Fryzjer w Katowicach - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-15, 10:35   #31
Izus86
Raczkowanie
 
Avatar Izus86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 482
GG do Izus86
Dot.: szukam dobrego fryzjera w ktowicach !

Na Osiedlu 100-lecia obok Leader Price na ulicy Zawiszy Czarnego jest taki jeden fryzjer w bloku (jeśli ktos kojarzy to jest nowo wybudowana kukurydza nie za wysoka) I tam tną świetnie .....I nie jest BARDZO drogo.....
Izus86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 10:36   #32
Izus86
Raczkowanie
 
Avatar Izus86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 482
GG do Izus86
Dot.: szukam dobrego fryzjera w ktowicach !

Jesli ktos byłby zainteresowany to moge na priv kogos polecic
Izus86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 13:47   #33
kasianiedziela
Przyczajenie
 
Avatar kasianiedziela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Wiadomości: 11
Dot.: szukam dobrego fryzjera w ktowicach !

Cytat:
Napisane przez iskralight
czesc dziewczyny,
obecnie mam wlosy pocieniowane, a najdluzsze siegaja do lopatek. musze podciac koncowki (czyli bedzie trzba znow pcieniowac, gdyz nie sa rownej dlugosci). znacie jakiegos fryzjera w Katowicach (okolicach) ktory podetnie mi koncowki a nie wycieniuje mi ich tak, ze te najdluzsze skroci o 10cm (co mnie spotakalo pol roku temu!)?

Cześć,jeżeli szukasz dobrego fryzjera to polecam Ci zakład fryzjerski na Giszowcu.Jest to ul.Miła 14,wejście jest od strony boiska.Naprawde,są tam świetne fryzjerki,które zawsze dobrze doradzą,i zrobią,to co chcesz.Dojazd autobusami 30.12.72.674.wysiadasz przy stacji BP,później idziesz prosto,widzisz boisko.Idziesz po schodach na góre i są,tam zielone drzwi od zakładu.Strzyżenie z myciem to koszt 21zł,bez mycia-19 z modelowaniem 35zł.I potem masz darmowe obcinanie grzwywki-jeżeli ją masz.POLECAM TEN ZAKŁAD!!!Jestem z niego bardzo zadowolona
__________________
Kathrina22
kasianiedziela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 14:52   #34
nowinka
Raczkowanie
 
Avatar nowinka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 414
Dot.: szukam dobrego fryzjera w ktowicach !

ja rowniez polecam zaklad fryzjerski na Giszowcu!Profesjonalizm i ceny b.przystepne.
nowinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 10:05   #35
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: szukam dobrego fryzjera w ktowicach !

a ja za to STANOWCZO ODRADZAM fryzjera w szopienicach na przeciwko kościoła, koło przystanku tramwajowego. mało tego że mi spalili włosy, to balejaz miałam zrobiony 2 cm od skóry głowy, czyli tak jakbym miała dwumiesięczne odrosty. poza tym balejaz miał być blond, a wyszedł pomaranczowo-żólty. ODRADZAM ! poza tym, po tym znakomitym zabiegu przez prawie rok leczylam wypadajace polamane wlosy, i musialam sciac 3/4 wlosow. fryzjerka jest niedouczona i nieodpowiedzialna !!!!!!!!!!! tak samo jak jej pracownice ktore potrafia tylko umyc wlosy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 14:29   #36
Orka
Rozeznanie
 
Avatar Orka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 912
GG do Orka
Dot.: szukam dobrego fryzjera w ktowicach !

[QUOTE=dosieńka]super tna na 3maja - berendowicz i kublin, tyle ze dosc drogo...


To jeszcze zależy do kogo trafisz. Ja byłam dwa razy. Za pierwszym razem obcinała mnie dziewczyna, która niestety zmieniła pracę, za drugim razem chyba Daniel (nie jestem pewna na 100% imienia) i to była niestety porażka. Po pierwsze dwa razy o mało nie zrobił mi dziury w głowie nożyczkami, a po drugie tak mi "wycieniował'' włosy, że wyglądałam jakbym przeszła chemioterapię. Klęska totalna
Przy okazji podciągnę wątek, bo też poszukuję dobrego fryzjera, może ktoś coś dopisze
Orka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 19:38   #37
kasianiedziela
Przyczajenie
 
Avatar kasianiedziela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Wiadomości: 11
Talking Dot.: szukam dobrego fryzjera w ktowicach !

