Drogeria Natura - cz. VI - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-01, 11:55   #61
AlbaNegra
Przyczajenie
 
Avatar AlbaNegra
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 18
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez SugarFreexD Pokaż wiadomość
Dziękuję. Jeśli któraś z Was przetestuje (na cerze tłustej byłoby cudownie) dacie znać? Szukam jakiegoś lżejszego podkładu do cery tłustej, ale z w miarę przyzwoitym kryciem, może akurat ten się spisze.
A miałaś Lasting Finish Nude z Rimmela? Ja mam taką cerę, o jakiej mowa i sprawdza się bdb. Jest lekki, dobrze kryje i utrzymuje się spokojnie 8 godzin, a na promocji można go wyrwać za 15 zł.
AlbaNegra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 12:24   #62
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Czy tylko ja miałam wczoraj ubaw z nastek bijących się o stand Kwiatkowskiego??? ;D w naszej drogerii doszło prawie do rekoczynów
Ps. Miała któraś z Was lakiery hybrydowe z Pierre Rene?
Ps2. czy tylko mnie "matowa" pomadka z Kobo nie zastyga?? :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 12:44   #63
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Którą drogerie w Warszawie (lewostronnej) polecacie? W Naturze na Stokłosach średnio mi się podobało- odniosłam wrażenie że towar taki "porozwalany", kolory wymieszane :/
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 14:00   #64
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Czy tylko ja miałam wczoraj ubaw z nastek bijących się o stand Kwiatkowskiego??? ;D w naszej drogerii doszło prawie do rekoczynów
Ps. Miała któraś z Was lakiery hybrydowe z Pierre Rene?
Ps2. czy tylko mnie "matowa" pomadka z Kobo nie zastyga?? :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chodzi Ci o tę w płynie? Tak ona nie zastyga, to raczej taki błyszczyk niż matowa pomadka
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 14:25   #65
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Czy tylko ja miałam wczoraj ubaw z nastek bijących się o stand Kwiatkowskiego??? ;D w naszej drogerii doszło prawie do rekoczynów
Ps. Miała któraś z Was lakiery hybrydowe z Pierre Rene?
Ps2. czy tylko mnie "matowa" pomadka z Kobo nie zastyga?? :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam, jednego nudziaka (kolor chyba 04). Trwałość mocno średnia. Raczej nie polecam.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 20:47   #66
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 21:57   #67
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Którą drogerie w Warszawie (lewostronnej) polecacie? W Naturze na Stokłosach średnio mi się podobało- odniosłam wrażenie że towar taki "porozwalany", kolory wymieszane :/
Ja lubiłam jeździć na Bielany, ul. przy agorze. Na uboczu, zazwyczaj było to, czego szukałam, ale to natura raczej malutka, ale syfu nie było.

Wrocław: 9 września otwarcie drogerii w Pasażu Grunwaldzkim
__________________
Wymieniam
Focę
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-01, 22:02   #68
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Byłam pozwiedzać w Kce i nowości Catrice są ale brak testerów, a z każdej nowości tak po 2 szt. towaru dosłownie Oczywiście plomby na podkładach już pozrywane, na najjaśniejszym wcale nie było tych zabezpieczeń przyklejonych. Popatrzyłam ale nic mnie nie rzuciło na kolana jeśli o resztę chodzi a z podkładem zaczekam

Z Essence nowości brak.

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2016-09-01 o 22:04
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 01:02   #69
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

[1=081ed4854e23be6738824bf 7e7324809f3af476a_65822e8 20d4a7;64839431]Treść usunięta[/QUOTE]

Trochę mi nie po drodze, ale może kiedyś gdzieś przejazdem wstąpię. W Centrum bywam, więc tam najprędzej
Dziękuję za odpowiedzi
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 02:25   #70
SugarFreexD
Rozeznanie
 
Avatar SugarFreexD
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 607
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Dziękuję za odpowiedzi na temat podkładu Catrice.


Cytat:
Napisane przez AlbaNegra Pokaż wiadomość
A miałaś Lasting Finish Nude z Rimmela? Ja mam taką cerę, o jakiej mowa i sprawdza się bdb. Jest lekki, dobrze kryje i utrzymuje się spokojnie 8 godzin, a na promocji można go wyrwać za 15 zł.
Masz na myśli ten w tubce czy w szklanym pojemniku? Czy to to samo? Jakoś nigdy nie interesowałam się podkładami Rimmela, ale skoro tak polecasz i widzę, że na KWC też ma niezłe opinie to może wrzucę go do koszyka przy najbliższych zakupach.
SugarFreexD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 06:18   #71
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Kto mnie oświeci dlaczego ten podkład z Catrice jest teraz taki popularny? Któraś youtuberka go zachwalała czy jak?
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-02, 06:22   #72
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez SugarFreexD Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi na temat podkładu Catrice.




