jak namalować identyczne kreski eyelinerem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-16, 20:16   #1
pat_11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4

jak namalować identyczne kreski eyelinerem?


Bardziej mi chodzi o ten dzióbek. Cały czas mam wrażenie, że na lewym i na prawym oku one są inne. Jedno idzie za bardzo w górę, a drugie w bok. Czy macie jakiś sposób żeby one były takie same?
pat_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 21:12   #2
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: jak namalować identyczne kreski eyelinerem?

Cytat:
Napisane przez pat_11 Pokaż wiadomość
Bardziej mi chodzi o ten dzióbek. Cały czas mam wrażenie, że na lewym i na prawym oku one są inne. Jedno idzie za bardzo w górę, a drugie w bok. Czy macie jakiś sposób żeby one były takie same?
Mam tak samo Ale tylko ja to zauważam
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 21:14   #3
Azime
Raczkowanie
 
Avatar Azime
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 434
Dot.: jak namalować identyczne kreski eyelinerem?

1. Przyjrzyj się dokładnie swoim powiekom, zaobserwuj, czy są symetryczne. Może dlatego "ucieka" Ci kreska, bo masz np. jeden kącik oka opadający etc?
2. Zacznij malować kreskę nie od wewnętrznego kącika oka, lecz od tego "dzióbka", czyli- przyłóż pędzelek do zewnętrznego kącika powieki i pociągnij w górę tak, jak chcesz żeby szedł "dzióbek". W ten sposób namalujesz idealne kreski, a jeśli "dzióbek" wyjdzie krzywo- możesz go łatwo poprawić.
3. Teraz dopiero pociągnij pedzelkiem eyelinera od wewnętrznego kącika oka do dzióbka i połącz kreski
Gotowe

PS- osobiście wolę malować kreski nie zwykłym eyelinerem z pędzelkiem, tylko albo eyelinerem w pisaku albo maczam skośny pędzel w eyelinerze. Tymi sposobami łatwiej jest rysować kreski
Azime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 13:13   #4
JustynaOfSuburbia
Raczkowanie
 
Avatar JustynaOfSuburbia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 356
Dot.: jak namalować identyczne kreski eyelinerem?

mam tak samo- zawsze mysle ze lewe skrzydelko kreski- czy jak tu mowicie dziobek- jest inny niz prawy
ja robie tak: najpierw maluje lewe oko, staram sie zeby wyszlo ladnie a potem dopasowywuje prawa kreske do lewego- prawe skrzydelko mi latwiej narysowac, wiec skoro mam wieksza kontrole nad prawym moge je dopasowac do lewego

kiedys tez malowalam napierw prawy potem lewy- teraz uwazam ze lepiej to wyglada

robie tak przy zelowych eyelinerach + skosny pedzelek
eyelinerem z pedzelkiem czy specjalnym aplikatorem tez ale z tymi eyelinerami jest latwiej
__________________
http://kosmetykiiinnenalogi.blogspot.com/
dopiero zaczynam

http://mynailsmyfun.bloog.pl/
moje małe bazgroły na paznokciach
JustynaOfSuburbia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 20:42   #5
Smerfetka 24
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka 24
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Creswell- Anglia
Wiadomości: 346
GG do Smerfetka 24
Dot.: jak namalować identyczne kreski eyelinerem?

Ja zaczynam od prawego oka bo z tym mam zawsze problem poniewaz mam bardziej opadajaca powieke i lewe jest mi latwiej dopasowac .

Najlpierw robie zwykłą kreske na calym lub 3/4 oku. Gdy mam dobrze zrobiona kreche dopiero robie dzióbek (jak wy to mowicie ), od zrobionej kreski pociagam lekko w gore i wtedy poszerzam, czasami wystarczy tylko jeden ruch.

Jezeli masz z tym duzy problem ucz sie na cieniach. Ja mam pedzle do makijazu i wybralam sobie najlepiej odpowiadajacy mi pedzelek. Mocze go w cieniach i tak nakladam.
Cien jest latwiej zmyc niz eyeliner jezeli bedzie Ci cos przeszkadzac lub nie bedzie podobac mniej nerwow
Smerfetka 24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 12:01   #6
gohhha
Raczkowanie
 
Avatar gohhha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: trn/krk
Wiadomości: 321
Dot.: jak namalować identyczne kreski eyelinerem?

no właśnie, jak mam asymetryczne oczy (jedno wyżej drugie niżej :P) i jeszcze na dodatek brwi mi się inaczej układają z jednej i z drugiej strony to kończyć kreski żeby było równo względem całej twarzy czy względem jednego oka? jeśli wiecie o co mi chodzi - czy mają się kończyć w tym samym miejscu twarzy, nawet jeśli by to oznaczało przeciągnięcie jednej kreski dłużej lub w innym kierunku, czy rysować symetrycznie, ale to wtedy właśnie wygląda tak, że jedna jest praktycznie poziomo, a druga do góry?
__________________
Podpisu jest aktualnie brak
gohhha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 22:35   #7
Smerfetka 24
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka 24
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Creswell- Anglia
Wiadomości: 346
GG do Smerfetka 24
Dot.: jak namalować identyczne kreski eyelinerem?

Cytat:
Napisane przez gohhha Pokaż wiadomość
no właśnie, jak mam asymetryczne oczy (jedno wyżej drugie niżej :P) i jeszcze na dodatek brwi mi się inaczej układają z jednej i z drugiej strony to kończyć kreski żeby było równo względem całej twarzy czy względem jednego oka? jeśli wiecie o co mi chodzi - czy mają się kończyć w tym samym miejscu twarzy, nawet jeśli by to oznaczało przeciągnięcie jednej kreski dłużej lub w innym kierunku, czy rysować symetrycznie, ale to wtedy właśnie wygląda tak, że jedna jest praktycznie poziomo, a druga do góry?

Uwazam, ze powinnas malowac tak aby wygladaly na idealne. Tak, ze jak ktos na Ciebie patrzy czy nawet Ty sama na siebie patrzysz to widzisz rowno pomalowane oczy a nie rowno zrobione kreski na asymetrycznych powiekach
Smerfetka 24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-22, 14:36   #8
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: jak namalować identyczne kreski eyelinerem?

Nigdy nie używałam eyelinera, ale zobaczyłam to zapytanie na stronie głównej i tak mnie rozśmieszyło, że miałam ochotę odpowiedzieć "ćwiczyć!", a tu proszę: ile sposobów! Szacun
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 17:50   #9
Smerfetka 24
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka 24
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Creswell- Anglia
Wiadomości: 346
GG do Smerfetka 24
Dot.: jak namalować identyczne kreski eyelinerem?

No tak hehe. Pewnie jakby tak kazda kobitka miala przedstawic swoj sposob to mozna by było ksiazke napisac hehe
Smerfetka 24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.