Aktualny Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za darmo! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Konkursy na wizaz.pl

Notka

Konkursy na wizaz.pl Forum z informacjami o konkursach na wizaz.pl. Zapoznaj się z paletą naszych konkursów, weź udział i wygraj cenne nagrody. Powodzenia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-12-04, 12:44   #61
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 707
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Proponuje wyślij zapytanie na adres e-mail Klubu Recenzentki i poproś o sprawdzenie zgłoszenia wysłanego z Twojego adresu e-mail
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-05, 12:19   #62
MissYou00
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2020, Styczeń 2018
 
Avatar MissYou00
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Po Drugiej Stronie Lustra
Wiadomości: 209
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

To chyba niezbyt odpowiednie miejsce, ale nie znalazłam innego odpowiedniego wątku.


Wizażu, pojawiła się lista laureatów kolejnego konkursu z okazji 18 urodzin - Batiste. Tyle, że to chyba pomyłka, gdyż lista jest identyczna jak przy poprzednim konkursie z tołpy.



Chyba, że się mylę, to proszę mnie poprawić
MissYou00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 13:40   #63
MissYou00
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2020, Styczeń 2018
 
Avatar MissYou00
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Po Drugiej Stronie Lustra
Wiadomości: 209
Test Elseve.

Czy ktoś mógłby wyjaśnić, co oznacza niniejsza sytuacja? Bo szczerze mówiąc, wygląda to tak, jak w przypadku testu Lancome, gdzie w teorii jedna wizażanka testuje jeden produkt (wtedy to było serum lub podkład), a w rzeczywistości jedna testuje wszystkie dostępne produkty - i wtedy rzeczywiście tak było, bo co poniektóre wizazanki się tym faktem chwaliły, iż przyszła im paczka z jednym i drugim produktem!
Czy ktoś z moderacji mógłby odnieść się do tego? Bardzo proszę o odpowiedź, bo w obecnej sytuacji Wasz portal niesamowicie traci na zaufaniu!!!
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  df475119-2b22-4f85-9402-1bf7e8d93c99.png
Wyświetleń: 92
Rozmiar:  257,3 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez MissYou00
Czas edycji: 2019-01-22 o 07:42 Powód: dopisek
MissYou00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 13:45   #64
maladaga
Recenzentka Miesiąca - Luty 2018
 
Avatar maladaga
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zdolny Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Dokładnie tak ! Nikt nikomu nie zazdrości - niech dziewczyny testują na zdrowie , jeśli będzie to produkt godny uwagi nie jedna z nas go kupi , ale w momencie gdy jedna osoba dostaje wszystkie 3 odżywki to naprawdę nie wygląda to zachęcająco. Po coś ten podział był , aby każdy dobrał jedną. Z testowania trzech rzetelnej recenzji nie będzie , cieżko będzie przez dwa tygodnie ustalić która odżywka za co odpowiada. Mówiąc prosto z mostu - to zaczyna się robić śmieszne po prostu i pisze to z cięzkim sercem , jako wielo letnia wizażanka chętnie czytająca opinie z testów.
__________________
małe-wredne-kochane//zaraszlakmnietrafi
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 159 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
maladaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 13:50   #65
mxxx1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 18
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Biezaca akcja testowa Elseve-chyba blad bo te same osoby testuja wszystkie 3 odzywki.Czyli nie jedna z 300 a 1 ze 100.Zestaw 3 produktow te same osoby maja.
__________________

Weź udział w konkursie Dove i wygraj atrakcyjne nagrody!
mxxx1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 13:57   #66
MissYou00
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2020, Styczeń 2018
 
Avatar MissYou00
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Po Drugiej Stronie Lustra
Wiadomości: 209
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Nie, już zmienili, dobrze, że mam zrzut ekranu. Pomijam fakt wyboru pewnej recenzentki, która próbowała sprzedać produkt z poprzedniego testu na jednym z popularnych portali sprzedażowych i był ten fakt zgłoszony do 'góry'. A mimo to ta pani nadal jest wybierana, choć działa nieuczciwie. Szkoda słów.
MissYou00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 15:03   #67
Krowa1989
Raczkowanie
 
Avatar Krowa1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 153
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

A ja tak szerzej się odniosę. Do tej pory nie poruszałam tego tematu, żeby nie być posądzoną o chęć zgarnięcia każdego kosmetyku do testowania. Ale czasem warto dyskutować.

Mam w obserwowanych dziewczyny, które świetnie piszą i po ich recenzjach mam pewność, że w ogóle miały w ręku opisywany kosmetyk i przetestowały go na tyle dobrze, żeby rzetelnie go opisać. I sporadycznie się zdarza, żeby brały udział w akcjach testerskich. Za to nagminnym jest, że udział w nich biorą osoby, które napiszą 2 zdania jakby przepisane ze strony producenta. Mało tego, kilka razy wpadłam na konta, na których były recenzje wyłącznie testowanych na Wizażu kosmetyków.
Uważam, że nie jest to sprawiedliwe wobec osób, które mają faktyczny wkład w jakość Wizażu.

Żeby napisać merytoryczną recenzję, to naprawdę trzeba włożyć w to trochę czasu. Żadna z nas nie oczekuje z tego profitów, bo nie po to tu jesteśmy, ale niech jakość pisanych recenzji ma też znaczenie dla redakcji...
Taka byle jakość i przyzwolenie na to z góry powoduje u mnie niechęć do testowanych kosmetyków i ich marek.
A jeśli nie macie zamiaru zmieniać zasad, to przynajmniej nie mydlcie oczu, że należy pisać dużo rzeczowych recenzji, bo to nie ma najmniejszego znaczenia. Pozwalając na takie coś, nie dajecie powodów dla poprawiania jakości i pracowania nad swoimi recenzjami. Przy okazji zrażając osoby, którym faktycznie zależy.
Krowa1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-21, 15:44   #68
MissYou00
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2020, Styczeń 2018
 
Avatar MissYou00
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Po Drugiej Stronie Lustra
Wiadomości: 209
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Cytat:
Napisane przez Krowa1989 Pokaż wiadomość
A ja tak szerzej się odniosę. Do tej pory nie poruszałam tego tematu, żeby nie być posądzoną o chęć zgarnięcia każdego kosmetyku do testowania. Ale czasem warto dyskutować.

