Planowanie ciąży cz. 2 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-02, 13:22   #61
cicci
Rozeznanie
 
Avatar cicci
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 581
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
ja obecnie nie jestem na clo. łykam na obnizenie prolaktyny leki, ale spoznial mi sie okres i przepisal mi orgametril, ktorego nie moglam wziac z uwagi na to ze uszkadza sluzowke macicy i trzeba po nim zorbic przerwe 2 miesiaczna przed IUI do ktorego sie przygotowuje, wiec wzielam na wlasna reke tylko luteine i duphaston. Chyba w srode wybiore sie na usg i zobacze czy torbiel nadal jest:/
A jak się przygotowujesz do IUI? Trzeba czekać kilka miesięcy czy można od razu? Ja po tym cyklu, jeśli się nie uda, też będę miała IUI. A po tylu nieudanych próbach boję się marzyć, że jednak coś wyszło. Dlatego wolę założyć, że jednak to IUI będzie...
cicci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 13:59   #62
Caroline203
Raczkowanie
 
Avatar Caroline203
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 260
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Ta niedziela mnie wykończy...Wole jednak jak mój Tż jest w pracy. A tak to cały dzień chodzi i jęczy
__________________
Caroline199

Jest : 99kg
Cel I: 90kg
Cel II: 80kg
Cel III: 70kg
Caroline203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 14:00   #63
malosympatyczna
Raczkowanie
 
Avatar malosympatyczna
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 385
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

dziewczyny, jak tak dalej pójdzie to zaraz przekroczymy kolejne 5 tys postów i będą nam zakładać kolejny watek ;p

ja postanowiłam, że pogadam z lekarzem o hsg. w lutym już pewnie nie uda mi się tego załatwić ale w marcu mam nadzieję sprawdzić to tam na dole słychać.
malosympatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 14:02   #64
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez cicci Pokaż wiadomość
A jak się przygotowujesz do IUI? Trzeba czekać kilka miesięcy czy można od razu? Ja po tym cyklu, jeśli się nie uda, też będę miała IUI. A po tylu nieudanych próbach boję się marzyć, że jednak coś wyszło. Dlatego wolę założyć, że jednak to IUI będzie...
Ile się płaci za wykonanie IUI?
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 14:13   #65
cicci
Rozeznanie
 
Avatar cicci
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 581
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez Oriflame_Rybnik Pokaż wiadomość
Ile się płaci za wykonanie IUI?
Podobno w Polsce jest na NFZ ale jak to wygląda w rzeczywistości to nie wiem. Też się zastanawiam. No i czy leki są te same czy się zmieniają. I ile się czeka.
Mam nadzieję, że uda mi się tu też dostać jakieś dofinansowanie bo ceny tu są jak z kosmosu.
cicci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 14:27   #66
dziadzia237
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 219
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było - ale miałam czytania

My z mężem zaczęliśmy 15 cykl, niedawno skończył mi się okres. Badania hormonów wyszły oki, tylko na TSH dostałam euthyrox. W tym tygodniu sprawdzę jak się zmniejszył, o ile się zmniejszył. Badanie nasienia oki. Przyczyny nie ma. W tym tygodniu idę na kolejne wizyty i czekam na wyniki wymazów na bakterie. Skończyłam 27 lat.

Ja łykałam kwas foliowy od dawna, mężu łyka ze mną od tego miesiąca. Zamówiliśmy korzeń maki w proszku - podobno zdziała cuda;D no i dodatkowo spożywamy od tego cyklu olej lniany. Zaczęliśmy uprawiać sport od kilku miesięcy, i wprowadzamy zdrową dietę - zobaczymy czy jakieś pozytywne efekty tego będą. Ale również zaczynamy myśleć o inseminacji coraz częściej. Nie znalazłam jeszcze nic na NFZ, a prywatnie kosztuje od 500-700 zł w zależności od kliniki + leki. Ja owulacje mam więc nie wiem jakie tam dodatkowo bym musiała mieć. Może w niedługim czasie się zapiszemy na jakieś spotkanie w klinice niepłodności to się dowiemy. Teraz być może będę szła na hsg, laparoskopie lub tez histeroskopie ... już sama nie wiem co robić.

Plamienia też mam przed każdym okresem, 2 a czasami nawet 5 dni przed. Teraz juz drugi cykl mam nawet do dwóch dni po skończonym krwawieniu. Progesteron sprawdzany kilkakrotnie ponad 17, więc jest wporządku. Temp. zawsze rośnie po owulacji z 36.4 na 37. W tym cyklu schowałam termometr bo mam przez to większy stres. Spróbuję trochę wrzucić na luz - bynajmniej częściowo.

