Doradca Zakupowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-23, 11:57   #1
jarek35
Przyczajenie
 
Avatar jarek35
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 29
GG do jarek35 Send a message via Skype™ to jarek35

Doradca Zakupowy


Mam do was Kobiety pytanie
Czy skorzystałybyście z pomocy Personal Shopera? jeśli tak czego oczekiwały byście od takiego fachowca?A ogólnie jakie jest wasze zdanie?
jarek35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 12:03   #2
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Doradca Zakupowy

Ja - w przeciwieństwie pewnie do większości kobiet - nie lubię chodzić na zakupy ciuchowe
Dlatego bardzo chętnie zleciłabym komuś wyszukanie, czy to w sklepach realnych, czy netowych, ciuchów, które mnie interesują i w rozmiarze dla mnie odpowiednim (co często jest problemem ) Zwłaszcza, że lubię rzeczy inne, nietypowe i niekoniecznie modne I często jest tak, że jak coś znajdę, to jest za małe, albo one-size itp.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 12:14   #3
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: Doradca Zakupowy

zdecydowanie wole sama

nie lubie jak ktoś narzuca mi swoje zdanie i swój styl
jak chodzę na zakupy to ew. z chlopakiem ktroy wie co lubie ..
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 12:15   #4
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: Doradca Zakupowy

eee tam wole sama chodzić, więcej frajdy
ewentualnie zgodziłabym sie tylko na to żeby ktoś podpowiedzial mi jakie kroje ciuchow fajnie współgrają z moją sylwetką, może nawet analiza kolorystyczna to mogło by być ciekawe
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 12:22   #5
jarek35
Przyczajenie
 
Avatar jarek35
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 29
GG do jarek35 Send a message via Skype™ to jarek35
Dot.: Doradca Zakupowy

Chyba nie do końca zrozumiałyście o co mi chodzi,zanim pójdę z kobietą na zakupy długa rozmawiam staram się poznać co dana kobieta lubi ale głównie interesuje mnie jakie ma potrzeby tzn czy potrzebuje dress codu do pracy ?czy np szmizjerki lub tez spódnicy z konterkami.Idąc na zakupy realne czy co zdarza się zdecydowanie częściej kiedy doradzam on-line nigdy niczego nie narzucam a robie tylko sugestie.
jarek35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 12:33   #6
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Doradca Zakupowy

Ja myślę, że jest różnica między doradcą zakupowym a stylistą.
Dla mnie personal shopper to nie jest stylista, tylko ktoś kto pomaga kupić to, co same chcemy kupić, tylko nam się nie chce/nie mamy czasu/ nie wiemy, gdzie to kupić.
Natomiast stylista w większym stopniu pomaga wybrać, doradza co pasuje do sylwetki itp.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 12:49   #7
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Doradca Zakupowy

doradca czemu nie?
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-23, 12:50   #8
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Doradca Zakupowy

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Ja myślę, że jest różnica między doradcą zakupowym a stylistą.
Dla mnie personal shopper to nie jest stylista, tylko ktoś kto pomaga kupić to, co same chcemy kupić, tylko nam się nie chce/nie mamy czasu/ nie wiemy, gdzie to kupić.
Natomiast stylista w większym stopniu pomaga wybrać, doradza co pasuje do sylwetki itp.
zgadzam się z tobą
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 12:53   #9
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doradca Zakupowy

już kiedyś mignął mi się taki wątek.
co do pojscia na zakupy z jakims doradca, raczej bym sie nie zdecydowala. I tak jestem osoba, ktora stawia na swoim, wiec pewnie tylko zepsulabym nerwy sobie jak i tej drugiej osobie.
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 13:01   #10
Milkland
Raczkowanie
 
Avatar Milkland
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 124
Dot.: Doradca Zakupowy

