Czy iść do prostytutki? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-02-10, 16:38   #181
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez randomforest Pokaż wiadomość
tu akurat nie było za "pierdzenie w kanapę" ale za zainteresowanie, troskę, współczucie i wychodzenie z inicjatywą, tak gwoli scisłości
wyjście z inicjatywa? chyba troche mało to ze nie odezwiesz to nie znaczy ze bede chciała nie z tobą umówić.

troska. lub empatia/= a nie współczucie to sa dobre cechy jak juz nie partnera lepiej poznaje i jest nie razem.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-10, 18:37   #182
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Czy iść do prostytutki?

[1=e36b38c1b02253f65e484b4 d30ebb09d9d5f8578_646d457 1ebe9e;88501675]Bo to jest nieprawda, że "kocha się za nic". Kocha się kogoś za to, jaki jest. Za pogodne usposobienie, zaradność życiową, dobre serce, wspólnie spędzony czas, świetny seks, wieczory we dwoje, wspólne hobby, wzajemne dawanie szczęścia, dołeczki w policzkach, sposób, w jaki on robi herbatę, tę piękną plamkę w prawym oku, wsparcie w każdej sytuacji, wspólne wizje przyszłości... I tak można wymieniać bez końca, każdy ma swoje powody.

Czy panowie niektórzy myślą, że my mamy ich kochać za pierdzenie w kanapę przed telewizorem albo ślęczenie przez komputerem w zasyfionym pokoju? Seks i miłość im się z przydziału należą czy co?

Dlaczego mam chodzić w brzydkich, brudnych i śmierdzących ciuchach, skoro mogę założyć pachnącą, cieplutką bluzę prosto z suszarki?
[/QUOTE]


Serio nie wiem kto wymyślił tą bzdurę z "kochaniem za nic". To znaczy wiem - ludzie tkwiący w dup... związkach, którzy tak to sobie tłumaczą. Za nic, za samo to, że się urodziło, kocha się co najwyżej własne dziecko.

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez randomforest Pokaż wiadomość
tu akurat nie było za "pierdzenie w kanapę" ale za zainteresowanie, troskę, współczucie i wychodzenie z inicjatywą, tak gwoli scisłości

Ale Ty czyjegoś faceta opisujesz, czy lekarza z powołania?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-10, 18:40   #183
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez randomforest Pokaż wiadomość
tu akurat nie było za "pierdzenie w kanapę" ale za zainteresowanie, troskę, współczucie i wychodzenie z inicjatywą, tak gwoli scisłości
Zainteresowanie, troskę i współczucie okazuję nawet obcemu psu albo starszej osobie, która na ulicy potrzebuje pomocy. Czy to znaczy, że ktoś ma wobec mnie jakiś dług wdzięczności? Jak pomogę koledze z pracy i chwilę z nim porozmawiam to on ma mi "dać" bo mu zainteresowanie okazałam?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-10, 19:30   #184
LonleyPaladin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 114
Dot.: Czy iść do prostytutki?

[1=e36b38c1b02253f65e484b4 d30ebb09d9d5f8578_646d457 1ebe9e;88502058]Zainteresowanie, troskę i współczucie okazuję nawet obcemu psu albo starszej osobie, która na ulicy potrzebuje pomocy. Czy to znaczy, że ktoś ma wobec mnie jakiś dług wdzięczności? Jak pomogę koledze z pracy i chwilę z nim porozmawiam to on ma mi "dać" bo mu zainteresowanie okazałam?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Co wy macie z tym dawaniem? Przecież nie o to w tym temacie chodziło. Chodzi o to że często kobiety wymagają więcej niż same są w stanie dać. Zaatakowaliście i zbanowaliście człowieka który nic takiego nie napisał. Jak można pisać o kimś że ma paskudne wnętrze czytając pare postów.

Edytowane przez LonleyPaladin
Czas edycji: 2021-02-10 o 19:32
LonleyPaladin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-10, 20:07   #185
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
Co wy macie z tym dawaniem? Przecież nie o to w tym temacie chodziło. Chodzi o to że często kobiety wymagają więcej niż same są w stanie dać. Zaatakowaliście i zbanowaliście człowieka który nic takiego nie napisał. Jak można pisać o kimś że ma paskudne wnętrze czytając pare postów.

