Karty benefitowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-30, 19:38   #1
_nouvelle_
Rozeznanie
 
Avatar _nouvelle_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 631

Karta Benefit - która dostaje w pracy?:)


Witam,

Dziewczyny, która z Was dostaje w pracy jako dodatek kartę Benefit?
W jaki sposób z tego korzystać? I jakie opcje są dla Was najatrakcyjniejsze?
__________________
_____________________
_nouvelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 21:01   #2
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: Karta Benefit - która dostaje w pracy?:)

W wielu miejscach pracy karta sportowa jest dodatkiem, ale trzeba samemu na niego wyrazić zgodę, bo pracodawca potrąca Ci z pensji jakąś kwotę z tytułu korzystania z niej, albo 100% wartości albo jakiś %, zależy czy pracodawca chce dofinansować coś od siebie, czy też ma to w poważaniu i jest jedynie pośrednikiem pomiędzy pracownikiem a firmą wydającą karty. Na pasku z wynagrodzeniem powinno być wyszczególnione potrącenie za kartę, tak jak i inne tego typu dodatki (opieka medyczna czy ubezpieczenie grupowe).

A co do obiektów i korzystania, to zależy co kto lubi i na co ma ochotę. Dla mnie plusem takiej karty (nie tylko z firmy benefit, ale ogólnie tego typu) jest to, że nie muszę wykupywać karnetu do kilku miejsc i w zależności od humoru mogę sobie pójść na basen, siłownię czy jakiś fitness i płacę za to zdecydowanie mniej niż jakbym miała wykupywać osobne karnety. No i jak jestem na wakacjach, to też mogę korzystać (o ile akceptują kartę sportową) z różnych atrakcji bez płacenia dodatkowych pieniędzy lub dopłacając za czas powyżej określonego jako 'w ramach karty'.
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 23:03   #3
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Karta Benefit - która dostaje w pracy?:)

Do swojej karty Benefit Multisport dopłacam miesięcznie 30zł (jest potrącane z pensji), ale mimo wszystko bardzo mi się opłaca, ponieważ dzięki niej mam wstęp bez żadnych ograniczeń na siłownię, gdzie miesięczny karnet kosztuje 170zł. Oprócz tego korzystam z niej podczas wizyt na basenie (na "moim" basenie mam dwie darmowe godziny po okazaniu karty).
Bardzo przydatna rzecz, o ile lubi się spędzać aktywnie wolny czas
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 15:03   #4
_nouvelle_
Rozeznanie
 
Avatar _nouvelle_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 631
Dot.: Karta Benefit - która dostaje w pracy?:)

A jak to jest, wybiera się rodzaj karty?
W zależności od usług z jakich chce się korzystać? Można to potem zmienić?
I czy zawsze potrąca się tą samą kwotę czy to zależy od pracodawcy?

Strona www mnie nie oświeciła.
__________________
_____________________
_nouvelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 10:24   #5
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Karta Benefit - która dostaje w pracy?:)

Cytat:
Napisane przez evilcia Pokaż wiadomość
W wielu miejscach pracy karta sportowa jest dodatkiem, ale trzeba samemu na niego wyrazić zgodę, bo pracodawca potrąca Ci z pensji jakąś kwotę z tytułu korzystania z niej, albo 100% wartości albo jakiś %, zależy czy pracodawca chce dofinansować coś od siebie, czy też ma to w poważaniu i jest jedynie pośrednikiem pomiędzy pracownikiem a firmą wydającą karty. Na pasku z wynagrodzeniem powinno być wyszczególnione potrącenie za kartę, tak jak i inne tego typu dodatki (opieka medyczna czy ubezpieczenie grupowe).

