Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-18, 18:40   #3751
weronika23
Zakorzenienie
 
Avatar weronika23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: ok. Jasła
Wiadomości: 3 353
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

śliczny brzuszek

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

kurcze narobilyscie mi smaka na loda dobrze ze mam w lodowie wiec zjadlam a teraz kasztanki wcinamy z niunia
weronika23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 18:41   #3752
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez weronika23 Pokaż wiadomość
śliczny brzuszek

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

kurcze narobilyscie mi smaka na loda dobrze ze mam w lodowie wiec zjadlam a teraz kasztanki wcinamy z niunia
ja tez juz zjadlam loda wodnego..pychotka
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 18:51   #3753
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Wiadomości: 580
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez czarnamadonna1982 Pokaż wiadomość
piekny brzuszek
Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
Witaj
Śliczny brzuszek
Cytat:
Napisane przez weronika23 Pokaż wiadomość
śliczny brzuszek

kurcze narobilyscie mi smaka na loda dobrze ze mam w lodowie wiec zjadlam a teraz kasztanki wcinamy z niunia
Dzieki!

Nie za duzy troche jak na ten etap, 1 ciaza?

Ja w sumie smakow jakos nie mam specjalnych, wszystko jem normalnie to co przedtem jedyna rzecz po ktorej robi mi sie niedobrze to banany (ktore wczesniej bardzo lubialam) i codziennie moglabym jesc LODY mniammmm (wczesniej nie przepadalam)
__________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!

Edytowane przez Anjouka
Czas edycji: 2012-05-18 o 18:54
Anjouka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 19:03   #3754
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez DeKajka Pokaż wiadomość
A to prawda jest ze trzeba najpierw ubranka wyprac w proszku dla niemowlat a potem uprasowac po obu stronach ? a po co to prasowanie jest niby ???
Cytat:
Napisane przez martaj9 Pokaż wiadomość
Co do prasowania ubranek. Prasowanie ma na celu zabicie wszystkich mikroorganizmów wysoką temp i parą wodną gdzie zwykła woda z proszkiem nie daje rady. Ot co
No własnie co do tego prasowania też jakoś jestem negatywnie nastawiona... I tego też robic nie bede, prasowanie to kupa czasu, wole je poświecic na inne czynności związane z maleństwem, spotkaniami albo tż

Cytat:
Napisane przez marti86 Pokaż wiadomość
ja mam taka kolezanke ktora nosila ze soba w termosie wrzatek w razie czego jak wychodzila na spacery....w domu jak w muzeum i mala ciagle lapie jakies infekcje w szczegolnosci zapalenie jamy ustnej....
tak samo moja tesciowa wiecznie sterylne wychowywanie i moj tz srednio 5 razy w roku mial zapalenie jamy ustnej...takze dziewczyny nie dajcie sie zwariowac!!

ja tez zuzylam pierwszy proszek a potem juz pralam ze swoimi i malej nigdy nic nie bylo.wiadomo pierwsze 3 miesiace ma wrazliwa skore ale pozniej juz mozna zaczac prac w normalnym proszku-wlasnie w vizirze albo persilu sensitive.
Nie wierze marti serio? Termos z wrzątkiem?
I to są własnie powody, żeby nie przesadzac ze sterylnością.
Nie ochronimy swoich dzieci przed wszystkimi zarazkami, trzeba je po prostu z nimi oswoic

Ooo co do proszku to widzisz, ja to pewnie bede prała w różowej perle bo uwielbiam jej zapach Ale na samym początku kupie jedno opakowanie płynu dla niemowląt.
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 19:09   #3755
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Dobra zbieram się. Jeszcze poczytam troszkę notatki. Ciekawe co pani prosesor wymyśli nam na tym egzaminie jutro
Mam nadzieję, że Maluszek wesprze Mamusię

Edytowane przez madzius90
Czas edycji: 2012-05-18 o 19:11
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 19:12   #3756
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez czarnamadonna1982 Pokaż wiadomość
ja tez juz zjadlam loda wodnego..pychotka
Też od jakiegoś czasu mam ochote na wodne lody

