Rossmann cz. XXXIII - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-24, 12:50   #4621
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Hej, mam ukochany róż Max Factor Creme Puff Blush w kolorze 20 Lavish Muave. I chyba ten odcień został wycofany . Czy polecicie mi jakiś zamiennik w takim kolorze? Z wyborem kolory różu zawsze mam problem, a ten jest dla mnie idealny
Chyba rzeczywiście został wycofany, ale spokojnie można go jeszcze dostać w drogeriach internetowych i to o wiele taniej niż w Rossmannie
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-24, 13:09   #4622
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez a_g_a_t_a Pokaż wiadomość
Chciałam prosić o polecenie dobrego kremu do rąk, ale widzę, nie ma sensu, bo tu inne dyskusje..
Ludzie, opamietajmy się, trzeba uważać na siebie, owszem, ograniczyć do minimum kontakty międzyludzkie, dbać o higienę.. ale jak patrzę na półki z mydłem, to zastanawiam się, czy ludzie do tej pory się naprawdę nie myli? Fakt, że trzeba robić zakupy, jeden robi zapasy, inny nie ma takiej możliwości, każdego sprawa.. nie oceniajmy! Nie jest powiedziane, że ten, co robi zakupy raz na dwa dni zachoruje szybciej, niż ten, co miał dwutygodniowe zapasy..
Nie ma żartów, ale popadanie w paranoję nic nam nie da

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Benera Pokaż wiadomość
ostatnio kupilam dermedic egzema,ale to w sp i swietnie mi sie sprawdza,a mam bardzo suche dlonie,a on szybko sie wchlania https://www.dermedic.pl/pl/produkty/...em-do-rak.html
Ja też polecam Dermedic Plus Egzema, bardzo go lubię. A w pracy na biurku stoi Isana aloesowy z pompką i też jest ok (ale lżejszy i mniej odżywczy), chciałam dziś kupić 2 opakowania na zapas (do pracy i do domu), ale puste półki. A półki z mydłem jakby tornado wszystko wessało
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-24, 15:16   #4623
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Chyba rzeczywiście został wycofany, ale spokojnie można go jeszcze dostać w drogeriach internetowych i to o wiele taniej niż w Rossmannie
Właśnie widziałam że są, ale to nie rozwiązuję mojego problemu na dłuższą metę, liczę że znajdę jakiś zamiennik
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-24, 16:02   #4624
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Właśnie widziałam że są, ale to nie rozwiązuję mojego problemu na dłuższą metę, liczę że znajdę jakiś zamiennik
Jak zobaczyłam nowe róże Bell to ten skojarzył mi się z Max Factorem:
https://www.bellsklep.com.pl/beauty-...03-p-1621.html
Jednak nie wiem czy na żywo są podobne.
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-24, 16:24   #4625
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Jak zobaczyłam nowe róże Bell to ten skojarzył mi się z Max Factorem:
https://www.bellsklep.com.pl/beauty-...03-p-1621.html
Jednak nie wiem czy na żywo są podobne.
Dzięki, obadam go na żywo jak epidemia minie. Ten róż z max factora to miał raczej chłodny odcien, taki zgaczony/brudny róż. Delikatny bardzo. Czegoś podobnego szukam
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-24, 18:04   #4626
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez a_g_a_t_a Pokaż wiadomość
Chciałam prosić o polecenie dobrego kremu do rąk, ale widzę, nie ma sensu, bo tu inne dyskusje..
Ludzie, opamietajmy się, trzeba uważać na siebie, owszem, ograniczyć do minimum kontakty międzyludzkie, dbać o higienę.. ale jak patrzę na półki z mydłem, to zastanawiam się, czy ludzie do tej pory się naprawdę nie myli? Fakt, że trzeba robić zakupy, jeden robi zapasy, inny nie ma takiej możliwości, każdego sprawa.. nie oceniajmy! Nie jest powiedziane, że ten, co robi zakupy raz na dwa dni zachoruje szybciej, niż ten, co miał dwutygodniowe zapasy..
Nie ma żartów, ale popadanie w paranoję nic nam nie da

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może to o to chodzi, że ludziom pomyśleli że kupią więcej, na zapas, bo częściej będą i myli i więcej lali mydła na dłonie.