A co do obiektów i korzystania, to zależy co kto lubi i na co ma ochotę. Dla mnie plusem takiej karty (nie tylko z firmy benefit, ale ogólnie tego typu) jest to, że nie muszę wykupywać karnetu do kilku miejsc i w zależności od humoru mogę sobie pójść na basen, siłownię czy jakiś fitness i płacę za to zdecydowanie mniej niż jakbym miała wykupywać osobne karnety. No i jak jestem na wakacjach, to też mogę korzystać (o ile akceptują kartę sportową) z różnych atrakcji bez płacenia dodatkowych pieniędzy lub dopłacając za czas powyżej określonego jako 'w ramach karty'.
mój ma w poważaniu i płacę całą kwotę. Ale i tak mi się opłaca.
Cytat:
Napisane przez _nouvelle_ Pokaż wiadomość
1. A jak to jest, wybiera się rodzaj karty?
W zależności od usług z jakich chce się korzystać? Można to potem zmienić?
2. I czy zawsze potrąca się tą samą kwotę czy to zależy od pracodawcy?

Strona www mnie nie oświeciła.
1. Karta Beneit Multisport jest jedna. Obiekty, do których chcesz chodzić w ramach tej karty wyznaczają Ci ile razy możesz wejść w ciągu dnia i na co. Są też obiekty, które nie mają ograniczeń.
2. evilcia Ci odpowiedziała wyżej.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 13:33   #6
madleine89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 612
Dot.: Karta Benefit - która dostaje w pracy?:)

Kocurasek,ile wynosi pełna odpłatność za taką kartę?
czy z takich kart mogą korzystać też członkowie najbliższej rodziny pracowników? bo moja mama się dowiedziała,że u niej w pracy mają być takie karty (nie wiem,czy akurat benefit,czy jakieś inne) i się zastanawiam czy da się załatwić,żebym ja mogła z niej korzystać
__________________
każdy dzień może być piękniejszy


preferki do wymianek
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=356
madleine89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 16:05   #7
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Karta Benefit - która dostaje w pracy?:)

Cytat:
Napisane przez madleine89 Pokaż wiadomość
Kocurasek,ile wynosi pełna odpłatność za taką kartę?
czy z takich kart mogą korzystać też członkowie najbliższej rodziny pracowników? bo moja mama się dowiedziała,że u niej w pracy mają być takie karty (nie wiem,czy akurat benefit,czy jakieś inne) i się zastanawiam czy da się załatwić,żebym ja mogła z niej korzystać
Cena takiej karty zależy od ilosci chętnych na nią osób. Ja zaczynałam od 129 zł (osoba towarzysząca 169 zł), a w okresie wiosennym jak się więcej osób zdecydowało z firmy to ceny pospadały o 10 zł.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-04, 17:38   #8
_nouvelle_
Rozeznanie
 
Avatar _nouvelle_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 631
Dot.: Karta Benefit - która dostaje w pracy?:)

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Cena takiej karty zależy od ilosci chętnych na nią osób. Ja zaczynałam od 129 zł (osoba towarzysząca 169 zł), a w okresie wiosennym jak się więcej osób zdecydowało z firmy to ceny pospadały o 10 zł.
A gdy ją wydają, ma jakąś określoną datę ważności?
__________________
_____________________
_nouvelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 17:58   #9
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: Karta Benefit - która dostaje w pracy?:)

Generalnie nie. Natomiast przestaje być ważna gdy:
1) pracownik zgłasza rezygnację,
2) zostaje rozwiązana umowa o pracę lub
3) firma przestaje współpracować z wystawcą karty.
Czasami przy punkcie nr 2 idzie się dogadać z pracodawcą, że nadal będzie można korzystać z karty, ale wówczas jest już pełnopłatna.

A tak naprawdę o to co tu pytasz, powinnaś zapytać w pracy, bo warunki zależą od pracodawcy a nie tego co Ci ktoś na forum coś napisze.
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 18:16   #10
_nouvelle_
Rozeznanie
 
Avatar _nouvelle_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 631
Dot.: Karta Benefit - która dostaje w pracy?:)

Cytat:
Napisane przez evilcia Pokaż wiadomość
Generalnie nie. Natomiast przestaje być ważna gdy:
1) pracownik zgłasza rezygnację,
2) zostaje rozwiązana umowa o pracę lub
3) firma przestaje współpracować z wystawcą karty.
Czasami przy punkcie nr 2 idzie się dogadać z pracodawcą, że nadal będzie można korzystać z karty, ale wówczas jest już pełnopłatna.

