Jak łączyć kolory- zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-26, 15:28   #1
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Question

Jak łączyć kolory- zbiorczy


Witam wszystkie wizażanki , miałabym taka prośbe jeśli to nie sprawi wielkich trudnosći.. chodzi mi o to abyscie mi moje drogie napisały jakie kolory do siebie pasuja i sie nie gryzą .. dam dla przykładu czarno-biały .. mam nadzieje ze mi pomozecie
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-26, 16:14   #2
M@yk@20
Zadomowienie
 
Avatar M@yk@20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rzeszów; Höganäs- może później!!!
Wiadomości: 1 242
GG do M@yk@20
Dot.: Modne łączenie kolorów

Kolory tego lata są bardzo modne. Można je ze sobą łączyć (czasem nawet tworzyć "wybuchową mieszankę")- projektanci mody lansuja wzorzysty miszmasz- ale rozsądek czasami mówi nie to za wiele. Ale liczy się zawsze fantazja- ale przemyślana. Łącz tak żeby Ci się podobało!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z2780574G.jpg (26,4 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z2780657G.jpg (33,3 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z2806422G.jpg (16,8 KB, 115 załadowań)
M@yk@20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-26, 16:17   #3
M@yk@20
Zadomowienie
 
Avatar M@yk@20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rzeszów; Höganäs- może później!!!
Wiadomości: 1 242
GG do M@yk@20
Dot.: Modne łączenie kolorów

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _39526022_models-ap-220x300.jpg (13,8 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 34_1.jpg (13,1 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00300f.jpg (22,3 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b9_1_b.jpg (22,4 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bf_12_sb.jpg (17,9 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img.jpg (36,7 KB, 57 załadowań)
M@yk@20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-26, 16:18   #4
M@yk@20
Zadomowienie
 
Avatar M@yk@20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rzeszów; Höganäs- może później!!!
Wiadomości: 1 242
GG do M@yk@20
Dot.: Modne łączenie kolorów

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg normal_004.jpg (23,6 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ytt.JPG (41,8 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z2806422G.jpg (16,8 KB, 59 załadowań)
M@yk@20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 04:12   #5
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: Modne łączenie kolorów

Poszukaj sobie na forum - o ile dobrze pamietam byly watki z czym laczyc turkus, czekolade, zielen, blady roz... Masa zdjec

__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 10:52   #6
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Modne łączenie kolorów

nie ma na zadnym forum na ten temat prosze pomózcie mi
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 11:06   #7
ciara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 98
Dot.: Modne łączenie kolorów

ja ostatnio ubralam sie w tonacji: ciemny fiolet- zywa zielen
ciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-27, 12:02   #8
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Modne łączenie kolorów

Mi ostatnio spodobało się połączenie turkusu i bladego różu. Śliczne.
__________________
" I met a girl who sang the blues and I asked her for some happy news. But she just smiled and turned away."
As!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 23:28   #9
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: Modne łączenie kolorów

Cytat:
Napisane przez czuczenka
nie ma na zadnym forum na ten temat prosze pomózcie mi
Jest, jest
Tu link do turkusu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=48896

Na pewno gdzies na Modzie sa watki z zielenia, czekoladowym brazem, blady rozem
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 16:52   #10
niebieskaa
Rozeznanie
 
Avatar niebieskaa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zachodniopom.
Wiadomości: 724
Dot.: Modne łączenie kolorów

ja mam ostatnio upodobanie do koloru czekoladowego + np. jasny róż, albo turkus albo żółty
niebieskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 14:24   #11
cappucino
Rozeznanie
 
Avatar cappucino
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 968
GG do cappucino
Dot.: Modne łączenie kolorów

Cytat:
Napisane przez niebieskaa
ja mam ostatnio upodobanie do koloru czekoladowego
cos w tym jest, bo ja tez
__________________
"Na imię miał Lo, po prostu Lo,
z samego rana i w jednej skarpetce.
W spodniah była Lolą.
W szkole-Dolly. W rubrykach-Dolores.
Lecz w moich ramionach zawsze była Lolitą."

cappucino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-11, 11:19   #12
niebieskaa
Rozeznanie
 
Avatar niebieskaa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zachodniopom.
Wiadomości: 724
Dot.: Modne łączenie kolorów

Dlatego na jesien upatrzylam juz sobie fajny sweterk w kolorze czekoladowym z reserved
niebieskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 12:12   #13
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Modne łączenie kolorów

Cytat:
Napisane przez niebieskaa
Dlatego na jesien upatrzylam juz sobie fajny sweterk w kolorze czekoladowym z reserved
a ja byłam ostatnio w Reserved i sobie kupilam pasiasta bluzeczke <mniam> ale ten sweterk czekoladowy brzmi równiez bardzo apetycznie, ale go nie widzialam u siebie w reserved chyba bo bym go kupila aile on kosztuje?
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 12:34   #14
niebieskaa
Rozeznanie
 
Avatar niebieskaa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zachodniopom.
Wiadomości: 724
Dot.: Modne łączenie kolorów

Cytat:
Napisane przez czuczenka
a ja byłam ostatnio w Reserved i sobie kupilam pasiasta bluzeczke <mniam> ale ten sweterk czekoladowy brzmi równiez bardzo apetycznie, ale go nie widzialam u siebie w reserved chyba bo bym go kupila aile on kosztuje?