Fajny taki doradca zakupowy. Doradzi co i jak, a to jest ważne, bo wkońcu zna się na tym i może szczerze powiedziec, jakie rkoje możemy nosić, i czy dobrze wyglądamy w danej rzeczy. Bo przeciez nie zawsze nasz gust jest dobry, i niekoniecznie to co nam sie podoba wyglada na nas świetnie. Pozdrawiam.
Milkland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 13:08   #11
Bójka
Zadomowienie
 
Avatar Bójka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 132
Dot.: Doradca Zakupowy

Cytat:
Napisane przez Milkland Pokaż wiadomość
Fajny taki doradca zakupowy. Doradzi co i jak, a to jest ważne, bo wkońcu zna się na tym i może szczerze powiedziec, jakie rkoje możemy nosić, i czy dobrze wyglądamy w danej rzeczy. Bo przeciez nie zawsze nasz gust jest dobry, i niekoniecznie to co nam sie podoba wyglada na nas świetnie. Pozdrawiam.
zgadzam się, chętnie bym skorzystała z pomocy takiej osoby, która by mi powiedziała co mi pasuje a co nie
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy " - Marylin Monroe
Bójka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-23, 13:33   #12
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Doradca Zakupowy

Jeżeli ktoś mi wyskoczy, że ładnie by mi było w tym (tym czymś dla starej baby!!!) to niech się o siebie martwi. Chodzenie na zakupy nie, doradztwo, nie. Gdyby natomiast miał mi znaleźć "takie spodnie jak ma twiggy w coma white", czy przytargać do mnie pół garderoby ciuchów w innym stylu, żebym może spróbowała sie przekonać - jak najbardziej. W kwestii doradzania co załozyć do pracy, czy w czym mi dobrze - tu ufam sobie. Mam duże lustro i jeszcze większy perfekcjonizm, co jest czasem uciążliwe.
I mam ten plus, że w swoim zawodzie mogę paradować w worku i nie będzie to zbyt ciężkim faux pas. Ja z modą na opak.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 15:01   #13
joanna453
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna453
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z kosmosu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Doradca Zakupowy

Cytat:
Napisane przez jarek35 Pokaż wiadomość
Mam do was Kobiety pytanie
Czy skorzystałybyście z pomocy Personal Shopera? jeśli tak czego oczekiwały byście od takiego fachowca?A ogólnie jakie jest wasze zdanie?
Hmmm szczerze powiedziawszy nie zdecydowałabym się na zakupy z taka osobą, przede wszystkim ze względu na to że godziłoby to w mój "charakterek", nie lubię jak ktoś mi mówi co mam kupić, sama doskonale znam swoją osobę i swoje oczekiwania względem garderoby, wiem w czym się dobrze czuje i co chce nosić, no nie wiem jak dla mnie zakupy z "personal shoper-em" odpadają
__________________



Bloguję
joanna453 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 15:08   #14
ciaszunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciaszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5 997
Dot.: Doradca Zakupowy

Ja nie chcialabym korzystac z uslug takiej osoby Nie lubie jak ktos mi cos narzuca, sama wiem w czym czuje sie dobrze a w czym nie i ktos moze sobie gadac a ja i tak wiem swoje
ciaszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 15:32   #15
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Doradca Zakupowy

Cytat:
Napisane przez jarek35 Pokaż wiadomość
Chyba nie do końca zrozumiałyście o co mi chodzi,zanim pójdę z kobietą na zakupy długa rozmawiam staram się poznać co dana kobieta lubi ale głównie interesuje mnie jakie ma potrzeby tzn czy potrzebuje dress codu do pracy ?czy np szmizjerki lub tez spódnicy z konterkami.Idąc na zakupy realne czy co zdarza się zdecydowanie częściej kiedy doradzam on-line nigdy niczego nie narzucam a robie tylko sugestie.
A mozesz mi powiedziec jak to dziala on line? Bo ja sobie kompletnie tego nie wyobrazam...
A czy bym sie wybrala na zakupy z personal shopperem? Pewnie jakby byl sympatyczna osoba z ktora sie milo spedza czas, czemu nie, ale jakbym miala chodzic po sklepach z jakims nudziarzem albo maruderem z dziwnym gustem to dzieki bardzo Nie mowie nie, moze akurat mialby jakies trafne sugestie, musialabym sprobowac ale tez jakos specjalnie mnie do tego nie ciagnie, moze dlatego ze zakupy najbardziej lubie robic sama
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 15:43   #16
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: Doradca Zakupowy

