Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3 - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-05, 10:21   #4531
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
A potem zjadł tego szczura?

I mówię Ci ze to nie prawda, że musi boleć tak ze nie da się rozmawiać ani siedzieć spokojnie takie bóle tez mogą oznaczać poród.

I trzymam Kciuki żeby Mała dala znać!

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Ja czekam właśnie na takie bolace, bo jak pomyślę o dłuższym pobycie w szpitalu to mi źle

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Zostało 7 kg na plusie

Ze dwa w cyckach reszta w doopie Załącznik 7693496

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

Weź...ja przed ciążą gorzej wyglądałam

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Hej
Nie wychodzimy jeszcze dzisiaj CRP wyszlo dobrze, ale bilirubina 10 i pediatra zalecila zostac do jutra i wtedy zobaczymy czy bedziemy mogli wyjsc czy zostaniemy na naswietlanie W ogole maly dopiero wczoraj wieczorem zaczal jesc piers, a podobno dzieci ktore nie jedza maja czesto podwyzszona ta bilirubine. Eh, mam nadzieję ze jutro bedzie ok i nas wypuszcza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Oby bilirubina ładnie spadla
A
Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Dzień doberek.A, super, czyli nie urodze dzisiaj I jak? Młoda ruszyła dupkę?A ja nie mogę uwierzyć że co niektóre już z dziećmi przy boku Ta pani pomyliła wątki?
Zazdroszczę figury!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ruszyła ale nie było 10 ruchów na godzinę więc opierdzielilam czekoladę i czekam...
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 10:48   #4532
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Margosia Ty wyglądasz na staraczke, a nie na położnice
Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Hej
Nie wychodzimy jeszcze dzisiaj CRP wyszlo dobrze, ale bilirubina 10 i pediatra zalecila zostac do jutra i wtedy zobaczymy czy bedziemy mogli wyjsc czy zostaniemy na naswietlanie W ogole maly dopiero wczoraj wieczorem zaczal jesc piers, a podobno dzieci ktore nie jedza maja czesto podwyzszona ta bilirubine. Eh, mam nadzieję ze jutro bedzie ok i nas wypuszcza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
On dzisiaj 2 dobę kończy po 14? Toć to dobra bilirubina!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 10:55   #4533
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Margosia Ty wyglądasz na staraczke, a nie na położnice On dzisiaj 2 dobę kończy po 14? Toć to dobra bilirubina!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, dzisiaj konczy drugą dobę. To mówisz, że to dobry wynik? To co ta pediatra wymyslila... :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 11:15   #4534
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Tak, dzisiaj konczy drugą dobę. To mówisz, że to dobry wynik? To co ta pediatra wymyslila... :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taki najprostszy schemat to norma do 5 w pierwszej dobie, do 10 w drugiej i do 15 w trzeciej. Więc wszystko jest ok. No, ale kłócić się nie będziesz. Dopytaj może z ciekawości położnych od ilu wsadzaja pod lampy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 11:23   #4535
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Zostało 7 kg na plusie

Ze dwa w cyckach reszta w doopie Załącznik 7693496

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Super wyglądasz Ja po porodzie miałam taki brzuch jak Ty przed porodem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Taki najprostszy schemat to norma do 5 w pierwszej dobie, do 10 w drugiej i do 15 w trzeciej. Więc wszystko jest ok. No, ale kłócić się nie będziesz. Dopytaj może z ciekawości położnych od ilu wsadzaja pod lampy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przyszła kilka minut temu drugi raz, bo z nami na sali leży dziewczynka z żółtaczką i jej robili badanie z krwi (moj mial takim urzadzeniem elektronicznym) i pediatra przyszła z wynikiem. Zapytałam czy to 10 to duży poziom to powiedziala właśnie ze na granicy i do 5 doby może się zwiększać, dlatego trzeba obserwowac. Ale jesli wzrost bedzie jutro nieznaczny to nas wypuszcza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 11:28   #4536
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Super wyglądasz Ja po porodzie miałam taki brzuch jak Ty przed porodem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Przyszła kilka minut temu drugi raz, bo z nami na sali leży dziewczynka z żółtaczką i jej robili badanie z krwi (moj mial takim urzadzeniem elektronicznym) i pediatra przyszła z wynikiem. Zapytałam czy to 10 to duży poziom to powiedziala właśnie ze na granicy i do 5 doby może się zwiększać, dlatego trzeba obserwowac. Ale jesli wzrost bedzie jutro nieznaczny to nas wypuszcza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Łee to tym bardziej jak tylko tym pikaczem miał robione!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 11:29   #4537
malinova_
Raczkowanie
 
