Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-15, 09:20   #61
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez rombek Pokaż wiadomość
Taka jest bardzo zdrowa, oczywiście w rozsądnych ilościach ;-)
Maksymalnie 5 kostek dziennie. Nawet wiecej sie nie zje bo to jednak nie az takie dobre ;p i ponoc hamuje apetyt.

A stosujecie jakies suplementy wspomagajace? Jakis blonnik czy inne cudo... Ja tez pije sporo zielonej herbaty.
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 09:22   #62
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez anuszka21 Pokaż wiadomość
A stosujecie jakies suplementy wspomagajace? Jakis blonnik czy inne cudo... Ja tez pije sporo zielonej herbaty.
Ja nie wierze w zadne wspomagacze i nie uzywam

Zielona herbate pije od dawna. Ale po prostu lubie,raczej nic poza tym mi to nie daje czerwona czasem tez pije ale to tak samo jak z zielona
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 09:43   #63
Crema Catalana
Rozeznanie
 
Avatar Crema Catalana
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 849
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

wydaje mi się, że takie wspomagacze typu tabletki mogą więcej szkody narobić niż pożytku.
Suplementy stosuję, ale to raczej pro zdrowotnie, nie na odchudzanie

a herbaty uwielbiam, zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym dużo zielonej, rooibosa, rumianku i innych ziółek popijam
__________________
"I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles."
Crema Catalana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 09:51   #64
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

No ja tez sporo herbat pije i inke zeby nie myslec o jedzeniu Mam nadzieje, ze jutro ten okres przyjdzie, bo waga tez do gory poszla, a to nie jest motywujące ;p
Zrobilam abs i posladki... moze jeszcze pozniej skusze sie na turbo spalanie z centrum sportowca. Niestety nie moge cwiczyc ciagiem np godzine ;( a czy takie serie 2x 20min w ogole przyniosą jakis efekt? ;/
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 10:05   #65
Crema Catalana
Rozeznanie
 
Avatar Crema Catalana
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 849
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez anuszka21 Pokaż wiadomość
No ja tez sporo herbat pije i inke zeby nie myslec o jedzeniu Mam nadzieje, ze jutro ten okres przyjdzie, bo waga tez do gory poszla, a to nie jest motywujące ;p
Zrobilam abs i posladki... moze jeszcze pozniej skusze sie na turbo spalanie z centrum sportowca. Niestety nie moge cwiczyc ciagiem np godzine ;( a czy takie serie 2x 20min w ogole przyniosą jakis efekt? ;/
też nie lubię tego uczucia przed, a mam tendencję do zatrzymywania się wody w organizmie więc czasami czuję się jak mały słonik..mimo, że rzeczywistość jest inna dobrze, że wraz z @ to szybko schodzi

jak nie możesz ciągiem to takie serie też są w porządku, w końcu zawsze jest to jakiś wysiłek dla mięśni
słyszałam, że dobrze jest zmieniać zestawy i ćwiczyć różne partie mięśni, bo ciało się przyzwyczaja i wtedy efekty mogą być mniejsze
__________________
"I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles."
Crema Catalana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 10:23   #66
jabluuuszko
Rozeznanie
 
Avatar jabluuuszko
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Hej dziewczęta

Mozna sie dołaczyc? Przejrzałam watek i widze że pare osób sięga po okrojoną wersje paleo i białkowo tłuszczowe śniadania, wiec coś dla mnie
__________________
Be beauty, be perfect
Brand new me
jabluuuszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 10:30   #67
Crema Catalana
Rozeznanie
 
Avatar Crema Catalana
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 849
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

dopijam właśnie zielonego szejka i wracam do obowiązków

miłego dnia
& owocnych treningów

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

hej jabłuszko
__________________
"I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles."
Crema Catalana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-15, 16:27   #68
cichy_podmuch_wiatru
Rozeznanie
 