Bardzo wiele dziewczyn za wszelką cenę ubiera się w to, co akurat w danym sezonie jest modne, nie biorąc pod uwagę, że coś nie pasuje do ich urody/figury/stylu życia itd. Często nawet kupują ubrania w za małym rozmiarze, "bo tanio", "bo tak długo na niego polowałam", "bo niedługo schudnę". A widok jest żałosny i wzbudza uśmiech politowania.

Uważam, że taki stylista, bądź doradca to świetne rozwiązanie - powie Ci co do Ciebie pasuje, a co nie. Podejrzewam, że w większości przypadków ma lepsze pojęcie, jak dana osoba powinna się ubierać, a zawsze można pójść na kompromis i z rzeczy przez niego zaproponowanych wybrać coś, co nam pasuje w 100%.

Przykre jest to, że wiele dziewczyn ubiera się naprawdę fatalnie, ale upierają się przy tym, że znają siebie, swój gust i swoje potrzeby i najlepiej wiedzą w czym im dobrze, co niestety rzadko pokrywa się z prawdą.
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 16:58   #17
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 535
Dot.: Doradca Zakupowy

^ zgadzam się z przedmówczynią, taki doradca to świetny pomysł dla osób, które nie odnajdują się w sklepach, nie mają cierpliwości do zakupów, czy nie potrafią dobrze dobrać ciuchów. Według mnie to przydatne.
__________________


*Antoinette* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 09:07   #18
jarek35
Przyczajenie
 
Avatar jarek35
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 29
GG do jarek35 Send a message via Skype™ to jarek35
Dot.: Doradca Zakupowy

Papiszynka pytasz jak działa porada on-line?po prostu bardzo często kobiety proszą o to bym na allegro lub ogólnie na necie znalazł dla nich konkretną rzecz np garsonkę czy sukienkę.Z reguły w 99% przypadków przysyłają najpierw swoją fotkę ale nie koniecznie bo spora grupa kobiet po prostu odpala kamerkę i pokazuje mi siebie ale i swoją szafę.Ale często dostaje po prostu konkretne zadanie np ma być spodnium w kolorze takim a takim na taka i taka okazje rozmiar taki a taki w cenie takiej a takiej.
A teraz ogólnie jedna uwaga nie odmawiam żadnej kobiecie z tym tylko że najchętniej pomagam Paniom w typie rozmiaru mojej żony czyli od 46 w górę.Takie kobiety maja szalenie duże problemy z kupieniem na siebie czegokolwiek dużo bardziej zadowala mnie taka pomoc niż wybór sukienki dla kobiety w rozmiarze 36/38 czy 40
jarek35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 10:14   #19
Milkland
Raczkowanie
 
Avatar Milkland
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 124
Dot.: Doradca Zakupowy

Pomoc Personal Shopera jest pomocna, ale zapewne bardzo kosztowna....
Milkland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-24, 11:21   #20
purple
Zadomowienie
 
Avatar purple
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 452
Dot.: Doradca Zakupowy

Sama bym chętnie skorzystała z możliwości zakupów z Personal Shoperem, oczywiście nie za każdym razem ale np. dwa razy w roku, kiedy kupuje się większą ilość ubrań gdy do sklepów wchodzą kolekcje wiosna/lato a później jesień/zima.