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
Dobra zbieram się. Jeszcze poczytam troszkę notatki. Ciekawe co pani prosesor wymyśli nam na tym egzaminie jutro
Mam nadzieję, że Maluszek wesprze Mamusię
Na pewno wesprze!!
Mój mnie wspiera Też jutro mam egzamin, wiec bede trzymała za Ciebie kciuki A o której go masz?
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 19:13   #3757
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

no i mnie humory tez dzis dopadly sajgon w doslownym tego slowa znaczeniu.. maz mnie dzisiaj tak wyprowadzil z rownowagi, ze rzucilam w niego talerzem z salatka pomidory i ogorki byly wszedzie - na oknie, na stole, pod stolem, na scianie i na kanapie.. nawet psu sie dostalo
pol godziny sprzatalam
choc mam tez dzika satyskakcje, widzac salatke na jego glowie (jeszzce nigdy czegos takiego nie zrobilam, tak na swoje usprawiedliwienie )

czy Wy tez najchetniej nie wychodzilybyscie z lozka? Czuje sie, jakbym od tygodnia miala jakies przeziebienie, spalabym caly dzien, rano mam zaworty, mdlosci, ahh.. ciaza to piekny stan? mam nadzieje, ze juz niedlugo to nastapi..
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-18, 19:15   #3758
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
no i mnie humory tez dzis dopadly sajgon w doslownym tego slowa znaczeniu.. maz mnie dzisiaj tak wyprowadzil z rownowagi, ze rzucilam w niego talerzem z salatka pomidory i ogorki byly wszedzie - na oknie, na stole, pod stolem, na scianie i na kanapie.. nawet psu sie dostalo
pol godziny sprzatalam
choc mam tez dzika satyskakcje, widzac salatke na jego glowie (jeszzce nigdy czegos takiego nie zrobilam, tak na swoje usprawiedliwienie )

czy Wy tez najchetniej nie wychodzilybyscie z lozka? Czuje sie, jakbym od tygodnia miala jakies przeziebienie, spalabym caly dzien, rano mam zaworty, mdlosci, ahh.. ciaza to piekny stan? mam nadzieje, ze juz niedlugo to nastapi..
Dobra jesteś
A co na to tż? Obrażony?
Ja rzucam skarpetkami w tż przeważnie

Moderna...nie chce Cie straszyc, ale ja dalej mam te okropne mdłości, a już niedługo zacznie mi sie 14 tydzień
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 19:37   #3759
justa86
Zadomowienie
 
Avatar justa86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 1 201
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
no i mnie humory tez dzis dopadly sajgon w doslownym tego slowa znaczeniu.. maz mnie dzisiaj tak wyprowadzil z rownowagi, ze rzucilam w niego talerzem z salatka pomidory i ogorki byly wszedzie - na oknie, na stole, pod stolem, na scianie i na kanapie.. nawet psu sie dostalo
pol godziny sprzatalam
choc mam tez dzika satyskakcje, widzac salatke na jego glowie (jeszzce nigdy czegos takiego nie zrobilam, tak na swoje usprawiedliwienie )
heheheh dobra jest kobitka hehehe i jeszcze sprzątania sobie narobiła
justa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 19:45   #3760
agrafka85
Rozeznanie
 
Avatar agrafka85
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 527
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

a ja właśnie wcinam śnieżkę śmietankową mmm

jak tak słucham Waszych problemów z Tż-tami to nawet cieszę się, że mojego nie ma, cisza, spokój, nikt mnie nie denerwuje ale tak serio to jednak bardziej wolałabym mieć go na co dzień, nawet jeśli mielibyśmy się kłócić raz w tygodniu, nawet ostatnio jak był tydzień to się pokłóciliśmy, ale po kłótni zawsze trzeba się pogodzić i to jest ta przyjemniejsza część
__________________
Nasz ślub 1.08.2009
Nasz skarb 2.11.2012
agrafka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 19:56   #3761
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

moderna ja mam wciaz sennosc i mdlosci a mdlsoci to wogole zaczely mis ie dopiero neidawno na poczatku 14tego tygodnia

sennosc mam od poczatku i nic nie przechodzi

ja sie ciesze ze tz bedzie dzis ale juz zdazylismy sie poklocic przez telefon tzn ja tradycyjnie rzucilam sluchawka teraz on wydzwania ja nie odbieram nei wiem po co mam gadac jak za dwie godziny ma byc a zdenerwowal mnie bo na koncu oczywiscie bedzie po 22ej tak mu sie do mnie /do nas spieszy wlasnie jak jasny gwint.
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-18, 20:14   #3762
karolamankowa
Zadomowienie
 