Hejka, jak juz wspominałam, na Giszowcu ul. Miła 14 "U Basi"-jest to super zakład fryzjerski!Naprawde polecam, zwłaszcza Pania Monike !!!Rewelacja, pomoże, doradzi i super uczesze.Cena strzyzenia z myciem to tylko 21zł.POLECAM
__________________
Kathrina22
kasianiedziela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-23, 09:58   #38
Orka
Rozeznanie
 
Avatar Orka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 912
GG do Orka
Dot.: szukam dobrego fryzjera w ktowicach !

Cytat:
Napisane przez kasianiedziela
Hejka, jak juz wspominałam, na Giszowcu ul. Miła 14 "U Basi"-jest to super zakład fryzjerski!Naprawde polecam, zwłaszcza Pania Monike !!!Rewelacja, pomoże, doradzi i super uczesze.Cena strzyzenia z myciem to tylko 21zł.POLECAM

Dzięki Kasiu, może się skuszę , ale gdyby ktoś mógł polecić kogoś bardziej w centrum byłabym niezmiernie wdzięczna, a już pełnię szczęścia osiągnę jak znajdę kogoś dobrego w Sosnowcu
Orka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 19:53   #39
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: szukam dobrego fryzjera w ktowicach !

Orka, jeśli z Sosnowca, to spróbuj zapytać Lovisę. Kiedyś w jakimś wątku mówiła, że jest wierna jednej fryzjerce, która potrafi podciąć wyłącznie końcówki, bez stwarzania na głowie własnych wizji Przynajmniej tak mi się mgliście kojarzy

A co do Berendowicza, sama kiedyś się tam wybiorę- podobno szef nieźle tnie
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 01:57   #40
kasiek@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 104
Dot.: szukam dobrego fryzjera w ktowicach !

Hej dziewczyny!
Mam ważne pytanko. Orientujecie się może czy w lovely look w katowicach w CH 3 stawy można składać reklamacje? Jestem ich stałą klientką i z ostatnich 3 fryzur nie byłam zadowolona. Tak na prawdę to tylko 2 razy zostałam obcięta tak jak chciałam a potem... raz taka młoda fryzjerka o mało nie wyrwałaby mi wszystkich włosów podczas modelowania, potem zamiast wystrzępić grzywkę pani fryzjerka ciachnęła mi ją na prosto. A teraz... nie widać nawet że byłam u fryzjera. Prosiłam o krótszą grzywkę ale pani fryzjerka stwierdziła, że się podniesie przy modelowaniu ( tylko, że ja mam takie włosy, że efekt modelowania utrzymuje się góra 2 godziny)i teraz grzywka wchodzi mi do oczu i jak ją odgarniam na bok to tworzy sie taka nieładna fala. A miała być sprytna wystrzępiona grzyweczka. Już 3 raz z rzędu zapłaciłam 40 zł i jestem niezadowolona. Przecież nie będę dawała tyle kasy żeby potem poprawiać fryzurę u innego fryzjera i płacić drugi raz.
A najgorsze jest to, że jak fryzjerka po obcięciu mi te włosy wymodeluje to jest super i nie mam żadnych zastrzeżeń ale jak dojadę do domu i fryzura się zburzyn to jest beznadziejnie.
Ależ się rozpisałam...
Ale chyba rozumiecie, nie ma nic gorszego od beznadziejnej fryzury.
kasiek@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 07:45   #41
Orka
Rozeznanie
 
Avatar Orka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 912
GG do Orka
Dot.: szukam dobrego fryzjera w ktowicach !

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia
Orka, jeśli z Sosnowca, to spróbuj zapytać Lovisę. Kiedyś w jakimś wątku mówiła, że jest wierna jednej fryzjerce, która potrafi podciąć wyłącznie końcówki, bez stwarzania na głowie własnych wizji Przynajmniej tak mi się mgliście kojarzy

A co do Berendowicza, sama kiedyś się tam wybiorę- podobno szef nieźle tnie
Chodziło o Panią Martę u Bliźniaczek, pamiętam (uczestniczyłam w tym wątku), ale to jeszcze nie to Wciąż szukam ideału
Orka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-01, 09:20   #42
hercia22
Raczkowanie
 
Avatar hercia22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 83
Exclamation Dot.: Gdzie dobry fryzjer w Katowicach!

