Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-03-03, 20:45   #181
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;88553391]Przepraszam że tak znienacka, ale ... co to są familioki? :-D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Familoki, nie familioki

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Familok

IMG_5550.jpg
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-03, 20:56   #182
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Mokka4 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście dużym plusem jest wiek uczestniczek tej edycji - na pewno mają za sobą przeszłość i pewne oczekiwania wobec partnera. Dlatego obstawiam, że nawet jak nie będą pewne przyszłego dobranego partnera to spróbuj nawiązać jakąś relacje.

Ja patrzę nieco przychylniejszym okiem. Kobiety są naturalne i z tego co wyczytałam gdzieś w wypowiedziach poprzednich uczestniczek to nie chodzą za nimi makijażyści, jak się ubiorą, pomalują - tak jest. Nikt nie dopudruje noska przy niekorzystnym świetle.
No ja nikogo staram się nie umoralniać w tym wątku, ale myślę, że tekstu typu, że ktoś wygląda, jakby miał FAS/ Zespół Downa czy coś w tym guście są naprawdę nie na miejscu; podobnie uważam, że sugerowanie, że kobieta o całkowicie normalnej figurze i rozmiarze max 38 - jak Oliwia - jest duża (zresztą teraz odnoszę wrażenie, że bardzo schudła i pewnie te komentarze nie były bez wpływu). Myślę po prostu, że estetyka estetyką, ale kobiety czasami same sobie narzucają chore standardy. Panie w programie nie wyglądają jak modelki Victoria's Secret, ale dla mnie to nadal estetyczne, zadbane kobiety (te wyćwiczone sylwetki ). Nie wiem, gdyby wyglądały jak ta niesławna Mama June, to może by mi się mniej przyjemnie oglądało ten program, ale sorry, sądzę, że stwierdzenie, że te kobiety są poza estetyką to przesada, bo mnóstwo ludzi ma mankamenty w wyglądzie, a te panie są po prostu ładne i zadbane, nie ma co doszukiwać się tutaj zaburzeń i patologii.

Ja oczywiście nie jestem bez winy, myślę, że za bardzo czasami komentowałam cudzy wygląd w tych wątkach - chociażby na pewno Adama czy Agnieszki z tym zgryzem. Uważam, że nie warto tak podle komentować uczestników, bo są Polakami i mogą sobie podczytywać to forum. Sama podziwiam chyba wszystkich uczestników za to, że przetrwali ten hejt, bo ja, gdybym przeczytała, że wyglądam, jakbym cierpiała na FAS (choć tak nie wyglądam, ale żadna z nich tak nie wygląda obiektywnie) albo mam wielki tyłek, to bym się załamała. Sądzę, że ludzie bywają naprawdę okrutni (nie mówię nawet o tym wątku, ale często o komentarzach, które czytam na fb czy instagramie). Jestem w szoku, ze ludzie mogą być tak podli i złośliwi. Myślę, że to często wina własnych kompleksów.

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2021-03-03 o 20:58
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-03, 21:04   #183
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Ludzie, błagam. O każdym ktoś sobie anonimowo może napisać takie rzeczy. Kto miałby to potwierdzić lub temu zaprzeczyć? Jej wrogowie, przyjaciele, rodzina, klienci? Powtarzanie dalej jakichś randomowych screenów z fejsa jest słabe.

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------



Zależy kiedy i jaką lokalizację odwiedzałaś - ??? Miejscami nieciekawe, miejscami piękne. Wiem, bo tu mieszkam. Mocno zaniedbane po upadku kopalń. Nie mamy szczęścia do władz, jest też sporo patologii. Ale miasto powoli się podnosi.
Centrum i raz jakąś dzielnice, ale nawet nie wiem dokładnie gdzie to było.
No i było to już dosyć dawno, może od tego czasu coś się zmieniło albo po prostu trafiłam na takie miejsca

Nie wiem kogo macie na myśli pisząc o FAS. Ige? Ale dla mnie to też bardzo krzywdzące opinie bo na FAS sie składają rózne zaburzenia, a nie tylko wygląd. Więc dosyć odważna opinia

Ogólnie też jestem mocno zadziwona jak bardzo różni się ludzki gust niby wiem, że każdy ma inny gust, a i tak łapie się często na zdziwieniu jak ktoś ma zupełnie inne opinie od mojej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-03, 21:39   #184
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez blue2003 Pokaż wiadomość
No tak, familoki a ja "familioki". Sypię głowę pyłem węglowym.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2021-03-03 o 21:43
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-03, 22:30   #185
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
No tak, familoki a ja "familioki". Sypię głowę pyłem węglowym.

