Mój instruktor jazdy - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-12, 14:21   #2161
malma22
Raczkowanie
 
Avatar malma22
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 294
Dot.: Mój instruktor jazdy

Ja i owszem, jestem pewna
Zresztą nie napisałam, że takie rzeczy się nie zdarzają (patrz w nawiasie, na koncu poprzedniego posta)
Podzieliłam się jednak swoimi wątpliwościami, w pewnych przypadkach ( "tak sie patrzył", "tak bezpiecznie sie czułam", "tak świetnie nam sie rozmawiało", "skomplementował" i teraz nie moge sie doczekać kolejnych jazd bo pewno wpadlam mu w oko itd.) No, kurcze, jezdzac z kims kto nie umie jeszcze jezdzic, instruktor przede wszystkim chce "przeżyć wiec jak ma sie zachowywać?
I powtórze- wierze, że bywają podrywacze, cynicznie wykorzystujący kursantki, niestety ( mega nieprofesjonalnie i ze szkodą i bez szacunku dla czyjeś nauki i pieniedzy).
__________________
malma22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 15:16   #2162
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Mój instruktor jazdy

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 10:45   #2163
mandy20
Raczkowanie
 
Avatar mandy20
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Bed <3
Wiadomości: 56
Dot.: Mój instruktor jazdy

cześc dziewczyny
przeczytalam wątek i jestem ciekawa jak sie Wasze losy potoczyły z instruktorami . Pochwalcie sie , może ktoras skradła serce albo sobie odpuscila ?
__________________
"Wyrzucasz sobie ,że nie zrobiłaś czegos w 100 % ?
Coż , spirytus ma 95 % , a wiadomo co potrafi . "

Christel Alsos - Found
mandy20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 14:51   #2164
Palulincia
Przyczajenie
 
Avatar Palulincia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 22
Dot.: Mój instruktor jazdy

Moja historia sie jeszcze nie zakończyła, miałam juz pierwszy egzamin niestety oblałam wykupiłam sobie godziny wiec mojego kochanego intruktora jeszcze spotkam dużo lepiej nam sie rozmawia niz na poczatku, na "pełnym luzie", świetnie sie rozumiemy (lubimy nawet ta samą muze xD) uwielbiam go ale myśle, że nic tego nie bedzie
Palulincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 12:40   #2165
rose noire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 13
Dot.: Mój instruktor jazdy

Ja miałam 2 instruktorów, bo pierwszy poszedł na dłuższy urlop i nie opłacało mi się na niego czekać. Pierwszy był sporo starszy, co nie przeszkadzało mu flirtować, żartować, bawić sie moimi włosami. W sumie mi to nie przeszkadzało, niewinny flirt, nic więcej nie planowałam, na dodatek nie miał obrączki, dopiero pod koniec przypadkiem, jak z kims przy mnie rozmawiał dowiedziałam się, że ma dziecko i żonę.
Drugi był znacznie młodszy, przystojny, miły, z poczuciem humoru. Jazdy były zdecydowanie normalne z zachwoaniem relacji "uczeń-nauczyciel", bo tak chyba w sumie być powinno. Oczywiście mi się spodobał, ale nic z tego nie wyszło, on pełen profesionalizm, ograniczając "prywatne" rozmowy do minimum, a ja starałam się panowac na swoimi "pomysłami", w efekcie relacja zatrzymała się na zwykłym koleżeństwie, bo jest niewiele starszy.
Ale fakt, oni mają coś w sobie, choć nie każdy, bo na jazdach dodatkowych przewinęło mi się ze 3 instruktorów i z nimi było zwyczajnie. Niemniej jednak "zazdroszczę", jeśli któraś z Was "upolowała" swojego instruktora
rose noire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 11:13   #2166
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Mój instruktor jazdy

Cytat:
Napisane przez rose noire Pokaż wiadomość
Niemniej jednak "zazdroszczę", jeśli któraś z Was "upolowała" swojego instruktora
A czego tu zazdrościć? Ja bym zresztą nie chciała żeby mój facet był instruktorem Też ma poczucie humoru niesamowite, przystojny jest i aż strach myśleć ile miałby "fanek":brzyd al: Napalone małolaty często bardziej skupiają się na instruktorze niż na drodze
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 18:40   #2167
rose noire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 13
Dot.: Mój instruktor jazdy