Avatar karolamankowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez czarnamadonna1982 Pokaż wiadomość
bede trzymac kciuki!!!a kiedy masz bo mi wylecialo chyba pisalas
Cytat:
Napisane przez justa86 Pokaż wiadomość
Karolamankowa! złe myśli przyciągają złe zdarzenia! wyrzuć szybciutko złe myśli z głowy i zostaw tyyyyylko piękne pozytywne obrazy skakającego maluszka w Twoim brzuszku. Nakazuję pozytywne myślenie!
Dzięki kochane
Kurcze 33 lata mam i stąd takie głupie mysli
A USG mam dwa jedno u mojego gina i drugie wvspecjalistycznym szpitalu, kolejno 25 i 30 maja....
Madzius90
Tobie tez
Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
Ja to chciałabym jak najdłużej karmic piersią
Nie chce dawac mleka modyfikowanego
Co do marchewek to raczej bede sie starała je ograniczać - to warzywa, które najszybciej pochłaniają ołów, sałata też. A jak wiadomo ołów jest opłakany w skutkach, nawet dla dorosłych ludzi.
Mystique,
Nie pamietam gdzie mieszkasz, ale z pewnością jest u Ciebie jakiś sklep z ekologiczną żywnością. U mnie ekomarchewka kosztuje 2,5 zł za kg.
A dzidzia dużo nie zje

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Jejku....
Dziewczyny jaki sklep.....wow
Ale piękne ciuchy, szczególnie sukienki i tuniki
I piszą ze maja regulacje i można po ciazy nosic

http://www.happymum.pl/

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez czarnamadonna1982 Pokaż wiadomość
moderna ja mam wciaz sennosc i mdlosci a mdlsoci to wogole zaczely mis ie dopiero neidawno na poczatku 14tego tygodnia

sennosc mam od poczatku i nic nie przechodzi

ja sie ciesze ze tz bedzie dzis ale juz zdazylismy sie poklocic przez telefon tzn ja tradycyjnie rzucilam sluchawka teraz on wydzwania ja nie odbieram nei wiem po co mam gadac jak za dwie godziny ma byc a zdenerwowal mnie bo na koncu oczywiscie bedzie po 22ej tak mu sie do mnie /do nas spieszy wlasnie jak jasny gwint.
Kochana,
Nie denerwuj sie
Mój przyszedł z pracy godzinę temu a teraz leży i gazetę czyta.
Nawet sie nie odzywa
Syn siedzi u gory i gra online w jaka grę z kolegami z klasy
Także my z dzidzia prawie jakbyśmy same byly
__________________
***
Nasza Córeczka Kaja 30.11.2012, 4010 g, 58 cm, 10 pkt

Edytowane przez karolamankowa
Czas edycji: 2012-05-18 o 19:57
karolamankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 20:29   #3763
DeKajka
Zakorzenienie
 
Avatar DeKajka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 910
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Oczywiscie i moj musial dac popis !!!
Spoznil sie ponad godzine glupio sie tlumaczac ..Odwozi jakis pijanych kolegow a potem ja musze za to placic dokladajac do benzyny !!! Znalazlam przy nim fajki ! obiecal ze palic nie bedzie ! do tego zawsze wszystkie pieniadze trzymamy w jednym miejscu i razem je wydajemy .. a ten ciagle skads ma ..!!! i zawsze ze napiewek ,ze znalazl. idiotke ze mnie robi Czuje ze mnie oszukuje . ze nie przynosi mi calej pensji ! ja swoja przynosze cala ! rozumiem ze ma jakies tam swoje wydatki ale nie na papierosy !!!! na to sie nie zgodze ! ja rzucilam on tez moze! i jeszcze mnie bezpczelnie oklamuje !!!! k**wa !! mam wrazenie ze jego cale zycie polega tylko na tym zeby gdzies przyciac kaske na fajki, zjesc wypic piwko i isc spac . albo ja dojrzalam ostatnio i go nie potrafie zrozumiec albo on zawsze byl taki dziecinny a ja tego nie zauwazalam ..
przed chwila rozwalilam sobie reke na drzwiach .. nie mam juz sily do niego
__________________
Adaś__ ur. 03.11.2012 . godz. 01.25, 3kg, 54 cm , 10 pkt__

Na pamiątkę ...
''Pod moim sercem, inne serce bije...
Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane..''