Avatar cichy_podmuch_wiatru
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 682
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość
ale to i tak fajne godziny


ja w poprzedniej pracy to miałam grafik w cały świat, bo pracowałam w punkcie otwartym 7dni w tygodniu. Więc i na rano i na popołudnia i weekendy. I różne zmiany-po 6, 8, 12h. Czasem jeszcze inaczej. W cały świat i nie było łatwo tego ogarnąć z dietą
Nie jest najgorzej Ja kiedyś pracowałam w centrum handlowym więc miałam podobnie

Cytat:
Napisane przez rombek Pokaż wiadomość
Ja na razie chodzę do pracy, jak chcę - jestem na zleceniu, ale od 1.04 zmieniam firmę i pełen etat, trochę się cykam
Nie ma się czego bać Powodzenia

Cytat:
Napisane przez Crema Catalana Pokaż wiadomość
melduję udany trening późnowieczorny
zrobiłam turbo wyzwanie i czuję się super, myślałam, że będę bardziej zmęczona, a tu miła niespodzianka i trening jednak wpadł




Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Chciałam dołączyć do wątku.
Po urodzeniu dziecka wróciłam do wagi sprzed ciąży, ale chciałabym zrzucić kilka kilogramów. Zabierałam się za to juz wiele razy ale ostatnio odczuwam dyskomfort ponieważ jakoś nie czuję się dobrze, cokolwiek na siebie założę. Wzięłam się za siebie 7 marca, więc juz ponad tydzień temu i szczerze mówiąc na razie się trzymam, co wcześniej mi się nie udawało.
Mój plan to mniejsze porcje, zdrowe jedzenie i unikanie słodyczy. Do tego treningi na siłowni 3 razy w tygodniu. Wczoraj np. zrobiłam 20 min ne orbitreku, trening obwodowy i 30 minut na bieżni.
Również będę wrzucać tu swoje jadłospisy, uważam, że to dobry pomysł i zawsze można się zainspirować innym menu.

Dzisiaj:
I: 3 kromki chleba żytniego z twarogiem, sałatą, wędlina, rzodkiewką i szczypiorkiem
II: sałatka owocowa (pół banana, griszki, jabłka, kiwi, jasne winogrono) + serek wiejski
III: sałatka (sałata, pomidor, ogórek, kapusta, por, oliwki, słonecznik)
IV: zapiekanka z ziemniaków, pieczarek, cebuli, kapusty kiszonej i kiełbaski)
V: miska zupy jarzynowej
Hej Plan masz dobry, jadłospis też mi się podoba więc jesteś na dobrej drodze Powodzenia

Cytat:
Napisane przez anuszka21 Pokaż wiadomość

A stosujecie jakies suplementy wspomagajace? Jakis blonnik czy inne cudo... Ja tez pije sporo zielonej herbaty.
Jedynie zielona i czerwona herbata i młody zielony jęczmień (nie wiem czy go uznać za jakiś wspomagacz)

Cytat:
Napisane przez anuszka21 Pokaż wiadomość
No ja tez sporo herbat pije i inke zeby nie myslec o jedzeniu Mam nadzieje, ze jutro ten okres przyjdzie, bo waga tez do gory poszla, a to nie jest motywujące ;p
Zrobilam abs i posladki... moze jeszcze pozniej skusze sie na turbo spalanie z centrum sportowca. Niestety nie moge cwiczyc ciagiem np godzine ;( a czy takie serie 2x 20min w ogole przyniosą jakis efekt? ;/
Każdy ruch daje efekty
__________________
wzrost: 170 cm
Waga:
27.12.2015 r. - 66 kg
07.01.2016 r. - 64 kg
21.02.2016 r. - 63 kg

Do celu pozostało 4 kg
cichy_podmuch_wiatru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 16:27   #69
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Ja z suplementów to biorę wit D3 i spirulinę. I piję czystek, smakuje mi lepiej niz zielona herbata czy inne cuda. A jak się doda cytrynkę i miodzik to jak herbatka a zdrowsze.