Masz na myśli ten w tubce czy w szklanym pojemniku? Czy to to samo? Jakoś nigdy nie interesowałam się podkładami Rimmela, ale skoro tak polecasz i widzę, że na KWC też ma niezłe opinie to może wrzucę go do koszyka przy najbliższych zakupach.
Też polecam rimmela, chociaż nie wiem czy przy tłustej /mieszanej nie będzie Ci się świecił gdyby nie to że za mało żółtych tonów mają jasne odcienie, to chyba uzywalabym go namiętnie
Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Kto mnie oświeci dlaczego ten podkład z Catrice jest teraz taki popularny? Któraś youtuberka go zachwalała czy jak?
Jeszcze nie, to pomyśl co będzie jak go któraś wymieni w swoim filmiku
Magia wizażu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 06:52   #73
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Chyba zmienię zdanie co do podkładu catrice. Dziś zrobił mi przy rzuchwie totalną pomarańczkę. Może wczoraj też tak było, tylko nie widziałam przez rozpuszczone włosy.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 09:19   #74
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Zastanawiałam się nad strobingiem MySecret - wbrew zdrowemu rozsądkowi, bo mi nie potrzebny, ale poczytałam na jakimś blogu i zniechęciłam się.
Podobno nie sposób rozprowadzić go na podkładzie / faktycznie, dość tępy jest/, a jak to się w końcu uda, to objawiają się brokaty.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 10:23   #75
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez SugarFreexD Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi na temat podkładu Catrice.




Masz na myśli ten w tubce czy w szklanym pojemniku? Czy to to samo? Jakoś nigdy nie interesowałam się podkładami Rimmela, ale skoro tak polecasz i widzę, że na KWC też ma niezłe opinie to może wrzucę go do koszyka przy najbliższych zakupach.
W tubce to wersja Nude (za granicą mają go w butelce) i ma mieć delikatniejsze krycie, dawać naturalny wygląd, a w butelce z czerwonym zamknięciem to ma być pełno kryjący tak wg opisu producenta.
Miałam w tubce, i jak na podkład to szybko mi się skończył, chyba mało wydajny jest, przy mojej tłustej taki sobie, nie pokochałam go
Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Kto mnie oświeci dlaczego ten podkład z Catrice jest teraz taki popularny? Któraś youtuberka go zachwalała czy jak?
Jeszcze nie, ale magia wizażu plus owczy pęd i wiesz
Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się nad strobingiem MySecret - wbrew zdrowemu rozsądkowi, bo mi nie potrzebny, ale poczytałam na jakimś blogu i zniechęciłam się.
Podobno nie sposób rozprowadzić go na podkładzie / faktycznie, dość tępy jest/, a jak to się w końcu uda, to objawiają się brokaty.
Ja go tylko z testera sprawdzałam ale ja widzę taflę bez brokatu.

Właśnie takie kremowe rzeczy do mnie nie przemawiają. One są fajne dla profesjonalistów to na pewno, ale dla zwykłego użytkownika to nie koniecznie, bo to trzeba się pobawić z aplikacją. On pewnie bosko wygląda na opalonej skórze na twarzy bez podkładu na szczytach kości policzkowych na łuku kupidyna trochę na grzbiecie nosa, ale też można się maznąć na obojczykach i ramionach, ach chciałabym taką Tzn na swoją opaleniznę nie narzekam ale to jeszcze nie to

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Chyba zmienię zdanie co do podkładu catrice. Dziś zrobił mi przy rzuchwie totalną pomarańczkę. Może wczoraj też tak było, tylko nie widziałam przez rozpuszczone włosy.
Masz kolor 020? hmm on na zdj jakoś tak dziwnie wygląda nawet ciemniej od 030, ale na pewno dużo ciemniej od 010.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 10:48   #76
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

[QUOTE=Make4Up;64853891]


Ja go tylko z testera sprawdzałam ale ja widzę taflę bez brokatu.

Właśnie takie kremowe rzeczy do mnie nie przemawiają. One są fajne dla profesjonalistów to na pewno, ale dla zwykłego użytkownika to nie koniecznie, bo to trzeba się pobawić z aplikacją. On pewnie bosko wygląda na opalonej skórze na twarzy bez podkładu na szczytach kości policzkowych na łuku kupidyna trochę na grzbiecie nosa, ale też można się maznąć na obojczykach i ramionach, ach chciałabym taką Tzn na swoją opaleniznę nie narzekam ale to jeszcze nie to




Z testera też sprawdzałam i było ok.
Aż mi się z tym sławetnym rozświetlaczem w kredce skojarzyło, co na dłoni rozświetla, a roztarty - brokat.