Simonko!!!
A jak jest z p. Damianem jesli chodzi o farbowanie??? Czy zgłaszać sie tez do niego? Czy dobiera kolory wg typu rody , bo na tym najbardzije mi zależy
Dziewczyny czy któraś z Was słyszała o salonie Marginess? www.marginess.pl Mają tam fajne promocje -20% i reklamują się jako 'światowe fryzjerstwo w twoim mieście', podobno biorą udział w sesjach zdjęciowych i czeszą do teledysków. Niestety nie znalazłam opinii na ich temat na wizażu a na tym bardzo mi zależy!
Jest tylko to : http://www.pora.pl/pages/rid_7543_t_...Marginess.html
hercia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 15:27   #43
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Gdzie dobry fryzjer w Katowicach!

Sylaf, ja jestem z Siemianowic i dobrze wspominam salon na Bytkowie, tylko zastanawiam się jak on się nazywał Ten przy głównej ulicy.
Których fryzjerów w Siemianowicach wypróbowałaś?
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 13:03   #44
Jaszczurka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 11
Dot.: szukam dobrego fryzjera w katowicach !

Witam,
Ja również poszukuję dobrego fryzjera z Katowic, który ma "smykałkę" do krótkich fryzur, np. takiej jak na fotce.
Teraz też mam krótkie włosy ale nie są za rewelacyjnie obcięte, przez co muszę im poświęcić trochę czasu zanim gdziekolwiek wyjdę.
Byłabym bardzo wdzięczna za info.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg małgorzata żochowska.jpg (22,6 KB, 55 załadowań)
Jaszczurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 13:53   #45
agus_77
Raczkowanie
 
Avatar agus_77
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 41
Wink Dot.: szukam dobrego fryzjera w ktowicach !

ostatnio szukalam fryzjera ktory obetnie mi tylko koncowki bez modelowania itd. bo szlam na 100-dniowke i mama mi prostowala wlosy w domu. Chodzilo wiec o samo strzyzenie, nie chcialam przeplacac, bo chodzilo o 3-4 cm podciecia..wszystkie fryzjerki dyktowaly mi zbyt wysokie ceny, bo nie posiadaly w swoich uslugach strzyzenia bez modelowania..
Az w koncu znalazlam...ul Stawowa, obok nowego H&M..trzeba wejsc w brazowe,drewniane drzwi i na 2 pietrze znajduje sie fryzjer..
Strzyzenie-9 zl
Strzyzenie +mycie- 11 zl
Balejaz lub pasemka 39 zl..

Po cenach same widzicie ze sie oplaca, a fryzjerka jest suuuper..
Polecam naprawde..
agus_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 19:42   #46
silent
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1
Dot.: szukam dobrego fryzjera w ktowicach !

a ja mam iny problem. jestem facetem-20lat, ostatnio zapuściłem sobie włosy ta na ~20cm i tu pojawia się problem, byłem kiedyś tam u fryzjerki i koniecznie chciała mi zrobić grzywkę zachodzaca na oczy(z jednej strony krótka z drugiej długa). Ale na szczęście nie dałem tego zrobić, ogólnie wyszło znośnie, ale nic specjalnego. Ogólnie to jestem typem faceta u którego odpadają wszelkie żele, grzywki, włosy z jednej strony krótkie a z drugiej długie. A ostatnio każdy fryzjer chce mnie ścinać na jakiegoś "dyskotekowego" potwora, tu rozjaśnić itp....., zachwycając się przy tym jakie to mam cudowne włosy. Szukam fryzjera który zrobi mi na głowie coś normalnego, nie rzucającego się w oczy, a rzucać w oczy się nie lubię. Ogólnie to obcięcie powinno pasowac do mnie, czyli do człowieka, który jest spokojny, uwielbia chodzić po górach, wspinać się, uprawiać sporty, zreszą mój ubiór właśnie taki jest. Tylko nie pomyślcie, że o siebie nie dbam, chodze w tłustych włosach itp, bo tak nie jest. Aha no najprościej byłoby ściąć włosy, ale tego robić nie chcę, bo przyzwyczaiłem się i lubię długaśne włosy. I takiego fryzjera, który potrafiłby zrobić taką normalną fryzurkę jeszcze nie znalazłem, co możecie mi polecić w katowicach?
silent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 21:42   #47
Stabilo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 93
Dot.: szukam dobrego fryzjera w ktowicach !

