Fryzjer - Lublin - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-02, 12:36   #2251
mala goszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer - Lublin

Hej
a co myślicie o salonie Impression na Racławickich? Któraś była? jest zniżka na gruponie i zastanawiam się czy kliknąć
mala goszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 19:24   #2252
ewa__1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer - Lublin

Hej Dziewczyny!
Możecie mi polecić jakiegoś fryzjera, który naprawdę zna się na koloryzacji? Jakiś rok temu zmieniłam kolor z czarnego na blond i od tamtej pory marzę o zimnym popielatym ciemnym blondzie ale po każdej wizycie u fryzjera mam ciepły, złotawy odcień. Ostatnią nadzieję pokładałam w Pawle z montowni ale nawet jemu się to nie udało.
ewa__1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 07:13   #2253
hornette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 19
Thumbs up Dot.: Fryzjer - Lublin

ja zdecydowanie moge poleecić Pierr a na Kapucynskiej, tam robia bardzo ładne blądy.
hornette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 10:08   #2254
etka02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 25
Dot.: Fryzjer - Lublin

Hej Dziewczyny Widzę, że jesteście obeznane z fryzjerami więc mam do Was pytanie osobiście rzadko chodzę do fryzjera bo za każdym razem jestem rozczarowana ;/ ale chętnie bym się wybrała do Piotra Ułanowskiego tylko problem z tym że nie wiem gdzie on przyjmuje teraz obcina bosko bo widziałam koleżankę po jego cięciu. Sama też go szuka i znaleźć nie może pracował w POSH a potem w Akademii Piękna,, nie chcieli powiedzieć gdzie się przeniósł;/ słuch po nim zaginął;/ nawet w googlach nie wyskakuje.. tylko jakiś fotograł o tym imieniu i nazwisku.. wiem że w AP pracuje drugi piotrek brunet ale tamten to na stówe blondyn.. może kojarzycie go? znacie? nie znalazłam go też ani na nk ani na fb ( będę wdzięczna za pomoc buziaki
etka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 11:12   #2255
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez ewa__1987 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Możecie mi polecić jakiegoś fryzjera, który naprawdę zna się na koloryzacji? Jakiś rok temu zmieniłam kolor z czarnego na blond i od tamtej pory marzę o zimnym popielatym ciemnym blondzie ale po każdej wizycie u fryzjera mam ciepły, złotawy odcień. Ostatnią nadzieję pokładałam w Pawle z montowni ale nawet jemu się to nie udało.
od koloryzacji to raczej Włodek z Montowni
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 17:55   #2256
kama82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 156
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez agusiek2323 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy możecie polecić fryzjera, który zrobi mi trwałą styling texturizer? Bo znalazłam tylko jednego, w akademii piękna
Agusiek2323 a na czym polega dokładnie zabieg styling texturizer?Jaki efekt na włosach się po tym osiąga?
kama82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 23:51   #2257
justyna__s
Raczkowanie
 
Avatar justyna__s
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Miasto Inspiracji...
Wiadomości: 247
Dot.: Fryzjer - Lublin

Czy możecie polecić jakiś salon fryzjerski na Czechowie?
justyna__s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-10, 08:35   #2258
bojkka
Rozeznanie
 
Avatar bojkka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 639
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez justyna__s Pokaż wiadomość
Czy możecie polecić jakiś salon fryzjerski na Czechowie?
Arte Vivo na Mackiewicza
__________________
be proud of who you are
bojkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 12:49   #2259
Anusia84b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 28
Dot.: Fryzjer - Lublin

Czy moge kogos prosic o namiary na słynną Gosię z Quality? Da sobie radę ze zrobieniem słonecznych refleksów na bardzo ciemnych włosach
Anusia84b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 08:52   #2260
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Fryzjer - Lublin

dziewczyny czy ktoras z Was kupila moze kupon do Arte vivo na mackiewicza i wykorzystala go ( sauna ozonowa na wlosy )? . Ciekawa jestem efektow Wlasnie sobie przypomnialam,ze taki posiadam
__________________

karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 11:21   #2261
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Anusia84b Pokaż wiadomość
Czy moge kogos prosic o namiary na słynną Gosię z Quality? Da sobie radę ze zrobieniem słonecznych refleksów na bardzo ciemnych włosach
nr do salonu - 81 473 73 71
Co do refleksów to niestety nie mam pojęcia
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-15, 07:00   #2262
Anusia84b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 28
Dot.: Fryzjer - Lublin

Dziekuje
Anusia84b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 08:05   #2263
mala goszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer - Lublin

dziewczyny a znacie jakiegoś dobrego fryzjera w okolicach LSMów?
mala goszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 21:53   #2264
nadzieja83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer - Lublin

na lsm na ul leonarda byl kiedys taki andrzej on byl dobry slyszalam ale nie wiem czy jeszcze tam jest. a czy ktoras slyszala cos o salonie incanto
nadzieja83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 22:00   #2265
Angie515
Przyczajenie
 