Mydło anty-bakteryjne jak sama nazwa wskazuje, przeciwdziała namnażaniu się bakterii, ono działa anty, a nie niszczy już istniejące. One nie mają działania bakterio i wirusobójczego, bo to nie ten kaliber preparatów. Mamy epidemię wywołaną wirusem. Wirusy a bakterie to nie to samo Także nie ważne czy macie mydło w płynie, w kostce, zwykłe najzwyklejsze też da radę, bo chodzi o częstotliwość, długość mycia i technikę mycia dłoni! Po umyciu osuszamy i w suche dłonie wcieramy żel, albo inny preparat na bazie alkoholu do dezynfekcji, jeśli mamy do takiego dostęp. Potem już nic z dłońmi nie robimy, nie wycieramy w ręcznik itp. Taki żel po prostu wcieramy i ma się wchłonąć w dłonie.

TU fajny filmik który pokazuje dlaczego poszczególne ruchy mają znaczenie przy myciu rąk.

Społeczeństwo trzeba w tym względzie uświadomić, gdybym nie miała pracy z tym związanej to pewnie też bym nie widziała
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-24, 19:16   #4627
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez a_g_a_t_a Pokaż wiadomość
Chciałam prosić o polecenie dobrego kremu do rąk, ale widzę, nie ma sensu, bo tu inne dyskusje..
Ludzie, opamietajmy się, trzeba uważać na siebie, owszem, ograniczyć do minimum kontakty międzyludzkie, dbać o higienę.. ale jak patrzę na półki z mydłem, to zastanawiam się, czy ludzie do tej pory się naprawdę nie myli? Fakt, że trzeba robić zakupy, jeden robi zapasy, inny nie ma takiej możliwości, każdego sprawa.. nie oceniajmy! Nie jest powiedziane, że ten, co robi zakupy raz na dwa dni zachoruje szybciej, niż ten, co miał dwutygodniowe zapasy..
Nie ma żartów, ale popadanie w paranoję nic nam nie da

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko Eos. Teraz na promocji byl lawendowy. Pięknie sie wchłania. Ręce są cudownie nawilżone bo po tych plynach schodziła mi juz skóra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-24, 19:19   #4628
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez a_g_a_t_a Pokaż wiadomość
Chciałam prosić o polecenie dobrego kremu do rąk, ale widzę, nie ma sensu, bo tu inne dyskusje..
Ludzie, opamietajmy się, trzeba uważać na siebie, owszem, ograniczyć do minimum kontakty międzyludzkie, dbać o higienę.. ale jak patrzę na półki z mydłem, to zastanawiam się, czy ludzie do tej pory się naprawdę nie myli? Fakt, że trzeba robić zakupy, jeden robi zapasy, inny nie ma takiej możliwości, każdego sprawa.. nie oceniajmy! Nie jest powiedziane, że ten, co robi zakupy raz na dwa dni zachoruje szybciej, niż ten, co miał dwutygodniowe zapasy..
Nie ma żartów, ale popadanie w paranoję nic nam nie da

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;87688087]Ja też polecam Dermedic Plus Egzema, bardzo go lubię. A w pracy na biurku stoi Isana aloesowy z pompką i też jest ok (ale lżejszy i mniej odżywczy), chciałam dziś kupić 2 opakowania na zapas (do pracy i do domu), ale puste półki. A półki z mydłem jakby tornado wszystko wessało [/QUOTE]Na wątku o naturalnych kosmetykach dziewczyny polecały kremy do rąk Chodakowskiej, jak potrzebujesz to dokopię się konkretnie który.

