Co lepsze: Fitness czy siłownia? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-01, 23:03   #31
Kalakiria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 745
Dot.: Co lepsze: Fitness czy siłownia?

justmine2
Przeczysz wszystkiemu co się tutaj radzi, a powielasz mity... bez dodatniego bilansu kalorycznego masy mięśniowej nie nabierzesz choćbyś na siłce podnosila 100kg sztangi Żeby schudnąć tracąc tłuszcz a nie mięśnie, trzeba połaczyć trening siłowy z aerobowym i zadbac o posiłki okołotreningowe - wszystkie informacje są na forum
Kalakiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 23:32   #32
rozenrotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 20
Dot.: Co lepsze: Fitness czy siłownia?

Skłaniam się ku fitnessowi po małym rozpoznaniu Nie wykluczam w sumie siłowni, ale chyba tylko z trenerem jakimś bo nie wiem czy starczy mi motywacji do podnoszenia ciężarków A czy są w ogóle siłownie tylko dla kobiet. Sorka za takie pytanie, ale naprawdę jestem zielona w tym temacie
rozenrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 13:54   #33
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Co lepsze: Fitness czy siłownia?

Cytat:
Napisane przez Kalakiria Pokaż wiadomość
justmine2
Przeczysz wszystkiemu co się tutaj radzi, a powielasz mity... bez dodatniego bilansu kalorycznego masy mięśniowej nie nabierzesz choćbyś na siłce podnosila 100kg sztangi Żeby schudnąć tracąc tłuszcz a nie mięśnie, trzeba połaczyć trening siłowy z aerobowym i zadbac o posiłki okołotreningowe - wszystkie informacje są na forum
Zgadzam sie w 100% ;P najlepiej połączyć jedno z drugim, wtedy szybciej będą efekty niż po samym fitnesie
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 16:15   #34
tttusiaaa
Raczkowanie
 
Avatar tttusiaaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 179
GG do tttusiaaa
Dot.: Co lepsze: Fitness czy siłownia?

Cytat:
Napisane przez rozenrotka Pokaż wiadomość
Skłaniam się ku fitnessowi po małym rozpoznaniu Nie wykluczam w sumie siłowni, ale chyba tylko z trenerem jakimś bo nie wiem czy starczy mi motywacji do podnoszenia ciężarków A czy są w ogóle siłownie tylko dla kobiet. Sorka za takie pytanie, ale naprawdę jestem zielona w tym temacie
Są np. gymnasion ma niektóre kluby tylko dla kobiet.
tttusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 18:29   #35
justmine2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: kursuje między pólnocą a południem
Wiadomości: 350
Dot.: Co lepsze: Fitness czy siłownia?

Cytat:
Napisane przez Kalakiria Pokaż wiadomość
justmine2
Przeczysz wszystkiemu co się tutaj radzi, a powielasz mity... bez dodatniego bilansu kalorycznego masy mięśniowej nie nabierzesz choćbyś na siłce podnosila 100kg sztangi Żeby schudnąć tracąc tłuszcz a nie mięśnie, trzeba połaczyć trening siłowy z aerobowym i zadbac o posiłki okołotreningowe - wszystkie informacje są na forum
Przyznam, że nie wzięłam tej informacji z żadnego źródła, tylko z wlasnego doswiadczenia... Bo bilansu kalorycznego na pewno dodatkowego nie mam, a jak chodzę na siłkę to po miesiącu intensywnych (jak na mnie) ćwiczeń zawsze ważę więcej kilo lub dwa i widzę mięśnie tam, gdzie do tej pory ich nie było, a te kilogramy na pewno nie biorą się z jedzenia. To nie wiem, może jestem jakaś dziwna
justmine2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 19:52   #36
Chibiusa
Raczkowanie
 
Avatar Chibiusa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 323
Dot.: Co lepsze: Fitness czy siłownia?

Cytat:
Napisane przez justmine2 Pokaż wiadomość
Przyznam, że nie wzięłam tej informacji z żadnego źródła, tylko z wlasnego doswiadczenia... Bo bilansu kalorycznego na pewno dodatkowego nie mam, a jak chodzę na siłkę to po miesiącu intensywnych (jak na mnie) ćwiczeń zawsze ważę więcej kilo lub dwa i widzę mięśnie tam, gdzie do tej pory ich nie było, a te kilogramy na pewno nie biorą się z jedzenia. To nie wiem, może jestem jakaś dziwna
Może to było po prostu "napompowanie" mięśni,które występuje u osób niećwiczących dotychczas, "ujędrniły się". Z czasem to mija.
A co do bilansu to można się mylić,bo jak się ćwiczy to apetyt wzrasta i można dużo pochłonąć nie czując przejedzenia..Zaobserwowa łam u siebie, bo jak byłam na 100% pewna,że mam ujemny to chudłam.
Chibiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 23:02   #37
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Co lepsze: Fitness czy siłownia?