Avatar malinova_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 289
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Sylwia880 Pokaż wiadomość
Ja mam za to bardzo nisko to ciśnienie, ostatnio 90/50, choć całą ciążę miałam wzorowe...kazała jeść więcej słodyczy, spoko, się dostosuje jak trzeba czego się nie robi dla dobra dziecka...strasznie twardy brzuch mam ostatnio, od dwóch dni ewidentnie niżej i trochę skurczy nocami, ale nic poważnego, czekamy 10dni do TP
Jak mus to mus. Smacznego
Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Hej

Mi się dziś śniło, że szczur nam z kibelka wyszedł i tz w przebraniu Shreka na na niego polował

Ja oczywiście od 3 do 5 nie spałam, bo brzuch bolał ale tak lekko okresowo więc nie zrywałam tzta. Za to młoda od rana nie daje znaku życia i jak nie ruszy się do 10 to jadę na izbę.

Z ciśnieniem u mnie różnie, ostatnio miałam jakieś dziwne, bo ta pierwsza wartość dość duża a druga ok. 155/75
Czy Ty aby w tym lesie nie nazbierałaś "innych grzybków"?
Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Zostało 7 kg na plusie

Ze dwa w cyckach reszta w doopie Załącznik 7693496

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Tobie powinni dać bana! Zgłaszam do moderatora.
Gaiete, kciuki za rychłe wyjście. Doskonale pamiętam jak czekałam na wypis z pierworodnym. Miał bilirubinę na pograniczu i wahali się czy nas wypisać. Jak przyszła pozytywna odpowiedź to czułam się jakbym milion w totka trafiła!

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
malinova_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-05, 12:09   #4538
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez malinova_ Pokaż wiadomość
Jak mus to mus. Smacznego Czy Ty aby w tym lesie nie nazbierałaś "innych grzybków"? Tobie powinni dać bana! Zgłaszam do moderatora.
Gaiete, kciuki za rychłe wyjście. Doskonale pamiętam jak czekałam na wypis z pierworodnym. Miał bilirubinę na pograniczu i wahali się czy nas wypisać. Jak przyszła pozytywna odpowiedź to czułam się jakbym milion w totka trafiła!

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
I dokładnie tak się teraz czuję! Wychodzimy! Aż się popłakałam z radości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 12:26   #4539
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
I dokładnie tak się teraz czuję! Wychodzimy! Aż się popłakałam z radości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super !!!! Nie ma to jak we własnym domku

A ja właśnie zajechałem do sklepu po tonic i sprita... Zrobiłam se mixiora tak to za.mna chodziło że szok , mniam

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 12:46   #4540
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Hahah jakie sny
Tija kto by nie chciał u Ciebie już bliżej niż dalej więc z górki

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
U ciebie też

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Ja na izbie miałam ciśnienie 110/70 wiec nie pomogę. ..

Laura jak często Twój Mały wybudza się na karmienie? Bo pisałaś, że go nie budzisz?
Ja na razie w dzień po 3h i w nocy po 4 jednak budze nie wiem od kiedy pozwolić Jej na jakiś własny rytm?

W dzień mi się dzisiaj dwa razy sama obudziła, ale tak to jeszcze ma spanie.

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Rzadziej niż ja A tak serio to nie kontroluję, nie jest to więcej niż 4-4.5h, a notorycznie mamy kilkugodzinowe serie jem-przysypiam-sram-ulewam-sikam, więc nic nie traci jak już przyśpi trochę dłużej. Odciągnięte z butli luzakiem ładuje 30-90 ml i to pomiędzy cycem
Widzę, że się chłopak rozwija każdego dnia, więc nie widzę powodów do niepokoju i ścisłej kontroli, bo to się u mnie nie sprawdza.

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
A co dziwnego się tam zrobiło, coś niepokojącego? Taka opuchlizna, taka faudka u góry to raczej normalne. A swędzi gdy się chce goić..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

O teraz kolej na sharlotke. Termin ci się zbliża!