A w jakich kolorach masz ta pasiasta bluzeczke? A sweterek byl wlasnie niedrogi za 39 o ile sie nie myle i byl tam wsrod rzeczy czekoladowych, nie kupilam go bo poszlam kupic buty, ale musze po niego wrocic ponoc sa tez takie rozpinane na guziczki - to tez musze sprawdzic
niebieskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 13:27   #15
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Modne łączenie kolorów

Cytat:
Napisane przez niebieskaa
A w jakich kolorach masz ta pasiasta bluzeczke? A sweterek byl wlasnie niedrogi za 39 o ile sie nie myle i byl tam wsrod rzeczy czekoladowych, nie kupilam go bo poszlam kupic buty, ale musze po niego wrocic ponoc sa tez takie rozpinane na guziczki - to tez musze sprawdzic
ta bluzeczka jest z kolekcji jesieniennej i kosztowala chyba 39zl ma paseczki koloru zgaszonego rózu, brzoskwini, i na rekawkach sliczne guziczki calosc sie ladnie prezentuje dlatego ją kupilam
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 14:52   #16
Minia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 150
Jak łączyć ciuszki?

Dziewczyny pomocy!!!!

Mój problem polega na tym, że nie umiem zestawiać ze sobą poszczególnych części garderoby. Idę do sklepu, kupuję np. bluzkę, która mi się spodoba, a potem okazuje się, że ona do niczego nie pasuje. Z zazdrością patrzę na dziewczyny, które przy niewielkim nakładzie finansowym i skromnej zawartości szafy potrafią wyglądać niebanalnie. A już chyba największym moim problemem są dodatki. Dodam jeszcze, że pracuje w biurze i chodzi mi głównie o ciuszki i dodatki nadające się do pracy ( tylko nie jakieś sztywne garniturki ) ale zestawy "weekandowe" też mile widziane. Czekam na jakieś fajne propozycje, może macie jakieś zdjęcia. Liczę na Was i z góry dziękuję za pomoc.
Minia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 19:33   #17
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: Jak łączyć ciuszki?

ubranka łączy się ze sobą na podstawie podobieństw. Wiadomo, że nie założymy szpilek do gustownego dresiku z ortalionu
Można zestawiać ubrania na podstawie kolorystyki, fasonu lub faktury materiału.
Nie zestawia się kolorów 'gryzących się' ze sobą. tj. np. czerownego i fioletowego.
Nie wiem jak mogę Ci to wyjaśnić..
Np. do dżinsów pasuje w zasadzie wszystko i to jest najlepsze rozwiazanie, bez różnicy czy to golf w paski, czy top z dużym deloktem lub cardigan..
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 19:45   #18
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: Jak łączyć ciuszki?

Szybka rada - jesli szukasz np bluzki do jakiejs spodnicy - wez ta spodnice ze soba do sklepu na miejscu przekonasz sie czy pasuje kolor, kroj, czy dlugosc odp itd.
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 19:53   #19
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Jak łączyć ciuszki?

Ja lubie niekonwencjonalne polaczenia - najbardziej lubie mieszac kolory, ale z glowa nie ma nic gorszego niz wszytsko w tym samym kolorze.. najwazniejsze zeby poprostu odnalezc swoj styl, ja jeszcze poszukuje ale mysle ze jestem na dobrej drodze Jesli masz taki problem to najlepiej zaopatruj sie w rozne gazetki z moda, i tam moze znajdziesz inspiracje
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-17, 20:04   #20
canile
Wtajemniczenie
 
Avatar canile
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa / Wiedeń
Wiadomości: 2 124
Dot.: Jak łączyć ciuszki?

również na forum jest baaaaaaardzo dużo zdjęć, które np. dla mnie są inspiracją. przejrzyj kilka wątków i sama się przekonasz
canile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 11:33   #21
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Thumbs up Dot.: Jak łączyć ciuszki?

Ja zawyczaj ubieram jeansy + jakas bluzka (+ sweter lub bluza na gore- zima ) albo jakies eleganckie spodnie + bluzka + sweter/marynarka I wszytskos wietnie pasuej!!! A nie tak jak jedna dziewczyna z mojej budy zielone spodnie + fioletowa bluzka + rozowy sweter + niebieskie buty!!! Jak tak mozna wyjsc z domu??? Wiec zapamietaj jedno!!! DO JEANSOW PASUJE WSZYTKO!!!!!!!
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 12:48   #22
SarahMoon
Zadomowienie
 
Avatar SarahMoon
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Jak łączyć ciuszki?