Avatar Angie515
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer - Lublin

goraco odradzam salon fryzjerski na naleczowskiej w centrum handlowym parada! fryzjerka (jesli dobrze pamietam p. agnieszka) niekompetentna, nie byla w stanie zafarbowac blond odrostow na braz, a o czesaniu wlosow to nie wspomne! wlosy nie czesala, a wyrywala szczotka uderzajac o glowe.. wlosy suszy byle jak, trzyma zbyt blisko glowy i w jednym miejscu tak, ze prawie mnie poparzyla. to samo z prostownica. i jeszcze caly czas powtarza ze jest profesjonalistka i tylklo do niej trzeba chodzic... nie polecam!
Angie515 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 11:07   #2266
gosiawow
Raczkowanie
 
Avatar gosiawow
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 95
Dot.: Fryzjer - Lublin

Jeśli chodzi o strzyżenie polecam Tomka z Montowni. Słucha, doradza i nie wycina połowy włosów z głowy. I co ważne po ścięciu, włosy się układają.
Chodziłam tam jakieś 2 lata temu, postanowiłam wrócić do tego salonu i jestem zadowolona
A poza tym pozytywny człowiek
gosiawow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 17:58   #2267
jula2011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Lublin

witam serdecznie moim zdaniem jest to obrażanie tego miejsca i osób które tam pracują wydaje mi sie że nie powinno sie kogoś obrazac i wypisywać takie rzeczy na czyjś temat.nie jest to także wina fryzjera jeśli klientka nie wie jaki chce kolor- to że ktoś jest nie zdecydowany tylko o nim świadczy a jak nie chce malować włosów to po co tam chodzi. wydaje mi sie że każdy jak miałby pomalować włosy za 20 zł to nikomu by sie to nie kalkulowało i jescze słuchać marudzenia i pretensji obrażonych nastolatek z którymi ja także spotykam sie na codzień w mojej pracy,a oszczerstwa i wypisywanie po nawisku kogos kto moze mail teho dnia zly dzien jest totalnym idiotyzmem ale za to trzeba podziekować takim dziewczynkom które piszą taki bzdury,szkoda ze nie chcecie żeby wam ktoś malował włosy za darmowtedy byłoby dobrze.
jula2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 09:49   #2268
Czekoladka585
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladka585
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 115
Dot.: Fryzjer - Lublin

No i w końcu się umówiłam na wizytę Idę do Pierre, do pani Marleny na ombre. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze Nie mam pojęcia tylko, jak cenowo mi wyjdzie na włosach dość gęstych, prostych, długich za piersi nieco. W cenniku nie ma uwzględnionego ombre, a i pani z rejestracji nie była w stanie podać orientacyjnej ceny. Któraś z Was robiła już tam tę koloryzację?????:confused :
Czekoladka585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 08:16   #2269
Anusia84b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 28
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Czekoladka585 Pokaż wiadomość
No i w końcu się umówiłam na wizytę Idę do Pierre, do pani Marleny na ombre. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze Nie mam pojęcia tylko, jak cenowo mi wyjdzie na włosach dość gęstych, prostych, długich za piersi nieco. W cenniku nie ma uwzględnionego ombre, a i pani z rejestracji nie była w stanie podać orientacyjnej ceny. Któraś z Was robiła już tam tę koloryzację?????:confused :
CZy możesz wstawic jakies zdjecie i napisac jak cenowo cie to wyniosło no i czy jestes zadowolona?
Anusia84b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-03, 17:20   #2270
andziad
Przyczajenie
 
Avatar andziad
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 28
Dot.: Fryzjer - Lublin

Czekoladka i jak ?
andziad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 10:25   #2271
hornette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 19
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Czekoladka585 Pokaż wiadomość
No i w końcu się umówiłam na wizytę Idę do Pierre, do pani Marleny na ombre. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze Nie mam pojęcia tylko, jak cenowo mi wyjdzie na włosach dość gęstych, prostych, długich za piersi nieco. W cenniku nie ma uwzględnionego ombre, a i pani z rejestracji nie była w stanie podać orientacyjnej ceny. Któraś z Was robiła już tam tę koloryzację?????:confused :


czekoladka- a co to jest koloryzacja ombre ??
hornette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 14:08   #2272
Anusia84b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 28
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez hornette Pokaż wiadomość
czekoladka- a co to jest koloryzacja ombre ??
Koloryzacja ombre to cos jak rozjasione końce włosów taki niby naturalny odrost mają to np. Marina, Edyta Górniak. Tylko potrzeba naprawde dobrego fryzjera żeby wyglądało to naturalnie a nie jak spalone siano na końcówkach
Anusia84b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 16:58   #2273
hornette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 19
Dot.: Fryzjer - Lublin

dzieki Anusia84b to oczywiscie znam ta koloryzacje... tylko one maja tyle nazw ze ciezko ogarnac
hornette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 13:46   #2274
Czekoladka585
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladka585
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 115
Dot.: Fryzjer - Lublin