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Bleh, tak, wiem, że ta fałda jest spoko... Zrobił mi się nad nią taki pomarszczony plac, jak skóra węża, a pod nim jakby napuchnięta żyła.

Cytat:
Napisane przez Sylwia880 Pokaż wiadomość
Ja mam za to bardzo nisko to ciśnienie, ostatnio 90/50, choć całą ciążę miałam wzorowe...kazała jeść więcej słodyczy, spoko, się dostosuje jak trzeba czego się nie robi dla dobra dziecka...strasznie twardy brzuch mam ostatnio, od dwóch dni ewidentnie niżej i trochę skurczy nocami, ale nic poważnego, czekamy 10dni do TP
To mi wyszło jakieś 70/50 jak wstałam po tej cesarce, położna się zorała, ale uspokoiło ją, że to przez to, że wstałam

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Jakoś nie mogę uwierzyć, że Wy dalej w ciąży chodzicie
To takie nieprawdopodobneAle sny To coś dobrego się dzieje a macica podobno lubi słodkie wiec sobie nie żałuj!


A ja jak cała ciążę żarł am słodkie na kilogramy tak teraz mnie nie ciągnie
Co jest o tyle dziwne, że ja z tych co torty mogą jeść na sniadanie obiad i kolację

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
No, abstrakcja być ciągle w ciąży. Cudownie jest być samej we własnym ciele i patrzeć na takiego bobasa, a nie się z nim gnieść
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 13:17   #4541
sharlotka87
Rozeznanie
 
Avatar sharlotka87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 714
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Wczoraj na wizycie miałam ktg. Wyszło niedobre bo mały się nie ruszał. Dostałam skierowanie do szpitala. Byłam dziś na ip. Ktg ok, ale rzeczywiście mały rusza się mniej niż zawsze zaczynam się martwić. Dowiedziałam się za to tego, że mogę przyjść na wywołanie porodu nawet 15 dni po tp, bo te nasze miesiączki takie nieregularne oby tylko ktg codziennie robić.
Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
O teraz kolej na sharlotke. Termin ci się zbliża!
Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Ty jesteś przede mną
Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Hej
Mi się dziś śniło, że szczur nam z kibelka wyszedł i tz w przebraniu Shreka na na niego polował
Ja oczywiście od 3 do 5 nie spałam, bo brzuch bolał ale tak lekko okresowo więc nie zrywałam tzta. Za to młoda od rana nie daje znaku życia i jak nie ruszy się do 10 to jadę na izbę.
Z ciśnieniem u mnie różnie, ostatnio miałam jakieś dziwne, bo ta pierwsza wartość dość duża a druga ok. 155/75
Haha ale sen.
Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Jakoś nie mogę uwierzyć, że Wy dalej w ciąży chodzicie
To takie nieprawdopodobneAle sny To coś dobrego się dzieje a macica podobno lubi słodkie wiec sobie nie żałuj!
A ja jak cała ciążę żarł am słodkie na kilogramy tak teraz mnie nie ciągnie
Co jest o tyle dziwne, że ja z tych co torty mogą jeść na sniadanie obiad i kolację
Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Całą ciążę jadłas słodycze? Naprawdę, ban jak nic. A zdjęcie powinno być zakryte dla moich oczu jak mi przyjdzie zrzucić te kg to będzie ciekawie haha.
Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Czekam do 11 jak na zbawienie - mała trochę żółta, będą pomiary i zdecydują, czy będziemy mogły dzisiaj wyjść. Jak nas zostawią to chyba się zaryczę na śmierć. Dość mam tego szpitala, mimo że pod każdym względem opieka jest super.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze, że wychodzicie
Na ktg zapisał mi się cały jeden (!) skurcz,a pielęgniarka chciała mnie zostawić na oddziale i chyba odchodzi mi czop tyle, że bez krwi


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sharlotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-05, 13:25   #4542
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez sharlotka87 Pokaż wiadomość
Wczoraj na wizycie miałam ktg. Wyszło niedobre bo mały się nie ruszał. Dostałam skierowanie do szpitala. Byłam dziś na ip. Ktg ok, ale rzeczywiście mały rusza się mniej niż zawsze zaczynam się martwić. Dowiedziałam się za to tego, że mogę przyjść na wywołanie porodu nawet 15 dni po tp, bo te nasze miesiączki takie nieregularne oby tylko ktg codziennie robić.

