Pomóżcie mężczyźnie kupić pędzle dla dziewczyny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-02, 17:37   #1
DXD1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2

Pomóżcie mężczyźnie kupić pędzle dla dziewczyny


Witam, chciałbym sprawić dziewczynie trochę radości i sprezentować zestaw pędzli do makijażu, napotkałem jednak na pewną przeszkodę, mianowicie z wyborem ich jest nieco inaczej niż z tymi do malowania ścian. Chciałbym żeby pędzle były jednej firmy i czytając opinie zdecydowałem że będzie to firma Hakuro. Chciałbym też zmieścić się w przedziale 100-120zł co oznacza że było by to 5-6 sztuk. Sam stwierdziłem, że mogły by to być: H54, H24, H70, H74 i H85. Czy mogły by mi drogie Panie powiedzieć czy taki zestaw będzie ok? I ewentualnie podać jakiś szósty. Informacje dodatkowe: zdaje się że dziewczyna nie ma żadnego lepszego zestawu pędzli tylko jakieś dwa, nie mam pojęcia jakie dlatego chce jej podarować taki zestaw do wszystkiego, a jeśli tak się nie da to przynajmniej podstawowy do którego kiedyś mogła by sobie dokupić coś fajnego bo ja to rozumiem, sam też potrzebuje 2 pędzli i wałka żeby szybko i dobrze pomalować pokój, jednym nic nie zdziałam. Dziewczyna ma nieco ciemniejszą karnacje tak jakby ciągle opalona była dlatego wydaje mi się że bronzera nie będzie używała wiec i pędzla tylko do niego nie potrzebuje. Ale co ja tam wiem, nie znam się na tym. Pozdrawiam i proszę o pomoc
DXD1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 15:30   #2
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Pomóżcie mężczyźnie kupić pędzle dla dziewczyny

A wiesz czy Twoja dziewczyna używa np. podkładu? Podstawą będzie na pewno języczkowy pędzelek do cieni, puchaty do rozcierania cieni, duży puchaty pędzel do pudru, mały skośny pędzelek który nada się do brwi i eyelinera a dalej np. pędzel płasko ścięty do podkładu (polecam H51) jeśli oczywiście podkładu używa i do tego pędzel skośny do różu lub o kształcie bardziej przypominającym jajko który nada się również do bronzera lub rozświetlacza
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 20:15   #3
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Pomóżcie mężczyźnie kupić pędzle dla dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
A wiesz czy Twoja dziewczyna używa np. podkładu? Podstawą będzie na pewno języczkowy pędzelek do cieni, puchaty do rozcierania cieni, duży puchaty pędzel do pudru, mały skośny pędzelek który nada się do brwi i eyelinera a dalej np. pędzel płasko ścięty do podkładu (polecam H51) jeśli oczywiście podkładu używa i do tego pędzel skośny do różu lub o kształcie bardziej przypominającym jajko który nada się również do bronzera lub rozświetlacza
Zgadzam się, byłby to dość wszechstronny komplet
BTW. Bardzo fajny pomysł na prezent (jeśli dziewczyna jest z tych malujących się)
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 21:44   #4
Iwona_50
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 57
Dot.: Pomóżcie mężczyźnie kupić pędzle dla dziewczyny

Ja osobiście polecałabym zamiast H54 wybrać H51- mam obydwa, ale H51 to mój faworyt - naprawdę świetny pędzel do nakładanie wszelkiej maści mikstur na buzię -reszta pędzli ok . A swoją drogą zazdroszczę takiego mężczyzny-pogratulować pomysłu na prezent
Iwona_50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 09:09   #5
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Pomóżcie mężczyźnie kupić pędzle dla dziewczyny

To prawda, pędzle to świetny prezent Sama od swojego TŻ dostałam pędzle do makijażu i naprawdę jestem nimi zachwycona Do tego jest to coś czego używa się właściwie codziennie.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 08:20   #6
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Pomóżcie mężczyźnie kupić pędzle dla dziewczyny

No chłopie, co prawda nie pomogę bo nie bardzo znam się, ale powiem Ci, że dobry prezent wymyśliłeś Pogratulować
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 17:15   #7
DXD1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: Pomóżcie mężczyźnie kupić pędzle dla dziewczyny

Bardzo dziękuje za zainteresowanie tematem i miłe słowa na temat mojego pomysłu Niestety nie mam pojęcia czy dziewczyna używa podkładu prawdę mówiąc nie chce wyjść na ignoranta ale nie wiem nawet do czego on tak dokładnie służy. Właśnie co do tego H54 to nie wiem bo różne opinie słyszałem i większość że niby jest lepszy od H50 i H51. Zastanawia mnie jeszcze H55.
DXD1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-07, 16:32   #8
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Pomóżcie mężczyźnie kupić pędzle dla dziewczyny

Będąc na Twoim miejscu wybrałabym pędzle H70 - do nakładania cieni, H77 - do rozcierania granic między cieniami, H85 - do eyelinera lub do brwi, H56 - do pudru, H51 - nadaje się do podkładu zarówno płynnego jak i podkładów mineralnych (jest bardziej uniwersalny niż H55) i H56 lub H21 do różu, bronzera i rozświetlacza czyli ogólnie konturowania twarzy
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:35.