No... można. Na forum ocenia się po tym, co ktoś pisze, jak pisze, jak się zwraca do innych, jak ocenia rzeczywistość, jakimi przykładami się posługuje itd. Czemu odbierasz użytkownikowi, który tak uznał i poczuł prawo do oceny? Po niektórych niestety czuć nieciekawe, czy brzydkie wnętrze dosyć szybko. A czy to prawa, czy też tak naprawdę posty klepie Babcia Genia lat 80, to już inna historia.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-10, 20:30   #186
LonleyPaladin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 114
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
No... można. Na forum ocenia się po tym, co ktoś pisze, jak pisze, jak się zwraca do innych, jak ocenia rzeczywistość, jakimi przykładami się posługuje itd. Czemu odbierasz użytkownikowi, który tak uznał i poczuł prawo do oceny? Po niektórych niestety czuć nieciekawe, czy brzydkie wnętrze dosyć szybko. A czy to prawa, czy też tak naprawdę posty klepie Babcia Genia lat 80, to już inna historia.
Co takiego napisał że pokazało się jego "wnętrze"?
LonleyPaladin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-10, 20:37   #187
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
Co takiego napisał że pokazało się jego "wnętrze"?

Zapytaj osobę, która tak uznała. A tak serio: po co Ci to wiedzieć?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-10, 21:43   #188
Lipoliz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 163
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
Nie każdy chce i nadaje się na chodzenie na siłownie czy stosowanie ścisłych diet.
Czy ja mu sugeruję żeby został Mr Olimpia? Facet chce mieć kobietę (kobiety) a do tego trzeba się jakoś podobać albo mieć pieniądze. Pierwsze jest łatwiejsze do osiągnięcia niż drugie w przypadku osoby z rentą socjalną. Wielu kobietom podobają się umięśnieni ponadprzeciętnie mężczyźni z minimalną warstwą tkanki tłuszczowej. No przynajmniej na raz - do seksu. Moja rada to przyjemne z pożytecznym, bo sport taki to zdrowie.
Lipoliz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-10, 21:51   #189
SalParadise92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 20
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Ja bym jednak poleciła Ci moze kogoś poznać na tinderze czy portalu randkowym. Mój facet kiedy go poznałam był prawiczkiem w wieku 25 lat i dla niektórych też to by moglo byc dziwne, dla mnie nie było, oczywiscie pierwszy raz nam nie wyszedł, on się spiął strasznie, a jak nie wyszło to juz w ogole się zalamal a dla mnie to bylo takie mega urocze :p pogadalismy i na spokojnie wszystko od nowa i już potem było dobrze. Mysle, ze i Tobie potrzebny byłby ktoś, kto by Cię na spokojnie poprowadził. Niekoniecznie jakaś wielka miłość, moze to byc po prostu kochanka.
SalParadise92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-10, 21:56   #190
randomforest
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 10
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez SalParadise92 Pokaż wiadomość
Ja bym jednak poleciła Ci moze kogoś poznać na tinderze czy portalu randkowym. Mój facet kiedy go poznałam był prawiczkiem w wieku 25 lat i dla niektórych też to by moglo byc dziwne, dla mnie nie było, oczywiscie pierwszy raz nam nie wyszedł, on się spiął strasznie, a jak nie wyszło to juz w ogole się zalamal a dla mnie to bylo takie mega urocze :p pogadalismy i na spokojnie wszystko od nowa i już potem było dobrze. Mysle, ze i Tobie potrzebny byłby ktoś, kto by Cię na spokojnie poprowadził. Niekoniecznie jakaś wielka miłość, moze to byc po prostu kochanka.

tylko proszę nie tinder, on jest tylko dla przystojnych
randomforest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-10, 22:16   #191
Lipoliz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 163
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Już się spać położyłem ale wstałem i dopisuję... Jaki ten Jarek555 jest.... Ja mu sugeruję siłownię jeśli chce być pożądanym przez kobiety a co on odpisuje? Siłownia go nie interesuje, WOLĘ ROWER.

A ja od siłowni i roweru wolę CZEKOLADĘ ale ćwiczę siłowo dużo a czekolady jem mało.

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Infant.
Lipoliz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-11, 00:17   #192
LonleyPaladin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 114
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez Lipoliz Pokaż wiadomość
Już się spać położyłem ale wstałem i dopisuję... Jaki ten Jarek555 jest.... Ja mu sugeruję siłownię jeśli chce być pożądanym przez kobiety a co on odpisuje? Siłownia go nie interesuje, WOLĘ ROWER.