"Pewnie dlatego że oddycham węglem
Mam czarne myśli i czarne serce"

__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-03, 23:23   #186
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez blue2003 Pokaż wiadomość
"Pewnie dlatego że oddycham węglem
Mam czarne myśli i czarne serce"

Tak a propos: któryś z facetów jest z Górnego Śląska?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 01:12   #187
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Tak a propos: któryś z facetów jest z Górnego Śląska?

Chyba któryś jest z Katowic.
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-04, 02:07   #188
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez blue2003 Pokaż wiadomość
Chyba któryś jest z Katowic.
Oooo. No to czekam na piątkowy seans.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 05:19   #189
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 08:33   #190
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No ja nikogo staram się nie umoralniać w tym wątku, ale myślę, że tekstu typu, że ktoś wygląda, jakby miał FAS/ Zespół Downa czy coś w tym guście są naprawdę nie na miejscu; podobnie uważam, że sugerowanie, że kobieta o całkowicie normalnej figurze i rozmiarze max 38 - jak Oliwia - jest duża (zresztą teraz odnoszę wrażenie, że bardzo schudła i pewnie te komentarze nie były bez wpływu). Myślę po prostu, że estetyka estetyką, ale kobiety czasami same sobie narzucają chore standardy. Panie w programie nie wyglądają jak modelki Victoria's Secret, ale dla mnie to nadal estetyczne, zadbane kobiety (te wyćwiczone sylwetki ). Nie wiem, gdyby wyglądały jak ta niesławna Mama June, to może by mi się mniej przyjemnie oglądało ten program, ale sorry, sądzę, że stwierdzenie, że te kobiety są poza estetyką to przesada, bo mnóstwo ludzi ma mankamenty w wyglądzie, a te panie są po prostu ładne i zadbane, nie ma co doszukiwać się tutaj zaburzeń i patologii.

Ja oczywiście nie jestem bez winy, myślę, że za bardzo czasami komentowałam cudzy wygląd w tych wątkach - chociażby na pewno Adama czy Agnieszki z tym zgryzem. Uważam, że nie warto tak podle komentować uczestników, bo są Polakami i mogą sobie podczytywać to forum. Sama podziwiam chyba wszystkich uczestników za to, że przetrwali ten hejt, bo ja, gdybym przeczytała, że wyglądam, jakbym cierpiała na FAS (choć tak nie wyglądam, ale żadna z nich tak nie wygląda obiektywnie) albo mam wielki tyłek, to bym się załamała. Sądzę, że ludzie bywają naprawdę okrutni (nie mówię nawet o tym wątku, ale często o komentarzach, które czytam na fb czy instagramie). Jestem w szoku, ze ludzie mogą być tak podli i złośliwi. Myślę, że to często wina własnych kompleksów.
Oczywiście, że te osoby mogą podczytywać wątek, dlatego jak wyrażałam swoją opinię to nie podawałam imion i nie mówiłam o kogo mi chodzi i wiele osób się nie domyślało o kim mowa.
Każdy jednak widzi inaczej.
Była np mowa o Adamie i Agnieszce. Co do Adama to mi jego wygląd zupełnie nie przeszkadzał (pewnie jestem wyjątkiem), gorzej z charakterem. Ale to wyszło dopiero potem.
Podobnie z Agnieszką. Ona ma taki super charakter, że ja u niej nie widziałam żadnych wad czy mankamentów. Co do jej wady zgryzu, nie wiem czy wiecie, ale wady zgryzu ma większość Polaków (nie wszystkie są widoczne na pierwszy rzut oka, nie wszystkie rzucają się w oczy). Jej akurat nie rzuciła mi w się w ogóle oczy. Może dlatego, że Aga i jej cała rodzina w ogóle ujęli mnie swoim charakterem. Podobnie Wojtek.
Każdy jednak patrzy swoimi oczami i widzi inne rzeczy.
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 08:37   #191
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No to jest ważna uwaga. Iza raczej się nie przeprowadzi, skoro ma - chyba dobrze prosperujący - salon fryzjerski. Podobnie było przecież z Adrianem, który miał swoją działalność w Szczecinie albo z Agnieszką z własną szkołą językową w Warszawie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-04, 08:52   #192
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
No to jest ważna uwaga. Iza raczej się nie przeprowadzi, skoro ma - chyba dobrze prosperujący - salon fryzjerski. Podobnie było przecież z Adrianem, który miał swoją działalność w Szczecinie albo z Agnieszką z własną szkołą językową w Warszawie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Z drugiej strony Iza mogłaby otworzyc drugi salon a w tym zostawić zaufanego pracownika.

