depilator Braun Silk epil 9 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Klub Recenzentki Braun!

Notka

Klub Recenzentki Braun! Wizażanki biorą udział w wielkiej akcji Klub Urody Braun! Poznaj opinie testerek i dowiedz się więcej o innowacyjnych produktach!

 
 
Narzędzia
Stary 2015-07-05, 16:19   #31
daryska133
Aria Anti
 
Avatar daryska133
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: zapytaj
Wiadomości: 7
Dot.: depilator Braun Silk epil 9

Depilator - z Brauna a to miłe zaskoczenie, bardzoooo ... tyle w nim opcji - cena ostra jest co też mnie lekko zszokowało ale cóż raz się żyje! Najpierw oczywiście instrukcja, przeczytana dość prosta i zwięzła łatwa w zrozumieniu
Test: Ja i depilator to brzmi jak walka z jakimś ognistym smokiem który mnie przypala trylion razy na sekundę :P Ale okej w sumie nie używam depilatorów.. ale ta końcówka pulsująca mnie przekonała, dzisiaj z ciekowości użyłam jej, zdążyłam na razie wypatroszyć tylko jedną nogę do kolana, i w sumie bez straszniejszych jęków i skowytu także końcówka jest pomocna bo gdy spróbowałam na żywca to auuu lepiej nie kontynować. Fakt jeszcze trochę bolało ale nie tak ostro jak bez tej cześci maszyny. Powoli się człowiek przyzwyczai i powinno być fajnie. Na dodatek baaardzo mega świetną sprawą jest to że jest bezprzewodowa! Siadam gdzie chce w jakiej pozycji mi się marzy i do dzieła, plus światełko nadziei które mi świeci i pomaga usuwać wszystkie włoski a tak poza tym to można się depilować w nocy xD
Noga teraz w kropki... ale tak to jest być kobietą
Podsumowując biorę się za resztę, w końcu muszę się przywyczaić a ta wygoda est tego bardzo warta! Z takim urządzeniem świat staje się łatwieszy, ten świat kobiet Jak oporządzę nogi to przejdę do innych części.. xd jedyna końcówka która mi się nie przyda to ta do twarzy, w sumie to i dobrze że tak nie mam włosków jakichś nieładnych Ze swojej strony polecam Brauna, boskie wykonanie i bardzo porządne, dopieszczony każdy szczegół a opcji i możliwości jest wiele dla każdego coś fajnego. .
daryska133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-05, 20:44   #32
bbo
Przyczajenie
 
Avatar bbo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mława
Wiadomości: 12
Dot.: depilator Braun Silk epil 9

Ostatnim razem zapomniałam wspomnieć o tym, że testowany depilator to WOLNOŚĆ. Nie jest ograniczony kablem, który zazwyczaj jest zbyt krótki. Teraz ładuję akumulator - mniej więcej godzinę, a starcza mi naprawdę na bardzo długo!

W zależności od upodobań można wybrać jedną z dwóch prędkości urządzenia. Ja należę do osób niecierpliwych, więc depilator pracował na pełnych obrotach przez ok. pół godziny, aż do ukończenia depilacji. Naładowany akumulator nie zasygnalizował potrzeby ponownego ładowania. I będę mogła korzystać z niego jeszcze długo. Bardzo cieszy mnie posługiwanie się urządzeniem bezprzewodowym. To daje znacznie szersze pole manewru, bo nie jestem już "przywiązana" krótkim kablem do gniazdka elektrycznego.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_4811.jpg (99,1 KB, 7 załadowań)
bbo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 10:48   #33
ta_z_kropka_na_nosie
Raczkowanie
 
Avatar ta_z_kropka_na_nosie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 33
Dot.: depilator Braun Silk epil 9

Tak czytam Wasze opinie i coraz bliższa jestem podjęcia takiej ostatecznej decyzji. Depilator będzie pierwszy w mojej "karierze", póki co męczę się z codziennym goleniem, a im częściej to robię, tym później te włoski wydają mi się mocniejsze. Wydaje mi się, że wielkim pozytywem może by ta możliwość depilacji w wodzie... Czy może polecacie jakiś etap "przechodni"?
ta_z_kropka_na_nosie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 12:29   #34
agnieszkazyndul
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 3
Dot.: depilator Braun Silk epil 9

soraya_micropearls]1322633[/soraya_micropearls]
agnieszkazyndul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 13:41   #35
GdybyRyby
Raczkowanie
 
Avatar GdybyRyby
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 96
Dot.: depilator Braun Silk epil 9