A ja od siłowni i roweru wolę CZEKOLADĘ ale ćwiczę siłowo dużo a czekolady jem mało.

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Infant.
No i spoko, ale siłownia nie sprawi odrazu że laski bedą za nim latać. Trzeba umieć rozmawiać i to trzeba najpierw przepracować, może jakąś prace na jego możliwości. Rower to fajna sprawa. Znam osoby które mają słabą prace, wielki brzuch, nie potrafią sklecić poprawnie zdania ale partnerki mają a znam takich co chodzą na siłownie i pomimo wielu wyżeczeń jakoś powodzenia dużego nie mają. Więc jeżeli kolega nie chce siłowni to nie naciskaj. Zaproponuj coś innego ale nie pisz wcale bo to bez sensu.

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------

Cytat:
Napisane przez SalParadise92 Pokaż wiadomość
Ja bym jednak poleciła Ci moze kogoś poznać na tinderze czy portalu randkowym. Mój facet kiedy go poznałam był prawiczkiem w wieku 25 lat i dla niektórych też to by moglo byc dziwne, dla mnie nie było, oczywiscie pierwszy raz nam nie wyszedł, on się spiął strasznie, a jak nie wyszło to juz w ogole się zalamal a dla mnie to bylo takie mega urocze :p pogadalismy i na spokojnie wszystko od nowa i już potem było dobrze. Mysle, ze i Tobie potrzebny byłby ktoś, kto by Cię na spokojnie poprowadził. Niekoniecznie jakaś wielka miłość, moze to byc po prostu kochanka.

Tinder to nie jest dobre miejsce dla wrażliwej osoby z kompleksami. Wystarczy poczytać opisy niektórych kobiet, nie wiem czy w takim wypadku faktycznie ta Roksa może się okazać bardziej inteligentna.

---------- Dopisano o 00:12 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Chlopaki, ale przecież nikt wam nie odradza tu prosttutek, ani ich nie skąpi. Serio idzicie. Chociaz patrząc jacy z was zawodnicy, to pewnie wstydzilibyście się zadzwonić, a co dopiero na spotkanie przyjść. Pisanie tych ścieków na wizażu jest zdecydowanie bardziej komfortowe nie?
Pisanie takich postów też nie należy do najlepszych, w zasadzie to jeszcze gorszy ściek.

---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

Cytat:
Napisane przez dominika152 Pokaż wiadomość
Weźcie się w końcu w garść, zacznijcie nad sobą pracować, zadbajcie o wygląd, odpowiednią pracę, pieniądze, życie towarzyskie, pasje, ogarnijcie swoją frustrację i zmieńcie poglądach z incelowskich na normalne to w końcu kogoś znajdziecie. Mamy XXI wiek, teraz nawet jak to nazywacie - nawet przeciętna kobieta ma większą wartość matrymonialną - tabuny adoratorów i może przebierać, dlatego nawet przeciętna nigdy nie związe się z byle jakim facetem mając olbrzymi wybór fajnych i zadbanych facetów. Sami sobie strzelacie w kolano.
To czym mowisz to hipergamia, ale ona się predzej czy później skończy. Po 30 roku życia kobieta już tak bardzo nie przebiera jak zostaje sama. Nie bądzi tak pewna siebie bo życie może ciebie zaskoczyć. Zwłaszcza z twoimi urojonymi wymaganiami 10 k na ręke. Żyj dalej w swojej iluzji.

Edytowane przez LonleyPaladin
Czas edycji: 2021-02-11 o 00:20
LonleyPaladin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-11, 01:04   #193
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
że jest się... takim.

Nikim.

---------- Dopisano o 02:04 ---------- Poprzedni post napisano o 02:01 ----------

Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
Czy kogoś stąd obraził?

Kazał mi [złe słowo] i nazwał prostytutką.
Oczywiście mnie nie obraził, bo nie jest w stanie, ale cóż - to jednak buc i cham. I może to też jest jego duży problem ? Retorycznie.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2021-02-11 o 18:38 Powód: Słownictwo.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-11, 01:31   #194
LonleyPaladin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 114
Dot.: Czy iść do prostytutki?

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88502758]Nikim.