Chętnie dowiedziałabym się w jakich krojach jest mi dobrze, jakie zestawienia kolorystyczne do mnie pasują itd.
purple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 11:49   #21
zanetka007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdańsk - Mazury
Wiadomości: 2 992
Dot.: Doradca Zakupowy

Cytat:
Napisane przez eloteteie Pokaż wiadomość
Bardzo wiele dziewczyn za wszelką cenę ubiera się w to, co akurat w danym sezonie jest modne, nie biorąc pod uwagę, że coś nie pasuje do ich urody/figury/stylu życia itd. Często nawet kupują ubrania w za małym rozmiarze, "bo tanio", "bo tak długo na niego polowałam", "bo niedługo schudnę". A widok jest żałosny i wzbudza uśmiech politowania.

Uważam, że taki stylista, bądź doradca to świetne rozwiązanie - powie Ci co do Ciebie pasuje, a co nie. Podejrzewam, że w większości przypadków ma lepsze pojęcie, jak dana osoba powinna się ubierać, a zawsze można pójść na kompromis i z rzeczy przez niego zaproponowanych wybrać coś, co nam pasuje w 100%.

Przykre jest to, że wiele dziewczyn ubiera się naprawdę fatalnie, ale upierają się przy tym, że znają siebie, swój gust i swoje potrzeby i najlepiej wiedzą w czym im dobrze, co niestety rzadko pokrywa się z prawdą.

Zgadzam się. Tylko, że takie osoby oczywiście uważają, że świetnie się ubierają i same nie zgłoszą się do takiego doradcy...

Ja osobiście, jeśli byłaby to interesująca i wesoła osoba, zgodziłabym się. Dlaczego nie spróbować czegoś innego? A może akurat się tak zdarzy, że jakaś rzecz w innym stylu nam przypadnie do gustu.
A i chętnie posłuchałabym co na temat Mojego ubioru powie osoba, która będzie obiektywna i nie będzie bała się się krytykować czy też nie będzie patrzyła na wymówke pod tytułem ''to Moja koleżanka/siostra więc nie wypada mówić że ta bluzka uwydatnia jej fałdy na brzuchu''.
Ja jestem otwarta na wszelkie sugestie.

Pzdr
__________________
jeden kocha plastik, a ja hh kulturę

- zalatana! studentka -
zanetka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 12:35   #22
jarek35
Przyczajenie
 
Avatar jarek35
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 29
GG do jarek35 Send a message via Skype™ to jarek35
Dot.: Doradca Zakupowy

Zupełnie nie rozumiem dlaczego doradca zakupowy ma być wesoły?przecież zależy wam na pomocy przy chodzeniu po butikach i galeriach a nie o to by się uśmiechał na każdym kroku.Często muszę odradzać czegoś co nazywam "kopiowaniem koleżanki" bo jeśli kobieta mająca rozmiar np 46/48 wymyśliła sobie że kupi sobie spódnice ołówek albo z konterkami to wtedy moją rolą jest wyprowadzić ją z błędnego myślenia ,ale to dotyczy każdej części garderoby nie tylko spódnicy.A tak z ciekawości zadam wam pytanie jak myślicie jakie są stawki za poradę? i jak myślicie jak liczy się doradztwo
jarek35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 12:50   #23
joanna453
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna453
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z kosmosu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Doradca Zakupowy

No nie wiem, jakie? zdradź jakie są stawki za poradę. Ale nie on-line tylko takie gdy towarzyszysz przy zakupach.
__________________



Bloguję
joanna453 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 12:57   #24
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: Doradca Zakupowy

Cytat:
Napisane przez jarek35 Pokaż wiadomość
Mam do was Kobiety pytanie
Czy skorzystałybyście z pomocy Personal Shopera? jeśli tak czego oczekiwały byście od takiego fachowca?A ogólnie jakie jest wasze zdanie?
Gdybym szła na jakieś ważne spotkanie, kolację, bankiet służbowy- owszem.