Cytat:
Napisane przez rozenrotka Pokaż wiadomość
No właśnie. Który rodzaj aktywności fizycznej jest według was lepszy? Fitnes czy siłowania. Lato już jest, więc warto sie ruszyć i spalić zbędne kilogramy Nie wiem tylko za bardzo co lepsze.
Zależy co chcesz osiągnąć . Fitness jest dobry przy spalaniu- walce o wagę. Siłownia przy pracy nad mięśniami/ rzeźbą.
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-02, 23:40   #38
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Co lepsze: Fitness czy siłownia?

ja najbardziej schudlam na siłce
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 17:59   #39
majke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 76
Dot.: Co lepsze: Fitness czy siłownia?

Zaraz.. mi się też wydaje, że jedno nie wyklucza drugiego. Są siłownie gdzie można brać udział w zajęciach fitness itp a dodatkowo robić trening siłowy i ja tak właśnie robię. Nie zauważyłam żeby mi jakoś mocno mięśnie urosły. Owszem są bardziej zarysowane, ale na tym akurat mi zależało
majke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 15:51   #40
rozenrotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 20
Dot.: Co lepsze: Fitness czy siłownia?

Trochę poczytałam i poszperałam o tym w necie. Justmine2 może być tak,ze przerabiasz tłuszcz na mięśnie, a one ważą po prostu więcej od tłuszczu. Ale chyba wyglądasz lepiej po ćwiczeniach? Do najbliższego gimnazjonu mam kawałek, ale znalazłem w Blue City Pura z siłownią dla kobiet, wiec pewnie tam jutro spróbuje się przejść. Co do chodzenia po fitnessie na siłownie to nie wiem czy bym miała tyle siły
rozenrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 17:39   #41
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Co lepsze: Fitness czy siłownia?

ja polecam siłownię na siłowni możesz wykonywać zarazem ćwiczeni siłowego jak i aerobowe łącząc to +dieta efekt schudnięcia murowany

bardzo mnie dziwi , że Wam tak mięsnie szybko przybywają a ja jak głupia ćwiczę na siłowni z dużym obciążeniem , może podzielicie się co takiego robicie na tej siłowni , że Wam tak mięśnie przybywają ?
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..


Edytowane przez anniaa
Czas edycji: 2010-07-05 o 17:54
anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-05, 21:09   #42
justmine2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: kursuje między pólnocą a południem
Wiadomości: 350
Dot.: Co lepsze: Fitness czy siłownia?

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
bardzo mnie dziwi , że Wam tak mięsnie szybko przybywają a ja jak głupia ćwiczę na siłowni z dużym obciążeniem , może podzielicie się co takiego robicie na tej siłowni , że Wam tak mięśnie przybywają ?
Czy to ironia, czy pytasz na serio
Ja obiektywnie rzecz biorąc nie biorę dużego obciążenia, bo jestem mała i chuda (także rozenrotka nie wiem, czy mam jakiś tłuszcz do "przerobienia"). Największe efekty widzę po przyrządzie na mięśnie cztero- i dwu-głowe, po krótkim czasie uwydatniają się mięśnie nad kolanami, których wcześniej nie było. Pamiętam, że nawet wciskałam instruktorom kit, żeby tylko nie ćwiczyć na tym przyrządzie, bo stwierdziłam, że nie chcę wyglądać jak kulturystka. ale jak jedna z dziewczyn napisała, że to może być po prostu "napompowanie", to się trochę zdołowałam
Poza tym ręce mi się trochę rozbudowały, ale to też pewnie trochę ze względu na grę siatkówkę.
justmine2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 22:54   #43
majke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 76
Dot.: Co lepsze: Fitness czy siłownia?

Cytat:
Napisane przez rozenrotka Pokaż wiadomość
Trochę poczytałam i poszperałam o tym w necie. Justmine2 może być tak,ze przerabiasz tłuszcz na mięśnie, a one ważą po prostu więcej od tłuszczu. Ale chyba wyglądasz lepiej po ćwiczeniach? Do najbliższego gimnazjonu mam kawałek, ale znalazłem w Blue City Pura z siłownią dla kobiet, wiec pewnie tam jutro spróbuje się przejść. Co do chodzenia po fitnessie na siłownie to nie wiem czy bym miała tyle siły
Daj znać jakie wrażenia z tej siłowni. Planuję wrócić do regularnych treningów, a najbliżej mi właśnie do Pure, więc ciekawa jestem jak tam jest
majke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 23:59   #44
rozenrotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 20
Dot.: Co lepsze: Fitness czy siłownia?

