Globulki Gynalgin - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-01, 14:11   #1
tusia17_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Unhappy

Globulki Gynalgin


Hej. Tydzień temu ginekolog przepisał mi na mój stan zapalny pochwy gynalgin. Tylko, że mam prawie wszystkie skutki uboczne. Nieprzyjemny smak w ustach, nieprawidłowe czucie w kończynach (strasznie bolą mnie kolana), nie mogę spać po nocach, boli mnie brzuch. Na dodatek wczoraj powinnam dostać okres, miałam wszystkie objawy przed okresem tj. śluz, ból piersi i nie dostałam. Nie wiem, czy czekać jeszcze, czy zadzwonić do ginekologa. Zostały mi jeszcze 3globulki i nie wiem, czy je wziąć? Pomocy!
tusia17_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 15:30   #2
masterpiece
Rozeznanie
 
Avatar masterpiece
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 500
Dot.: Globulki Gynalgin

Mi ginekolog przepisał te tabletki przed cytologią. Wzięłam tak jak kazał-na noc. Następnego dnia miałam inaugurację roku akademickiego. Oblewały mnie zimne poty, miałam trzęsące się kolana, ogromny ból brzucha, mdłości-dodam tylko,że nie ze stresu Czekałam na moment kiedy prawie na kolanach dotarłam po indeks i czym prędzej pognałam do domu. Nie odważyłam się wziąć następnej tabletki.

Drugie starcie z gynalginem miałam po pół roku, nie pamiętam z jakiej okazji miałam go stosować. Byłam przygotowana na to samo,a tutaj niespodzianka. Zero skutków ubocznych. Dodam tylko,że moja mama też raz miała je zapisane i użycie skończyło się potwornym bólem jak u mnie za pierwszym razem.
masterpiece jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 17:43   #3
malina1q2w
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 65
Dot.: Globulki Gynalgin

mi GYNALGIN pomogl bardzo. jedynym skutkiem ubocznym były... zaparcia. ;] szkoda tylko ze jest na recepte
malina1q2w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 20:02   #4
alli78
Raczkowanie
 
Avatar alli78
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: 100lica/PTB/Cz-wa
Wiadomości: 182
Dot.: Globulki Gynalgin

Mnie tam po nim nic nie było ale moje drogie jak byłam w ciąży stosowałam NATANYCYNE zamiast Gynalginu bo jest bezpieczna dla dzidzi a działanie ma również grzybobójcze więc spytajcie lekarza i ewentualnie zastąpcie Gynalgin na Natamycynę. Zdrowia życze.
alli78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 15:03   #5
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Globulki Gynalgin

Miałam podobnie po gynalginie. Zadzwoń do lekarza, ja tak zrobiłam i moja gin kazała mi jak najszybciej to odstawić, bo jestem najwidoczniej uczulona na któryś ze składników.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 20:59   #6
maajjaa88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 570
Dot.: Globulki Gynalgin

Czy to normalne, ze po ginalginie wydobywa sie tak jakby zluszczony nablonek? Wzielam wczoraj 5 globulke i dzisiaj zauwazylam dwa takie kawaleczki. Bralam kiedyś ten lek, ale niepamietam czy wtedy tez tak mialam. Miala ktoras z Was cos podobnego? To normalne? Czy lepiej odstawic lek i w poniedzialek skontaktowac sie z lekarzem?
maajjaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 16:14   #7
DariaKwia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 57
Dot.: Globulki Gynalgin

Przy różnego rodzaju przypadłościach to często wydobywają się różne rzeczy... Ale jeśli naprawdę jesteś zaniepokojona, to lepiej odstawić i konslutować się z lekarzem
DariaKwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-09 17:14:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:58.