Jednak coraz częściej myślę, że to jednak kwestia psychiki, w środku nocy się budzę to jedna myśl jaka mi towarzyszy to ciąża i dziecko... muszę nad tym popracować.
dziadzia237 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 15:08   #67
Caroline203
Raczkowanie
 
Avatar Caroline203
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 260
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Dobrze że chociaż tu z wami mogę pogadać bo tak to byłabym sama ze swoimi myślami. Mój mąż najpierw się boczył pół dnia a później oznajmił mi że idzie na saune i czy z nim nie pójdę.
Nie pomyślał że mam okres i że mi przykro może być. Aż w końcu poszedł sam.
__________________
Caroline199

Jest : 99kg
Cel I: 90kg
Cel II: 80kg
Cel III: 70kg
Caroline203 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-02, 15:22   #68
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
No ale Oeparol, to też przecież olej z nasion wiesiołka

Podobno tak
ale połykam w otoczce, a nie łykam z łyżki
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 15:39   #69
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

mi kazali zrobic badania hormonalne oraz badania nas obu na kile, hiv oraz żołtaczke. IUI prywatnie bedzie mnie kosztowac 600zł. od 2 dnia cyklu mam brac clo przed 5 dni potem mam sie zglosic na usg i beda kontrolowac jajeczko a gdy osiagnie dobry rozmiar to wstrzykujapregnyl i wtedy maja czas zeby zaplodnic.
Tak naprawde to chyba staram sie jakos to odlozyc w czasie, boje sie ze nic z tego nie bedzie i przejde kolejne zalamanie. Czy tylko mi sie wydaje czy kobiety bardziej niz mezczyzni wszystko przezywaja> jak wasi mezowie to znosza? bo mój nie daje po sobie poznac ze sie bardzo przejmuje
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 15:49   #70
Caroline203
Raczkowanie
 
Avatar Caroline203
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 260
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Mój na razie się nie ma czym przejmować bo na razie próbujemy dopiero 3 cykl zaczynamy. Ale nie widziałam po nim żeby się przejął że dostałam @. Zawsze jest coś ważniejszego .
__________________
Caroline199

Jest : 99kg
Cel I: 90kg
Cel II: 80kg
Cel III: 70kg
Caroline203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 16:04   #71
kosta6
Raczkowanie
 
Avatar kosta6
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 336
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Hej wpadłam na chwilkę zobaczyć co tu sie dzieje a tu tyle nowości, nowy wątek i już 3 str do czytania.
Otwieramy nowy rozdział życia Czas się pozytwnie nakręcić
__________________
02.09.2012 My

kosta6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-02, 16:13   #72
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Ja juz tez powoli nie nadązam ze sledzeniem tego watku hihi
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 16:21   #73
kosta6
Raczkowanie
 
Avatar kosta6
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 336
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
W aptece Większość dziewczyn kupuje Oeparol, ale jak dla mnie to bez sensu, bo duuużo tańszy jest olej z wiesiołka firmy GAL, a ma praktycznie taką samą dawkę
Gal kosztuje 13 z groszem, a oeparol 23 różnica cenowa jest, ale także w składzie...
Porównywałam skład Oeparol Femina:
ma 500mg mieszaniny oleju wiesiołka i oleju lnianego w stosunku 2:1, zwykły Oeparol czy GAL jest uboższy o olej lniany, bo nie ma go wcale.

A jak wiadomo dużo osób też stosuje ten drugi na wspomaganie cyklu )

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
Ja juz tez powoli nie nadązam ze sledzeniem tego watku hihi
I ja
__________________
02.09.2012 My

kosta6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 16:37   #74
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

mam jeszcze jedno pytanie do was, czysto techniczne, jak zrobic zeby zapisac ten watek, abym mogla tylko raz kliknac i wejsc w tej watek i miec od razu ostatnia strone z najswiezszymi postami? Tyle juz tu jestem ale jeszcze sobie nie radze ze wszystkim na pewno mnie za to wywala, ze pisze nie na temat;/.

Radze kupowac na allegro, ostatnio kupujac w aptece przekonalam sie o ile taniej mozna suplementy dostac na allegro. ja jem oeparol (do owu) , lecz jak widac nie poskutkowalo

Edytowane przez tabaska25
Czas edycji: 2014-02-02 o 16:38
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 17:44   #75
Kasik1313
Raczkowanie
 
Avatar Kasik1313
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 333
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Co do facetow i ich podejscia to niestety musze stwierdzic ze oni maja totalnie odmenne podejscie niz kobiety... My niestety za bardzo sie wszystkim przejmujemy... Dlatego ciagle slysze ze to psychika plata nam figla, im bardziej my chcemy to nic z tego nie wychodzi niestety na to leku nie ma...
A facet jak bedzie to bedzie, a ja ciagle czyms sie martwie...

