Czy iść do prostytutki? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-02-05, 19:30   #91
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Jarek weź nie pierdziel głupot. Fajne masz zdanie o kobietach. Dlatego jestes sam. Materialistka sypiające ze wszystkimi. ? Na to wychodzi. Żałosne. Mój obecny mąż i jedyny facet gdy się spotykaliśmy nie miał pracy akurat więc nie wiem skąd masz takie zdanie o kobietach. Idź do prostytutki ty szybko skończysz a ona weźmie kasę i tyle. Ona będzie do przodu a ty dalej w czarnej dupie jeśli chodzi o relacje z kobietami. Prawda jest taka że 30 letni prawiczek to ma już jakieś spaczenie w temacie seksu. Tylko seks i seks. A potem zamiast cieszyć się że partnerka miała orgazm to będzie się cieszył że wreeeszcie zaliczył. No chyba nie bardzo.

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2021-02-05 o 19:38
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-05, 19:39   #92
Lipoliz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 163
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez Jarek555 Pokaż wiadomość
Dalej nie rozumiesz sedna całego problemu w tym wszystkim. Zapytaj się pierwszej lepszej kobiety czy nie miała by nic przeciwko 30 letniemu prawiczkowi na rencie socjalnej, bez własnego mieszkania i auta. Będziesz miał wtedy odpowiedzi.
Mnie zainteresowało czy brak doświadczenia odnosisz do seksu i czy jest to feler, odpowiedziałeś że też a ja wtedy, że niekoniecznie.
Lipoliz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-05, 22:02   #93
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Jarek weź nie pierdziel głupot. Fajne masz zdanie o kobietach. Dlatego jestes sam. Materialistka sypiające ze wszystkimi. ? Na to wychodzi. Żałosne. Mój obecny mąż i jedyny facet gdy się spotykaliśmy nie miał pracy akurat więc nie wiem skąd masz takie zdanie o kobietach. Idź do prostytutki ty szybko skończysz a ona weźmie kasę i tyle. Ona będzie do przodu a ty dalej w czarnej dupie jeśli chodzi o relacje z kobietami. Prawda jest taka że 30 letni prawiczek to ma już jakieś spaczenie w temacie seksu. Tylko seks i seks. A potem zamiast cieszyć się że partnerka miała orgazm to będzie się cieszył że wreeeszcie zaliczył. No chyba nie bardzo.

No ale wiesz, to trzeba najpierw mieć (jakąkolwiek) osobowość, czymś kogoś (w tym wypadku kobietę) zainteresować, a nie tylko ciągle myśleć o kasie, seksie i ilu już ją zaliczyło.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2021-02-05 o 22:07
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-05, 22:28   #94
using namespace std
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 316
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Panie tu są raczej konserwatywne dla mężczyzn i liberalne dla kobiet, więc ci skąpią pójścia do prostytutki. Ogólnie wynika to z tego, że mężczyzn traktują bardziej jak zasób niż ludzi, i nie ważne dla nich czy potrzeby twoje są zaspokojone, ważne by na rysku był czysty mężczyzna. Ja tam jestem prawiczkiem, i niedługo wybiorę się do płatnej pani. Ogólnie kobiety nic mi seksualnie nie dały i nie chciały dać (seksualnie, bo mam sporo świetnych przyjaciółek), wiec nie uważam, żeby miały prawo oceniać moje życie seksualne.
using namespace std jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-05, 22:48   #95
dominika152
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 302
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Przepraszam bardzo ale dlaczego nie można wymagać własnego samochodu i mieszkania w wieku 30 lat skoro 99% osób w tym wieku właśnie to ma? To są takie oczywistości, że nawet o to nie ma sensu pytać. Praktycznie każdy pracuje od szkoły średniej lub po studiach i się takich rzeczy dorabia.