Nie zgadzam się z Audacieux ,że ciuszki łączy się na zasadzie podobieństw, 20 lat temu może tak było. Oczywiście dresy i szpilki to już odzieżowa masakra, ale nikt normalny się tak przecież nie ubierze(chyba ,że jakaś szalona stylistka)
Od kilku lat w modzie dominuje trend eklektyczny, w którym łączy się ciuchy luźne z bardziej eleganckimi.Z tego co pisze autorka wątku wynika ,że interesują ją niebanalne połączenia więc taki trend jest jak najbardziej wskazany. Czyli wedle zasady;np do biura, ubierasz dopasowane dżinsy a do tego biała koszulowa bluzka, na to znów dopasowana marynarka i koniecznie dodatek(np.modne obecnie długie korale lub chusta omotana wokół szyi)
Albo inaczej: jeśli masz eleganckie garniturowe spodnie, ubierz na górę bawełnianą dopasowaną bluzkę, do tego najlepiej jakieś bolerko(obecnie bardzo trendy)
Jak dla mnie nie ma nic bardziej nudnego niż buty dobrane do torebki a szalik do czapki..
A przede wszystkim oglądaj i naśladuj, a z czasem będziesz miała własne pomysły
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (43,5 KB, 226 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2904306_Jessi_Cohen.jpg (40,2 KB, 199 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 33.jpg (67,9 KB, 201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg alba005.jpg (68,4 KB, 132 załadowań)
SarahMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 13:00   #23
Kaffulka
Raczkowanie
 
Avatar Kaffulka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Jestem z Krainy Pięknego Zachodu Słońca!
Wiadomości: 451
Dot.: Jak łączyć ciuszki?

Zgadzam się w 100% z SarahMoon.
__________________
"Gorące jest me Ciało,
Dla Ciebie oszalało.
Już nie wiem co się dzieje,
Ty dajesz mi nadzieję.
Że się może spotkamy,
I też porozmawiamy"



Kaffulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 13:10   #24
Minia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 150
Dot.: Jak łączyć ciuszki?

Serdeczne dzięki, szczególnie Tobie SarahMoon, miałam na myśli właśnie to o czy napisałaś. Z połączeniem kolorów nie mam problemu, wiem co do czego, chodzi mi głównie o łączenie części garderoby, no i o te nieszczęsne dodatki. Cmok.
Minia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 21:30   #25
Esme
Raczkowanie
 
Avatar Esme
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 192
Dot.: Jak łączyć ciuszki?

Łączenie poszczególnych cześci garderoby to taki impuls. Stoisz przed szafą i z zadowoleniem wpadasz na jakiś nowy pomysł. Ale nie jest to raczej rzecz, z którą człowiek się rodzi. Zachęcam do oglądania magazynów z modą, przeglądania zdjęć. Nie chodzi o to, żeby potem bezmyślnie kopiować to, co zobaczysz Odkąd zaczęłam przyglądać sie stylizacjom, zdjęciom, własne kompozycje stały się oczywiste i łatwe. Przede wszystkim- przełam się. Kiedy masz wolny czas, załóż parę dziwnych zestawień- np. spodnie, których wcześniej nigdy nie ubrałabyś z jakąś bluzką... itd. Nie chodzi o to, żeby potem wyjść tak na ulicę i budzić grozę Po prostu moze okazać się, że w którymś z takich zestawów wyglądasz fajnie...

Odejdź od klasycznego- sweter/bluzka + dżinsy/spodnie/prosta spódnica. Na dłuższy rękaw można założyć krótszy. Wykorzystaj zimą letnie koszulki, zakładając je na jakieś cieplejsze bluzki albo pod swetry. Może być ciekawie! Pomyśl o tunikach, spódnicy czasem założonej na spodnie. Od czasu do czasu pozwól sobie na jakieś małe szaleństwo- zamiast np. swetra uniwersalnego i prostego, który założysz "do wszystkiego", kup coś charakterystycznego, pod wpływem chwili. Nie chodzi o to, by wydać majątek. Robiąc zakupy, nie zastanawiaj się, kiedy będziesz miała okazję założyć jakąś rzecz. A może po dłuzszym czasie przypadkowo znajdziesz cos, co będzie do tego bardzo pasować?