Ja mam też Isanę z pompką, spoko do pracy, bo wygodna forma aplikacji i lekki.
http://www.rossmann.pl/Produkt/Kremy...ml,323459,8636

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-24, 19:30   #4629
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Tylko Eos. Teraz na promocji byl lawendowy. Pięknie sie wchłania. Ręce są cudownie nawilżone bo po tych plynach schodziła mi juz skóra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czy ja wiem? Lubiłam krem EOS, ale dla mnie jednak był za mało odżywczy. Tak do torebki i częstej reaplikacji super bo pięknie pachnie i wchłania się w mig + poręczna tubka, ale jeśli ktoś oczekiwałby mocnego odżywienia to mógłby się rozczarować

Ale to oczywiście moje subiektywne wrażenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-24, 19:38   #4630
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

ja bardzo lubię kremy Bielendy, o ten: https://www.rossmann.pl/Produkt/Krem...ml,333050,8636 i pozostałe dwa z tej serii. ślicznie pachną, są gęste, tłuściutkie, mocno odżywcze.
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-24, 19:50   #4631
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Na wątku o naturalnych kosmetykach dziewczyny polecały kremy do rąk Chodakowskiej, jak potrzebujesz to dokopię się konkretnie który.

Ja mam też Isanę z pompką, spoko do pracy, bo wygodna forma aplikacji i lekki.
http://www.rossmann.pl/Produkt/Kremy...ml,323459,8636

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przez to, że były polecane kupiłam wszystkie rodzaje, tak tylko rossmann zrobił na nie promocje. Nie rozumiem o co cały ten szum, bo kremy jak to kremy, nawilżają, na chwilę dłonie są gładkie, ale nic spektakularnego nie robią. W sumie to bardzo dobrego też nie. Ot, przeciętny kremik w (moim zdaniem) brzydkim opakowaniu. Bez zdjęcia mocno wyretuszowanej Chodakowskiej byłoby ładniejsze (moim zdaniem )


Kupilam też krem na noc z tołpa i mam podobne odczucia. Tylko opakowanie lepsze.

Zaznaczam, że często mi się przesuszają dłonie, aż pojawiają się białe "linie", a na palcu wskazującym i kciuki robią się 'zadziorki'. Natomiast nie mam problemu z pękaniem czy krwawieniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-24, 20:06   #4632
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;87689628]Czy ja wiem? Lubiłam krem EOS, ale dla mnie jednak był za mało odżywczy. Tak do torebki i częstej reaplikacji super bo pięknie pachnie i wchłania się w mig + poręczna tubka, ale jeśli ktoś oczekiwałby mocnego odżywienia to mógłby się rozczarować

Ale to oczywiście moje subiektywne wrażenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

A miałaś ten konkretny? Bo Fehn chodzi raczej o taką nowszą serię, Shea Better, nie ten taki w śmiesznym opakowaniu . Też skusiłam się na lawendowy i całkiem się lubimy.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-24, 20:12   #4633
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Aaaa, to nie, ja miałam w tym płaskim opakowaniu

To w takim razie tego lawendowego nie miałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-24, 20:30   #4634
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Czy jutro normalnie będą otwarte rossmanny? Czy w związku z tym że to drogeria a nie spożywczy stacjonarne zakupu będą już niemożliwe?
I jakby co to serio nie chcę kupić niezbędnej paletki cieni czy obmacac wszystkiego co jest na sklepie tylko chciałam żel do higieny intymnej Facelle bo właśnie się okazało że nieswiadomy domownik przypadkiem mi wyrzucił a nie zrobiłam zapasów :/

Krem.do rąk - z tubkowych polecam Isana Urea a z pompowych Eveline czerwony

Edytowane przez Fenenna
Czas edycji: 2020-03-24 o 20:32
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-24, 21:12   #4635
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Przez to, że były polecane kupiłam wszystkie rodzaje, tak tylko rossmann zrobił na nie promocje. Nie rozumiem o co cały ten szum, bo kremy jak to kremy, nawilżają, na chwilę dłonie są gładkie, ale nic spektakularnego nie robią. W sumie to bardzo dobrego też nie. Ot, przeciętny kremik w (moim zdaniem) brzydkim opakowaniu. Bez zdjęcia mocno wyretuszowanej Chodakowskiej byłoby ładniejsze (moim zdaniem )


Kupilam też krem na noc z tołpa i mam podobne odczucia. Tylko opakowanie lepsze.