A tak naprawdę o to co tu pytasz, powinnaś zapytać w pracy, bo warunki zależą od pracodawcy a nie tego co Ci ktoś na forum coś napisze.
Uff.
Wiem, że będę musiała o wszystko dopytać m.in. o kwotę jaką mi dofinansują (albo nie ) , ciekawa byłam czy karta obejmuje np. tylko rok ważności.
__________________
_____________________
_nouvelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 16:12   #11
ikaa88
Raczkowanie
 
Avatar ikaa88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 111
Dot.: Karta Benefit - która dostaje w pracy?:)

Cytat:
Napisane przez madleine89 Pokaż wiadomość
Kocurasek,ile wynosi pełna odpłatność za taką kartę?
czy z takich kart mogą korzystać też członkowie najbliższej rodziny pracowników? bo moja mama się dowiedziała,że u niej w pracy mają być takie karty (nie wiem,czy akurat benefit,czy jakieś inne) i się zastanawiam czy da się załatwić,żebym ja mogła z niej korzystać
Zazwyczaj karty są imienne i przy okazaniu karty musisz pokazać też dokument ze zdjęciem.
ikaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-24, 18:35   #12
carola4903
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 12
Karty benefitowe

Dziewczyny, chciałabym wprowadzić do swojej firmy jakieś karty benefitowe jako taki dodatek dla pracowników. Jest sporo takich kart i w sumie to nie wiem nawet którą wybrać. Otrzymujecie takie karty od swojego pracodawcy? Jeśli tak, to jakie? No i czy faktycznie jesteście z tego zadowolone???
carola4903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 19:03   #13
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Karty benefitowe

Cytat:
Napisane przez carola4903 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałabym wprowadzić do swojej firmy jakieś karty benefitowe jako taki dodatek dla pracowników. Jest sporo takich kart i w sumie to nie wiem nawet którą wybrać. Otrzymujecie takie karty od swojego pracodawcy? Jeśli tak, to jakie? No i czy faktycznie jesteście z tego zadowolone???
Dostawałem niekiedy i mnie irytowały w zasadzie wszystkie poza multisportem. Coraz bardziej dochodzę do wniosku, że tak naprawdę to doceniam tylko twardą kasę od pracodawcy, za nią sobie mogę kupić po prostu co chcę.
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-25, 13:45   #14
201706191326
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 126
Dot.: Karty benefitowe

Mam tak samo jak samotny.

Takie karty to zawsze problem, czasami nie działają, trudno sprawdzić ile na niej masz (miałam już kilka kart i niby online można sprawdzić, ale bardzo często były jakieś błędy, pomijając już nawet konieczność uczenia się nowych pinów i innych dupereli). I nikt ci nie wypłaci końcówki, więc musisz się wszczelić kupując w kwotę. Karty umożliwiające kupno tylko online są jeszcze gorsze! Rzadko kupuję online i akurat nie w tych sklepach, w których mogę zapłacić kartą.

Mnie nawet multisport irytował koszmarnie, bo ogromną większość czasu spędzam za granicą, gdzie korzystać nie mogę a przez te kilka dni miesięcznie w PL fitness studio i tak miałam daleko. Więc te kilkadziesiąt zł miesięcznie było wywalone w błoto.

Daj ludziom kasę wprost, będą szczęśliwi.

Edytowane przez 201706191326
Czas edycji: 2017-05-25 o 13:48
201706191326 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-25, 17:37   #15
karolowanka
Rozeznanie
 
Avatar karolowanka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 679
Dot.: Karty benefitowe

mozesz tez zapytac pracownikow, co by woleli - kart czy np. podwyzke

U mnie w pracy mialam mozliwosc dostania multisporta - wszyscy sobie chwalili karte, jako taka, ale duuzo osob narzekalo na obsluge klienta. Ja nie korzystalam, bo sama kupuje karte, wiec nie moge sie wypowiedziec
karolowanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-30, 22:00   #16
carola4903
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 12
Dot.: Karty benefitowe