W sumie marzec już, ten śnieg to mi nie pasuje, bo chcę porozwieszać butelki na brzozach żeby wodę brzozową mieć, własną, naturalną i za darmochę
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 17:24   #70
cichy_podmuch_wiatru
Rozeznanie
 
Avatar cichy_podmuch_wiatru
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 682
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość
Ja z suplementów to biorę wit D3 i spirulinę. I piję czystek, smakuje mi lepiej niz zielona herbata czy inne cuda. A jak się doda cytrynkę i miodzik to jak herbatka a zdrowsze.
Witaminę 3D też biorę

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

U mnie mała zmiana. Zamiast ryżu z kurczakiem było leczo z ryżem
Wróciłam z pracy, zrobiłam obiad i padam Odpocznę do 19 i zabieram się do ćwiczeń. Dzisiejszy plan: rozgrzewka, ćwiczenia na uda, pośladki i brzuch, 20-30 min hula-hop. Oby mi starczyło na to wszystko sił
__________________
wzrost: 170 cm
Waga:
27.12.2015 r. - 66 kg
07.01.2016 r. - 64 kg
21.02.2016 r. - 63 kg

Do celu pozostało 4 kg
cichy_podmuch_wiatru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 18:15   #71
tulipan1994
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13 053
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Hej Mogę dołączyć? Jestem na innym wątku już od dawna ale motywacji nigdy dość
tulipan1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-15, 18:23   #72
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Nocki jednak męczą, ja to po pracy to spanie, wstaję i nadal jestem taka rozbita, pewnie rozbudzę się w nocy jak trzeba będzie pójść do pracy ale to nic, tylko jutro po pracy muszę zostać i ogarnąć kilka rzeczy w mieście...
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 19:11   #73
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez jabluuuszko Pokaż wiadomość
Hej dziewczęta

Mozna sie dołaczyc? Przejrzałam watek i widze że pare osób sięga po okrojoną wersje paleo i białkowo tłuszczowe śniadania, wiec coś dla mnie
Cytat:
Napisane przez tulipan1994 Pokaż wiadomość
Hej Mogę dołączyć? Jestem na innym wątku już od dawna ale motywacji nigdy dość
Witajcie
Napiszcie cos wiecej o sobie


Moje dzisiejsze jedzenie:
I omlet owsiany z maslem orzechowym i truskawkami
II nasiona chia namoczone w kefirze, z truskawkami,kiwi, mandarynka, suszonymi daktylami i orzeszkami ziemnymi niesolonymi
III pelnoziarniste tosty z roszponka, mozzarella, pomidorem, papryka,pieczarkami i cebula+troche sosu czosnkowego i ketchupu
IV salatka: feta, rozszponka, pomidorki koktajlowe, papryka, cebula,oliwa z oliwek
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 19:41   #74
tulipan1994
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13 053
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Mam 22 lata, jestem studentką. Mam TŻ od 4 lat. Uwielbiam jeść, herbaty, gotować i czytać książki
Próbowałam się odchudzać od 4 lat ale tak naprawdę spięłam tyłek w listopadzie ubiegłego roku. Schudłam jakieś 6 kilo co stanowi mniej więcej połowę mojego celu. Nie stosuję diety, jem z umiarem (czekolada, ciasto, inne słodkości też się zdarzają), staram się jeść 5 posiłków dziennie bo wtedy czuję się najlepiej.
Ćwiczę od 4 lat regularnie, ostatnio kupiłam sobie hantle 2x10kg dlatego wprowadzam do treningów domowy siłowy. Poza siłówką ćwiczę z różnymi trenerkami, jeżdżę na rowerze stacjonarnym i w plenerze, czasami w lato chodzę z kijkami. Staram się ćwiczyć minimum 3 razy w tygodniu.
Widziałam, że wpisujecie swoje jadłospisy to może ja też napisze swój dzisiejszy
I 2 kromki domowego chleba na zakwasie z pesto, mozzarellą i pomidorem
Trening- dziś Chodakowska z piłką (nie przepadam za jej ćwiczeniami ale te mi się podobają )
II koktajl z banana, selera naciowego, kiwi i pomarańczy
kawa z mlekiem
III makaron pełnoziarnisty z łososiem, szpinakiem i fetą
IV garść rodzynek, 5 śliwek suszonych, gruszka (słodyczowa chcica się odezwała )
V krem z zielonego groszku z chrzanem, 2 małe kromeczki bułki
Płyny: Jakieś 1,5 litra wody i litr zielonej herbaty
tulipan1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 19:45   #75
cichy_podmuch_wiatru
Rozeznanie
 