Zaznaczam, że często mi się przesuszają dłonie, aż pojawiają się białe "linie", a na palcu wskazującym i kciuki robią się 'zadziorki'. Natomiast nie mam problemu z pękaniem czy krwawieniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mi na taka skore jak opisałaś na dole to tylko czerwony garnier pomaga , kiedyś jeszcze regenerum do rak ale to przez chwile tylko :p tak to żaden krem nie pomaga na takie przesuszone dłonie....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-24, 21:59   #4636
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Czy jutro normalnie będą otwarte rossmanny? Czy w związku z tym że to drogeria a nie spożywczy stacjonarne zakupu będą już niemożliwe?
I jakby co to serio nie chcę kupić niezbędnej paletki cieni czy obmacac wszystkiego co jest na sklepie tylko chciałam żel do higieny intymnej Facelle bo właśnie się okazało że nieswiadomy domownik przypadkiem mi wyrzucił a nie zrobiłam zapasów :/

Krem.do rąk - z tubkowych polecam Isana Urea a z pompowych Eveline czerwony
Nic nie słyszałam że coś ma się z tym zmienić także powinny być otwarte i nie tłumacz się, każdy niech chodzi po co potrzebuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-24, 22:18   #4637
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Przez to, że były polecane kupiłam wszystkie rodzaje, tak tylko rossmann zrobił na nie promocje. Nie rozumiem o co cały ten szum, bo kremy jak to kremy, nawilżają, na chwilę dłonie są gładkie, ale nic spektakularnego nie robią. W sumie to bardzo dobrego też nie. Ot, przeciętny kremik w (moim zdaniem) brzydkim opakowaniu. Bez zdjęcia mocno wyretuszowanej Chodakowskiej byłoby ładniejsze (moim zdaniem )


Kupilam też krem na noc z tołpa i mam podobne odczucia. Tylko opakowanie lepsze.

Zaznaczam, że często mi się przesuszają dłonie, aż pojawiają się białe "linie", a na palcu wskazującym i kciuki robią się 'zadziorki'. Natomiast nie mam problemu z pękaniem czy krwawieniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No widzisz, co człowiek to opinia. Ja ich jeszcze nie próbowałam, ale czasem tak mam, że niby zwyczajny krem do rąk nawilżający, a jednak jakoś działa cuda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-25, 06:13   #4638
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Mi na taka skore jak opisałaś na dole to tylko czerwony garnier pomaga , kiedyś jeszcze regenerum do rak ale to przez chwile tylko tak to żaden krem nie pomaga na takie przesuszone dłonie....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dzięki. Jakoś mam uraz do Garniera i omijam ich kosmetyki, ale nie wykluczam, że kiedyś spróbuję
Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
No widzisz, co człowiek to opinia. Ja ich jeszcze nie próbowałam, ale czasem tak mam, że niby zwyczajny krem do rąk nawilżający, a jednak jakoś działa cuda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak ze wszystkim nigdy nie wiesz co komu podpasuje. Ostatnio ratunkiem jest dla mnie krem z różą i arganem z YR. Kupiony tylko dlatego, że potrzebowałam kremu na już, a właśnie YR był najbliżej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-25, 08:00   #4639
a_g_a_t_a
Zadomowienie
 
Avatar a_g_a_t_a
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 460
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Dziękuję za odpowiedzi Dziewczyny, muszę potestowac, ja mam przesusz całego ciała okresowo, właśnie teraz, być może od tarczycy, wtedy mało co mi pomaga, nawet te, które poza tym okresem są rewelacyjne. Do tego te wiatry ostatnio, dłonie wysuszone
I jednak przy niemowlaku nie smaruje regularnie, dużo mniej, niz kiedyś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Vouloir c'est pouvoir
a_g_a_t_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-25, 08:09   #4640
AnnaDorota1993
Rozeznanie
 
Avatar AnnaDorota1993
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 799
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

