Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-16, 18:25   #31
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

ja jednak zaryzykuje, zawsze mozna uzywac go jako korektora albo dodawac jego pare kropelek do zwyklego podkladu aby zwiekszyc krycie...

dzisiaj w aptece (na obrzezach gdyni) pierwszy raz trafilam na pania, ktora wiedziala o czym ja jej mowie i mowila ze wlasnie zamowili...
a w centrum - dupa :-/
szkoda ze to cholernie nie po drodze, daleko i jeszcze musze sie przesiadac aby tam dojechac wrr
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2009-09-16 o 18:26
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 20:41   #32
helpme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 111
GG do helpme
Smile Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

hejka, właśnie dziś się natknęłam na to cudo gdzieś w necie no i sprawdziłam na stronce mojej apteki niedaleko, i ... jest 29.99 Tylko mam dylemat z kolorem, bo mam teraz jasną cerę ( filtruje się od 2 lat i zero opalania ) ale mój odcień skóry nie jest chłodny i różowy tylko cieplejszy, bardziej oliwkowy ale bardzo bardzo jasny teraz. Jeśli chodzi o Lirene to używałam zawsze tego koloru najjaśniejszego nie pamiętam ktory to był chyba naturalny 204? coś takiego. No i był akuratny, taki właśnie ciepły. Jak myślicie wziąć ivory czy sand? Bo nie chciałabym zrobić klapy i kupić za ciemnego nie stać mnie a i może jeśli to wam coś powie to z EDM mam odcień Olive light martian. piękny swoją drogą. Właśnie mi się kończy a nie ma go na allegro muszę czekać aż się pojawi a zostało mi na jakieś 3 aplikacje ... Jutro popędze do apteki i kupie tego pharmacerisa, tylko kolooooorrrr - poradzcie prosze
helpme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 09:28   #33
senioritka
Raczkowanie
 
Avatar senioritka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

przepraszam, ale nie wkleję wzdjęcia, bo miałam tylko malutką próbkę (na dwa użycia ledwo) i zanim to przeczytałam to wyrzuciłam.
jeśli chodzi o moje doświadczenia to on wchodzi w żółć. mam rimmel lasting finish minerals i jest od niego bardziej jakby ciepły, rimmel recover jest trochę w róż, maybelliny za to maja kapke pomarańczu, a pharmaceris jest b.chłodny. nie polecałabym do karnacji oliwkowej, ani dla dziewczyn, które mają b.ciemne włosy i ciemną oparę oczu. zrobi z was dziwną brzoskwinkę aczkolwiek naprawdę nie przejmowałabym się tym tak bardzo, bo on się idealnie wtapia. dobrze jest przyłożyć ręce do twarzy (ciepło) i poczekać parę minut. zlewa sie ze skórą i w ogóle go nie widać

Edytowane przez senioritka
Czas edycji: 2009-09-21 o 09:31
senioritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 14:34   #34
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

mnie tez interesi ten podlklad dla mnie idelany kolorem z polskich podkladow jest lirene city matt -kolor bezowy ktos probowal i wie ktory z kolorow bedzie do niego podobny? sand? chcialam kupi poniewaz obecnie jade na retinoidach a mam obawy ze podklady drogeryjne jak mnie nigdy nie podraznaly to zaczna
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 15:11   #35
helpme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 111
GG do helpme
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Senioritka ale o jakim Ty odcieniu mówisz? Jakiego używałaś?
Ja mam właśnie taki odcień ciepłt bardzo jasny ale oliwkowy troszkę, ale lirene city matt mi pasował, ten 204 a tu dziewczyny robiły porównanie do pharmacerisa kolor sand i ten wlasnie 204 City M. Dzisiaj byłam w aptece i wypaciałam sobie ręke ivory i sand. Ale na ręce to zawsze inaczej ;/
Więc dalej mam dylemat, kupić czy nie. Przynajmniej dylemat jeśli chodzi o odcienie się zakończył
Ivory bardziej dla różowych, jasny, dla mnie nawet za jasny albo po prostu nie ten odcień. Co do sand to hm..... no niewiem. Musiałabym po twarzy pomazać się a tak głupio w aptece Poszukam może próbek w innych aptekach w tej nie mieli, mieli tylko testery jak będzie taki sam albo nawet trochę jaśniejszy niż city mat ale taki odcien mniej więcej to kupię. Z resztą i tak na niego będe kłaść delikatnie ten light martian, bo odcień tego EDM bardzo bardzo mi odpowiada niestety stosowany solo jest dla mnie niesamowicie mało wydajny Więc wpadłam na to żeby kupić coś kryjącego paciać toto na filter a potem opruszać tylko edemem. Co myślicie? A może któraś w końcu kupi to się dowiemy w końcu
helpme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 15:11   #36
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