Mam tak do zrzucenia z 5-7 kilogramów, więc nie jest to jakoś niewykonalne zadanie. Idę jutro w końcu na pierwszy trening i mam nadzieje, ze po nim motywacja mi nie siądzie,a wręcz przeciwnie
rozenrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 15:54   #45
majke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 76
Dot.: Co lepsze: Fitness czy siłownia?

Cytat:
Napisane przez rozenrotka Pokaż wiadomość
Mam tak do zrzucenia z 5-7 kilogramów, więc nie jest to jakoś niewykonalne zadanie. Idę jutro w końcu na pierwszy trening i mam nadzieje, ze po nim motywacja mi nie siądzie,a wręcz przeciwnie
I jak? Byłaś już? Napisz jak było i parę słów o siłowni. Może niedługo i ja się zmobilizuję
majke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 16:55   #46
raphilon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: Co lepsze: Fitness czy siłownia?

Siłownia i fitness są tak samo dobre, wszystko jednak zależy od osobistego zaangażowania i pracy włożonej w wysiłek fizyczny. Jeżeli nie ma się dużej motywacji do ćwiczeń to lepszy będzie fitness - w grupie zawsze lepiej się ćwiczy.
__________________
odchudzanie
raphilon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 23:31   #47
martika12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27
Dot.: Co lepsze: Fitness czy siłownia?

Najlepsze rozwiazanie to dobry trener. NIewazne czy od fitnesu czy silowni. Warto zainwestowac ciut drozej i chodzic do lepszego klubu, w sensie komercyjnym. Niestety w obecnych czasach najlepsi trenerzy i instruktorzy pracuja wlasnie w takich klubach.
martika12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 19:03   #48
rozenrotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 20
Dot.: Co lepsze: Fitness czy siłownia?

Byłam i dzisiaj ledwo co żyje. Drugi dzień "zakwasów", które mi nie dają prawie chodzić Fitness wycisnął ze mnie siódme poty, ale warto. Od razu człowiek się lepiej czuje jak trochę się porusza.
rozenrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 21:29   #49
majke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 76
Dot.: Co lepsze: Fitness czy siłownia?

Czyli mówisz, że warto się tam wybrać? W którym Pure byłaś? Mogłabyś napisać czy jest tam sala z siłownią tylko dla kobiet?
majke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-10, 00:23   #50
guma_do_zucia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 34
Dot.: Co lepsze: Fitness czy siłownia?

Cytat:
Napisane przez rozenrotka Pokaż wiadomość
Byłam i dzisiaj ledwo co żyje. Drugi dzień "zakwasów", które mi nie dają prawie chodzić:) Fitness wycisnął ze mnie siódme poty, ale warto. Od razu człowiek się lepiej czuje jak trochę się porusza.
Taa, zwłaszcza jak się umiera następnego dnia:D

A;e tak na serio, to warto. Ja jestem na etapie czekania na efekty dopiero, ale myślę, że będą.
__________________

guma_do_zucia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 17:50   #51
rozenrotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 20
Dot.: Co lepsze: Fitness czy siłownia?

Ja mam blisko do Blue City, więc tam chodzę. Salka jest, ale mi w sumie nie do końca jest potrzebna. Zresztą na razie na fitness tylko chodzę i jestem padnięta. Może za miesiąc dorzucę siłownie. Teraz to bym chyba tylko mogła się położyć na ławce i leżeć na siłowni
rozenrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 19:45   #52
martika12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27
Dot.: Co lepsze: Fitness czy siłownia?

Cytat:
Napisane przez guma_do_zucia Pokaż wiadomość
Taa, zwłaszcza jak się umiera następnego dnia

A;e tak na serio, to warto. Ja jestem na etapie czekania na efekty dopiero, ale myślę, że będą.
Jesli bedziesz wytrwala na pewno beda. Warto tez podpytac, ktoregos z trenerow o diete. Przy wiekszych wysilkach dla organizmu warto zmienic kilka nawykow, chociazby po to zeby uniknac mikrourazow czyli tak zwanych zakwasow.
martika12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 21:18   #53
rozenrotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 20
Dot.: Co lepsze: Fitness czy siłownia?

No właśnie zaczęłam się powoli dokształcać w tym kierunki i powiem szczerze,m że coraz bardziej mi się to podoba. No i przy okazji można dowiedzieć się wiele rzeczy o swoim organizmie.
rozenrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 18:49   #54
majke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 76
Dot.: Co lepsze: Fitness czy siłownia?

Ja się przeszłam na siłownię wczoraj i dzisiaj "umieram" Jakoś zawsze się wstydzę trenować z facetami na siłowni, ale ukryłam się w salce i trochę kilogramów zrzuciłam. A czy któraś z was chodzi może przed pracą ćwiczyć? Zastanawiam się czy to nie lepsze rozwiązanie.
majke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 23:07   #55
rozenrotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 20
Dot.: Co lepsze: Fitness czy siłownia?