[1=0235a76bf37a0c9e786a33d 682e03cfb1aa33c8b_653ef22 455ebf;87689654]ja bardzo lubię kremy Bielendy, o ten: https://www.rossmann.pl/Produkt/Krem...ml,333050,8636 i pozostałe dwa z tej serii. ślicznie pachną, są gęste, tłuściutkie, mocno odżywcze.[/QUOTE]


Ja również polecam te kremy z Bielendy
Przetestowałam już wszystkie 3 wersje i każda z nich świetnie się sprawdza
Te kremy są treściwe, mocno odżywcze i na dodatek pięknie pachną
Potrafią szybko zregenerować nawet mocno przesuszone i popękane dłonie



Na bardzo zniszczone dłonie polecam krem Avene Cicalfate (dostępny w aptekach i w internecie).
Ja miałam bardzo wysuszone dłonie, skóra pękała mi do krwi, najgorzej wyglądały palce i kostki.
Pani w aptece poleciła mi ten krem - powiedziała, że on jest świetny na takie popękane ręce i powinien pomóc.
Krem jest dość tłusty, ale szybko się wchłania. Przynosi dłoniom ulgę i potrafi szybko je zregenerować. Po kilku dniach nie miałam już żadnych ran ani pęknięć, moje dłonie wróciły do normalności.
Teraz znowu mam wysuszone i popękane dłonie i wróciłam do tego kremu bo jest naprawdę świetny



A krem Eos shea better mam w wersji kokosowej i również polecam
Jest treściwy, odżywczy i dobrze nawilża - a do tego pięknie pachnie
__________________
Książki 2024: 3
(Książki 2023: 33 , 2022: 40, 2021: 40 , 2020: 51 , 2019: 77 , 2018: 65 , 2017: 63 , 2016: 48 , 2015: 30)

Zakochana <3

Edytowane przez AnnaDorota1993
Czas edycji: 2020-03-25 o 08:12
AnnaDorota1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-25, 09:22   #4641
koniczynka15
Zadomowienie
 
Avatar koniczynka15
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 1 739
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez a_g_a_t_a Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi Dziewczyny, muszę potestowac, ja mam przesusz całego ciała okresowo, właśnie teraz, być może od tarczycy, wtedy mało co mi pomaga, nawet te, które poza tym okresem są rewelacyjne. Do tego te wiatry ostatnio, dłonie wysuszone
I jednak przy niemowlaku nie smaruje regularnie, dużo mniej, niz kiedyś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja od siebie dorzucę jeszcze Mediderm do kupienia w aptece
Cytat:
Napisane przez AnnaDorota1993 Pokaż wiadomość
Ja również polecam te kremy z Bielendy
Przetestowałam już wszystkie 3 wersje i każda z nich świetnie się sprawdza
Te kremy są treściwe, mocno odżywcze i na dodatek pięknie pachną
Potrafią szybko zregenerować nawet mocno przesuszone i popękane dłonie



Na bardzo zniszczone dłonie polecam krem Avene Cicalfate (dostępny w aptekach i w internecie).
Ja miałam bardzo wysuszone dłonie, skóra pękała mi do krwi, najgorzej wyglądały palce i kostki.
Pani w aptece poleciła mi ten krem - powiedziała, że on jest świetny na takie popękane ręce i powinien pomóc.
Krem jest dość tłusty, ale szybko się wchłania. Przynosi dłoniom ulgę i potrafi szybko je zregenerować. Po kilku dniach nie miałam już żadnych ran ani pęknięć, moje dłonie wróciły do normalności.
Teraz znowu mam wysuszone i popękane dłonie i wróciłam do tego kremu bo jest naprawdę świetny



A krem Eos shea better mam w wersji kokosowej i również polecam
Jest treściwy, odżywczy i dobrze nawilża - a do tego pięknie pachnie
Na takie pękające dłonie polecam żel aloesowy, na to parafinę i ręce w bawełniane rękawiczki na noc i tak przez parę dni. Właśnie TŻ ma taką sytuację, odmawia używania czegokolwiek w ciągu dnia i pięknie mu się skóra zregenerowała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Najgorsza walka wewnątrz mnie -
to walka mojego poczucia humoru z moim wychowaniem.