wiec z tego co piszecie wnioskuje ze Ivory bedzie dobry dla bladzioszek, czyli mnie
ps. duza jest roznica w nasyceniu koloru miedzy 001 a 002?? jest wyraźna?? czy sa do siebie podobne?
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2009-09-21 o 15:30
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 15:38   #37
monisia811
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 37
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Dziś przetestowałam próbkę podkładu PHARMACERIS kolor 001 i musze powiedzieć ze jest straszny , przynajmniej dla mnie. Nie kryje dobrze, jest w konsystencji dziwny to tylko moja opinia.
Kiedys na pierwszym miejscu w kryciu były podklady REVLON a teraz CUDEM dla mnie jest podklad La Roche Posay UNIFACE 11 jest boski!!! Drogi bo kosztuje 87zl ale warty tych pieniaszkow. POLECAM !!!Długo sie utrzymuje na skorze nie zatyka, no troszenke sie błyszcze po paru godzinach ale jakos sobie daje rade z tym. Ale cera jest aksamitna bez widocznych naczynek i blizn itd!!!!
monisia811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-21, 17:09   #38
helpme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 111
GG do helpme
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

różnica w nasyceniu 001 a 002? niewiem czy dobrze Cię rozumiem ale kolory te mają zupełnie inne odcienie przynajmniej moim zdaniem 001 wlasnie dla takich typowo chłodnych cer natomiast 002 dla takich cieplejszych. Ja się zastanawiam właśnie nad 002 ale niewiem czy nie będzie za ciemny a poza tym, niewiem czy odcień nie będzie się odcinał... Dlatego czekam aż dziewczyny wypróbują
helpme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 18:12   #39
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

dzieki helpme! dobrze ze widzisz znaczna roznice, bo czasami kolory podkladow na pierwszy rzut oka wydaja sie podobne, a na twarzy zupelnie inne.
kurcze... nie zalamujcie mnie... az taki paskudny sie wydaje pharmaceris...

co do L.R.P mam Unifance korygujacy, jest super ale tylko na 1-3 godz... potem spływa, waży się i makabryczna maska jest na twarzy.. nie uzywam jako podklad bo sie nie nadaje, mieszam kropelke z korekorem i punktowo nakladam i tu sie spisuje!!
super tez jest L.R.P Unifiance optycznie wygladzajacy, slabiej kryje ale jest lzejszy, choc i tak cera sie swieci po paru godzinach..
jedna wspolna wada L.R.P nie ma tam dla mnie dosc jasnego koloru wiec nie stosuje na codzien, tylko okazjonalanie.. no chyba ze wspomniany ala "korektor"

wiec Pharmaceris Ivory mial byc dla mnie wybawieniem, a teraz... dupa, dupa... trace nadzieje ze mial byc to super produkt...
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 21:21   #40
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Ja tez chce kupic ten podklad i tez sie zastanawiam nad odcieniem. Uzywalam lirene przeciwzmarszczkowego najjasniejszego, czyli odcienia naturalnego i byl dla mnie idealny. Ivory rimmela mineralnaego byl dla mnie za jasny. Jak mysliscie, ktory bedzie lepszy: ivory czy sand? Niestety nie mam mozliwosci wyprobowania
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 22:49   #41
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