---------- Dopisano o 02:04 ---------- Poprzedni post napisano o 02:01 ----------




Kazał mi [złe słowo] i nazwał prostytutką.
Oczywiście mnie nie obraził, bo nie jest w stanie, ale cóż - to jednak buc i cham. I może to też jest jego duży problem ? Retorycznie.[/QUOTE]
Kto nazwał go pierwszy fujarką ? Kto przyznał mu racje że miał 20 partnerów nawet jeśli był to sarkazm?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2021-02-11 o 18:38 Powód: Słownictwo w cytacie.
LonleyPaladin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-11, 01:38   #195
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
Kto nazwał go pierwszy fujarką ? Kto przyznał mu racje że miał 20 partnerów nawet jeśli był to sarkazm?

Kto mu przyznał rację i jaki sarkazm ? Napisłam, że prostytutka też człowiek więc nie ma powodu nią pogardzać. Gościu wypocił jakieś mizoginiczne bzdety nt. doświadczeń seksualnych kobiet ze względu na wiek, równieśnicom przyklepał co najmniej dwudziestu i nerwy go złapały, że ktoś (kobieta) śmiał uszczypliwie zareagować na te wywody.
Od fujary do spie*dalaj prostytutko to jednak przepaść.
Pytasz kogo obraził - odpowiadam. Teraz próbujesz to chamstwo usprawiedliwiać, jaki sens ma taka rozmowa ? Rozumiem, że chcesz tu teraz z niego robić biednego, prześladowanego misia, ale niestety - to chyba jednak nie jest przypadek, że ten koleżka budzi niechęć u kobiet nie tylko w necie.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2021-02-11 o 10:07
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-11, 02:08   #196
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez Jarek555 Pokaż wiadomość
Może i nie mam, ale w takim razie nie odradzajcie takim osobą jak ja i autor tematu prostytutki. Po to tylko napisałem w tym temacie.
To telefon w rękę i dzwońcie się umawiać. 2 minuty i jutro może być po krzyku. Na ten moment tylko płaczecie i się wygrażacie na fioletowym forum dla bab, że pójdziecie, co jest chyba nawet bardziej smutne i żałosne niż płacenie za seks.
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-11, 05:31   #197
Lipoliz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 163
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
No i spoko, ale siłownia nie sprawi odrazu że laski bedą za nim latać.
Pewnie że jeden trening nie wystarczy. Rok, dwa lata treningów i redukcja tłuszczu, już tak - wiele dziewczyn poleci.
Lipoliz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-11, 05:54   #198
Lipoliz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 163
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
Trzeba umieć rozmawiać i to trzeba najpierw przepracować, może jakąś prace na jego możliwości.
To chyba tylko na filmach tak jest, że szatańska umiejętność konwersacji nawet w przypadku szkaradnego / totalnego golca powoduje mdlenie i rozkładanie nóg przez kobiety.

---------- Dopisano o 06:38 ---------- Poprzedni post napisano o 06:34 ----------

Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
Znam osoby które mają słabą prace, wielki brzuch, nie potrafią sklecić poprawnie zdania ale partnerki mają a znam takich co chodzą na siłownie i pomimo wielu wyżeczeń jakoś powodzenia dużego nie mają. Więc jeżeli kolega nie chce siłowni to nie naciskaj. Zaproponuj coś innego ale nie pisz wcale bo to bez sensu.
Ja takich wyjątków w obie strony nie znam. Nie naciskam ale na pewno lepiej zainwestować kasę w abonament na siłowni lub sprzęt do domu niż w przeszczep włosów.

---------- Dopisano o 06:41 ---------- Poprzedni post napisano o 06:38 ----------

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88502763]Rozumiem, że chcesz tu teraz z niego robić biednego, prześladowanego misia, ale niestety - to chyba jednak nie jest przypadek, że ten koleżka budzi niechęć u kobiet nie tylko w necie.[/QUOTE]
Ni chce mi się wczytywać we wszystkie jego wpisy (nie dlatego że to on pisał, po prostu ze względu na wolumen) więc moja teza może być obarczona błędem ale wydaje mi się, że jest stanowczo zbyt roszczeniowy.