Co do prawictwa to dla mnie dziwne jest prawictwo w wieku już w wieku 20 a prawiczek po studiach to już duża czarwona lampka. Sorry, ale takie rzecxy wychodzą naturalne już w młodości, pierwszy związek na przełomie szkoły średniej i pierwszych lat studiów. Takie braki ciężko szybko nadrobić, a zadna kobieta nie będzie chciała nianczyć dorosłego faceta i uczyc go tych rzeczy, wręcz przeciwnie, od faceta oczekuje się większego doświadczenia seksualnego, bo to doświadczenie czyni ich atrakcyjnymi.
dominika152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-06, 04:20   #96
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez using namespace std Pokaż wiadomość
Panie tu są raczej konserwatywne dla mężczyzn i liberalne dla kobiet, więc ci skąpią pójścia do prostytutki. Ogólnie wynika to z tego, że mężczyzn traktują bardziej jak zasób niż ludzi, i nie ważne dla nich czy potrzeby twoje są zaspokojone, ważne by na rysku był czysty mężczyzna. Ja tam jestem prawiczkiem, i niedługo wybiorę się do płatnej pani. Ogólnie kobiety nic mi seksualnie nie dały i nie chciały dać (seksualnie, bo mam sporo świetnych przyjaciółek), wiec nie uważam, żeby miały prawo oceniać moje życie seksualne.
Straszna generalizacja.
Poza tym- nikt tu nikomu nie "skąpi" pójścia do prostytutki.Nie moja sprawa na co kto wydaje swoje pieniądze. Pytanie tylko, czy z owe słynnej socjalnej renty Autorowi wystarczy środków.

No i pozostaje też kwestia moralna, bo przecież nie każda prostytutka para się prostytucją z wolnego wyboru. Czasem te kobiety nie mają wyjścia lub są do prostytucji zmuszane. Istnieje więc realna szansa, że Autor dołoży swoją cegiełkę do czyjejś tragedii.

---------- Dopisano o 04:04 ---------- Poprzedni post napisano o 03:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Jarek555 Pokaż wiadomość
A wiadomo że kobiety 30 letnie mają po 20 partnerów już na koncie jak nie więcej.
Chłopie, straszny z Ciebie mizogin. Wyobraź sobie, że dla kobiet istnieją także inne priorytety poza łapaniem tylu partnerów, ilu się da i szukaniem przygodnych znajomości z tyloma, ile się da. Ot, taka ciekawostka. A napisz jeszcze raz coś równie obrzydliwego a z rozkoszą Ci nick zapomarańczowię.

Jeśli tak stereotypowo i przedmiotowo myślisz o kobietach, nic dziwnego, że Cię omijają z daleka.

---------- Dopisano o 04:20 ---------- Poprzedni post napisano o 04:04 ----------

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Jarek weź nie pierdziel głupot. Fajne masz zdanie o kobietach. Dlatego jestes sam. Materialistka sypiające ze wszystkimi. ? Na to wychodzi. Żałosne. Mój obecny mąż i jedyny facet gdy się spotykaliśmy nie miał pracy akurat więc nie wiem skąd masz takie zdanie o kobietach.
No dokładnie.
Mojego męża covid strasznie trzepnął po kieszeni, nie stać nas na wiele rzeczy, które były normą a jakoś nadal z nim jestem.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-06, 06:53   #97
Lipoliz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 163
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Straszna generalizacja.
Poza tym- nikt tu nikomu nie "skąpi" pójścia do prostytutki.Nie moja sprawa na co kto wydaje swoje pieniądze. Pytanie tylko, czy z owe słynnej socjalnej renty Autorowi wystarczy środków.
O ile pamiętam, to on ma tę rentę z powodu fobii społecznej czy coś tam. Boi się też kontaktów z kobietami z powodu swego niedoświadczenia seksualnego. Na jego miejscu poszedłbym do prostytutki, to może mu pomóc albo przynajmniej rozwiać wątpliwości. Przecież gdyby nie ta żałosna siostra Ratched, to Billy Bibbit (taki chyba też trochę Jarek555) wyszedłby dobrze na nocy spędzonej z Candy:
https://www.youtube.com/watch?v=_g2q...&index=19&t=0s
Lipoliz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-06, 07:09   #98
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez Lipoliz Pokaż wiadomość
O ile pamiętam, to on ma tę rentę z powodu fobii społecznej czy coś tam. Boi się też kontaktów z kobietami z powodu swego niedoświadczenia seksualnego. Na jego miejscu poszedłbym do prostytutki, to może mu pomóc albo przynajmniej rozwiać wątpliwości. Przecież gdyby nie ta żałosna siostra Ratched, to Billy Bibbit (taki chyba też trochę Jarek555) wyszedłby dobrze na nocy spędzonej z Candy:
https://www.youtube.com/watch?v=_g2q...&index=19&t=0s
Mylisz fakty z fikcją .