Avatar cichy_podmuch_wiatru
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 682
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość
Witajcie
Napiszcie cos wiecej o sobie


Moje dzisiejsze jedzenie:
I omlet owsiany z maslem orzechowym i truskawkami
II nasiona chia namoczone w kefirze, z truskawkami,kiwi, mandarynka, suszonymi daktylami i orzeszkami ziemnymi niesolonymi
III pelnoziarniste tosty z roszponka, mozzarella, pomidorem, papryka,pieczarkami i cebula+troche sosu czosnkowego i ketchupu
IV salatka: feta, rozszponka, pomidorki koktajlowe, papryka, cebula,oliwa z oliwek
Smaczne to Twoje jedzenie
Cytat:
Napisane przez tulipan1994 Pokaż wiadomość
Mam 22 lata, jestem studentką. Mam TŻ od 4 lat. Uwielbiam jeść, herbaty, gotować i czytać książki
Próbowałam się odchudzać od 4 lat ale tak naprawdę spięłam tyłek w listopadzie ubiegłego roku. Schudłam jakieś 6 kilo co stanowi mniej więcej połowę mojego celu. Nie stosuję diety, jem z umiarem (czekolada, ciasto, inne słodkości też się zdarzają), staram się jeść 5 posiłków dziennie bo wtedy czuję się najlepiej.
Ćwiczę od 4 lat regularnie, ostatnio kupiłam sobie hantle 2x10kg dlatego wprowadzam do treningów domowy siłowy. Poza siłówką ćwiczę z różnymi trenerkami, jeżdżę na rowerze stacjonarnym i w plenerze, czasami w lato chodzę z kijkami. Staram się ćwiczyć minimum 3 razy w tygodniu.
Widziałam, że wpisujecie swoje jadłospisy to może ja też napisze swój dzisiejszy
I 2 kromki domowego chleba na zakwasie z pesto, mozzarellą i pomidorem
Trening- dziś Chodakowska z piłką (nie przepadam za jej ćwiczeniami ale te mi się podobają )
II koktajl z banana, selera naciowego, kiwi i pomarańczy
kawa z mlekiem
III makaron pełnoziarnisty z łososiem, szpinakiem i fetą
IV garść rodzynek, 5 śliwek suszonych, gruszka (słodyczowa chcica się odezwała )
V krem z zielonego groszku z chrzanem, 2 małe kromeczki bułki
Płyny: Jakieś 1,5 litra wody i litr zielonej herbaty
Masz zdrowe podejście do sprawy, więc na pewno osiągniesz swój cel Powodzenia Jedzonko też fajne
__________________
wzrost: 170 cm
Waga:
27.12.2015 r. - 66 kg
07.01.2016 r. - 64 kg
21.02.2016 r. - 63 kg