Mam w obserwowanych dziewczyny, które świetnie piszą i po ich recenzjach mam pewność, że w ogóle miały w ręku opisywany kosmetyk i przetestowały go na tyle dobrze, żeby rzetelnie go opisać. I sporadycznie się zdarza, żeby brały udział w akcjach testerskich. Za to nagminnym jest, że udział w nich biorą osoby, które napiszą 2 zdania jakby przepisane ze strony producenta. Mało tego, kilka razy wpadłam na konta, na których były recenzje wyłącznie testowanych na Wizażu kosmetyków.
Uważam, że nie jest to sprawiedliwe wobec osób, które mają faktyczny wkład w jakość Wizażu.

Żeby napisać merytoryczną recenzję, to naprawdę trzeba włożyć w to trochę czasu. Żadna z nas nie oczekuje z tego profitów, bo nie po to tu jesteśmy, ale niech jakość pisanych recenzji ma też znaczenie dla redakcji...
Taka byle jakość i przyzwolenie na to z góry powoduje u mnie niechęć do testowanych kosmetyków i ich marek.
A jeśli nie macie zamiaru zmieniać zasad, to przynajmniej nie mydlcie oczu, że należy pisać dużo rzeczowych recenzji, bo to nie ma najmniejszego znaczenia. Pozwalając na takie coś, nie dajecie powodów dla poprawiania jakości i pracowania nad swoimi recenzjami. Przy okazji zrażając osoby, którym faktycznie zależy.

Podpisuję się pod tym obiema rękami.

Ja sama straciłam zaufanie do większości testów - i nie chodzi nawet o to, że ostatnimi czasy dostaję się do raptem kilku lub wcale - ale jak mam kupić jakiś kosmetyk, skoro nie można odnaleźć niczego sensownego w gąszczu recenzji zawierających po 2-3 zdania i nie wnoszących kompletnie nic? Przecież redakcji powinno zależeć na jakości, a nie tylko na ilości! Ja przyznam, że coraz mniej mi się chce cokolwiek tutaj robić - jest mi po ludzku przykro, że ja się staram, dwoję się i troję, w trakcie uzytkowania produktu skrobię notatki (tak, naprawdę, mam specjalny plik na takowe zapiski!), potem piszę, poświęcam czas, a co z tego, skoro moja recenzja zniknie, zalana falą byleczego, bylebyło?

Mam swoje grono ulubionych dziewczyn, które uwielbiam i ich recenzje czytam niczym dobrą książkę - przy okazji często świetnie się bawiąc, bo mają lekkie pióro (klawiaturę? ). Ale większość z nich nie dostaje się wcale do testów albo raz na ruski rok.
Sporo wizażanek dostaje się niemal do każdego testu, co zresztą bywa komiczne, bo jak można ocenić działanie dwóch kremów na dzień w przeciągu dwóch tygodni? Takich przykładów można mnożyć bez liku.


Tak, jak napisała Krowa1989 - żadna z nas nie oczekuje profitów, poklasku czy innych takich. Jesteśmy tu, bo to kochamy i działamy z sercem - ale sam fakt usuwania kont przez starsze stażem wizażanki powinien dać redakcji do myślenia.

Ja muszę poważnie przemyśleć, co dalej z moją działalnością tutaj, bo zwyczajnie czuję się urażona tym, jak my, te którym się naprawdę chce, jesteśmy tutaj traktowane. Przykre, cholernie przykre, Wizażu...
MissYou00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 19:08   #69
maladaga
Recenzentka Miesiąca - Luty 2018
 
Avatar maladaga
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zdolny Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

I to jest właśnie sedno sprawy : grono osób które pisze z potrzeby serca , nie dla poklasku praktycznie nic nie testuje. Zazwyczaj testują osoby dla których wygrany kosmetyk to taki typowy profit : zainteresowanie produktem kończy się w momencie otwarcia paczki , no tam ewentualnie jeszcze szybko trzeba skrobnąć recenzję puki kurier jeszcze na schodach , bo po co przecież czekać do regulaminowej ankiety.


I faktycznie jest dużo kont w których recenzowane są tylko kosmetyki z testów. Chociaż w większości przypadków recenzję to za duże słowo. Parę zdań na zasadzie fajne- tanie-ładnie pachnie - kup. . Zazwyczaj wygląda to tak : ja mam - u mnie lipa - ja nie mam - jak one to robią że mają - może trzeba złamać algorytm itd itp... A dostać kosmetyk to jest nic. Opisać go z sercem - to jest sztuka


I ja solidarnie z dziewczynkami - kupuje produkt który był testowany na wizażu tylko wtedy gdy dostanie go któraś z dziewczynek które czytam I pewnie jest nas o wiele więcej
__________________
małe-wredne-kochane//zaraszlakmnietrafi

Edytowane przez maladaga
Czas edycji: 2019-02-08 o 16:58 Powód: literówka
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 159 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
maladaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-27, 15:44   #70
joasiakotek41
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2019
 
Avatar joasiakotek41
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 17
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Na jednym z portali spotkałam się z sytuacją, kiedy pewna osoba próbowała sprzedać/ wymienić na bony do sklepów krem Vichy, który był ostatnio do zdobycia w jednej z akcji testerskich. Oczywiście, o nic nie oskarżam, ale dziwnym zbiegiem okoliczności, oferta sprzedaży bądź wymiany na bony pojawiła się w styczniu ( i to trzykrotnie!) , kiedy 400 sztuk kremów od Vichy trafiło w ręce Wizażanek. Jeżeli moderacja poda adres , gdzie mogę to zgłosić, to chętnie napiszę więcej szczegółów na maila.



Jeżeli ta osoba faktycznie dostała ten krem od Wizażu, to nawet nie wiem, jak to skomentować... W sumie to nie dziwię się już, że na przykład Lancome chętnie rozdaje do testów tylko próbki....
__________________
Uwielbiam koty i buty na obcasie
joasiakotek41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-27, 19:26   #71
MissYou00
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2020, Styczeń 2018
 
Avatar MissYou00
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Po Drugiej Stronie Lustra
Wiadomości: 209
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Cytat:
Napisane przez joasiakotek41 Pokaż wiadomość
Na jednym z portali spotkałam się z sytuacją, kiedy pewna osoba próbowała sprzedać/ wymienić na bony do sklepów krem Vichy, który był ostatnio do zdobycia w jednej z akcji testerskich. Oczywiście, o nic nie oskarżam, ale dziwnym zbiegiem okoliczności, oferta sprzedaży bądź wymiany na bony pojawiła się w styczniu ( i to trzykrotnie!) , kiedy 400 sztuk kremów od Vichy trafiło w ręce Wizażanek. Jeżeli moderacja poda adres , gdzie mogę to zgłosić, to chętnie napiszę więcej szczegółów na maila.