Zresztą: jak chce, niech idzie. Jego wybór, nie moja sprawa.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-06, 09:46   #99
Lipoliz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 163
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Mylisz fakty z fikcją .
Ta fikcja według mnie została stworzona na podstawie konsultacji z psychiatrami (ciekawostką jest, że szef - psychiatra z filmu autentycznie był psychiatrą w tym szpitalu) i może odzwierciedlać rzeczywistość. Ja, o czym już pisałem, skorzystałem wielokrotnie z usług prostytutek, wcześniej pijąc w domu wódkę, bo nawet wobec prostytutek byłem bardzo nieśmiały, nadwrażliwy. W bliskości dziewczyn zasychało mi w ustach, paraliżowało mnie. Co ciekawe, nie miałem się czego wstydzić jak chodzi o wygląd i budowę. Po kilku razach chodziłem już na trzeźwo i po kolejnych kilku, przestałem chodzić.

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Może mu pomóc ale nie musi, może "spłukać" i tyle albo co gorszego.

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

Należy też mieć na uwadze to, że jest to zasadniczo półświatek. Większość prostytutek z jakimi się zetknąłem, to były DOBRE dziewczyny ale "kierownictwo" w tym biznesie, to już inna charakterystyka. Jeżeli dostrzegą, że Kolega cierpi na fobię społeczną, może paść ich ofiarą.

Amen
Lipoliz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-06, 10:32   #100
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez Lipoliz Pokaż wiadomość
Ta fikcja według mnie została stworzona na podstawie konsultacji z psychiatrami (ciekawostką jest, że szef - psychiatra z filmu autentycznie był psychiatrą w tym szpitalu) i może odzwierciedlać rzeczywistość.
Rzeczywistość jest taka, że nie nawiązuje się intymnych kontaktów z pacjentami. Jest to nieetyczne (wykorzystujesz fakt, że pacjent jest niejako zależny od personelu) i grozi za to utrata prawa wykonywania zawodu oraz sprawa karna.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-06, 11:18   #101
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
wręcz przeciwnie, od faceta oczekuje się większego doświadczenia seksualnego, bo to doświadczenie czyni ich atrakcyjnymi.
wg mnie oczekuje się raczej normalności a nie fiksacji w którąkolwiek stronę, wysoki przebieg u faceta to też żaden + do atrakcyjności.



Cytat:
Która oczekuje dobrej pracy, własnego mieszkania, dobrego auta, statusu społecznego i doświadczenia seksualnego.
kłopot w tym że sam będąc osobą ze sporymi problemami (ich skutki: brak interakcji, podejmowania pracy, umiejętności samodzielnego utrzymania się) chyba szukasz głównie wśród osób które z takimi problemami do czynienia nie mają. Może zamiast mieć pretensje do przeciętnych dziewczyn z tindera powinieneś skupić się na próbie znalezienia kogoś również wycofanego społecznie. Takie kobiety które nie mają doświadczeń również są tylko może być ciężko takie poznać na tinderach.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-06, 11:37   #102
Lipoliz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 163
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Rzeczywistość jest taka, że nie nawiązuje się intymnych kontaktów z pacjentami. Jest to nieetyczne (wykorzystujesz fakt, że pacjent jest niejako zależny od personelu) i grozi za to utrata prawa wykonywania zawodu oraz sprawa karna.
Nie wiem czy Ty rozumiesz mnie a ja Ciebie. W tym filmie pacjent szpitala psychiatrycznego Billy przespał się z Candy - dziewuchą z zewnątrz, przyjaciółką innego pacjenta granego przez Nicholsona. W książce tenże określa ją jako "znajoma dziwka".