Do celu pozostało 4 kg
cichy_podmuch_wiatru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 19:48   #76
tulipan1994
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13 053
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez cichy_podmuch_wiatru Pokaż wiadomość
Masz zdrowe podejście do sprawy, więc na pewno osiągniesz swój cel Powodzenia Jedzonko też fajne
Dziękuję Widzę, że chyba podobnie w tej chwili ważymy tylko ja jestem niższa
tulipan1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 19:48   #77
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez tulipan1994 Pokaż wiadomość
Mam 22 lata, jestem studentką. Mam TŻ od 4 lat. Uwielbiam jeść, herbaty, gotować i czytać książki
Próbowałam się odchudzać od 4 lat ale tak naprawdę spięłam tyłek w listopadzie ubiegłego roku. Schudłam jakieś 6 kilo co stanowi mniej więcej połowę mojego celu. Nie stosuję diety, jem z umiarem (czekolada, ciasto, inne słodkości też się zdarzają), staram się jeść 5 posiłków dziennie bo wtedy czuję się najlepiej.
Ćwiczę od 4 lat regularnie, ostatnio kupiłam sobie hantle 2x10kg dlatego wprowadzam do treningów domowy siłowy. Poza siłówką ćwiczę z różnymi trenerkami, jeżdżę na rowerze stacjonarnym i w plenerze, czasami w lato chodzę z kijkami. Staram się ćwiczyć minimum 3 razy w tygodniu.
Widziałam, że wpisujecie swoje jadłospisy to może ja też napisze swój dzisiejszy
I 2 kromki domowego chleba na zakwasie z pesto, mozzarellą i pomidorem
Trening- dziś Chodakowska z piłką (nie przepadam za jej ćwiczeniami ale te mi się podobają )
II koktajl z banana, selera naciowego, kiwi i pomarańczy
kawa z mlekiem
III makaron pełnoziarnisty z łososiem, szpinakiem i fetą
IV garść rodzynek, 5 śliwek suszonych, gruszka (słodyczowa chcica się odezwała )
V krem z zielonego groszku z chrzanem, 2 małe kromeczki bułki
Płyny: Jakieś 1,5 litra wody i litr zielonej herbaty
za to co juz schudlas. Dobra robota
Na pewno osiagniesz cel jak dalej bedziesz sie tak trzymac,masz dobre podejscie do odchudzania. Podoba mi sie


Cytat:
Napisane przez cichy_podmuch_wiatru Pokaż wiadomość
Smaczne to Twoje jedzenie
No smaczny dzien mialam

Dzis bez cwiczen,bo odpoczynek. Ale jutro juz ide na silownie
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 19:49   #78
cichy_podmuch_wiatru
Rozeznanie
 
Avatar cichy_podmuch_wiatru
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 682
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Jutrzejszy jadłospis
śniadanie: płatki owsiane + jogurt naturalny + borówki amerykańskie + młody zielony jęczmień + łyżka masła orzechowego
II śniadanie: grahamka z masłem, polędwicą sopocką, sałatą, pomidorki koktajlowe, ogórek zielony
przekąska: banan + kiwi
obiad: leczo z ryżem
kolacja: sałatka jarzynowa z jogurtem
__________________
wzrost: 170 cm
Waga:
27.12.2015 r. - 66 kg
07.01.2016 r. - 64 kg
21.02.2016 r. - 63 kg

Do celu pozostało 4 kg
cichy_podmuch_wiatru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 19:50   #79
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez cichy_podmuch_wiatru Pokaż wiadomość
Jutrzejszy jadłospis
śniadanie: płatki owsiane + jogurt naturalny + borówki amerykańskie + młody zielony jęczmień + łyżka masła orzechowego
II śniadanie: grahamka z masłem, polędwicą sopocką, sałatą, pomidorki koktajlowe, ogórek zielony
przekąska: banan + kiwi
obiad: leczo z ryżem
kolacja: sałatka jarzynowa z jogurtem
Podoba mi sie
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-15, 19:51   #80
cichy_podmuch_wiatru
Rozeznanie
 
Avatar cichy_podmuch_wiatru
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 682
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość


