraz bioxetin.Teraz bardzo pilnie potrzebuję zwolnienie bo nie mam nikogo kto moze zostac z moją córką kiedy ja będę w pracy. Mam faktyczne problemy psychiczne, ale teraz wiele spraw tak mi sie nawarstwiło ze juz nie mogę znaleźć rozwiązania innego jak zwolnienie. W przeciwnym razie pracowałabym z ta chorobą bo przecież się da.

napisałam coś bardzo skrótowo i to jest mój błąd ale ja naprawdę nie widzę sensu się rozpisywac jakie mam problemy i czy zwolnienie jest zasadne czy nie. Uwazam ,że jest a przy okazji bardzo by mi pomogło ogarnąć kwestię dziecka. Po prostu nie mam co z nia zrobic. Moja mama nie zyje więc nie mam babci dla małej, jestem sama i szukam jakiegos rozwiązania.

Edytowane przez mamasierpniowa
Czas edycji: 2015-02-19 o 18:55
mamasierpniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 11:26   #46
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: L4 od psychiatry

Skoro dawno temu, to widzę, że dużo leków na zapas ci wypisał.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 18:36   #47
luckygirl
Raczkowanie
 
Avatar luckygirl
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 395
Dot.: L4 od psychiatry

Widzę, że dużo osób waha się podjąć decyzję o l4 od psychiatry więc opiszę swój przypadek, może komuś pomoże. Pracowałam w sklepie, mój szef mnie mobbował i wykończał psychicznie, byłam wrakiem i nabawiłam się depresji, nerwicy i tików nerwowych. Długo nie potrafiłam zdecydować co zrobić, nie chciałam się zwalniać, bo teraz ciężko o pracę, ale wiedziałam, że dłużej nie wytrzymam więc poszłam na zwolnienie. Najpierw wylądowałam u internisty (kilka dni zwolnienia), później u neurologa (2 tygodnie zwolnienia) i wreszcie u psychiatry. Od niego dostałam łącznie pół roku zwolnienia, co 2 tygodnie dostawałam zwolnienie na kolejne 2. Oczywiście prowadził terapie, ale nie dawał mi leków. Po tym czasie sam zaproponował mi wniosek o świadczenie rehabilitacyjne. Miałam wtedy swoją pierwszą komisję w ZUSie, którą przeszła bez żadnych problemów. Po pół roku świadczenia miałam kolejną komisję i przedłużenie o pół roku. Komisje miałam 2 ale ta pierwsza była podwójna, bo najpierw skontrolował mnie lekarz konsultant psychiatra, a później lekarz orzecznik. Druga komisja byłą formalnością i prowadził ją lekarz orzecznik. W tym momencie kończy mi się świadczenie. Zaznaczam, że przez ten cały czas chodzę na terapię. Nigdy też nie miałam przymusu siedzenia w domu, swobodnie wyjeżdżałam tam gdzie chciałam i nigdzie tego nie zgłaszałam. Pytałam lekarza i on jak najbardziej wyrażał zgodę. Niezapowiedzianej komisji w ZUSie nie miałam żadnej. Uważam, że te 1,5 roku bardzo dużo mi dało i czuje się bardzo dobrze. Teraz unikam takich sytuacji stresowych, jeśli jednak będę miała podobne epizody jak ostatnio nie zawaham się skorzystać z l4 od psychiatry. To lekarz jak każdy inny, a podważyć wiarygodność zwolnienia jest bardzo trudno
luckygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 16:14   #48
julk44
Raczkowanie
 
Avatar julk44
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 493
Dot.: L4 od psychiatry

.

Edytowane przez julk44
Czas edycji: 2015-10-07 o 18:22
julk44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 13:30   #49
switeziankamarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 65
Dot.: L4 od psychiatry

koleżanka była, u niej w pracy stosowali mobbing i dostała pół roku zwolnienia
switeziankamarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-27, 13:15   #50
Irma123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 5
Dot.: L4 od psychiatry

Dzień dobry,

chciałabym zasięgnąć porady tych osób, które doświadczyły kontroli zwolnień lekarskich i były wzywane do ZUS na badanie.


Pierwszy raz poszłam do psychiatry i otrzymała L4 na 35 dni, wizyta z NFZ, czekała na nią 2 miesiące. (Wcześniej byłam u lekarza rodzinnego, który wprost powiedział, że powinnam iśc do psychiatry. )

Po tygodniu L4 otrzymałam wezwanie do ZUS na badanie. Jestem przerazona, bo biorę leki, które pomagają mi spać, a mam sie stawić o 8-ej w miejscowości oddalonej od domu prawie o 100 km.
Chciałabym zapytać jak wygląda takie "badanie" ? I jak mam przekonać lekarza, że nie nadaję się jeszcze psychicznie do powrotu do pracy. Leki biorę dopiero 1,5 tyg, wezwanie jest wyznaczone na 24 dzień L4
Irma123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 08:51   #51
Zabcia1309
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Dot.: L4 od psychiatry

Witam potrzebuje od psychiatry L4. Jestem bez pracy. Psychicznie jest kiepsko. Kogo mozecie polecic. Nawet jestem gotowa zaplacic. Nie daje rady sobie ze znalezieniem pracy a l4 potrzebne. Do koho isc najlepiej. Jestem z legnicy.

Pozdrawiam Paulina.
Zabcia1309 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 09:30   #52
zuzannapik
Raczkowanie
 
Avatar zuzannapik
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 133
Dot.: L4 od psychiatry

Cytat:
Napisane przez Zabcia1309 Pokaż wiadomość
Witam potrzebuje od psychiatry L4. Jestem bez pracy. Psychicznie jest kiepsko. Kogo mozecie polecic. Nawet jestem gotowa zaplacic. Nie daje rady sobie ze znalezieniem pracy a l4 potrzebne. Do koho isc najlepiej. Jestem z legnicy.