no i nie wytrzymalam i kupilam kolor sand. idealny dla jasnych ale n super bladych kolor 1 jest dla dziewczyn co maja super jasna mleczna karnacje z rozowym odcieniem. sand z cieplejszym taka neutralna. kolor bezowy w city matt lirene podobny byl choc moze minimalnie bbardziej zloty i ciemniejszy ale jak mowie bardzo minimalnie faktycznie sie wchlania ladnie ale u niektorych moze po jakims czasie sie zwazyc jesli maja tlusta cere ale mysle ze poradzi sobie z tym skrobia mi odpowiada tym bardziej ze mam problemy obecnie z nadwrazliwoscia do tego ma filtr mi bardzo pasuje

moim zdaniem SAND bedzie idelany dla wiekszosci z nas IVORY dla suprebladziochow a najciemniejszy dla opalonych
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2009-09-21 o 22:53
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 08:17   #42
helpme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 111
GG do helpme
Smile Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Olkie jesteś the best ;-) hahaha, przyznaję Ci honorowy tytuł Najodważniejszej w Tym Poście . Dziś dokonam zakupu jako druga Ale piszcie dalej jak się sprawuje ten podkład!!
helpme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 14:33   #43
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

mi mega pasi tylko obecnie mecze sie z luszczaca skora po retinoidach;/ ciezki zeby nie bylo zadziorkow;/ ale mimo to kolorek ladnie sie stapia z cera wiadomo kolo nosa gdzie skora odchodzi platami bedzie widoczny na gladkich cerach powino byc ok
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 17:23   #44
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

udało się, mam go w łapkach iii...... wow! yes,yes,yes!
to moje pierwsze wrazenie, zobaczymy czy nie zgasnie po paru dniach testowania.. ale badzmy dobrej mysli!

nie wiem skad te opinie o jego konsystecji.. nastawilam sie psichicznie przez was a tu nic! kolorki super, konsystencja super, krycie wporzadku.. oh, ah hahaa

moje odczucia:
1. Kolory:
- ivory, jasny, naturalny, bardziej zolty niz rozowy, ale tego wcale nie widac, ciepły bardziej niz zimny, bo nie robi efektu wampirzej skory
o 2-3 tony jasniejszy niz ivory astor mattitiude, a o 1 ton jasniejszy niz astor 16h mineral match, najbardziej zblizony do gosh x-ceptioal kolor natural, porcelana chyba jest znacznie jasniejsza i chłodna
(gosh sprawdzony z pamieci, reszta fizycznie na reku )
- sand, mialam kropelke na reku, w porownaniu z ivory byl pare tonow ciemniejszy, ładny naturalnie ciepły kolor, nie pomaranczowy, nie rozowy, moze delikatnie brzoskwiniowy, bezowy .. bardzo ładny, myslę ze bardzo dobrze stopił by się z cerą jasna i ciemniejsza, odcien podobny lub ciut jasniejszy! (robie z pamieci) do true ivory 103 Rimmel 16h lasting finish
-bronze, dla opalonej cery, wpadajacy w braz odcien, dla tych co siegaja po ciemniejsza palete podkladow

2. Konsystencja:
- nie gesta, nie lejaca, raczej kremowa, delikatna, aksamitna
- twarz po aplikacji (jeszcze bez pudru) matowa z lekkim naturalnym błyskiem, ale nie swieci sie mocno jak po tresciwym kremie, nie tworzy efektu pudrowego, nie jest lepka czy klejaca pod palcami
- podklad ladnie stapia sie z cera, wyrownuje kolor, przykrywa niedoskonalosci w 80% procentach (lekko widac je, ale sa przykryte i zrownane kolorkiem z cała cerą, przez co nie odcinaja sie od reszty twarzy)
-nie robi smug, ale moze to sprawa trafionego odcienia ktory jest identyczny jak moja cera IDENTYKO
- ladnie sie wchlania, moge dotykac twarzy i nie jest lepka, nie czuje podkladu jak dotykam, ani nie czuje go na twarzy