Jeżeli ta osoba faktycznie dostała ten krem od Wizażu, to nawet nie wiem, jak to skomentować... W sumie to nie dziwię się już, że na przykład Lancome chętnie rozdaje do testów tylko próbki....

Joasiu, ja również to zaobserwowałam, ba - ja to zgłosiłam moderacji! I choć rozumiem, że w pewnym stopniu jest to nieuniknione (bo aby móc kogoś ukarać, to trzeba by udowodnić, iż sprzedawany produkt pochodzi z Wizażu właśnie), to jednak ja podałam dane jednej z tych kobiet, a mimo to, dostała ona do testowania odżywkę Elseve.

Sądziłam, że karą będzie brak testowań, ale z tego, co widzę, to chyba bezcelowe jest zgłaszanie tego typu sytuacji 'górze', skoro i tak później tego typu osoby nadal biorą udział w testowaniu kosmetyków.


Ja ze swej strony przestaję zgłaszać cokolwiek, bo w moim odczuciu nie ma to większego sensu. Po co mam się wysilać i zgłaszać nieprawidłowości lub oszustwa, skoro i tak nikt nie zwraca na to uwagi?
MissYou00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-27, 21:04   #72
joasiakotek41
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2019
 
Avatar joasiakotek41
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 17
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Dziś po raz kolejny znalazłam ogłoszenie osoby, o której wspominałam. Z pewnych powodów (o których nie chcę pisać publicznie) mam podejrzenie, że krem może pochodzić z Wizażu, choć jak słusznie zauważyła MissYou- trzeba to komuś udowodnić.


Dla mnie to niepojęte- dostać za darmoszkę fajny i nietani kosmetyk i zamiast podziękować i używać, mieć pomysły, by go "przehandlować"...



Najsmutniejsze jest to, że tego typu zagrania uderzają we wszystkie Wizażanki, również te, które uczciwie i rzetelnie testują otrzymany kosmetyk. Jak wspominałam- Lancome poprzestaje na rozdawaniu próbek, nie zdziwię się , jeżeli w ślady Lancome pójdą inni producenci...
__________________
Uwielbiam koty i buty na obcasie
joasiakotek41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-08, 13:15   #73
maladaga
Recenzentka Miesiąca - Luty 2018
 
Avatar maladaga
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zdolny Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Wyniki testu L'oreal najpierw wprawiły mnie w zdumienie , a teraz po prostu jest mi przykro. Tak wiem , to tylko kosmetyki które mogę sobie kupić sama , ale chodzi mi o zwykłą uczciwość , czuje się ( i nie tylko ja patrząc jaka jest burza na Insta i na innych portalach w których na forum dyskutuje się o testach ) zrobiona w przysłowiową gruchę. Miało być 600 testerek - czyli na mój rozum 600 różnych osób... A tu się okazało , że są osoby które dostały po 2 lub 3 zestawy , to jest absurd. Po prostu. Może i do testów dostaje się przez losowanie ale ktoś nad tym na pewno czuwa. Wiele dziewczyn czuje się pokrzywdzone - ja też. To nie jest żadna zazdrość. Po prostu mi przykro , nie dlatego , że nie wygrałam , bo mogę sobie wszystkie to produkty kupić sama , ale 600 testerek to dla mnie 600 testerek i tyle.


Są osoby które testują naprawdę dużo mimo , że nie ma testera optymalnego , aż dziw , że jednej osobie pasuje dosłownie wszystko co do testów jest dostępne. Nie dziwie się żadnym krytycznym głosom


Jaki sens ma aktywność i szczerość ? Jaki sens pisania recenzji ? Jaki sens testów ? Przecież większość z nas jest zniesmaczona i zniechęcona do kupna tych produktów przez takie akcje , i testy osiągają odwrotny skutek.


Warto dyskutować dlatego się wypowiadam. To naprawdę przykra sytuacja
__________________
małe-wredne-kochane//zaraszlakmnietrafi
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 159 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
maladaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-08, 13:20   #74
milena91rz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1
Problem testowania

Witam niw wiem dlaczego ale nie moge zalapac sie do zadnego testowania a zglaszam sie prawie do kazdego. O co chodzi?
milena91rz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-08, 13:29   #75
MissYou00
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2020, Styczeń 2018
 
Avatar MissYou00
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Po Drugiej Stronie Lustra
Wiadomości: 209
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Ja również się wypowiem w tej sprawie. Drogi Wizażu, na pewno widzisz, jaka afera rozpętała się przy okazji testu L'Oreal - to nie pierwsza taka sytuacja, gdzie testerek jest mniej, niż było zakładane. Gdzie jedna osoba testuje wszystko. Mimo to, udajecie, że nic się nie stało, omijacie nasze posty, nasze prośby, nie odpowiadacie - po prostu, mówiąc kolokwialnie, totalna olewka z Waszej strony, choć i to za słabo powiedziane.


Powtórzę za maladaga- tu nie chodzi o zazdrość lub inne niskie emocje. To kosmetyki. Rzecz nabyta, którą każda z nas może zakupić bez większych problemów. Niestety, tutaj chodzi o traktowanie nas, użytkowniczek - mam wrażenie, że zapominacie, że to my tworzymy ten portal. My wkładamy w niego swoje serce, my poświęcamy czas, my staramy się, by katalog stale się zwiększał i by inne kobiety miały ułatwiony wybór, szukając kosmetyku idealnego.



Wy za to stworzyliście iluzję - iluzję, że jesteśmy dla Was ważne, że cokolwiek znaczymy. Stworzyliście Klub Recenzentki - super. Każda z nas może się do niego przyłączyć i każda z nas powinna mieć - teoretycznie- takie same szanse na testowanie nowości.