Sama mam troche problem, na ile mozemy oceniać tu wygląd uczestników. Z jednej strony jest to wątek plotkowy, z drugiej wlasnie oni moga to czytac. Mysle jednak, ze jest różnica w komentowaniu wygladu tutaj na forum, a np na pudelku czy na insta konkretnej osoby. No i czy wątek plotkowy jest bardziej prywatny, czy juz publiczny Zdecydowanie w internecie duzo ostrzej oceniamy niz w realu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 09:46   #193
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Dlatego nigdy nie oważyłam bym się iść do jakiegokolwiek programu, bo kto wie co by u mnie wynaleźli
Ale tutaj też chce podkreślić coś innego, dotyczy to Igi. Iga w telewizji a Iga na Instagramie to jakby dwie zupełnie inne osoby. Przyznam ze najpierw widziałam jej Instagram i nawet tu pisałam ze fajna ładna dziewczyna, a w piatek jak ja zobaczyłam w TV to ... serio jakby rozczarowanie, ze jest zupełnie inna. Trochę przekłamywanie rzeczywistości.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 09:51   #194
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Dlatego nigdy nie oważyłam bym się iść do jakiegokolwiek programu, bo kto wie co by u mnie wynaleźli
Ale tutaj też chce podkreślić coś innego, dotyczy to Igi. Iga w telewizji a Iga na Instagramie to jakby dwie zupełnie inne osoby. Przyznam ze najpierw widziałam jej Instagram i nawet tu pisałam ze fajna ładna dziewczyna, a w piatek jak ja zobaczyłam w TV to ... serio jakby rozczarowanie, ze jest zupełnie inna. Trochę przekłamywanie rzeczywistości.
Niestety tak działa magia internetu. To nietylko dotyczy Igi, ale masy innych dziewczyn. Każdy chce wyglądać w internecie najkorzystniej jak się da. Niestety w realu inaczej to wygląda. Ona moim zdaniem broni się super figura

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 09:53   #195
Joasia1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 186
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Co do wyglądu to prawda. Świetny przykład jak bardzo można ufać instagramowym zdjęciom. Ale tez niestety czytając takie opinie o sobie można się załamać xD bo jednak na codzień ludzie widza nas tak, jak jest, nie jak chcemy, jak się pokazujemy na instagramie...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasia1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 09:54   #196
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Uważam, że mamy edycję wyjątkowa. Ośmielę się powiedzieć, że w tej edycji to Panowie są atrakcyjniejsi niż panie. To też wzmaga mój apetyt na oglądanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 09:54   #197
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

No Iza też ma podrasowane foty (też widziałam najpierw jej instagram) ale jednak przypomina na nich siebie z TV, albo w TV przypominała siebie z Instagrama
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 11:01   #198
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Weszłam na insta Igi, ale moim zdaniem fotki odzwierciedlają jej wyglad w TV. Nie za bardzo rozumiem komentarze nt. podrasowanych fotek. Moim zdaniem sa wlasnie bardzo naturalne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 11:10   #199
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
Weszłam na insta Igi, ale moim zdaniem fotki odzwierciedlają jej wyglad w TV. Nie za bardzo rozumiem komentarze nt. podrasowanych fotek. Moim zdaniem sa wlasnie bardzo naturalne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Usta i mimika twarzy. Zupełnie inne. Na instagramie ma. Pełne usta, a na żywo krzywe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Tylko, że to te dziubki. I też inne wrażenie może przez to..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-04, 11:26   #200
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
Weszłam na insta Igi, ale moim zdaniem fotki odzwierciedlają jej wyglad w TV. Nie za bardzo rozumiem komentarze nt. podrasowanych fotek. Moim zdaniem sa wlasnie bardzo naturalne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Też tak sądzę.