---------- Dopisano o 06:54 ---------- Poprzedni post napisano o 06:41 ----------

Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
Rower to fajna sprawa.
Spacer też. Według mnie lepszy niż rower. Byłem już dziś w Biedronce, ok. 17 minut w jedną stronę, super. Tylko że ani rower ani spacer raczej nie zbuduje mięśni całego ciała - nie zwiększy jego atrakcyjności. Kolega zdaje się już jeździ na rowerze a brzuch dalej jest. Przypominam i Tobie, że tematem wątku nie jest to, jaki rodzaj sportu jest zdrowszy (na serce chyba rower i spacer zdrowszy od siłowni, chyba) lecz jak wyrywać laski nie mając szans na wabienie ich kasą i dobrami za nią nabytymi.
Lipoliz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-11, 05:58   #199
Lipoliz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 163
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
No i spoko, ale siłownia nie sprawi odrazu że laski bedą za nim latać. Trzeba umieć rozmawiać i to trzeba najpierw przepracować, może jakąś prace na jego możliwości.
No to sobie przepracuje w naturalny sposób w relacjach nawiązanych na ciało. Jak inaczej? Na płatnych konwersacjach?
Lipoliz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-11, 13:25   #200
LonleyPaladin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 114
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez Lipoliz Pokaż wiadomość
No to sobie przepracuje w naturalny sposób w relacjach nawiązanych na ciało. Jak inaczej? Na płatnych konwersacjach?
Jesteś nudny człowieku. Skończ pieprzyć o tej siłowni. Są osoby które szukają normalnego związku a nie labadziar co lecą tylko na czteropak. Wyraźnie napisał że go siłownia NIE interesuje, więc po co cały czas powtarzasz się?

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
To telefon w rękę i dzwońcie się umawiać. 2 minuty i jutro może być po krzyku. Na ten moment tylko płaczecie i się wygrażacie na fioletowym forum dla bab, że pójdziecie, co jest chyba nawet bardziej smutne i żałosne niż płacenie za seks.

Dla ciebie smutne i żałosne bo nawet będąc mocno przeciętną kobietą wystarczy że założysz Tinder lub je Badoo w minute dostaniesz mnóstwo propozycji, jeszcze pod dom karocą przyjadom. Boicie się prostytutek bo robią wam konkurencje. Najczęściej korzystają paradoksalnie znudzeni panowie w związkach i mężowie a nie samotni chłopacy

Edytowane przez LonleyPaladin
Czas edycji: 2021-02-11 o 13:28
LonleyPaladin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-11, 13:34   #201
1ce31337bafe4ce50f62519e721d2985132c01a5_6111b3a307338
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 646
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
Boicie się prostytutek bo robią wam konkurencje.
No pewnie, bo my wszystkie szukamy sponsorów, a te nasze pseudo-związki to tylko układy seks-za-kasę.
Świat wg inceli : w którym prostytutka to konkurentka kobiet szukających /będących w związku.

A wracając do tematu głównego, to prostytutce nie robi różnicy czy klient ma sześciopak czy nie , a na bezpłatny seks i tak ubogi mizogin nie ma szans .
1ce31337bafe4ce50f62519e721d2985132c01a5_6111b3a307338 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-11, 13:45   #202
LonleyPaladin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 114
Dot.: Czy iść do prostytutki?

[1=1ce31337bafe4ce50f62519 e721d2985132c01a5_6111b3a 307338;88503967]No pewnie, bo my wszystkie szukamy sponsorów, a te nasze pseudo-związki to tylko układy seks-za-kasę.
Świat wg inceli : w którym prostytutka to konkurentka kobiet szukających /będących w związku.

A wracając do tematu głównego, to prostytutce nie robi różnicy czy klient ma sześciopak czy nie , a na bezpłatny seks i tak ubogi mizogin nie ma szans .[/QUOTE]


Gdyby nie był mizoginem ale był ubogi i tak by szans nie miał Druga sprawa nie ma czegoś takiego jak " bezpłatny seks". Przeczysz sama sobie.

Edytowane przez LonleyPaladin
Czas edycji: 2021-02-11 o 13:47
LonleyPaladin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-11, 13:54   #203
1ce31337bafe4ce50f62519e721d2985132c01a5_6111b3a307338
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 646
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
Druga sprawa nie ma czegoś takiego jak " bezpłatny seks".
W twoim świecie na pewno nie ma.
1ce31337bafe4ce50f62519e721d2985132c01a5_6111b3a307338 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-11, 14:10   #204
LonleyPaladin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 114
Dot.: Czy iść do prostytutki?

W NASZYM świecie, nie tylko moim. Nie widzisz przewrotność tutaj z twojek strony. Piszesz najpierw że "ubogi mizogin" nie ma szans a później o "bezpłatnym seksie". To się wyklucza. Gdybyś napisała że mizogin nie ma szans lub incel wtedy mógłbym zrozumieć, ale nieprzypadkowo dodałaś "ubogi".