No ja się zmuszam na poranne treningi przed pracą. Jak dla mnie bardzo pozytywnie, bo inaczej człowiek w ogóle się czuje jak się zmęczy rano. Lepiej się myśli
rozenrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 09:33   #56
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Co lepsze: Fitness czy siłownia?

Cytat:
Napisane przez majke Pokaż wiadomość
Ja się przeszłam na siłownię wczoraj i dzisiaj "umieram" Jakoś zawsze się wstydzę trenować z facetami na siłowni, ale ukryłam się w salce i trochę kilogramów zrzuciłam. A czy któraś z was chodzi może przed pracą ćwiczyć? Zastanawiam się czy to nie lepsze rozwiązanie.
wiesz, ja też kiedyś się wstydziłam- a teraz mam to w nosie, bo w końcu każdy tam przychodzi ćwiczyć

do klubu,gdzie ja chodzę siłowo ćwiczą tylko 2 dziewczyny i ja- reszta wybiera areoby

poza tym zauważyłam,że faceci tak naprawdę bardzo lubią jak dziwczyny ćwiczą, nie ma żadnych głupich uwag, wręcz odwrotnie- ja ostatnio słucham komplementów nt moich bicepsów i barków
czasem rzucą jakąś radą i pomogą żelastwo zakładać
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 11:13   #57
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Co lepsze: Fitness czy siłownia?

Cytat:
Napisane przez rozenrotka Pokaż wiadomość
Byłam i dzisiaj ledwo co żyje. Drugi dzień "zakwasów", które mi nie dają prawie chodzić Fitness wycisnął ze mnie siódme poty, ale warto. Od razu człowiek się lepiej czuje jak trochę się porusza.
Cytat:
Napisane przez majke Pokaż wiadomość
Czyli mówisz, że warto się tam wybrać? W którym Pure byłaś? Mogłabyś napisać czy jest tam sala z siłownią tylko dla kobiet?
Dlaczego ciagle rozmawiasz sama ze soba?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 11:24   #58
Kalakiria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 745
Dot.: Co lepsze: Fitness czy siłownia?

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość

poza tym zauważyłam,że faceci tak naprawdę bardzo lubią jak dziwczyny ćwiczą, nie ma żadnych głupich uwag, wręcz odwrotnie- ja ostatnio słucham komplementów nt moich bicepsów i barków
czasem rzucą jakąś radą i pomogą żelastwo zakładać
Dokładnie, zwykle jest bardzo miła atmosfera jak się ćwiczy z facetami, chociaż bywa że oni strasznie wtedy "pakują" żeby się popisać
Ale teraz to normalne, że jest dużo dziewczyn, kiedy chodziłam do siłowni jakieś 10 lat temu (potem przestalam niestety) to ja i moja siostra byłyśmy jedynymi kobietami, które tam w ogóle przychodzily... wielu chłopców to szokowalo, często nowo przybyły, ktory nas jeszcze nie widzial, mówił scenicznym szeptem do kolegów coś w rodzaju "o jaaa, to tutaj dziewczyny przychodzą?"... Zabawnie było
Kalakiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 17:47   #59
guma_do_zucia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 34
Dot.: Co lepsze: Fitness czy siłownia?

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
poza tym zauważyłam,że faceci tak naprawdę bardzo lubią jak dziwczyny ćwiczą, nie ma żadnych głupich uwag, wręcz odwrotnie- ja ostatnio słucham komplementów nt moich bicepsów i barków
czasem rzucą jakąś radą i pomogą żelastwo zakładać
Bo pewnie nie chodzisz do jakiegoś osiedlowego lokalu dla dresów, tylko czegoś porządniejszego i ludzie profesjonalniej tam podchodzą do sprawy.
__________________

guma_do_zucia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 18:18   #60
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Co lepsze: Fitness czy siłownia?

Cytat:
Napisane przez guma_do_zucia Pokaż wiadomość
Bo pewnie nie chodzisz do jakiegoś osiedlowego lokalu dla dresów, tylko czegoś porządniejszego i ludzie profesjonalniej tam podchodzą do sprawy.
oj to się zdziwisz-chodzę do zwykłego osiedlowego, gdzie również chodzą koksy co potem prężą się przed ryczącymi 15-latkami na basenie
ale są też normalni ludzie, którzy po prostu chcą się dobrze czuć i generalnie mają jakiś cel.

Wczesniej chodziłam do dość modnego klubu ale tam czułam się naprawdę kiepsko- laski piękne,umalowane, zero potu, kolesie wielki lans
wole zdecydowanie osiedlowy
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-16 10:35:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:57.