koniczynka15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-25, 09:50   #4642
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Dzięki. Jakoś mam uraz do Garniera i omijam ich kosmetyki, ale nie wykluczam, że kiedyś spróbuję Jak ze wszystkim nigdy nie wiesz co komu podpasuje. Ostatnio ratunkiem jest dla mnie krem z różą i arganem z YR. Kupiony tylko dlatego, że potrzebowałam kremu na już, a właśnie YR był najbliżej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jasne mi się właśnie skończył...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-25, 09:54   #4643
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Czy jutro normalnie będą otwarte rossmanny? Czy w związku z tym że to drogeria a nie spożywczy stacjonarne zakupu będą już niemożliwe?
I jakby co to serio nie chcę kupić niezbędnej paletki cieni czy obmacac wszystkiego co jest na sklepie tylko chciałam żel do higieny intymnej Facelle bo właśnie się okazało że nieswiadomy domownik przypadkiem mi wyrzucił a nie zrobiłam zapasów :/

Krem.do rąk - z tubkowych polecam Isana Urea a z pompowych Eveline czerwony
Przy silnie podrażnionych, popękanych dłoniach kremy z mocznikiem mogą dodatkowo podrażniać (ja tak mam)

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Mi na taka skore jak opisałaś na dole to tylko czerwony garnier pomaga , kiedyś jeszcze regenerum do rak ale to przez chwile tylko :p tak to żaden krem nie pomaga na takie przesuszone dłonie....

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
czerwonego Garniera lubiłam, Regenerum dla mnie za słaby

Cytat:
Napisane przez AnnaDorota1993 Pokaż wiadomość
Na bardzo zniszczone dłonie polecam krem Avene Cicalfate (dostępny w aptekach i w internecie).
Ja miałam bardzo wysuszone dłonie, skóra pękała mi do krwi, najgorzej wyglądały palce i kostki.
Pani w aptece poleciła mi ten krem - powiedziała, że on jest świetny na takie popękane ręce i powinien pomóc.
Krem jest dość tłusty, ale szybko się wchłania. Przynosi dłoniom ulgę i potrafi szybko je zregenerować. Po kilku dniach nie miałam już żadnych ran ani pęknięć, moje dłonie wróciły do normalności.
Teraz znowu mam wysuszone i popękane dłonie i wróciłam do tego kremu bo jest naprawdę świetny
Cicalfate jest super, używałam go przy kwasach, mocno regeneruje skórę, choć w moim przypadku się nie wchłania (nawet na dłoniach). Jest bardzo tłusty i gęsty jak pasta, ale faktycznie super regeneruje i daje uczucie "opatrunku" na skórze.

Cytat:
Napisane przez koniczynka15 Pokaż wiadomość
Ja od siebie dorzucę jeszcze Mediderm do kupienia w aptece Na takie pękające dłonie polecam żel aloesowy, na to parafinę i ręce w bawełniane rękawiczki na noc i tak przez parę dni. Właśnie TŻ ma taką sytuację, odmawia używania czegokolwiek w ciągu dnia i pięknie mu się skóra zregenerowała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W moim przypadku Mediderm był zbyt "doraźny". Dawał uczucie ulgi, ale na krótko.

A z takich domowych mikstur u mnie jeszcze sprawdzała się maść z witaminą A + gliceryna, tłuste ale też pomaga

Czyli z moich doświadczeń na takie mocno przesuszone lub pękające dłonie z pamięci mogę polecić:
- Dermedic Plus Egzema
- Avene Cicalfate
- witamina A + gliceryna

Mediderm, Regenerum bym odpuściła.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-25, 10:28   #4644
koniczynka15
Zadomowienie
 
Avatar koniczynka15
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 1 739
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;87690781]Przy silnie podrażnionych, popękanych dłoniach kremy z mocznikiem mogą dodatkowo podrażniać (ja tak mam)



czerwonego Garniera lubiłam, Regenerum dla mnie za słaby



Cicalfate jest super, używałam go przy kwasach, mocno regeneruje skórę, choć w moim przypadku się nie wchłania (nawet na dłoniach). Jest bardzo tłusty i gęsty jak pasta, ale faktycznie super regeneruje i daje uczucie "opatrunku" na skórze.