Dodatki. To osobny temat. Czasem trzeba im pozwolić, żeby były najważniejsze. Lubię ubrać prostą, czarną bluzkę z ciemnymi dżinsami i zbudować cały klimat bransoletką i paskiem-szalem z cekinami. Bo da się!
Mozesz wykorzystać je również w roli małej "przyprawy"- kilka koralikowych bransoletek, kolorowe kolczyki.
Warto zaopatrzyć się (lub uszyć) jakąś ciekawą, oryginalną torbę. I znowu- wcale duzo nie trzeba. Ja kupiłam w second-handzie genialną, różową i w b.dobrym stanie! Uwielbiam ją, a kosztowała 3 złote. Słownie- trzy Takie rarytasy zdarzają się rzadko, ale są.

Jaki banalny wniosek- modą trzeba się trochę bawić. Więcej brać na wyczucie, ewentualnie wieczorem testować ekstrawaganckie połączenia i zastanawiac się nad udoskonaleniem (na początku, gdy czujesz się trochę niepewnie). Jestem pewna, że się uda!!!
Esme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 19:29   #26
modliszka000
Raczkowanie
 
Avatar modliszka000
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 125
Dot.: Jak łączyć ciuszki?

A ja sie nie zgadzam z kasienka b.
Jezeli to sa spodnie bojowki to jak najbardziej bedzie do tego pasowal fioletowy t-shirt i na to jakis sweterek.A butki wiadomo sportowe- precz z ubieraniem sie pod kolor :| to jest takie nudne..
__________________
"I tak zaczyna się ta niewiarygodna historia...choć ostrzegałam go,on płonął jak żywa pochodnia....więc jaki sens w kochaniu jest,gdy wokół miejsca brak dla spalonych serc?!
Kochanie Ty strzeż się,strzeż"
modliszka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 23:38   #27
moniola
Raczkowanie
 
Avatar moniola
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 310
Dot.: Jak łączyć ciuszki?

Cytat:
Napisane przez Minia78
Dziewczyny pomocy!!!!

Mój problem polega na tym, że nie umiem zestawiać ze sobą poszczególnych części garderoby. Idę do sklepu, kupuję np. bluzkę, która mi się spodoba, a potem okazuje się, że ona do niczego nie pasuje. Z zazdrością patrzę na dziewczyny, które przy niewielkim nakładzie finansowym i skromnej zawartości szafy potrafią wyglądać niebanalnie. A już chyba największym moim problemem są dodatki.
Mam dokładnie to samo Ja też impulsywnie kupuję rzeczy lub dodatki które potem, w domu, okazuje sie że do niczego mi nie pasują
Ostatnio np.kupiłam niebieską torebkę na allegro i zupełnie nie wiem z jakimi kolorami ją łączyć...Pliss podpowiedźcie mi jakie są zasady..jak się wybiera rzeczy, jak stworzyć własny styl i co się na niego składa

Pozdrawiam
moniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 00:01   #28
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Jak łączyć ciuszki?

Właśnie nosiłam się z zamiarem założenia podobnego wątku, tym bardziej , ze modernizuję swoją szafę i zamirzam kompletować kolorową garderobę. Dla mnie kolrowe - znaczy ciemne, ale już nie czarne
Tylko, że ja chciałam w akcie desperacji sfotografować te ubrania , z którymi mam najcześciej problem i prosić o radę

Słuchajcie , a może byśmy założyły właśnie taki wątek, w który pokazywałybyśmy swoje ubrania, a dziewczyny , które mają jakieś pomysły, pomogłyby nam jakoś je połączyć w ciekawe zestawy? Co Wy na to?
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/

Edytowane przez manolita
Czas edycji: 2006-01-20 o 12:48 Powód: zbyt pózną porą pisałam ten post ;)
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 10:00   #29
modliszka000
Raczkowanie
 
Avatar modliszka000
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 125
Dot.: Jak łączyć ciuszki?

Super pomysl
__________________
"I tak zaczyna się ta niewiarygodna historia...choć ostrzegałam go,on płonął jak żywa pochodnia....więc jaki sens w kochaniu jest,gdy wokół miejsca brak dla spalonych serc?!
Kochanie Ty strzeż się,strzeż"
modliszka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 10:08   #30
Rhiannon
Raczkowanie
 
Avatar Rhiannon
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 420
GG do Rhiannon
Dot.: Jak łączyć ciuszki?

Dziewczyny, polecam program MUSISZ TO MIEC na TVN Style. Przedstawiają tam metamorfozy dziewczyn, które zgłaszają się do programu. Pokazują jak dobierać ciuchy do figury, jak mieszać style, po prostu jak ubierać się fajnie. To, co dziewczyny napisały Wam w radach zobaczycie na żywo. A to chyba ważne, żeby zobaczyć, jak powstaje ciekawa kompozycja . Mi ten program dużo dał. Chociaż nie wszystkie propozycje mi się podobają, to z każdego programu można coś fajnego wyciągnąć. Pozdrawiam i życzę miłego kombinowania z ubraniami
Rhiannon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:15.