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Znaczy się, Pani (jak mniemam - ) Doktor tego filmu nie oglądała? Polecam.
Lipoliz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-06, 20:19   #103
using namespace std
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 316
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez dominika152 Pokaż wiadomość
Przepraszam bardzo ale dlaczego nie można wymagać własnego samochodu i mieszkania w wieku 30 lat skoro 99% osób w tym wieku właśnie to ma? To są takie oczywistości, że nawet o to nie ma sensu pytać. Praktycznie każdy pracuje od szkoły średniej lub po studiach i się takich rzeczy dorabia.



Co do prawictwa to dla mnie dziwne jest prawictwo w wieku już w wieku 20 a prawiczek po studiach to już duża czarwona lampka. Sorry, ale takie rzecxy wychodzą naturalne już w młodości, pierwszy związek na przełomie szkoły średniej i pierwszych lat studiów. Takie braki ciężko szybko nadrobić, a zadna kobieta nie będzie chciała nianczyć dorosłego faceta i uczyc go tych rzeczy, wręcz przeciwnie, od faceta oczekuje się większego doświadczenia seksualnego, bo to doświadczenie czyni ich atrakcyjnymi.

na zachodzie bez zmian
using namespace std jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-07, 05:45   #104
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez Lipoliz Pokaż wiadomość
Nie wiem czy Ty rozumiesz mnie a ja Ciebie. W tym filmie pacjent szpitala psychiatrycznego Billy przespał się z Candy - dziewuchą z zewnątrz, przyjaciółką innego pacjenta granego przez Nicholsona. W książce tenże określa ją jako "znajoma dziwka".

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Znaczy się, Pani (jak mniemam - ) Doktor tego filmu nie oglądała? Polecam.
Owszem. Kilka odcinków obejrzałam. Dlatego mówię, że nie ma ani przyzwolenia, ani nie jest normą taki układ pacjent-personel. Nie w realu. W filmie to co innego.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-07, 09:52   #105
Lipoliz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 163
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez Jarek555 Pokaż wiadomość
Zapytaj się pierwszej lepszej kobiety czy nie miała by nic przeciwko 30 letniemu prawiczkowi na rencie socjalnej, bez własnego mieszkania i auta. Będziesz miał wtedy odpowiedzi.
Tytułowe pytanie sugeruje, że chodzi Ci o seks, niekoniecznie o związek, zatem powiadam Ci, co następuje.

Otóż można wyrywać laski młode i starsze bez samochodu i bez mieszkania i to one będą zapraszać do siebie. Napakuj się, masz sporo czasu tak na trening jak i na regenerację (zwłaszcza sen). Następnie zredukuj tkankę tłuszczową i będą Cię zaczepiały na ulicy. Pamiętaj, niekoniecznie im większe mięśnie tym lepiej ale im mniej tkanki tłuszczowej tym lepiej jak chodzi o podobanie się im. Nie zapomnij o ćwiczeniu szyi, bo brojlery wyglądają trochę śmiesznie. No, do roboty. Aha, jeżeli jesteś spaślakiem, to najpierw zredukuj tłuszcz, bo będąc otłuszczonym trudno budować mięśnie chyba że na sterydach a nie o to nam chodzi, prawda? Aha, jeszcze jedno: nie eksponuj (w lecie) sylwetki, ubieraj się normalnie a nie koszulka na ramiączkach.