Cytat:
Napisane przez ta_z_kropka_na_nosie Pokaż wiadomość
Tak czytam Wasze opinie i coraz bliższa jestem podjęcia takiej ostatecznej decyzji. Depilator będzie pierwszy w mojej "karierze", póki co męczę się z codziennym goleniem, a im częściej to robię, tym później te włoski wydają mi się mocniejsze. Wydaje mi się, że wielkim pozytywem może by ta możliwość depilacji w wodzie... Czy może polecacie jakiś etap "przechodni"?

no pierwsze depilacje faktycznie bywają trudne, ale za każdym kolejnym razem jest już tylko lepiej
GdybyRyby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 20:33   #36
bbo
Przyczajenie
 
Avatar bbo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mława
Wiadomości: 12
Dot.: depilator Braun Silk epil 9

Cytat:
Napisane przez ta_z_kropka_na_nosie Pokaż wiadomość
Tak czytam Wasze opinie i coraz bliższa jestem podjęcia takiej ostatecznej decyzji. Depilator będzie pierwszy w mojej "karierze", póki co męczę się z codziennym goleniem, a im częściej to robię, tym później te włoski wydają mi się mocniejsze. Wydaje mi się, że wielkim pozytywem może by ta możliwość depilacji w wodzie... Czy może polecacie jakiś etap "przechodni"?
Pierwsza depilacja to niesamowity ból. Dlatego warto skórę wcześniej przygotować. Mocny peeling czy masaż będzie wskazany.
A jeśli już depilacja to z najlepszymi. Braun, którego dotyczy ten wątek, to jak Mercedes wśród samochodów. Pozwoli przejść przez depilację o wiele łagodniej niż z innymi urządzeniami. Wszystko dzięki depilacji na mokro i nakładce relaksująco-masującej.
Mam nadzieję, że się zdecydujesz, bo ja serdecznie polecam
bbo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 00:47   #37
Pierwszastronakobiecosci
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: depilator Braun Silk epil 9

Pierwszy raz używałam depilatora. Wcześniej zawsze korzystałam z depilacji woskiem u kosmetyczki. Jednak przy braku czasu depilator okazał się dużo lepszym rozwiązaniem. Depilacja nóg była łatwa, szybka i raczej bezbolesna. Sam depilator jest bardzo praktyczny, kobiecy i poręczny. Polecam
Pierwszastronakobiecosci jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-13, 12:52   #38
GdybyRyby
Raczkowanie
 
Avatar GdybyRyby
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 96
Dot.: depilator Braun Silk epil 9

mam bardzo podobne odczucia, faktycznie możliwość depilacji na mokro bardzo ułatwi sprawę. Nie zapomnij podzielić się opinią
GdybyRyby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 13:04   #39
ta_z_kropka_na_nosie
Raczkowanie
 
Avatar ta_z_kropka_na_nosie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 33
Dot.: depilator Braun Silk epil 9

kupiłam przedwczoraj
Pierwsza depilacja zaplanowana na jutro - trzymajcie kciuki.
Przyznam, że wygląda bardzo profesjonalnie, choć wiem, że to nie wygląd jest tu najistotniejszy.
ta_z_kropka_na_nosie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 17:27   #40
AlonekJelonek
eternity
 
Avatar AlonekJelonek
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 37
Dot.: depilator Braun Silk epil 9

Moje włoski zawsze szybko odrastają niezależnie od formy depilacji dlatego jestem już po drugiej. Dobrałam się do krótkich włosków. Powiem szczerze że mnie nie bolało. Pierwsza depilacja bolała i musiałam "rozbijać" ją na dwa dni. Natomiast ta była bezbolesna. Jestem zadowolona. I preferuję depilację na mokro ponieważ jest milsza i delikatniejsza dla skóry.
AlonekJelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 19:03   #41
bbo
Przyczajenie
 
Avatar bbo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mława
Wiadomości: 12
Dot.: depilator Braun Silk epil 9

Dziś chcę wspomnieć o tym, że testowany Braun to nie tylko depilator...
Depilator BRAUN SE9961 Silk-epil 9 to urządzenie wielofunkcyjne. Wystarczy zmienić głowicę (a wymiana jest naprawdę dziecinnie prosta) i... trzymam w dłoni golarkę. Golarka posłużyła mi do golenia skóry pod pachami i do okolicy miejsc intymnych. I sprawiła się bardzo dobrze. Żadnych podrażnień, a jedynie gładka skóra. Maszynki jednorazowe, które do tej pory stosowałam pożegnałam na zawsze. Teraz chwytam za Silk-epil 9 i kilka minut później jestem gotowa na plażę!
I to jeszcze nie koniec niespodzianek, bo urządzenie posiada również trymer, który pozwala przyciąć włoski do optymalnej długości i dopiero poddać je depilacji czy goleniu. Jeśli więc kobiecie zdąży się nieco "zapuścić" to nic strasznego. Wystarczy posłużyć się trymerem, bo zbyt długie owłosienie mogłoby spowodować osłabienie pracy depilatora.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_4810.jpg (63,8 KB, 5 załadowań)
bbo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-17, 07:41   #42
GdybyRyby
Raczkowanie
 