W praktyce wygląda to tak, że wykluczacie z testów nie tylko te użytkowniczki, które nie zdążą na czas z ankietą wynikową, ale również i te, które nie boją się mówić otwarcie, jak to wszystko wygląda w rzeczywistości. Że do testów wybierane są te same osoby. Że do testów wybieracie osoby, które nie mają absolutnie żadnej aktywności, poza tą, którą uzyskują pisząc recenzje po testach - i testują znaczną większość. Że do testów wybiera komputer? bot? program? specjalnie zatrudniony człowiek? I że często do testów kilku produktów/zestawów w jednym rzucie dostają się te same osoby.


Mam poczucie niesprawiedliwości i nie ja jedna - ale to sami widzicie, czytając Instagram czy inne fora. Ja wiem, że Wy wiecie. A nie odpowiadając na nasze zarzuty, tylko potwierdzacie to, co my Wam zarzuciłyśmy. Nie traktujecie nas poważnie, a jak pionki i maszynki do robienia pieniędzy - bo każdy, kto ma odrobinę pojęcia, wie, że wyświetlenia, reklamy, recenzje itd to narzędzia do zarabiania.
Jest mi cholernie przykro. Jest nas więcej - nas, oddanych i lojalnych, które dbają o ten portal - a gdyby nie my, starsze stażem Wizażanki, to już dawno nikt by tutaj nie zaglądał. Stawiacie na bylejakość, nie usuwacie recenzji napisanych 'na kolanie' tylko dlatego, iż wynika ona z testowania. Wybiórcze działanie, nieprawdaż?


Zastanówcie się i to poważnie, bo to jest po prostu oszukiwanie, opluwanie i kopanie nas, wizażanek - tych z pasją i oddaniem.
MissYou00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-08, 13:43   #76
rosiecka
Recenzentka Miesiąca - Marzec 2021 , Listopad 2018
 
Avatar rosiecka
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 17
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Jestem w szoku, bo do tej pory broniłam Was w każdym możliwym miejscu, w którym Was obrażano - i twierdzono, że testy są ustawione . Teraz sama zaczynam wątpić w uczciwość podczas wyboru testerek - przepraszam, ale piszę szczerze to, co czuję. Jak to możliwe, że poszukiwaliście 600 różnych osób do testu L'Oreala, tymczasem są osoby które otrzymały po 2-3 zestawy? Proszę jedynie o odpowiedź: jak?

Mieliście szansę docenić tyle wspaniałych, piszących z pasją kobietek - i pojawiłoby się wiele fantastycznych recenzji! Wszystkie recenzentki miesiąca to świetne dziewczyny, z ogromnym talentem do pisania i wierzę, że ich odpowiedzi w ankietach były równie fantastyczne. Widzę jednak, że nie dostały się do testów. Jakie kryteria obrano podczas wyboru testerek do testu L'Oreala? Jestem ich bardzo ciekawa.

Tymczasem wcale nie zdziwię się, jeżeli pojawią kolejne, bezwartościowe, dwu zdaniowe recenzje w stylu:
"Bardzo fajny kosmetyk, przypadł mi do gustu. Bardzo polecam ten kosmetyk. Bo jest bardzo fajny"

Nie jestem zazdrosna, nie zależy mi na kosmetykach - mogę je kupić sobie sama, może w odstępie paru tygodni (nie wszystkie na raz, wiadomo), ale jest to dla mnie możliwe. Nie rozumiem jedynie, w jaki sposób są dobierane osoby do testów kolorówki? I czy naprawdę zależy Wam na tak bezwartościowych, bezużytecznych recenzjach? Liczy się ilość, a nie jakość?

Przykro mi.
rosiecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-08, 14:45   #77
MissYou00
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2020, Styczeń 2018
 
Avatar MissYou00
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Po Drugiej Stronie Lustra
Wiadomości: 209
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Dziewczyny, na Instagramie jest odpowiedź, iż do testów wybiera community manager i to on decyduje o tym, kto przetestuje dany produkt. Liczy się również aktywność oraz ''wiarygodność odpowiedzi w ankiecie'' - cokolwiek to znaczy.


Przyznam, że to w moim mniemaniu jeszcze bardziej pogrąża sytuację i raczej stawia w niekorzystnym świetle osobę, która tego wyboru dokonuje - bo nadal nie wiadomo, na jakiej podstawie jedna testująca otrzymuje wszystkie produkty.



Brak słów
MissYou00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-08, 15:02   #78
maladaga
Recenzentka Miesiąca - Luty 2018
 
Avatar maladaga
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zdolny Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Oczywiście , że tak. Masz rację. Poza tym centrum dowodzenia że tak powiem powinno być tu a nie na Insta bo tu jest forum. Nie powinno dojść do sytuacji gdzie jedna osoba dostaje 3 zestawy. Po prostu nie i tyle bo to nie jest uczciwe. Było napisane zostań recenzentką wybranego zestawu. A nie przetestuj dwa albo trzy jak ci się uda. Zgodzę się z tym , że nowe wizażanki też powinny testować ale niech będzie sprawiedliwość np cześć nowych i cześć aktywnych. Co do tej aktywności to nie wiem jak ją rozumieć. Spędzam na kwc dużo czasu ale o istnieniu pewnych wizażanek dowiaduje się w momencie gdy piszą opinie po testach a czasem piszą tylko wtedy gdy coś dostaną. Dla mnie to nie jest aktywność. To była dyplomatyczna odpowiedź byśmy dały sobie po prostu spokój .
__________________
małe-wredne-kochane//zaraszlakmnietrafi
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 159 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
maladaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-08, 17:56   #79
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Dziewczyny, dzięki za wszystkie uwagi w tym temacie. Spróbuję jeszcze wyjaśnić kwestie, które wymagają takiego wyjaśnienia. Jeśli chodzi o testowanie 3w1 to rzeczywiście hasło szukamy 600 testerek mogło być mylące i wprowadzać w błąd. W praktyce były 3 ankiety, 3 harmonogramy, stąd możliwość testowania przez 1 osobę nawet 3 produktow. W imieniu całego zespołu przepraszam za ten niefortunny zabieg, wzięliśmy sobie do serca uwagi i rozumiemy je w pełni - obiecujemy poprawę

Druga kwestia to wybór osób do testów. Gdyby to bot wybierał, sprawa byłaby prosta: wrzucamy kryteria, uruchamiamy maszynkę i mamy wynik. Jednak wybiera żywa osoba, która pod uwagę musi wziąć nie tylko kryteria narzucone przez rodzaj produktu, nie tylko aktywność i to czy nie mamy do czynienia z userem, który nie wywiązał się np z kilku ankiet wynikowych itp, ale jeszcze indywidualne zapytania i prośby różnych grup. Nowe użytkowniczki piszą, żeby dać im szansę i nie wybierać tylko tych z masą recenzji. Doświadczone recenzentki piszące wypracowane długie recenzje piszą, żeby nie wybierać tylko tych piszących krótkie. Te z kolei krzycza: piszemy krótkie ale przekazujemy wszystko co istotne. Oczywiście uproscilam nieco te przykłady, ale wiecie na pewno o co chodzi.