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Lipoliz Pokaż wiadomość
Aha, jeszcze jedno: nie eksponuj (w lecie) sylwetki, ubieraj się normalnie a nie koszulka na ramiączkach.
I w ogóle nie myśl wtedy na ulicy o tym, że jesteś napakowany i nie patrz, czy ludzie na Ciebie patrzą. Owszem, przebiegaj wzrokiem po ludziach ale żeby nie było widać, że sprawdzasz czy dostrzegają to, że jesteś napakowany.
Lipoliz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-07, 10:25   #106
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Owszem. Kilka odcinków obejrzałam. Dlatego mówię, że nie ma ani przyzwolenia, ani nie jest normą taki układ pacjent-personel. Nie w realu. W filmie to co innego.
Ale to nie chodzi o serial Ratched, a o film z Nicholsonem LOT NAD KUKUŁCZYM GNIAZDEM
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-07, 10:57   #107
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Czy iść do prostytutki?

[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;88492854]Ale to nie chodzi o serial Ratched, a o film z Nicholsonem LOT NAD KUKUŁCZYM GNIAZDEM [/QUOTE]

Aaaa.
Tak, czy inaczej wszelaka intymność między pacjentem a personelem jest nieetyczna.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-07, 11:08   #108
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Tak czy inaczej, to kompletnie nie chodziło o relacje pacjenta-personel
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-07, 13:47   #109
Monika828282
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 054
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez dominika152 Pokaż wiadomość
Przepraszam bardzo ale dlaczego nie można wymagać własnego samochodu i mieszkania w wieku 30 lat skoro 99% osób w tym wieku właśnie to ma? To są takie oczywistości, że nawet o to nie ma sensu pytać. Praktycznie każdy pracuje od szkoły średniej lub po studiach i się takich rzeczy dorabia.
Skąd to takie oczywistości wytrzasnęłaś? Tak samo prawdziwe, jak to, co kiedyś tu napisałaś, że co czwarta osoba w Polsce zarabia 10 000 zł
Monika828282 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-07, 14:09   #110
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 399
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Dominika żyjesz w bajkowym świecie
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-07, 20:31   #111
dominika152
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 302
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez Monika828282 Pokaż wiadomość
Skąd to takie oczywistości wytrzasnęłaś? Tak samo prawdziwe, jak to, co kiedyś tu napisałaś, że co czwarta osoba w Polsce zarabia 10 000 zł
Jak już cytujesz to dokończ całość. Co czwarta osoba w Warszawie po 30 zarabia 10.000 zł i to nie jest jakaś wiedza tajemna. Oczywiście, że w biedniejszych częściach polski i 5000 miesięcznie to jest niewyobrażalne bogactwo, ale jednak Warszawa to miejsce skupiające wiele osób z klasy średniej i zagłębie korpo karierowiczów. Nawet chyba średnia zarobków w warszawie jest z 2000 większa niż średnia krajowa ogółem jeśli dobrze pamietam.

Co do reszty to czy znacie kogoś kto po 30 nie miałby mieszkania albo domu chociażby na kredyt? BO ja nie. Może są jakieś poszczególne przypadki, gdzie ktoś wynajmuje lub jeszcze mieszka z rodzicami bo zbiera na wkład własny, ale zdecydowana większość już ma mieszkanie/dom chociażby na kredyt. Cięzko więc oczekiwać, że przeciętna osoba po 30stce nie będzie miałą ani samochodu (w domyśle: używane za 10-20 tysięcy a nie jakieś niewiadomo jak drogie) ani mieszkania.
dominika152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-07, 21:00   #112
using namespace std
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 316
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Ale po co mi niby samochód jak mieszkam w Warszawie. Tu to tylko problem z nim
using namespace std jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-07, 23:31   #113
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez dominika152 Pokaż wiadomość
Jak już cytujesz to dokończ całość. Co czwarta osoba w Warszawie po 30 zarabia 10.000 zł i to nie jest jakaś wiedza tajemna. Oczywiście, że w biedniejszych częściach polski i 5000 miesięcznie to jest niewyobrażalne bogactwo, ale jednak Warszawa to miejsce skupiające wiele osób z klasy średniej i zagłębie korpo karierowiczów. Nawet chyba średnia zarobków w warszawie jest z 2000 większa niż średnia krajowa ogółem jeśli dobrze pamietam.