12 _ 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 _ Adasiowe szczęście !
DeKajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 21:12   #3764
karolamankowa
Zadomowienie
 
Avatar karolamankowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

DeKajka,
Spokojnie, jesteś roztrzesiona
Dzidzia sie denerwuje
Kochana, spokojnie, nic okropnego sie nie dzieje-zawiódł Cię ale porozmawiaj z nim spokojnie, bez niepotrzebnych nerwów.

Jeśli dzisiaj będzie to dla Ciebie trudne- wstrzymaj sie do jutra
__________________
***
Nasza Córeczka Kaja 30.11.2012, 4010 g, 58 cm, 10 pkt
karolamankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 21:14   #3765
happy_eve
Wtajemniczenie
 
Avatar happy_eve
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 950
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Hej
Nie nadrabiam, bo nie mam za bardzo czasu Wpadam tylko powiedzieć, że dojechałam i prosić o kciuki jutro o 10 Boję się tego usg trochę
__________________
Tymcio 01.12.2012
happy_eve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 21:24   #3766
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

happy_eve
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 06:25   #3767
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez karolamankowa Pokaż wiadomość
Jejku....
Dziewczyny jaki sklep.....wow
Ale piękne ciuchy, szczególnie sukienki i tuniki
I piszą ze maja regulacje i można po ciazy nosic

http://www.happymum.pl/[COLOR="Silver"]
Piekne są! Upatrzałam sobie sukienke

Cytat:
Napisane przez DeKajka Pokaż wiadomość
Oczywiscie i moj musial dac popis !!!
Spoznil sie ponad godzine glupio sie tlumaczac ..Odwozi jakis pijanych kolegow a potem ja musze za to placic dokladajac do benzyny !!! Znalazlam przy nim fajki ! obiecal ze palic nie bedzie ! do tego zawsze wszystkie pieniadze trzymamy w jednym miejscu i razem je wydajemy .. a ten ciagle skads ma ..!!! i zawsze ze napiewek ,ze znalazl. idiotke ze mnie robi Czuje ze mnie oszukuje . ze nie przynosi mi calej pensji ! ja swoja przynosze cala ! rozumiem ze ma jakies tam swoje wydatki ale nie na papierosy !!!! na to sie nie zgodze ! ja rzucilam on tez moze! i jeszcze mnie bezpczelnie oklamuje !!!! k**wa !! mam wrazenie ze jego cale zycie polega tylko na tym zeby gdzies przyciac kaske na fajki, zjesc wypic piwko i isc spac . albo ja dojrzalam ostatnio i go nie potrafie zrozumiec albo on zawsze byl taki dziecinny a ja tego nie zauwazalam ..
przed chwila rozwalilam sobie reke na drzwiach .. nie mam juz sily do niego
Trzymaj sie kochana, rozumiem Twój ból Faceci czasem tak mają, mój też tak ma, choc jakbym znalazła fajki u niego to bym zabiła gołymi rekami.
Też mnie wkurza, że najważniejsze są grile u kolegów, wyjście na piwko, a ja w domu sie ucze i pisze milion prac na zaliczenia...
Kiedyś na nas przyjdzie pora, a on bedzie siedział z dzieckiem w domu, a my na impreze
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 06:38   #3768
Hugolina82
Raczkowanie
 