No smaczny dzien mialam

Dzis bez cwiczen,bo odpoczynek. Ale jutro juz ide na silownie
Moje jedzonko przy Twoim wypada dość blado
Co ćwiczysz na siłowni?
__________________
wzrost: 170 cm
Waga:
27.12.2015 r. - 66 kg
07.01.2016 r. - 64 kg
21.02.2016 r. - 63 kg

Do celu pozostało 4 kg
cichy_podmuch_wiatru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 19:54   #81
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez cichy_podmuch_wiatru Pokaż wiadomość
Moje jedzonko przy Twoim wypada dość blado
Co ćwiczysz na siłowni?
Bez przesady ladnie i smacznie u Ciebie

A glownie cardio-bieznia,czasem orbitrek. Czasem jakies maszyny troche
No i czasem chodze tez na jakies zajecia
Ale niestety Fit Profita mam tylko do konca miesiaca wiec od kwietnia powrot do cwiczen w domu. I biegac tez planuje jak pogoda pozwoli,bo na razie jeszcze troche za zimno dla mnie
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 19:59   #82
cichy_podmuch_wiatru
Rozeznanie
 
Avatar cichy_podmuch_wiatru
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 682
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość
Bez przesady ladnie i smacznie u Ciebie

A glownie cardio-bieznia,czasem orbitrek. Czasem jakies maszyny troche
No i czasem chodze tez na jakies zajecia
Ale niestety Fit Profita mam tylko do konca miesiaca wiec od kwietnia powrot do cwiczen w domu. I biegac tez planuje jak pogoda pozwoli,bo na razie jeszcze troche za zimno dla mnie
Ćwiczenia w domu też są fajne )
__________________
wzrost: 170 cm
Waga:
27.12.2015 r. - 66 kg
07.01.2016 r. - 64 kg
21.02.2016 r. - 63 kg

Do celu pozostało 4 kg
cichy_podmuch_wiatru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 20:29   #83
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez cichy_podmuch_wiatru Pokaż wiadomość
Ćwiczenia w domu też są fajne )
no wiem wiem, w domu też ćwiczyłam.
Generalnie to ćwiczę od lat, więc nie mam z tym problemów i ćwiczenie w domu też jest ok mam sporo sprzętów też w domu i masę różnych filmików, zresztą w necie pełno różnych rzeczy, więc można wybierać i przebierać

ale jednak siłownia też ma swoje plusy. Zresztą sama siłownia jak siłownia, ale bardziej zajęć będzie mi brakować, bo je lubiłam zwłaszcza, że na zajęcia zazwyczaj z koleżankami chodziłam, a to też jakaś okazja do częstszego spotkania się, pogadania itd no ale cóż zrobić.
Mam nadzieję, że znajdę pracę w której też będę miała taką kartę
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 21:09   #84
rombek
Wtajemniczenie
 
Avatar rombek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraina Lodu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Hej Melduję, że u mnie wszzystko okej, ale padnięta dziś jestem strasznie. Menu trochę inne od założonego, ale i tak wyszło okej.

1. Dwie bułki z serkiem Philadelphia z łososiem i koperkiem, kakao naturalne z łyżeczką cukru
2. Zupa curry z kurczakiem i ryżem na mleku kokosowym
3. Zapiekanka makaronowa z mięsem i serem
4. Bułka z szynką, jajkiem i warzywami
5. Pieczone podudzie z kurczaka

+ 2.3l wody i herbat

Jutro planuję energiczny marsz, co najmniej 30 minut
__________________
rombek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 21:38   #85
Crema Catalana
Rozeznanie
 
Avatar Crema Catalana
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 849
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

witam się wieczorową porą & melduję, że u mnie również ok
poćwiczone - HIIT z sukcesu Ewki i jej killer, co prawda przy końcowych pajacach na krzyż myślałam, że wyzionę ducha..ale ostatecznie jakoś poszło..dobrnęłam do końca

zazdroszczę wam dziewczyny tej siłowni, z zalecenia lekarza niestety jeszcze z jakiś miesiąc muszę się wstrzymać
ale poszalałabym na tych maszynach, oj poszalała

Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość
Ja z suplementów to biorę wit D3 i spirulinę. I piję czystek, smakuje mi lepiej niz zielona herbata czy inne cuda. A jak się doda cytrynkę i miodzik to jak herbatka a zdrowsze.