W moim przypadku Mediderm był zbyt "doraźny". Dawał uczucie ulgi, ale na krótko.

A z takich domowych mikstur u mnie jeszcze sprawdzała się maść z witaminą A + gliceryna, tłuste ale też pomaga

Czyli z moich doświadczeń na takie mocno przesuszone lub pękające dłonie z pamięci mogę polecić:
- Dermedic Plus Egzema
- Avene Cicalfate
- witamina A + gliceryna

Mediderm, Regenerum bym odpuściła.[/QUOTE]O widzisz, a u mnie przynosi ulgę i jako jeden z niewielu działa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Najgorsza walka wewnątrz mnie -
to walka mojego poczucia humoru z moim wychowaniem.

koniczynka15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-25, 20:30   #4645
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;87690781]Przy silnie podrażnionych, popękanych dłoniach kremy z mocznikiem mogą dodatkowo podrażniać (ja tak mam)



czerwonego Garniera lubiłam, Regenerum dla mnie za słaby



Cicalfate jest super, używałam go przy kwasach, mocno regeneruje skórę, choć w moim przypadku się nie wchłania (nawet na dłoniach). Jest bardzo tłusty i gęsty jak pasta, ale faktycznie super regeneruje i daje uczucie "opatrunku" na skórze.



W moim przypadku Mediderm był zbyt "doraźny". Dawał uczucie ulgi, ale na krótko.

A z takich domowych mikstur u mnie jeszcze sprawdzała się maść z witaminą A + gliceryna, tłuste ale też pomaga

Czyli z moich doświadczeń na takie mocno przesuszone lub pękające dłonie z pamięci mogę polecić:
- Dermedic Plus Egzema
- Avene Cicalfate
- witamina A + gliceryna

Mediderm, Regenerum bym odpuściła.[/QUOTE]


No właśnie tez tak już myśle ze Regenerum jest słabo ale to dopiero po odkryciu Garniera czerwonego doszłam właśnie do tego wniosku, bo tak to namiętnie kupowałam R. na początku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Ojj witamina A to koszmar dla mnie, nic to nie chciało się wchłaniać mi w dłonie... brrr


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-25, 20:49   #4646
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

No to jest tłuste i wchłania się fatalnie ale z odrobiną gliceryny i pod rękawiczki na noc super.

Lubiłam też smarować tym miejsca między palcami i kostki (tam miewam największy problem z suchością) bo tam tłustość aż tak nie przeszkadza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-25, 22:09   #4647
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Sprobujcie czerwonego linomagu. Dla mnie to podstawa kosmetyczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 11:54   #4648
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Nic nie słyszałam że coś ma się z tym zmienić także powinny być otwarte i nie tłumacz się, każdy niech chodzi po co potrzebuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję za zrozumienie
Na lokalnych grupach FB zadawałam to pytanie i taki strumień hejtu się wylał że już się zaczynam internetu bać
(Rossmann był otwarty )
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 12:23   #4649
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Dziękuję za zrozumienie
Na lokalnych grupach FB zadawałam to pytanie i taki strumień hejtu się wylał że już się zaczynam internetu bać
(Rossmann był otwarty )
No ja powychodziłam z niektórych takich miejsc, bo nie ma co się denerwować. Moja mama była dziś po puszki dla kota w Rossie i mówi, że półki wyczyszczone...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 13:26   #4650
Iavender
 
Avatar Iavender
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 245
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Czy są u Was w rossmannach szampony Garnier te z serii papaya, aloes itd.?
W zakupach online mogę dodać do koszyka maski, ale szampony nie, bo nie można sprawdzić dostępności w wybranym sklepie. I w 3 innych niedaleko też nie można. Przy wybraniu wysyłki kurierem z kolei połowy innych rzeczy z koszyka nie ma.
I zastanawiam się, czy nie ma ich w sklepach faktycznie, czy to strona szwankuje
__________________
Iavender jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-10 12:01:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:54.