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Oczywiście, że te osoby mogą podczytywać wątek, dlatego jak wyrażałam swoją opinię to nie podawałam imion i nie mówiłam o kogo mi chodzi i wiele osób się nie domyślało o kim mowa.
Każdy jednak widzi inaczej.
Była np mowa o Adamie i Agnieszce. Co do Adama to mi jego wygląd zupełnie nie przeszkadzał (pewnie jestem wyjątkiem), gorzej z charakterem. Ale to wyszło dopiero potem.
Podobnie z Agnieszką. Ona ma taki super charakter, że ja u niej nie widziałam żadnych wad czy mankamentów. Co do jej wady zgryzu, nie wiem czy wiecie, ale wady zgryzu ma większość Polaków (nie wszystkie są widoczne na pierwszy rzut oka, nie wszystkie rzucają się w oczy). Jej akurat nie rzuciła mi w się w ogóle oczy. Może dlatego, że Aga i jej cała rodzina w ogóle ujęli mnie swoim charakterem. Podobnie Wojtek.
Każdy jednak patrzy swoimi oczami i widzi inne rzeczy.
Skoro Laura miała rodziców alkoholików, to raczej nietrudno się domyślić, że o nią chodzi i myślę, że tak, byłoby jej bardzo przykro to czytać, skoro przeżyła taki dramat w rodzinie.

A dobra, teraz stwierdziłam, że pewnie chodzi Wam o Igę.

Także w celach edukacyjnych dla wszystkich, to jest twarz dziecka z FAS: https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1...XNBLDNAnaBoTAB. Jednak wygląd to wierzchołek góry lodowej. Żadna z pań w programie nie ma FASu. Bardzo charakterystyczny jest brak rynienki podnosowej.

No widzę u Polaków wady zgryzu; ale nadal osoba z wadą zgryzu może być atrakcyjna. Poważną wadę zgryzu widzę u Igi, ale może sobie po programie wyprostować zęby tak jak Agnieszka.

To dla mnie wygląda na to, że dużo łaskawiej patrzysz na wygląd mężczyzn niż kobiet.

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Uważam, że mamy edycję wyjątkowa. Ośmielę się powiedzieć, że w tej edycji to Panowie są atrakcyjniejsi niż panie. To też wzmaga mój apetyt na oglądanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie widziałam panów muszę przeprowadzić śledztwo .
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 11:29   #201
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Uważam, że mamy edycję wyjątkowa. Ośmielę się powiedzieć, że w tej edycji to Panowie są atrakcyjniejsi niż panie. To też wzmaga mój apetyt na oglądanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dla mnie i jedna i druga strona nieatrakcyjna.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 11:30   #202
Joasia1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 186
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Dla mnie w końcu i panie i panowie wizualnie są na tym samym poziomie. To bardzo dobrze wróży.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasia1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 11:31   #203
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Uważam, że mamy edycję wyjątkowa. Ośmielę się powiedzieć, że w tej edycji to Panowie są atrakcyjniejsi niż panie. To też wzmaga mój apetyt na oglądanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo, to czekam niecierpliwie na piateczek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 11:47   #204
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ale czy naprawdę tylko modelki i modele powinni być w takim programie? Zresztą nie przesadzajmy to sa normalne najnormalniejsze osoby i to mnie cieszy. Sami piękni i wysportowani sa gdzieś tam na wyspach czy innych hotelach
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 11:56   #205
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Ale czy naprawdę tylko modelki i modele powinni być w takim programie? Zresztą nie przesadzajmy to sa normalne najnormalniejsze osoby i to mnie cieszy. Sami piękni i wysportowani sa gdzieś tam na wyspach czy innych hotelach
Zgadzam się. To są normalni ludzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 11:59   #206
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Panowie nie w moim typie, ale wyglądają sympatycznie. Nie widzę żadnego, który mógłby być drugim Adamem czy Przemkiem, ale oczywiście - zobaczymy, nie ma co oceniać po samym wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Ale czy naprawdę tylko modelki i modele powinni być w takim programie? Zresztą nie przesadzajmy to sa normalne najnormalniejsze osoby i to mnie cieszy. Sami piękni i wysportowani sa gdzieś tam na wyspach czy innych hotelach
Love island nie oglądam, a co do HP, to mnie się podobają bardziej uczestniczki ślubu niż HP (oczywiście nie wszystkie, ale tak ogólnie).
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 12:06   #207
Joasia1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 186
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Ale czy naprawdę tylko modelki i modele powinni być w takim programie? Zresztą nie przesadzajmy to sa normalne najnormalniejsze osoby i to mnie cieszy. Sami piękni i wysportowani sa gdzieś tam na wyspach czy innych hotelach