Avatar Hugolina82
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 160
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Czesc Wam dziewczyny.Ja juz jakos spac nie moge,mecze sie od 2 godzin,wiec wstalam.Moze dzisiaj bedzie cieplo,bo u mnie juz pieknie swieci sloneczko,a dopiero 7.30.Przydaloby sie w koncu cos letniego ubrac.Dzisiaj zaczynam 16 tydzien,powiem szczerze ze nie wiem kiedy ten czas zlecial,brzuch coraz wiekszy,co mnie oczywiscie cieszy.Ale wczoraj mialam wieczorem nerwa.Wyszlam z psem,a sasiad(umyslowo chory) wybiegl z klatki za mna i sie zaczelo.Ku...rwa,pies mu przeszkadza,powiedzial ze nie moge chodzic po lewej stronie podworka,bo mieszkam po prawej.No co za debil,zraz sie doje...al czemu nie pracuje(jestem na l4),a ja ze mam tyle pieniedzy ze nie musze hehe.No tak mnie wkor....il ze szok,cisnienie to chyba z 200 mialam, a pies ucielk do domu pod drzwi bo sie wystraszyl.Jak maz wrocil z pracy to powiedzial ze nastepnym razem mam na policje dzwonic i chyba tak zrobie,bo nie da sie zyc z takimi palantami.Podworko mamy wspolne(4 rodziny),podatki za nie place,a taki debil powie ci ze nie mozesz po podworku chodzic.Nic,tylko wystrzelac.
Hugolina82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 06:41   #3769
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez Hugolina82 Pokaż wiadomość
Czesc Wam dziewczyny.Ja juz jakos spac nie moge,mecze sie od 2 godzin,wiec wstalam.Moze dzisiaj bedzie cieplo,bo u mnie juz pieknie swieci sloneczko,a dopiero 7.30.Przydaloby sie w koncu cos letniego ubrac.Dzisiaj zaczynam 16 tydzien,powiem szczerze ze nie wiem kiedy ten czas zlecial,brzuch coraz wiekszy,co mnie oczywiscie cieszy.Ale wczoraj mialam wieczorem nerwa.Wyszlam z psem,a sasiad(umyslowo chory) wybiegl z klatki za mna i sie zaczelo.Ku...rwa,pies mu przeszkadza,powiedzial ze nie moge chodzic po lewej stronie podworka,bo mieszkam po prawej.No co za debil,zraz sie doje...al czemu nie pracuje(jestem na l4),a ja ze mam tyle pieniedzy ze nie musze hehe.No tak mnie wkor....il ze szok,cisnienie to chyba z 200 mialam, a pies ucielk do domu pod drzwi bo sie wystraszyl.Jak maz wrocil z pracy to powiedzial ze nastepnym razem mam na policje dzwonic i chyba tak zrobie,bo nie da sie zyc z takimi palantami.Podworko mamy wspolne(4 rodziny),podatki za nie place,a taki debil powie ci ze nie mozesz po podworku chodzic.Nic,tylko wystrzelac.

Zrobie to dla Ciebie! Z checią go wystrzele! Nawet w kosmos!
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-19, 06:43   #3770
Hugolina82
Raczkowanie
 
Avatar Hugolina82
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 160
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez happy_eve Pokaż wiadomość
Hej
Nie nadrabiam, bo nie mam za bardzo czasu Wpadam tylko powiedzieć, że dojechałam i prosić o kciuki jutro o 10 Boję się tego usg trochę
Trzymam oczywiscie kciuki kochana.Nie denerwuj sie ,bedzie dobrze.
Hugolina82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 07:43   #3771
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

hej
też ostatnio nie daję rady nadrobić w poniedziałek mam usg, to z przeziernością mogłam już iść w czwartek albo piątek, ale czasu mi zabrakło
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 07:47   #3772
karolamankowa
Zadomowienie
 
Avatar karolamankowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez Hugolina82 Pokaż wiadomość
Czesc Wam dziewczyny.Ja juz jakos spac nie moge,mecze sie od 2 godzin,wiec wstalam.Moze dzisiaj bedzie cieplo,bo u mnie juz pieknie swieci sloneczko,a dopiero 7.30.Przydaloby sie w koncu cos letniego ubrac.Dzisiaj zaczynam 16 tydzien,powiem szczerze ze nie wiem kiedy ten czas zlecial,brzuch coraz wiekszy,co mnie oczywiscie cieszy.Ale wczoraj mialam wieczorem nerwa.Wyszlam z psem,a sasiad(umyslowo chory) wybiegl z klatki za mna i sie zaczelo.Ku...rwa,pies mu przeszkadza,powiedzial ze nie moge chodzic po lewej stronie podworka,bo mieszkam po prawej.No co za debil,zraz sie doje...al czemu nie pracuje(jestem na l4),a ja ze mam tyle pieniedzy ze nie musze hehe.No tak mnie wkor....il ze szok,cisnienie to chyba z 200 mialam, a pies ucielk do domu pod drzwi bo sie wystraszyl.Jak maz wrocil z pracy to powiedzial ze nastepnym razem mam na policje dzwonic i chyba tak zrobie,bo nie da sie zyc z takimi palantami.Podworko mamy wspolne(4 rodziny),podatki za nie place,a taki debil powie ci ze nie mozesz po podworku chodzic.Nic,tylko wystrzelac.
Hugolina,
Nie denerwuj sie Kochana- ale swoją droga masakra jakie my przykrości musimy z tymi dziećmi w brzuchu przeżywać:-(