Dzięki za Wasze opinie. Prowadzę firmę w Warszawie, tu jest więcej miejsc gdzie można wykorzystać różne karty, no ale sama nie wiem, muszę nad tym jeszcze pomyśleć. Swoim pracownikom naprawdę dobrze płacę i nawet ostatnio dostali podwyżkę, dlatego myślałam o czymś innym, co jeszcze bardziej zmotywuje mój zespół. Szkolenia itd. już są.
carola4903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 21:56   #17
xagama49
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 9
Dot.: Karty benefitowe

W poprzedniej pracy miałam Multisporta, teraz dostaję kartę Biznes Benefit i uważam, że ta druga jest lepsza, bo mam zniżki też do restauracji, a tam chodzę zdecydowanie częściej niż na fitness. ;p I to zniżki po kilkadziesiąt %, a to robi swoje.
xagama49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 23:58   #18
carola4903
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 12
Dot.: Karty benefitowe

Dzięki za opinię. A dzięki otrzymywaniu takiej karty wzrasta Twoja sympatia do pracodawcy? Pytam, bo chcę wybadać temat jak takie dodatki wpływają na atmosferę w pracy i ogólne nastawienie.
carola4903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-01, 07:11   #19
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Karty benefitowe

Ja byłam bardzo zadowolona z karty mulitsport, myślę że karta zniżkowa do restauracji teżby mi się podobała, podobała mi się też prywatne ubezpieczenie zdrowotne - dzięki takim rzeczom człowiek ma wrażenie, że jego szef się o niego troszczy.
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-01, 07:26   #20
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Karty benefitowe

Pracowałam prawie 5 lat w korpo i nie ma tam żadnych dodatków typu karty czy prywatna opieka medyczna. Współpracownicy narzekali i była też częściowo przez to duża rotacja pracowników. Niektórzy szybko rezygnowali widząc, iż gdzie indziej będą mieć lepszą płacę i dodatki (zwłaszcza prywatną opiekę medyczną).
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-01, 17:33   #21
xagama49
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 9
Dot.: Karty benefitowe

Cytat:
Napisane przez carola4903 Pokaż wiadomość
Dzięki za opinię. A dzięki otrzymywaniu takiej karty wzrasta Twoja sympatia do pracodawcy? Pytam, bo chcę wybadać temat jak takie dodatki wpływają na atmosferę w pracy i ogólne nastawienie.
No pewnie, że tak. ;p Zawsze to miło dostać coś ponad comiesięczną wypłatę, zdecydowanie buduje to fajne relacje szef – pracownik.
xagama49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-01, 20:22   #22
karolowanka
Rozeznanie
 
Avatar karolowanka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 679
Dot.: Karty benefitowe

Cytat:
Napisane przez carola4903 Pokaż wiadomość
Dzięki za opinię. A dzięki otrzymywaniu takiej karty wzrasta Twoja sympatia do pracodawcy? Pytam, bo chcę wybadać temat jak takie dodatki wpływają na atmosferę w pracy i ogólne nastawienie.
gdy dostawalam takie benefity w korporacji, to szczerze mowiac nie wplywalo to na moj stosunek wobec pracodawcy. W tak duzej, miedzynarodowej firmie, ktorej polski oddzial generowal kilkadziesiat milionow zlotych miesiecznie, koszt mojej karty i prywatnego ubezpieczenia medycznego to drobiazg i w dzisiejszych czasach raczej standard.

Gdyby to byla jakas mniejsza, polska, prywatna firma, na pewno docenilabym to bardziej
karolowanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-01, 22:13   #23
201706191326
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 126
Dot.: Karty benefitowe

Cytat:
Napisane przez xagama49 Pokaż wiadomość
No pewnie, że tak. ;p Zawsze to miło dostać coś ponad comiesięczną wypłatę, zdecydowanie buduje to fajne relacje szef – pracownik.
Aha. Zupełnie przypadkiem osoba z trzema wpisami na krzyż zachwala karty konkretnej marki.

Jakby ludzie byli kretynami nie potrafili rozpoznać ukrytej reklamy.