Padło tu z Waszej strony naprawdę sporo bardzo cennych uwag i wszystkie traktujemy serio i znaleźć rozwiązanie, które w znacznym stopniu zaspokoi potrzeby wszystkich. Byłoby super, gdybyście zgodziły się nam pomóc i gdybym mogła z wami skonsultować te uwagi i rozwiązania. Konkretny, namacalny i realny głos recenzentek z KR jest ultrawazny. Co Wy na to? Mogę odezwać się do was w tej sprawie po weekendzie?
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-08, 18:04   #80
maladaga
Recenzentka Miesiąca - Luty 2018
 
Avatar maladaga
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zdolny Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Oczywiście chętnie pomogę , reszta dziewczyn pewnie też
__________________
małe-wredne-kochane//zaraszlakmnietrafi
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 159 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
maladaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-08, 18:39   #81
MissYou00
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2020, Styczeń 2018
 
Avatar MissYou00
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Po Drugiej Stronie Lustra
Wiadomości: 209
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Ja również pomogę, jeśli cokolwiek to wniesie, to jestem jak najbardziej za!
MissYou00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-09, 14:43   #82
joasiakotek41
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2019
 
Avatar joasiakotek41
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 17
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

To może i ja dorzucę coś od siebie.
W ostatnim teście L"Oreal był zapis "sama wybierz zestaw, który chcesz przetestować"- dlatego, podobnie jak inne piszące tutaj dziewczyny uznałam, że można wybrać sobie tylko jeden zestaw. Latem ubiegłego roku zgłaszanie się do testów kolorówki L Oreal odbywało się w czterech etapach, więc niejasnych sytuacji nie było.


Podobno dziewczyny, które spóźniają się z wypełnieniem ankiety wynikowej, są wykluczane z testów. Ok, ktoś zgłaszając się do testów, ma obowiązek zapoznać się z harmonogramem akcji i pilnować terminów. Myślę jednak, że spóźnienie się z ankietą (na skutek gapiostwa albo na przykład jakiejś sytuacji losowej) to "przewinienie" zupełnie innej wagi niż ewidentne oszustwo, czyli próba sprzedaży kosmetyku otrzymanego do testowania. Ten temat był tutaj już poruszany i ma rację MissYou pisząc, że trzeba to najpierw komuś udowodnić, że chodzi o kosmetyk otrzymany do testów. Jest forum - i łatwo je znaleźć w sieci- na którym udostępniane są praktycznie wszystkie konkursy odbywające się w Polsce. Są tam więc udostępniane zarówno konkursy konsumenckie, konkursy np na blogach jak i testowania kosmetyków na Wizażu oraz innych kobiecych portalach. Na tymże forum jest również specjalny wątek, w którym można wystawić na sprzedaż/wymianę nagrody, jakie wygrało się w jakimś konkursie. Osobiście nigdy nie sprzedałam żadnego kosmetyku wygranego w konkursie konsumenckim (zawsze znajdował się ktoś, komu mogłam po prostu podarować kosmetyk, który mi nie był przydatny) , ale rozumiem , że ktoś może chcieć sprzedać/wymienić rzecz, którą wygrał, a której nie potrzebuje. Czym innym jest jednak sprzedaż nagrody wygranej w konkursie konsumenckim a czym innym sprzedaż produktu, który otrzymało się na określonych warunkach do przetestowania. To ostatnie jest zwykłym oszustwem i brzydko mówiąc- zwykłym świństwem. Tymczasem na tymże forum dla konkursowiczów, w wątku "wygrane na wymianę/sprzedaż" pojawiają się czasem również kosmetyki, które były rozdawane do testów , dziwnym trafem kilka dni po tym, jak dany produkt był wysyłany do testerek.Rodzi to więc poważne podejrzenie, że ktoś próbuje "przehandlować" kosmetyk otrzymany do testu. Uważam, że w takich przypadkach karą powinno być "dożywotnie" wykluczenie z testów, a nawet i ban stały. Tymczasem- jak pisała MissYou - takie osoby są podobno znowu wybierane do testów. Strasznie przykre to jest...Żadna z nas- aktywnych Wizażanek- nie pisze recenzji na tym portalu z myślą o jakichś profitach. Owszem, miło jest załapać się do testu, miło jest zostać recenzentką miesiąca, ale jesteśmy tutaj, bo nam zależy...
Jest grupa dziewczyn, których prace uwielbiam czytać. Zdziwiło mnie, że niektóre z nich praktycznie w ogóle nie testują. Jedna z moich ulubionych Recenzentek- pisząca naprawdę świetne , chwalone nie tylko przeze mnie, ale i przez wiele innych osób recenzje, ostatni raz testowała zdaje się jesienią 2017 roku. A ktoś inny próbuje sprzedać produkt otrzymany do testów i mimo to ponoć nadal jest wybierany...

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Odnośnie testowań jeszcze słów parę.