3. Mat:
- nie wydaje mi sie zeby byl to kosmetyk matujacy, dlatego trzeba uzbroic sie w dobry puder.. z reguly podklady dobrze kryjace, sa słabo matujace (dla cer mieszanych i tlustych), niestety coś za coś.. mozna ewentualnie na strefe T dać podklad matujacy w podobnym kolorze, a na reszte problemowej twarzy kryjacy podklad, taki mam mały patent
edit: twarz po 2-3 h lekko sie swieci, mam cere mieszana ku tlustej, ale nie ma pod palcami typowego łoju.. bibułki czy puder matujacy bedzie potrzebny :-(

to sa moje wrazenia dotyczace chwili kiedy go nakladałam i po godzinie z nim na twarzy.. co sie bedzie dzialo po 8-10 h a najlepiej paru dniach zobaczymy, nie omieszkam zameldowac jak sie spisuje

acha, jestem bardzo zadowolona gdyz kolor i krycie mnie zadowala, nie potrzebuje dodatkowo korektora pod oczy ani na pryszcze, nie kryje 100& ale dosc dobrze w porownaniu z innymi, robi to bardzo naturalnie ale skutecznie! ja mam duze problemy z przebarwieniami, pryszczami i jezeli ja mowie ze jest ok, tz. ze naprawde jest O.K a trudno mnie zadowolić..
moze nie kryje az tak mocno jak dermablend vichy , bardziej zblizony do krycia z laroche posay ale mimo to wyglada on lepiej i naturalniej niz wymienione wczesniej podklady..

dziewczyny nie wachajcie sie, nawet jak wam sie nie sprawdzi na twarzy to zuzyjecie go jako korektor pod oczy czy na twarz (mowie o ivory), a jezeli nie jestescie bardzo blade, tylko naturalnie bezowe to spokojnie mozecie wziasc sand, gdyz dzieki konsystencji moze ladnie stopic sie z cera, nawet jak wyda wam sie troche za ciemny... ja osobiscie nie zaluje zakupu, dobrze ze nie zwątpiłam i go kupilam, a tez sie wachaaaaałam
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2009-09-22 o 18:08
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 18:48   #45
PiAnka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 34
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

czesc dziweczynki, szukalam czegos na temat pharmaceris f na necie i natknelam sie na ta stronke, w zwaiazku z tym ze niektore z Was pomogly mi poprzez swoje wypowiedzi w ostatecznym dokonaniu wyboru podziele sie moimi odczuciami ;] wczoraj poszłam do apteki zeby przetestowac sobie probki niestety wszedzie maja same ivory , sand juz nie (trzeciego nie bralam pod uwage) nalozylam ivory na twarz i zrobila sie zdecydowanie za blada, moze nie trupio ale jednak. ja z natury nie mam ciemnej karnacji ale nie jestem tez przerazajaco blada, dlatego stwierdzialam ze ivory bedzie chyba za jasny i dzis kupilam sobie sand, przybieglam do domku od razu zaaplikowałam i:
- konsystencja super, nie klejaca,dobrze sie rozprowadza, do tej pory uzywalam podkladu z Maybelline Affinitone (jak dla mnie byl niezawodny), kolor sand polecam jak najbardziej, balam sie poczatkowo ze bedzie dla mnie za ciemny bo jak mowilam nie mam ciemnej karnacji ale muszę przyznac ze doskonale sie wtapia w cerę i nie wpada w zółty czego tez sie obawialam. więc kupujcie smialo;] co do krycia, mam trochę przebarwien na twarzy tak juz mnie natura obsypała i wprawdzie fluid nie przykryl ich calkowicie ale wystarczajaco mocno by nie rzucaly sie w oczy. Jedyny minus to taki ze niestety swieci sie po nim troche skóra o czym wspomniala juz wczesnij kolezanka, mialam nadzieje ze bedzie dobrze matowal ale niestety. Jest na to sposob, po wchlonieciu traktuję sobie twarz pedzelkiem do pudru sypkiego i jest git ewentualnie zeby zagrac barwami pod oczy nakladam sobie odrobine ivory ( z probki ktora mam) i wtedy jest idealnie takze smialo polecam, dziewczyny;p Chcial przy okazji zapytac jak u Was z cenami fluidu bo u mnie w jednej aptece 38 w drugiej kupilam za 33. pozdrawiam gorąco

