Stylizacja włosów kręconych (pianki, lakiery, żele, gumy...) - zbiorczy - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-15, 14:41   #391
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Stylizacja włosów kręconych (pianki, lakiery, żele, gumy...) - zbiorczy

Hej czy zamawiacie droższe produkty w stylu deva curls? Warto?
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-16, 19:17   #392
ColaKoala
Przyczajenie
 
Avatar ColaKoala
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: Stylizacja włosów kręconych (pianki, lakiery, żele, gumy...) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
Hej czy zamawiacie droższe produkty w stylu deva curls? Warto?
Oj, warto. Dorwałam kiedyś deva curl w TK MAXX. Celebrowałam każde użycie. Od rodziny na urodziny poprosiłam zestaw z devacurl.
Jeszcze z tych droższych bardzo dobra jest seria Shea Moisture.
__________________
Cukier, puder.
ColaKoala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-20, 20:12   #393
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Stylizacja włosów kręconych (pianki, lakiery, żele, gumy...) - zbiorczy

Szukam preparatu do stylizacji, którym można uzyskać ładniejszy skręt i przedłużenie trwałości loków niż po lotionie Marc Anthony. Używałam go przez kilka lat, ale włosy chyba za bardzo się przyzwyczaiły i czas na zmianę Moje włosy to 3a/3b plus kapryśne pasma z tyłu głowy, które potrafią się nawet same z siebie wyprostować. Czy któraś z was ma porównanie używanego przeze mnie produktu z np. z Tigi Catwalk Curlesque Curls Rock Amplifier, Gosh Curl It Baby krem, No Inhibition Curl Definer lub Marc Anthony krem ? Albo może polecić zupełnie inne sprawdzone produkty ?
__________________

scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-15, 20:56   #394
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Stylizacja włosów kręconych (pianki, lakiery, żele, gumy...) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Pokaż wiadomość
Szukam preparatu do stylizacji, którym można uzyskać ładniejszy skręt i przedłużenie trwałości loków niż po lotionie Marc Anthony. Używałam go przez kilka lat, ale włosy chyba za bardzo się przyzwyczaiły i czas na zmianę Moje włosy to 3a/3b plus kapryśne pasma z tyłu głowy, które potrafią się nawet same z siebie wyprostować. Czy któraś z was ma porównanie używanego przeze mnie produktu z np. z Tigi Catwalk Curlesque Curls Rock Amplifier, Gosh Curl It Baby krem, No Inhibition Curl Definer lub Marc Anthony krem ? Albo może polecić zupełnie inne sprawdzone produkty ?
Ja również jestem ciekawa opini kremu z Tigi
KZag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-16, 18:04   #395
anna_victoria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 6
Dot.: Stylizacja włosów kręconych (pianki, lakiery, żele, gumy...) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
Ja również jestem ciekawa opini kremu z Tigi
Krem z Tigi jest bardzo dobrym stylizatorem. Nie daje efektu sucharków/strączków jak przy zastosowaniu żelów. Włosy są miękkie.Może za to dawać efekt loków powstałych z grubszych pasm, więc trudniej będzie nim uzyskać drobne loczki. Lepiej spisywał się na włosach mytych zwykłym szamponem. Teraz, kiedy myję włosy środkiem bez SLS i tym podobnych silnych detergentów oraz olejuję regularnie,łatwiej o przesadzenie z ilością potrzebnego kosmetyku(lubię naturalnie wyglądające loki bez wyczuwalnego usztywnienia, pożelowej "kanciastości" itp.)Zobaczę, jak będzie dalej współpracował ze zmienioną pielęgnacją.
anna_victoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-16, 21:29   #396
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Stylizacja włosów kręconych (pianki, lakiery, żele, gumy...) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anna_victoria Pokaż wiadomość
Krem z Tigi jest bardzo dobrym stylizatorem. Nie daje efektu sucharków/strączków jak przy zastosowaniu żelów. Włosy są miękkie.Może za to dawać efekt loków powstałych z grubszych pasm, więc trudniej będzie nim uzyskać drobne loczki. Lepiej spisywał się na włosach mytych zwykłym szamponem. Teraz, kiedy myję włosy środkiem bez SLS i tym podobnych silnych detergentów oraz olejuję regularnie,łatwiej o przesadzenie z ilością potrzebnego kosmetyku(lubię naturalnie wyglądające loki bez wyczuwalnego usztywnienia, pożelowej "kanciastości" itp.)Zobaczę, jak będzie dalej współpracował ze zmienioną pielęgnacją.
Dzięki za opinię A orientujesz się może, czy jego skład jest raczej na plus, czy minus ?
KZag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-16 22:29:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:50.