Ja to chyba musze zaplanowac jakis wyjazd na dni plodne w nastepnym cyklu, w tym to sie juz nie wyrobie...
Kasik1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 17:50   #76
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

A czy któraś z Wam piję ziółka ojca sroki może?
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 18:05   #77
Caroline203
Raczkowanie
 
Avatar Caroline203
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 260
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kasik1313 Pokaż wiadomość
Co do facetow i ich podejscia to niestety musze stwierdzic ze oni maja totalnie odmenne podejscie niz kobiety... My niestety za bardzo sie wszystkim przejmujemy... Dlatego ciagle slysze ze to psychika plata nam figla, im bardziej my chcemy to nic z tego nie wychodzi niestety na to leku nie ma...
A facet jak bedzie to bedzie, a ja ciagle czyms sie martwie...

Ja to chyba musze zaplanowac jakis wyjazd na dni plodne w nastepnym cyklu, w tym to sie juz nie wyrobie...
Kasik 1313 ja to choć bym coś planowała to nie wychodzi. Mój mąż to jakoś zawsze w dni płodne wyceluje z swoim fantastycznym humorem.
__________________
Caroline199

Jest : 99kg
Cel I: 90kg
Cel II: 80kg
Cel III: 70kg
Caroline203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 18:11   #78
simonee
Zakorzenienie
 
Avatar simonee
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cześć dziewczyny
2część i już 3 strony do czytania...
Oriflame, na co są te zioła? ja nie piję żadnych ziół ale chyba powinnam o tym pomyśleć, kiedyś znalazłam fajną stronę gdzie było bardzo dużo inforacji jakie zioła na co w której fazie cyklu przez jaki czas itd ale ostatni znów jej szukałam i niestety nie udało się...

Dziewczyny jakimi metodami się wspomagacie? ziółka, tabletki, herbatki??


Tabaska, widzę że masz taki sam zestaw badań jaki ja miałam, nie wiem czy już znasz wyniki ale napiszę tak na wszelki wypadek. Jeśli badania na kiłę by wyszły dodatnio to nie wpadaj w panikę, są to badania przesiewowe i bywa tak że wychodzą fałszywie dodatnie! czesto też dodatnio wychodzą u kobiet w ciąży(one to dopiero mają stres widząc taki wynik) w takim przypadku + wyniku robi się bardziej dokładne badania zazwyczaj trzech odczynów. Czemu to piszę? bo ja własnie miałam taki przypadek a w sieci nie było za dużo informacji na ten temat i wpadłam w panikę. Naszczęscie wszystko skończyło się dobrze
simonee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 18:14   #79
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez simonee Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
2część i już 3 strony do czytania...
Oriflame, na co są te zioła? ja nie piję żadnych ziół ale chyba powinnam o tym pomyśleć, kiedyś znalazłam fajną stronę gdzie było bardzo dużo inforacji jakie zioła na co w której fazie cyklu przez jaki czas itd ale ostatni znów jej szukałam i niestety nie udało się...

Dziewczyny jakimi metodami się wspomagacie? ziółka, tabletki, herbatki??


Tabaska, widzę że masz taki sam zestaw badań jaki ja miałam, nie wiem czy już znasz wyniki ale napiszę tak na wszelki wypadek. Jeśli badania na kiłę by wyszły dodatnio to nie wpadaj w panikę, są to badania przesiewowe i bywa tak że wychodzą fałszywie dodatnie! czesto też dodatnio wychodzą u kobiet w ciąży(one to dopiero mają stres widząc taki wynik) w takim przypadku + wyniku robi się bardziej dokładne badania zazwyczaj trzech odczynów. Czemu to piszę? bo ja własnie miałam taki przypadek a w sieci nie było za dużo informacji na ten temat i wpadłam w panikę. Naszczęscie wszystko skończyło się dobrze
Są na płodność,owulację.