W sumie marzec już, ten śnieg to mi nie pasuje, bo chcę porozwieszać butelki na brzozach żeby wodę brzozową mieć, własną, naturalną i za darmochę
ja też biorę d3 z tym, że w duecie z k2, chlorellę i musowo b12 bo jestem roślinożercą
co drugi dzień biorę też omegę3.

super sprawa z tą wodą, nawet nie wiedziałam, że takie coś się robi
__________________
"I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles."
Crema Catalana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 07:27   #86
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Ja juz po kawie i sniadaniu. Jajecznica z dwoch jajek ze szczypiorkiem i kawalek chleba ciemnego z pomidorem malinowym.

Pijecie kawe? I co ile się ważycie?

Na obiad mam cukinie, papryke, marchew, cebule i chyba do tego makaron...

W ogóle mam zakwasy na grubym dupsku ;/ idę pocwiczyc poki mały spi... a jutro juz na uczelnie. Okres dziś lub jutro nastapi, bo czuje wszystko potrójnie...

Edytowane przez anuszka21
Czas edycji: 2016-03-16 o 07:31
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 08:14   #87
jabluuuszko
Rozeznanie
 
Avatar jabluuuszko
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Ja z siłownia w sumie lubie sie od grudnia 2014, wiec jakis tam staz treningowy mam

Nie lubie dywanówek, trenek, fitnesów bo niestety ale mnie to nudzi.
Lubie crossfit, ciezkie cardio, ruch na powietrzu.

Najwiekszy problem mam z jedzeniem i zauwazaniem efektów które podobno są :P

Nie uzywam wagi, wole się mierzyc albo efekty wizualne w postaci zdjęc. Obecnie czesciowo na diecie paleo, a wiec nie jestm pszenicy i staram sie jesc sniadania bialkowo tłuszczowe :P

Widziałam ze pisałyscie o suplementach. ja biore witaminde D3 i K (polecam łaczenie) a ostatnio popijam tez kawe zbozowa inke z błonnikiem (polecam!)
__________________
Be beauty, be perfect
Brand new me
jabluuuszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 08:41   #88
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cześć dziewczyny

Ja już na nogach od 6, zjadłam sniadanie, wykąpałam się, umyłam i ułożyłam włosy, zrobiłam makijaż. Dzisiaj jadę z synkiem na warsztaty "Mamo to ja" a przy okazji, korzystając, że będę blisko galerii handlowej zrobię zwrot kilku rzeczy które zamawiałam w Mango i które nie przypadły mi do gustu.

Moje menu na dziś:
I: 3 kromki chleba żytniego z twarogiem i rzodkiewką
II: jogurt naturalny z granolą, jagodami goji, migdałami i sokiem malonowym
III: 2 kanapki z sałatą, wędliną i ogórkiem, sok (marchew, seler, jabłko)
IV: zupa jarzynowa
V: kaszanka z cebulką (nie wiem jak Wy ale my z Tż uwielbiamy, zamawiamy u znajomego gospodarza)

a póki co lecę się pakować
Miłego dnia!
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 09:39   #89
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez anuszka21 Pokaż wiadomość
Pijecie kawe? I co ile się ważycie?
Piję i do tego niestety słodzę no ale niestety nie jestem w stanie wypić gorzkiej kawy
herbat nie słodzę, ale kawę muszę. No ale nie piję jej codziennie


dzień dobry

w końcu znów wiosna na oknem oby ta pogoda się już utrzymała

wstałam, zjadłam śniadanie. I robię właśnie rafaello z kaszy jaglanej a potem lecę na siłkę
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 09:39   #90
Crema Catalana
Rozeznanie
 
Avatar Crema Catalana
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 849
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

dzień dobero
Cytat:
Napisane przez anuszka21 Pokaż wiadomość
Ja juz po kawie i sniadaniu. Jajecznica z dwoch jajek ze szczypiorkiem i kawalek chleba ciemnego z pomidorem malinowym.

