Styl ubierania sie dla chudego faceta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-03, 12:56   #1
radek 52
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1

Styl ubierania sie dla chudego faceta


Witam
Moj wzrost to 187 cm wzrosu i 62 kg wagi. Mam długa szyje i nie wiem jakie ciuchy nosic czy koszulki polo , czy koszulki w spory serek jak i z dekoldem , czy nosic obcisle rurki , nosic rozpinane sweterki na guziki czy moze swterki w serek ? Chcialbym uwydanic swoje atuty ale nie wiem jak wiec prosze Was o pomoc. Moj wiek to 17 lat wiec chcialbym tez modnie sie ubierac. Z góry dziekujeWam za pomoc.

Edytowane przez radek 52
Czas edycji: 2011-06-03 o 12:57
radek 52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 13:38   #2
lubiekisiel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 24
Dot.: Styl ubierania sie dla chudego faceta

Pewnie znasz stronkę lookbook.nu? Daj opcję, żeby ci pokazywało tylko kolesi i szukaj inspiracji! Większość chłopaków tam jest chuda i dobrze ubrana Co do rurek zdania wśród dziewczyn są podzielone, jedne uwielbiają facetów w rurkach inne nie, więc może wybierz wąskie spodnie, ale nie obcisłe rurki.
Jak dla mnie chudy chłopak w wąskich spodniach + t-shirt, na wierzch marynarka albo sweter wyglada super. Możesz poszukać ciekawych dodatków, np. zegarków (męskie są za✂✂✂****), kapelusz, okulary i wyglądasz modnie, i męsko. Też mam 17 lat, więc wiem jak ubrani chłopacy podobają się dziewczynom w tym wieku

Poszukałam i znalazłam kilku kolesi, których stroje mi się podobają:
http://lookbook.nu/mike_quyen
http://lookbook.nu/user/217985-Gabriel-W
http://lookbook.nu/chocobokeita
http://lookbook.nu/bhans

Edytowane przez lubiekisiel
Czas edycji: 2011-06-03 o 13:48
lubiekisiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 21:22   #3
201804271242
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 536
GG do 201804271242
Dot.: Styl ubierania sie dla chudego faceta

Przepraszam, ale oglądając stronę lookbook.nu, zaproponowaną przez Lubiekisiel, strasznie się uśmiałam się Nie wiem czy to ja się jestem za stara (21 lat), moda za szybko ewoluuje, czy po prostu dzisiejsi nastolatkowie lubią ubierać się jak dziewczyny... (serio- na pierwszym zdjęciu jakie zobaczyłam, byłam przekonana że to dziewczyna).
Facet to facet, więc powinien wyglądać jak facet. Koszula + dobrze dopasowane dżinsy i lecisz

Edit:
Nie mówię, że wszystkie propozycje na tej stornie są 'zabawne'. Znalazłam kilka przyzwoitych zestawów, ale po prostu toną w ogromie typowo dziewczęcych ciuchów, przymierzanych przez chłopców.

Edytowane przez 201804271242
Czas edycji: 2011-06-03 o 21:27
201804271242 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 22:06   #4
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl ubierania sie dla chudego faceta

a ja mam 23 lata i zdanie takie samo jak lubiekisiel, także to chyba od wieku nie zalezy tylko od tego czy lubi się różnorodnośc czy przeciętny(i nie ma w tym nic złego) wygląd
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 20:35   #5
201804271242
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 536
GG do 201804271242
Dot.: Styl ubierania sie dla chudego faceta

Nie powiedziałabym, że lubię przeciętny wygląd- uwielbiam facetów z długimi włosami , którzy jak by nie patrzeć wyróżniają się z tłumu (i nie, nie chodzi mi o każdego metala spotkanego na ulicy, czy niechlujnych panów z tłustymi włosami- jak podpowiadają stereotypy).
Ogólnie nie przeszkadza mi jak ludzie się ubierają, a wręcz przeciwnie- miło popatrzeć jak przełamują konwenanse. Jednak wolałabym alby mój TŻ nie chodził w dresach ani w rurkach i obcisłej różowej koszulce

Każda kobieta ma swój typ faceta- nie da się dogodzić wszystkim Ubieraj się więc tak, by czuć się dobrze i nie zmieniaj siebie na siłę, bo coś jest modne
201804271242 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:35.