Edytowane przez PiAnka86
Czas edycji: 2009-09-22 o 18:50
PiAnka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 18:59   #46
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

ja zapłaciłam 31zł to prawda, wszedzie same probki ivory, testery sa wszystkich wiec warto wziasc maly pojemniczek po kremie, moze wam odleja inny kolor..

mi pasuje ivory, nie musze sie martwic smugami czy zle rozprowadzonym kolorem kiedy rano w sztucznym oswietleniu sie pacykuje zawsze mozna pudrem ozywic kolor, albo dodac kropelke innego podkladu ciemniejszego np. matujacego zeby wzmocnic mat na twarzy.. zawsze latwiej przyciemnic podklad za jasny niz rozjasnic za ciemny, to moja dewiza hahahaa
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 19:05   #47
PiAnka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 34
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
ja zapłaciłam 31zł to prawda, wszedzie same probki ivory, testery sa wszystkich wiec warto wziasc maly pojemniczek po kremie, moze wam odleja inny kolor..

mi pasuje ivory, nie musze sie martwic smugami czy zle rozprowadzonym kolorem kiedy rano w sztucznym oswietleniu sie pacykuje zawsze mozna pudrem ozywic kolor, albo dodac kropelke innego podkladu ciemniejszego np. matujacego zeby wzmocnic mat na twarzy.. zawsze latwiej przyciemnic podklad za jasny niz rozjasnic za ciemny, to moja dewiza hahahaa
ja z kolei wybralam opcje sand na twarz ivory po oczy-->dopoki probki sie nie skoncza;] poza tym ja zawsze uzywalam calkiem jasniutkich podkladow, teraz skusilam sie na sand i nie zaluje zawsze to jakas odmiana a smug naprawde nie mam zadnych, mam nadzieje ze to sie nie zmieni , to dopiero pierwszy dzien stosowania
PiAnka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 20:12   #48
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

super, że się odważyłyście spróbować zachęciłyście mnie niesamowicie! powiedzcie, jak nakładacie ten podkład? palcami czy używacie pędzla? jutro polecę do apteki
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 20:19   #49
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Dziewczyny, a jak wygląda po kilkunastu godzinach? W Dermablendzie właśnie to mnie wkurza, że po kilku godzinach osadza mi się jakoś na całej twarzy, zbija się, czy coś i wyglądam jakbym miała kilo tapety, a mam cienką warstwę
saks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 21:32   #50
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

tak, tak sand wydaje sie byc spoko ;-) nawet dla jasnych cer, gdybym nie miala innych za ciemnych (dobrych markowo) podkladow, ktorych nie moge zuzyc bo mimo jasnego odcienia sa dla mnie za ciemne (nie wtapiaja sie, smugi itp), to zapewne kupilabym tez sand zeby mieszac z ivory, albo stosowac dwa (ivory jako korektor a sand na twarz)
a w takim wypadku moge przed nalozeniem na reku dodac do ivory kropelke np.MF i mam ciemniejszy kolorek

1. ja nakladam palcami.. pedzlem tez chyba by sie dalo wtedy mniej by sie go nakladalo, mniej by kryl, bo palcami mozna zawsze cos "doklepać"
2. nie jest az tak ciezki jak dermablend, raczej jak L.R.P... Saks, jest to o czym mowisz, ale nie az w takim natarczywym stopniu jak dermablend.. to zalezy od tego ile go naprawde nalozysz i jak rozsmarujesz.. nie wyglada jak maska az tak bardzo, choc fakt swieci sie po 2-3 h
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2009-09-22 o 21:42
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 23:52   #51
PiAnka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 34
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Po kilku godzinkach niesety swieci sie troche ale nie zbija ani nie roluje sie, mam porownanie do affinitone i ten z kolei po paru godzinach swiecil sie duzo bardziej i mam wrazenie ze sie krocej utrzymywal na mojej skorze, natomiast Pharmaceris (sand) ktory kupilam dzis, nalozylam kolo godziny 15 a dopiero przed chwila poszlam zmyc i musze przyznac ze swietnie sie przez ten czas zachowal na twarzy swiecenie tak jak mowilam koryguje sobie po nalozeniu i wchlonieciu suchym pedzelkiem do pudru sypkiego, zawsze to jakis patent i w moim przypadku skuteczny do tego pod oczka cos jasniejszego dla rozswietlenia i jest cacy;]
PiAnka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 10:33   #52
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość

moje odczucia:
1. Kolory:
- ivory, jasny, naturalny, bardziej zolty niz rozowy, ale tego wcale nie widac, ciepły bardziej niz zimny, bo nie robi efektu wampirzej skory