No ale jak się oferuje nikomu niepotrzebne g*wno to trzeba zachwalać na forach.
201706191326 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-03, 20:52   #24
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Karty benefitowe

MultiSporta sobie zawsze ceniłam, chociaż w różnych firmach potrącana była mi za nią inna kwota z pensji. Ale jak chodzisz na rózne zajęcia, w róznych miejscach, to bardzo dużo można oszczędzić. Zwłaszcza doceniałam jak chodziłam na taniec - zamaist 30-40 zł za lekcję, nie płaciłam najczęsciej nic.

Natomiast pakiety medyczne to dla mnie w większości jeden wielki bullshit. Zalezy jeszcze jaka sieciówka i jaki pakiet, ale ogólnie trudno w nich trafić na dobrego specjalistę. Jak idziesz do internisty lub jakieś podstawowe badania to luz, ale jeśli chodzi o już coś bardziej specjalistycznego, to ja się bardzo zraziłam (i to w paru przypadkach). Ceny, nawet ze zniżkami, są wysokie a lekarze często mają wywalone. W małych gabinetach zazwyczaj pracują na renomę swojego miejsca pracy, a w takich sieciówkach to jest im wszystko jedno - dzisiaj pracuje w jednej, jutro w innej, a pacjenci będą zawsze. Więc jak w pracy mi oferują i nie muszę za to płacić albo płacę 10 zł, to wezmę, ale do specjalistów - dentysty, ginekologa, dermatologa itp - i tak chodzę zdecydowanie gdzie indziej.

Edytowane przez Azhaar
Czas edycji: 2017-06-03 o 20:56
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-04, 20:19   #25
carola4903
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 12
Dot.: Karty benefitowe

Dzięki za Wasze opinie. Prowadzę firmę w Warszawie, tu jest więcej miejsc gdzie można wykorzystać różne karty, no ale sama nie wiem, muszę nad tym jeszcze pomyśleć. Swoim pracownikom naprawdę dobrze płacę i nawet ostatnio dostali podwyżkę, dlatego myślałam o czymś innym, co jeszcze bardziej zmotywuje mój zespół. Szkolenia itd. już są.
carola4903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-11, 15:09   #26
malwi_malwi
Raczkowanie
 
Avatar malwi_malwi
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 84
Dot.: Karta Benefit - która dostaje w pracy?:)

Ja miałam, ale po pracy byłam zbyt zmęczona na sport. Teraz mam kartę Biznes Benefit u siebie w pracy i faktycznie z niej korzystam, chodzę ze zniżką do kosmetyczki, do fryzjera, naprawiam taniej auto a i sport też mogę uprawiać (jeśli chcę) trochę taniej bo chodzę na tenisa do Radości na Patriotów i też mam rabat.
malwi_malwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-11, 15:10   #27
malwi_malwi
Raczkowanie
 
Avatar malwi_malwi
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 84
Dot.: Karty benefitowe

Ja jestem z Warszawy, mam Biznes Benefit i jestem bardzo zadowolona. Często korzystam ze zniżek i dużym plusem jest to, że do dyspozycji mam nie tylko fitness, jak w przypadku OK Systemu czy Benefit Systems, ale mogę iść do fryzjera (polecam baaaardzo mocno w Uroda Hair Salon by Goldwell minus 50%!), do kosmetyczki, do spa a jak chce to i na zajęcia sportowe też. Poza tym jest sporo zniżek do knajpek i restauracji więc warto, szczególnie w stolicy
malwi_malwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-09, 10:10   #28
bogusia_lea
Przyczajenie
 
Avatar bogusia_lea
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 3
Dot.: Karty benefitowe

To zależy od firmy i ilu zatrudnia pracowników. Ja płaciłam 35zł miesięcznie i miałam wszystkie siłownie i wiele innych obiektów. Za osobę towarzyszącą musiałam płacić ok 100zł albo 140 - nie pamiętam.
Moja koleżanka, która pracowała w innej firmie płaciła 18zł za 6 wejść w miesiącu po godzinie. Słyszałam, że w niektórych miejscach płaci się nawet 100zł, co i tak się opłaca za dostęp do wielu siłowni, basenów itd
__________________
Przeczytane książki w '18: 2
bogusia_lea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-09 11:10:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:58.