Mi się wszyscy uczestnicy podobają, w takim sensie, ze wzbudzają pozytywne emocje
To będzie super edycja, tak czuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasia1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 15:02   #208
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 15:19   #209
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
(...)
A dobra, teraz stwierdziłam, że pewnie chodzi Wam o Igę.

Także w celach edukacyjnych dla wszystkich, to jest twarz dziecka z FAS: https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1...XNBLDNAnaBoTAB. Jednak wygląd to wierzchołek góry lodowej. Żadna z pań w programie nie ma FASu. Bardzo charakterystyczny jest brak rynienki podnosowej.
(...)
W celach edukacyjnych - pomijając to co i czy w ogóle ma Iga - link pokazuje pełnoobjawowy, rzadko występujący FAS. Ciekawe, że chociaż nikt nie napisał o kogo może chodzić, sama rzuciłaś imieniem Igi. Ja tam nie wiem, ale od razu miałam skojarzenie, że może coś się podziało. Dziecko z FAS niepełnoobjawowym to nie tylko jakieś głębokie patologie, ale też nadal żywe podejście wielu osób, że od czasu do czasu winko, czy piwko rozluźni ciężarną. Sami lekarze to do niedawna doradzali. Nie trzeba mieć rodziców alkoholików. Zalecenia WHO w tej sprawie są jasne. Natomiast x lat wstecz kobiety nie wiedziały często z czym może wiązać się nawet mała dawka alkoholu.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-04, 16:13   #210
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
W celach edukacyjnych - pomijając to co i czy w ogóle ma Iga - link pokazuje pełnoobjawowy, rzadko występujący FAS. Ciekawe, że chociaż nikt nie napisał o kogo może chodzić, sama rzuciłaś imieniem Igi. Ja tam nie wiem, ale od razu miałam skojarzenie, że może coś się podziało. Dziecko z FAS niepełnoobjawowym to nie tylko jakieś głębokie patologie, ale też nadal żywe podejście wielu osób, że od czasu do czasu winko, czy piwko rozluźni ciężarną. Sami lekarze to do niedawna doradzali. Nie trzeba mieć rodziców alkoholików. Zalecenia WHO w tej sprawie są jasne. Natomiast x lat wstecz kobiety nie wiedziały często z czym może wiązać się nawet mała dawka alkoholu.
Najpierw rzuciłam imieniem Laury , a później skojarzyłam "uszy" i że ona miała kiedyś odstające.

Pewnie że FAS można mieć wręcz przez przypadek; wystarczy napić się w nieodpowiednim momencie (pomijam że w ogóle nie powinno się pić w ciąży, ale to dla większości ludzi współcześnie jest chyba oczywiste). Ale tak jak piszesz "pełnoobjawowy FAS" - no tak, bo przy takim widać cechy fizyczne. Przecież przy lżejszych postaciach ich nie widać, bo dopiero przy ciężkim FASie masz takie objawy - nie jest tak, że o ktoś ma "mniejszy" FAS, to mniej wygląda na taką osobę, a ktoś większy to bardziej. Nie, to tak nie działa. Przecież to u dzieci w ogóle najbardziej widać, a u dorosłych przejawia się w zaburzeniach poznawczych i zachowania społecznego; takie osoby mają np. bardzo duże problemy z relacjami międzyludzkimi i motywacją.

Dlatego jakoś za nic nie pasuje mi to do żywiołowej Igi, a że jej się komuś jej twarz nie podoba, to sorry, nadal bardzo krzywdząco pisać takie rzeczy.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-29 16:41:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.