Sama osobiście zgłaszam się tylko do niektórych testowań- wybieram te produkty, których konsumentką mogę być również w przyszłości, a więc kremy dostosowane do mojego wieku, cery, kosmetyki dostosowane do moich włosów. Mówiąc kolokwialnie, "nie pcham się" do akcji testerskich, jeżeli wiem, że danego produktu i tak raczej nie kupię w przyszłości, a więc silnie kryjących podkładów, produktów do stylizacji włosów (których używam bardzo rzadko) itp.Uważam bowiem, że takie zachowanie jest niczym innym jak niepotrzebnym robieniem tłoku, skoro danego produktu raczej i tak nie kupię i nie będę używać w przyszłości. Tymczasem na niektórych forach można wyczytać, że są dziewczyny, które zgłaszają się dosłownie do wszystkiego jak leci, można przeczytać wpisy w stylu "chciałabym dostać się do testowania czegokolwiek", "mam nadzieję, że w końcu uda się mi coś dostać". Wygląda to tak, jakby niektóre osoby chciały testować dla samego testowania, poczuć się lepiej, bo ktoś dał im coś za darmo. Potem są zabawne sytuacje, gdy na przykład kremy dla kobiet 40 plus testują młodziutkie dziewczyny. Niby w ankietach przy zgłaszaniu się do testów tego typu jest pytanie o wiek, ale jak widać, nie do końca się to sprawdza...Ja osobiście chciałabym, żeby recenzentki otrzymujące produkt do testów opisywały swoje wrażenia z używania kosmetyku, który rzeczywiście był dobrany do ich wieku, skóry, rodzaju włosów itp- bo tylko takie recenzje mogą być przydatne przy podejmowaniu decyzji o zakupie.
__________________
Uwielbiam koty i buty na obcasie
joasiakotek41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-09, 18:23   #83
intermanka
Recenzentka Miesiąca - Luty 2020
 
Avatar intermanka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 127
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Kochany Wizażu, jestem z Wami wiele lat, zanim jeszcze Klub Recenzentki w ogóle powstał. Staram się pisać rzetelnie, do recenzji dodawać też zdjęcia produktów, swatche. Przez te lata uzbierało mi się prawie 230 recenzji, dodane produkty, looki, piszę też na wizażowym blogu, forum itd. Robię to bo kocham to miejsce. Podkreślacie,że bardzo ważny jest dla Was nasz wkład, że to doceniacie. Do testów nie zgłaszam się często, tylko kiedy chcę coś na prawdę przetestować. Do testu Loreala zgłosiłam się uczciwie tylko do pierwszego, jednego zestawu. Nie dostałam się - tak jak i do poprzedniego testu Syossa i do następnego testu Nyxa - to były jedyne testy do których od kilku miesięcy się zgłosiłam. Ok nie mam pretensji - widocznie było kilkaset dziewczyn lepszych, bardziej aktywnych, lepiej piszących. Ale jak ja mam się czuć kiedy wchodzę na net a tam dziewczyny dostały po 2-3 zestawy? Na prawdę uważacie,że to sprawiedliwe? Nawet co po niektóre z tych dziewczyn uważają,że nie. To samo w kwestii tego,że jedne dziewczyny dostają się do każdego testu, a inne do żadnego, mało tego widziałam na jednym forum dziewczynę, która chwaliła się że na pytanie - dlaczego chcesz testować? odpowiedziała: "bo mi się szampon kończy a mam w tym miesiącu sporo wydatków i byście mogli przesłać coś za darmo" i się dostała. To też jest sprawiedliwe? Mnie nie chodzi o te kosmetyki, ja sobie bez nich poradzę choć nie powiem bo miło dostać coś w dowodzie uznania za pracę jaką się wkłada. Chodzi o samo traktowanie bo gdybyście wybrali 600 dziewczyn po jednym zestawie na każdą to nie byłoby tematu ale dając jednej dziewczynie trzy zestawy a innej nic to ze sprawiedliwością wspólnego nie ma nic. Jest mi zwyczajnie przykro...
__________________
Zapraszam:

https://www.instagram.com/dankakosmetycznie/
intermanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-09, 19:21   #84
MissYou00
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2020, Styczeń 2018
 
Avatar MissYou00
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Po Drugiej Stronie Lustra
Wiadomości: 209
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Cytat:
Napisane przez intermanka Pokaż wiadomość
Kochany Wizażu, jestem z Wami wiele lat, zanim jeszcze Klub Recenzentki w ogóle powstał. Staram się pisać rzetelnie, do recenzji dodawać też zdjęcia produktów, swatche. Przez te lata uzbierało mi się prawie 230 recenzji, dodane produkty, looki, piszę też na wizażowym blogu, forum itd. Robię to bo kocham to miejsce. Podkreślacie,że bardzo ważny jest dla Was nasz wkład, że to doceniacie. Do testów nie zgłaszam się często, tylko kiedy chcę coś na prawdę przetestować. Do testu Loreala zgłosiłam się uczciwie tylko do pierwszego, jednego zestawu. Nie dostałam się - tak jak i do poprzedniego testu Syossa i do następnego testu Nyxa - to były jedyne testy do których od kilku miesięcy się zgłosiłam. Ok nie mam pretensji - widocznie było kilkaset dziewczyn lepszych, bardziej aktywnych, lepiej piszących. Ale jak ja mam się czuć kiedy wchodzę na net a tam dziewczyny dostały po 2-3 zestawy? Na prawdę uważacie,że to sprawiedliwe? Nawet co po niektóre z tych dziewczyn uważają,że nie. To samo w kwestii tego,że jedne dziewczyny dostają się do każdego testu, a inne do żadnego, mało tego widziałam na jednym forum dziewczynę, która chwaliła się że na pytanie - dlaczego chcesz testować? odpowiedziała: "bo mi się szampon kończy a mam w tym miesiącu sporo wydatków i byście mogli przesłać coś za darmo" i się dostała. To też jest sprawiedliwe? Mnie nie chodzi o te kosmetyki, ja sobie bez nich poradzę choć nie powiem bo miło dostać coś w dowodzie uznania za pracę jaką się wkłada. Chodzi o samo traktowanie bo gdybyście wybrali 600 dziewczyn po jednym zestawie na każdą to nie byłoby tematu ale dając jednej dziewczynie trzy zestawy a innej nic to ze sprawiedliwością wspólnego nie ma nic. Jest mi zwyczajnie przykro...



