Problem z suchymi i cienkimi w³osami (ch³opak) - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z krêconymi w³osami. Rozmawiamy o stylizacji i pielêgnacji loków. Wejd¼, podziel siê do¶wiadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2017-03-14, 11:57   #1
pr1nce7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 1
Exclamation

Problem z suchymi i cienkimi w³osami (ch³opak)


Witam wszystkich Mam 24 lata i praktycznie od zawsze mam problem z brzydko wygl±daj±cymi w³osami i w koñcu postanowi³em co¶ z tym zrobiæ.
Pomijaj±c okropny kolor (ale tego na sta³e niestety nie zmienie), moje w³osy s± bardzo cienkie i sianowate, z tendencj± do krêcenia sie na koñcówkach gdy stan± sie troche d³u¿sze i dostan± odrobinê wilgoci. Odwiedzenie fryziera i przyciêcie w³osów na jaki¶ czas odrobine pomaga (ale mam tez coraz bardziej powiêkszaj±ce sie zakola wiec nie do koñca -_-) i tak co chwile musze je poprawiaæ grzebieniem bo juz po chwili na mojej g³owie panuje bez³ad i w³osy staj± sie wyraznie oklap³e. Do tego maj± tendencje do szybkiego przet³uszczania sie i musze je myæ codziennie bo wygl±daj± okropnie.
https://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/884e56410b2ff.jpg.html
Macie jakie¶ rady co pocz±c w tej sprawie ? Chcia³bym ¿eby w³osy lepiej wygl±da³y, by³y grubsze i bardziej l¶ni±ce.
Dziekuje za pomoc
pr1nce7 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-03-14 12:57:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.