Ja nie twierdzę, że instruktorzy, to jedyni fajni faceci. Chodzi o to, że najczęściej to kończy się na flircie, a druga strona liczy na coś więcej. Tylko w takim razie bez sensu robić jakąkolwiek nadzieję. Chyba, że od początku wszystko jest jasne.
A zazdroszczę tylko w takim sensie, że jeśli im się spodobał, to coś im z tego wyszło
rose noire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 18:12   #2168
sarna91
Raczkowanie
 
Avatar sarna91
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 55
Dot.: Mój instruktor jazdy

ależ tu ucichło ;D
sarna91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 16:05   #2169
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Mój instruktor jazdy

Cytat:
Napisane przez sarna91 Pokaż wiadomość
ależ tu ucichło ;D
Myślę, że miłość kończy się wraz z końcem kursu
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 21:59   #2170
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Mój instruktor jazdy

Temat rzeka

Ah Ci instruktorzy, szczek, szczek, psy na baby

[edit] reszta później
__________________

Edytowane przez Frutti
Czas edycji: 2013-03-18 o 22:38
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 13:50   #2171
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Mój instruktor jazdy

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Temat rzeka

Ah Ci instruktorzy, szczek, szczek, psy na baby

[edit] reszta później
Widziałam wczoraj cały twój post, czemu usunęłaś:P
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 14:13   #2172
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Mój instruktor jazdy

Ciii, musiałam, ale napiszę, hahah dłuższa historia, if u know what i mean
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 16:01   #2173
vacancy
Raczkowanie
 
Avatar vacancy
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 307
Dot.: Mój instruktor jazdy

No to opowiadaj, co to za historia
vacancy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 16:37   #2174
sarna91
Raczkowanie
 
Avatar sarna91
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 55
Dot.: Mój instruktor jazdy

opowiadaj też jestem ciekawa ;D
sarna91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 17:05   #2175
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Mój instruktor jazdy

To w skrócie, bo nie chcę za dokładnie opisywać, bo mój post zajmował tyle co 5 przeciętnych postów
Nie, to nie love story, ani sex story

Zacznę od wniosków: mimo, że nie powinno się wrzucać instruktorów do jednego worka (bo ja miałam do czynienia z trzema: dwóch na prawdę profesjonalistów, pożartowali, dużo nauczyli i jazdy były fajne, a trzeci pan X, naście lat starczy, o nim opowiem ) to bestie z nich Te osiemnastki jak widać w wątku potrafią im uderzyć do głowy.
Za to nie rozumiem też dziewczyn, które zako☠☠☠☠ą się po tym, jak instruktor złapie je za rękę na kierownicy, a tego, że prawie do rowu wjeżdżają to nie widzą

Jak wspomniałam, instruktor X wiedząc, że od kilku lat jestem w związku, zapraszał mnie to na kawkę, to na herbatkę, to żeby gdzieś wyjść, to do kina, a może soczek? Odmawiałam oczywiście Powtarzał mi, że bardzo mu się podobam, szkoda, że jestem taka młoda, no i mam mężczyznę, a on przecież nie chce zniszczyć mojego związku (tak, tak, a pisał, że by mógł mieć każdą, bo zna się na kobietach ), ale że jestem super, świetna, ładna, mądra i te sprawy
W każdym bądź razie X chciał ode mnie czegoś więcej A ja po kilku godzinach z nim, mimo, że super mnie nauczył (na prawdę dużo się nauczyłam), to trochę się bałam, więc wprost powiedziałam, że chcę innego instruktora.
Prawo jazdy na szczęście zdobyłam bardzo szybko Opowiadał mi też, że niejeden jego związek się zakończył, przez to, że miał jakieś epizody z kursantkami. Nigdy takiego chłopa
Popytałam też koleżanek, które z nim jeździły... Też zapraszał, też bajerował.

Zaś jeden instruktor powiedział bardzo mądrą rzecz (starszy już taki, żona, dorosłe dziecko), że gdyby był młody i gdyby się nie wyszalał, to pewnie teraz w elce by odwalał jakieś akcje z młodziutkimi kursantkami, co mu się nigdy nie zdarzyło. I Bóg mu zapłać.

edit, kurna, miało być w skrócie.
__________________

Edytowane przez Frutti
Czas edycji: 2015-08-07 o 13:24
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 19:32   #2176
sarna91
Raczkowanie
 
Avatar sarna91
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 55
Dot.: Mój instruktor jazdy

ach Ci instruktorzy ;D
sarna91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 19:35   #2177
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Mój instruktor jazdy

Cytat:
Napisane przez sarna91 Pokaż wiadomość
ach Ci instruktorzy ;D
powtarzałam sobie to wyrażenie z każdą kolejną stroną tego wątku
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 19:52   #2178
sarna91
Raczkowanie
 