Ty jesteś przede mną

Haha ale sen.

Całą ciążę jadłas słodycze? Naprawdę, ban jak nic. A zdjęcie powinno być zakryte dla moich oczu jak mi przyjdzie zrzucić te kg to będzie ciekawie haha.

Dobrze, że wychodzicie
Na ktg zapisał mi się cały jeden (!) skurcz,a pielęgniarka chciała mnie zostawić na oddziale i chyba odchodzi mi czop tyle, że bez krwi


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pod koniec ciąży dzieci są bardzo często niemrawe jeszcze ta pogoda... Moje ktg też nie wygląda idealnie, ale nikt mnie do szpitala nie wysyła super, że tak długo czekają z wywołaniem!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 13:33   #4543
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
I dokładnie tak się teraz czuję! Wychodzimy! Aż się popłakałam z radości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cudnie!!!
Cytat:
Napisane przez sharlotka87 Pokaż wiadomość
Wczoraj na wizycie miałam ktg. Wyszło niedobre bo mały się nie ruszał. Dostałam skierowanie do szpitala. Byłam dziś na ip. Ktg ok, ale rzeczywiście mały rusza się mniej niż zawsze zaczynam się martwić. Dowiedziałam się za to tego, że mogę przyjść na wywołanie porodu nawet 15 dni po tp, bo te nasze miesiączki takie nieregularne oby tylko ktg codziennie robić.

Ty jesteś przede mną

Haha ale sen.

Całą ciążę jadłas słodycze? Naprawdę, ban jak nic. A zdjęcie powinno być zakryte dla moich oczu jak mi przyjdzie zrzucić te kg to będzie ciekawie haha.

Dobrze, że wychodzicie
Na ktg zapisał mi się cały jeden (!) skurcz,a pielęgniarka chciała mnie zostawić na oddziale i chyba odchodzi mi czop tyle, że bez krwi


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Słyszałam że przed porodem dzieci się mniej ruszają Czy to ty chciałaś poznać tego sławetnego czopa, bo nigdy nie widziałaś? Jejku mam nadzieję że się u Ciebie rozhula akcja ładnie szybko i uda sn. A ja? Ja wam mówię że nigdy nie urodzę🤨

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Ja czekam właśnie na takie bolace, bo jak pomyślę o dłuższym pobycie w szpitalu to mi źle




Weź...ja przed ciążą gorzej wyglądałam




Oby bilirubina ładnie spadla
A


Ruszyła ale nie było 10 ruchów na godzinę więc opierdzielilam czekoladę i czekam...
Jak tam ruchy małej?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 13:34   #4544
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Ja dziś odpuściłam puzzle za to robię snikersa, ktoś chętny?

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Ok 12 dała popalić a teraz znowu cisza, no ale moze to wina pogody, zobaczymy do wieczora co se będzie działo
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 13:47   #4545
sharlotka87
Rozeznanie
 
Avatar sharlotka87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 714
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Cudnie!!!Słyszałam że przed porodem dzieci się mniej ruszają Czy to ty chciałaś poznać tego sławetnego czopa, bo nigdy nie widziałaś? Jejku mam nadzieję że się u Ciebie rozhula akcja ładnie szybko i uda sn. A ja? Ja wam mówię że nigdy nie urodzę🤨
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, to ja dzięki wam, wiem, że to to do terminu z Om jeszcze tydzień, a tego z moich obliczeń dwa, także napewno urodzisz szybciej ode mnie zresztą, obstawiam, że w tym tygodniu rodzisz
Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Pod koniec ciąży dzieci są bardzo często niemrawe jeszcze ta pogoda... Moje ktg też nie wygląda idealnie, ale nikt mnie do szpitala nie wysyła super, że tak długo czekają z wywołaniem!
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale czujesz te 10 ruchów w ciągu godziny? Też się cieszę, że można tyle czekać


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sharlotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 13:51   #4546
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Ultra ja też obstawiam że w tym tyg się rozpakujesz później nie mam typowan, jakoś mi to słabo wychodzi

Ja dalej mecze puzzle i mojego sprita z tonikiem

Pytałam już Margosia ale ciekawa jestem jak to było lub jest u pozostałych które karmią piersią. Czy Wy miałyście podczas karmienia lub macie dietę jakąś czy jecie wszystko? U mnie przy synach nie karmiłam ale wszyscy mówili że jak się karmi to ścisła dieta bla bla bla... Dlatego ciekawa jestem jak to faktycznie wyglada