I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 11:11   #77
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość


Masz kolor 020? hmm on na zdj jakoś tak dziwnie wygląda nawet ciemniej od 030, ale na pewno dużo ciemniej od 010.
Tak, 020.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 11:58   #78
AlbaNegra
Przyczajenie
 
Avatar AlbaNegra
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 18
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez SugarFreexD Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi na temat podkładu Catrice.




Masz na myśli ten w tubce czy w szklanym pojemniku? Czy to to samo? Jakoś nigdy nie interesowałam się podkładami Rimmela, ale skoro tak polecasz i widzę, że na KWC też ma niezłe opinie to może wrzucę go do koszyka przy najbliższych zakupach.
Tak, tak, w tubce. Mam tłustą strefę T i u mnie przypudrowany ryżowym pudrem z Ecocery daje radę. Wiadomo, z nosa się troszkę ściera, ale zazwyczaj po prostu nakładam na to miejsce kryjący puder, który mam zawsze przy sobie i wygląda to dobrze.
AlbaNegra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 12:50   #79
cochebomba
Raczkowanie
 
Avatar cochebomba
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 457
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Dziewczyny, mam pytanie odnośnie Karty Klubu Natura. Korzystacie z niej?
Czytałam na stronie internetowej Natury, że uprawnia do rabatu 50% na wybrane marki podczas akcji promocyjnych. Czy w takiej promocji może wystąpić każda marka dostępna w Naturze, czy tylko te najpopularniejsze typu Garnier, L'oreal, Nivea? Ciekawi mnie, czy warto założyć taką kartę w momencie, gdy kupuję tam mniej popularne produkty, np. włoskiej firmy OMIA.

Z góry dziękuję za odpowiedź i przepraszam, jeśli pytanie pojawiło się w poprzednim wątku.
cochebomba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-02, 12:56   #80
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Przy kazdej gazetce masz wypisane produkty ktore są taniej gdy masz karte (czasem to faktycznie -50% a czasem 2 zł). Nic innego się nie rabatuje, no.chyba że są akcje promocyjne dwudniowe. A tak możesz liczyć na jakies próbki do testowania (czy faktycznie coś któraś z nas dostanie to wątpię) przynajmniej tak pisze na karcie rejestracyjnej
Aaa, może każda marka wystąpić natomiast jest to z góry ustalone które wchodzą z rabatami przy nowych gazetkach
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Kiwaczka
Czas edycji: 2016-09-02 o 12:59
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 12:59   #81
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez cochebomba Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie odnośnie Karty Klubu Natura. Korzystacie z niej?
Czytałam na stronie internetowej Natury, że uprawnia do rabatu 50% na wybrane marki podczas akcji promocyjnych. Czy w takiej promocji może wystąpić każda marka dostępna w Naturze, czy tylko te najpopularniejsze typu Garnier, L'oreal, Nivea? Ciekawi mnie, czy warto założyć taką kartę w momencie, gdy kupuję tam mniej popularne produkty, np. włoskiej firmy OMIA.

Z góry dziękuję za odpowiedź i przepraszam, jeśli pytanie pojawiło się w poprzednim wątku.
Różne marki bywają w promocji.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 19:44   #82
cochebomba
Raczkowanie
 
Avatar cochebomba
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 457
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Dzięki za odpowiedzi W takim razie założę tę kartę i zobaczymy jak się sytuacja rozwinie.

Ostatnio kupiłam sobie gąbeczkę do nakładania podkładu i chociaż cena była bardzo niska, to jakość mnie zaskoczyła. Co prawda nigdy nie używałam oryginalnego Beauty blendera, ale na pewno sprawdza się lepiej niż gąbeczka z Real Techniques i wszystkie tanie chińskie gąbeczki. Gdyby ktoś się nad nią zastanawiał, to polecam
cochebomba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 20:32   #83
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Z tą kartą Natura to odnoszę wrażenie, że promocje są takie same, jak były zawsze, tyle że teraz nie dla wszystkich, tylko dla jej posiadaczy Nic mnie jak dotąd nie powaliło
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 21:35   #84
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Basiago, czyli ideantycznie jak ja.
Cochebomba, teraz wprowadzili nowe gabeczki, bez lateksu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 22:24   #85
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Tak, 020.
Dziś Zmalowana na YT wrzuciła filmik i makijaż zrobiła z użyciem tego podkładu w kolorze 030 i tak na niej wyglądał bardzo jasno Może faktycznie to że jest HD to i na kamerze tak pięknie wygląda Oczywiście coś napomknęła że nim zachwycona jak na razie.