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cytat:
Napisane przez happy_eve Pokaż wiadomość
Hej
Nie nadrabiam, bo nie mam za bardzo czasu Wpadam tylko powiedzieć, że dojechałam i prosić o kciuki jutro o 10 Boję się tego usg trochę
Happy Eve,
Trzymam kciuki całymi palcami i całym serduszkiem.
Wiem co przezywasz, bo ja tez sie bardzo denerwuje tym badaniem.
__________________
***
Nasza Córeczka Kaja 30.11.2012, 4010 g, 58 cm, 10 pkt
karolamankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 08:26   #3773
emylka86
Zakorzenienie
 
Avatar emylka86
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 3 799
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

dzień dobry!!!
mam nadzieję, że to taki właśnie dzień będzie, słoneczko pięknie świeci, a ja lece z mamą na zakupy. może coś dla maluszka upolujemy : )
__________________
Michałek 16.12.2012

Borysek 09.10.2015

zapraszam do klików w banerek
emylka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 08:33   #3774
Poni
Raczkowanie
 
Avatar Poni
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 303
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Hej!
Wczoraj wróciłam od rodziców. Potem pojechaliśmy z mężem do TESCO i wróciliśmy koło 21:00 Nakupowałam pyszności.... soczki, jogurciki, czyli wszystko na co ostatnio mam zachcianki.
Tak mnie wymęczyło to łażenie po sklepie, że jak wróciliśmy, to zdążyłam tylko wskoczyć pod prysznic i spanie.

Zdjęcie spodenek, które wczoraj kupiłam w lumpku wrzucę dopiero dziś, bo wczoraj od razu dałam je do prania i jeszcze się suszą.

A za godzinę idę do fryzjera. Wreszcie zafarbuję te paskudne odrosty (już chyba z 4 cm). Fryzjer obiecał jakąś bezamoniakową farbę, więc mam nadzieję, że będzie ok.

Uciekam, miłej soboty kochane
__________________
09. 2006 10. 2007 01. 01. 2010 01. 01. 2011 14. 08. 2011 14. 03. 2012 14. 11. 2012

Cytat:
a współlokatorowi jego nowy szczeniaczek z radości, że się coś dzieje wesolutkiego na łóżku - podszedł i polizał jajeczka
Poni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 08:39   #3775
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Hej dziewuszki!!!
Dzis mam nalot tesciowej, takze sobie nie posiedze na necie,
potem bede farbowac wlosy w koncu, zobaczymy co z tego wyjdzie
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 08:49   #3776
Kasia_11_83
Rozeznanie
 
Avatar Kasia_11_83
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 721
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez agasobo Pokaż wiadomość
cześć Dziewczynki

aaaaaaaaaaaaaaaaale się za Wami stęskniłam

wybaczcie, że mnie nie było ale otwierałam sklep i nie miałam na nic ani chwili.

Widziałam na 1szej stronie, że niektóre z Was już wiedzą kto mieszka w brzuszkach

i ja też już wiem u mnie mieszka : Jaś, Antoś lub Staś
co do tego to jeszcze się nie bardzo z TŻtem zgadzamy
niestety nie zdołam Was nadrobić 100 stron mnie przerasta

ale postaram się teraz bywać w miarę regularnie i czytać wszystko

co do tego co było na ostatniej stronie: ja też jestem za niesterylnym wychowywaniem. Mój bratanek wychowuje się z psem, nie przegrzewają go zbędnymi rękawiczkami, szalikami itp, dzieciak ma już ponad 2 lata i był 1 raz chory na 3 dniówkę.

Dlatego mój dzidziol też będzie z moim psem swobodnie obcował

Buziaki i miłego wieczoru Kochane
Gratuluję syneczka Ja jeszcze nie znam płci, a z kolei bardzo chciałabym syna Co za interes rozkręcasz?
Moje dziecko też będzie wychowane z pieskiem- nie ma innego wyjścia

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
No właśnie nic straconego, może następnym razem
A lekarz Wam tak na 100% powiedział, że będzie chłopak?
Ja już bym chciała kupować ubranka pod konkretną płeć, no ale cóż muszę jeszcze troszkę poczekać
Mnie też tylko "niewiedza" powstrzymuję przed atakiem na lumpki i inne sklepy. Zresztą już kiedyś pisałam, że mam mnóstwo ubranek po siostrzenicach i siostrzeńcu, więc jak już będę wiedziała to muszę to przejrzeć. Mówiąc mnóstwo mam na myśli ogromny kufer

Cytat:
Napisane przez Anjouka Pokaż wiadomość
Dzieki!