Avatar GdybyRyby
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 96
Dot.: depilator Braun Silk epil 9

trymer jeszcze leży u mnie nie wykorzystany, ale z golarki też korzystałam :P
GdybyRyby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 14:24   #43
ta_z_kropka_na_nosie
Raczkowanie
 
Avatar ta_z_kropka_na_nosie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 33
Dot.: depilator Braun Silk epil 9

U mnie jakoś poszło za jednym razem, ale tylko nogi, bikini i pachy zostawiam na inny dzień. Pociesza mnie tylko myśl, że każdy następny raz będzie już mniej bolesny. No i jaki efekt!!!!
I tak nastawiałam się na znacznie większy ból, więc tak czy inaczej - jestem z siebie dumna
ta_z_kropka_na_nosie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 14:23   #44
GdybyRyby
Raczkowanie
 
Avatar GdybyRyby
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 96
Dot.: depilator Braun Silk epil 9

a stosujecie coś łagodzącego? Przymierzam się do tego i już tu ktoś polecał chyba coś firmy Soraya. Może dla wrażliwszej skóry, albo dla tych wrażliwszych miejsc jest to sensowne rozwiązanie? Czy może nic więcej, jak tylko napędzanie marketingowe? Jak myślicie?
GdybyRyby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 12:20   #45
ta_z_kropka_na_nosie
Raczkowanie
 
Avatar ta_z_kropka_na_nosie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 33
Dot.: depilator Braun Silk epil 9

Na innych forach czytałam o alantanie, wodzie termalnej i oleju konopnym. Też szukam czegoś łagodzącego
ta_z_kropka_na_nosie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 14:18   #46
GdybyRyby
Raczkowanie
 
Avatar GdybyRyby
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 96
Dot.: depilator Braun Silk epil 9

ja też trochę czytałam i np kosmetolodzy polecają dłuższe przytrzymanie pianki do depilacji, bo ona włoski zmiękcza i osłabia. No sama nie wiem.
GdybyRyby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-23, 13:15   #47
ta_z_kropka_na_nosie
Raczkowanie
 
Avatar ta_z_kropka_na_nosie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 33
Dot.: depilator Braun Silk epil 9

Jutro podejmę próbę z pachami i kupiłam alantan ta na wszelki... Panie w aptece też polecały, sama też kiedyś stosowałam i jakieś tam zaufanie mam.
ta_z_kropka_na_nosie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 14:31   #48
GdybyRyby
Raczkowanie
 
Avatar GdybyRyby
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 96
Dot.: depilator Braun Silk epil 9

Alantan chyba faktycznie ok, też pamiętam że go kiedyś do czegoś stosowałam. ALe też spotkałam się z opinią, że jak nie ma problemu z podrażnieniami, to żeby niczego na siłę nie stosować. A jakie doświadczenia z tą nakładką masującą?
GdybyRyby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 22:04   #49
Lana27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6
Dot.: depilator Braun Silk epil 9

Przymierzam się do kupna, ale nie wiem za bardzo, który model wybrać. Slik epil 9961 czy 9969? Ktoś podpowie czym one tak właściwie się różnią? Sama wiem tyle, że 9969 jest troche droższy.
Lana27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-27, 12:45   #50
ta_z_kropka_na_nosie
Raczkowanie
 
Avatar ta_z_kropka_na_nosie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 33
Dot.: depilator Braun Silk epil 9

9969 jest ciut nowszym modelem - pewnie dlatego też jest droższy. Może ma jakąś dodatkową nakładkę np?
ta_z_kropka_na_nosie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 12:59   #51
GdybyRyby
Raczkowanie
 
Avatar GdybyRyby
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 96
Dot.: depilator Braun Silk epil 9

ta wersja 9969 ma taką szczotkę do micropeelingu, ale nie wiem, czy akurat to ją wyróżnia.
GdybyRyby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 09:15   #52
ta_z_kropka_na_nosie
Raczkowanie
 
Avatar ta_z_kropka_na_nosie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 33
Dot.: depilator Braun Silk epil 9

Ale słuchajcie - wszystkie brauny z tej serii 9 mają możliwość depilacji w wodzie, prawda?
ta_z_kropka_na_nosie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 09:56   #53
Lana27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6
Dot.: depilator Braun Silk epil 9