3. Mat:
- nie wydaje mi sie zeby byl to kosmetyk matujacy, dlatego trzeba uzbroic sie w dobry puder.. z reguly podklady dobrze kryjace, sa słabo matujace (dla cer mieszanych i tlustych), niestety coś za coś.. mozna ewentualnie na strefe T dać podklad matujacy w podobnym kolorze, a na reszte problemowej twarzy kryjacy podklad, taki mam mały patent
edit: twarz po 2-3 h lekko sie swieci, mam cere mieszana ku tlustej, ale nie ma pod palcami typowego łoju.. bibułki czy puder matujacy bedzie potrzebny :-(
nie wiem jak ja nalozylam i lekko roztarlam te 3 kolorki ivory byl zdecydowanie bardziej rozowy w porownanu z sand . do swiatla dziennego jak wyszlam bylo widac na skorze jasna powloke jak po jakims blokerze tylko nie biala a cielista wiec moim zdaniem jest dla bardzo a to bardzo jasnych cer a zaznaczam ze sama tez jestem blada


ze nie matuje tez fakt bo tez nie mial takiego zadania . za to fantastycznie spisuje sie ze skkobia ziemniaczana nalozona jakies 15 min po podkladziesie stopic ze skora) datego dla osob co boja sie o zapychanie lub podraznienie badz nie maja kasiory polecam skrobie nakladana pedzlem ja gdy za duzo naloze jej poprostu przecieram twarz palcami i nadmiar z niej spada
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 14:48   #53
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
no i nie wytrzymalam i kupilam kolor sand. idealny dla jasnych ale n super bladych kolor 1 jest dla dziewczyn co maja super jasna mleczna karnacje z rozowym odcieniem. sand z cieplejszym taka neutralna. kolor bezowy w city matt lirene podobny byl choc moze minimalnie bbardziej zloty i ciemniejszy ale jak mowie bardzo minimalnie faktycznie sie wchlania ladnie ale u niektorych moze po jakims czasie sie zwazyc jesli maja tlusta cere ale mysle ze poradzi sobie z tym skrobia mi odpowiada tym bardziej ze mam problemy obecnie z nadwrazliwoscia do tego ma filtr mi bardzo pasuje

moim zdaniem SAND bedzie idelany dla wiekszosci z nas IVORY dla suprebladziochow a najciemniejszy dla opalonych
Kochana, a gdzie go kupiłaś i za ile? Ja jak na razie widziałam tylko w aptece w Galerii Krakowskiej, ale tam jest drogo wszystko i 38zł kosztuje, więc szukam gdzie taniej w naszym mieście. Pytałam w aptekach u mnie na osiedlu, ale jeszcze go nie mają.
A powiedz mi, bo przymierzałam się do zakupu Ivory, bo mam bardzo jasną cerę, zwykle używam najjaśniejszych podkładów (EDM Fairly Light, Perfect, REVLON Color Stay Ivory - 2 w kolejności Buff już za ciemny, AVON Ivory - wszystko co ma w nazwie Sand albo Medium zwykle jest dla mnie za ciemne, double wear estee lauder nie ma odcienia dostępnego w Polsce który byłby dla mnie dobry, wszystkie są za ciemne, to samo Vichy Dermablend: nr 15 sporo za ciemny) jakich podkładów Ty na co dzień używasz? Bo np najjaśniejszy Dermacol jest dla mnie za jasny i wyglądam w nim jak trup i nie chcę żeby to samo powtórzyło się przy Pharmacerisie, skoro piszecie że jest tak strasznie jasny. W GK widziałam próbeczkę i wydawała mi się jaśniutka ale ok, no ale co innego na ręce a co innego na twarzy. Nie chce być truposzem, ale za ciemny bezwzględnie odpada:/
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 21:21   #54
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