Ja jak narazie piję ziółka i łykam kwas
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-02, 18:15   #80
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

ja kupilam ale na razie nie pije bo nie wiem czy mozna go łaczyc z tapsami, ale za to mój pije codziennie sumiennie haha
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 18:18   #81
Caroline203
Raczkowanie
 
Avatar Caroline203
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 260
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Oriflame_Rybnik .A ile za nie płacisz ? I gdzie kupujesz?
__________________
Caroline199

Jest : 99kg
Cel I: 90kg
Cel II: 80kg
Cel III: 70kg
Caroline203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 18:20   #82
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez Caroline203 Pokaż wiadomość
Oriflame_Rybnik .A ile za nie płacisz ? I gdzie kupujesz?
Ja dostałam od znajomej ,której już nie były potrzebne bo udało jej się zajść w ciąże,piła cały czas te ziółka teraz ma synka który będzie miał już miesiąc
Ale kiedyś sprawdzałam i w necie można je kupić np.na allegro i nie są drogie
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 18:24   #83
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
ale połykam w otoczce, a nie łykam z łyżki
No toż Ci mówię, że ten GAL-u jest taki sam: tez do lykania w otoczce




Cytat:
Napisane przez kosta6 Pokaż wiadomość
Gal kosztuje 13 z groszem, a oeparol 23 różnica cenowa jest, ale także w składzie...
Porównywałam skład Oeparol Femina:
ma 500mg mieszaniny oleju wiesiołka i oleju lnianego w stosunku 2:1, zwykły Oeparol czy GAL jest uboższy o olej lniany, bo nie ma go wcale.

A jak wiadomo dużo osób też stosuje ten drugi na wspomaganie cyklu )[COLOR="Silver"]
A, to na skład Oeparolu Femina nie patrzylam Co nie zmienia faktu, ze i tak wychodzi drogo - ja płacę kilkanaście złotych za 150 tabletek wiesiola (a Oeparolu jest ile? 60?), wiec jakby dokupić do niego oddzielnie olej lniany, to cały czas byłoby dużo taniej
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 18:54   #84
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
No toż Ci mówię, że ten GAL-u jest taki sam: tez do lykania w otoczce
:burak: myślałam że on normalny w butelce
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 19:14   #85
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

kupilam je na allegro oczywiscie, kosztowały grosze
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 19:23   #86
Kasik1313
Raczkowanie
 
Avatar Kasik1313
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 333
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez Caroline203 Pokaż wiadomość
Kasik 1313 ja to choć bym coś planowała to nie wychodzi. Mój mąż to jakoś zawsze w dni płodne wyceluje z swoim fantastycznym humorem.
O rany to wspolczuje... Moj nie ma humorow uffff - to ja mam hihihi

Ziola juz przetestowalam, kupilam na allegro, ale u mnie nie pomogly, pilam dwie mieszanki na I i II faze cyklu...

Edytowane przez Kasik1313
Czas edycji: 2014-02-02 o 19:29
Kasik1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 19:47   #87
Caroline203
Raczkowanie
 
Avatar Caroline203
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 260
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez Oriflame_Rybnik Pokaż wiadomość
Ja dostałam od znajomej ,której już nie były potrzebne bo udało jej się zajść w ciąże,piła cały czas te ziółka teraz ma synka który będzie miał już miesiąc
Ale kiedyś sprawdzałam i w necie można je kupić np.na allegro i nie są drogie
I jak długo znajoma piła te zioła? Uważa że pomogły?
__________________
Caroline199

Jest : 99kg
Cel I: 90kg
Cel II: 80kg
Cel III: 70kg
Caroline203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 19:47   #88
malosympatyczna
Raczkowanie
 
Avatar malosympatyczna
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 385
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Caroline203, mój facet też do foszastych należy. Dlatego jak widze, że ma focha to się po prostu do niego nie odzywam, przybieram metodę wyczekiwania. Ale kiedy jestem w okresie okołoowulacyjnym to mówie mu prosto z mostu "rozbieraj się"
malosympatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 19:52   #89
Caroline203
Raczkowanie
 
Avatar Caroline203
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 260
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez malosympatyczna Pokaż wiadomość
Caroline203, mój facet też do foszastych należy. Dlatego jak widze, że ma focha to się po prostu do niego nie odzywam, przybieram metodę wyczekiwania. Ale kiedy jestem w okresie okołoowulacyjnym to mówie mu prosto z mostu "rozbieraj się"
Musze wypróbować z tym ,, rozbieraj się''. Myślę że my dopiero co się docieramy w końcu jesteśmy dopiero kilka miesięcy po ślubie
__________________
Caroline199

Jest : 99kg
Cel I: 90kg
Cel II: 80kg
Cel III: 70kg
Caroline203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 19:54   #90
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Ja chciałam sobie kupić te zioła o. Sroki, ale razem z CLO nie chcę ich stosować. Jak CLO nie da efektów, to wtedy kupię ziółka
Tylko czytałam, że zdecydowanie lepiej samemu kupić sobie w sklepie zielarskim poszczególne zioła i wymieszać je według przepisu ojca Sroki - bo czytałam wiele opinii, że często te na Allegro mają inny zupełnie inny smak, a co za tym idzie, muszę mieć też inny skład, niż ten podany przez o. Srokę
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-20 07:00:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:03.