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;64876866]Z tą kartą Natura to odnoszę wrażenie, że promocje są takie same, jak były zawsze, tyle że teraz nie dla wszystkich, tylko dla jej posiadaczy Nic mnie jak dotąd nie powaliło [/QUOTE]

Dokładnie, ba od kiedy ją mam no nic mi nie trzeba.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 22:49   #86
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

W ostrym świetle jak przed kamerami niestety odcienie są baaaaardzo przekłamane
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-03, 13:30   #87
karola200611
Raczkowanie
 
Avatar karola200611
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 467
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez cochebomba Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi W takim razie założę tę kartę i zobaczymy jak się sytuacja rozwinie.



Ostatnio kupiłam sobie gąbeczkę do nakładania podkładu i chociaż cena była bardzo niska, to jakość mnie zaskoczyła. Co prawda nigdy nie używałam oryginalnego Beauty blendera, ale na pewno sprawdza się lepiej niż gąbeczka z Real Techniques i wszystkie tanie chińskie gąbeczki. Gdyby ktoś się nad nią zastanawiał, to polecam

W jakiej cenie ta gąbeczka? Ma taki kształt jak beuty blender? Jest miękka?
karola200611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-03, 20:50   #88
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;64876866]Z tą kartą Natura to odnoszę wrażenie, że promocje są takie same, jak były zawsze, tyle że teraz nie dla wszystkich, tylko dla jej posiadaczy Nic mnie jak dotąd nie powaliło [/QUOTE]
Od początku było wiadomo, że tak będzie
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 08:29   #89
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Dziś Zmalowana na YT wrzuciła filmik i makijaż zrobiła z użyciem tego podkładu w kolorze 030 i tak na niej wyglądał bardzo jasno Może faktycznie to że jest HD to i na kamerze tak pięknie wygląda Oczywiście coś napomknęła że nim zachwycona jak na razie.



Dokładnie, ba od kiedy ją mam no nic mi nie trzeba.
Zmalowana to zawsze wszystkim zachwycona
Pamiętam jak przed laty dostała od jakieś polskiego sklepu kremy bb firmy BRTC i o każdym mówiła że rewelacja i kolorystycznie każdy z czterech wygląda tak samo na skórze ciekawe bo ja te kremy miałam i każdy totalnie inne wykończenie miał, inne odcienie, nawet po 3 tony różnicy w jasności nie mówiąc o innych tonacjach

Cytat:
Napisane przez karola200611 Pokaż wiadomość
W jakiej cenie ta gąbeczka? Ma taki kształt jak beuty blender? Jest miękka?
ma tą gąbeczkę, jest twarda i to bardzo(ale nie szorstka), nie puchnie od wody ale ja i tak na sucho jej używam, lubię ją bo bardzo dobrze wciska podkład w skórę nie mam porównania do innych ale biorąc pod uwagę jej twardość i brak puchnięcia nie będzie to żaden "odpowiednik" oryginału
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 10:12   #90
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;64881716]W ostrym świetle jak przed kamerami niestety odcienie są baaaaardzo przekłamane [/QUOTE]
Wiem o tym, bez testu na żywo trudno się obejść. No chyba że to co chcemy kupić jest dostępne tylko w necie, to wtedy najgorzej jest sobie dobrać kolor.
Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Zmalowana to zawsze wszystkim zachwycona
Pamiętam jak przed laty dostała od jakieś polskiego sklepu kremy bb firmy BRTC i o każdym mówiła że rewelacja i kolorystycznie każdy z czterech wygląda tak samo na skórze ciekawe bo ja te kremy miałam i każdy totalnie inne wykończenie miał, inne odcienie, nawet po 3 tony różnicy w jasności nie mówiąc o innych tonacjach



ma tą gąbeczkę, jest twarda i to bardzo(ale nie szorstka), nie puchnie od wody ale ja i tak na sucho jej używam, lubię ją bo bardzo dobrze wciska podkład w skórę nie mam porównania do innych ale biorąc pod uwagę jej twardość i brak puchnięcia nie będzie to żaden "odpowiednik" oryginału
Nie oglądam jej tak regularnie, ale staram się z dystansem do niej czy innych. Widziałam, że ona i kilka innych dziewczyn dostało płynne pomadki Lasplash. Oczywiście mówiły że są super.... akurat miałam to to i paskudztwo najgorsze z możliwych. Wygląda sztucznie i nawet nie wiedziałam, że mam tyle linii na ustach, no koszmar. Red Lipstick Monster też je zachwalała, Katosu tak umiarkowanie, Maxineczka pokazała ale nie rozwodziła się nad nimi. W ulubieńcach pokazała m.in Milani, którą mam i jest o stokroć lepsza od Lasplash. Gdybym nie kupiła jej wcześniej to pewnie bym się złapała na ich zachwyty
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-27 11:10:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:06.