Idę w piątek rano sama jestem ciekawa efektów a co do kasy, nie mam pojęcia... napiszę, gdy będę już po dokładnie, to trudna koloryzacja. Dlatego idę do Pierra. Wolę wydać więcej kasy, a być zadowolona w 100%

Jednak musiałam przepisać się do pani Maji, na czwartek... W piątek wypadła mi uroczystość i musiałam dzisiaj dzwonić, żeby przełożyć termin, a Marlena miała już zajęte do końca tygodnia...

Edytowane przez Czekoladka585
Czas edycji: 2011-12-06 o 15:14
Czekoladka585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 18:39   #2275
kama7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer - Lublin

ja chodzę do Skyspa w olimpie jestem naprawde zadowolona a wierzcie mi odwiedziłam juz wielu fryzjerów i zawsze wychodziłam z kolorem czy fryzurą nie do końca taką jak chciałam , a tu jest w końcu naprawde super
kama7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 10:28   #2276
nikaad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer - Lublin

Poszukuję fryzjera który dobrze ścina włosy kręcone i falowaneMoże któraś z Was dziewczyny orientuje się gdzie mogę znaleźć taki salon ?Dziś byłam u fryzjera w mojej małej miejscowości i wyszłam tak zła ,że jestem zdeterminowana znaleźć kogoś kto się na tym na prawdę zna...
nikaad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 11:04   #2277
izus3764
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 25
Dot.: Fryzjer - Lublin

A jaki salon polecacie jeśli chodzi o fryzury wieczorowe? Mam krótkie włosy, jednak chciałabym je podpiąć jakoś i poszukuję kogoś kto się na tym zna
izus3764 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 17:33   #2278
Czekoladka585
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladka585
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 115
Dot.: Fryzjer - Lublin

Byłam i... eufemizując, nie jestem zadowolona Za usługę koloryzacji zapłaciłam 3stówy. Wzięłam ze sobą zdjęcie przedstawiające to, co chcę uzyskać. Fryzjerka "stylistka" obiecywała, że efekt taki osiągnie. Przychodząc miałam włosy ciepłe, brązowe. Najpierw zrobiła mi pasemka od połowy głowy do końca. Wyszły całkiem rozjaśnione, ale rudawe (tłumaczyłam, że chcę ochłodzić kolor przy twarzy). No nic. Po tym etapie spłukała rozjaśniacz, wysuszyła włosy i nałożyła krem koloryzujący, odcień jakiś z ciemnych blondów, dla lekkiego rozjaśnienia całości. Efekt był taki, że spłukująca się farba pokryła pasemka "ombre" i mam praktycznie jednolity kolor. Co więcej: wydaje się ciemniejszy, niż wyjściowy. Co prawda, obiecywała, że spłukująca się farba rozjaśni całość.Nie tego oczekiwałam po salonie "exlusive". Nie mam pojęcia, jak Pani chciała w ten sposób uzyskać przejście kolorów, poza tym wyraźnie końcówki miały być już blond. Natomiast zostałam z ciemnym szatynem. Jestem zdegustowana . Nie twierdzę, że każdy fryzjer musi umieć wszystko, ale uważam, że mieniąc się tytułem stylisty, Pani powinna tę umiejętność posiadać, a jeśli nie, poinformować mnie, że nie podejmie się tej koloryzacji. Straciłam pieniądze. Ekskluzywnie.
Czekoladka585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 17:35   #2279
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Fryzjer - Lublin

A mogłabyś napisać u kogo byłas?

Już doczytałam, że byłaś u Mai. Ja również do niej chodzię ( co prawda nie na farbowanie, a strzyżenie) i zawsze wychodzę zadowolona
__________________



Edytowane przez innocencee
Czas edycji: 2011-12-09 o 17:37
innocencee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 17:52   #2280
Czekoladka585
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladka585
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 115
Dot.: Fryzjer - Lublin

Może więc strzyże dobrze. Ale to, co mi zrobiła, jest skandaliczne za tę cenę. Nie ma żadnego efektu. Nic. Normalnie kasa w błoto. Mam wrażenie, że w ogóle nie wiedziała, co to jest ombre. Bo pytała, czy robić "takie pasemka od połowy głowy, czy może od początku, żeby same odrastały". A przyniosłam jej wzornik. Porażka Natomiast jest to bardzo miła osoba. Ale... jeśli chodzi o koloryzację, niekompetentna. A bardzo, bardzo drogi salon.
Czekoladka585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-21 16:37:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:12.