Edytowane przez LonleyPaladin
Czas edycji: 2021-02-11 o 14:13
LonleyPaladin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-11, 14:19   #205
dfa92456d73d4ef7a78ce2327709265e19ebf5a3_60cd257269584
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 276
Dot.: Czy iść do prostytutki?

A idźcie z tą siłownią, niech uprawia sport jaki tam chce, ważniejsza jest frajda z tego (I mówi to osoba 100kg mieśnia ćwicząca od lat).
Prędzej faceci Cię skomplementują za to, że ćwiczysz, nie wiem czy to Cię urządza .
Ale wiadomo, warto zrzucić brzuch bo wg. mnie nie ma nic bardziej nieatrakcyjnego u faceta niż brzuch + chude kończyny, no jak pająk jakiś.
Dlatego sport jak najbardziej ale taki który sprawia fun, a nie jest modny itp bo i wtedy motywacja się znajdzie.


A co do tematu - ja tam nic złego w tym nie widzę, sam bym na panią prostytutkę nie poszedł ale nie razi mnie to ani nie grzeje. O, usługa taka.



Tylko nie licz autorze, że wyleczy Cię to z twoich problem z kobietami.
dfa92456d73d4ef7a78ce2327709265e19ebf5a3_60cd257269584 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-11, 14:30   #206
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Czy iść do prostytutki?

No tak, bezczelne lambadziary chcą uprawiać seks z facetami którzy są dla nich atrakcyjni fizycznie, a tfu! Na stos z nimi, nie doceniają już bębola odznaczającego się spod każdej koszulki i grożącego wizją klasycznego piwnego brzucha zza którego nawet interes się nie wyłania. I 10lat wcześniejszego zawału.
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-11, 14:48   #207
LonleyPaladin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 114
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
No tak, bezczelne lambadziary chcą uprawiać seks z facetami którzy są dla nich atrakcyjni fizycznie, a tfu! Na stos z nimi, nie doceniają już bębola odznaczającego się spod każdej koszulki i grożącego wizją klasycznego piwnego brzucha zza którego nawet interes się nie wyłania. I 10lat wcześniejszego zawału.
Nie wiesz jaki brzuch ma ten gość. Poza tym nie trzeba iść na siłownie i wyciskać sztangi żeby zrzucić zbęde kilogramy. Kobiety też mają brzuchy, celluity ale jakoś to aż tak bardzo nie przeszkadza mężczyznom. Jestem ciekawo jak ty wyglądasz, ale domyślam się że daleka jesteś od ideału.
LonleyPaladin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-11, 14:49   #208
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 502
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Zresztą, jakby ten czy ów chciał pójść do prostytutki, bo ciążyłoby mu prawictwo, czy zwyczajnie chciałby sobie ulżyć, bo tak, to by poszedł, zapłacił i skorzystał, zamiast pytać na forum kobiecym, czy słusznie robi.


Nie wiem, czemu obchodzą go opinie obcych kobiet. Mnie tam ani ziębi, ani parzy czyjeś korzystanie z seksualnych usług ogólnodostępnych. Z jakiegoś powodu ta profesja jest nazywana najstarszym zawodem świata. Jest popyt, jest podaż.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-11, 14:57   #209
Lipoliz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 163
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
Jesteś nudny człowieku. Skończ pieprzyć o tej siłowni. Są osoby które szukają normalnego związku a nie labadziar co lecą tylko na czteropak. Wyraźnie napisał że go siłownia NIE interesuje, więc po co cały czas powtarzasz się?
Bronię i uzasadniam swoją rację gdy tacy jak Ty ją kwestionują. No to powodzenia mu życzę w szukaniu "normalnego" związku czyli z kobietą która nie patrzy ani na wygląd faceta ani na status społeczny.

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
Są osoby które szukają normalnego związku a nie labadziar co lecą tylko na czteropak.
Tak, z prostytutką to jest normalny związek.
Lipoliz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-11, 15:00   #210
LonleyPaladin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 114
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez Lipoliz Pokaż wiadomość
Bronię i uzasadniam swoją rację gdy tacy jak Ty ją kwestionują. No to powodzenia mu życzę w szukaniu "normalnego" związku czyli z kobietą która nie patrzy ani na wygląd faceta ani na status społeczny.

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------


Tak, z prostytutką to jest normalny związek.
Poleciłeś jemu siłownie, on napisał że go nie interesuje i na tym powinieneś skończyć.
LonleyPaladin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-27 22:21:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:15.