ja dzis znalazlam w jednej aptece te podklady... i zawsze uzywam najjasniejszych, a tu mam wrazenie, ze 01 jest wlasciwie ciut za jasny jak dla mnie teraz po lecie

wiec mam problem z decyzja - 02 jest niby odrobinke za ciemny ale jednak 02 jest lepszy dla mnie bo mniej rozowy, a bardziej bezowy ale jak zbledne to moze byc za ciemny i nie wiem w koncu co kupic

ale w sumie co mnie mocno zdziwilo to na poczatku na rece ten jasny bylo strasznie widac, byl zdecydowanie za jasny, a jeszcze dalam go dosc gruba warstwe niechcacy.... jednak po 5 minutach na obu dloniach nie bylo sladu

oba 01 i 02 wtopily sie tak, ze w sumie ich widac nie bylo

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
nie wiem jak ja nalozylam i lekko roztarlam te 3 kolorki ivory byl zdecydowanie bardziej rozowy w porownanu z sand . do swiatla dziennego jak wyszlam bylo widac na skorze jasna powloke jak po jakims blokerze tylko nie biala a cielista wiec moim zdaniem jest dla bardzo a to bardzo jasnych cer a zaznaczam ze sama tez jestem blada
no ja tez mialam dokladnie takie wrazenie na rece jakby bylo "pobielona" ale jakies 5 minut pozniej to wrazenie zniknelo

ten podklad jest taki dos gesty i "tepy" w nakladaniu i chyba po prostu potrzebuje chwili by sie rozgrzac i stopic ze skora
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 21:28   #55
Little brown
Raczkowanie
 
Avatar Little brown
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 393
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Ja kupiłam wczoraj. Ogolnie cere mam sniada, latem opalona. Wybrałam bronze bo na opakowaniu był fajny, taki idelany dla mnie bo ciemny, ale niestety kolor na opakowaniu a kolor faktyczny bardzo sie rozni bynajmniej jesli chodzi o 'bronze'. Rozni sie az do takiego stopnia ze zastanawiam, sie czy oby nie napakowli podkładu do zlego pudełeczka, tzn jasniejszy odcen (sand lub ivory) do pudełka z napisem 'bronze'. Przyznam z przykroscia i szczerze, ze po pierwszym zastosowaniu nie jestem zadowolona. Po pierwsze kolor jest jasny jak na bronze i nieprawdziwy z kolorem pokazanym na opakowaniu. Po drugie szybko zaczełam sie błyszcze, ale tu sie przyznaje ze przed fuidem z pospiechu nałozyłam nawilzajacy kremik z ziaja. Zobacze jak bedzie jutro i dam znac, bo moze to błyszczenie faktycznie jutro nie bedzie tak dokuczac jesli sie tak nie 'nawilze' ale co do kolorow to przesadzili....
Jesli jutro tez bedzie kiepsko, to jesli chodzi o moje subiektywne uzywanie i o moja ocene to ta jakosc nie warta tej ceny(ale pisze tylko o swoim przykladzie)

pozdro
Little brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 21:36   #56
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Wiadomości: 580
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

ja mam probki obu.

Tez zawsze uzywam najjasniejszych podkladow, ale tu mi w sumie lepiej pasuje sand

Ivory jest super jasny, bardzo!. Sand wydaje sie sporo ciemniejszy, ale na twarzy jest tylko troszke ciemniejszy, ladny kolor wpada w zolc. Twarz wydaje sie bardziej zywa, zdrowa. Na pewno nie ma efektu solary, nie bojcie sie. Sand jest dobry dla jasnej cery....
Colorstaya uzywam Buff do mieszanej.
Diora forever 020 (i ten jest minimalnie za ciemny, ale ladnie sie dostosowuje)

w sumie mam teraz na jednym policzku ivory, a na drugim sand i powiem, ze oba bardzo ladnie wpasowaly sie w cere, w sumie nie ma duzej roznicy... Wiec mysle, ze dla posiadaczek jasnych cer oba beda dobre, z tym, ze ivory dla takich na prawde porcelanek ale mozna sie przeciez przyciemnic pudrem...
albo..sand rozjasnic

co do krycia hm....wole chyba raczej zakupic nowy Clinique Even Better, jak dla mnie lepiej kryje. Tylko ten odcien... Ivory wchodzi w roz;/ i nie jest typowo jasny.. no niby ladnie wyglada na twarzy, dostosowuje sie, tyle ,ze ja tam ciagle widze roz! a teraz promocja Sephory i pewnie nie wytrzymam i kupie! ajajajaj