Pijecie kawe? I co ile się ważycie?

Na obiad mam cukinie, papryke, marchew, cebule i chyba do tego makaron...

W ogóle mam zakwasy na grubym dupsku ;/ idę pocwiczyc poki mały spi... a jutro juz na uczelnie. Okres dziś lub jutro nastapi, bo czuje wszystko potrójnie...
Anuszka Ty już się tak nie komplementuj..
dobrze, że zakwasy są, efekty niedługo też przyjdą!!

kiedyś byłam ogromną miłośniczką, niepoprawną fanką kawy.. ale po tym jak naczytałam się o jej nieciekawym wpływie na układ nerwowy mój entuzjazm trochę ostygł i próbuję przerzucić się na różnego rodzaju mix zbożówek.. ostatnio trafiłam na całkiem fajną z dodatkiem cykorii i fig to sobie popijam, ale że jestem mocno wrażliwa na aromat świeżo parzonej kawki i taki kubek to dla mnie chwila relaksu to..raz na jakiś czas mi taka ambrozja wpada, bez wyrzutów sumienia

Cytat:
Napisane przez jabluuuszko Pokaż wiadomość
Ja z siłownia w sumie lubie sie od grudnia 2014, wiec jakis tam staz treningowy mam

Nie lubie dywanówek, trenek, fitnesów bo niestety ale mnie to nudzi.
Lubie crossfit, ciezkie cardio, ruch na powietrzu.

Najwiekszy problem mam z jedzeniem i zauwazaniem efektów które podobno są :P

Nie uzywam wagi, wole się mierzyc albo efekty wizualne w postaci zdjęc. Obecnie czesciowo na diecie paleo, a wiec nie jestm pszenicy i staram sie jesc sniadania bialkowo tłuszczowe :P

Widziałam ze pisałyscie o suplementach. ja biore witaminde D3 i K (polecam łaczenie) a ostatnio popijam tez kawe zbozowa inke z błonnikiem (polecam!)
mam podobnie, zwłaszcza że waga serio nie jest wyznacznikiem tego jak wyglądamy. nie mówię o ekstremalnych nadwyżkach, ale dwie osoby ważące tyle samo o tym samym wzroście mogą wyglądać zupełnie inaczej, zależnie od diety, czy sportu, wydaje mi się, że lepiej szukać efektów w lustrze, cm i samopoczuciu

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Ja już na nogach od 6, zjadłam sniadanie, wykąpałam się, umyłam i ułożyłam włosy, zrobiłam makijaż. Dzisiaj jadę z synkiem na warsztaty "Mamo to ja" a przy okazji, korzystając, że będę blisko galerii handlowej zrobię zwrot kilku rzeczy które zamawiałam w Mango i które nie przypadły mi do gustu.

Moje menu na dziś:
I: 3 kromki chleba żytniego z twarogiem i rzodkiewką
II: jogurt naturalny z granolą, jagodami goji, migdałami i sokiem malonowym
III: 2 kanapki z sałatą, wędliną i ogórkiem, sok (marchew, seler, jabłko)
IV: zupa jarzynowa
V: kaszanka z cebulką (nie wiem jak Wy ale my z Tż uwielbiamy, zamawiamy u znajomego gospodarza)

a póki co lecę się pakować
Miłego dnia!
to fajny dzień was z synkiem czeka, udanej zabawy

ja dzisiaj zaczęłam od zielonego szejka, energia do działania jest
także lecę w tango z obowiązkami

miłego dnia!!
__________________
"I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles."
Crema Catalana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-20 23:40:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.