Nie za duzy troche jak na ten etap, 1 ciaza?

Ja w sumie smakow jakos nie mam specjalnych, wszystko jem normalnie to co przedtem jedyna rzecz po ktorej robi mi sie niedobrze to banany (ktore wczesniej bardzo lubialam) i codziennie moglabym jesc LODY mniammmm (wczesniej nie przepadalam)
Ja ostatnio uświadomiłam sobie, że to moja zachcianka. Nigdy lody mi TAK nie smakowały

Cytat:
Napisane przez happy_eve Pokaż wiadomość
Hej
Nie nadrabiam, bo nie mam za bardzo czasu Wpadam tylko powiedzieć, że dojechałam i prosić o kciuki jutro o 10 Boję się tego usg trochę
Nie bój sie, kciuki zacisnięte. Ciesz się, że pooglądasz maluszka
__________________
"Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie.. "
Nela - Kocham Cię Córeczko !!


Kasia_11_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 09:31   #3777
neseczka
Raczkowanie
 
Avatar neseczka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 315
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

dziewczyny co myślicie o spływie kajakowym w ciąży? Jestem dosyć sprawną osobą i to nie będzie mocno męczące... Trafił mi się bardzo fajny wyjazd z firmy Tż i tam w programie jest min. spływ i tak się właśnie zastanawiam. Będę wtedy w 16t(skończonym)
neseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 09:38   #3778
Kasia_11_83
Rozeznanie
 
Avatar Kasia_11_83
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 721
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

Cytat:
Napisane przez neseczka Pokaż wiadomość
dziewczyny co myślicie o spływie kajakowym w ciąży? Jestem dosyć sprawną osobą i to nie będzie mocno męczące... Trafił mi się bardzo fajny wyjazd z firmy Tż i tam w programie jest min. spływ i tak się właśnie zastanawiam. Będę wtedy w 16t(skończonym)
Najpewniej odpowie Ci twój ginekolog. Nie masz wizyty w międzyczasie? Pewnie jak nie będziesz musiała wiosłować (bo będzie to robił TŻ za waszą trójkę) to spoko. Tylko uważaj, bo w kajaku zawsze trochę wodzy jest i jak będziesz w niej siedziała kilka godzin to może być nie bezpieczne. Pomyśl o jakimś podwyższeniu pod pupką.
A tak poza tym gdzie macie spływ? Ja też byłam na kilku w swoim życiu Super sprawa
__________________
"Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie.. "
Nela - Kocham Cię Córeczko !!


Kasia_11_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 09:54   #3779
ImmortalWoman
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalWoman
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 877
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

hey hey! witam was słonecznie z rana piękna pogoda aż samopoczucie lepsze widzę że dzisiaj dzień farbowania włosów bo i ja będę farbować hihi ) Dzisiaj zaczynam 10 tydzień ale zleciało! Nie jestem w stanie nadrobić wszystkich stron wczorajszych bo tego jest tyle, że szok! wczoraj malowaliśmy i tapetowaliśmy pokój z tż więc byłam tak wykończona że nie miałam siły nawet kliknąć. ale z wieczorka podczytywałam co nie co i ja też mogę się podłączyć pod nieodpowiedzialne a czasem irytujące zachowania mojego męża. Czasem zastanawiam się czy to ja jestem w ciąży czy on??
ImmortalWoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 10:09   #3780
weronika23
Zakorzenienie
 
Avatar weronika23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: ok. Jasła
Wiadomości: 3 353
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. II

hej
dekajka hugolina wdech wydechh buziaki koffane i trzymajcie sie
mnie dzis wykancza moja mala normalnie nie moge posprzatac zawsze o tej porze spi a dzis dupa i nawet nie mysli zaraz wrzuce ja w wozek i powoze po kamieniach moze zasnie bo nic tylko wylazi z lozeczka i chce sie bawic a pozniej pojedzimey na chwie na budowe

nareszcie pogoda sie poprawila nawet na lodach bylysmy
weronika23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:33.