Kasiu, możesz opowiedzieć cos więcej o fryzjerze na Giszowcu? Czy fryzjerki są młode czy starsze? Czy tną z fantazją? Czy można liczyć na nowoczesne fryzury typu grzywka na skos?
Mieszkam calkiem blizutko, a jeszcze nie znalazłam fryzjera, do ktorego chciałabym wrócić - może tym razem się uda..
Stabilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 14:14   #48
miasto_mania
Przyczajenie
 
Avatar miasto_mania
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3
Dot.: szukam dobrego fryzjera w ktowicach !

Cytat:
Napisane przez Orka
Dzięki Kasiu, może się skuszę , ale gdyby ktoś mógł polecić kogoś bardziej w centrum byłabym niezmiernie wdzięczna, a już pełnię szczęścia osiągnę jak znajdę kogoś dobrego w Sosnowcu
W prawdzie późno, ale z Sosnowca polecam fryzjerki z salonu przy ul.Będzińskiej róg Rybnej - Mnini Roccoco(?) obie panie są dobre; mycie + strzyżenie 20zł. Warto spróbować
miasto_mania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 23:11   #49
Imi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 2
Dot.: szukam dobrego fryzjera w ktowicach !

Niedawno w Carrefourze obok os. tysiaclecia obcinał mnie młody chłopak, Rafal zdaje się. Jest naprwde dobry - potrafi doradzic jak sie obciac, i obcina jak trzeba
Bywam tez we wczesniej wspomnianym fryzjerze kolo Leader Price na Tysiacleciu - tlyko raz nie bylam zadowolona.
Imi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-09, 11:19   #50
kp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8
Dot.: Gdzie dobry fryzjer w Katowicach!

ja też polecam salon Wojtka Wajdy. Można iść bez obaw. Ja chodzę do Agnieszki i nie mam zastrzeżeń
kp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 22:38   #51
callinecka
Raczkowanie
 
Avatar callinecka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 122
Dot.: Gdzie dobry fryzjer w Katowicach!

Cytat:
Napisane przez sylaf
Dziewczyny poszukuję dobrego fyzjera z Katowic lub Siemianowic. Chodzi o efektowne dobranie fryzurki i koloru włosów.
..Ja polecam salon Berendowicz-Kublin ...fachowe podejście i mila atmosferka
callinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 14:08   #52
Simonka
Raczkowanie
 
Avatar Simonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 108
Dot.: szukam dobrego fryzjera w ktowicach !

Cytat:
Napisane przez agus_77
ostatnio szukalam fryzjera ktory obetnie mi tylko koncowki bez modelowania itd. bo szlam na 100-dniowke i mama mi prostowala wlosy w domu. Chodzilo wiec o samo strzyzenie, nie chcialam przeplacac, bo chodzilo o 3-4 cm podciecia..wszystkie fryzjerki dyktowaly mi zbyt wysokie ceny, bo nie posiadaly w swoich uslugach strzyzenia bez modelowania..
Az w koncu znalazlam...ul Stawowa, obok nowego H&M..trzeba wejsc w brazowe,drewniane drzwi i na 2 pietrze znajduje sie fryzjer..
Strzyzenie-9 zl
Strzyzenie +mycie- 11 zl
Balejaz lub pasemka 39 zl..

Po cenach same widzicie ze sie oplaca, a fryzjerka jest suuuper..
Polecam naprawde..

