ćwiczenia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-12, 11:29   #1
breakluxury
Przyczajenie
 
Avatar breakluxury
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3

ćwiczenia


Mam takie pytanie do was,bo planuje zacząc swoją przygode z aktywnościa,poniewaz chce troche zrzucić z ud i brzucha i miec lepsze posladki.Czy będzie dobrze i zobacze efekty jak będe cwiczyc jednego dnia mel b na brzuch i tyłek a drugiego skalpel chodakowskiej,ale tylko od początku do konca czesci na nogi i potem jakis filmik na szczupłe łydki? czy to mi pomoze? oczywiscie jeszcze będe robić przysiady i rozgrzewki z natalia gacka.Dodam,ze nie mam nadwagi ani nic,ale po prostu źle sie czuje w swoim ciele.
Znacie moze jeszcze jakies dobre cardio? bardziej tam gdzie sie biega skacze itp.myslalam tez,zeby robic cardio z killera ewy chodakowskiej,co myslicie o moim planie? nie znam sie na tym,wiec licze na wasza pomoc
breakluxury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-12, 13:14   #2
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: ćwiczenia

nie ma czegoś takiego jak spalanie miejscowe nie można sobie wybrać "z łydek chce schudnąć, ale z biustu nie" ... niestety.
Na odchudzanie najlepsze są treningi cardio. ćwicząc wysiłkowo sprawisz, że zacznie pojawiać się zarys mięśni i będziesz silniejsza, ale niekoniecznie schudniesz.
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-13, 08:23   #3
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: ćwiczenia

Nie ma czego planować, po prostu wstań i zrób to. Najlepiej ćwiczyć to co Ci przynosi przyjemność bo jak będziesz miała się zmuszać to daleko nie zajedziesz. Sprawdź kilka treningów i wybierz ten który czujesz że jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni.
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-13, 10:18   #4
SaiFari
Rozeznanie
 
Avatar SaiFari
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 928
Dot.: ćwiczenia

ja zapraszam do Focus T25, na początku może być ciężko, ale forma z treningu na trening coraz lepsza - tak samo dosyć szybko widać i czuć rezultaty, ćwiczymy całe ciało.

Tak myślałam o tym "miejscowym spalaniu" i doszłam do wniosku, że jest to jednak dobrze wymyślone. Niestety ludzie nie potrafią obiektywnie na siebie patrzeć i np. jakbym wymyśliła sobie, że chce tylko brzuch, albo nogi to mogłabym dojść do momentu kiedy mam świetnie zrobiony ten brzuch czy nogi, a reszta gdzie? Efekt komiczny gwarantowany

Trzeba dużo zawzięcia i samodyscypliny, żeby się "zrobić". Rezultaty fajnie motywują. Z tą dietą to różnie, generalnie popieram racjonalne, sensowne odżywianie, bez specjalnych wyrzeczeń.

Na tym forum znajdziesz dużo fajnych ludzi, którzy chętnie ci pomogą, doradzą

Miejscowo to raczej tylko plastyki, ale nie o to nam tutaj chodzi czy idzie. Ćwiczenia oprócz fajnego wyglądu dają jeszcze świetne samopoczucie i formę.

powodzenia w podróży

__________________
MMA Fitness
Hula
Hoop

Edytowane przez SaiFari
Czas edycji: 2016-08-13 o 10:44
SaiFari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-13, 16:39   #5
wiewiorek27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 44
Dot.: ćwiczenia

Cytat:
Napisane przez Kica. Pokaż wiadomość
nie ma czegoś takiego jak spalanie miejscowe nie można sobie wybrać "z łydek chce schudnąć, ale z biustu nie" ... niestety.
Na odchudzanie najlepsze są treningi cardio. ćwicząc wysiłkowo sprawisz, że zacznie pojawiać się zarys mięśni i będziesz silniejsza, ale niekoniecznie schudniesz.
I tu bardzo dobrze koleżanka ci napisała, nie ważne jakie cardio robisz, to twój organizm zdecyduje skąd aktualnie spali tłuszcz, po prostu uzbrój się w cierpliwość.
wiewiorek27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-13 17:39:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.