Bardzo proszę, jeśli przytaczasz moje wypowiedzi, to niech one nie będą wyrwane z kontekstu...
To ja napisałam o tym, by pokazać, że wcale nie liczy się pisanie szczere i dopracowane - tak, napisałam tak raz i byłam wielce zaskoczona, gdy produkty dostałam i specjalnie to przywołałam, na dowód tego, iż wcale ''wiarygodne i szczere odpowiedzi'' nie są zaliczane ani doceniane. Nawet na Instagramie dziewczyny przyznały, że potrafiły napisać jedno zdanie i dostawały produkt, co doskonale oddaje to, jak naprawdę traktowane są nasze zgłoszenia - bo przecież redakcja wcale nie musiała nagradzać takich odpowiedzi, a jednak to zrobili, co sprawia, że cała otoczka aktywności i wiarygodności leci na łeb, na szyję

Była to wypowiedź ironiczna, nie zaś ''chwalenie się'' i nie ja jedna to przyznałam, tak więc proszę, by nie było to przytaczane tutaj w ten sposób - tym bardziej, że wiele z nas napisało podobnie w pytaniu otwartym, by sprawdzić, ile warta jest rzeczywista praca i trud włożony w zgłoszenie - nie rozumiem jednak, dlaczego przytoczyłaś akurat mój przykład, zwłaszcza, że było ich o wiele więcej



Natomiast zgadzam się z Tobą co do tego, iż mega niesprawiedliwe jest to, że jedna osoba dostaje wszystkie produkty do testowania lub że wybierane są te same osoby, nie dając szansy innym - to działa w obie strony, my z dłuższym stażem i aktywne też chcemy być doceniane za ogrom pracy i pasję, co nie znaczy, że nowe osoby powinny być pomijane - po prostu trzeba znaleźć złoty środek, by nikt nie został pokrzywdzony, by nikt nie czuł się omijany czy ignorowany.
Ja również nie dostałam się do testu NYX, nie dostałam się do testu Syoss, nie dostałam się do L'Oreal i do wielu, wielu innych (prawdę mówiąc, ostatnie testowanie to Wella Shockwaves, a więc...dawno )- choć starałam się przy wypełnianiu ankiety, uzasadniłam swoje stanowisko w naprawdę fajny sposób, a jednak wyszło, jak wyszło.
Jestem tutaj od niemal 6 lat, mam sporo recenzji, produktów, sporo pochwał i obserwatorek. Dawniej wkładałam całe swoje serce w wizażowanie, spędzałam tutaj sporo czasu, ale obecnie, gdy stawia się na ilość, a nie na jakość, to po prostu chce mi się coraz mniej.
I myślę, że nie tylko mnie.

Edytowane przez MissYou00
Czas edycji: 2019-02-09 o 20:19 Powód: literowka
MissYou00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-09, 20:15   #85
intermanka
Recenzentka Miesiąca - Luty 2020
 
Avatar intermanka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 127
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Cytat:
Napisane przez MissYou00 Pokaż wiadomość
Bardzo proszę, jeśli przytaczasz moje wypowiedzi, to niech one nie będą wyrwane z kontekstu.
To ja napisałam o tym, by pokazać, że wcale nie liczy się pisanie szczere i dopracowane - tak, napisałam tak raz i byłam wielce zaskoczona, gdy produkty dostałam i specjalnie to przywołałam, na dowód tego, iż wcale ''wiarygodne i szczere odpowiedzi'' nie są zaliczane ani doceniane. Nawet na Instagramie dziewczyny przyznały, że potrafiły napisać jedno zdanie i dostawały produkt, co doskonale oddaje to, jak naprawdę traktowane są nasze zgłoszenia.

Była to wypowiedź ironiczna, nie zaś ''chwalenie się'', jak napisałaś i nie ja jedna to przyznałam, tak więc proszę, by nie było to wykorzystywane w ten sposób - tym bardziej, że wiele z nas napisało podobnie w pytaniu otwartym, by sprawdzić, ile warta jest rzeczywista praca i trud włożony w zgłoszenie - nie rozumiem jednak, dlaczego przytoczyłaś akurat mój przykład, tym bardziej, że było ich o wiele więcej.



Natomiast zgadzam się co do tego, iż mega niesprawiedliwe jest to, że jedna osoba dostaje wszystkie produkty do testowania.

Ja również nie dostałam się do testu NYX, nie dostałam się do testu Syoss, nie dostałam się do L'Oreal - choć starałam się przy wypełnianiu ankiety, uzasadniłam swoje stanowisko w naprawdę fajny sposób, a jednak wyszło, jak wyszło.
Jestem tutaj od niemal 6 lat, mam sporo recenzji, produktów, sporo pochwał i obserwatorek. Dawniej wkładałam całe swoje serce w wizażowanie, spędzałam tutaj sporo czasu, ale obecnie, gdy stawia się na ilość, a nie na jakość, to po prostu chce mi się coraz mniej.
I myślę, że nie tylko mnie.

Nie wiem czy przytoczone zdanie jest Twoje, spotkałam się z podobnymi przykładami kilkukrotnie, sama zresztą przyznajesz,że nie tylko Ty o tym pisałaś. Kontekst mojej wypowiedzi jest taki sam jak Twojej - "napisałam o tym, by pokazać, że wcale nie liczy się pisanie szczere i dopracowane". Jeśli Cię to uraziło to nie taki był mój cel, wybacz.
__________________
Zapraszam:

https://www.instagram.com/dankakosmetycznie/

Edytowane przez intermanka
Czas edycji: 2019-02-09 o 20:19
intermanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-09, 20:18   #86
rosiecka
Recenzentka Miesiąca - Marzec 2021 , Listopad 2018
 
Avatar rosiecka
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 17
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Dziękuję bardzo administracji serwisu oraz innym Wizażankom za zabranie głosu w kwestii akcji L'Oreala. Ja również bardzo żałuję, że wyszło jak wyszło - trochę niefortunnie, trochę niemiło, nerwowo. Oczywiście chętnie pomogę, jeżeli tylko mogę, bo naprawdę bardzo lubię tu być . Pisanie o kosmetykach to dla mnie ogromna frajda. Wierzę, że przebieg kolejnych akcji będzie nienaganny i każda z długo oczekujących osób w końcu otrzyma upragnioną paczkę do testów .
rosiecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-09, 20:46   #87
joasiakotek41
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2019
 
Avatar joasiakotek41
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 17
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

MIssYou, wiem, o jakie forum chodzi, czytałam Twoją wypowiedź i oczywiście zrozumiałam, w jakim kontekście to pisałaś. Na tymże forum dziewczyna chwaliła się , że dostała trzy zestawy L Oreal. Zapytana, czy jest aktywna na Wizażu , odpisała, że nie, nie udziela się, jedynie wypełnia ankiety i pisze recenzje z testów i jak sama przyznaje, była wybierana do wielu testowań .