Co do reszty to czy znacie kogoś kto po 30 nie miałby mieszkania albo domu chociażby na kredyt? BO ja nie. Może są jakieś poszczególne przypadki, gdzie ktoś wynajmuje lub jeszcze mieszka z rodzicami bo zbiera na wkład własny, ale zdecydowana większość już ma mieszkanie/dom chociażby na kredyt. Cięzko więc oczekiwać, że przeciętna osoba po 30stce nie będzie miałą ani samochodu (w domyśle: używane za 10-20 tysięcy a nie jakieś niewiadomo jak drogie) ani mieszkania.
Zadne z moich zanjomych 30+ nie ma ani wlasnego mieszkania ani samochodu. Mam jakies osoby w rodzinie, ktore odziedziczyly pieterka czy domy po babci, ale raczej nie sa to osoby z mojego bliskiego kregu. Mieszkam w Szwajcarii, gdze ludzie wyajmuja czesto nawet cale zycie (takze Szwajcarzy). Samochodu nie oplaca sie miec, poniewaz wiekszosc ludzi uzywa rowerow/komunikacji/car sharingu
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-07, 23:34   #114
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Czy iść do prostytutki?

[1=b7c523c48d685fff13c5db5 a9d3e58ccf0b35a9f_65555d0 8413b4;88494432]Zadne z moich zanjomych 30+ nie ma ani wlasnego mieszkania ani samochodu. Mam jakies osoby w rodzinie, ktore odziedziczyly pieterka czy domy po babci, ale raczej nie sa to osoby z mojego bliskiego kregu. Mieszkam w Szwajcarii, gdze ludzie wyajmuja czesto nawet cale zycie (takze Szwajcarzy). Samochodu nie oplaca sie miec, poniewaz wiekszosc ludzi uzywa rowerow/komunikacji/car sharingu[/QUOTE]


No ale co Ty porównujesz ? Jakąś zapyziałą, bidną Szwajcarię z WARSZAWĄ ? Raczysz żartować Takiej forsy jak mają w Warszawie, to wy w tej Szwajcarii na oczy nie zobaczycie.
W Warszawie skończysz dmuchać trzydziestą świeczkę na torcie, a już ci jaguara pod willę podstawiają.
Szwajcaria. Phi.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2021-02-07 o 23:38
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-08, 00:28   #115
Jarek555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 23
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez Lipoliz Pokaż wiadomość
Tytułowe pytanie sugeruje, że chodzi Ci o seks, niekoniecznie o związek, zatem powiadam Ci, co następuje.

Otóż można wyrywać laski młode i starsze bez samochodu i bez mieszkania i to one będą zapraszać do siebie. Napakuj się, masz sporo czasu tak na trening jak i na regenerację (zwłaszcza sen). Następnie zredukuj tkankę tłuszczową i będą Cię zaczepiały na ulicy. Pamiętaj, niekoniecznie im większe mięśnie tym lepiej ale im mniej tkanki tłuszczowej tym lepiej jak chodzi o podobanie się im. Nie zapomnij o ćwiczeniu szyi, bo brojlery wyglądają trochę śmiesznie. No, do roboty. Aha, jeżeli jesteś spaślakiem, to najpierw zredukuj tłuszcz, bo będąc otłuszczonym trudno budować mięśnie chyba że na sterydach a nie o to nam chodzi, prawda? Aha, jeszcze jedno: nie eksponuj (w lecie) sylwetki, ubieraj się normalnie a nie koszulka na ramiączkach.