Wszystkie mają taką możliwość. Natomiast w głębiajac się w temat doszłam do tego, że 9969 jest droższy od 9961. Pozatym różnią się tylko nasadkami. Pierwszy ma dodatkowo taką specjalna do twarzy a drugi ma taką co zmienia go w pełnowartościowa golarke i druga do przycinania włosków w miejscach wrażliwych. Nie wiedząc dalej który wybrać..... zamówiłam na Amazonie niemieckim 9969. Paczkę dostałam przed chwilą(27 zamawiane). Nawet na stronie Amazona czas realizacji nie był tak szybki.
Lana27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 12:03   #54
GdybyRyby
Raczkowanie
 
Avatar GdybyRyby
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 96
Dot.: depilator Braun Silk epil 9

Jest droższy, bo zazwyczaj te najnowsze wersje dopiero wchodzące na rynek są droższe (nawet jeżeli różnią się tylko drobiazgami).
Daj koniecznie znać jak wrażenia.
GdybyRyby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 11:41   #55
ta_z_kropka_na_nosie
Raczkowanie
 
Avatar ta_z_kropka_na_nosie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 33
Dot.: depilator Braun Silk epil 9

Lana27 też jestem ciekawa, wypróbowałaś już?
ta_z_kropka_na_nosie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 10:14   #56
GdybyRyby
Raczkowanie
 
Avatar GdybyRyby
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 96
Dot.: depilator Braun Silk epil 9

a jeszcze mam takie pytanie (czysta ciekawość - nic więcej). Przy przerzucaniu się na depilator dajecie sobie ciut czasu na oswojenie siebie i skóry z nową formą? Czy idziecie na żywioł?
GdybyRyby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-16, 09:29   #57
anianieanka
Przyczajenie
 
Avatar anianieanka
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6
Dot.: depilator Braun Silk epil 9

Hej,
ja na początku depilowałam "po kawałeczku" zaczynając od przedniej części nogi bez specjalnych przygotowań. Ale ostatnio miałam okazję użyć kremu znieczulającego Emla. Świetna sprawa. Na ok. godzinę przed planowaną depilacją nakładam krem i przykrywam to miejsce folią. Po tym czasie zmywam preparat i przystępuję do depilacji. Nic nie boli, ale tym bardziej wrażliwym może przeszkadzać szarpanie. No cóż coś kosztem czegoś. Krem jest na receptę i zawiera lidokainę. Za opakowanie 5 gr zapłaciłam ok 25 zł, ale z tego co się zorientowałam to wszystko zależy od apteki. W moim mieście jest tzw. tania apteka.
anianieanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 14:10   #58
Lana27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6
Dot.: depilator Braun Silk epil 9

Szczerze jestem zadowolona z braun'a 9969. Nie żałuje wydanych pieniędzy.
Co tu dużo mówić. Spełnia swoje funkcje. Ułatwia życie. Bardzo dobrze zbiera.
Pierwszy raz bolesny, ale zdecydowanie nie aż tak jak się spodziewałam. Muszę zaznaczyć, że używałam kiedyś depilatora, ale było to z 5 lat temu ( jeszcze za czasów braun EE 111 ) . Jak ktoś wcześniej pytał....mogę stwierdzić, że poszłam na żywioł.
Depilowałam całe nogi. Jednakże chciałabym też pachy, ale do tego jeszcze nie udało mi się zmusić.
Lana27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-19, 13:16   #59
ta_z_kropka_na_nosie
Raczkowanie
 
Avatar ta_z_kropka_na_nosie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 33
Dot.: depilator Braun Silk epil 9

Cytat:
Napisane przez Lana27 Pokaż wiadomość
Szczerze jestem zadowolona z braun'a 9969. Nie żałuje wydanych pieniędzy.
Co tu dużo mówić. Spełnia swoje funkcje. Ułatwia życie. Bardzo dobrze zbiera.
Pierwszy raz bolesny, ale zdecydowanie nie aż tak jak się spodziewałam. Muszę zaznaczyć, że używałam kiedyś depilatora, ale było to z 5 lat temu ( jeszcze za czasów braun EE 111 ) . Jak ktoś wcześniej pytał....mogę stwierdzić, że poszłam na żywioł.
Depilowałam całe nogi. Jednakże chciałabym też pachy, ale do tego jeszcze nie udało mi się zmusić.
To ja też na raty I mam bardzo podobne odczucia. To naprawdę inna era depilatorów. Jestem bardzo zadowolona z tej decyzji
ta_z_kropka_na_nosie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 10:26   #60
GdybyRyby
Raczkowanie
 
Avatar GdybyRyby
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 96
Dot.: depilator Braun Silk epil 9

Byłam ciekawa, bo pamiętam, że na początku też działałam "partiami". Teraz już znacznie sprawniej mi to idzie, ale też przynajmniej nie miałam stresu, że jutro na plażę bym poszła, a tu kropki po dzisiejszej depilacji...
GdybyRyby jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Klub Recenzentki Braun!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-05 16:50:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:24.