Sama, podobnie jak inne dziewczyny piszące tutaj, wybrałam tylko jeden zestaw, bo zrozumiałam, że skoro jest napisane "szukamy 600 testerek", "sama wybierz zestaw, który chcesz przetestować", to można zgłosić się tylko raz. Nie wiem jeszcze, czy się dostałam- na liście testerek w zestawie nr 1, który wybrałam jest osoba z moimi inicjałami, ale mieszkam w końcu w dużym mieście i miałam już sytuację, że szczęśliwą testerką okazała się inna osoba, a nie ja. Tak więc po niedzieli okaże się, czy tusz i korektor powędrował do mnie, czy też do innej Joanny


Jak najbardziej potrafię natomiast zrozumieć rozgoryczenie osób aktywnych na Wizażu, które nie dostały nic, zwłaszcza w sytuacji, gdy dziewczyna, o której pisałam na wstępie, chwali się 3 zestawami i jak sama przyznaje, w ogóle się tutaj nie udziela, a testuje bardzo często...

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez rosiecka Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo administracji serwisu oraz innym Wizażankom za zabranie głosu w kwestii akcji L'Oreala. Ja również bardzo żałuję, że wyszło jak wyszło - trochę niefortunnie, trochę niemiło, nerwowo. Oczywiście chętnie pomogę, jeżeli tylko mogę, bo naprawdę bardzo lubię tu być . Pisanie o kosmetykach to dla mnie ogromna frajda. Wierzę, że przebieg kolejnych akcji będzie nienaganny i każda z długo oczekujących osób w końcu otrzyma upragnioną paczkę do testów .



Ja również chętnie pomogę, bo również polubiłam to miejsce.
__________________
Uwielbiam koty i buty na obcasie
joasiakotek41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 14:03   #88
Krowa1989
Raczkowanie
 
Avatar Krowa1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 153
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Myślę, że już wszystko zostało powiedziane, więc tylko dodam, że jeśli moja opinia będzie miała znaczenie, to również z przyjemnością pomogę.

A co do testowania przez nowe użytkowniczki, to z pewnością nie chodzi nam o to, aby stworzyć jakąś klikę. Jasne, niechaj testują także nowe użytkowniczki, może zachęci je to do współtworzenia Wizażu, ale nagminnym jest to, że są osoby, które nie mają żadnych innych recenzji poza tymi testowymi. Wypadałoby, żeby nawet te nowe po czasie czymś się wykazały.
Nie każdy musi pisać elaboratów, można zwięźle ująć swoje myśli, ale jest mnóstwo recenzji, w których nie ma nic rzeczowego i dla mnie takie podejście nie ma usprawiedliwienia...
Krowa1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 15:56   #89
MissYou00
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2020, Styczeń 2018
 
Avatar MissYou00
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Po Drugiej Stronie Lustra
Wiadomości: 209
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

I właśnie zaczęło się to, czego się obawiałam: sprzedaż testowanych produktów. Na OLX znalazłam ogłoszenia dot.sprzedaży tuszu do brwi i eyelinera L'Oreal, kremów i ampułek L'Oreal oraz tuszu Rimmel.


Moim zdaniem, pierwszą zasadą, jaka powinna zostać wprowadzona, to do ankiety wynikowej powinny być obowiązkowo dodawane zdjęcia testowanego, otwartego i w widoczny sposób używanego produktu. I powinno to być zrobione w taki sposób, by bez dodania zdjęcia ankieta nie została zaakceptowana.

To jest mega nieuczciwe, zresztą, mówiąc wprost, to oszustwo i szczyt bezczelności.



Wkleiłabym linki, jednak jedna z dziewcząt po wiadomości prywatnej na OLX od razu usunęła ogłoszenia(ta od L'Oreal) - niemniej jednak, pani pochodzi z Łańcuta, zaś moderacja może sama sprawdzić, kto jest tak nieuczciwy.

Edytowane przez MissYou00
Czas edycji: 2019-02-11 o 15:57 Powód: edycja
MissYou00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-12, 09:11   #90
joasiakotek41
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2019
 
Avatar joasiakotek41
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 17
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Chciałabym dorzucić coś jeszcze i mam nadzieję, że tym wpisem nie strzelę sobie w kolano. Uważam jednak, że dyskusja jest potrzebna.


Zaznaczam też, że nie chodzi mi o mnie, bo czasem jednak do testów się dostaję. Jest natomiast sporo dziewczyn aktywnych na KWC- czasem są w pierwszej 30, czasem w 50, ale są tu widoczne, które w zasadzie w ogóle nie testują. Dwa dni temu założyłam sobie konto na Instagramie- i przyznaję się bez bicia, że ma to związek z tytułem recenzentki miesiąca, bo chcę również i tam opisywać kosmetyki . Nie zamierzam jednak zrezygnować z zamieszczania recenzji na KWC.Wcześniej jednak potrafiłam przez wiele lat żyć bez Insta - zapewne jak sporo innych dziewczyn piszących tutaj. Prześledziłam konta wielu dziewczyn i wydaje się mi, że te, które są aktywne na Instagramie, które mają dużo zdjęć, polubień i dużo obserwatorów, dostają się częściej do testów niż inne osoby. Może się mylę, ale takie odnoszę wrażenie. W odpowiedzi na pytania odnośnie Klubu Recenzentki jest napisane, że duże znaczenie ma aktywność na KWC. A przecież KWC jest tutaj a nie na Instagramie. KWC to przede wszystkim słowo pisane, czyli recenzje. Zaznaczam, że absolutnie nic nie mam przeciwko dziewczynom bardzo aktywnym na Insta, ale aktywność na KWC to w mojej ocenie pisanie merytorycznych recenzji tutaj, dodawanie tutaj produktów do bazy, chwalenie tutaj recenzji innych dziewczyn, a nie umieszczanie pięknych fotek na Instagramie. Zaznaczam, że nie chodzi mi o mnie, bo czasem dostaję się do testów. Jest jednak dużo dziewczyn aktywnych tutaj, których w akcjach testerskich praktycznie nie ma. Czy znaczenie ma w takim razie ich ewentualny brak aktywności na Instagramie? Przecież KWC to właśnie słowo pisane, czyli merytoryczne recenzje, a nie piękne zdjęcia na portalach społecznościowych. A Wy dziewczyny, co o tym myślicie?
__________________
Uwielbiam koty i buty na obcasie
joasiakotek41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Konkursy na wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-21 08:49:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.