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------


I w ogóle nie myśl wtedy na ulicy o tym, że jesteś napakowany i nie patrz, czy ludzie na Ciebie patrzą. Owszem, przebiegaj wzrokiem po ludziach ale żeby nie było widać, że sprawdzasz czy dostrzegają to, że jesteś napakowany.

Wage mam w normie, ale przez wysoki wzrost jestem szczupły. Jedyne co mi przeszkadza to brzuch bo tylko tam idą kalorie, ręce i nogi są długie i szczupłe.

---------- Dopisano o 00:26 ---------- Poprzedni post napisano o 00:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
wg mnie oczekuje się raczej normalności a nie fiksacji w którąkolwiek stronę, wysoki przebieg u faceta to też żaden + do atrakcyjności.



kłopot w tym że sam będąc osobą ze sporymi problemami (ich skutki: brak interakcji, podejmowania pracy, umiejętności samodzielnego utrzymania się) chyba szukasz głównie wśród osób które z takimi problemami do czynienia nie mają. Może zamiast mieć pretensje do przeciętnych dziewczyn z tindera powinieneś skupić się na próbie znalezienia kogoś również wycofanego społecznie. Takie kobiety które nie mają doświadczeń również są tylko może być ciężko takie poznać na tinderach.

Nie zgodze się z tym, jestem na wielu grupach fobicznych, introwertycznych, mam sporo znajomych (internetowych) których znam bardzo długo już, znam nawet dosyć sporo mężczyzn którzy tak samo jak ja mając 30 + nie mieli imtymnych relacji. Ale kobiet takich nie mogę znaleździ. Szukam gdzie można, nie tylko siedze na tinderze bo tam wiadomo jak jest. Nie szukam fizycznych ideałów a pożądnej, czułej i wrażliwej kobiety. Lubie niskie dziewczyny, lekko przy kości w okluarach W zasadzie to tylko chciałym żeby miała zgrabne nogi bo one mnie kręcą. nawet na tym tinderze przesuwam normalne kobiety, przeciętne a nie wyphotoshopowane modelki.

---------- Dopisano o 00:28 ---------- Poprzedni post napisano o 00:26 ----------

Cytat:
Napisane przez dominika152 Pokaż wiadomość
Przepraszam bardzo ale dlaczego nie można wymagać własnego samochodu i mieszkania w wieku 30 lat skoro 99% osób w tym wieku właśnie to ma? To są takie oczywistości, że nawet o to nie ma sensu pytać. Praktycznie każdy pracuje od szkoły średniej lub po studiach i się takich rzeczy dorabia.



Co do prawictwa to dla mnie dziwne jest prawictwo w wieku już w wieku 20 a prawiczek po studiach to już duża czarwona lampka. Sorry, ale takie rzecxy wychodzą naturalne już w młodości, pierwszy związek na przełomie szkoły średniej i pierwszych lat studiów. Takie braki ciężko szybko nadrobić, a zadna kobieta nie będzie chciała nianczyć dorosłego faceta i uczyc go tych rzeczy, wręcz przeciwnie, od faceta oczekuje się większego doświadczenia seksualnego, bo to doświadczenie czyni ich atrakcyjnymi.

Więc co mam zrobić w takim wypadku żeby poznać kogoś ,jakaś rada czy tylko projekcja swoich oczekiwań ? Nie wiem moze juz tylko las mi został.




Cytat:
Napisane przez Mijanou
Chłopie, straszny z Ciebie mizogin. Wyobraź sobie, że dla kobiet istnieją także inne priorytety poza łapaniem tylu partnerów, ilu się da i szukaniem przygodnych znajomości z tyloma, ile się da. Ot, taka ciekawostka. A napisz jeszcze raz coś równie obrzydliwego a z rozkoszą Ci nick zapomarańczowię.

Jeśli tak stereotypowo i przedmiotowo myślisz o kobietach, nic dziwnego, że Cię omijają z daleka.


Ale że szminką zapomarańczowisz ? Nie przecze że jeste mizoginem chociaż bardziej tutaj pasuje określenie incel.