Pharmacerisa zakupie ivory i bede uzywac jako korektora pod oczy.
__________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!

Edytowane przez Anjouka
Czas edycji: 2009-09-23 o 21:43
Anjouka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 10:06   #57
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Cytat:
Napisane przez Anjouka Pokaż wiadomość
j
Colorstaya uzywam Buff do mieszanej.
No widzisz, a dla mnie buff jest sporo za ciemny.. tylko ivory.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 11:37   #58
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Po raz drugi nie dotarłam do apteki-eksperymentuję teraz z innymi rzeczami, ale próbkę do domu na pewno wezmę z apteki.Na spokojnie w domu trzeba próbować.A kolory moim zdaniem są całkiem przyzwoite.

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Little brown Pokaż wiadomość
Ja kupiłam wczoraj. Ogolnie cere mam sniada, latem opalona. Wybrałam bronze bo na opakowaniu był fajny, taki idelany dla mnie bo ciemny, ale niestety kolor na opakowaniu a kolor faktyczny bardzo sie rozni bynajmniej jesli chodzi o 'bronze'. Rozni sie az do takiego stopnia ze zastanawiam, sie czy oby nie napakowli podkładu do zlego pudełeczka, tzn jasniejszy odcen (sand lub ivory) do pudełka z napisem 'bronze'. Przyznam z przykroscia i szczerze, ze po pierwszym zastosowaniu nie jestem zadowolona. Po pierwsze kolor jest jasny jak na bronze i nieprawdziwy z kolorem pokazanym na opakowaniu. Po drugie szybko zaczełam sie błyszcze, ale tu sie przyznaje ze przed fuidem z pospiechu nałozyłam nawilzajacy kremik z ziaja. Zobacze jak bedzie jutro i dam znac, bo moze to błyszczenie faktycznie jutro nie bedzie tak dokuczac jesli sie tak nie 'nawilze' ale co do kolorow to przesadzili....
Jesli jutro tez bedzie kiepsko, to jesli chodzi o moje subiektywne uzywanie i o moja ocene to ta jakosc nie warta tej ceny(ale pisze tylko o swoim przykladzie)

pozdro
ja nie jestem mocno opalona i na mnie bronze był ok
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 15:33   #59
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Cytat:
Napisane przez Little brown Pokaż wiadomość
Ja kupiłam wczoraj. Ogolnie cere mam sniada, latem opalona. Wybrałam bronze bo na opakowaniu był fajny, taki idelany dla mnie bo ciemny, ale niestety kolor na opakowaniu a kolor faktyczny bardzo sie rozni bynajmniej jesli chodzi o 'bronze'.
pozdro
Szczerze mowiac mi osobiscie nigdy nie przyszlo do glowy kupowac cos na podstawie koloru na opakowaniu

Ale swoja droga to faktycznie te kolory sa jasne jak na polskie podklady. Ja nigdy w zyciu nie trafilam na podklad, ktory by byl dla mnie dobry w innym odcieniu niz najjasniejszy dostepny, a w tych tak jest.

Tak wiec faktycznie dla osob o naturalnie ciemnej karnacji i jeszcze dodatkowo mocno opalonych to nawet bronze moze byc za jasny.

Co do matowienia to w sumie nie jest podklad stricte matujacy, wiec nie mozna po nim oczekiwac perfekcyjnego matu... no i zawsze mozna sobie pomoc czyms innym ten mat uzyskac
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 17:57   #60
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

u mnie w mieście jeszcze nie ma tych podkładów
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:37.