Avatar sarna91
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 55
Dot.: Mój instruktor jazdy

sama uważam siebie za osobę panującą nad emocjami, jednak można powiedzieć, że "zadłużyłam się" w jednym instruktorze ;D ( a jeździłam w sumie z 5cioma ;D) tyle że bez żadnych scen, czekam aż przejdzie... chociaż on wolny, ja wolna więc kusi
sarna91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 20:09   #2179
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Mój instruktor jazdy

Jak tu się nie dać zbałamucić? Mili, dający poczucie bezpieczeństwa, świetni kierowcy, dowcipni, znający się na kobietach, bo przecież tyle bab spędza z nimi tyle godzin na rozmowach o wszystkim
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 20:32   #2180
sarna91
Raczkowanie
 
Avatar sarna91
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 55
Dot.: Mój instruktor jazdy

[QUOTE=Frutti;39865850]Jak tu się nie dać zbałamucić? Mili, dający poczucie bezpieczeństwa, świetni kierowcy, dowcipni, znający się na kobietach, bo przecież tyle bab spędza z nimi tyle godzin na rozmowach o wszystkim [/QUOTE

dokładnie a potem tylko człowiek myśli co by było gdyby ;D aczkolwiek nie miałabym nic przeciwko gdyby coś było (oczywiście nie mam na myśli nic nieprzyzwoitego ) tylko trochę wstyd wyjść na jakąś napaloną kursantkę...

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

[QUOTE=sarna91;39866405]
Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Jak tu się nie dać zbałamucić? Mili, dający poczucie bezpieczeństwa, świetni kierowcy, dowcipni, znający się na kobietach, bo przecież tyle bab spędza z nimi tyle godzin na rozmowach o wszystkim
dokładnie a potem tylko człowiek myśli co by było gdyby ;D aczkolwiek nie miałabym nic przeciwko gdyby coś było (oczywiście nie mam na myśli nic nieprzyzwoitego ) tylko trochę wstyd wyjść na jakąś napaloną kursantkę...
sarna91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 15:12   #2181
Palulincia
Przyczajenie
 
Avatar Palulincia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 22
Dot.: Mój instruktor jazdy

No własnie Frutti dokładnie tak jest jak mówisz. Jak tu się nie zauroczyć w kimś kto jest dla cb miły, szarmancki, jest inteligentny, ma świetne poczucie humoru, szanuje kobiety (przynajmniej mój xD), można czuć sie bezpiecznie bo mamy pewnosc ze on jest obok i zawsze zareaguje, dopomoże w dodatku jesli ma sie z nim swietny kontakt i pewnosc że jest singlem....ach... tak wiem opisałam chyba ideał choc powiem jeszcze że jest mega przystojny
Palulincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 20:52   #2182
sarna91
Raczkowanie
 
Avatar sarna91
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 55
Dot.: Mój instruktor jazdy

i tak są do bani.
sarna91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 23:13   #2183
vacancy
Raczkowanie
 
Avatar vacancy
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 307
Dot.: Mój instruktor jazdy

Cytat:
Napisane przez sarna91 Pokaż wiadomość
i tak są do bani.
dokładnie
vacancy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 04:51   #2184
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Mój instruktor jazdy

Cytat:
Napisane przez Trusmilk Pokaż wiadomość
Oj sama nie wiem, jak mogłam do tego doprowadzić. To spadło tak nagle, chyba już po pierwszej godzinie, wizualnie nie mój typ, a jednak. Pamiętam jak wtedy wysiadłam z auta i uśmiechałam się całą drogę idąc do domu. I tak się zaczęło, oczekiwanie na kolejne jazdy, uwielbiam jak rozmawiamy, uwielbiam jego poczucie humoru, uwielbiam jego całego. Dzisiejsza rozmowa zamieniła się nawet w flirt. Po 1,5 godzinie , wracam do domu i myślę: "Głupia, on ma 27 lat!!!". Ja mam 18 lat. Tyle sprzecznych myśli, myśli niezłożonych w jedną kupę.