Pozdrawiam Paulina.
Po co L4 jeżeli jesteś bezrobotna?
zuzannapik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 17:10   #53
dorisek39
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: z pokoju
Wiadomości: 9
Dot.: L4 od psychiatry

moja córka chodzi do psychiatry i dostała l4 na 30 dni,proponował jej jeszcze więcej
dorisek39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-04, 14:54   #54
Alex150790
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2
Dot.: L4 od psychiatry

Czesc dziewczyny licze na wasza pomoc. Przedstawie po krotce swoja sytuacje. trzy miesiace temu dowiedzialam sie ze moj narzeczony ma glejaka mozgu 4 stopnia czyli tak naprawde dostal wyrok smierci,zostalo mu moze 6 miesiecy zycia. krotko po tym jak zostala postawiona diagnza zostalam zwolniona z pracy kolejna cegielka do podlamania mojej psychiki. Narzeczony jak to przy chorobach mozgu jest osoba naprawde ciezka w obyciu utracil pamiec krotkotrwala wiec nie pamieta nawet jaki mamy miesiac ani gdzie mieszka,dodatkowo jest bardzo agresywny,ubliza wszystkim,ucieka ze szpitala itp. Ma dopiero 27 lat byl zawsze osoba bardzo sprawna i pelna zycia i serce mi peka kiedy widze go w takim stanie. Opiekuje sie nim razem z rodzina. Obecnie poszlam do nowej pracy,jest to praca w sprzedazy bardzo uciazliwa 10h stania z jedna przerwa 15min w ciagu dnia,praca z klientem ktory jest naszym panem i trzeba sie do niego promiennie usmiechac i wciskac na sile rozne produkty. zaczely sie dodatkowo problemy z kregoslupem (mam skolioze). Z dnia na dzien psychicznie zaczynam sie zalamywac, choroba partnera, jego zbliajaca sie smierc, jego zachowanie, problemy ze zdrowiem sprawiaja ze jestem strzepkiem nerwow,sama siebie nie poznaje. w pracy nie moge w ogole dac sobie rady, zdarza sie ze otrzymam jakas wiadomsc jak ostatnio kiedy uciekl ze szpitala i jestem cala w nerwach trzeese sie,zbiera mi sie na placz i nie moge w ogole zebrac mysli a co dopiero obsluzyc klienta z usmiechem. czy myslicie ze udanie sie po takie zwolninie w moim wypadku jest dobrym pomyslem? czy nie przesadzam?
Alex150790 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-04, 15:00   #55
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: L4 od psychiatry

Cytat:
Napisane przez Alex150790 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny licze na wasza pomoc. Przedstawie po krotce swoja sytuacje. trzy miesiace temu dowiedzialam sie ze moj narzeczony ma glejaka mozgu 4 stopnia czyli tak naprawde dostal wyrok smierci,zostalo mu moze 6 miesiecy zycia. krotko po tym jak zostala postawiona diagnza zostalam zwolniona z pracy kolejna cegielka do podlamania mojej psychiki. Narzeczony jak to przy chorobach mozgu jest osoba naprawde ciezka w obyciu utracil pamiec krotkotrwala wiec nie pamieta nawet jaki mamy miesiac ani gdzie mieszka,dodatkowo jest bardzo agresywny,ubliza wszystkim,ucieka ze szpitala itp. Ma dopiero 27 lat byl zawsze osoba bardzo sprawna i pelna zycia i serce mi peka kiedy widze go w takim stanie. Opiekuje sie nim razem z rodzina. Obecnie poszlam do nowej pracy,jest to praca w sprzedazy bardzo uciazliwa 10h stania z jedna przerwa 15min w ciagu dnia,praca z klientem ktory jest naszym panem i trzeba sie do niego promiennie usmiechac i wciskac na sile rozne produkty. zaczely sie dodatkowo problemy z kregoslupem (mam skolioze). Z dnia na dzien psychicznie zaczynam sie zalamywac, choroba partnera, jego zbliajaca sie smierc, jego zachowanie, problemy ze zdrowiem sprawiaja ze jestem strzepkiem nerwow,sama siebie nie poznaje. w pracy nie moge w ogole dac sobie rady, zdarza sie ze otrzymam jakas wiadomsc jak ostatnio kiedy uciekl ze szpitala i jestem cala w nerwach trzeese sie,zbiera mi sie na placz i nie moge w ogole zebrac mysli a co dopiero obsluzyc klienta z usmiechem. czy myslicie ze udanie sie po takie zwolninie w moim wypadku jest dobrym pomyslem? czy nie przesadzam?
Nie przesadzasz. Jesteś w bardzo trudnej sytuacji, bardzo Ci współczuję choroby narzeczonego... Jeśli czujesz, że nie dajesz rady pracować to idź na L4, dojdź do siebie i jak poczujesz się lepiej to wrócisz.
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-04, 15:16   #56
Alex150790
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2
Dot.: L4 od psychiatry

dziekuje bardzo odpowiedz. juz na tyle nie wiem co sie ze mna dzieje ze mialam mysli ze wyolbrzmiam i powinnam zacisnac zeby i wziac sie w garsc ale naprawde z dnia na dzien jest coraz gorzej
Alex150790 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-04, 18:37   #57
konik123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 1
Dot.: L4 od psychiatry

W związku z L4 czasami, konieczna może okazać się pomoc psychiatry. Gdzie go szukać? Najrozsądniej, w profesjonalnych klinikach psychiatrycznych. Tych nie brak. xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2020-04-06 o 10:06 Powód: link
konik123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 4 (0 użytkowników i 4 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-04 19:37:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:05.