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 13:56   #4547
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez sharlotka87 Pokaż wiadomość
Tak, to ja dzięki wam, wiem, że to to do terminu z Om jeszcze tydzień, a tego z moich obliczeń dwa, także napewno urodzisz szybciej ode mnie zresztą, obstawiam, że w tym tygodniu rodzisz

Ale czujesz te 10 ruchów w ciągu godziny? Też się cieszę, że można tyle czekać


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie specjalnie znaczy ona się rusza, ale zdecydowanie mniej i jest to bardziej wypychanie niż kopniaki. Nie oczekujmy akrobacji na tym etapie, dzieciaki już mają bardzo ciasno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 13:58   #4548
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Ultra ja też obstawiam że w tym tyg się rozpakujesz później nie mam typowan, jakoś mi to słabo wychodzi

Ja dalej mecze puzzle i mojego sprita z tonikiem

Pytałam już Margosia ale ciekawa jestem jak to było lub jest u pozostałych które karmią piersią. Czy Wy miałyście podczas karmienia lub macie dietę jakąś czy jecie wszystko? U mnie przy synach nie karmiłam ale wszyscy mówili że jak się karmi to ścisła dieta bla bla bla... Dlatego ciekawa jestem jak to faktycznie wyglada

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka


Ja karmiłam synka bez żadnej diety miał problemy ze skórą (ma AZS i LZS) ale okazało się że to immunologicznie uwarunkowane i pokarm ma mało wspólnego z dolegliwościami.

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Nie specjalnie znaczy ona się rusza, ale zdecydowanie mniej i jest to bardziej wypychanie niż kopniaki. Nie oczekujmy akrobacji na tym etapie, dzieciaki już mają bardzo ciasno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tija a jak od rana do 10 nic później trochę wypychania ok 12 było konkretnie czuć przez 20 min a teraz znowu nic? Lepiej to sprawdzić czy nie?
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 14:03   #4549
sharlotka87
Rozeznanie
 
Avatar sharlotka87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 714
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Pytałam już Margosia ale ciekawa jestem jak to było lub jest u pozostałych które karmią piersią. Czy Wy miałyście podczas karmienia lub macie dietę jakąś czy jecie wszystko? U mnie przy synach nie karmiłam ale wszyscy mówili że jak się karmi to ścisła dieta bla bla bla... Dlatego ciekawa jestem jak to faktycznie wygląda.
Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
Podczas kp nie trzymałam diety. Obserwowałam tylko małego kiedy zjadłam tryskawke czy czekoladę. Bo to może uczulac. A tak to jadłam wszystko
Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Nie specjalnie znaczy ona się rusza, ale zdecydowanie mniej i jest to bardziej wypychanie niż kopniaki. Nie oczekujmy akrobacji na tym etapie, dzieciaki już mają bardzo ciasno
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze mówisz.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sharlotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-05, 14:03   #4550
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość



Ja karmiłam synka bez żadnej diety miał problemy ze skórą (ma AZS i LZS) ale okazało się że to immunologicznie uwarunkowane i pokarm ma mało wspólnego z dolegliwościami.

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------



Tija a jak od rana do 10 nic później trochę wypychania ok 12 było konkretnie czuć przez 20 min a teraz znowu nic? Lepiej to sprawdzić czy nie?
Nie powiem Ci, że nie, bo nie wezmę na siebie takiej odpowiedzialności jak czujesz, że powinnaś sprawdzić to jedz na IP. Często właśnie na IP dzieci się rozkręcaja, nie wiem czy czują jakąś presję czy co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 14:08   #4551
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Nie powiem Ci, że nie, bo nie wezmę na siebie takiej odpowiedzialności jak czujesz, że powinnaś sprawdzić to jedz na IP. Często właśnie na IP dzieci się rozkręcaja, nie wiem czy czują jakąś presję czy co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Poczekam do wieczora, bo ona dostaje powera ok 18 jak nic się nie poprawi to pojadę. Trudno jakoś się przemorduje do pon w szpitalu.
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 14:13   #4552
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Pod koniec ciąży dzieci są bardzo często niemrawe jeszcze ta pogoda... Moje ktg też nie wygląda idealnie, ale nikt mnie do szpitala nie wysyła super, że tak długo czekają z wywołaniem!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szkoda ze moje dziecko o tym nie wie mam juz naprawde dosc. I zaczynam miec wyrzuty sumienia przez to.