Edytowane przez Jarek555
Czas edycji: 2021-02-08 o 00:42
Jarek555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-08, 07:11   #116
Lipoliz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 163
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez Jarek555 Pokaż wiadomość
Wage mam w normie, ale przez wysoki wzrost jestem szczupły. Jedyne co mi przeszkadza to brzuch bo tylko tam idą kalorie, ręce i nogi są długie i szczupłe.
No i o ten brzuch właśnie chodzi. Najpierw zatem zrób redukcje ale redukując też ćwicz już siłowo, żeby wraz z ubytkiem tłuszczu nie tracić sporo mięśni które już masz. Po wskazówki udaj się na forum [link] ale nic tam od nich nie kupuj, bo strasznie drogo.

---------- Dopisano o 06:55 ---------- Poprzedni post napisano o 06:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Jarek555 Pokaż wiadomość
Ale że szminką zapomarańczowisz ?
Pomarańczowe nicki mają na tym forum osoby zbanowane jak zauważyłem.

---------- Dopisano o 07:11 ---------- Poprzedni post napisano o 06:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Jarek555 Pokaż wiadomość
Wage mam w normie, ale przez wysoki wzrost jestem szczupły. Jedyne co mi przeszkadza to brzuch bo tylko tam idą kalorie, ręce i nogi są długie i szczupłe.
W kostkach też jesteś szczupły, jak mniemam? Typowe: "Jestem przecież szczupły, mam chude nogi i ręce, czemu laski na mnie nie lecą?"

Edytowane przez panna_felicjanna
Czas edycji: 2021-02-10 o 09:01 Powód: Usunięcie linku
Lipoliz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-08, 17:46   #117
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez Jarek555 Pokaż wiadomość
Wage mam w normie, ale przez wysoki wzrost jestem szczupły.[COLOR=Silver] Jedyne co mi przeszkadza to brzuch bo tylko tam idą kalorie, ręce i nogi są długie i szczupłe.
Najgorszy typ figury

Kolega dobrze radzi silownie przy takiej sylwetce

A bycie mizoginem to zaden powod do dumy, a raczej wada charakteru
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-08, 19:27   #118
Lipoliz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 163
Dot.: Czy iść do prostytutki?

[1=b7c523c48d685fff13c5db5 a9d3e58ccf0b35a9f_65555d0 8413b4;88496323]Najgorszy typ figury

Kolega dobrze radzi silownie przy takiej sylwetce[/QUOTE]
Otłuszczenie na brzuchu przy względnie szczupłych nogach i rękach to chyba standard u mężczyzn.
Lipoliz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-09, 05:54   #119
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez Lipoliz Pokaż wiadomość
Otłuszczenie na brzuchu przy względnie szczupłych nogach i rękach to chyba standard u mężczyzn.
To prawda. Wszystkie znajome, z którymi rozmawiałam na ten temat, uważają, że lepszy "misio" z rozłożonym tłuszczykiem niż suchoklates z nogami jak patyczki i brzuchem jak bęben. Więc kolego nie uważaj tego za jakiś plus.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-09, 06:49   #120
Lipoliz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 163
Dot.: Czy iść do prostytutki?

[1=e36b38c1b02253f65e484b4 d30ebb09d9d5f8578_646d457 1ebe9e;88497309]To prawda. Wszystkie znajome, z którymi rozmawiałam na ten temat, uważają, że lepszy "misio" z rozłożonym tłuszczykiem niż suchoklates z nogami jak patyczki i brzuchem jak bęben. Więc kolego nie uważaj tego za jakiś plus.[/QUOTE]
Widzisz więc, Jarek555, że nawet wolą takich z równomiernie rozłożonym tłuszczem od takich jak Ty (stanowicie większość) a co dopiero umięśnionego bez tłuszczu... Piszę to i wcześniejsze uwagi nie po to żeby Ci dokuczyć, ale zmobilizować w celu wiadomo jakim.
Lipoliz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-27 22:21:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:57.