Dziewczyny, czy któraś z Was była może u tego fryzjera, albo słyszałyście jak tam jest...? chodzi mi głownie o pasemka, chciałabym, zeby wygladaly w miare naturalnie, a boje sie, ze za taka cene wyladuje z paroma grubymi pasmami widocznymi na km pozdrawiam
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do raju, a niegrzeczne mają raj na ziemi
Simonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 19:40   #53
kasiek1973
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1
Dot.: szukam dobrego fryzjera w ktowicach !

witajcie,szukacie dobrego salonu fryzjerskiego, niedawno otworzyli TRENDY w Katowicach na ul.Mariackiej 4 , super salon fajni fryzierzy, to co zrobili z moimi włosami jest coś więcej niż EKSTRA. Polecam, pa pa
kasiek1973 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 20:53   #54
Oskarix
Przyczajenie
 
Avatar Oskarix
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: szukam dobrego fryzjera w ktowicach !

witam
od kilku lat chodze do Katowic na ul. Panewnicka 46 tel. 2521187 po ilosci osob tam bywajacych ma niezla opinie i stala klientele polecam !

ps. wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet
__________________
Pozdrawiam Oskarix
Oskarix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 22:18   #55
zaczarowanaaa
Raczkowanie
 
Avatar zaczarowanaaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 35
Wink Dot.: szukam dobrego fryzjera w ktowicach !

a ja byłam ostatnio w Ch Silesia w Jean Louis David i jestem baaaaaaaardzo zadowolona, drogo to fakt, ale na szczescie kolezanka zrobila mi prezent. Polecam
__________________
Nawet w najmniejszej kałuży widać niebo...
zaczarowanaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 15:57   #56
iga z
Raczkowanie
 
Avatar iga z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 88
Dot.: szukam dobrego fryzjera w ktowicach !

Cytat:
Napisane przez zaczarowanaaa
a ja byłam ostatnio w Ch Silesia w Jean Louis David i jestem baaaaaaaardzo zadowolona, drogo to fakt, ale na szczescie kolezanka zrobila mi prezent. Polecam
własnie ten fryzjer mnie interesuje a dokładniej jakie ceny i jak z farbowaniem u nich???????
iga z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 22:47   #57
rybaczka
Przyczajenie
 
Avatar rybaczka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9
Dot.: szukam dobrego fryzjera w ktowicach !

ja naprawdę gorąco polecam salon fryzjerski "Mariusz" w Tychach na ul. Wyszyńskiego 20... włascicielem jest pan Mariusz, były mistrz Polski we fryzjerstwie jest to salon firmowy L'Oreal. A koleś ma naprawdę fajne pomysły, regularnie wyjeżdża do np. do Paryża na dodatkowe szkolenia itd.
za strzyżenie z modelowaniem kasuje około 50 zł - nie jest to mało, no ale chyba warto
rybaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 08:59   #58
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: Gdzie dobry fryzjer w Katowicach!

Gdzie jest Damian?

Zachęcona Waszą opinią na temat fryzjera Damiana z katowickiego Gabriela chciałam się z nim umówić na ścięcie włosów, ale niestety właśnie się dowiedziałam, że on tam już nie pracuje. Czy może któraś z Wizażanek wie gdzie Damian teraz obcina?
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 14:10   #59
zaczarowanaaa
Raczkowanie
 
Avatar zaczarowanaaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 35
Dot.: szukam dobrego fryzjera w ktowicach !

Cytat:
Napisane przez iga z
własnie ten fryzjer mnie interesuje a dokładniej jakie ceny i jak z farbowaniem u nich???????
jesli chodzi o ceny to chyba za mycie , strzyzyenie, modelowanie damskie placi sie 65 zl, a farbowanie jest drogie jeden kolor chyba cos ponad 100zl kosztuje, ale maja znizki dla studentow i chyba w srody znizki 20%, taki sam salon jest tez na ul. Stawowej w Kaotwicach.
__________________
Nawet w najmniejszej kałuży widać niebo...
zaczarowanaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 14:10   #60
zaczarowanaaa
Raczkowanie
 
Avatar zaczarowanaaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 35
Dot.: szukam dobrego fryzjera w ktowicach !

Cytat:
Napisane przez iga z
własnie ten fryzjer mnie interesuje a dokładniej jakie ceny i jak z farbowaniem u nich???????
jesli chodzi o ceny to chyba za mycie , strzyzyenie, modelowanie damskie placi sie 65 zl, a farbowanie jest drogie jeden kolor chyba cos ponad 100zl kosztuje, ale maja znizki dla studentow i chyba w srody znizki 20%, taki sam salon jest tez na ul. Stawowej w Kaotwicach. Jesli
__________________
Nawet w najmniejszej kałuży widać niebo...
zaczarowanaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-13 10:13:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.