Tez jestem przykladem, ze dziecko nagle zaczyna potancowke jak polozna zblizy sie z ktg na odleglosc metra wiec w sumie chocby dlatego oplaca sie jechac

Czemu ludzie ciagle sie pytaja czy juz urodzilam? Nie kumam tego. Przeciez nie trzymalabym tego w tajemnicy
Wylaczylabym telefon ale w pn-wt ma przyjsc elektryk wiec nie moge, bo moze dzwonic.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 14:18   #4553
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Poczekam do wieczora, bo ona dostaje powera ok 18 jak nic się nie poprawi to pojadę. Trudno jakoś się przemorduje do pon w szpitalu.
U Ciebie zatrzymaja w szpitalu? W sumie nie wiem jak w Lesznie, ale jakbym pojechała i ktg byłoby ok to nie wyraziłabym zgody na pobyt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 14:22   #4554
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
U Ciebie zatrzymaja w szpitalu? W sumie nie wiem jak w Lesznie, ale jakbym pojechała i ktg byłoby ok to nie wyraziłabym zgody na pobyt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, nic mi nie zrobia jesli się nie przyjme na oddział
Najpierw uzupełniam papiery itp , kładą na sali a później jakiekolwiek badania...
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 14:24   #4555
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Tak, nic mi nie zrobia jesli się nie przyjme na oddział
Najpierw uzupełniam papiery itp , kładą na sali a później jakiekolwiek badania...
Ale lipa :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 14:35   #4556
malinova_
Raczkowanie
 
Avatar malinova_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 289
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
I dokładnie tak się teraz czuję! Wychodzimy! Aż się popłakałam z radości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cudownie!

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Super !!!! Nie ma to jak we własnym domku

A ja właśnie zajechałem do sklepu po tonic i sprita... Zrobiłam se mixiora tak to za.mna chodziło że szok , mniam

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
To prawie jak drink

Kurcze, to słabo, że kładą was od razu na oddział. U mnie w mieście są 4 porodówki. Badania robią na izbie i jak jest ok, to odsyłają do domu. Czasami trwa to kilka godzin, zależy od obłożenia, ale mimo wszystko wolę tak niż mieliby od razu kłaść na 3 dni...

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
malinova_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 14:44   #4557
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Dzieki gaiete uzupelnilam swoje zasoby o sluchawki bezprzewodowe
Nie wiem jak sobie wyobrazalam z kablowych korzystac na porodowce
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 14:53   #4558
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Dzieki gaiete uzupelnilam swoje zasoby o sluchawki bezprzewodowe

Nie wiem jak sobie wyobrazalam z kablowych korzystac na porodowce
Ja póki co jestem za murzynami i spakowałam przewodowe

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 14:58   #4559
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Jak zaczne w koncu w ogole rodzic to bede miala tensa na szyi wiec przypinanie jeszcze telefonu nie daloby rady. Zreszta on by pewnie padl po 2h a tak to moze lezec w ladowarce
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 15:10   #4560
Domi_001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 362
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Ultra ja też obstawiam że w tym tyg się rozpakujesz później nie mam typowan, jakoś mi to słabo wychodzi

Ja dalej mecze puzzle i mojego sprita z tonikiem

Pytałam już Margosia ale ciekawa jestem jak to było lub jest u pozostałych które karmią piersią. Czy Wy miałyście podczas karmienia lub macie dietę jakąś czy jecie wszystko? U mnie przy synach nie karmiłam ale wszyscy mówili że jak się karmi to ścisła dieta bla bla bla... Dlatego ciekawa jestem jak to faktycznie wyglada

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
Ja jem wszystko.. Jak leci moje dwa ssaki cała energię mi zabierają..

Z synkiem też jedlam wszystko od początku i nigdy nie miał żadnych kolek ani dolegliwości brzuszkowych .

Mi zostało 2 kg na plusie, ale zdjęciem się nie będę chwalić bo przy Margosi wyglądam jak kupa..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domi_001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-10 18:22:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:45.