Ciśnie mnie w prawym przedsionku serca. I w lewym też.
Witaj, po prostu zauroczenie, czasem tak bywa.
Ja wczoraj po cięzkim dniu wstąpiłam na sok do kawiarni. Siedział tam facet, który od razu mi wpadł w oko. Wymienialiśmy się spojrzeniami, aż za którymś razem tak głeboko spojrzał mi w oczy, ze poczułam się dziwnie cudownie. Nie należał do podrywaczy, był niesmiały ale cudeńko z wyglądu, mój typ.
Co chwila patrzył i było to przyjemne.
Tój instruktor po prostu wpadł Ci w oko jako facet dojrzały, z którym możesz pogadać, nie to co z rówieśnikami. Mnie osobiście zawsze kręclili starsi panowie. Uważam, że są wartościowsi i mają doświadczenie, choć niejeden z nich okazuje się wiekszym dupkiem niż niejeden młodszy.
Co masz robić? Nie wiem, czy jest zonaty, czy szukasz romansu czy zalezy Ci tylko na rozmowie i niewinnym flircie. Musisz to sama wiedzieć.
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 06:11   #2185
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Mój instruktor jazdy

Cytat:
Napisane przez apows Pokaż wiadomość
Witaj, po prostu zauroczenie, czasem tak bywa.
Ja wczoraj po cięzkim dniu wstąpiłam na sok do kawiarni. Siedział tam facet, który od razu mi wpadł w oko. Wymienialiśmy się spojrzeniami, aż za którymś razem tak głeboko spojrzał mi w oczy, ze poczułam się dziwnie cudownie. Nie należał do podrywaczy, był niesmiały ale cudeńko z wyglądu, mój typ.
Co chwila patrzył i było to przyjemne.
Tój instruktor po prostu wpadł Ci w oko jako facet dojrzały, z którym możesz pogadać, nie to co z rówieśnikami. Mnie osobiście zawsze kręclili starsi panowie. Uważam, że są wartościowsi i mają doświadczenie, choć niejeden z nich okazuje się wiekszym dupkiem niż niejeden młodszy.
Co masz robić? Nie wiem, czy jest zonaty, czy szukasz romansu czy zalezy Ci tylko na rozmowie i niewinnym flircie. Musisz to sama wiedzieć.
To bardzo stary post Trus, a cała ta historia się rozwinęła polecam nadrobić trochę wątek chodzi mi o te pierwsze strony.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 15:02   #2186
Palulincia
Przyczajenie
 
Avatar Palulincia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 22
Dot.: Mój instruktor jazdy

A ja mam jutro egzamin !!! Mialam miec tydzien temu ale został odwołany przez pogode . Myslałam ze tym razem bede miec lepsze warunki to nie, wprost przeciwnie, sniegu tyle że z domu trudno wyjechac a co dopiero prawko zdawac koszmar...a za moim instruktorem nadal tesknie....choc mam nadzieje że zdam i juz nie bede musiala godzin dokupywac ochh.....nadzieja matką głupich
Palulincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 15:06   #2187
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Mój instruktor jazdy

Cytat:
Napisane przez Palulincia Pokaż wiadomość
A ja mam jutro egzamin !!! Mialam miec tydzien temu ale został odwołany przez pogode . Myslałam ze tym razem bede miec lepsze warunki to nie, wprost przeciwnie, sniegu tyle że z domu trudno wyjechac a co dopiero prawko zdawac koszmar...a za moim instruktorem nadal tesknie....choc mam nadzieje że zdam i juz nie bede musiala godzin dokupywac ochh.....nadzieja matką głupich
Trzymam kciuki Myśl pozytywnie, ja miałam egzamin 12 marca, cały wcześniejszy tydzień pogoda wiosenna, śniegu zero itp Aż tu dzień przed egzaminem załamanie pogody, egzamin miałam na 7:45 rano i jak wstalam i zobaczyłam co się dzieje za oknem to myślałam że idę dalej spać, że nie ma nawet po co tam jechać no ale zdałam
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 15:07   #2188
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Mój instruktor jazdy

Stres zachowaj na czas wejścia do wordu i czekania w poczekalni. Później idź i pokaż temu egzaminatorowi, jak się jeździ poza tym po śniegu jeździ się wolniej, szybciej egzamin upłynie
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 15:13   #2189
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Mój instruktor jazdy

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Stres zachowaj na czas wejścia do wordu i czekania w poczekalni. Później idź i pokaż temu egzaminatorowi, jak się jeździ poza tym po śniegu jeździ się wolniej, szybciej egzamin upłynie
hehe fakt, poza tym nie przywali się że najechałaś na linię (na mieście, bo placyk to zawsze odśnieżony musi być) a to już duży plus
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 15:21   #2190
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Mój instruktor jazdy

o to, to ja miałam egzam jak śnieg już topniał, coś tam prószyło, ale jednak linie było widać, ale udało mi się zdać i to bezbłędnie
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-29 21:30:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.