Tak poza tym- nie.
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 13:02   #25
purple
Zadomowienie
 
Avatar purple
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 452
Dot.: Doradca Zakupowy

Cytat:
Napisane przez jarek35 Pokaż wiadomość
Zupełnie nie rozumiem dlaczego doradca zakupowy ma być wesoły?przecież zależy wam na pomocy przy chodzeniu po butikach i galeriach a nie o to by się uśmiechał na każdym kroku.Często muszę odradzać czegoś co nazywam "kopiowaniem koleżanki" bo jeśli kobieta mająca rozmiar np 46/48 wymyśliła sobie że kupi sobie spódnice ołówek albo z konterkami to wtedy moją rolą jest wyprowadzić ją z błędnego myślenia ,ale to dotyczy każdej części garderoby nie tylko spódnicy.A tak z ciekawości zadam wam pytanie jak myślicie jakie są stawki za poradę? i jak myślicie jak liczy się doradztwo

Skoro w Krakowie znani PS biorą w granicach 300-400 zł to ja stawiam 300-200 zł
purple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 13:18   #26
jarek35
Przyczajenie
 
Avatar jarek35
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 29
GG do jarek35 Send a message via Skype™ to jarek35
Dot.: Doradca Zakupowy

zasadniczo są 2 taxy za doradztwo jedna jest to % od zakupu a druga sztywna i wynosi ona 300-400zł za dzień
jarek35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 13:21   #27
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Doradca Zakupowy

Przypuszczam, że dość wysokie. ze 100 zł za godzinę pracy?
ja bym chętnie poszła na coś takiego, ale za darmo :P (dla dziewczyn z Poznania- w Kupcu Poznańskim podobno można umówić się na taką sesję, która jest bezpłatna! tylko, że tam nie ma ciekawych sklepów )
Podobają mi się programy Trinny i Suzannah, lubię "Jak dobrze wyglądać nago", jednak na razie ze względów ekonomicznych, odpuszczę sobie jakoś sobie radzę, chociaż kiedyś może... kto wie?
agassek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 13:24   #28
joanna453
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna453
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z kosmosu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Doradca Zakupowy

Cytat:
Napisane przez jarek35 Pokaż wiadomość
zasadniczo są 2 taxy za doradztwo jedna jest to % od zakupu a druga sztywna i wynosi ona 300-400zł za dzień
dosyć sporo Jarku wybacz za dociekliwość, ale sporo masz tutaj klientek w Rzeszowie? trzeba mieć jakieś szczególne kwalifikacje aby być takim doradcą ??
__________________



Bloguję
joanna453 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 13:30   #29
jarek35
Przyczajenie
 
Avatar jarek35
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 29
GG do jarek35 Send a message via Skype™ to jarek35
Dot.: Doradca Zakupowy

Ja uważam że robie to z pasji z zamiłowania a może też ze zboczenia zawodowego gdyż wiele lat stałem za ladą w salonie z bielizną i nie biorę zupełnie za to kasy.Jedyną zapląta może być kawa wypita w towarzystwie zadowolonej kobiety .Z mojego doświadczenia wiem też iż jeśli kobieta jest zadowolona daje kontakt przyjaciółce by sobie tez skorzystała
jarek35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 16:16   #30
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Doradca Zakupowy

Cytat:
Napisane przez jarek35 Pokaż wiadomość
Zupełnie nie rozumiem dlaczego doradca zakupowy ma być wesoły?przecież zależy wam na pomocy przy chodzeniu po butikach i galeriach a nie o to by się uśmiechał na każdym kroku.
Pewnie dlatego zeby zakupy byly przyjemnoscia a nie meczarnia Moze nie chodzi konkretnie o to, zeby sie usmiechal na kazdym kroku, ale zeby byl sympatyczny i wyluzowany. Chodzisz z obcymi kobietami po sklepach, doradzasz im w zakupach i nic za to nie bierzesz? Tymbardziej bym sie nie zdecydowala. Wg. mnie jak ktos jest w czyms dobry, to sie ceni. Oczywiscie nie podwazam Twoich umiejetnosci, ale nie rozumiem jak mozna pracowac za darmo.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:19.